Ford Focus 1, де знаходиться двигун та резистори обігрівача.

Побачивши свою машину, вирішив зазирнути усередину. Точніше дав тріщину корпус. Потім відкриваємо капот і орудуємо там!

ford, focus, печі

Описую як змінити радіатор пічки не знімаючи торпеди! Форум → FordFocus → Автосервіс….

Далі відкрутіть 6 болтів та зніміть металеві куточки. Загалом два дні очікування, кревних грошиків та машина у мене. Ремонт. чимось герметизують

Забрав машину і поїхав на пробу Приїхав знову на сервіс Підсумок-їдьте ви на сервіс FORD Що я і зробив.

Віддав машину о 9-й ранку. Подзвонили та сказали. що готове і можна забирати машину десь о 3 годині.

Приїхав, менеджер не знайшов. Побачивши свою машину, вирішив зазирнути всередину.

З лівого боку від ящика рукавички з-під прокладки патрубка повільно стікали крапельки води Під килимком було сиро Було вказано на даний факт. Знову забрали машину на годину. Надія на кращий результат ще жила. Точніше дав тріщину корпус. Але для заміни треба чекати 2 тижні Ремонт. чимось герметизують Прикинувши. що їздити треба, а машину я все одно збирався продавати. дав згоду на герметизацію.

Залишиться стирчати два металеві ребра торпеди, вони створять невеликі труднощі. Нижня секція корпусу обігрівача складається з двох частин, знімаємо їх.

як зняти радіатор обігрівача печі Ford Focus 1

Витягнувши його в місці зі шлангами, зручніше буде знімати та одягати шланги.

Заміна радіатора печі, Відео, Прикол, Найкращий варіант…. Частина 2

Вона тримається на декількох шурупах і на пластикових клямках, вони розлітаються на ура. У мене відлетіли всі!

READ  Скільки літрів бак Kia RIO 4

Ще там ззаду є два маленькі металеві затискачі, але вони легко знімаються. Для зручності зніміть бардачок і вийміть повітропроводи з двох сторін.

Потім зніміть корпус обігрівача, разом із ним з’явиться сам радіатор. Одразу попереджаю, що витягти буде непросто! Особисто я тогнув металеві ребра торпеди і акуратно витяг праворуч. Потім відкриваємо капот і орудуємо там!

Замена радиатора печки форд фокус 1

Я намагався зняти затискачі шлангів у радіатора, не зміг на естакаді теж не зміг. знизу заважає труба, а з верху просто мало місця. Я зняв акумулятор з піддоном і корпус повітряного фільтра.

Заміна радіатора грубки Ford Focus 1

Якщо ви стали помічати, що лобове скло стало часто пітніти, в салоні автомобіля виразно став чутний запах антифризу, а його рівень став швидко знижуватися, незважаючи на те, що ви явно не виявляєте слідів витоку, тоді вам потрібно задуматися про те, що радіатор печі вашого авто потребує заміни. На такі ж думки вас має наштовхнути серпанок, що виникає в салоні, як тільки ви намагаєтеся включити піч. До речі, при виході з ладу радіатора печі, як би ви не намагалися, які б дії не робили, як би не крутили перемикач, в салон все одно не надходитиме тепле повітря.

Пропонуємо вам ознайомитися з інформацією, де знаходиться радіатор грубки на вашому авто Ford Focus 1, вивчити алгоритм дій, що вказує, як проводиться заміна. Потім озброїтися всім необхідним інструментом, придбати новий радіатор і почати практичні дії.

Причини поганої роботи печі та шляхи їх усунення

Якщо після запуску двигуна проходить близько чверті години, але салон вашого FORD Фокусу 1 не прогрівається, значить дійсно вам довелося зіткнутися з проблемою поганої роботи печі.

Спровокувати таку неприємність можуть різні причини. Достатньо вийти з ладу лише одному елементу системи опалення, як стає неможливим нормальний прогрів салону авто.

READ  Ford Focus заміна шківа коленвала Ford Focus

Непрацюючий вентилятор, надмірно малий рівень охолоджуючої рідини, забруднений радіатор пічки, несправні термостат і помпа. це лише малий перелік причин, внаслідок яких грубка починає дуже слабо дмухати, тому в салоні буде постійно холодно, а на стеклах так і залишається морозиво.

Заміна радіатора грубки Ford Focus 1, зняття моторчика

Заміна радіатора

Радіатор печі є однією із складових системи опалення автомобіля. Досвідчені автовласники знають, що вихід з ладу будь-якого пристрою механізму провокує збій у роботі всієї системи. З цієї причини зламаний радіатор не дозволить забезпечувати комфортний температурний режим усередині салону транспортного засобу.

Неможливо проігнорувати факт, що обігрівач вашого авто нездатний підвищувати температуру, забезпечувати розморожування стекол. Якщо витримати низькі температури всередині салону водій може компенсувати цей недолік надяганням додаткових теплих речей, то розморозити вікна і не дозволяти їм в процесі поїздки заледеніти заново без достатньої роботи пічки просто неможливо. Тому власники авто обов’язково приділяють увагу заміні тих пристроїв, компонентів, які не дозволяють системі опалення успішно функціонувати.

Промивання радіатора

Існує ще один досить ефективний метод, що «примушує» підвищити результативність роботи печі, сприяючи успішній подачі теплого повітря в салон автомобіля.

замена радиатора печки форд фокус 1

Цей спосіб полягає у промиванні самого радіатора. З проведенням таких видів робіт теж може впоратися кожен, хто раніше навіть про нього нічого не знав, але лише за умови, що перед безпосереднім виконанням дій власник авто уважно ознайомився з інструкціями.

Для таких промивальних маніпуляцій підготуйте всі необхідні матеріали. Зокрема, вам знадобляться два шланги, які можна запозичити на якийсь час у власників пральних машин або придбати на ринку. Також ви повинні потурбуватися про придбання спеціальних засобів, за допомогою яких ви бажаєте промити радіатор. Це може бути лимонна кислота у поєднанні з оцтовою есенцією, також можна використовувати оцтову есенцію з Тіретом.

READ  Зняття заднього бампера ВАЗ 2110

Щоб забезпечити циркуляцію такої рідини для промивання, вам ще необхідно знайти і підготувати велике відро, а також спеціальний насос. Зокрема, як такий насос підійде насос циркуляції обігрівача Газелі.

Тепер пропонуємо вам сформувати коло, яким буде циркулювати промивна рідина. Перший шланг підключіть до патрубка подачі до обігрівача, а другий. до патрубка звороту. Не забудьте надійно зафіксувати шланги, скориставшись підготовленими хомутами. У цебро налийте гарячу воду, додайте підготовлені очисні компоненти. Акцентуємо вашу увагу, що процес промивання буде максимально якісним, якщо він буде не короткочасним, а тривалим. Щоб протягом цього часу вода не остигала, найкраще у воду опустити підключений кип’ятильник. Тепер вмикайте насос, очисна рідина буде надходити в шланги, проходити все створене вами коло, виливатися знову у відро. Як показує практика, більшість власників авто, які проробляли таку процедуру, не виявили жодних згустків сміття у відрі, але сама рідина стає надмірно темною, свідчаючи про те, що ваші дії все-таки були недаремними. Після завершення промивання від’єднайте шланги, підключіть усі патрубки, як це було до початку процедури. Запустіть своє авто, протестуйте роботу пічки. У більшості випадків автовласники залишаються задоволеними результатом своєї роботи, оскільки салон авто починає швидко прогріватися, забезпечуючи високий рівень комфорту для водія та пасажирів.

Отже, радіатор печі з різних причин може спровокувати погіршення подачі теплого повітря, внаслідок цього салон буде прогріватися недостатньо. Ознайомившись з нашими рекомендаціями, ви зможете самостійно виконати певні дії з радіатором, вдавшись до його прочищення або повної заміни, що сприятиме підвищенню якості роботи системи опалення.