Що зробити, щоб вимкнути?

Для кожної моделі Nissan свої методи лікування цієї функції, їх звичайно кілька. Для автомобілів, які не мають денних ходових вогнів, можна додатково їх встановити.

В даному випадку омивачі фар працювати не будуть, тому що ближнє світло вимкнене. Це частково вирішує проблему, але тільки у світлий час доби.

З настанням імли фари потрібно включати, а це значить, омивачі фар працюватимуть у звичайному режимі.

вимкнути, омивач, nissan, qashqai

Для можливості відключити омивач фар на Nissan TIIDA є варіант самостійно зробити легкі операції.

 • Відкрити капот і вимкнути реле, що відповідає за роботу омивача. Воно знаходиться з правого боку (по ходу руху авто, неподалік місця кріплення амортизаційної стійки) у коробці темного кольору.
 • Руками відтягнути дві клямки кріплення кришки, в якій знаходиться реле.
 • За допомогою плоскої викрутки натиснути на фіксуючий затискач. Утримуючи за корпус реле, потягти його вгору.
 • Електронні дроти до реле не підведені, тому його можна просто покласти на вільне місце, передбачене у коробці.
 • Встановити кришку коробки на місце призначення.

Як вимкнути омивач фар на Nissan Qashqai: форсунка, кришка та заглушка

04.09.2018

Как отключить омыватель фар на Кашкае.

Продавцем надаються такі гарантії:

Для легкових та позашляхових автомобілів BMW – гарантію на два роки на весь автомобіль без обмеження по пробігу, згідно зі стандартами виробника Автомобіля BMW AG з першої реєстрації Автомобіля; Термін гарантії на додаткове обладнання, яке не було вироблено та/або встановлено BMW AG, визначається відповідно до гарантійних умов виробника та/або фірми, що виконує встановлення відповідного обладнання;

Зміна власника автомобіля не впливає на гарантійні зобов’язання Продавця щодо Автомобіля, перейдіть на ремонт BMW. Заміна форсунок омивача фар

Гарантія недійсна, якщо: Продавець своєчасно не повідомляє про дефект або не дає змоги негайно усунути дефект, про який повідомив; Автомобіль був перевантажений, неправильно експлуатувався або використовувався для участі у змаганнях чи ралі; Автомобіль модифікований таким чином, котрий не приймається BMW AG;

Продавцем не було прийнято до уваги інструкції та правила з експлуатації та обслуговування Автомобіля. Виготовлення заглушки омивача фар

Гарантія недійсна і витрати не покриваються у разі природного зносу Автомобіля, а також при заміні комплектуючих у разі їх природного зносу (шини, свічки, склоочисники, гальмівні колодки, диски тощо). Гарантією не покриваються витрати, пов’язані з періодичним обслуговуванням Автомобіля, регулюванням та перевірками, а також із витратами або збитками, що виникли внаслідок простою Автомобіля.

READ  Як підключити автомагнітолу в домашніх умовах

Гарантія стає недійсною після закінчення терміну, зазначеного в 1-му пункті.

BMW AG зберігає за собою право вносити зміни до деяких пунктів гарантійних умов. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших спеціалістів з питань гарантії.

Продавцем надаються такі гарантії:

Для легкових та позашляхових автомобілів BMW – гарантію на два роки на весь автомобіль без обмеження по пробігу, згідно з стандартами виробника Автомобіля BMW AG з першої реєстрації Автомобіля; Термін гарантії на додаткове обладнання, яке не було вироблено та/або встановлено BMW AG, визначається відповідно до гарантійних умов виробника та/або фірми, що виконує встановлення відповідного обладнання;

Зміна власника автомобіля не впливає на гарантійні зобов’язання Продавця щодо Автомобіля, на сайті ремонт BMW.

Гарантія недійсна, якщо: Продавець своєчасно не повідомляє про дефект або не дає змоги негайно усунути дефект, про який повідомив; Автомобіль був перевантажений, неправильно експлуатувався або використовувався для участі у змаганнях чи ралі; Автомобіль модифікований таким чином, котрий не приймається BMW AG;

Продавцем не було взято до уваги інструкції та правила з експлуатації та обслуговування Автомобіля.

Гарантія недійсна і витрати не покриваються у разі природного зносу автомобіля, а також при заміні комплектуючих у разі їх природного зносу (шини, свічки, склоочисники, гальмівні колодки, диски тощо). Гарантією не покриваються витрати, пов’язані з періодичним обслуговуванням Автомобіля, регулюванням та перевірками, а також із витратами або збитками, що виникли внаслідок простою Автомобіля.

Гарантія стає недійсною після закінчення терміну, зазначеного в 1-му пункті.

BMW AG зберігає за собою право змінювати деякі пункти гарантійних умов. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших спеціалістів з питань гарантії.

Сучасні автомобілі комплектуються досить багатим додатковим опціоналом, який не завжди потрібний та затребуваний. Одним з таких додаткових обладнання Nissan Qashqai J11 є омивачі фар. Ця як би необхідна і допомагає підтримувати естетичний вигляд авто функція потрібна, але не завжди її використання виправдано.

Як вимкнути омивач фар Nissan Qashqai

Необхідність відключення

На Qashqai всіх моделей омивальні пристрої працюють у режимі автоматичного запуску. Після запалення фар ближнього освітлення та після того, як п’ять разів спрацьовують двірники, відбувається включення цих елементів.

Відключення автоматичного увімкнення кондиціонера Nissan note

Nissan Tiida Club, клуб власників Nissan TIIDA. А я відключив собі омивач фар. Як вимкнути!

Може по кожній релюсі на омивач, а так можна перевірити досвідченим шляхом. Та не повинно б

Тим більше, що спрацьовує омивання фар за алгоритмом 1 із 5 натискань. А взимку, в мороз можуть замерзнути форсунки омивача фар, висунутися, а назад не засунутися.

Воно розташоване праворуч від акумулятора і знаходиться в блоці реле під повітрозабірником.

Як вимкнути фар для Nissan Qashqai? Відкрити капот і зняти повітрозабірник, підчепивши плоскою викруткою спочатку передню, а потім задню кліпсу.

Зняти кришку, натиснувши з правого боку на планку, що виступає, у бік акумулятора. Зняти реле блакитного кольору Head lamp wash. яке знаходиться у відсіку блоку реле, відтягнувши дві клямки та потягнувши його вгору.

READ  Заміна задніх колодок Granta з ABS

Правильно встановити повітрозабірник трубка, що знизу стала на своє місце.

Реле омивача фар Qashqai

Більшість ланцюгів живлення електроустаткування автомобіля захищено запобіжниками. Фари, електродвигуни вентиляторів, паливний насос та інші потужні споживачі струму підключені через реле.

На автомобілі запобіжники та реле встановлені.

Сучасні автомобілі комплектуються досить багатим додатковим опціоналом, який не завжди потрібний та затребуваний. Одним з таких додаткових обладнання Nissan Qashqai J11 є омивачі фар. Ця як би необхідна і допомагає підтримувати естетичний вигляд авто функція потрібна, але не завжди її використання виправдано.

Nissan Tiida Скажений овоч року на Trucks-Europe

Його основні поїздки за містом, тому по ПДР замість відсутніх конструктивно ДХО, як і все, він включає фари.

Причини відключення омивачів

Омивач фар Nissan Qashqai може бути відключений, якщо у автолюбителя виникне така потреба. Підстави для відключення такі:

 • відбулося помітне збільшення витрати рідини, що заливається в бачок;
 • важко постійне підтримання рівня рідини в бачку (мінімум половина ємності);
 • на бампер, капот та лобове скло постійно потрапляють бризки, залишається бруд;
 • в зимовий час відбувається намерзання льоду, кришка, що прикриває форсунку, втрачає рухливість.

Покрокова інструкція щодо відключення у попередньому пункті.

Чому вимкнути?

У автомобілях Nissan моделей Qashqai, Tiida, Nissan Note робота омивача фар відбувається в автоматичному режимі. З включенням ближнього світла «чистка» фар здійснюється щоразу після п’ятого спрацьовування двірників лобового скла. Більшість автовласників вирішують відключити цю опцію з кількох причин:

 • Збільшується витрата рідини, що омиває. За одне включення обсяг бачка зменшується на 15%.
 • Ефективність свічення фар у цьому режимі значно зменшується, оскільки на мокрі фари швидше налипає пил. Для якісного освітлення необхідно часто їх мити.
 • Для нормальної роботи електродвигуна омивачів необхідно, щоб бачок був заповнений більш ніж на половину.
 • Під час руху велика кількість рідини забруднює лобове скло.
 • Бампер, передній капот, крила після роботи постійно брудні.
 • У зимовий час під час руху між елементами омивача та бампером відбувається намерзання льоду, а це заважає їм закриватися повністю.

Вимкнути омивач фар на Nissan Qashqai, Nissan TIIDA та Ноут

Японські авто мають велику кількість додаткових електронних опцій. У автомобілістів часто виникає бажання позбутися деяких. Одна з таких – омивач фар. Чи можливо самостійно вимкнути цю опцію?

Що зробити, щоб вимкнути?

Для кожної моделі Nissan свої способи «лікування» цієї опції їх є кілька. Для автомобілів, які не мають денних ходових вогнів, можна додатково їх встановити. В цьому випадку омивачі фар працювати не будуть, оскільки ближнє світло відключено. Це частково вирішує проблему, але лише у світлий час доби. З настанням темряви фари необхідно включати, а отже, омивачі фар працюватимуть у звичайному режимі.

вимкнути, омивач, nissan, qashqai

Для того, щоб вимкнути омивач фар на Nissan TIIDA, можна самостійно виконати нескладні операції.

 • Відкрити капот і вимкнути реле, що відповідає за роботу омивача. Воно знаходиться з правого боку (по ходу руху авто, неподалік місця кріплення амортизаційної стійки) в коробці чорного кольору.
 • Руками відтягнути дві клямки кріплення кришки, в якій знаходиться реле.
 • За допомогою плоскої викрутки натиснути на фіксуючий затискач. Утримуючи корпус реле, потягнути його вгору.
 • Електричні дроти до реле не підведені, тому його можна легко покласти на вільне місце, передбачене в коробочці.
 • Встановити кришку коробочки на місце.
READ  Як відкрити капот Kia RIO 3

Для версії Qashqai також можливий варіант вилучення реле. Воно розташоване праворуч від акумулятора і знаходиться в блоці реле під повітрозабірником. Як вимкнути фар для Nissan Qashqai? Для цього необхідно:

 • Відкрити капот і зняти повітрозабірник, підчепивши плоскою викруткою спочатку передню, а потім задню кліпсу.
 • Зняти кришку, натиснувши з правого боку на планку, що виступає, у бік акумулятора.
 • Зняти реле блакитного кольору (Head lamp wash), яке знаходиться у відсіку блоку реле, відтягнувши дві клямки та потягнувши його вгору.
 • Правильно встановити повітрозабірник (трубка, що знаходиться знизу, стала на своє місце).

Для більш коректного налаштування роботи омивача фар Nissan Qashqai та Note можна внести зміни до програмної частини електронного блоку управління. Для цього необхідно мати автосканер Nissan Consult 3 або Nissan Consult 3, (раніше версії можуть працювати некоректно). У налаштуваннях передбачено три режими роботи омивача:

 • разів на 5 спрацьовувань двірників лобового скла;
 • раз на 15 спрацьовувань двірників лобового скла;
 • функція «вимкнути».

При включенні останньої функції, омивач працюватиме лише при натисканні водієм кнопки із салону автомобіля, якщо вона передбачена виробником.

Ці операції можна здійснити самостійно, для цього необхідний PC певної моделі (Toshiba, Panasonic) із програмним забезпеченням на базі Windows ХР.

Как отключить омыватели фар на Ниссан Кашкай j10.

Відключення омивача фар на Nissan Note також можливе, якщо виймати реле. Воно знаходиться в блоці запобіжників, що розташований на передній панелі ліворуч від кермового колеса (на лівій версії автомобіля).

 • На передній панелі відкрити кришку, що закриває блок запобіжників.
 • Акуратно видавити панель із кнопками для вільного доступу до блоку з необхідним реле.
 • Витягти реле синього кольору (Head lamp wash), що знаходиться зліва у верхньому ряду, рухом вгору.

Необхідно врахувати, що при відключенні реле омивачі фар не працюватимуть. Всі операції з роботи з пластиком бажано проводити в теплому приміщенні або на прогрітому автомобілі. При морозі пластик стає крихким і клямки можуть поламатися. Перед вимкненням реле заповніть бачок низькозамерзлої рідини.

Якщо матеріал був для вас цікавим або корисним, опублікуйте його на своїй сторінці в соціальній мережі: