Де знаходиться салонний фільтр Kia RIO

Заміна фільтра салону Kia RIO справу, в принципі, не складне. Справитися своїми руками можна буквально за кілька хвилин, при тому не маючи особливого досвіду періодичного технічного обслуговування автомобіля. Але міняти салонний фільтр вельми важливо, оскільки забитий фільтр впливає на роботу кондиціонера й грубки, а також негативно впливає на чистоту повітря в салоні.

Салонний фільтр Kia RIO знаходиться за бардачком, який перешкоджає заміні. Прибрати його зі шляху можна повернувши і витягнувши пару фіксаторів, розташованих з боків всередині бардачка. Для зручності варто відсунути пасажирське сидіння.

Далі слід зняти кришку салонного Фільт. це легко зробити стиснувши і потягнувши на себе фіксатори по краях. На кришці і на настановної планці салонного фільтра розташовані стрілочки, які вказують напрямок руху повітря і то, яким боком встановлювати салонний фільтр. Така ж стрілочка є на новому фильтрующем елементі, яким потрібно замінити старий.

Дізнатися більше про те, як робиться заміна салонного фільтра Kia RIO в новому кузові, можна завдяки цьому відео з докладними інструкціями.

Всім доброго дня! У даній статті буде представлена ​​докладна інструкція по заміні салонного фільтра Kia RIO. Процедура дуже проста і займає за часом не більше 5-10 хвилин. При бажанні її зможе виконати абсолютно будь-який автовласник. Так, ви витратите трохи часу, але заощадите свої кревні. А заощадив. вважай, що заробив. Отже, приступимо. Але для початку, як завжди, трохи теорії.

Які бувають салонні фільтри Kia RIO?

Фільтри салони для Kia RIO бувають двох типів. прості та вугільні. Прості фільтруючі елементи призначені для очищення надходить в салон повітря від пилу, бруду та інших частинок.

Вугільні фільтри забезпечують більш якісну фільтрацію повітря, затримуючи не тільки пил і великі частки, але запобігають потраплянню в салон неприємних запахів зовні. Тому більш переважно використовувати саме вугільні фільтри. Хоча за задоволення доведеться заплатити на 30-40% більше, ніж при покупці простого фільтруючого елемента.

Заміна салонного фільтра Kia RIO відео

Перше покоління корейського компакткара вийшло в світ в далекому 2000 році, надавши потенційним покупцям можливість придбати за цілком помірну суму невеликий, але спритний, симпатичний, не особливо примхливий в експлуатації і обслуговуванні автомобіль.

Так, Kia RIO почав свій шлях завоювання азіатського і європейського авторинку.

У Росії машина також користується широкою популярністю, особливо моделі, випущені після 2011 року. Це третє покоління, наділене сучасним, динамічним і впізнаваним дизайном, хорошими техніко-експлуатаційними характеристиками, цілком гідною потужністю, відмінною маневреністю і стильним виконанням інтер’єру.

Ціна на автомобіль встановлена ​​на помірному і цілком прийнятному для середньостатистичного росіянина рівні.

Велика кількість авторизованих СТО, сертифікованих сервісних центрів Kia, розширений асортимент запчастин під будь-який бюджет дозволяють підтримувати справність машини, своєчасно усувати будь-які поломки і неполадки, в тому числі і самостійно.

Наприклад, заміна фільтра салону. цілком проста процедура, з якою може впоратися навіть не особливо досвідчений автолюбитель. В середньому, згідно зі статистикою 2015 року, на видатковий вкладиш

Коли потрібно міняти салонний фільтр Kia RIO?

Заміну салонного фільтра Kia RIO 2010 2012 2013, 2014 потрібно проводити два рази на рік. перед зимою і перед початком літнього сезону. Перед зимою фільтр салону змінюється для того, щоб в машині не запотівали вікна і клімат-контроль працював як належить. Але є один нюанс. Міняти фільтр потрібно після того, як встановилася погода, тобто на дорогах підмерзла бруд і сльота. Це важливо, тому що в цей проміжок часу фільтр постійно отсиревает, замерзає, відтає, а це значно погіршує його пропускну здатність.

Влітку ж фільтруючий елемент змінюється після того, як дорога висохла. Це робиться з тією ж метою, що і заміна фільтра салону перед зимою.

Але врахуйте і той момент, що не варто чекати зими або літа, щоб зробити заміну салонного фільтра на Kia RIO. Якщо Ви стали помічати, що скла в машині стали дуже часто пітніти, а кондиціонер, пічка або клімат-контроль толком не працюють, то фільтр краще поміняти відразу.

Інструкція по заміні салонного фільтра на Kia RIO

Для роботи нам буде потрібно лише новий салонний фільтр і 5-10 хвилин вільного часу.

Відкриваємо бардачок і прибираємо з нього весь вміст.

Відвертаємо проти годинникової стрілки пластикові заглушки, розташовані праворуч і ліворуч всередині відсіку бардачка.

Бардачок опуститься вниз, відкривши доступ всередину до корпусу салонного фільтра.

Тепер нам потрібно притиснути фіксатори і потягнути заглушку салонного фільтра на себе. Після чого, витягуємо старий салонний фільтр.

На місце старого салонного фільтра встановлюємо новий. Зверніть увагу на напрямок потоку повітря. Стрілки на салонному фільтрі повинні бути спрямовані строго вниз.

Збираємо все в зворотній послідовності: ставимо на місце заглушку салонного фільтра, встановлюємо фіксатори бардачка.

На цьому все! Заміна салонного фільтра на Kia RIO на цьому закінчена. Спасибі за увагу. Сподіваюся, дана стаття буде корисна!

Де варто салонний фільтр Kia RIO

Привіт всім! Перше, що міняємо в новому авто (новокупленном). це, звичайно, фільтра. Повітряний і масляний фільтра я поміняв. Тут питань, думаю, ні у кого не виникне. Все просто і легко.

А з салонними фільтрами (їх 2) потрібно трохи помудрувати. Читав вже, що хтось їх підрізав. не влазять. Ось і у мене та ж проблема виникла.

Тож почнемо. Спочатку знімаємо бардачок. В інтернеті інструкції не знайшов. Довелося додумувати самому як він знімається. Виявилося. дуже просто! Потрібно просто витягти його з нижніх кріплень. Я трохи їх відігнув плоскою викруткою, і потягнув на себе. І далі він просто виймається.

Знімаємо кришечку. відігнути нижні засувки. Під кришкою наші фільтра.

Фільтра виймаємо. Верхній потягнути на себе, нижній трохи вгору, і на себе. Ось вони. запилені брудні старі салонні фільтра.

Те місце, де були фільтра я продув, а також продув радіатор грубки. Видув від туди пил, листя березові і інше сміття.

Продував продувальним пістолетом, але він короткий і ніде не Подлазов. Взяв потім з того ж набору пістолет для Мовіля і продув вже всюди.

Вставляємо нові фільтра. Опа! Не тут то було! Нові фільтра більше за розмірами! І по довжині, і по висоті трохи!

Довелося відпилювати зайве. Як видно на фото, спиляти потрібно було як раз по ребрах жорсткості, що я і зробив. Пластмаса м’яка, тому на другому фільтрі ненавмисно спиляв держатель (за який потрібно тягнути час виймання). Нічого страшного. На старому теж одна штучка була зрізана. ))

На нових фільтрах для щільного з’єднання приклеєний поролон. Його теж довелося відірвати, так як з ним не влазило.

І тільки після цих маніпуляцій все влізло. Ура! )

Далі в зворотному порядку все збираємо на місце. На цьому все! Дякую всім за увагу. Всім добра і всім пока! ; )

Салонний фільтр Kia RIO (як і інших автомобільних брендів) служить для підтримки в салоні виключно свіжого повітря, затримуючи на собі всі, навіть найдрібніші частинки бруду, які можуть проникнути всередину автомобіля з вулиці. Крім того, фільтр відштовхує неприємні запахи, який збирається багато, особливо в пробках в міських умовах. Проте дана автомобільна комплектує, як і будь-яка інша, має певний термін служби і коли-небудь може вийти з ладу. Відповідно, краще запобігти проблемі (щоб не дихати «брудом», засмічуючи власні легені), ніж потім від неї позбавлятися.

Основні етапи ремонтних робіт

Деякі автовласники вважають, що зможуть провести заміну фільтру самостійно. Рішення це неправильне. Сама процедура, може, і не здається складною, однак тільки в сервісному центрі зможуть визначити, чи достатньо буде просто замінити фільтр. Вся справа в тому, що при засміченою вентиляційній системі страждає радіатор-випарник. При неправильному діагностуванні проблеми в майбутньому виникнуть серйозні неполадки. Правильне рішення. це заплатити невелику суму грошей для звичайної заміни фільтрів, ніж віддавати в кілька разів більше для виправлення всіх несправностей в майбутньому.

Заміна салонного фільтра Kia RIO 3 в нашому автосервісі

При зверненні в наш сервіс технічного обслуговування клієнтів, у яких є проблеми з фільтром салону транспортного засобу, ми надаємо наступні послуги:

 • Визначається, чи достатньо поміняти сам фільтр, або необхідно виробляти більш детальний ремонт. Для цього проводяться діагностичні роботи.
 • По їх завершенню з клієнтом узгоджуються терміни проведення ремонту, а також їх ціна.
 • Проводиться заміна фільтра.
 • При необхідності викачується фреон, і випарник очищається вручну.

Наслідки несправного фільтра

Варто відзначити, що салонний фільтр максимально сильно забруднюється при подоланні автомобілем 10 тисяч кілометрів. На очисники наростає стільки пилу, що механізм не в змозі протягувати необхідну кількість повітря.

Неприємності виникають в тих випадках, коли власник Kia RIO 3 досить довгий час керував автомобілем із забитим фільтром. Через несправний функціонування системи вентиляції відбувається обмерзання радіатора-випарника. А після того як потрапили забруднення Отта, то з’являється таке середовище, в якій розмножуються різні мікроорганізми. В такому випадку звичайної заміною не обійтися, необхідно проводити більш дорогі операції.

Де знаходиться салонний фільтр і як визначити його несправність?

Зазвичай такі елементи встановлюються під панеллю приладів або всередині бардачка. Що стосується транспортного засобу Kia RIO 3, то його фільтр розташований на боковій стінці бардачка. Це можна дізнатися з мануала по використанню свого автомобіля.

Оскільки очисники захищають легені автомобілістів від різних запорошених частинок, то кожен власник повинен знати, коли його фільтр працює несправне.

 • Свіже повітря з повітрязабірників не проникає в салон автомобіля.
 • Всередині машини відчуваються сторонні аромати.
 • Усередині автотранспорту з’являється багато пилу.
 • При підвищеній вологості на вулиці вікна вашого транспортного засобу запотівають.

Як обрати

Щоб заміна фільтра салону Kia RIO принесла вам тільки позитивні емоції, потрібно навчитися правильно підбирати деталі. Найпопулярніші фільтри для цього транспортного засобу мають артикулом 971334L000.

Також до Kia RIO 3 підходять фільтруючі матеріали від марки Hyundai. Природно, можна підшукати варіанти подешевше. неоригінальні. Головний критерій їх вибору. за розміром вони повинні підходити. Але ось якість виконуваної ними роботи, а також тривалість терміну служби перебувають під сумнівами. Як свідчить уже народне повір’я: «краще один раз заплатити» або «скупий платить двічі». Так, насправді краще придбати якісну запчастина, ніж дешеву, яка вже через три місяці знову зажадає заміни і при цьому ваших витрат (як фінансових, так і тимчасових).

процес заміни

Може виконуватися як самостійно, так і в спеціалізованих центрах. Головна робота полягає в діагностиці вироби, а цей процес описаний вище. Вилучивши фільтр, встановіть при необхідності новий, після виконайте протилежні розбиранні дії (описані в розділі «діагностика»).

Ну що ж, як ви вже самі помітили, заміна салонного фільтра Kia RIO. досить проста операція, яку можна виконати самостійно. Якщо ж у вас недостатньо часу на самостійну заміну фільтру або ви не впевнені в собі, тоді залиште цю справу професіоналам (вони впораються за 15-30 хвилин і не більше).

Фільтр салону автомобіля Kia RIO 3 представлений каркасом чотирикутника. За його периметру розташований ущільнювач, а в середині встановлений спеціальний фільтруючий елемент. Такими пристроями оснащені практично всі автомобілі. Його призначення. це очищення повітря, який потрапляє всередину автомобіля через систему прогріву. Більш того, такі очисники бувають вугільними. Вони очищають повітря від різних запахів, а також мають антибактеріальну просочення. Оскільки даний елемент збирає весь пил і бруд, то йому також необхідна систематична заміна.

Де знаходиться салонний фільтр в «Kia RIO»

Салонний фільтр розташовується в автомобілі «Kia RIO», як у Sportage і Cerato, з боку пасажира, за бардачком. Необхідно відкрити дверцята, за нею знаходиться вихід воздуховода, на який і кріпиться очищающий елемент. Повітряний фільтр розташовується під капотом з правого боку, якщо стояти обличчям до автомобіля.

Також визначити, де знаходиться салонний фільтр на бензиновому «Kia RIO», можна за допомогою технічного керівництва, яке додається при покупці автомобіля.

Як поміняти салонний фільтр на Kia RIO своїми руками

Своєчасна заміна салонного фільтра «Kia RIO» 4 допоможе запобігти забрудненню салону і позитивно позначиться на здоров’ї пасажирів. Розглянемо особливості вибору очищувального елемента, процес його установки і виявлення несправностей.

Ознаки засмічення фільтра на Kia RIO

Зрозуміти, що потрібна заміна салонного фільтра «Kia RIO» 4 або «Sportage», можна за такими ознаками:

 • В салон автомобіля проникають сторонні неприємні запахи, особливо це проявляється при включеному кондиціонері: відчувається кіптява, свербить ніс від пилу.
 • Збільшується кількість пилу на приладовій панелі і сидіннях навіть при закритих вікнах.

Також при засміченому фільтрі знижується кількість повітря, що надходить в салон. Це призводить до прискореного запітніння лобового і бічних стекол.

Термін служби салонного фільтра

У більшості випадків експлуатаційний термін необхідно уточнювати у виробників очисних елементів або на упаковці виробу. Якщо ж такої інформації немає, то орієнтуватися краще на 3-5 місяців для вугільних варіантів, 10-12 місяців для варіантів з глибоким очищенням.

Наслідки несправного фільтра

Якщо водій не встигне вчасно поміняти салонний фільтр на «Kia RIO», з кожним днем ​​в салон автомобіля буде проникати все більше продуктів згоряння пального, сажі, пилу, різних реагентів, які до цього осідали на очищающем елементі. Всі ці мікроелементи будуть потрапляти в організм людини, накопичуючись в бронхах і легенях.

У перший час це проявиться як першіння в горлі і носі, пізніше може вилитися в більш важкі випадки аж до алергічних реакцій і хронічних захворювань.

Діагностика салонного фільтра

Щоб зрозуміти, чи потрібно поміняти салонний фільтр на «Kia RIO» моделі 2017 року або будь-який інший, не обов’язково звертатися до найманим фахівцям. Процес діагностики випливає з описаних раніше ознак засмічення:

 • Завести автомобіль і прогріти двигун, не включаючи піч.
 • Включити опалювальну систему на максимальну потужність.
 • Притулити руку до воздуховоду в салоні.
 • Якщо видувається повітря не відповідає заданій температурі, значить, фільтр забитий, і він не дозволяє швидко нагріти салон машини.

Скільки коштує фільтр

Заміна салонного фільтра «Kia RIO» 2016 і 2018 рр. випуску не вважається накладним ремонтом. за аналоговий вугільний варіант. і доходить до 1,5 тис. рублів.

Салонний фільтр на Kia RIO

Корейські автомобілі славляться простотою конструкції, великим доступом до механізмів, агрегатів при проведенні профілактики, ремонту.

Наприклад, заміна салонного фільтра проводиться в «два рахунки». Завдання під силу навіть недосвідченому власнику, наявності спеціальних навичок зовсім не обов’язково, але бажано.

Не порушуйте встановлені терміни проведення ТО. В процесі експлуатації автомобіля на волокнах фільтра осідає велика кількість пилу, конденсату, токсичних речовин. Хвороботворні бактерії викликають алергічні реакції, розлади.

Скільки коштує фільтр

Заміна салонного фільтра «Kia RIO» 2016 і 2018 рр. випуску не вважається накладним ремонтом. за аналоговий вугільний варіант. і доходить до 1,5 тис. рублів.

Як часто потрібно робити заміну

Частота, з якою змінюється фільтр салону «Kia RIO» і «RIO Х-Лайн», залежить від кількох факторів:

 • обраної моделі;
 • манери водіння;
 • пробігу автомобіля.

Якщо всі нюанси скласти, то рекомендується міняти очищающий елемент раз на рік за умови, що машина проїжджає за цей час не більше 30 тис. Км і переважають поїздки в межах міста.

Якщо ж велика частина експлуатації пов’язана з їздою по проселочним курних дорогах, то навіть самий якісний очисний елемент рекомендується замінити через 15 тис. Км.

Існують рекомендації, що заміна салонного фільтра для «Kia RIO» 2014 р 2015 і пізніших моделей повинна проводитися два рази за рік: перед зимою і перед влітку. При цьому міняти його потрібно тільки тоді, коли на дорогах стало менше бруду.

відповідні розміри

При виборі фільтруючого елемента, власники не завжди використовують продукцію, рекомендовану виробником автомобіля. У кожного на це свої причини, хтось каже, що оригінал коштує необгрунтовано дорого. У кого-то в регіоні продаються тільки аналоги, тому існує необхідність знати розміри, за якими надалі можна провести підбір:

 • Висота: 28 мм
 • Ширина: 200 мм
 • Довжина: 225 мм

Як правило, іноді аналоги для Kia RIO IV (FB) можуть бути на кілька міліметрів більше або менше оригіналу, в цьому немає нічого страшного. А якщо відміну обчислюється сантиметрами, то тут звичайно варто підшукати інший варіант.

Відмінності видів салонних фільтрів

Для того щоб автовласник зробив правильний вибір при покупці нового салонного фільтра, йому потрібно розібратися в ряді питань, які вкажуть сильні і слабкі сторони видів фільтруючих елементів.

Всі салонні фільтри діляться на два види:

Обидва види фільтруючих елементів відрізняються один від одного не тільки за технічними характеристиками, але і за ціною. Кожен з видів має свої позитивні, і негативні сторони.

Відмінності даних видів полягають в наступному:

 • Звичайні фільтруючі елементи. досить дешеві. Їх основними мінусами є пропускання дрібних частинок пилу, відсутність очищення повітря від сторонніх запахів, крихкість і недовговічність. Крім усього вони нездатні очистити повітря від токсичних газів.
 • Фільтри тонкого очищення повітря. як правило, виготовлені з синтетичних матеріалів або з високоякісних натуральних матеріалів. Їх основна перевага полягає в очищенні повітря від сторонніх запахів, уловлювання найменших частинок пилу. Основним же мінусом є звичайно ж, може доходити навіть до 2500 рублів.

Розібравшись в питанні про відмінності салонних фільтрів, автовласник зможе зробити вірний вибір при придбанні нового розхідники. Вибір на користь певного виду фільтруючих елементів залишається за самим автовласником.

Інструкція по заміні салонного фільтра на «Kia RIO»

Процес демонтажу очищає елементу не зажадає особливих навичок. Заміна салонного фільтра «Kia RIO» 2015 і наступних років починається з підготовки:

 • Одягніть рукавички і будь-яку захисну маску на обличчя, щоб не вдихати шкідливі частинки.
 • Підготуйте плоску викрутку, чисту вологу ганчірку для протирання і новий фільтруючий елемент.

Якщо доведеться поміняти салонний фільтр біля будинку в «Kia RIO», переконайтеся, що під час робіт ви не будете заважати руху проїжджаючого автотранспорту. Приступайте до робіт, дотримуючись інструкції:

 • Заглушіть двигун і відкрийте бардачок.
 • За допомогою викрутки зніміть бічні фіксатори дверцята.
 • Акуратно віджимаючи засувки пластиковий кришки, витягніть її.
 • Дістаньте старий фільтруючий елемент, протріть місце його кріплення вологою ганчіркою, видаляючи обсипалася бруд і пил.
 • Вставте новий фільтр, закрийте його пластиковою панеллю до клацання.
 • Поставте дверцята бардачка назад, закріплюючи її фіксаторами.

На цьому заміна фільтра салону «Kia RIO» може вважатися успішною, залишиться тільки перевірити роботу кондиціонера. Для полегшення робочого процесу можна подивитися відеоінструкцію, яку можна знайти у вільному доступі в мережі.

Яким боком встановлювати

Крім самої заміни фільтруючого елемента повітря в салоні, важливим є встановлення його правильної стороною. Для цього існують прості позначення:

 • Просто стрілочка (без напису). вказує напрямок повітряного потоку.
 • Стрілочка і напис UP. вказує верхній край фільтра.
 • Стрілочка і напис AIR FLOW. вказує напрямок повітряного потоку.
 • Якщо потік зверху-вниз, то крайні межі фільтра повинні бути такими. ////
 • Якщо потік знизу-вгору, то крайні межі фільтра повинні бути такими. ////

У Kia RIO 4 повітряний потік проходить зверху-вниз. Виходячи з цього, а також написів на бічній площині повітряного фільтра і виробляємо правильну установку.

Салонний фільтр на Kia RIO 2, 3, 4

Середній ресурс експлуатації салонного очищувача у Kia RIO 15000 км. Коли машина активно використовується на пересіченій місцевості, в періоди рясного падіння пуху, пилку інтервал заміни скоротіть на кілька тисяч кілометрів.

Де знаходиться салонний фільтр: в автомобілях Kia RIO очищувач розташований за корпусом речового ящика. Примітно, що незалежно від покоління Kia RIO, розташування очищувача незмінне.

Розрізняються фільтри між поколіннями за розмірами, типу наповнювача: паперовий, вугільний.

Каталогом артікулЦена в рубляхСерійний номерЦена
97133-0С000 (оригінальний) до 2012 г.в. від 550 97133-4L000 (оригінальний) після 2012 г.в. від 550
якісні аналоги
MANN CU1877 Від 450. 500 MAHLE LA144 Від 450. 500
Kia RIO 3 VALEO 698374 Від 450. 500 TSN 9.7.122 Від 450. 500
Kia RIO 2 TSN 9.7.126 Від 450. 500 Filtron K1698 Від 450. 500
MANN CU21008 Від 450. 500 0 986 BF0447 Bosch Від 450. 500
MS-6268 Alco Від 450. 500 Kia RIO 4K1656 Filtron Від 450. 500
NF-6697 Невський фільтр Від 450. 500 FS-450 FORTECH Від 450. 500
ціни вказані станом на травень 2019 року

Діагностика салонного фільтра своїми руками на Kia RIO 2, 3, 4

Діагностика проводиться подібно ряду інших моделей Kia, всього два етапи:

 • перший: візуально оцінюємо рівень забруднення волокна, вугільного наповнювача. Перевіряємо пластиковий корпус на деформацію, тріщини, вм’ятини;
 • другий: перевіряємо запобіжник 8 монтажного блоку салону на цілісність. Нерідко при активації вентилятора останній неактивний через відсутність струму. Монтажний блок встановлений з торцевої частини торпеди.

Водієві на замітку. Зовсім не обов’язково встановлювати новий очищувач, якщо рівень забруднення колишнього незначна. Досить продути потоком стисненого повітря, встановити повторно.

В яких випадках потрібна заміна салонного фільтра на автомобілі Kia RIO (2, 3, 4)

 • пошкодження кожуха;
 • деформація підстави по периметру;
 • на волокні виявлено масло, волога, ворсу, антифриз;
 • шлюб при виготовленні;
 • експлуатація довше рекомендованого терміну.

Ознаки засмічення фільтра на Kia RIO (2, 3, 4)

 • в салоні чути смердючий запах;
 • з дефлекторів вилітає сміття, пил, листя;
 • слабкий повітряний потік з дефлекторів;
 • нехарактерно велике скупчення пилу на поверхні торпеди.

Салонний фільтр на Kia RIO

Корейські автомобілі славляться простотою конструкції, великим доступом до механізмів, агрегатів при проведенні профілактики, ремонту.

Наприклад, заміна салонного фільтра проводиться в «два рахунки». Завдання під силу навіть недосвідченому власнику, наявності спеціальних навичок зовсім не обов’язково, але бажано.

Не порушуйте встановлені терміни проведення ТО. В процесі експлуатації автомобіля на волокнах фільтра осідає велика кількість пилу, конденсату, токсичних речовин. Хвороботворні бактерії викликають алергічні реакції, розлади.

Рекомендації по догляду та обслуговування салонного фільтра на Kia RIO 2, 3, 4

Не порушуйте рекомендовані виробником терміни проведення технічного огляду. Купуйте аксесуари, витратні матеріали з оригінальними серійними номерами. З повним переліком каталожних артикулів ознайомтеся в інструкції по експлуатації вашим автомобілем.

Замовляйте послуги по обслуговуванню транспортного засобу переважно в сертифікованих СТО, де майстри надають гарантію якості на виконані роботи.

Який очищувач краще: паперовий або вугільний. Очевидно, що вугільний, так як якісніше очищає повітряний потік від домішок, токсичних речовин.

Перед придбанням аксесуарів, запасних частин консультуйтеся з фахівцями на предмет сумісності деталей з моделлю Kia RIO 2, 3, 4 поколінь.

Заміна салонного фільтра на Kia RIO 2, 3, 4

Як уже згадувалося, місце розташування салонного очищувача у всіх чотирьох поколінь Kia RIO ідентичне.

 • викрутка з плоским наконечником;
 • ганчір’я;
 • пилосос або інший пневматичний нагнітач для очищення корпусу;
 • новий салонний фільтр;
 • додаткове освітлення у вигляді ліхтарика, якщо роботи проводите в умовах обмеженої видимості.
 • Розміщуємо машину на рівну платформу, глушимо двигун, вичавлюємо ручник, щоб запобігти довільний відкат.
 • Широко відкриваємо передні пасажирські двері.
 • Отщелкивали кришку речового ящика.
 • Опускаємо пластиковий каркас вниз, на підлогу.
 • Отщелкивали кришку корпусу, витягаємо очищувач.
 • Проводимо дефектовку порожнини, продуваємо пилососом у міру виникнення необхідності.
 • Перевіряємо корпус на відсутність тріщин, вм’ятин, дефектів.
 • Укладаємо новий фільтр становищем «Підстава вниз».
 • Защелкиваем кришку, вставляємо в пази речовий ящик.

Установка своїми руками завершена. Подальша профілактика Kia RIO 3 через 15000 км. Не купуйте дешеві аналоги, замінники заводських фільтрів. При виникненні труднощів звертайтеся за допомогою до фахівців СТО.