Заміна Volvo Fuel Filter XC60 дизель

Table of Contents

Заміна паливного фільтра в Volvo XC60 / # 108

Volvo XC60 Заміна паливного фільтра дизельне

Паливний фільтр призначений для відокремлення палива від забруднення (іржі, бруду, смоли, конденсату), які шкідливі для нормальної функції паливної системи та операції двигуна. Змінити фільтр на Volvo, через низьку якість палива, рекомендується після 30000 км.

Коли необхідно замінити паливний фільтр Volvo. причини заміни паливного фільтра на Volvo

Причиною заміщення паливного фільтра приховано, перш за все, у своєму пункті призначення, оскільки це захисник паливної системи (струменя, форсунки). Під час роботи фільтр затримує механічні домішки та смоли, які знаходяться в паливі, з часом погіршується прохідність фільтра, що перешкоджає нормальній роботі паливної системи.

Через ненормальну функцію паливної системи, заважає пікап (відповідь на команду прискорювача) порушується, утворення палива та повітряної суміші, флакон утворюється на елементах поршневої групи, утворюється іскрова утворення Через утворення автомобіля в свічках запалювання, потужність двигуна зменшується.

Замініть фільтр палива за виробником, рекомендується виробляти кожні 40 000 км., Але, через низьку якість палива, краще змінитися після 30000 км.

Як замінити паливний фільтр на Volvo самостійно. інструкції щодо заміни паливного фільтра власними руками

Перш ніж замінити паливний фільтр на Volvo, вам потрібно пам’ятати кілька правил: бензин. надзвичайно кажана та вогненадійна рідина, яка може бути запалюватися, тому поблизу точки ремонту забороняється з використанням відкритих пожежних джерел, електричних приладів. Паливо токсичний, обмежений контакт, коли ви потрапляєте в відкриті ділянки тіла, потрібно змити милом.

Це зручніше замінити заміну на підйом, або на шляху, але можна використовувати роз’єм.

 • Заміна паливного фільтра на Volvo S40 з бензиновим двигуном, оснащеним системою ін’єкцій LH-Jetronic:
 • Необхідно видалити забруднення з труб та фітингів палива, розташованого в двигунному відсіку автомобіля.
 • Для того, щоб уникнути паливної протоки, покладіть порожнистий пакет під паливо вставки.
 • Відкрутіть кріплення фільтра з задньої сторони, закріплюючи муфту за допомогою гайкового ключа. Відпустіть фільтр вставки з світильників.
 • Дуже важливо пам’ятати, де спрямована стрілка на корпусі фільтра, напрямок показує на вхідному прикріпленні ін’єкцій.
 • Встановіть затиск на шланги, до і після вставлення фільтра.
 • Вільний фільтр з затискного затискача паливної труби.
 • Встановіть новий фільтр палива.
 • Виправити кліпи на арматурі та вивільнити трубопровід із захищених світильників.
 • Якщо гумові кільця розбилися або погано, вони повинні бути замінені.
 • Встановіть фільтр у фіксатор і затягніть порожнистий гвинт, тримаючи ключ.
 • Якщо після заміни в двигунному відсіку, слід залишитися сліди розлитого бензину, він повинен бути витертий.
 • Заміна паливного фільтра на VOLVO XC90, XC70, S90 з бензиновим двигуном, оснащеним LJ-Jetronic або Tryonic Injection Systems:
volvo, fuel, filter, xc60, дизель
 • Необхідно встановити машину, щоб уникнути вільного доступу до нижньої частини правої сторони, перед задньою колесом. Для цього це необхідно, або підняти задню частину автомобіля на надійну підтримку, або використовувати ліфт або шляхопроводу.
 • Для запобігання бензинової протоки замінить контейнер під фільтр.
 • Щоб видалити тиск з паливної системи, вам потрібно видалити запобіжник 22 з блоку запобіжників та запустіть двигун, після того, як двигун лавуватися, щоб прокручувати по черзі 5 секунд.
 • Далі необхідно видалити трубопроводи шосе кормів та розряду, необхідно від’єднати трубки з арматури, вони фіксуються за допомогою легких вдячних роз’ємів. Щоб видалити їх, потрібно натиснути кнопки та відійдіть від фільтра.
 • Далі, демонтаж Фільтр кріплення кронштейна разом з фільтром. Для того, щоб повернути кронштейн монтажний болт, вам знадобиться ключ до 12.
 • Далі послабити кріплення фільтра вставки в кронштейн і зніміть вставку.
 • Колекція ми виробляємо у зворотному порядку. Обов’язково перевірте, чи замки на фітингах потрапили в місце, натиснувши на установку.
 • Обов’язково видаляйте все пролиття паливо.
 • Щоб відновити функціональність системи кілька разів, увімкніть 5 секунд і вимкніть запалення.
 • Заміна паливного елемента фільтра на Volvo XC90 з дизельним двигуном D5 з власними руками:
 • Потрібно забезпечити вільний доступ до дна. перед правого заднього колеса. Ви можете використовувати ліфт або шляхопровід.
 • Засмініть контейнер під фільтр.
 • Сам фільтр має конструкцію, що складається з корпусу фільтра, склянки корпусу, а також сам найбільш фільтруючий елемент (картридж) та ущільнювальне кільце. Сам організм і склянку пластику, скло розбирається за допомогою спеціального ключа 999,7084, але є багато схем, з якими легко зробити себе.
 • Ми перетягуємо дизельне паливо через дренажну діру, не поспішайте, інакше ви будете втрати з паливом, зачекайте, поки все всі сторони.
 • Далі потрібно відкрутити склянку корпусу фільтра.
 • Видаліть фільтрувальний картридж і встановіть новий, доки натиснувши. Встановіть нове герметичне кільце.
 • Викрутіть склянку корпусу.
 • Ми починаємо двигун.

Який паливний фільтр для придбання Volvo є оглядом найкращих сортів фільтра для Volvo

Купуючи паливний фільтр у співробітнику, переконайтеся, що ви придбаєте оригінал. Частіше придбали “оригінальний” на ринку, отримати абсолютно зворотний ефект. Операція фільтра безпосередньо пов’язана з більш дорогим двигуном та паливною системою, тому необхідно подбати про якісні запасні частини.

Заміна паливного фільтра в Volvo XC60 / # 108

Volvo паливні фільтри виробляють переважно європейські виробники. Volvo, Alco, Vaiko, Mann, Bosch, але існують дублікати з інших фірм, наприклад. від Lynx.

Порівнюючи оригінал картриджа Volvo та Purflux, видимих ​​відмінностей не можна знайти. це важливо, оскільки виробники дублікатів також піклуються про якість товарів.

Але щоб побачити підробку, ви також повинні звернути увагу на якість ущільнювальних кілець і навіть упаковку. Підроблені виробники особливо не піклуються про ці питання.

Якщо у вас є питання, попросіть їх на нашому форумі!

Ефекти використання низькоякісного моторного масла

Якщо ви їдете на машині з низькою якістю, відпрацьоване масло, воно негативно вплине на свою роботу. Автомобіліст може зіткнутися з такими проблемами:

 • Вставки повороту. Забруднення масла відбувається. Навантаження на вкладиші з’єднувальних стрижнів збільшується: вони перегрівають і обертаються.
 • Носили елементи турбокомпресорів. Пошкодження ротора виникає (турбокомпресор і підшипники носять): утворюються глибокі подряпини, борозни.
 • Відмова двигуна. Якщо палива рідина має низьку в’язкість, то це може призвести до розриву масляної плівки між поршнем і циліндром. Це також допомагає збільшити температуру деталей двигуна, їх плавлення та відмови.
 • Витік газу в камері згоряння. Під впливом відпрацьованого масла клапан знищується.
READ  Nissan х Trail дизель яке масло

Заміна паливного фільтра Volvo XC60

З кожним натисканням педалі газу до двигуна, оптимальна кількість палива та проникає повітря. Баланс важливий, а дросель несе відповідальність за дотримання. Комп’ютерна система визначає склад маси повітряного палива та надсилає паливо в певний момент і в необхідному обсязі. Перед входом до відділу згоряння двигуна циліндри, повітря та паливо ретельно змішуються. Ця суміш монтується з свічкою, як результат, починається контрольоване згоряння. Тому автомобіль отримує енергію для руху.

Для автономного виконання цього процесу важливо використовувати лише чисті високоякісні масла, в яких немає небажаних домішок. До очищення палива використовуються фільтри. Як правило, заміна паливного фільтра Volvo XC60 виконується кожні 20. 30 тисяч. км. іншими словами, з кожною другою замінник для передачі рідини. Власники автомобілів з дизельними двигунами краще перевірити, що фільтрувальний елемент не збирає воду. Коли сигнал з’являється на інформаційній панелі, потрібно видалити рідину, яка проникає в газовий резервуар з випаровування або з паливом.

Заміна дизельного дизеля Volvo XC70

Така заміна власника автомобіля, як правило, в міжсезоння, після настання першого холоду. Вам потрібен ключ Volvo 9997084, але ви можете зробити звичайні ворота.

Якщо у вас немає спостережної ями або ліфта, ви можете зробити домашні подкасти, як у нашому відео. Сам фільтр на дизельному автомобілі знаходиться в задній частині, підготуйте потенціал, де збільшення надлишкового палива та відкрутіть цей посуд:

Для цього використовуйте голову до 18 або 19. Щоб відкрутити себе фільтр, скористайтеся спеціальним інструментом з Volvo, про який ми писали раніше. Якщо це не так, то його можна замінити головою 32:

Перед тим, як повністю відкрутити корпус фільтра, ми замінюємо контейнер, де буде об’єднано дизельне паливо, обрізана пластикова пляшка ідеально підходить для 1.5 літрів.

Житло фільтра та його дренажний штепсель очищають CARBURETOR. Новий фільтр не забуває посипати захисну плівку:

Вона не дозволяє вам отримати незначний сміття всередині фільтра. Змастіть нову герметизуючу гумку з дизельним паливом перед установкою:

Ми встановлюємо його в кришку, це повинно бути гладко, без перегину. Фільтр встановити в місці посадки, закручуйте кришку, потім дренажну вилку. Зусилля в той же час повинно бути не більше 2хм. Обов’язково принесіть автомобіль і перевірте корпус фільтра для витоку. На Volvo XC70 D5 заміна проходить майже таким же чином, але це, можливо, доведеться відкрутити стабілізатор.

Заміна фільтр фільтр Volvo HS70 дизеля

Необхідно: 1. 32 мм ключ.2. Фільтр палива3. Одноразові гумові рукавички (для тихості) 4. Деякі ганчірки та танк для збору дизеля.5. 15 хвилин свого часу.

Паливний фільтр розташований недалеко від заднього правого сюр.

Як виявилося, щоб замінити паливний фільтр, ви можете використовувати регулярний ключ на 32 мм. Я думаю, що може бути прості вигини, щоб застосувати цей краб може захопити кришку.

Для заміни, використовувався фільтр Mann No. 9003 Z, витрати на 980, його вартість вже включилась у ціну, тому заміна буде без оцінки.

Нічого не складно, коли замінено.Volvo виїхав назад на перевантаження, під кутом, щоб змінити ще більш зручне, оскільки випливає з фільтра дизельного двигуна у розмірі півлітру, для якого краще підготувати хвостові ємності, відкрутіть невелику гайку з нижньої частини фільтра, коли прогулянки дизельгера, відкрутіть всю кришку фільтра.

Змінено гумову смугу на кришці до нового з комплекту, покладіть фільтр на місці, і все повернулося назад.

Старий фільтр у принципі в хорошому стані, не виявляється стороннім сміттям.

Двигун починається пізніше протягом дуже довгого часу, після першого запуску він припиняється, поки не вийшло з системи.

В другій половині дня я поклав хромову підкладку на задніх дверях.

Олексій

Привіт усім, власники дизельних бегемотів знають, що після заміни паливного фільтра, щоб прокачувати дизельний паливний насос до паливного насоса, необхідно зробити стартер досить довго, а не один раз. Це пов’язано з тим, що замінений паливний фільтр порожній, а для його наповнення дизельного двигуна потрібний час та експлуатація насоса низького тиску. Електричний насос, який в танку, працює 80 секунд. і не встигає відкачувати повністю фільтр перед запуском.

Подивившись на це питання, з’ясувалося, що наприклад, на Hyunde, Mitsubishi та деяких інших автомобілях, паливний фільтр поєднується з ручним насосним насосом та перед запуском двигуна, можна вручну насос дизельного волокна.

Зараз питання: у продажу є ручний струнний насос, який може бути вбудований у шосе до насоса під капотом. Це буде користь від нього, і я можу знову заповнити фільтр або шведи, щось, вони не матимуть від нього?

Якщо в описі, у щось неправильно, правильно або порадити, якщо щось не так.

Заміна фільтрів на Volvo

Фільтри різні: високоякісні та дорогі, оптимальні та якісні, страшна якість, але дешеві. На вимогу клієнта можна встановити будь-який, але вибрати тільки фільтр перевірених фірм та якісну якість.

Причиною заміщення паливного фільтра приховано, перш за все, у своєму пункті призначення, оскільки це захисник паливної системи (струменя, форсунки). Під час роботи фільтр затримує механічні домішки та смоли, які знаходяться в паливі, з часом погіршується прохідність фільтра, що перешкоджає нормальній роботі паливної системи.

Через ненормальну функцію паливної системи, заважає пікап (відповідь на команду прискорювача) порушується, утворення палива та повітряної суміші, флакон утворюється на елементах поршневої групи, утворюється іскрова утворення Через утворення автомобіля в свічках запалювання, потужність двигуна зменшується.

Замініть фільтр палива за виробником, рекомендується виробляти кожні 40 000 км., Але, через низьку якість палива, краще змінитися після 30000 км.

Таблиця з розкладом Volvo XC60

Здоров’я Volvo XC60 багато в чому залежить від того, наскільки відповідально підходить до випуску технічного обслуговування. Щоб не ризикувати вашою безпекою під час роботи транспортного засобу та забезпечити надійну запобігання серйозним поломкам, ми запрошуємо вас регулярно пройти через технічний центр “Automaximum”. Ці роботи виконуються досвідченими майстрами, беручи до уваги певний порядок, що вирівнюється виробником Volvo, а також відповідно до певного графіка, який залежить від пробігу та віку автомобіля.

READ  Установка камери заднього виду Skoda Rapid

Нижче наведено таблицю, що автомобіль з двигунами: B4164TX, B4164txmps6, B4204S, B4204TX, B4204xmps6, B5204T, B5254T, B5244S, B6304T, B6324S, B8444S, D5244T, D5204T

Технічна робота потім 1 3 місяці. Потім 2 20 тисяч, то 3 40 тисяч, потім 4 60 тисяч, то 5 80 тисяч, то 6100 тисяч, то 7,130 тисяч, то 8 140 тисяч, то 9,140 тис. Тоді 10 180 тисяч, потім 11200 тисяч Операції під автомобілемОперації під капотом
Перевірте якісні бюлетені
Автоматичний контроль: перевірка вибору, перевірка
Зовнішній і внутрішній. Освітлення, світловий сигнал, світловий освітлення
Звуковий сигнал: перевірка du і тривоги
Шайби та вітрове склоочищення та фари: перевірка зносу
Ремені безпеки: перевірка
Попереджувальна камера зіткнення: очищення скла до лінз
Дзеркала заднього виду: перевірка функціонування, кріплення
Comlect для часу ущільнення шин: перевірка контейнера
Двері, капот, кришка стовбура: перевірте замки та мастильні матеріали
Двигун, передача, автоматична трансмісія, AWD одиниць: перевірка витоків
Шини, диски: перевірка зносу, пошкодження, перевірка тиску в шинах
Приводні вали: перевірка наявності зворотних листів, перевірки гумових покриттів
Карденний переказ: перевірка універсального шарнірного та підвісного підшипника
Гальмівні колодки та диски: Перевірка товщини та однорідності зносу
Паливні та гальмівні системи трубопроводів: перевірка надійності
Вихлопна система: перевірка вихлопної системи
Підвіска, рульове управління: перевірка статусу
Паливний фільтр: заміна
Моторний відсік: Перевірка рідин
Двигун: заміна масла, масляний фільтр
Передача: заміна масла, масляний фільтр
Світкові вилки: заміна
Елемент фільтра повітряного фільтра: заміна
Акумуляторна батарея: перевірка терміналів, кріплення, електроліт
Пояс зовнішнього приводу агрегатів, натяжного пристрою: заміна
Допоміжний пристрій приводу: Заміна
Ремінь ГРМ. Натягувач, ролик: заміна
Картер вентиляційний фільтр (у корпорації. Спокійний. Фільтр): Заміна
підключення до генератора Rubber: заміна
Гальмівна рідина: Заміна
Очищувач повітря, салон: заміна
 • заміна рідини в коробку передач та двигуна;
 • перевірку надійності ременя ГРМ;
 • Очисні сопла;
 • заміну розхідників (колодок, фільтрів та ін.);
 • змащення петлі;
 • перевірка весь електрика та акумулятор;
 • оцінка здоров’я гальмівної системи та т.D.

Запчастини та витратні матеріали для технічного обслуговування моделей XC60 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 у нас завжди є на складі. Завдяки найкращому досвіді та використанні високоточного обладнання та витратних матеріалів, ми надаємо відмінну якість послуг за мінімальною ціною. Наші досвідчені майстри зробить все, щоб ідеально працювати. Ви можете зв’язатися з майстрами автоматиму в Вао (ми знаходимося біля метро Електрозаводська, Семенівська, Авіамоторная (Лефортово), ентузіасти та шосе Соколіна). Також у вашій службі наші технічні центри в західній частині Москви (біля вокзалу. Метро Мерініно, Скідненська, Волоколамська та Тушинська).

Технічне обслуговування (потім 120) Volvo XC60

У автосервісі станція Volvo Station у Санкт-Петербурзі звернулася до власника Volvo XC60 2015 року випуску з дизельним двигуном D5.

Причиною лікування: проходження технічного обслуговування (до) 120 тисяч кілометрів.

У повітряному фільтрі було багато піску, ми поміняли корпус повітряного фільтра та змінювали фільтрувальний елемент.

Після видалення ременя синхронізації перевірте насос (водяний насос) до зворотного з’єднання та перевірте, щоб виявити сліди витоків. Все нормально, ми виробляємо заміну натяжних роликів та поясу розподілу газу.

Після зливного масла ми змінюємо алюмінієве кільце на дренажну вилку та масляний фільтр. Зливний штепсель і масляний фільтр затягують необхідним крутним моментом. Потягуючий крутний момент необхідний для того, щоб не тріснути житло з пластмасового масла.

Ми виробляємо заміну паливного фільтра з затягуванням крутного моменту.

Робота виконана

Всі роботи та придбані частини застосовуються до гарантії.

Складати технічне обслуговування або ремонт

Ми знаходимося в центрі Санкт-Петербурга, біля байпасного каналу, на стику Фрунзенського, Москви, Невських районів.

До автосервісу Volvo зручно для метро обводного каналу, Фрунзенської, ліговського перспектива, Пушкінська, Звенигородська, Володимирська, Достоєвська, Площа Олександр Невський, Московські ворота, Волковська.

Орієнтири: автобусний стіл. Owlock, Дніпропетровська вулиця, набережна річки Волковка, Лиговський проспект, вул. Робстанція, вул. Камчатка, вул. Курська, вулиця Карені, американський міст, атаманський міст.

Оплата через Яндекс Кассу

Після вибору платежу через Яндекс, платіжна система касової системи Яндекса розпочнеться, де ви хочете вибрати зручний спосіб оплати (банківська картка, Qiwi, Yandex Money Money та T.D.)

Після визначення платежів та підтвердження платежу, товар буде виплачено.

Якщо у вас є банківська картка в валюті, яка відрізняється від рубля, то списання грошей з картки відбудеться за курсом Центрального банку Росії під час покупки.

Цей спосіб оплати є оптимально придатним для жителів Росії, Казахстану та Білорусі.

Офіційний веб-сайт платіжної системи Яндекс Касир HTTPS: // Касса.яндекс.Ро

Volvo паливний насос. На прикладі моделі XC70. Заміна вузла, а також рекомендації фахівців.

Паливний насос на Volvo XC70, як і в більшості моделей сучасного підводного типу Volvo та встановлений у паливному баку. З пробігом більше 100 000 км, ця деталь може зазнати невдачі в самому несподіваному моменту.

Пробіг використання Volvo XC70 подолав позначку 100 000 км і змінив принаймні кілька власників. Як керувати автомобілем до вас, залишається таємницею, тому вам потрібно бути уважним, коли працюють моделі Volvo XC70, XC60 та XC90.

Технічні фахівці Volvo Dubrovka розповість докладніше про причини цього вузла та його дизайну.

 • Якість палива. Паливо може містити бруд, пісок і навіть воду. Все це залишається на совісті керівних заправок, які повинні своєчасно замінити фільтри паливних колонок і очищають підземні резервуари. Якщо великі паливні компанії з витратами на експлуатацію проблем не мають, то за межами Москви приватні власники АЗС намагаються економити кошти. Тому іноземні домішки у вигляді піску та бруду можуть входити до паливного бака. Що стосується надходження води, це може статися, якщо вода потрапила в підземний танк з паливом. Рідко, але це відбувається. Вина всі сильні дощі і відлиги.
 • Своєчасна служба. Відповідно до технічної документації Volvo XC70 та інших рекламних моделей з індексом P2 (XC60, XC90, S60 та S80), паливний фільтр очищення дрібного палива підлягає заміні кожні 20 000 км запуску. Якщо вчасно не замінює паливний фільтр на Volvo XC70, то навантаження на паливний насос збільшується. Паливний насос повинен постійно забезпечувати певний тиск у системі. Коли падіння палива зменшує пристрій керування двигуном, виправляє роботу насоса і тим самим збільшується навантаження на електричний насос. Зменшення тиску палива може відбуватися як при використанні дешевих фільтрів палива та з великою кількістю бруду у паливному фільтрі, який тривалий час не змінився. Тому вчасно візьміть правило, щоб замінити паливний фільтр, а також використовувати фабрику виробника або високоякісний замінник!
 • Розбиваючи паливо грубого фільтра або руйнування. Цей фільтр встановлюється безпосередньо в паливний бак всередині корпусу паливного насоса (у колбі). Заміна цієї процедури фільтра нелегка і вимагає демонтажного танка. Рідко виконує ці роботи. Тому бруд, який накопичує на сітці (грубого паливного фільтра) паливного танкера, негативно впливає на тиск палива та збільшує навантаження на вузол. Пошкодження явища сітчастого явища надзвичайно рідко вважається, що враховуючи цю ситуацію тут, ми не будемо
 • Низьке паливо в танку. Іноді ми дозволяємо собі експлуатувати Volvo XC70 з низьким рівнем палива або коли він залишається не залишеним з усім, а індикатор низького тиску знаходиться на панелі приладів. Це не час, щоб зателефонувати до автозаправних станцій, потім пробки та інші фактори. А також з урахуванням високих цін на паливо, ми всі рідко часто заправляють автомобіль до повного танка. І пояснення цього суто психологічного. Однак, візьміть правило, щоб підтримувати рівень палива в резервуарі, принаймні, наполовину, і заправляйте машину, поки не з’явиться попереджувальна лампа. Регулярна робота автомобіля з низьким паливом значно зменшує ресурс хосту. Охолодження паливного насоса на Volvo XC через паливо. Чим менше паливо в резервуарі, тим більша навантаження на вузол.
READ  Заміна підшипника ступичного Mazda 6 gh

Ознаки найближчого розбиття втрати потужності двигуна, імперативний запуск двигуна. Але в 99% випадків врожайність паливного насоса, для того, щоб Volvo виникає без будь-яких симптомів. Автомобіль просто не може почати або зупинити в середині дороги.

Технічна документація виробника Volvo не передбачає нормативної заміни паливного насоса або будь-якої профілактичної роботи.

Тому ми дамо наступну пораду для власників автомобілів шведського бренду.

 • Використовуйте високоякісний паливний фільтр. Або оригінальний, або доведений, так і високоякісний аналог.
 • Свести своєчасну заміну паливних фільтрів на Volvo XC70, XC60 та XC90 1 раз на рік або кожні 15 000 20 000 км.
 • Для власників Volvo C V8, а також моделі S60R та V70R слідують кілька років (2-3 роки), щоб розібрати паливний бак і виконувати прання. Піщані та брудні відкладення в паливному баці негативно впливають на ресурс високо завантажених подвійних паливних насосів. Бруд забиває сітку паливного приймача, розташованого в баці, навантаження на вузол збільшується, і навіть новий паливний насос на півроку може просто не. Також забуті сітки паливного насоса зменшують динаміку та порушують стабільну роботу двигуна.

При заміні паливного насоса на Volvo важливо дотримуватися наступних правил.

Створити оригінальний завод виробників. Вузол приходить у пластикові колбу. Він має наступні елементи: електричний поворотний насос, датчик рівня палива з поплавкою, фільтр для очищення палива, байпасний клапан, паливо та підвищений тиск. Спробуйте зберегти та придбати окремий електричний насос з третьої сторони виробника надзвичайно ризикованим. Як правило, такі продукти мають низький ресурс, і через деякий час їм доведеться розібрати паливний бак і замінити вузол.

Паливний фільтр на Volvo XC60 (Volvo HS60)

Якщо запасна частина, яку підбирає спеціаліст з магазину, не підійшов до вашого автомобіля, ми будемо приймати цю запасну частину без зайвих формальностей протягом 30 днів!

Як це працює?

Ми вибираємо запчастини (або перевіряємо правильність вибору) на VIN-код. Якщо у вашому автомобілі немає ненормальних деталей, не було настройки або аматорського ремонту, вибір буде правильним, і ми несемо відповідальність за це.

Запчастини, які не зустрічалися нашої вини, ми візьмемо в найкоротші терміни, навіть якщо пошкоджена упаковка, або деталі є сліди установки.

Ви можете скористатися послугою будь-яким з наших покупець.

Величезний діапазон: понад 12 мільйонів. Запчастини та автотовари

Незабезпечений режим

Незабезпечений режим

Ми завжди прагнемо забезпечити найкращий сервіс. Але якщо з якоїсь причини ми не виправдовуємо ваші очікування, не втрачаємо часу, зв’яжіться з нашими нервовими фахівцями по телефону. 0800nbsp339nbsp639 (безкоштовно в Україні). Спеціальний відділ обслуговування клієнтів працює, щоб допомогти вам мати справу з будь-якою складною ситуацією, пов’язаною з нашою роботою. Тримайте внутрішній дзен, поки ми вирішуємо ваше запитання!

У інтернет-магазині деталі DOK ви можете придбати паливний фільтр на Volvo XC60 з обсягами двигуна: 2.0, 2.4, 3.0, 3.2 л., Отримавши професійну консультацію з вибору цих запасних частин для конкретної модифікації вашого автомобіля, а також замовити доставку товару, обраного у Києві, а також у Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Львові, Харкові, Вінниці, Полтаві та інші міста України. Щоб відобразити каталог запасних частин з фотографіями та цінами, виберіть свій автомобіль у вигляді вище.

Ви можете вибрати паливний фільтр на Volvo HS60 один з зручних способів для вас:

 • Що вказує рік випуску, і змініть свій автомобіль Volvo XC60 у вигляді вибору автомобіля на цій сторінці;
 • За кодом VIN (номер тіла) автомобіля, що набирає по телефону наших фахівців;
 • Згідно з каталогом, кількість запасних частин (ARTICULA), ввівши його в поле пошуку на статті у верхній частині сайту.

У нашому каталозі ви можете побачити основні характеристики та які фільтри палива Volvo HS60 виглядають на фотографії, а також, скільки коштує запасна частина. Наші фахівці знають, які паливні фільтри підходять для Volvo HC60 залежно від року випуску та модифікації автомобіля, тому перед заміною паливного фільтра, а також для встановлення запасних частин без проблем, зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам вибрати Запасна частина та місце продажу з доставкою за адресою або на умовах самонавчання з нашого офісу.

Альтернативна назва товару: Filli Filter.

У автомобільному магазині DOK є паливний фільтр XC60 залежно від модифікації вашого автомобіля з об’ємом двигуна 2.0, 2.4, 3.0, 3.2 л. Наступні покоління та їх модифікації Wagon:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS