Як правильно прокачати гальма на niva

ВАЗ 21214 Гальмівна система гальма. Відео на тему

Працювати разом з помічником погляду на канаву або ліфт.

Видування гальмівної системи необхідна при заміні гальмівної рідини, а також для видалення повітря в гідравлічному двигуні під час ремонту або заміни окремих гальмівних вузлів. Спочатку я видаляю повітря з одного контуру системи, потім з іншого. Починаємо прокачування з правого заднього колісного циліндра.

Порада. Щоб розв’язати “scurrical” fitting, використовуйте спеціальну клавішу для гальмівних систем, доступних у магазинах запасних частин. Використовуйте також допоміжні рідини, тип WD.

Очистіть пристосування від бруду, щоб виключити його в системі.

Зніміть шапку від заднього гальмівного циліндра.

Ми покладаємо на прозорий шланг на фітингу, знижуючи свій вільний кінець до судна.

Асистент натискає педаль гальма три-чотири рази з інтервалом однієї або двох секунд і утримує педаль. Ключем «на 8» відвертаємо на 1/2–3/4 обороту штуцер прокачування. При цьому частина гальмівної рідини та повітря витісняються в посудину, а педаль опускається до підлоги. Пухирці повітря добре видно в прозорому шлангу. Загортаємо штуцер прокачування і повторюємо цю операцію доти, доки повністю не припиниться вихід бульбашок повітря.

При видаленні повітря із системи стежимо за рівнем рідини в бачку головного гальмівного циліндра і при необхідності доливаємо її.

Аналогічно прокачуємо лівий задній колісний циліндр. Потім видаляємо повітря із верхніх штуцерів лівого та правого блоків циліндрів передніх коліс.

Знімаємо ковпачок верхнього штуцера блоку гальмівних циліндрів переднього колеса (для наочності колесо знято).

Прокачуємо передні гальмівні циліндри одного контуру.

Для прокачування іншого контуру видаляємо повітря із нижніх штуцерів блоків циліндрів передніх коліс у довільному порядку.

Знімаємо ковпачок із нижнього штуцера блоку гальмівних циліндрів переднього колеса.

За відсутності повітря в системі гальмівна педаль має бути «жорсткою», т.е. при натисканні проходити не більше половини відстані до підлоги.

Всім доброго дня! Відсвяткувавши 1 травня, другого числа вирішив зайнятися «справою» і піти в гараж із тестем, щоб замінити гальмівну рідину в системі. Причина — занадто чорний її колір, що не повинно бути такого.

Задні дискові гальма на Niva та Шеві-Niva

Задні дискові гальма на Niva і Шеві-Niva «Торнадо» https://tuningway.ru/products/zadnie-diskovye-tormoza-.

Призначені для встановлення на всі автомобілі «Niva 2121» та «Шеві-Niva 2123». Комплект містить усі необхідні деталі для повної заміни штатних барабанних задніх гальм на дискові. Має вбудований механізм автоматичного регулювання зазору. Зберігає всі функції робочого, стоянкового та аварійного гальмування. Спрацьовує одночасно з передніми гальмами. (можливість регулювання часу спрацьовування щодо передніх гальм) Конструкція дозволяє легко контролювати стан гальмівних колодок.

Налаштування стоянкового гальма здійснюється під час встановлення та не вимагає додаткового коригування під час роботи автомобіля. При встановленні гальмівної системи не потрібно жодного покращення стандартних деталей автомобілів.

Зменшення зусиль на педалі гальма, 2. Усунення впливу “ніс” і “варення”, 3. Зменшення гальмівного шляху, 4. Швидкість запуску гальмівних механізмів вище, 5. Ефективність оборони вище 25%, 6. Однорідне, що викликає на осях.

Всі основні компоненти та агрегат комплекту мають антикорозійну обробку, зв’язування та “катафороз”, щоб запобігти формуванню корозії, втрату механічних властивостей та зовнішнього вигляду. Основною перевагою методу “катафорозу” високий, лабораторний, доведений, стійкість до агресивних погодних умов (підвищена вологість, тепло, фізіологічний експозиція).

Ресурс гальмівних колодок не менше 50 000 км, залежить від стилю водіння та умов експлуатації.

Товар Сертифікований та Рекомендований НАМИ до встановлення на автомобіль. Є дозвільна документація для проходження ГТО.

Андрій (Tzeviya) Ціни прямо як на гальма Bugati!

Дмитро (Ізраїл), на гальмах Bugatti складає близько 20000

Екатерина (Броніслав) та ABS регулярно працює?

Oleg (Ashleen) Задні Дискові Гальма «ТОРНАДО» для ВАЗ Chevrolet Niva, Kalina, Priora (З підтримкою ABS) спеціально розроблені для встановлення спільно з існуючою системою АВС автомобіля. Регулярно працює ABS, без проблем.

Олександр (Адаліз) Я десь прочитав, що ви можете поставити лише на 16 “дисків. Правда не?

Євген (Гейлорд) добре і доставка є і як замовити розкажіть мені на Niva

Михайло (Lorne) Михайло, 15 ‘Диск Задні гальма підуть?

Андрій (Цзевия) Євген або у нас сто або на сайті.(Вся інформація в описі групи)

Як прокачувати головний гальмівний циліндр на Niva

Працювати разом з помічником погляду на канаву або ліфт.

Видування гальмівної системи необхідна при заміні гальмівної рідини, а також для видалення повітря в гідравлічному двигуні під час ремонту або заміни окремих гальмівних вузлів. Спочатку я видаляю повітря з одного контуру системи, потім з іншого. Ми починаємо відкачувати з правого заднього колеса циліндра.

Порада. Для того, щоб смійатися “зашумним” фітингом, скористайтеся спеціальним ключем для фітингів гальмівної системи, доступної у магазинах запасних частин. Використовуйте також допоміжні рідини, тип WD.

Очистіть пристосування від бруду, щоб виключити його в системі.

Знімаємо ковпачок із прокачного штуцера заднього гальмівного циліндра.

Надягаємо на штуцер прозорий шланг, опустивши його вільний кінець у посудину.

Асистент натискає педаль гальма три-чотири рази з інтервалом однієї або двох секунд і утримує педаль. Ключем на 8 відвертаємо на 1/2–3/4 обороту штуцер прокачування. При цьому частина гальмівної рідини та повітря витісняються в посудину, а педаль опускається до підлоги. Повітряні бульбашки чітко видно в прозорому шлангу. Загортаємо штуцер прокачування і повторюємо цю операцію доти, доки повністю не припиниться вихід бульбашок повітря.

Коли повітря видаляється з системи, дотримуйтесь рівня рідини в резервуарі головного гальмівного циліндра, і, якщо необхідно, відчували його.

Аналогічним чином, насосайте циліндр лівого заднього колеса. Потім видаляємо повітря із верхніх штуцерів лівого та правого блоків циліндрів передніх коліс.

Знімаємо ковпачок верхнього штуцера блоку гальмівних циліндрів переднього колеса (для наочності колесо знято).

Прокачуємо передні гальмівні циліндри одного контуру.

Для відкачування іншої схеми, ми видаляємо повітря з нижньої фітинги блоків передніх коліс у будь-якому порядку.

Зніміть шапку з нижньої фітинги блоку циліндрів переднього колеса.

За відсутності повітря в системі, педаль гальма повинна бути жорсткою, т.Е. Натискання не більше половини відстані до підлоги.

Як насорувати гальма один, без помічника

вітання!) Мої руки потрапили до вакуоніки з GTC. Цього разу я розповім про процедуру заміни цих деталей, прокачування гальм, а також про перевірку та налаштування розподільника гальмівних зусиль (чаклуни). Я постараюся уточнити все добре.

Як заміщення, стандартний вакуум та GTC був взятий з модифікованого ВАЗ 2121. ВУТ більше за діаметром — його продуктивність вища щодо рідного. Довжина стрижнів стрижнів майже однакові (у мене була різниця 5 мм, від ВАЗ 2121 коротше), отвори GTC правильних діаметрів і під необхідною ниткою, 4 контуру з розташуванням Висновки, які нам потрібні. Встає з незначними доробками кріплення. просвердлити два отвори в рідному кріпленні ВУТ (шпильки повернені на 90 градусів щодо дев’яткових).

Куплено:1) Підсилювач вакуумний 21214-3510006 ГТЦ 21214-3505010. продаються в зборі. 3160 2) Бачок гальмівний 2123. 20 (Кришка підійде зі старого бачка 2108)3).). 380 4) Шланг вакуумний 2121. 200

Почнемо з того, що перевіримо роботу чаклуна! Коли ви натискаєте на педаль гальма, його ніс повинен трохи піднятися. Працює? Чудово! Не працює? Тоді перед прокачуванням гальм міняємо та його!

Насамперед розберемо вузол з’єднання штока вакуумника з педаллю гальма. Все дуже просто. штивт фіксатор.

READ  Як прокачати головний циліндр ВАЗ 2107

Ви також можете негайно рекламувати перемикач сигналів (жаба), щоб він не завадив у процесі встановлення. Потрібні два ключі на 19. З наступним налаштуванням сили затяжності горіхів не повинна бути великою, інакше ви можете порушити пластикові нитки на корпус вимикача струму.Далі ми виконуємо роботу в заготовці. Для того, щоб бути більш зручним для виконання роботи, видаліть корпус повітряного фільтра, DMRV та партинг до COZER.Шприцем або грушею відкачуємо гальмівну рідину з розширювального бачка. Ми відкрутіть фітинги гальмівних трубок до 10. Якщо закисли. обробляємо їх ВД-шкою, або гріємо. Намагаємося бути дуже акуратними, щоб не зламати трубки. Найкраще користуватися спеціальним ключем для штуцерів.

Видаліть вакуумний шланг з VUT. Відкручуємо 4 гайки кріплення кронштейна ВУТ та ГТЦ до кузова, ключ на 13. Акуратно вилучаємо з посадкових місць.

Не забуваємо зняти гумку зі старого вут і надіти на новий (праворуч на фото нижче)

ВУТ та ГТЦ продаються в зборі, але ось розширювальний бачок потрібно ставити самому. Як пише багато хто, та й теж погоджуся, поставити його на місце вимагає великих зусиль Перший бачок не витримав (((

Ви можете вирізати трохи країв сосків (як я це зробив), рясно змащують їх і гумку в таборі з силіконовим мастилом.Так само пишуть, що бачок не входить до кінця. Це не правда. Сідає повністю. Ви також можете виправити на фото за допомогою пластикової краватки. Вже точно нікуди не подінеться.

Окремо хочу згадати довжину штоків ВУТ. Шток 2109 трохи довший, ніж НІВський. Різниця приблизно 5 мм.Ставимо на місце. Спочатку 4 гайки кріплення ВУТ. Потім штуцера з гальмівними трубками. Трубки потрібно трохи підігнути і укласти, щоб нічого й ніде не торкалися. Закручувати штуцера потрібно теж дуже обережно, щоб не загорнути крім різьблення. Можна почистити їх шеточкою перед встановленням.Збираємо педаль гальма, налаштовуємо жабу. Заливаємо в бачок гальмівну рідину, кришкою не прикриваємо.

На цьому етапі можна розпочинати заміну чаклуна. На щастя у мене, що дуже дивно, він у робочому стані. Обійдемося лише налаштуванням, тому процес заміни описувати не буду. Там ні чого складного, якщо все можна погуглити!)

Починаємо прокачувати гальма. Нам буде потрібно: контейнер з гальмівною рідиною, шланг з шайби (наприклад, від 2109) близько половини метра. Він дуже добре поширюється на фітинги, прозорі. повітряні бульбашки будуть видно. Починаємо з правого заднього колеса і просуваємося хрест на хрест, т.е до лівого переднього, потім ліве заднє та праве переднє. Цю процедуру виконувати краще вдвох. Один натискає педаль, інші команди відкривають приладдя та контролює вихід рідини. Також потрібно зафіксувати чаклун у відкритому стані. вставити між носиком та пластиною шліцеве вивіряння.

Ми показуємо, як ви робите заміну головного гальмівного циліндра, а потім насоруйте гальма на автомобілі Niva 2131. Цей автомобіль має проблему, відсутні гальма, розбиває гальмівну рідину, у діагностиці виявлено дві причини. Одна з причин, що протікає головний гальмівний циліндр, ми його замінимо на новий і ось на цьому трійнику була “ослаблена” гальмівна трубка, внаслідок чого гальмуху підтравлювало:

Приступаємо до роботи. Ми відкрутіть гальмівні трубки за допомогою 10 ключа:

Ми відкручуємо та видаляємо гальмівні шланги:

Рідке злиття заздалегідь підготовлена ​​упаковка. Тут у нас є дві дверна система, тому танк також розділений на два контури (передній і задній). Наприклад у нашій ситуації трубка перестала пропускати назад, але передні гальма у своїй діють. Педаль відбувається невдача, але коли повторюється, гальма знову з’являються. Коли ви знімете всі шланги та трубки, починаємо відкручувати дві гайки на 17 з вакуумного підсилювача:

ГТЦ можна знімати та ставити новий. У нас він оригінальний від АвтоВаза. Збираємо у зворотному порядку, акуратно з трубками, при установці не перегинайте їх. У бачок заливаємо нову гальмівну рідину та прокачуємо гальма. Для цього знімаємо всі чотири колеса. Починаємо з заднього правого колеса, потім заднє ліве, переднє праве та переднє ліве. Для цієї процедури вам знадобиться помічник, який давитиме на педаль гальма. На задній панелі колеса залишає невеликий гальмовий циліндр, ми візьмемо порожню пляшку, наливаємо трохи в ньому трохи гальм, ми одягаємо шланг на носику і трохи послабити його, в цей час помічник покращив у педалі. Під час прокачування доливаємо гальмівну рідину. На передніх колесах стоять два штуцери. Робимо прокачування поки все повітря не вийде з гальмівної системи.

Резервне відео як замінити головний гальмівний циліндр, прокачати гальма на Niva 2131:

Коли рідина починає “бігти” з головного гальмівного циліндра, він зібраний у вакуумному гальмівному підсилювачі, який керує мембраною, вакууму вмирає. Будьте готові до його швидкої заміни.

Установка задніх дискових гальм Niva 2121, ВАЗ 2131

Отже насамперед для заміни задніх гальм на дискові найкраще поміняти головний гальмівний циліндр, тому що для ЗДТ потрібно більше обсягу гальмівної рідини, що прокачується. Так само, щоб задня вісь автомобіля не гальмувала раніше і сильніше ніж передня потрібно встановити потужніші передні гальма ВАЗ 2131.

Комплект гальмівних дисків від передньопривідної ВАЗ 2108.

І найскладніший шланг шайби під задніми дисковими гальмами. креслення шайби.

Але не все так просто. Щоб одягнути диск на піввісь, потрібно трохи допрацювати цю саму піввісь. Це можна зробити на заводі або у хорошому автосервісі.

Труднощі зборки, ймовірно, є єдиним моментом. Покласти плану-шайбу, вам потрібно запропонувати підшипник, плаття плану-шайбу і знову натиснули підшипник. На підшипника не зберігаються! При монтажі, зверніть увагу на наявність регулятора гальмівного тиску, якщо це не так, обов’язково встановіть. Без регулятора, задній вісь сповільниться раніше, і, природно, з менш різким гальмуванням автомобіля ВАЗ 2121 буде входити.

Після збірки, все зобов’язане прокачати все, і кілька тестових поїздок виготовляються для регулювання регулятора тиску гальма та досягнення єдиного гальмування передніх і задніх коліс.

Ну, природно згадати, що втручання у гальмівну систему заборонено, і ви робите все на свій страх. Автор статті для можливих непостатів у системі відповідальних гальм немає.

Тюнінг гальмівна система ВАЗ 2121, ВАЗ 2131

Встановлення передніх гальм від 2112

Внутрішні гальмівні механізми від 2112 на Niva 2121, ВАЗ 2131

Задні дискові гальма

Встановлення заднього дискового гальма Niva 2121, ВАЗ 2131

Дороблення підсилювача та гальмівного циліндра

Заміна вакуумного підсилювача та головного гальмівного циліндра Niva 2121, ВАЗ 2131

Установка рульової колонки від 2110

Рульова колонка від ВАЗ 2110 до Niva 2121, ВАЗ 2131

Тюнінг LADA 2121, фотографії тюнінгу LADA 21213, доопрацювання LADA 2131

Тюнінг-автомобіль ВАЗ. це збільшення фабричних характеристик автомобіля. Доробка Niva 2121 це насамперед встановлення нових бамперів, захисту картера, лебідки. За бажанням власники цих позашляховиків встановлюють додаткові протитуманні фари. У наших розділах інструкції та консультації щодо перегляду Niva 2131 різних підрозділів, таких як розподіл та т.д. Комплексний тюнінг ВАЗ своїми руками зможе зробити навіть автолюбитель. Також ви знайдете категорії по тюнінгу двигуна, тюнінгу коробки передач, тюнінгу салону та кузова, також безліч фото звітів тюнінгу ВАЗ 2121. Завдяки цікавим рішенням тюнінг Niva принесе вам масу задоволення та вигоди. Якщо у вас є фотографії тюнінг ВАЗ надсилайте нам на пошту.

Як прокачати гальма на ВАЗ 21214 Niva

Роботу виконуємо вдвох із помічником на оглядовій канаві або підйомнику.

Прокачування гальмівної системи необхідне при заміні гальмівної рідини, а також для видалення повітря, що потрапило в гідропривід під час ремонту або заміни окремих вузлів гальмівної системи. Повітря видаляємо спочатку з одного контуру системи, потім з іншого. Починаємо прокачування з правого заднього колісного циліндра.

Порада. Для відвертання “закислого” штуцера використовуєте спеціальний ключ для штуцерів гальмівних систем, що є в магазинах запчастин. Використовуйте також допоміжні рідини типу WD.

Очистіть пристосування від бруду, щоб виключити його в системі.

Зніміть шапку від заднього гальмівного циліндра.

Ми покладаємо на прозорий шланг на фітингу, знижуючи свій вільний кінець до судна.

Асистент натискає педаль гальма три-чотири рази з інтервалом однієї або двох секунд і утримує педаль. Ключ 8 включення ½-¾ Оборот спортивний насос. У цьому випадку частина гальмівної рідини та повітря зміщуються у судно, а педаль знижується до підлоги. Повітряні бульбашки чітко видно в прозорому шлангу. Дивитися кровотечу та повторіть цю операцію, доки пухирці повітря не вийде.

READ  Скільки олії у роздаванні Niva

Як одному прокачати гальма на Niva. Пристосування для прокачування гальм одному.

Коли повітря видаляється з системи, дотримуйтесь рівня рідини в резервуарі головного гальмівного циліндра, і, якщо необхідно, відчували його.

Аналогічно прокачуємо лівий задній колісний циліндр. Потім видаляємо повітря із верхніх штуцерів лівого та правого блоків циліндрів передніх коліс.

Знімаємо ковпачок верхнього штуцера блоку гальмівних циліндрів переднього колеса (для наочності колесо знято).

Прокачуємо передні гальмівні циліндри одного контуру.

Для прокачування іншого контуру видаляємо повітря із нижніх штуцерів блоків циліндрів передніх коліс у довільному порядку.

Знімаємо ковпачок із нижнього штуцера блоку гальмівних циліндрів переднього колеса.

За відсутності повітря в системі гальмівна педаль має бути жорсткою, т.е. Натискання не більше половини відстані до підлоги.

Як прокачати гальма одному, без помічника

Роботу виконуємо вдвох із помічником на оглядовій канаві або підйомнику.

Видування гальм необхідно при заміні гальмівної рідини, а також для видалення повітря в гідравлічному двигуні при відновленні або заміні окремих вузлів гальмівних систем

Повітря видаляємо спочатку з одного контуру системи, потім з іншого. Починаємо прокачування з правого заднього колісного циліндра.

Знімаємо ковпачок із прокачного штуцера заднього гальмівного циліндра

Ми покладаємо на прозорий шланг на фітингу, знижуючи свій вільний кінець до судна

Помічник натискає на педаль гальма три-чотири рази з інтервалом одна або дві секунди і утримує натиснутою педаль.

Ключем на 8 відвертаємо на ½-¾ Оборот спортивний насос.

У цьому випадку частина гальмівної рідини та повітря зміщуються у судно, а педаль знижується до підлоги.

Повітряні бульбашки чітко видно в прозорому шлангу.

Дивитися кровотечу та повторіть цю операцію, доки пухирці повітря не вийде.

Коли повітря видаляється з системи, дотримуйтесь рівня рідини в резервуарі головного гальмівного циліндра, і, якщо необхідно, відчували його.

Аналогічним чином, насосайте циліндр лівого заднього колеса. Потім зніміть повітря з верхньої арматури лівих та правих блоків циліндрів передніх коліс.

Зніміть шапку верхнього прикріплення блоку гальмівного циліндра переднього колеса (для ясності колесо видаляється).

Як прокачати гальма на полі. Пристрій для насосних гальм.

Прокачуємо передні гальмівні циліндри одного контуру.

Для прокачування іншого контуру видаляємо повітря із нижніх штуцерів блоків циліндрів передніх коліс у довільному порядку.

Зніміть шапку з нижньої фітинги блоку циліндрів переднього колеса

За відсутності повітря в системі гальмівна педаль має бути жорсткою, т.е. при натисканні проходити не більше половини відстані до підлоги

вітання!)Дібралися мої руки і до вакуумника з ГТЦ. Цього разу я розповім про процедуру заміни цих деталей, прокачування гальм, а також про перевірку та налаштування розподільника гальмівних зусиль (чаклуни). Постараюся все добре пояснити.

Як заміну стандартному вакуумнику і ГТЦ було взято комплект від модифікованої ВАЗ 2121. ВУТ більше за діаметром — його продуктивність вища щодо рідного. Довжина стрижнів стрижнів майже однакові (у мене була різниця 5 мм, від ВАЗ 2121 коротше), отвори GTC правильних діаметрів і під необхідною ниткою, 4 контуру з розташуванням Висновки, які нам потрібні. Встає з незначними доробками кріплення. просвердлити два отвори в рідному кріпленні ВУТ (шпильки повернені на 90 градусів щодо дев’яткових).

Куплено:1) Підсилювач вакуумний 21214-3510006 ГТЦ 21214-3505010. продаються в зборі. 3160 2) Бачок гальмівний 2123. 20 (Кришка підійде зі старого бачка 2108)3).). 380 4) Шланг вакуумний 2121. 200

Почнемо з того, що перевіримо роботу чаклуна! При натисканні на педаль гальма його носик має трохи вилазити. Працює? Чудово! Не працює? Тоді перед прокачуванням гальм міняємо та його!

Насамперед розберемо вузол з’єднання штока вакуумника з педаллю гальма. Все надзвичайно простий. Shttt Lock.

Ви також можете негайно рекламувати перемикач сигналів (жаба), щоб він не завадив у процесі встановлення. Два ключі будуть потрібні 19. З наступним налаштуванням сили затяжності горіхів не повинна бути великою, інакше ви можете порушити пластикові нитки на корпус вимикача струму.Далі ми виконуємо роботу в заготовці. Для того, щоб бути більш зручним для виконання роботи, видаліть корпус повітряного фільтра, DMRV та партинг до COZER.Шприц або груша викачує гальмівну рідину з розширювального бака. Відкручуємо штуцери гальмівних трубок ключем на 10. Якщо закисли. обробляємо їх ВД-шкою, або гріємо. Ми намагаємося бути надзвичайно акуратними, щоб не зламати трубку. Найкраще користуватися спеціальним ключем для штуцерів.

Видаліть вакуумний шланг з VUT. Ми відкручуємо кронштейн кріплення 4 горіхів, і GTZ до тіла, ключ до 13. Акуратно вилучаємо з посадкових місць.

Не забудьте видалити гумку від старого VUT і покласти новий (прямо на фото нижче)

VUT і GTC продаються збірки, але танк розширення повинен бути поставлений. Як пише багато хто, та й теж погоджуся, поставити його на місце вимагає великих зусиль Перший бачок не витримав (((

Можна трохи підрізати краї у сосків (як я і зробив), рясно змастити їх та гумку у ВУТ силіконовим мастилом.Також написати, що Talek не є доходом до кінця. Це не правда. Сідає повністю. Можна також закріпити як на фото пластиковою стяжкою. Вже точно нікуди не подінеться.

Окремо хочу згадати довжину штоків ВУТ. Шток 2109 трохи довший, ніж НІВський. Різниця приблизно 5 мм.Ставимо на місце. Спочатку 4 гайки кріплення ВУТ. Потім штуцера з гальмівними трубками. Трубки потрібно трохи підігнути і укласти, щоб нічого й ніде не торкалися. Закручувати штуцера потрібно теж дуже обережно, щоб не загорнути крім різьблення. Можна почистити їх шеточкою перед встановленням.Збираємо педаль гальма, налаштовуємо жабу. Заливаємо в бачок гальмівну рідину, кришкою не прикриваємо.

На цьому етапі можна розпочинати заміну чаклуна. На щастя у мене, що дуже дивно, він у робочому стані. Ми будемо налаштувати тільки, тому я не буду описувати процес заміни. Там ні чого складного, якщо все можна погуглити!)

Починаємо прокачувати гальма. Нам потрібні: ємність з гальмівною рідиною, шланг від омивача (наприклад від 2109) завдовжки близько півметра. Він дуже добре налазить на штуцера, прозорий – видно буде бульбашки повітря. Ми починаємо з правого заднього колеса, і ми рекламуємо хрест на хресті, т.e до лівого фронту, потім лівий задній і праворуч. Ця процедура зроблена краще разом. Один натискає педаль, інші команди відкривають приладдя та контролює вихід рідини. Також потрібно зафіксувати чаклун у відкритому стані. вставити між носиком та пластиною шліцеве вивіряння.

Як Правильно Прокачати Гальма На ВАЗ 2121

Робота виконується разом з помічником спостережної канави, як ще називають ліфтом.

Прокачування гальм необхідне при заміні гальмівної води, а також для видалення повітря, що потрапило в гідропривід при виконанні ремонту по іншому заміні окремих вузлів гальмівної, що дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) ВАЗ 2121. Я видаляю повітря з першого підручника контуру, що дозволяє бухгалтерський облік (м’який), пізніше від іншого. Ми починаємо відкачувати з правого заднього колеса циліндра.

Зніміть шапку від площини перекачування заднього гальмівного циліндра ВАЗ 2131.

Ми носимо прозорий шланг ВАЗ 2131, знижуючи свій вільний кінець до судини.

Асистент натискає педаль гальма три-чотири рази з інтервалом однієї або двох секунд і утримує педаль. Ключ “на 8” виходить до 1 / 2-3 / 4 обороту насосної фітинги. З усім цим, частина гальмівної води та повітря зміщуються в судно, а педаль знижується до підлоги. Повітряні бульбашки ідеально видно в прозорому шлангу. Загортаємо штуцер прокачування Niva 2121 і повторюємо цю операцію доки, поки цілком не закінчиться вихід бульбашок повітря. При видаленні повітря з бухгалтерської системи стежимо за рівнем води в бачку головного гальмівного циліндра і, якщо необхідно, доливаємо її. Аналогічно прокачуємо лівий задній колісний циліндр. Потім видаляємо повітря із верхніх штуцерів лівого та правого блоків циліндрів фронтальних коліс ВАЗ 2121.

Знімаємо ковпачок верхнього штуцера блоку гальмівних циліндрів фронтального колеса (для наочності колесо знято).

READ  Заміна акумулятора Nissan х Trail

Прокачуємо фронтальні гальмівні циліндри однієї книги контуру.

Для прокачування іншого контуру видаляємо повітря із нижніх штуцерів блоків циліндрів фронтальних коліс у випадковому порядку.

Знімаємо ковпачок із нижнього штуцера блоку гальмівних циліндрів фронтального колеса.

У разі відсутності повітря в системі гальмівна педаль Niva 2131 підійде “жорсткою”, т.е. при натисканні проходити менше половини відстані до підлоги.

 • – Прокачування гальм
 • – Фронтальні гальмівні колодки
 • – Задні гальмівні колодки
 • – Зміна бачка гальмівного циліндра
 • – Зміна головного гальмівного циліндра
 • – Зміна вакуумного підсилювача гальм
 • — Складання та розбирання фронтального гальмівного механізму
 • – фронтальний гальмівний шланг
 • – зміна заднього циліндра
 • – зміна задніх гальмівних шлангів
 • – гальмівні трубки та трійники балки
 • – Перевірка регулятора гальмівної системи
 • – регулятор гальмування тиску та привід
 • — Регулювання ручного гальмівного комплексу бухгалтерських програм
 • – педальний вузол

Операція та обслуговування системи бухгалтерського обліку NIVA 2121. Перевірте та налаштування гальмівних пристроїв NIVA 2131.

Перед накачуванням, видаленим і промити за допомогою гальмівного бака розчинника.

Тут ми придбали таку гальмівну рідину для нашого ВАЗ 2121 1985! І всім рекомендуємо, коштує дешево, працює чудово. На момент цієї фото шланги вже змінені, штуцери загорнуті, рідина долита. Що залишається зробити нашому клієнту готове до прокачування.

ПРАВИЛЬНА ПРОКАЧУВАННЯ гальм ВАЗ класика (LADA 2101-07)

Прокачування гальм на Niva, так само як і на будь-якій машині не обійдеться без помічника. Друга людина потрібна, без нього ніяк. Якщо звичайно знайомий бот, який може змінювати людину. теж підійде, на жаль, з його допомогою робота піде скушніше. Другою людиною. який сидить у машині і по команді натискає педаль гальма, був я. На цій фото головний гальмівний, виглядає страшненько, зате по гальмівних патрубках, що виходять з його застосуванням, є варіант зрозуміти де який контур. Робили без книги. Принцип зрозумілий. З’ясовуємо куди який контур приходить, і починаємо качати з найдовшої задньої магістралі, потім навхрест передню. Також інший контур.

Фронтальне право колесо, завдяки якому наш клієнт залишається, крім решти, сам супорта змінюється, незалежно від того, як тріщина була, я не можу точно сказати, власник знає.

прокачати, гальма, niva

Виготовлення для відкачування передньої правої сторони. Знімаємо ковпачок зі штуциру, одягаємо злив із гумової трубочки, опущеної в ємність. Далі як завжди, я качаю, а мій друг після накачування послаблює штуцир (ключом на 8 ріжковим) і дивиться йде по трубці повітря або гальма. Якщо йде чиста гальма без повітря. що залишається зробити нашому клієнту в порядку. Затягніть трюк, зношуйте кришку, йдіть далі.

Як насорувати гальма через 10 хвилин

Це імпровізований стік. Звичайно, без нього, Alas якось німий і брудний виходить.

Тут виглядає як гальмівна система з кореневої сторони концентратора. Візін Шосе з гальмом та кабелем ручної роботи.

Нога адміна цього веб-сайту, за велінням її власника, періодично натискає на педаль гальма.

Звичайно, якщо це не яма, відкачування гальм ще важче. Усю сукупність виконують прямо на землі. На жаль, взимку, щоб зробити це. недостатньо. Нагнітаючи гальма на Niva. а також на машині є азартні ігри. Згуртовує друзів, дає привід для зустрічі, для гордості за себе! Жартую

Роботу виконуємо вдвох з помічником на оглядовій канаві як ще його називають підйомнику.

Прокачування гальм необхідна при заміні гальмівної води, і звичайно для видалення повітря, що потрапило в гідропривід при виконанні ремонту або заміні окремих вузлів гальмівної вести бухгалтерський облік (софт). Повітря видаляємо спочатку з одного контуру комплексу бухгалтерських програм, потім з іншого. Починаємо прокачування з правого заднього колісного циліндра.

Знімаємо ковпачок із прокачного штуцера заднього гальмівного циліндра.

Алгоритм дій

Зніміть пилову шапку від фітингу (для зручності ви можете спочатку видалити колесо).

Змочити штуцер рідиною WD-40, надіти на нього ключ та закрутити болт затяжки. 3. Одягти гумовий шланг на штуцер, причому другий його кінець опустити в посудину з гальмівною рідиною.

4.Помічник у салоні не поспішаючи працює педаллю гальма, доки не з’явиться значний опір. Після цього він фіксує педаль натиснутою. 5. Повернути ключ у бік відкручування на один оборот. Рідина разом з повітрям вийде в посудину, але при цьому унеможливлюється попадання нової його порції в систему. Педаль опуститься вниз.

Затягнути штуцер. 7. Повторювати зазначені дії доти, доки не перестануть виходити бульбашки. 8. Перейти до наступного циліндра.

Виконувати роботи потрібно лише після усунення течі рідини, якщо цьому не передував ремонт. Після ремонту гальмівної системи прокачування буде потрібно лише при розгерметизації. Наприклад, після заміни гальмівних колодок повітря в системі не з’явиться.

Стандартний метод

Суть цього методу полягає в тому, що роботу виконують одразу дві особи. Один сідає на місце водія і по команді натискає на педаль гальма, а інший виконує необхідні маніпуляції.

Ось як правильно прокачати гальма на “Niva”:

 • Починаєте роботу із заднього правого циліндра. Заповніть резервуар для розширення рідиною. На підході, ви кладете по телефону, другий край опускається в банку з невеликою кількістю гальмівної рідини.
 • Дайте команді партнера, щоб він натиснув на педаль гальма 5-7 разів (звичайно, це необхідно і випущено).
 • В останній пресі ви повинні виправити педаль у крайньому положенні з підлоги.
 • Відвернути трохи придатність і витягніть повітря з системи. Він виходитиме разом з невеликою кількістю рідини.
 • Повторіть процедури, описані вище, доки повітря не перестане.

Тоді вам потрібно йти до другого заднього циліндра. Останній насолоджує супорти правих і лівих передніх коліс, відповідно. Головне чітко дотримуватися послідовності та своєчасно доливати в бачок рідину.

Прокачування гальм Niva 21213 порядок

Роботу виконуємо вдвох із помічником на оглядовій канаві або підйомнику.

Прокачування гальм необхідне при заміні гальмівної рідини, а також для видалення повітря, що потрапило в гідропривід під час ремонту або заміни окремих вузлів гальмівної системи. Повітря видаляємо спочатку з одного контуру системи, потім з іншого. Починаємо прокачування з правого заднього колісного циліндра.

Знімаємо ковпачок із прокачного штуцера заднього гальмівного циліндра.

Надягаємо на штуцер прозорий шланг, опустивши його вільний кінець у посудину.

Помічник натискає на педаль гальма три-чотири рази з інтервалом одна-дві секунди і утримує натиснутою педаль. Ключем на 8 відвертаємо на 1/2–3/4 обороту штуцер прокачування. При цьому частина гальмівної рідини та повітря витісняються в посудину, а педаль опускається до підлоги. Повітряні бульбашки чітко видно в прозорому шлангу. Загортаємо штуцер прокачування і повторюємо цю операцію доти, доки повністю не припиниться вихід бульбашок повітря. При видаленні повітря із системи стежимо за рівнем рідини в бачку головного гальмівного циліндра і при необхідності доливаємо її. Аналогічним чином, насосайте циліндр лівого заднього колеса. Потім видаляємо повітря із верхніх штуцерів лівого та правого блоків циліндрів передніх коліс.

Зніміть шапку верхнього прикріплення блоку гальмівного циліндра переднього колеса (для ясності колесо видаляється).

Прокачуємо передні гальмівні циліндри одного контуру.

Для прокачування іншого контуру видаляємо повітря із нижніх штуцерів блоків циліндрів передніх коліс у довільному порядку.

Знімаємо ковпачок із нижнього штуцера блоку гальмівних циліндрів переднього колеса.

За відсутності повітря в системі гальмівна педаль має бути жорсткою, т.е. при натисканні проходити не більше половини відстані до підлоги.

У статті ми розповімо про те, як прокачати гальма на Niva своїми руками. Для цього ви можете використовувати один спосіб зробити необхідні маніпуляції з партнером або окремо. Звичайно, набагато ефективніше та надійніше використовувати перший спосіб. Саме його зазвичай наводять у посібниках з експлуатації автомобілів. Майже всі легкові автомобілі використовують таку ж алгоритм дії. Давайте спочатку розглянемо конструкцію гальм і визначимося з тим, коли потрібно її прокачування.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS