Заміна редуктора ВАЗ 21 0 7

Пристрій

Редуктор. один з основних механізмів, включених до дизайну задньої осі. Він відповідає за передачу моменту, що крутить, від коробки передач, до провідних коліс. У його пристрій входять:

 • Дві основні шестірні: ведуча та ведена;
 • Вісь, з розташованими на ній сателітами;
 • Шестеренка півосі;
 • Стопорна пластина;
 • Коробка диференціалів;
 • Регулювальний гвинт;
 • Картер;
 • Кожух редуктора.

Варто звернути увагу, що всі деталі даного механізму, в основному, знаходяться в постійному русі, і нагріваються. Саме з цієї причини вони потребують спеціальних методів та умов експлуатації, інакше заміна цього вузла потребує цього дуже негайно.

Заміна підшипника заднього мосту ВАЗ 2107

У 90% випадків звернення до автосервісу з проблемами задньої вісь і, зокрема, коробка передач класичної Жигулі, власники отримують відмову. Максимум, що більшість експертів можуть запропонувати. купити новий редуктор ВАЗ. Причиною цього є одне. елементарне технічне незнання, оскільки лише одиниці можуть бути встановлені правильно та налаштувати задню коробку передач класики. Нова коробка передач можна придбати за 6-7 тисяч, це буде корпоративним заводським механізмом, з розбиранням

Лише кілька може бути правильно діагностовано та налаштувати задню коробку передач ВАЗ 2106

Легше продати новий, щоб налаштувати або відновити старий, особливо для цього вам потрібні певні знання, і це так само, як очікувалося, кваліфіковане коригування. Тому ми вирішили теоретично скоротити власників класичних журій, щоб у випадку, коли ви могли б впевнено видалити, налаштувати, ремонтувати та встановити повноцінний робочий блок. Але для початку декілька слів про пристрій коробки передач.

Редуктор

Задні монтажні монтаж осі показана

Деталі коробки передач відображаються

Налаштування картера коробки передач на стенді, натискайте у гніздо-зерщини зовнішні кільця передніх і задніх підшипників приводу, використовуючи для цієї оправки: для переднього підшипника. A.70185, а для тилу. Але.70171 (

На оправці А.70184, що імітує свинцеву передачу, встановлюйте з оправкою a.70152 Внутрішнє кільце заднього підшипника і вставте оправку в шию зубчастою передач (

Повертаючись до лівої та правої оправки 4 за допомогою індикатора, встановіть його в таку позицію, в якій показник стрілка відзначає мінімальне значення “A1” (

B. Відхилення свинцевої передачі від номінального положення, перекладеного в мм. Величина відхилення відзначається на провідній передачі (

Покласти на пристрій приводу регулювання кільця бажаної товщини і натисніть оправку a.70152 (

Заміна редуктора ВАЗ 2107

Щоб обмежити осьові переміщення провідних передач під робочими навантаженнями, дуже важливо створити попередню напругу у своїх підшипниках у зазначених межах. Напруженість контролюється динамометр 02.7812.9501 (

Щоб перевірити крутний момент опору, динамометр для перехідного рукава 3 (

Встановіть два регулюючі гайки 4 (

На керівництві, змініть кронштейн 7 до контакту важеля 5 з зовнішньою стороною поверхні кришки і затягніть гвинт 8. Відпустіть гвинти 1 і 3 (

Послідовно і рівномірно затягують два регулюючі гайки підшипників, тоді як кришки диференційованих підшипників розходиться і, отже, відстань “d” збільшується (

Залучення вважається нормальним, якщо по обидва боки зубчасті зубчасті зубчасті гніздо, то контакт буде рівномірно розташованим ближче до вузького кінця зуба, що займає дві третини його довжини і не залишаючи верхню та основу зуба, як показано на

Випадки неправильних розбіжностей контактних плям на робочій поверхні зуба вказані в рисі. 4-78 (a, b, c, d).

Для регулювання правильного положення приймаючої передачі з заміною кільця вимагає розбирання вузла.

При монтажі, повторіть всі операції на попередньому щільному роликові підшипники приводного приводу, щоб перевірити крутний момент обертання крутного моменту, за попередньою напругою роликових підшипників диференціальної коробки та на регулювання бічного розриву

Заміна виступу свинцевої передачі

Необхідність заміни залози визначають зменшення рівня нафти в задній осьовій шарі (через витік нафти через залозу) до рівня, що порушує нормальну роботу коробки передач.

Закусинг шиї картера та навіть формування окремих крапель у кількості, що не перевищує наступну норму, не є ознакою витоку.

З рясними шапками, визначте стан залози, для якої:

Витоку масла, що перевищує 5 крапель протягом 15 хвилин, є ознакою несправності залози.

Пошкоджена залоза може бути замінена без видалення коробки передач з автомобіля, якщо не потрібно заміни інших частин коробки передач.

Якщо початковий момент стійкості до повороту становив 58,8 н см (6 кгс см) і вище, то новий момент опору до повороту повинен становити 9,8-19,6 н см (1-2 кгс см) більш початкова. Якщо ж початковий момент опору прокручування був менше 58,8 Н·см (6 кгс·см), то гайку кріплення фланця затягніть до отримання моменту опору 58,8-88,2 Н·см (6-9 кгс·см).

Якщо, при затягуванні гайки, момент стійкості до повороту буде перевищено, а потім розбирає коробку передач, замініть промірний рукав, після чого коробка передач та регулюється, як зазначено в розділі “Асамблея та регулювання”.

Заміна

Перед видаленням коробки передач з задньої вісь, вона повинна бути об’єднана з усіма вихлопними оліями. Після завершення процедури, ні в якому разі не затопити стару масло в коробку передач. Для нього слід замінити. Обов’язково розміщуйте машину для нейтральної передачі, оскільки задня вісь повинна бути у вільному стані.

Перш за все, вам потрібно відключити кардановий вал з мосту. Тепер вам потрібно видалити задні колеса та гальма. Для цього підніміть автомобіль на домкрат і викрутіть 4 гайки кріплення на кожному колесі. Також, відкрутіть кріплення гальм, та демонтуйте їх. Перед Вами відкриється вільний доступ до півосей заднього мосту ВАЗ 2107. Їх, теж потрібно зняти, щоб звільнити редуктор. І тепер, коли він знаходиться у вільному доступі, може проводитись заміна.

До речі, поки задній міст автомобіля ВАЗ 2107 знаходиться в розібраному стані, Ви можете перевірити всі підшипники і сальники на елементах, що обертаються. За наявності тріщин, сколів або інших дефектів, їм буде потрібна заміна.

Також зверніть особливу увагу на стан головної пари підшипників. Дана деталь відповідає за передавальне число двигуна. Існують кілька видів головних пар, що відрізняються діаметром, перетином та розміром. Залежно від того, яка пара стоятиме, таке буде і передавальне число. Якщо ж їхній стан незадовільний, то їм обов’язково знадобиться заміна.

Для любителів тюнінгу та швидкості, є варіант установки переважаючої передачі у пристрій редуктора. Оскільки вона має низьке передатне число, за рахунок цього, значно підвищується номінальна швидкість авто. Найбільше, дозволене на ВАЗ 2107 – 4,4.

Особливості заміни редуктора заднього моста

Якщо ви переконалися в несправності такого важливого вузла, то може виручити тільки заміна редуктора заднього мосту ВАЗ 2107. У принципі, цю роботу можна легко зробити і своїми руками:

 • Заганяйте авто на естакаду (можна працювати на ямі у гаражі).
 • Підкладайте під колеса противідкатні черевики (за їх відсутності можна поставити звичайний камінь або цеглу).
 • Зливайте масло з редуктора (перед цим бажано трохи покататися на авто, щоб підігріти склад, що змащує).
 • Зачекайте, доки вся нафта не закінчиться з вузла.
 • Зніміть обидва задні колеса по черзі, і замінить опори.
 • Видаліть гальмівні барабани та напівпустки (останній краще видалити, а не залишити, щоб висіти на машині).
 • Відкрутіть коробку передач і кардан.
 • Переконайтеся, що цілісність прокладки і, при необхідності, ставитися до нього герметиком.
 • Через 10-15 хвилин ставте новий редуктор і збирайте все у зворотному порядку.
 • Наливати.

От і все. Тепер ви знаєте, що потрібен редуктор заднього вісь, як визначити його несправність і замінити. Удачі на дорогах і, звичайно, без поломки.

Задня вісь ВАЗ 2107 повинна бути вилучена для відновлення коробки передач або для повної заміни у випадку повної відмови. Більш зручніше виконувати на ямі, тоді як автомобіль повинен бути встановлений таким чином, щоб редуктор задньої осі не вище ями.

редуктор

Загнав машину до ями, пітну задню частину тіла, щоб ви могли видалити колеса. Підрозділ під роз’ємом редуктора і трохи задній вісь. У цьому положенні виконайте наступну роботу:

 • Від’єднайте кронштейни заднього амортизатора.
 • У вибраній чистої ємності, злити трансмісійну масло з коробки передач.
 • Від’єднайте кронштейн регулятора гальма регулятора тиску, потім відключіть трійник з мосту з гальмівними трубами. Зніміть гумовий гальмівний шланг гідравлічного шлангу.
 • Далі потрібно відключити вал приводу з фланця передач. Перед тим, як відкручувати гайку болтів кріплення, нанесіть на карданний вал і фланець редуктора мітку, на яку орієнтуватиметеся при складанні, якщо міст знімається для ремонту, а не заміни.
 • Опустіть роз’єм трохи задньої вісі, щоб послабити задні джерела і видалити їх разом з гумовими прокладками.
 • Від’єднайте гальма парковка гальм з гальмівних щитів.
 • На заключній стадії видалення задньої вісь, від’єднайте лише верхню та нижню струмену, а також поперечну панель. Залишайтеся під містком, щоб при відключенні міст, він лежав на них і видаліть задні підвіски.
READ  Заміна олії в редукторі Nissan ліф

Після задньої вісь ВАЗ 2107 відключається, зніміть його разом з помічником з опорами і візьміть на сторону. На цьому відношенні роботи завершено. Встановлення мосту Щоб видалити, залити трансмісійну масло в коробку передач, підключіть кабель стоянки та насос задньої гальмівної петлі.

Крутний момент від коробки перемикання передач передається на задні колеса сімки через редуктор заднього моста. Gears, встановлені в коробку передач, носять і починають шум при водінні. У цьому випадку ви повинні змінити або відновити редуктор заднього мосту ВАЗ 2107.

Диференціальний пристрій

Планетарна передача прикріплена до диференціального тіла. Диференціал складається з двох зубчастих напів-осей, двох супутників та пальців. Основна, найбільш виникнення диференціальних розлов. це знос супутникового пальця (зворотного з’єднання) та зношування слотів на передачі коробки передач.

На машині, спинка супутникового пальця можна визначити, повернувши кардановий вал на чверть або більше, якщо немає зворотного зв’язку, вал майже залишається на місці, коли намагається перетворити його в одному напрямку або іншому.

Варто також відзначити, що будь-який шум ніколи не буває від диференціалу. При переміщенні вперед (по прямій) диференціальній обертається як одна ціла, і виявляється, що немає нічого шуму.

Причиною виникнення шуму від задніх осьових редукторів, коли додають газ, і шум зникнення після скидання газу (майже 99.9%) Зубний знос основної пари. На редуктор видалення він чітко видно. Що частина сторони зубів, яка використовується для повороту вперед, має значний знос, а сторона для зворотного, практично не носить.

Якщо, після розбирання та дефектних частин, основна пара була виявлена ​​зносу зубів, то не допоможе ремонту, і це просто буде марною тратою часу та фінансування. Потрібна лише заміна основної пари.

Додому-пара

Передачі основної пари вибираються на заводі для контакту, шуму та інших параметрів і позначених. Наприклад, на планетарні шестірні вибито. ВАЗ 2103 (модель), 10 41 (передаточне число), 4091 (номер пари). Кількість основної пари 4091 встановлюється на конічну передачу.

Після позначення цих частин вони стали “головною парою” і не встановлюються самостійно без іншого, тобто “родичі”. “Конічка” також застосовується “- 6”, це поправка до складання основної пари в коробці передач. Коли перевіряються диференціальні дефекти, його підшипники перевіряються на їх знос, і, якщо необхідно, замінюються. Часто носять підшипники, що провокують з непрофесійною заміною печатки коробки передач.

Наприклад, після заміни залози, горіховий горіх затягується без дотримання затягування крутного моменту (тягнути, скільки енергії) і сила передається не до просторого рукава, а на диференціальних підшипниках.

Вони підтримують обертання осей і валів, які отримують завантаження, передають їх до різних конструкцій.

В результаті, швидкий редуктор шуму з’являється після короткого пробігу після заміни хвостової залози. Тільки в цьому випадку шум “гул” у редукторі постійний і несхожий на шум від зношених зубів головної передачі. У той же час гул постійно, незалежно від того, чи буде додано газ або вивантажується.

Параметри з 2.6 до 3.5. Кільце служить для регулювання глибини передач зубів “коня” і “планетар”, що суворо запитує. Тут просто потрібна корекція.6 “Для цієї основної пари, яка була згадана вище. Звичайно, для кожної основної пари ця поправка буде індивідуальною.

У цьому відео, основна пара налаштування буде виконуватися за допомогою спеціального пристрою. Зрозуміло, що переважна кількість автомобілістів немає такого пристрою, і це лише візуальний приклад налаштування параметра глибини передач. Буде даний варіант і для регулювання без «пристосування».

На пристрій встановлюється також «пристосування» з мікрометром, що імітує шестерню головної пари. На індикаторі виставлено нуль. Потім ніжка індикатора переноситься на ліжко підшипника і в цьому випадку індикатор показує значення 3.25, що не є добре, тому що має лежати в межах. 3.0. На другій посадковій площині вийшло – 3.45. Середнє арифметичне. 3.3. Для регулювання скористаємося поправкою на “коничці”. “- 6”. У цьому випадку (– 3.3) (-6) = 3.36. Товщина регулювальної шайби необхідна.36 мм. За допомогою мікрометра підбираємо шайбу необхідної товщини.

Примітка. При зносі підшипника хвостовика він починає прокручуватися на тілі «кінички». Як результат, кінці підшипника, регулююча шайба та тіл шанків. Виходить, що при заміні сальника хвостовика, навіть при правильному моменті затяжки збивається регулювання глибини зачеплення зубів шестерень головної пари і «виття» пари забезпечено, як і її швидкий вихід з ладу.

Регулювання переднатягу підшипників хвостовика

На «коничку» сідає підшипник хвостовика і обов’язково встановлюється нова розпірна втулка. Це явно чітко видно на відео, що новий рукав гладкий без будь-якої деформації, а раніше виділяється. Відбувається таке. При затяжці гайки хвостовика запропонованим моментом (від 12 до 26 кгс), втулка бере на себе зусилля затягування і деформуючись працює як пружина, створюючи натяг. Зусилля затягування гайки редуктора ВАЗ 2107-е значне та хвостовик необхідно зафіксувати від провертання.

На відео ми бачимо яку «пристосу» використовує майстер. Необхідно затягувати гайку хвостовика до зникнення люфту. При правильній затяжці гайки хвостовик повинен провертатися із зусиллям опору 0.3-0.4 кг натяг підшипників виконаний правильно. Це правило при збиранні застосовується для старих (були вживаних) підшипників.

Встановлюється диференціал з підшипниками та закріплюється кришками (момент затяжки близько 8 кгс) та наживляються регулювальні гайки підшипників диференціала.

3 та 4. Одночасне регулювання теплового розриву основної пари та попередньо завантаження диференціального підшипника

Для цього необхідна чергова «пристосу» з двома індикаторами. Регулювальними гайками на відео добре і все показано посуваємо планетарну шестерню до зубів «кінички», домагаючись необхідного зазору. Заводські дані регулювання зазору від 0,08 до 0,12 мм. Однак такий зазор передбачений для нової головної пари («кінечки» та «планетарки»). Очищення перевіряється в 4-х літаках, повертаючи передачу. Зазор для головної пари, що працювала, становить після регулювання 0.13-0.14 мм.

Після регулювання гайки регулюючі будуть пристосовані за допомогою спеціальних пластин для цього, з одним або двома “assholes”. На цьому збірці та налаштування завершено.

Отже: замість пристрою встановіть “рідкий” хвостовик і оберніть гайку до легкої зупинки, залишаючи розрив. Встановлюється диференціал з планетарним складом, підшипникові ковпачки та болти їх прикріплення.

При заміні ущільнення хвостовика дозволяється ряд неправильних дій, що в кінцевому підсумку призводять до виходу коробки передач раніше. Перед тим, як випустити гайку, за технологією виконання роботи з заміною залози, необхідно видалити напівмос (що майже ніколи не працює, оскільки обсяг роботи збільшиться багато разів). Хоча прайс-лист, вилучення напівмовних осей, швидше за все, буде включено до заяви, а плата буде прийнята для цього, оскільки це вимагає технології для заміни залози. Це необхідна умова, оскільки напівмоги будуть створювати опір, коли затягування та належне коригування просто неможливо досягти.

READ  LADA Granta встановлення сигналізації з автозапуском

Перед випуском люка хвоста, він повинен бути закріплений з повороту, а крутний ключ для перевірки сили затягу горіха, у регіоні 12 кгс. Перед установкою залози, якщо його зовнішня поверхня не прогумована, то вам потрібно використовувати герметик для гарантії. Отже, ризик 0.15 мм на коробці передач буде достатнім, щоб пройти масло через зовнішню поверхню залози.

Налаштуйте регулюючі горіхи, а розрив попередньо вибирається на основній парі (остаточний розрив від 0,08 до 0,12 мм). Потім фарба наноситься на зуби планетарної передачі від аерозольного навісу, а з хвостовиком необхідно виконувати декілька рухів у різних напрямках, щоб виправити плями фарби контакту.

Тепер повертаючи передачу “планетарне” добре видно місце контакту на зуби з зубами “Конічки”. Уздовж плями контакту (у цьому випадку) можна побачити, що регулююча шайба на хвостощі є більш необхідною товщиною. Клацніть трохи гайки хвостовика, тим самим полюбляючи його підшипник, що дозволяє перемістити зуби передач один одному, тобто, як це було, “зменшуючи” товщину регулюючої шайби. Регулюючі гайки диференціальних підшипників виставлено зразковий розрив (злегка зменшений).

Тоді ми знову поклали фарбу зубів планетарної передачі і знову починають перетворювати хвостовик (або передач) у різних напрямках, щоб надрукувати контакт з зубцями між зубами. Можна було видно, що контактне місце тропічне, але це ще недостатньо і потрібно знову затягнути гайку. Подібні дії з фарбою та повороту передач повинні бути виконані, поки контактна пляма не розташована точно в середині зубів, а звук поворотних зубів стане спокійним.

Після правильного (остаточного) аудіорегулювання буде практично хворий.

Не забувайте про кожне затягування люка Shank затягнути регулюючі гайки диференціальних підшипників. В результаті контактна пляма враховується саме всю поверхню зубів. Слід зазначити, що цей стан є розташуванням контактного місця для старих (працівників) пар. Для нових основних пар контакту, як зазначалося вище, він повинен бути розташований у центрі зубів.

Далі. Наведено планетарні кришки, а диференціал видаляється. Гайка відшарування відкручується і видаляється. Оскільки хвостовик був поставлений тільки з підшипником без регулюючої шайби, тоді отвір залишався між підшипником та передачею хвостовика, де пральна машина. Цей розрив вимірюється набором зонда, тим самим обчислюючи необхідну товщину регулюючої пральної машини.

Виявляється, як у випадку використання інструментів та пристроїв, розмір під бажаним регулюючим шайбою також був 3.36 мм. Підшипник хвостовика видаляється, регулююча шайба (3.36 мм), підшипник поставляється на місце, і коробка передач зібрана. Потік встановлюється, гайка хвоста затримується, мін 12 кгс. Диференціал з планетарним механізмом, кришками та болтами затягуються, але не нарешті.

До речі, кришки не можуть бути заплутаними місцями. Набір регулюючих горіхів диференціальних підшипників, і виставлено попереднє очищення на основній парі. Потім болти диференціальних шапки затримуються. Нарешті регулював розрив у основній парі, і встановлено гайки регулювання.

Диференціальний пристрій

Планетарна шестерня кріпиться на корпус диференціалу. Диференціал складається з двох зубчастих напів-осей, двох супутників та пальців. Основна, найбільш виникнення диференціальних розлов. це знос супутникового пальця (зворотного з’єднання) та зношування слотів на передачі коробки передач.

На машині, спинка супутникового пальця можна визначити, повернувши кардановий вал на чверть або більше, якщо немає зворотного зв’язку, вал майже залишається на місці, коли намагається перетворити його в одному напрямку або іншому.

Варто також відзначити, що будь-який шум ніколи не буває від диференціалу. При переміщенні вперед (по прямій) диференціальній обертається як одна ціла, і виявляється, що немає нічого шуму.

Причиною виникнення шуму від задніх осьових редукторів, коли додають газ, і шум зникнення після скидання газу (майже 99.9%) Зубний знос основної пари. На редуктор видалення він чітко видно. Та частина боку зубів, що використовується для ходу вперед, має значне зношування, тоді як сторона для заднього ходу практично не зношена.

Якщо після розбирання та дефектування деталей головної пари виявлено знос зубів, то вже ніякий ремонт не допоможе і це буде просто марнування часу та фінансів. Потрібна лише заміна основної пари.

Додому-пара

Передачі основної пари вибираються на заводі для контакту, шуму та інших параметрів і позначених. Наприклад, планетарні передачі вибиваються. ВАЗ 2103 (модель), 10 41 (коефіцієнт передач), 4091 (номер пару). Кількість основної пари 4091 встановлюється на конічну передачу.

Після позначення цих частин вони стали “головною парою” і не встановлюються самостійно без іншого, тобто “родичі”. “Конічка” також застосовується “- 6”, це поправка до складання основної пари в коробці передач. Коли перевіряються диференціальні дефекти, його підшипники перевіряються на їх знос, і, якщо необхідно, замінюються. Часто носять підшипники, що провокують з непрофесійною заміною печатки коробки передач.

Наприклад, після заміни залози, горіховий горіх затягується без дотримання затягування крутного моменту (тягнути, скільки енергії) і сила передається не до просторого рукава, а на диференціальних підшипниках.

Вони підтримують обертання осей і валів, які отримують завантаження, передають їх до різних конструкцій.

В результаті, швидкий редуктор шуму з’являється після короткого пробігу після заміни хвостової залози. Тільки в цьому випадку шум “Гюл” в коробці передач є постійним і на відміну від шуму від зношених зубів основної передачі. У той же час гул постійно, незалежно від того, чи буде додано газ або вивантажується.

Параметри з 2.6 до 3.5. Кільце служить для регулювання глибини передач зубів “коня” і “планетар”, що суворо запитує. Тут просто потрібна корекція.6 “Для цієї основної пари, яка була згадана вище. Звичайно, для кожної основної пари ця поправка буде індивідуальною.

У цьому відео, основна пара налаштування буде виконуватися за допомогою спеціального пристрою. Зрозуміло, що переважна кількість автомобілістів немає такого пристрою, і це лише візуальний приклад налаштування параметра глибини передач. Там буде варіант і для коригування без “прилеглих”.

Заміна редуктора ВАЗ 2107

Пристрій також встановлений на “адаптуватися” з мікрометром, що імітує передачу основної пари. На індикатор нуля. Потім нога індикатора переносяться на підшипнику, і в цьому випадку індикатор показує значення. 3.25, що не добре, як це повинно лежати в межах. 3.0. На другій посадковій площині вийшло – 3.45. Середнє арифметичне. 3.3. Для регулювання скористаємося поправкою на “коничці”. “- 6”. У цьому випадку (– 3.3) (-6) = 3.36. Товщина регулювальної шайби необхідна.36 мм. За допомогою мікрометра підбираємо шайбу необхідної товщини.

Примітка. При зносі підшипника хвостовика він починає прокручуватися на тілі «кінички». В результаті зношується торець підшипника, регулювальна шайба та тіла шестірні хвостовика. Виявляється, при заміні хвостової залози навіть у потрібний момент затягування, регулюючи глибину передач передач основної пари та пару “howl”, а також його швидка невдача.

Регулювання переднатягу підшипників хвостовика

На «коничку» сідає підшипник хвостовика і обов’язково встановлюється нова розпірна втулка. На відео добре видно, що нова втулка рівна без будь-якої деформації, а раніше деформована. Відбувається таке. При затягуванні люка відкладеного моменту (від 12 до 26 кгс), рукав бере на себе затягування сили і деформує твори як пружину, створюючи напругу. Зусилля затягування гайки редуктора ВАЗ 2107-е значне та хвостовик необхідно зафіксувати від провертання.

На відео ми бачимо, що “пристрій” використовує майстер. Необхідно затримати гайку для відбитків до задньої частини заднього листа. При правильному затягуванні гайки, хвостовик повинен повертитися до сили опору 0.3-0.4 кг, отже, попередня завантаження підшипників виконується правильно. Це правило при збиранні використовується для старих (використовуваних) підшипників.

READ  Які лампочки стоять в фарах пріори

Диференціал з підшипниками встановлюється і фіксується з кришками (обертаючий момент становить близько 8 кгс), а регулюючі горіхи диференціальних підшипників голі.

3 і 4. Одночасне регулювання теплового розриву основної пари та попередньо завантаження диференціального підшипника

Для цих цілей необхідна наступна “адаптація” з двома показниками. Регулювання горіхів на відео свердловину, і все, що показано, уклав планетарну передачу до зубів “Конічки”, шукаючи необхідного кліренсу. Дані регулювання заводських оформлень від 0,08 до 0,12 мм. Однак такий розрив забезпечується для нової основної пари (“Конічкі” та “Планетарний”). Очищення перевіряється в 4-х літаках, повертаючи передачу. Очищення для робочої основної пари після регулювання 0.13-0.14 мм.

Після регулювання гайки регулюючі будуть пристосовані за допомогою спеціальних пластин для цього, з одним або двома “assholes”. На цьому збірці та налаштування завершено.

Отже: замість пристрою встановіть “рідкий” хвостовик і оберніть гайку до легкої зупинки, залишаючи розрив. Встановлюється диференціал з планетарним складом, підшипникові ковпачки та болти їх прикріплення.

При заміні ущільнення хвостовика дозволяється ряд неправильних дій, що в кінцевому підсумку призводять до виходу коробки передач раніше. Перед тим, як випустити гайку, за технологією виконання роботи з заміною залози, необхідно видалити напівмос (що майже ніколи не працює, оскільки обсяг роботи збільшиться багато разів). Хоча прайс-лист, вилучення напівмовних осей, швидше за все, буде включено до заяви, а плата буде прийнята для цього, оскільки це вимагає технології для заміни залози. Це необхідна умова, оскільки напівмоги будуть створювати опір, коли затягування та належне коригування просто неможливо досягти.

Перед випуском люка хвоста, він повинен бути закріплений з повороту, а крутний ключ для перевірки сили затягу горіха, у регіоні 12 кгс. Перед установкою залози, якщо його зовнішня поверхня не прогумована, то вам потрібно використовувати герметик для гарантії. Отже, ризик 0.15 мм на коробці передач буде достатнім, щоб пройти масло через зовнішню поверхню залози.

Налаштуйте регулюючі горіхи, а розрив попередньо вибирається на основній парі (остаточний розрив від 0,08 до 0,12 мм). Потім фарба наноситься на зуби планетарної передачі від аерозольного навісу, а з хвостовиком необхідно виконувати декілька рухів у різних напрямках, щоб виправити плями фарби контакту.

Тепер повертаючи передачу “планетарне” добре видно місце контакту на зуби з зубами “Конічки”. Уздовж плями контакту (у цьому випадку) можна побачити, що регулююча шайба на хвостощі є більш необхідною товщиною. Клацніть трохи гайки хвостовика, тим самим полюбляючи його підшипник, що дозволяє перемістити зуби передач один одному, тобто, як це було, “зменшуючи” товщину регулюючої шайби. Регулюючі гайки диференціальних підшипників виставлено зразковий розрив (злегка зменшений).

Потім знову наносимо фарбу на зуби планетарної шестірні і знову починаємо провертати хвостовик (або шестірню) в різні боки, щоб надрукувати пляму контакту між зубами. Видно, що пляма контакту трохи піднялася, але ще недостатньо і необхідно знов трохи підтягнути гайку хвостовика. Подібні дії з фарбою і провертанням шестірні необхідно проводити до тих пір, поки пляма контакту не розташується точно посередині зубів, і звук зубів, що провертаються, стане тихіше.

Після правильного (остаточного) регулювання звуку буде практично нечутно.

Не забувати при кожній підтяжці гайки хвостовика підтягувати регулювальні гайки підшипників диференціала. В результаті пляма контакту розташувалася точно по всій поверхні зубів. Потрібно зазначити, що ця умова розташування плями контакту для старих (працювали) пар. Для нових основних пар контакту, як зазначалося вище, він повинен бути розташований у центрі зубів.

Далі. Наведено планетарні кришки, а диференціал видаляється. Гайка відшарування відкручується і видаляється. Оскільки хвостовик був поставлений тільки з підшипником без регулюючої шайби, тоді отвір залишався між підшипником та передачею хвостовика, де пральна машина. Цей розрив вимірюється набором зонда, тим самим обчислюючи необхідну товщину регулюючої пральної машини.

Виявляється, як у випадку використання інструментів та пристроїв, розмір під бажаним регулюючим шайбою також був 3.36 мм. Підшипник хвостовика видаляється, регулююча шайба (3.36 мм), підшипник поставляється на місце, і коробка передач зібрана. Потік встановлюється, гайка хвоста затримується, мін 12 кгс. Диференціал з планетарним механізмом, кришками та болтами затягуються, але не нарешті.

До речі, кришки не можуть бути заплутаними місцями. Набір регулюючих горіхів диференціальних підшипників, і виставлено попереднє очищення на основній парі. Потім болти диференціальних шапки затримуються. Нарешті регулював розрив у основній парі, і встановлено гайки регулювання.

Степутарна регулювання черв’яка.

Для того, щоб самостійно налаштувати рульове обладнання автомобіля ВАЗ 2107, потрібна плоска викрутка, ключ до 19, допомога іншої людини та дотримуйтесь поетапної продуктивності:

 • Незалежно від того, що керуючий механізм був виконаний ефективно, автомобіль повинен бути встановлений на рівній поверхні, тоді як колеса повинні бути у прямому положенні.
 • Далі відкрийте капот і чистіть від бруду коробки передач. Тоді вам потрібно знайти коригувальний гвинт, розташований у центрі кришки картера. Цей гвинтовий обкладинки в основній пластиковій петлі. Перш ніж видалити його, пробка слід штовхати з плоскою викруткою.
 • Тоді необхідно послабити ключ до 19, який знаходиться на коригувальному гвинтові.
 • Після ослаблення гайки, помічник інтенсивно в обох напрямках перетворює рульове колесо. На даний момент разом з нею необхідно почати обертання регулюючого гвинта, який з’явився б необхідний розрив для залучення передач. Безкоштовний крок повинен бути мінімізований, а обертання рульового колеса набагато простіше.
 • Після налаштування кліренсу потрібно затягнути гайку, зберігаючи гвинт з викруткою.
 • Ключ повітряних культур;
 • Джек;
 • Набір ключів у 13, 14;
 • Голова в 17 для відкручування напівмосець;
 • ключ до відкручування дренажного вилки на мосту;
 • молоток;
 • упаковка для дренажного масла;
 • Нова коробка передач.

Для того, щоб видалити коробку передач з задньої вісь, перш за все, необхідно розібрати колеса та половину.

Заміна мостової коробки передач краще виробляти на ліфті або спостережну яму, але якщо вони відсутні, ви можете зробити і Джек.

Потрібно повністю підняти задню частину автомобіля з обох сторін, потім зніміть колеса та гальмівні барабани.

Далі потрібно розібрати гальмівні колодки. Для цього, за допомогою уривка, верхня і нижня пайвальна пружина видаляється, після чого випускаються гальмівні колодки. При видаленні прокладки вам потрібно пам’ятати, як розташована проміжна плита, так що при зборці немає проблем.

Після видалення прокладки через отвір у напів-осі ми відкрутіть чотири болти, закріплюючи фланець напівосу до ГОСТ Stock.

У підготовленому пакеті потрібно злити масло з мостового картера. Для цього, відкрутіть дренажну вилку, розташовану на задній частині мостового картера.

Далі витягується півтора. Щоб видалити коробку передач з мосту, необхідно, щоб обидва напівфабрики витягуються. Для отримання другої півосі необхідно зробити ті ж маніпуляції, що і з першою піввіссю.

Тепер відключіть карданний вал з шестерня. Для цього, відкрутіть чотири гайки і витягніть болти, потім пропустіть кардан до землі.

Далі болти відвернулися в колі, які фіксують коробку передач до мосту, а потім сама передача передач знімається з мостового картера.

Перш ніж встановити нову коробку передач, необхідно ретельно очистити місце на мостовому покритті: як правило, є шматки прокладки з видалення коробки передач, яка не дозволить належне ущільнення.

Після встановлення здійснюється зворотна збірка, в кінці якого необхідно вилити масло в міст і перевірити всі сполучні місця для відсутності витоків. Після завершення всіх цих подій заміна заднього агента ВАЗ 2107 вважається завершеним.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS