Заміна ремінця Lada Granta 16 клапанів

Заміна ремінця Каліна, Granta 16 клапанів і т. Р. Заміна термінів Каліна, грант 16 клапанів

рема, lada, granta, клапан

Заміна ременя часу

Нехай правильно встановлений та виправлений двигун (див. вище). Тоді ключ “о 17” або “в 19” (ICC 11183) виштовхує гвинт, який утримує шків генератора. Сам шківа і захисна шайба потім видаляється.

Тепер вам потрібно послабити затискну силу у натязі:

Залишається замінити: новий елемент встановлюється на місце старого ременя часу, і це все. Встановлення інших частин, вироблених у зворотному порядку.

Збільшити затискну силу, зовнішній вузол роликового обертання проти годинникової стрілки. Для двигунів 11186/21116 потрібно виконати додаткову вимогу: дві прямокутні етикетки повинні збігатися.

Обов’язкові вимоги до двигуна 11186/21116

Після завершення встановлення тегу A-B та C-D, слід також збігатися. Малюнок наведено вище.

Затягування моментів

Щоб встановити правильно, вам потрібен ключ з регулятором зусиль. Значення на ньому відображається залежно від типу деталізації:

По-перше, напруга регулюється на ролику, а потім кріпильний горіх або болт.

Підготовка автомобіля Lada Granta

LADA Granta може мати два типи енергоблоків у конфігурації, перший має вісім клапанів, другий. шістнадцять. Ці механізми відрізняються тим, що перша містить одну передачу, а другий має два розподільних валах, неповний робочий день. два передачі. Крім того, в механізмі ви знайдете не тільки розтяжний ремінь, але й обхідний ролик як додатковий.

Такі ролики на Elefck також повинні бути змінені разом із ременем часу, оскільки зношений ролик може бути однією з причин перерви поясу або його хітів. У цьому випадку порушуються фази розподілу газу, і двигун буде струсити, через який силова падає сильно.

Зробити заміну на автомобілі Lada Granta зможе кожен власник автомобіля, якщо він має бажання та невеликі інструменти, ціна просто для такого простого завдання. Щоб замінити вам потрібно:

 • Стандартний набір рогових ключів;
 • Монтаж;
 • Плоский тип викрутки; штепсель для розтяжкового ролика;
 • Джек;
 • рукавички.

До речі, рукавички будуть корисними для вас не тільки для того, щоб не розмити руки, але також зберігають їх. Слабкі гайки в обмеженому просторі достатньо здійснюється. Робота буде добре в гаражі за наявності спостережної ями. Але якщо у вас немає цього, будь-яка гладка область буде відповідати.

READ  Заміна гальмівних колодок Polo седан

Необхідний інструмент

Працювати найбільш зручним у гаражі або на плоскій бетонній поверхні. Comcrates буде потрібно, взуття, за винятком відкату автомобіля, клавіш та головок, включаючи клавіші типу Torx.

Негайно, необхідно морально підготуватися до того, що потрібно буде працювати в дуже тісних умовах, і краще носити захисні рукавички.

Якщо ми говоримо про новий набір, оригінали виготовляються за допомогою заводу гумових виробів, які в місті Балаково. Ви можете знайти хороші відгуки та за аналогів, виробленими європейськими партнерами.

Заміна ремінця каліни, гранту 16 клапанів і т. Р. Заміна термінів Каліна, грант 16 клапанів

Китайські ремені не повинні купувати, їх експлуатаційний ресурс дуже поступається оригіналу, а сила може принести найбільш inпожальний момент.

Коли потрібно змінити ремінь

У заводській технічній документації зазначено, що міняти ремінь у приводі механізму ГРМ потрібно тоді, коли пробіг дорівнюватиме 75 тис. Км. З різних причин це може статися набагато раніше, тому рекомендується при проведенні іншого технічного обслуговування, щоб перевірити передачу ременя, перевірте його напругу.

Це термін служби може бути високо заниженим, коли привід, моторне масло у робочій зоні. А також зменшує життя зносу зубів шківів кам’яних валів, колінчастого валу.

Деталі з Кататора Вазова

Негайно розглянемо список вузлів та спеціальних інструментів ВАЗ:

 • Натяжний ролик для льоду 11183. 2108-1006120, гайка для неї. 00001-0021647-21;
 • Ремінь часу (11183). 2108-1006040-10;
 • Автоматичний натяжний ролик. 21116-1006226;
 • Ремінь часу (11186/21116). 21116-1006040;
 • Ключ для автоматичного ролика. 67.7812.9573-01;
 • Ключ для ролика ВАЗ-11183. 67.7834.9525.

Натяжний ролик сімейства “2108” має два слоти з одного боку. Ці слоти повинні спостерігати “вгору”, тобто у напрямку “двигуна”.

Щілини були зроблені спеціальними. Він позначається цифрами “67.7834.9525 “(див. перелік). І для автоматичних роликів, ключ позначається по-різному. “67.7812.9573 “. Як виглядає, показано нижче.

Залишається перераховувати, як закріплювачі позначені, шайби тощо:

 • Три болти для кришки ВАЗ-11183. 00001-0009024-11, шайби. 00001-0026406-01;
 • Кришка часу (11183). 21080-1006146-10;
 • Пляшки з кришок WAZ-21116. 2108-1003286-00, пружинні шайби. 00001-0011977-73;
 • Верхня кришка. 21116-1006226-00, нижня кришка. 21116-1006218-00.

Заміна ремінця Lada Granta 16 клапанів

_x000d_

В даний час весь новий Lada Priora виробляється з 16 клапанними двигунами. Ці енергоблоки також встановлюються на певну конфігурацію Lada Gentala, Kalina, Vesta або XRay автомобілів. Механізм розподілу газу (терміни) цих двигунів призначений для своєчасного споживання в циліндрах двигуна горючої суміші та вивільнення вихлопних газів. Важливо регулярно перевіряти статус свого поясу, і, якщо необхідно, замінити.

Коли вам потрібна заміна ременя GMD на Lada Granta 16 клапанів

Заміна ременя Timing Granta 16 Автоматичні коробчні клапани. регулярна процедура, яка виконується відповідно до розкладу. Це робить кожні 35-55 тисяч. км, але цей інтервал можна скорегувати з урахуванням стилю водіння, якості дорожніх поверхонь. Регулярно потребують запланованих перевірок. вони показують пучки, тріщини, скорочення, інші дефекти. Ралес, як правило, формуються природно з часом або через грубі ігнорування вимог операції.

READ  Як відкрити лючок бензобака Volkswagen Polo

Місце розташування вузла однакова у всіх моделях. Вам потрібно відкрити капот, знайти гумовий елемент у ньому, який охоплює шківи в наборі. Якщо у вас є питання, вам потрібно побачити інструкції.

Більшість водіїв роблять роботу самостійно, знаходити строки часу

Перевірка статусу поясу

Статус вузла можна визначити, лише якщо ви видалите його. Потрібно видалити пластмасовий корпус або кришку клапана. Тоді пояс повертається. тільки тому можна буде оцінити точний ступінь зносу. Наступний важливий компонент вимірювальних роликів. Незалежно від використовуваної моделі, якщо вона зламана, то будь-який пояс розбитий. Щоб оцінити стан підшипників, також буде потрібно розібрати вузол.

 • Не затримуйте за допомогою заміни строку.
 • Негайно встановіть новий ремінь і ролики, якщо ролики не викликають підозри, можна буде залишити їх для другого терміну служби.
 • Якщо автомобіль використовується, краще не ризикувати та тримати планове обслуговування.

Також, з візуальним інспекцією, потрібно перевірити клапанне покриття, залози, насоси.

Стан гуми дуже важливий, якщо є тріщини та інші дефекти, зробіть термінову заміну

LADA PROPRA, KALINA, GANDA 16-клапанний двигун, що замінює строки та ролики. Відео інструкція

Після цього необхідно встановити механізм тегів часу. Мітка на приладі повинна збігатися з виступом на обкладинці кришки. Зробіть це ви можете перетворити колінчастий вал шківного кріплення за допомогою ключа. Або субдомени правої сторони автомобіля, увімкніть п’яту передачу і поворот над колесом, обережно встановіть теги. Це повинно бути подібне до цієї картини:

Можна починати відкручувати болт кріплення шківа коленвала:

Для того, щоб зробити це своїми руками, я не входжу до довідки інших осіб, вставте рахунок у супорти:

Коли ми відкрутити болт, привід не обертається, шків буде стояти на місці. Передача на коробці повинна бути включена.

Поки ми відкрутіли колінчастий вал шків, всі наші теги залишилися, тому ви повинні їх покласти. Тому витягніть рахунок і повторіть процедуру знову встановлення етикеток. Мітка на колінчастому ручці, на корпусі насоса є невеликий виступ, наша марка повинна бути поєднана з ним:

Далі, відкрутіть заглушковий болт, з ключем до 15. Пояс після цього, як це можливо, якнайбільше, і ви навіть можете видалити ролик, щоб витягнути його, але вам потрібно стріляти роликами у будь-якому випадку, коли замінивши ремінь для перевірки часу, щоб перевірити їх стан. Ми також перевіряємо насос за наявності витоків, підсвічування та інших дефектів. Рекомендується збігатися з його заміною з ременем часу.

READ  Як зняти з ручника Nissan Qashqai

Ми виробляємо встановлення ременя часу в зворотному порядку, ми спочатку поклали допоміжний ролик, оберніть болт його монтажу з крутним моментом від 34 до 41 н м, з динамометричним ключем. Натяжний ролик на цьому двигуні має вбудований механізм автоматичного регулювання напруженості, тому достатньо встановити відповідно до інструкцій, а напруга ременя відбудеться в автоматичному режимі. Нам потрібно поєднати випинання на відео, з цим слотом:

Повертаючи за допомогою спеціального ключа ролик проти годинникової стрілки. Ми поставили новий ремінь часу, зручніше зробити знизу, ми кидаємо його на колінчастому ручці, через супровідний ролик та зірки Camshft. Ми дивимося на мене на етикетках, якщо вони залишилися, їх можна виправити за допомогою ключа до 17:

Далі ми поставляємо ремінь через відео і покладіть на насос. Перегляньте етикетку знову, щоб вони не залишили нас. Тепер ви можете перейти до напруги ременя часу, використовуючи натяжний ролик. Для цього вам знадобиться такий спеціальний ключ:

Нам потрібно затягнути болт кріплення роликів, для цього нам потрібен динамометричний ключ, необхідний момент повинен бути від 34 до 41 н м, після цього ми видаляємо ключ і ще раз перевіряємо збіг механізму розподілу газу.

Зміни в дизайні

Двигун 21127 був створений з попередньої модифікації 21126 двигуна 2112, тому основний конструктивний залишився таким же:

 • Головка блоку циліндрів використовується з першої версії 21124;
 • Механізм розподілу газу. схема дох, дві розподільні ваги, поетапна ін’єкція;
 • Блок циліндра високий тип від 11183, поверхні циліндрів переходять;
 • З’єднувальна група поршневої групи є легким іноземним виробництвом;
 • Дерев’яна привода. ремінь, профіль зубів, округлений;
 • Випускний тракт. Catcolectioner з великим розміром посадки нейтралізатора;
 • колінчастий вал. з “довгим” радіусом кривошипа, з 11183;
 • Маховик. має фаза для великого діаметра демпфера;
 • Система запалювання. для кожної свічки, окрема котушка, без високовольтних дротів;
 • Паливна система. рампа з імпортованими насадками (Siemens, Bosch);
 • Електронна система керування автомобілем. M7 Контролери.9.7 або 7 січня.2;
 • Обладнання навісне. Помп з металевим робочим колесом має високий ресурс.

Приймач 21127

Паливні рампи 21127

“Спадщина” Мотор 21127 отримав ультра низькому споживанні нафти. лише 0,1% від кількості використовуваного масла. Однак для працездатності системи охолодження клапанів та гідротерапевтів, керівник виробника Avtovaz рекомендує купувати винятково високоякісну мастило, яка коштує 10% дорожче.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS