ВАЗ 2109 Клапан регулювання інжектор 8

Як налаштувати клапан на ВАЗ 2110

Не запобігайте регулюючих шайб заздалегідь. Вони відносно дорогі. Спочатку необхідно встановити величину прогалин, а лише тоді купувати необхідну кількість шайб з точнішими розмірами. Робота краще витрачати в гараж з гарним освітленням. Дах і стіни, захищають від небажаних вітрів і дощу, які можуть бути брудом у відкритому розпорядженні.

Увага! Перед регулюванням механізму клапана на ВАЗ 2110 двигун повинен бути охолодженим.

Розбирання

Якщо все готово, перейдіть до першої частини ремонту. демонтаж деталей:

 • Вимкніть термінал акумулятора;
 • Зніміть корпус повітряного фільтра (на карбюраторному двигуні);
 • відключайте від клапана, покриваючи шланги газових газів та газової кабельної кронштейни;
 • Зніміть болти кожуху. Видалити кришку і отримати доступ до шків;
 • Відкрутіть свічки свічки (було легше повернути CSM, щоб знайти NMT та NMT);
 • відкрутіть кришку клапана і видаліть його.

Перед прямим конфігурацією слід пам’ятати механізм дії термінів. А саме, порядок операції клапана (у нашому випадку ВАЗ 2110 з 8 клапанами інжектора).

Стрижень кут повороту, град Номер Поймайте (відлік від шківа розподільного валу)
Випускний (зазор 0,35.мм) Вхід (0,20 Зазор.мм)
0 плюс 2-3 зубів один 3
90 плюс 2-3 зубів 5 2
180 плюс 2-3 зубів вісім 6
270 плюс 2-3 зубів 4 7

Послідовність регулювання зазорів в клапанному механізмі

Порядок регулювання клапанів на ВАЗ 2110 з двигуном 8-клапана повинен виконуватися в тій же послідовності, що й у таблиці. Що стосується установки клапанів на ВАЗ 2110 з 16-клапанними двигунами, схема виглядає зовсім.

клапан 1 CL (ви) 2 CL (ВП) CCL (ВП) 4 CL (ви) 5 CL (ви) 6 CL (ВП) 7 CL (ВП) 8 CL (ви)
Повинен ± 0,05 0,30 (0,35) 0,20 0,20 0,30 (0,35) 0,30 (0,35) 0,20 0,20 0,30 (0,35)
найбільший розрив 0.25 0,35 0,40 0,35 0,40 0,30 0,30 0,40
пральна машина 4,30 3,82 3,52 4,22 4.50 4.27 3,87 4.25
Що потребує вуса 4.25 (4.20) 3,97 3,72 4.27 (4,22) 4.6 (4,55) 4,37 3,97 4.35 (4.3)

Коригування

Після видалення кришки клапана вам потрібно видалити залишки моторного масла біля штовхачів. Зробити можливим медичним шприцем або гумкою грушою. Якщо є відсутність замка, ви повинні встановити його на дві екстремальні шпильки, призначені для кріплення кришки CHC.

Потім перейдіть до другої частини ремонту та виконайте такі дії:

 • Я демонструю верхню частину мертву, поєднуючи теги каміння шків та внутрішнього оболонки термінів часу. Зробити можливим двома способами. Обробка та обертання одного переднього колеса. Повсякденний ключ (голова) повертає розподільний вал для монтажного шків, але ця операція є небезпечною розбиттям кріпильного болту;
 • Після знаходження верхньої мертвої точки трохи поверніть камеру, щоб шківа рухається до 40-50 ° від NTT (це 2,5-3 зуб). Покладіть свою етикетку, з якої ми будемо обертати розподільчий вал ще раз, роблячи додаткові позначки;
 • Ми вимірюємо тепловий розрив першого клапана (випускний), зніманий один з зонда (0,35 / 0,4 / 0,45 мм) між валом поштового відділення та штовхачем. Номінальний кліренс 0,35 мм;
 • Якщо перший зонд вільно проходить, то ми приймаємо більший розмір (0,4 мм). Крок становить 0,05 мм;
 • Якщо зонд 0,4 або 0,45 не проходить, то необхідно замінити регулювальну шайбу;
 • Розгортання штовхача до себе самому собі, натисніть на неї за допомогою важеля стійки фіксатора і пінцета ми отримуємо затрачену шайбу. Його внутрішня сторона містить номери з початковим розміром;
 • Для обчислення необхідного значення, то необхідно використовувати формулу N = В (А. С). де:
  Н товщина нової шайби, мм;
 • В. товщині відпрацьованої шайби, мм;
 • А. extinted зазор, мм;
 • З. номінальний зазор, мм.
 • Отриманий результат н, написаний в записнику. Шайба точно такий же розмір, щоб купити на ремонт клапана, закруглені величину;
 • Згідно з таблицею, перейдіть до третього клапана (споживання), його номінальний зазор становить 0,2 мм;
 • Ми вимірюємо зазор, вставивши зонди в разі: 0,2 / 0,25 / 0,30 мм;
 • Запишемо розміру зонда, який не входить в зазор тепла;
 • вийняти шайбу, і розрахувати розмір ремонту відповідно до наведеної вище формулою;
 • Крім того, згідно з таблицею, ми кілька разів перетворюємо KSM до вказаних ступенів, і ми відчуваємо операцію з усіма клапанами;
 • Ми йдемо в магазин і купуємо необхідну кількість регулюючих шайб необхідної товщини, за розрахунками;
 • Встановіть шайби в штовхачі, відповідно до запису блокнот;
 • Всі прогалини клапан на ВАЗ 2110 повинні відновлювати номінальні розміри 0,2 та 0,35, завдяки використанню регулюючих шайб;
 • Ми перевіряємо нові теплові проміжки;
 • Після заміни пральних машин необхідно покласти демонтажні частини на місце;
 • Запустіть двигун і подивитися її.
 • Рекомендується замінити прокладку кришки КБ на ВАЗ 2110 (8 клапанів) з ін’єкційним двигуном, після регулювання клапанів.

  Чому гідрокомпенсатори стукають

  Двигун 21126. це надійний дизайн з довгим терміном служби, але навіть з такими характеристиками, труднощі можуть виникнути при роботі механізму розподілу газу. З часом, коли Дрейра, існує характерний стук гідравлічних компонентів на холодний або на гарячому. У той же час відбувається падіння сили енергоблоку та збільшує шум роботи останнього.

  Основною причиною якої з’являється стукіт, є характеристики та якість моторного масла. Дизайн гідрокомпенсаторів передбачає збільшення чутливості до його особливостей мастила та, відповідно, відхилення від рекомендації виробника безпосередньо впливають на термін служби GC.

  »Нерідко проблема стук вирішується зміною моторного масла. Потрібно мити двигун спеціальною рідиною.

  Майже завжди після заміни масла слідує характерний шум компенсатора, тому що нова масла не встигла піднятися до пару плунжера GK. Вона спостерігається поблизу перших п’яти хвилин роботи двигуна, після чого стукіт зупиняється.

  Якщо після зміни масла ситуація не змінилася, і стукіт продовжується, тобто пральна версія силового блоку, яка виконується двома способами:

  READ  Скільки літрів бак на ВАЗ 2109

  Регулювання клапанних прогалин 2108 2109 21099 2110 2111 2113 21142115

  • Застосування спеціальної промивної рідини. Він виливається в двигун і тимчасово експлуатується в ньому. Однак ефект від нього є сумнівним, оскільки підробки часто представлені на ринку, і вони не допомагають.
  • Демонтаж та ручне промивання кожного гідравлічного компонента.

  Регулюючі клапани на автомобілі ВАЗ 2108, 2109, 21099

  Причиною ряду несправностей у двигуні автомобілів ВАЗ 2108, 2109, 21099, поряд з несправним або нерегульованим карбюратором, можуть бути збільшені або зменшені теплові проміжки у механізмі клапана.

  Щоб розкрити справжній винуватці проблеми двигуна з двигуном, як це найбільша робота. Вірний знак збільшення теплових прогалин буде добре відрізняється для чутки дзвінка під кришкою клапана. З зменшеними прогалинами не буде чути, але можна постійне перегрівання двигуна, часта бавовна в глушуванні, помітне зменшення потужності та пікап.

  У будь-якому випадку варто регулювати клапани. Це нормалізує роботу як механізму розподілу газу, так і двигуна в цілому. Можливо, що проблема, доступна для цього у своїй роботі, зникне, після такої коригування самі по собі.

  Необхідні інструменти

  Або два викрутки, якщо немає кріплення. Треба бути довгим і потужним, щоб приєднатися до штовхача з шайбою вниз, другий щіткою з широким лезом (не менше 10 мм) для фіксації толкача притискається.

  Пристрій для регулювання клапанів двигуна автомобіля

  Необов’язково, оскільки необхідні шайби можна придбати окремо після вимірювання теплових проміжків.

  Шайби різних розмірів для регулювання клапанів двигуна

  Підготовчі роботи

  Регулювання клапанних прогалин 2108 2109 21099 2110 2111 2113 21142115

  Регулювання клапана здійснюється на холодний двигун, тому, якщо ваш двигун на даний момент, нехай це круто не менше 1 години Зніміть корпус повітряного фільтра Зніміть кронштейн дросельного приводу Зніміть кришку двигуна клапана Зніміть захисну кришку часу зробити ще три теги на шків. Для цього ми вважаємо це число зубів і розділяємо на чотири частини.

  Додаткові теги для камарного валу Slley

  Мітка на маховик 2108, 21081. 21083

  Перед регулюванням клапанів на двигунах ВАЗ 2108, 2109, 21099 необхідно перевірити теплові прогалини, щоб з’ясувати загальну картину технічного стану механізму клапана цього двигуна.

  Вимірювання теплового розриву за допомогою зонду

  Регулювання термічних проміжків автомобільних двигунів

  Розглядати. Як приклад, налаштування третього клапана.

  Поверніть його на 3-4 зуб (40-50 0) за годинниковою стрілкою.

  Якщо це не так, візьміть два викрутки. Ми будемо використовувати довгий і потужний, як важіль, тим меншим. щіткою, для фіксації толкача.

  Замість кріплення, ви можете використовувати довгу викрутку. Покладаючись на камеру, ми також кровоточить штовхач.

  Якщо немає кріплення, ми вставляємо пластовий лезо з викруткою. Потрібно, щоб фіксатор стояв саме на краю толкача і не заважав коригуванню шайби.

  На її поверхні можна позначити його товщину. Якщо маркування стирається, вам доведеться виміряти товщину мікрометр, а за відсутності таких, щоб вибрати новий експериментальний шлях.

  Кріплення та штовхання клапана, схема

  Ми вибираємо нову шайбу з маркуванням, близьким до розрахунку (± 0,05 мм).

  Ми виконуємо регулювання залишкових клапанів, що перетворюють колінчастий вал на кутах, зазначених нижче в примітках. Видаліть пристрій регулювання, покладіть клапанну кришку та інші видалені частини.

  Примітки та доповнення

  Налаштуйте прогалини у п’ятому (випускному) та другому (впускному) клапані

  Налаштуйте прогалини у восьмому (випускному) та шостому (впускному) клапані, регулюючи зазор у четвертому випуску та сьомому (впускному) клапані

  Автомобілі ВАЗ 2108, 2109, 21099

  При необхідності коригування

  Регулювання клапана вимагається, коли двигун виникає в двигуні або після проходження технічного обстеження. Досвідчені власники автомобілів можуть цілком точно визначити причину несправності енергоблоку, основними ознаками розглядаються наступні:

  Проведення регулювання клапана також вимагається після кожних 25-30 тисяч пробіг кілометрів. За цей час деякі деталі зношуються, а проектні прогалини збільшуються. Діагностика може бути зроблена в сервісному центрі, ця послуга недорога.

  Що покласти клапанні прогалини на ВАЗ 2109

  Отже, я взяв на регулювання клапанів.Зроблено на цьому автомобілі 1-го (пробіг 38900 км). Я сам роблю це перший раз.

  Відразу кажу, спеціальний інструмент не потрібен.

  Таким чином, перша частина присвячена вимірюванню теплових проміжків клапанів.Це завжди з цього, що регулювання клапана починається.

  Введення: при температурі 20 градусів (я був зроблений при 21) для впускних клапанів, кліренс повинен бути в діапазоні 0,2 ± 0,05 мм., Для закінчення 0,35 ± 0,05 мм

  Якщо ми розглянемо від MRR, перший, четвертий, п’ятий та восьмий випускний клапан; другий, третій, шостий, сьомий клапан-чорнило.

  Я демонструю колінчастий вал і розподільний вал за тегами.

  Потім викинули масло з свердловин шприцом

  Для вимірювальних проміжків використовується набір зонда

  Для вимірювання проміжків впускних клапанів нам потрібен три зонд 0,15 0,2 та 0,25 мм.

  Спочатку я вимірював розрив у третьому клапані (споживання)

  Отже, кліренс у третьому клапані становить від 0,2 до 0,25, т.Е. толерантність. Потім я вимірював розрив у другому клапані. Власність 0,15 вільна.

  Таким чином, розрив у другому клапанні становить від 0,2 до 0,25, т.Е. Толерантність до випускних клапанів потребує зондів 0,3 0,35 та 0,40 мм.

  Вимірюється кліренс у п’ятому клапані. Власність 0.3 ProLee Free.

  Отже, у п’ятому клапані, кліренс становить від 0,4 до 0,45, т.Е. Немає толерантності та цього клапана, щоб регулювати.

  Наступний пост я буду писати про вимірювання прогалин у залишкових клапанах.

  Отже, ми продовжуємо вимірювати прогалини клапана.

  Це означає кліренс у першому клапані від 0,40 до 0,45, т.Е. Не потрібно регулювати відсутність толерантності та першого клапана, потім обертають розподільний вал 180 градусів і вимірюють прогалини у залишкових клапанах.

  Таким чином, розрив у шостому клапані становить від 0,25 до 0,3 т.Е. Не потрібно налаштувати відсутність толерантності та шостого клапана.

  Отже, кліренс становить від 0,15 до 0,2, т.Е. толерантність.

  Потім вимірювали кліренс у четвертому клапані.

  Отже, кліренс у четвертому клапані становить від 0,4 до 0,45, т.Е. Ніяка толерантність і четвертий клапан не потрібно регулювати.

  Таким чином, розрив у восьмий клапан становить від 0,35 до 0,4, т.Е. толерантність.

  Це закінчилося вимірювання прогалин термічного клапана.На виході ми отримаємо, що вам потрібно регулювати 4 клапани, з трьома з них закінчення.

  У наступному записі я опишу процес екстракції на регульованих клапанах для подальшого розрахунку необхідних шайб.

  READ  Заміна троса спідометра ВАЗ 2109

  Наступним кроком у коригуванні клапана є розрахунок товщини пральних машин для встановлення необхідного кліренсу. І для цього потрібно знати товщину старих шайб на регульованих клапанах.Цей запис буде просто про те, як я витягнув старі шайби без допомоги спеціального інструменту, використовуючи лише викрутку та пінцет.

  Щоб видалити пральні машини, мені потрібна густа щілина викрутка та пінцет.

  Щоб отримати шайбу, ми повинні заглушити толканний клапан. Звичайно, все рекомендує спеціальному інструменту., Але я не мав цього і купив його або не питав не бажання, тому я зробив інструмент подруги. І техніка забарвлення штовхача проста: вставте викрутку між розподільними валами, намагаючись так, щоб слот викрутки спирається на задню частину штовхача.

  Витягніть викрутку, тим самим маючи штовхач і тримайте. Натискайте нагромадження, витягніть толкач і відпустіть викрутку. Шайба витягується. Щоб вставити його назад, знову покладіть викрутку, ми поєднуємо штовхач і вставте нагромадження шайби на місці. Все це робиться, коли клапан відкритий. Шайка написана в її товщині в мм., Що нам потрібно.

  Мені потрібно налаштувати перший, четвертий, п’ятий і шостий клапан

  Ми бачимо, що товщина шайби становить 3,30 мм. Добре і четвертий клапан.

  Отже, товщина шайби для першого клапана. 3,55 мм., Для четвертого клапана. 3.50 мм., Для п’ятого клапана-3.50 мм., Для шостого клапана. 3.30 мм.Ці дані будуть необхідні для розрахунку товщини нових шайб, які я опишу в наступному повідомленні.

  Після прогнозування кроків ми маємо, що вам потрібно налаштувати перший, четвертий, п’ятий і шостий клапан.

  Для цих клапанів ми маємо наступні прогалини:

  1-й клапан = 0,26 мм (пресований) 4-й клапан = 0,41 мм (розчинений) 5-й клапан = 0,41 мм (розчинений) 6-й клапан = 0,31 мм (розчинений) У нас також є наступна товщина значення клапана Шайби даних: 1-й клапан = 3.55 мм.

  Тепер ви можете обчислити товщину нових шайб на даних клапана.Нам потрібно дати прогалини до допусків.Шайби йдуть товщиною від 3 мм. до 4 мм. 0,05 мм.

  Література призводить до формули для розрахунку товщини пральних машин:

  H = in a. c, де a. вимірюваний розрив, мм; B. товщина старої регуляторної шайби, мм; C. номінальний кліренс, мм; N. товщина нової регуляторної шайби, мм. Застосувати цю формулу для моїх даних.

  B = 3.55mm. C = 0,35 мм. A = 0,26 мм. H = va-c = 3.55mm.0,26 мм.-0.35 мм.= 3,46 мм. Т.Е. Нам потрібна товщина шайби 3,45 мм.(Розрив буде приблизно 0,36 мм).

  B = 3.50mm. C = 0,35 мм. A = 0,41 мм. H = va-c = 3.50mm.0,41 мм.-0,35 мм.= 3,56 мм. Т.Е. Нам потрібна товщина шайби 3,55 мм.(Розрив буде приблизно 0,36 мм).

  B = 3.50mm. C = 0,35 мм. A = 0,41 мм. H = va-c = 3.50mm.0,41 мм.-0.35 мм.= 3,56 мм. Т.Е. Нам потрібна товщина шайби 3,55 мм.(Розрив буде приблизно 0,36 мм).

  B = 3.30mm. C = 0,2 мм. A = 0,31 мм. Н = В-С = 3.30mm.0,31 мм.-0,2.= 3.41mm. Т.Е. Нам потрібна товщина шайби з 3.40mm.(Розрив буде приблизно 0,21 мм).

  За цією формулою, ми отримали, що для першого клапана вам потрібна товщина шайби з 3,45mm., Для четвертого. 3.55mm., Для п’ятого. 3.55mm. А для шостого клапана. 3.40mm.

  Ті ж самі результати можуть бути отримані без будь-яких формул за допомогою логічних міркувань:

  • Для першого клапана. розрив 0,26 мм.
  • Потрібен розрив 0,35 мм.
  • Товщина 355 мм.
  • Нам потрібно видалити шайбу за товщиною 0,11 мм.
  • Т.Е. Ми беремо шайбу 0,1 мм тонше, а саме 3,45мм.
  • Для четвертого клапана є 0,41 мм розрив.
  • Потрібен розрив 0,35 мм.
  • Товщина шайб 350 мм.
  • Нам потрібно додати до товщини шайби 0,06 мм.
  • Т.Е. Ми беремо шайбу 0,05 мм товщі, а саме 3,55 мм.
  • Для п’ятого клапана. розрив 0,41 мм.
  • Потрібен розрив 0,35 мм.
  • Товщина шайб 350 мм.
  • Нам потрібно додати до товщини шайби 0,06 мм.
  • Т.Е. Ми беремо шайбу 0,05 мм товщі, а саме 3,55 мм.
  • Для четвертого клапана. розрив 0,31 мм.
  • Потрібно 0,2 мм розрив.
  • Товщина Шайба 330 мм.
  • Нам потрібно додати до товщини шайби 0,11 мм.
  • Т.Е. Ми беремо шайбу 0,1 мм товщі, а саме 3,40 мм.

  Ну, розрахунок шайби закінчився, я думаю, що все пояснило все.Я буду купувати прайдарки завтра, тому я буду писати про встановлення нових шайб, і я буду писати про результати коригування завтра.

  2109, клапан, регулювання, інжектор

  Ми виконуємо отримані вимірювання теплових проміжків з необхідним. Якщо все нормально, ми закінчуємо роботу, ми збираємо все назад і шукаємо причину проблем двигуна в карбюраторі, система запалювання та T. D. Якщо є відхилення за розміром прогалин на деяких клапанах, ми коригуються тільки на них. Якщо всі або майже всі прогалини не вписуються до стандарту, то ми здійснюємо повну коригування.

  Підготовчі роботи

  Перед початком роботи над регулюванням клапанів на дев’ять разів потрібно підготувати всі необхідні інструменти. Це не буде працювати без:

  • Набір ключів, демпінгу та пінцет;
  • вимірювальний зонд;
  • регулюючі шайби;
  • спеціальні світильники для регулювання клапана;
  • Клапани або герметичні клапани.

  Підготовча робота перед регулюванням клапанів. Автомобіль повинен бути встановлений на ручному гальма. Щоб бути в змозі перетворити колінчастий вал посадити за допомогою гнізда однієї з передніх коліс і поворот на передачу (4, 3-й, але найкраще з усіх 5).

  • Від’єднайте всі труби з клапана. Зніміть тіло очищення повітря, відключіть від карбюраторів кабельних дисків амортизаторів. Для полегшення повороту колінчастого валу відкрутіть свічки.
  • Відкрутіть 2 гайки, демонтаж кришки і очистіть верхню частину GBC з залишків масла.
  • Зніміть кришку переднього ременя.
  • Встановіть поршень з 1-го циліндра в такт стиснення NMT. Для цього потрібно повернути розміщене колесо, поєднуючи етикетку на шкікові каміння з міткою на задній обкладинці ременя дошки.

  Контроль за правильністю встановлення поршневої в потрібній положенні здійснюється через вікно перегляду зчеплення картер.

  Взаємодія частин механізму розподілу газу ВАЗ 2109, 2108

  Дуже важливо переглянути вимоги до ефективності двигуна. Значення його прогалин та інших показників взаємодії частин механізму розподілу газу ВАЗ 2109, 2108.

  На холодний двигун, встановлені значення специфічних прогалин, між штовхачем та розподільним валом. Робить фігуру 0,20 міліметрів (допускається значення відхилення 0,05 міліметрів у різних напрямках), що має відношення до клапанів чорнила. Для випускних клапанів значення кліренсу встановлюється на 0,35 міліметрів з тією ж толерантністю. Тут нам потрібні конкретні набори зонда, які можуть вимірювати прогалини в діапазоні 0,30-0,40 міліметрів.

  READ  Де знаходиться діагностичний роз'єм на uaz patriot

  У випадку, якщо максимальний зонд переходить у отвір, це означає, що вам потрібно буде вибрати відповідну шайбу трохи товщі за розміром, після чого його замінюється.

  У тому ж випадку, коли значення розриву менше, клапан може легко закриватися на попередньому двигуні. Фактично, це дуже небезпечно, тому що це значення може призвести до того, що клапан і сідла виходять за межі. Тому існує різка втрата тиску, виникнення стиснення та падіння рівня потужності.

  Зрештою, це обов’язково призводить до того, що необхідно виконати повний ремонт CCC, який буде занадто високим у вартості. Діагностика можливо без проблем. Зрештою, у випадку, коли розрив буде збільшений, позначений відповідний стук у двигуні.

  Як кажуть численні майстри, це вказує на те, що існує ситуація з збільшенням зносу розподільного валу. Виявляється занадто багато ударних вантажів. Це вже сама по собі не приємний момент. Саме в цьому випадку важливо виконати процес налаштування прогалин у строго визначеному часі.

  Особливо актуальним буде таке рішення у випадку, коли автомобіль подорожує до газу, тим самим встановлює підвищений знос шайб. Отже, розмір розриву постійно змінюється.

  2109, клапан, регулювання, інжектор

  Налаштування клапана VAZ 2109

  Велика кількість власників автомобілів вже давно звикли звертатися до автосервісу на перших ознаках несправності двигуна, хоча вони можуть самостійно вирішувати такі проблеми. Це буде про таку просту операцію, як налаштування клапанів VAZ 2109.

  Що таке теплові проміжки?

  Як відомо, будь-який двигун внутрішнього згоряння є обов’язковим завершенням механізму розподілу клапанів та газу. Ці пристрої дозволяють відкривати ті чи інші клапани до бажаних моментів, для подальшого постачання паливної суміші або вихлопних газів.

  Щоб забезпечити точну роботу цих механізмів та надійного ущільнення камери згоряння, клапан повинен бути точно скоректований. Під регулюванням розуміється як зміна теплових проміжків між механізмом впливу клапана та його стрижнем. Справа в тому, що на гарячому двигуні деталі різних механізмів розширюються, і що ці частини в механізмі клапана не збиваються з їх заводським регулюванням, приймаються на холодний двигун, щоб зробити цей дуже тепловий розрив. Значення розриву становить 0,2 міліметрів для клапана, який відповідає за впускну частину суміші та 0,35 міліметрів клапана, який відкриває камеру для випуску вихлопних газів. Ця цифра може відрізнятися залежно від моделі бренду та двигуна, тому тут є фігури виключно для автомобіля ВАЗ 2109.

  Регулювання термічних проміжків необхідно забезпечити найкраще ущільнення камери згоряння, так що витрата палива та потужність автомобіля були збалансованими.

  Як зрозуміти, що клапани потребують коригування?

  Щоб дізнатись, чи слід налаштувати клапан, потрібно звернути увагу на роботу вашого двигуна. Перш за все, нерегульований механізм зробить невеликі удари в області голови циліндра. Другий. це занадто велике споживання палива та низька потужність двигуна. Це пов’язано з тим, що камера згоряння є достатньою, що призводить до витоків палива та поганого стиснення в циліндрах.

  Після появи всіх вищезазначених симптомів необхідно видалити кришку клапана та вимірювати теплові проміжки за допомогою спеціального вимірювального пристрою.

  Як налаштувати клапани VAZ 2109?

  Отже, щоб дістатися до клапанів, потрібно виконати конкретний список дій. Нижче буде докладні інструкції, які також описують принцип коригування механізму клапана VAZ 2109.

  • Встановіть автомобіль у гаражі, де є спостережна яма. Коробка передач повинна бути встановлена ​​в нейтральному режимі передачі, тому використовуйте спеціальні антитентальні зупинки, щоб виключити відкат. Зачекайте, поки двигун охолодить, і буде відповідати температурі 20 градусів за Цельсієм. Для цього гараж слід нагріти.
  • Візьміть гайковий ключ і відкрутіть гайку, яка підкралася кришка повітряного фільтра. Після цього збережіть спеціальні засувки та зніміть кришку. Далі витягніть сам фільтрувальний елемент та відкрутіть 4 гайки, які закріплюють його корпус до карбюратора та видаляють його.
  • Тепер вам потрібно звільнити кришку клапана. Для цього, відкрутіть шланг затискач, який вставляється в кришку. Зніміть шланг, а потім відкрутіть гвинти для кріплення кабелю прискорювача та приводу контролю дроселя. Далі, відкрутіть два клапанні кришки кріплення горіхів і видалити його.
  • Візьміть щітку або суху ганчірку і зніміть масло, що знаходиться навколо клапанних штовхачів, так що він не спотворює результати вимірювань.
  • Видаліть три кріпильні болти кришки механізму розподілу газу та встановіть перший циліндр у верхню померлу. Спеціально для цієї мети на шків час та її задню кришку є особливі ризики та теги, які повинні бути об’єднані. Для цього потрібно взяти ключ до 19 і повернути колінчастий вал двигуна не кидає за годинниковою стрілкою до повної комбінації обох міток.
  • Використання вимірювального зонда, перевірте відстань між частиною ударної частини та терміналом клапана. Якщо ця відстань не збігається, то обертаючи регулюючий болт ударного кулака досягти відповідності розриву. Зробіть те ж саме для впускного клапана. Не забувайте, що прогалини на них відрізняються від споживання. На даний момент регулюються 1, 2, 3 та 5 клапанів.
  • Далі потрібно зробити те ж саме для інших циліндрів. Однак у цьому випадку вам потрібно правильно встановити VMT і для них. Для цього колінчастий вал обертається рівно 360 градусів. Тепер налаштуйте так само, як 4,6, 7 і 8 клапанів. Після цього зробіть збірку вузлів у зворотному порядку. Не забудьте покласти привід прискорювача та ручного керування приводом дроселя та покласти повітряний фільтр.

  На цьому виконаному клапані VAZ 2109 завершено. Бажаємо Вам удачі на дорогах!

  Регулювання клапанів на ВАЗ 2109 роблять це самостійно

  Термічні проміжки клапанів механізму розподілу газу повинні періодично перевіряти, налаштовувати, і цей елемент є власниками автомобілів воліють виконувати незалежно. Регулюючі клапани на ВАЗ 2109, своєчасне та правильно зроблені, дає економію палива, підвищуючи ефективність енергоблоку.

  Підготовка до проведення коректування клапана до ВАЗ 2109 трохи відрізняється для ін’єкційних та карбюраторних двигунів. Але сама операція для тих, хто та ін простий, не займає багато часу (близько півгодини), легко виконати своїми руками.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS