Майно для перевірки масла в Mercedes Автоматична передача

Характеристики

При замовленні від 1000 доставка в Казані та Ульяновську безкоштовно

Режим роботи: Пн-Пт: з 8:30. 17:30 Сб: з 10:00. 14:00

 • Офісний склад: G. Казань, вул. Перспектива перемоги 226а
 • Головний склад: G. Казань, вул. Клуб, D.18 Склад 0 (Corp.4) (маленькі ікла, радянський р-н)
 • Офісний склад: G. Ульяновськ, вул. Учіцький, Д.сто
 • Офісний склад: G.Набережні Челни, вул. Тан, ZD.138/1

Режим роботи: Пн-Пт: з 8:30. 17:30 Сб: з 10:00. 14:00

Для доставки в інші регіони, ми передаємо товари транспортної компанії, яку вибрав клієнт.Існує також додатковий.Обслуговування обладнання. На вимогу замовника наші співробітники прийдуть до вашого міста та допомагають встановити обладнання. Вкажіть вартість встановлення від вашого менеджера. Орієнтовні розрахунки доставки транспортною компанією

 • Переконайтеся, що немає видимих ​​механічних пошкоджень, цілісність упаковки
 • Беруть товари в суворій відповідності з вказаною вагою кожного місця та їх кількість.

Щоб вибрати оплату товарів за допомогою банківської картки, коли ви вводите онлайн-покупку, вкажіть відповідний елемент на сторінці способу оплати. Після оплати Менеджер зв’язується з вами і роз’яснює всю необхідну інформацію про покупку. Коли товар оплачується вами, і ви перебуваєте в Казані або в Ульяновську, ми надішлемо товари до місця призначення (або до точки видачі товарів, якщо ви знаходитесь в іншому місті). Якщо у вас виникли проблеми з замовленням, зателефонуйте 8 800 200-63-73

Безготівковий платіж за юридичні особи

Реквізити змінилися! Перед оплатою рахунків, будь ласка, зачекайте, щоб менеджер уточнює замовлення та заповнення правильного рахунку!

Оплата замовлень юридичними особами можливе лише безготівковим поселенням. Всі документи, необхідні для бухгалтерського обліку (оригінальний рахунок-фактура для оплати, рахунок-фактура, рахунок-фактура) видаються разом із замовленням після отримання. Після розміщення замовлення обліковий запис буде автоматично сформований для оплати, який ви можете надрукувати та платити. Готівка буде йти на наш рахунок протягом 2-3 робочих днів після сплати замовлення. Дата оплати рахунків до 3 днів. Якщо товар доступний, доставка здійснюється протягом 1-2 днів після сплати рахунку. Якщо продукт “під замовленням” буде консультувати вас з методами часу та доставки, якщо це необхідно.

У інтернет-магазині TechnoSst, ви можете зробити будь-яку покупку з 10 000 на кредит! Купуйте товари на кредит, просто:

Автомобільний інструмент CT-A1094 для перевірки рівня масла в автоматичній передачі MB 722.6

У нас є понад 12 000 товарів для автосервісу, автомийки та промисловості.

Телефонуйте 7 (495) 151-84-85, 8 (800) 100-1640 (вільне програмне забезпечення). Надіслати фотографії, опис або статтю по пошті магазин @ mosremtech.RU, Whatsapp 7 (916) 975-00-93.

Автомобільний інструмент CT-A1094 для перевірки рівня масла в автоматичній передачі MB 722.6

Багато автомобілів Mercedes не мають зонду, що перевіряє рівень масла в автоматичній передачі. Зонд призначений для перевірки рівня масла в автоматичній передачі автомобілів Mercedes з коробкою 722.6 серії.

майно, масло, mercedes, передача

Мета: перевірка рівня масла ATF у автоматичній коробці передач 722.6 / Передача шостої серії

Оригінальна кількість зонда для автоматичної передачі: 140 589 15 21 00

Вантажі вагою понад 15 кг доставляються до входу або ворота вашого підприємства. Завантаження товарів тільки після оплати. Перед оплатою, ви можете відкрити та перевірити вантаж, перевірте це, у тілі автомобіля.

Увага! Після виїзду кур’єрських претензій за зовнішнім виглядом, повноту та кількість товарів не приймаються! Не забудьте зберегти інтактну упаковку товарів!

Щоб уникнути негативних і непорозумінь, ми просимо вас ретельно вивчити цей пункт перед покупкою товарів. Зверніть увагу, що після перевірки кур’єрських претензій з точки зору продукту, механічні пошкодження та конфігурація товарів не приймаються.

За словами Закону про права споживачів, наш інтернет-магазин займає повернення обладнання та інструментів, придбані окремими особами для особистого користування Протягом 14 календарних днів з дати придбання. Обладнання не повинно мати слідів експлуатації, механічні пошкодження, всі заводські етикетки повинні бути збережені, упаковка в інтактній формі.

Будь ласка, зверніть увагу, що переважна більшість товарів на нашому сайті є технічно складним професійним обладнанням, яке не підлягає відшкодуванню та обміну з будь-якої причини, якщо вона знаходиться в хорошому стані.

Ми також попросять вас вважати, що ZOPP розподіляється лише на придбаних товарів Для власної програми. Тобто професійне обладнання. підйомники, обладнання для шин, гідравлічне обладнання, спеціальний інструмент для автосервісу та т.D., не розповсюджується, в Т.C. Якщо він придбаний приватною особою.

READ  Заміна задніх гальмівних колодок Chevrolet Lacetti

Що стосується юридичних осіб та індивідуальних підприємців, ZOPP не працює. Тобто товари, придбані для Юр.Обличчя або IP Return та Exchange не підлягають.

Якщо у вас виникли питання, зверніться до менеджера з продажу, перш ніж придбати, ми спробуємо вирішити ваше запитання в приватному.

Потрібен вибір обладнання? Не знайшли те, що шукали?

У нас є понад 12 000 товарів для автосервісу, автомийки та промисловості.

Наслідки змін у рівні нафти

Автоматичні моделі передачі відрізняються сильними та слабкими сторонами, тому зміни рівня ATF впливають на вузол по-різному. Візуальні приклади з досвіду ремонту послуг:

 • У “бестселері” серед надійної автоматичної трансмісії. ZF5HP19. через відсутність АТФ, його передчасне старіння та забруднення тече залози, муфти носять, перетворювачем крутного моменту. Ремонт дорогих. Тільки заміни витратних матеріалів у GT коштуватиме 7000 р.
 • Надійність TF-60SN / 09g сильно залежить від рівня нафти: з відсутністю мастила, команди тертя швидко спалюються, клімна композиція потрапляє в потік, який оцінює фільтр-сітку, гідроблочні канали, соленоїди, клітини радіатора.
 • У TF-80SC / AF40 GT забруднює рідкий пил з підкладки тертя. З відсутністю АТФ, ця підвіска оцінює гідравлікок, призводить до витоку та падіння тиску в ланцюжку передач.

B Інструкції для автомобіля написано, як визначити рівень масла в автоматичній трансмісії, але які наслідки тягне за собою ненормальну фігуру, доведеться вивчати незалежно.

Оптимальний рівень нафти в Рекомендації автоматичної передачі

Перевірено рівень передачі масла в коробці машини:

Кількість рідини вимірюється при температурі, що регулюється виробником. Селектор піддається парковці або нейтральному режимі. Для того, щоб оцінити кількість масла на поясі, він зазвичай нагрівається до 80. 90 ℃ і орієнтується на “гарячу” позначку.

Який рівень огляду масла повинен бути на зонді:

У автоматичній передачі електрика електрика особливо чутлива до суми та чистоти рідини, тому виробники обмежені водії доступу до незалежного обслуговування. Отже, при перегріванні ATF комп’ютер блокує роботу GT і уповільнює перемикання швидкості. Такі машини називаються “без утримання”, але це не означає, що водій повинен чекати моменту, коли система відмовляється.

Автоматичний рівень передачі масла контролюється шляхом відкручування вилки: якщо нафта п’яна. правильний індикатор.

Наслідки з низьким рівнем рідини в коробці автоматично

Знак ATF нижче кріпаків “Hot” вказує:

Невкрасні зв’язки, шланги пошкоджені, залози брудні і зношені, частини і т.D. можна виявити при вивченні дна. При витоку та дефіциту рідини, масляний насос починає смоктати повітря.

Сформована суміш, відмінна у його характеристиках від ATF, що призводить до:

 • падіння DCD гідротрансформатора, яка змусить її збільшити навантаження;
 • Зменшення тиску на тертя, внаслідок передачі буде скручений при перемиканні, а колеса випускаються через ковзання;
 • швидке забруднення рідини, в результаті, цей бруд забиває фільтри насоса, гідроблочні канали, соленоїди, шланги;
 • Погіршення якості змащення та перегріву.

Щоб уникнути передчасних родовищ автоматичної трансмісії, потрібно додати масло до нормального. Ви не можете змішувати різні рідини, щоб уникнути непередбачуваних хімічних реакцій.

Ви можете прикріпити ATF, який вже в системі або рекомендований виробником.

Збільшення рівня масла в автоматичній трансмісії, наскільки це небезпечно

Причиною переоціненого індикатора АТФ може бути переповнений після заміни або вимірювання холодної рідини. Виробники пишуть посібники, як перевірити рівень автоматичного трансмісійного масла, вказати температуру, і ця вимога не можна ігнорувати, інакше вимірювання буде неправильним.

Штепсель призводить до піноутворюючого масла та зростання тиску. надлишок розбризкувався, а тиск у системі падає. Крім того, спінювання змінює щільність та робочі властивості рідини. В результаті, масло швидше, ніж забруднюючі речовини, залози почнуть текти, спинки з’являться в передачах. Вузол підштовхує, дайте помилки і швидко не вдається.

Якщо зонд і контрольна трубка в автоматичній передачі

Ну, швидше за все, у вас є Mercedesian box. Зверніться до служби! Такі коробки виробника намагалися зробити, наскільки це важко. Контрольне масло в передачі краще фахівцям, оскільки ці вимірювання повинні бути зроблені за допомогою спеціального обладнання. На вищезгаданому коробці, наприклад, його можна виміряти за допомогою спеціального сервісного зонду через однаково службову трубку.

Особливості

При замовленні від 1000 доставка в Казані та Ульяновську безкоштовно

Режим роботи: Пн-Пт: з 8:30. 17:30 Сб: з 10:00. 14:00

 • Офісний склад: G. Казань, вул. Перспектива перемоги 226а
 • Головний склад: G. Казань, вул. Клуб, D.18 Склад 0 (Corp.4) (маленькі ікла, радянський р-н)
 • Офісний склад: G. Ульяновськ, вул. Учіцький, Д.сто
 • Офісний склад: G.Набережні Челни, вул. Тан, ZD.138/1

Режим роботи: Пн-Пт: з 8:30. 17:30 Сб: з 10:00. 14:00

Для доставки в інші регіони, ми передаємо товари транспортної компанії, яку вибрав клієнт.Існує також додатковий.Обслуговування обладнання. На вимогу замовника наші співробітники прийдуть до вашого міста та допомагають встановити обладнання. Вкажіть вартість встановлення від вашого менеджера. Орієнтовні розрахунки доставки транспортною компанією

 • Переконайтеся, що немає видимих ​​механічних пошкоджень, цілісність упаковки
 • Беруть товари в суворій відповідності з вказаною вагою кожного місця та їх кількість.
READ  Як поміняти масло в АКПП

Щоб вибрати оплату товарів за допомогою банківської картки, коли ви вводите онлайн-покупку, вкажіть відповідний елемент на сторінці способу оплати. Після оплати Менеджер зв’язується з вами і роз’яснює всю необхідну інформацію про покупку. Коли товар оплачується вами, і ви перебуваєте в Казані або в Ульяновську, ми надішлемо товари до місця призначення (або до точки видачі товарів, якщо ви знаходитесь в іншому місті). Якщо у вас виникли проблеми з замовленням, зателефонуйте 8 800 200-63-73

Безготівковий платіж за юридичні особи

Реквізити змінилися! Перед оплатою рахунків, будь ласка, зачекайте, щоб менеджер уточнює замовлення та заповнення правильного рахунку!

Оплата замовлень юридичними особами можливе лише безготівковим поселенням. Всі документи, необхідні для бухгалтерського обліку (оригінальний рахунок-фактура для оплати, рахунок-фактура, рахунок-фактура) видаються разом із замовленням після отримання. Після розміщення замовлення обліковий запис буде автоматично сформований для оплати, який ви можете надрукувати та платити. Готівка буде йти на наш рахунок протягом 2-3 робочих днів після сплати замовлення. Дата оплати рахунків до 3 днів. Якщо товар доступний, доставка здійснюється протягом 1-2 днів після сплати рахунку. Якщо продукт “під замовленням” буде консультувати вас з методами часу та доставки, якщо це необхідно.

У інтернет-магазині TechnoSst, ви можете зробити будь-яку покупку з 10 000 на кредит! Купуйте товари на кредит, просто:

Особливості

При замовленні від 1000 доставка в Казані та Ульяновську безкоштовно

Режим роботи: Пн-Пт: з 8:30. 17:30 Сб: з 10:00. 14:00

 • Офісний склад: G. Казань, вул. Перспектива перемоги 226а
 • Головний склад: G. Казань, вул. Клуб, D.18 Склад 0 (Corp.4) (маленькі ікла, радянський р-н)
 • Офісний склад: G. Ульяновськ, вул. Учіцький, Д.сто
 • Офісний склад: G.Набережні Челни, вул. Тан, ZD.138/1

Режим роботи: Пн-Пт: з 8:30. 17:30 Сб: з 10:00. 14:00

Для доставки в інші регіони, ми передаємо товари транспортної компанії, яку вибрав клієнт.Існує також додатковий.Обслуговування обладнання. На вимогу замовника наші співробітники прийдуть до вашого міста та допомагають встановити обладнання. Вкажіть вартість встановлення від вашого менеджера. Орієнтовні розрахунки доставки транспортною компанією

 • Переконайтеся, що немає видимих ​​механічних пошкоджень, цілісність упаковки
 • Беруть товари в суворій відповідності з вказаною вагою кожного місця та їх кількість.

Щоб вибрати оплату товарів за допомогою банківської картки, коли ви вводите онлайн-покупку, вкажіть відповідний елемент на сторінці способу оплати. Після оплати Менеджер зв’язується з вами і роз’яснює всю необхідну інформацію про покупку. Коли товар оплачується вами, і ви перебуваєте в Казані або в Ульяновську, ми надішлемо товари до місця призначення (або до точки видачі товарів, якщо ви знаходитесь в іншому місті). Якщо у вас виникли проблеми з замовленням, зателефонуйте 8 800 200-63-73

Безготівковий платіж за юридичні особи

Реквізити змінилися! Перед оплатою рахунків, будь ласка, зачекайте, щоб менеджер уточнює замовлення та заповнення правильного рахунку!

Оплата замовлень юридичними особами можливе лише безготівковим поселенням. Всі документи, необхідні для бухгалтерського обліку (оригінальний рахунок-фактура для оплати, рахунок-фактура, рахунок-фактура) видаються разом із замовленням після отримання. Після розміщення замовлення обліковий запис буде автоматично сформований для оплати, який ви можете надрукувати та платити. Готівка буде йти на наш рахунок протягом 2-3 робочих днів після сплати замовлення. Дата оплати рахунків до 3 днів. Якщо товар доступний, доставка здійснюється протягом 1-2 днів після сплати рахунку. Якщо продукт “під замовленням” буде консультувати вас з методами часу та доставки, якщо це необхідно.

У інтернет-магазині TechnoSst, ви можете зробити будь-яку покупку з 10 000 на кредит! Купуйте товари на кредит, просто:

Перевірка рівня масла автоматичної трансмісії

Перевірка рівня масла автоматичної трансмісії

Рівень рідини в автоматичній трансмісії вимірюється при нагріванні двигуна та коробка передач. Для того, щоб підігріти живлення до необхідної температури, ви можете зробити короткий (15 кілометрів) поїздки. 2. Помістіть машину на горизонтальну поверхню, надійно затягніть ручний звук. Для надійної фіксації автомобіля, покласти під колеса резервного копіювання. 3. Отримати двигун і залиште працювати на холостому. Натисніть педаль гальма і обережно перемістіть селектор з положення p до положення 1, потім назад до p. 4. Зонд вимірювання рівня рідкого рівня розташований у задній частині коробки передач. Перед видаленням приналежності, ретельно витріть простір навколо нього. Бруд, що потрапляє всередині коробки неприпустимий.

Зніміть датчик, а вітер знімайте всі сліди рідини з нього. Повернути дипляти до місця і зніміть знову. Рівень рідини повинен бути між етикетками, що застосовуються до зонда. Для доповнення або смоктання масла при видаленні червоного блокування 93а і видаліть кришку 93.

READ  Заміна масла в коробці Kalina

Якщо ви вимірюєте рівень з холодним живленням, отримане результат буде нижчим, ніж реальна. Обов’язково перевірте рівень на теплий двигун, оскільки надлишок максимально допустимого рівня рідини може призвести до виходу коробки.

Рідка заправка здійснюється через лунку вимірювального зонду. Не дозволяйте бруду всередині коробки. Затягніть тільки свіжу рідину і лише через воронку (бажано з фільтром). 7. Рідина затягується в невеликі порції, постійно перевіряючи рівень. вісім. Після того, як ви відновили рівень рідини в полі, поверніть дипляти до місця та зупиніть двигун. 9. Якщо ви повинні часто додавати рідину до коробки, це означає, що десь витік. Негайно усунути його.

Як перевірити рівень масла в автоматичній передачі

Сучасні коробки автоматів виробляють два типи: з контрольним зондом і без нього. У першому випадку, як правило, виробник вказує на необхідність регулярного заміни масла та забезпечує можливість перевірки свого рівня водія. Відсутність зонда вказує на те, що виробники вважають, що при заміні масла немає потреби в усій термін служби, або воліють довірити рівень перевірки рівня автосервісу.

Рівень вирішення нафти в Mercedes Benz 1220 мм Автоматична коробка передач (номер передачі 722.6)

Сервісний зонд RF-9G1803 Rock Force підходить для визначення рівня масла в транспортних засобах з передачею Mercedes 722.6. У Mercedes автомобілі з коробкою передач 722.6 (Автоматична передача 722.6) масляна dipstick у комплекті відсутня (не завершена). Оригінальний номер зарубіжного зонду PPC 722.6, OEM: 140 589 15 21 00 (A140589152100. W140589152100).

Застосування RF-9G1803: Передача 722.6 (Cat Mercedes-Benz 722.6). Автомобілі MV: C клас, CL, CLC, CLK, E клас, Gagon, ML клас, S Class, SL, SLK, SLR, Sprinter, Vaneo, Viano, Vito (див. Таблиця).

Правильний зонд для вимірювання масла в Mercedes Автоматичний трансмісія 722.6

Автомобілі Mercedes-Benz з автоматичною трансмісією 722.6 Таблиця 1. Модель річного двигуна Автоматична передача 722,6 C Клас 1995. 2011 1.6, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.6, 2.8, 3.2 Задній / повний C клас 1998. 2007 2.7, 4.3, 5.4 Задній / повний C клас 2000. 2011 3.5 Задній / повний CL 1998. 2003 5.0, 5.8 Задній / повний CL 2001. 2011 5.4, 5.5 Задній / Повний Cl 2004. 2011 6.0 Задній / повний CLC 2008. 2011 1.6 задня CLC 2008. 2011 1.8, 2.2 задня clk 1999. 2008 2.7, 4.3, 5.4 задня clk 2000. 2009 1.8, 2.0, 2.2, 2.3, 3.2 Задній клас 1995. 2011 1.8, 2.0, 2.2, 2.4, 2.8, 3.0, 3.2 Задній / повний e клас 1997. 2011 2.7, 4.3, 5.0, 5.4 Задній / повний e клас 2000. 2011 2.6, 3.5, 5.5 Задній / повний Gagon 2000. 2006 2.7, 2.9, 3.2, 4.0, 5.0, повний Gagon 2004. 2011 5.4 Full ML клас 1998. 2005 2.7, 3.7, 4.0, 5.0, 5.4, 5.5, задній / повні ML клас 2000. 2002 3.2 Задній / повний клас 1996. 2011 3.2, 3.5, 3.7, 4.0, 5.8 задніх класів 2000. 2005 2.8 задніх класів 2000. 2005 2.8, 3.2 повний клас 2002. 2011 5.4, 5.5 задня / повний клас 2004. 2011 6.0 Задній / повний SL 2000. 2001 2.8, 3.2 Задній / повний SL 2000. 2006 3.7, 5.0, 5.8 Задній / повний SL 2002. 2011 5.4, 5.5 Задній / повний SL 2004. 2011 6.0 задня / повна SLK 1997. 2011 1.8, 2.0, 2.3, 3.2 задня / повна SLR 2003. 2009 5.4 Задня / Повна Sprinter 2000. 2011 2.7, 3.5 Задній Sprinter 2006. 2011 2.2, 3.0 задня ванео 2001. 2005 1.7, 1.9 фронт Viano 2003. 2011 2.2, 2.5, 3.0, 3.2, 3.7 Завод Vito 2003. 2011 2.2, 3.2, 3.0, 3.7 тил

Ми приймаємо оплату за безготівкою та готівкою.

Ви можете платити за замовлення на сайті або після отримання.

Спосіб оплати ви вибираєте при замовленні.

 • У наших фірмових магазинах
 • При доставці товарів кур’єрською службою
 • При оплаті готівки на доставку. Готівка за доставкою доступна при виборі судноплавної компанії SDEK.

Ми відправляємо товари будь-де в Російській Федерації

 • Самоприйняття наших фірмових магазинів
 • Пікап з суб’єктів компанії SDEK
 • Кур’єр нашого магазину
 • Кур’єрські компанії SDEK
 • Транспортні компанії

Попередня вартість доставки може бути розрахована на картці продуктів, натиснувши кнопку “Розрахунок доставки”. Остаточний розрахунок буде вироблятися на бухгалтерському барі.

Більш детальну інформацію про варіанти доставки можна знайти нижче.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS