Що знадобиться для роботи

Нездатність паливної системи Nissan Almera Classic повною мірою здійснювати свої функції обов’язково призведе до забруднення її вузлів, що погіршує працездатність авто в цілому. Часто трапляються випадки, коли машина не може завестися, якщо паливний фільтр у Nissan Almera N16 забитий.

паливного, фільтра, nissan, almera

Замена топливного фильтра тонкой очистки NISSAN Almera

Якщо все ж таки вам потрібно провести очищення або заміну фільтра, то для початку приготуйте необхідні для роботи інструменти:

 • Якнайбільше ганчір’я, тому що протирати потрібно буде все. При демонтажі даного фільтра буде виливатися паливо, так що будьте обережні. Коли дістанете фільтр, відразу приберіть його з автомобіля, щоб не пролити паливо і не забруднити щось. Потім очистити те, що ви забрудните, буде і важко, і дорого.
 • Яка ємність (не менше 400 мл). Вона знадобиться, щоб зібрати бензин, що виливається, зі шланга насоса.
 • Вогнегасник потрібен обов’язково, тому що ви працюватимете з легкозаймистою речовиною. Техніка безпеки повинна дотримуватися насамперед.
 • Засіб для очищення. Потрібно взяти ацетон, який можна замінити засобом для промивання інжектора.
 • Невеликий набір різноманітних викруток.
 • Різні види гайкових ключів.

Заміна паливного фільтра Nissan Almera G15

Фільтр тонкого очищення палива Nissan Almera G15 окремо не змінюється. Заміна деталі здійснюється одночасно зі зміною всього модуля. Незалежно від стану системи паливоподачі та якості палива, модуль з фільтром рекомендується змінювати кожні 100 тис. км, хоча заявлений термін служби – не менше 120 тис. км.

Докладно опишемо заміну фільтра палива, сіточки бензонасоса та датчика покажчика рівня пального – дані процедури водій може виконати самостійно, навіть перебуваючи в дорозі далеко від гаража чи майстерні.

READ  Заміна підшипника генератора Priora з кондиціонером

Періодичність заміни

Завод-виробник не вказує у сервісному мануалі до автомобіля термін служби фільтра. За офіційною документацією Nissan, його заміна здійснюється лише разом із встановленням нового паливного насоса. Але власники машин, враховуючи нестабільну якість бензину в Росії, намагаються міняти фільтри через кожні 90 тис. км. пробігу. Деякі автолюбителі виконують цю процедуру набагато частіше. через 12-15 тисяч км.

Іноді виникає потреба термінової заміни пристрою фільтрації. Її ознаками можуть бути провали і ривки під час роботи мотора, особливо в розгоні більше 80 км/год. Може спостерігатися «троїння» двигуна в різних діапазонах обертів.

Як поміняти своїми руками?

Іноді власники автомобілів звертаються до офіційного дилера Nissan Almera Classic. Але найчастіше багато хто воліє виконати цю роботу самостійно.

Порядок аналізу паливного модуля Nissan Almera G15:

 • Плоскою викруткою віджати 3 тримачі склянки, від’єднати деталь.
 • Там, де закріплений канал регулятора тиску, є ущільнювач із гуми.
 • На малюнку показано розташування регулятора тиску – цифра 1, а також протидренажного клапана – цифра 2.
 • Небагато потягнути, а потім зняти фільтр-сітку. Згодом сітку можна прочистити або замінити на нову.
 • Зняти кріплення кришки модуля, прибрати її убік – здасться пружина.

Снимаем топливный насос Ниссан Альмера 2014 / Бензонасос Ниссан Альмера / Где находится бензонасос

 • З зворотного боку кришки зняти дроти.
 • Вилучити із системи насос.
 • Гофру, розташовану на патрубку, розігріти окропом і зняти.
 • Далі зняті елементи встановлюються на свої місця у порядку, зворотному зняттю.
 • У процесі збирання важливо, щоб позначка на кришці опинилася перед позначкою на баку.
 • Гофру необхідно надіти на штуцер кришки до клацання.
 • По завершенні процедури запустити двигун і обов’язково перевірити роботу системи.
READ  Як прокачати гальма на DAEWOO Nexia

Модуль, розташований у баку з пальним Nissan Almera G15, змінюється, якщо потрібна заміна фільтра, встановленого в ньому, при відмові, поломці будь-якої деталі модуля або після досягнення пробігу 100 000 км. Замінити паливний фільтр Nissan Almera G15 цілком можливо самостійно, дотримуючись наведеної вище інструкції.

Японські інженери, на відміну від американських, уможливили міняти паливний фільтр і електронасос, не знімаючи паливного бака. На моделях Nissan: Almera Tino (V10) 1.8 л (DE) 114 л.с., Almera Tino (V10) 2.0 л (DE) 136 л.с, бензинові, 2002. 06; Almera седан II (N16E) 1.5 л (DE) 90 л.с., Almera седан II (N16E) 1.8 л (DE) 114 л.с бензинові 2002. 11;

Almera хетчбек II (N16E) 1.8 л (DE) 114 л.с., Almera хетчбек II (N16E) 1.5 л (DE) 90 л.с., Almera хетчбек II (N16E) 1.5 (DE) 98 л.с. 2002. 2011 – на всіх встановлені паливні фільтри з оригінальним кодом 16400-4M405.

Відвернем заливальну пробку паливного бачка і тим самим тиск у баку вирівнюється до атмосферного. Під задніми сидіннями є два кільця, що фіксують. Їх треба потягнути вперед та сидіння звільняться. Прибираємо сидіння, під ними люк та 3 клямки. Їх треба викруткою провернути за годинниковою стрілкою на 90 градусів, і кришка люка звільниться.

Заміна паливного фільтра Nissan Almera

Забираємо кришку убік, відвертаємо гвинти притискного кільця і ​​змикаємо шланги з патрубків фільтра.

Дістали фільтр. Ось так виглядатиме бак зі знятим фільтром. Притискне кільце, гумове ущільнення та кінці паливних шлангів. У деяких моделях Almera замість притискного кільця є притискна кришка на різьбленні (Almera Classic)

4.Ось як на Almera Classic виглядає кришка корпусу бензонасоса та притискне кільце.

паливного, фільтра, nissan, almera

Обережно витягуємо корпус паливного насоса з фільтром. Дуже обережно, не зламайте механізм поплавця з датчиком рівня. Обов’язково підстеліть ганчір’я, не проливайте бензин у салоні. Тимчасово закрийте отвір бака целофаном і закрийте кришкою. Ось він корпус, що складається з трьох частин: Верхня – кришка корпусу, середня – паливний фільтр, нижня – бензонасос із фільтруючою сіткою.

READ  Яке масло заливати в коробку ВАЗ 2107

Розбираємо корпус на 3 частини. Верхня з поплавковим механізмом та роз’ємом бензонасоса.

А це середня та нижня частини у зборі. Паливний фільтр. У нього знизу вставляється бензонасос. Видно верхню частину з роз’ємом.

Бензонасос витягується з фільтра та вставляється у новий фільтр. Далі все збирається у зворотному порядку. У Almera Classic паливний фільтр змінюють разом із бензонасосом. Червона стрілочка. паливний фільтр тонкого очищення. Зелена – бензонасос. Деякі «Кулібіни» роблять подачу палива, минаючи фільтр тонкого очищення. Встановлюють фільтр під капотом у вільному просторі. Напевно краще все ж таки ставити, як передбачено заводом.

Зараз не важко підібрати корпус бензонасоса зі змінним фільтром тонкого очищення. Головне, щоб підходив зовнішній діаметр, висота корпусу та діаметри вихідних штуцерів на кришці корпусу.

Ціна запитання

.

при використанні пристроїв Hyundai або близько 800 грн. за дешевші аналоги. Найекономніше обійдеться заміна фільтра на Nissan G15. його

Фотогалерея

Нижче представлені фото із заміни паливного фільтра в автомобілі Nissan.

Кришка модуля під сидінням Затискачі фіксації паливної трубки Відкручування кільцевої гайки за допомогою газового ключа

Паливний фільтр Nissan Almera G15 є. Незважаючи на це, багато автовласників сумніваються в даному факті, тому що при розбиранні паливного насоса самостійно або в сервісі не можуть виявити його. Розглянемо, де встановлений паливний фільтр на Nissan Almera G15 і як дістатися до нього.