Заміна нафти в Mitsubishi Outlander 3. Заміна нафти в Outlander 3

Заміна масла в коробці передач Mitsubishi Outlander 3

Настав час замінити рідини в розподілі та в задній коробці передач. Суворо слідкуючи за посібником Outlander XL, вибір олії в задній міст був простим і очевидним: він затопив те, що є найближчим, а саме оригінальним Mitsubishi Hypoid Gear Oil SAE-80 API GL-5 Transmis. Олія 1 л. (Стаття MZ320282.) Оскільки мінімальний доступний об’єм 1 літр достатньо 2 рази.Але з олією Mitsubishi це виявилося трохи складніше.Оскільки технічні характеристики нафти в розподілі та задня коробка передач відрізняються (всупереч загальній думці), витратили багато часу на пошуки олії SAE 90 від Mitsubishi і не знайшли його в контейнері менше 4 л. У мене, очевидно, багато цього обсягу (необхідно 0,54 л), щоб переплатити за додаткові літри сенсу, якого я не бачу.Потім вибір впав на ліквід 75W90 (1 л) масляний трансміс. API GL-5 SAE 90 (Стаття: 1950) Я замовив суспензію в перевіреному місці Юльсана. Зараз у Керчі є точка екстрадиції та таблиця замовлень.Рідина з обох вузлів об’єднується прозорою та чистою.

У службі для заміни вони взяли 500R з діагнозом шасі, поки машина була на підйом.

нафти, mitsubishi, outlander

Mitsubishi Outlander III 2.4 4WD 2013 на Drive2

На приводі вже багато, але оскільки мені довелося шукати інформацію для інструменту тоді. для зливних вилків. шестикутник для 10. для заливної прибій розподілу слави для 17. для виливу пробки коробки передач. тривога (голова не повзатиме.(. це схоже на 400 мл від коробки передач.Тож перевірте та змініть. Хтось уже скасував, що, змінюючи масло, він не бачив, скільки він очікував, коли виснажується.Фільтр Mahle oc 196 не був підробленим. Я знайшов друк на кінці фільтра, що світиться у сварці. Манн 6103 має те саме.Оригінальне масло було придбано ZZAP за смачною ціною на авто.оцексексектрікентер для Дубровкемало для коробки передач та коробки в тому ж місці. Існують emex та td відпочивати за цінами.Я був здивований, виявивши, що Ozone продає запасні частини. Я знайшов Mann dvigtaleya і салонний фільтр за нормальною ціною, навіть є нафта, але ціна недоречна.

PS. Я майже забув) на вилку подачі не було прокладки. Мабуть, у зміні, яка була на зборах Mogeo Auto, була склеротичною

Mitsubishi Outlander XL V6 3.0L Ultimate 2011 на Drive2

Я вирішив змінити масло в подачу та коробку передач, t. До. Праве ущільнення приводу та хвостовика кардана текла в подачу. Відкрутивши виливну пробку в подачу, масло стікало з отвору. Витікало близько 50. 60 грам. Коробка передач однакова, лише ущільнювачі все ще неушкоджені. Автомобіль купив новий, і в цих підрозділах ніхто не змінив олію, наливши олію на заводі в Калузі. Пробіг 54000 км. Картинки задньої коробки передач, але все однакове в подачі.

нафти, mitsubishi, outlander

Літо з отвору

нафти, mitsubishi, outlander

Ви можете відкрутити отвір для заливки в коробці передач лише за допомогою ключа United, голова не підходить.

нафти, mitsubishi, outlander

нафти, mitsubishi, outlander

Металевий пил на магніті.

нафти, mitsubishi, outlander

В інструкціях щодо операції в роздатковій та коробці передач, таке масло наливається.

нафти, mitsubishi, outlander

Одного літра було достатньо в подачі та коробці передач.

нафти, mitsubishi, outlander
нафти, mitsubishi, outlander

Ціна запитання: 800 ₽ Пробіг: 54000 км

Заміна масла в коробці передач на Mitsubishi Outlander

нафти, mitsubishi, outlander

Для того, щоб автомобіль стабільно працював, він потребує регулярного догляду та обслуговування. Якщо ви враховуєте всі технічні процедури, то заміна масла в коробці передач з Mitsubishi Outlander не так часто виробляється, але надзвичайно важливо.

Коробка передач. це спеціальний механізм передач, який з’єднує дві осей, відповідальні за обробку потужності двигуна та його перенесення на колеса. Коробка передач дозволяє колесу обертатися з різними частотами.

Незважаючи на свій складний дизайн, ви можете самостійно замінити масло в коробці передач, якщо ви суворо дотримуєтесь інструкцій щодо роботи.

Яку нафту краще вибрати на Mitsubishi Outlander?

Для того, щоб заповнити роздатковий матеріал і задній міст коробки передач, потрібно 1 літр нового масла.

 • Об’єм запасної частини на Mitsubishi Outlander XL. 0,9 літра.
 • Об’єм на Mitsubishi Outlander III та IV. 0,45 літрів.

Виробник рекомендує використовувати оригінальний продукт-mitsubishi Motors справжній супер гіпоїдальний редуктор масло GL-5 SAE 90 В’язкість.

Ви можете налити продукт будь.якого виробника в певній частині, головне полягає в тому, що клас в’язкості та технічні вимоги до нафти збігаються з рекомендаціями виробника.

Для оптимальної роботи вузла рекомендується вилити мінеральні олії 80W-90 GL-5 або напівсинтетичні-75W-90 GL-5.

Доступні аналоги: Gazpromneft, Eneos Gear, Motul, Mobil, Mobilube, Castrol, Sintrax Universal.

Процес заміни масла в коробці передач

Згідно з посібником, час заміни мастила передачі в коробці передач на Outlander 3 та 4. 90 тисяч кілометрів пробігу або раз на 2 роки. При нормальній експлуатації процедура рекомендується проводити під час підготовки до зимового або літнього сезону.

Однак, при інтенсивній роботі автомобіля, заміна масла в задній коробці передач Mitsubishi Outlander робиться набагато раніше 40-50 тисяч км пробігу.

Фактори, що впливають на експлуатаційний період змащення в коробці передач:

 • Окислення та накопичення продукту розпаду нафти;
 • Проникнення повітря в систему;
 • порушення жорсткості;
 • Зменшення в’язкості мастила.

Працюючи з рідиною у вузлі, необхідно дотримуватися заходів особистої безпеки. Масло зливає із запасної частини, а для того, щоб не спалити, слід працювати в рукавичках. Крім того, не рекомендується знижувати рідину на землю, оскільки в його складі він дуже токсичний.

Список необхідних інструментів:

 • Набір клогу, що засмічують;
 • шестикутник;
 • працездатність;
 • Спеціальна шприц-преса.

Перший етап

Заміна масла в коробці передач Mitsubishi Outlander XL проводиться на декількох етапах: осушення старої олії, промивання основного вузла і виливання в роздаткову роздатку нових мастильних матеріалів.

Для поліпшення плинності дренованої маси варто проїхати кілька кілометрів, щоб нагрівати мастило.

нафти, mitsubishi, outlander

Вся процедура проводиться на ліфті або ямі. це забезпечить безкоштовний доступ до деталей.

Осушування олії з коробки передач Mitsubishi Outlander здійснюється в наступній послідовності:

 • Ми відкрутимо 5 болтів безпеки двигуна внутрішнього згоряння;
 • Видаліть додатковий пластиковий захист;
 • Замінити контейнер під рукою;
 • Відкрутіть зливний болт, який знаходиться внизу на картері;
 • Через зливний отвір відпустіть відпрацьовану мастило в контейнер;
 • Процеси зміни масла в коробці передач і в роздатках однакові.

Магнітна вставка розташована на зливній пробці Outlander XL. Вона фіксує пил, бруд та чіпси, і, перш ніж вставити його в отвір, магніт повинен бути очищений.

Другий етап

Якщо металева мікросхема спостерігається під час окидання мастила, то необхідно ретельно промийте коробку передач, перш ніж вилити новий продукт.

Процедура виглядає так:

 • За допомогою Джека піднімається задній міст автомобіля;
 • Через отвір наповнення, який розташований у верхній частині картера, заповнюється спеціальний засіб або масло;
 • Двигун запускається, встановлена ​​перша передача;
 • Колесо починає крутитися і від’їжджати від промивання відповідно до системи;
 • Через 5 хвилин заглушити двигун і відпустіть промивання через зливний отвір;
 • Перш ніж скрутити зливний болт, вставте на нього нове затискач.

Бажано витерти ділянку навколо отвору, що виливається, ганчіркою або чистою ганчіркою, щоб пил не потрапив у коробку передач з новим маслом.

Третій етап

Нова мастила виливається через отвір, який розташований над зливною пробкою. Виконавши цей етап, важливо поступово пускати нафту та запобігти входу повітря. Необхідний рівень. початок декольте.

В кінці начинки захист пластику та захист льоду повинні бути вставлені та скручені у зворотному порядку.

Труднощі можуть виникати із захистом двигуна внутрішнього згоряння. він великий, і для того, щоб виправити його самостійно, спочатку ви можете засунути болти, а потім покласти їх у отвори і накрутити їх вгору. Або покладіть його на стійку і по черзі прикріпіть болти.

Відмінності зміни масла в інших моделях Mitsubishi

Заміна масла в коробці передач Outlander 3 робиться однаково. У задньому розкладі та диференціалі на Outlander 3 краще використовувати синтетичні олії, оскільки температура їх замерзання вище, ніж мінерали54 градусів.

Труднощі з обертанням колеса можуть виникнути в робочому місці до диференціалу, задній міст слабко обертається. У цьому випадку немає необхідності повісити колеса, і ви можете виїхати з рідини на рівній поверхні.

Для того, щоб запобігти зносу деталей розтирання в роботі коробки передач на розпадних виробах, необхідно перевіряти рівень масла кожні 15 тис. Км і своєчасно змінити.

Заміна нафти в Mitsubishi Outlander 3

Тож перший з’явився на цьому автомобілі після придбання, щоб змінити всі олії та рідини в машині назад у перший день власності, але це холодно, потім лінь і тепер він досяг запланованого. Я зробив усе в гаражі, оскільки купив інструмент і необхідні нитки для комфортної роботи), і щоб він змінився після масла в варіаторі Перш за все, масло в двигуні.

Pour Idemitsu 5W-30 (статті 1845001 та 1845004) в нафті цієї компанії пройшло близько 70 тисяч в останньому автомобілі, і все було добре

нафти, mitsubishi, outlander

Я також взяв оригінальний масляний фільтр MZ690115 Фільтр кабіни Я вирішив взяти те, що було в магазині? Вугілля Sakura CAC-18120 Автоматизований фільтр двигуна-Sakura A-1081 з тим же вирішив змінити передні та задні кущі стабілізатора, взяв оригінал і, як виявилося не марним, задні були, як правило, в Працюючий стан, ніхто їх ніколи не змінив ((((((((((((((((((((((((

Задній 4056A230 Як, ну, з головного, здавалося, все змінило, я подумав. Але машина з усіма приводом на колеса, вам все одно потрібно змінити масло в подачу та коробку передач. Я не знайшов чіткої інформації про це серед аутс 3, багато людей, які описали XL Out Out, і більшість затопило оригінальну гіпоїдну передачу Mitsubishi SAE 80 API GL-5 MZ320282 1L Пляшку, з головою було дуже брудно, але він не зів’яв. Мідні прокладки по 2 штуки кожен, на каналі та виливання отворів

Ну, зараз машина повністю подається, і ви можете спокійно рухатися)

Я також хотів змінити гальмівну рідину, але вже ближче до літа, оскільки вона стане теплішою)

Mitsubishi Outlander XL. Просто xl. 2012 рік на Drive2

Після заміни хвостовика картера потрібно додати трохи масла для трансмісії. Я цього не робив, але повністю замінив масло в подачу та задній коробці передач.Нафта купила 2 каністки 1-літрового Neste Hypoidi S 75W-90 API GL-5, стаття на замовлення 200952.Т.і. Купили нові прокладки зливних та повені пробки. Шари повені. це мідь та алюміній, я купив мідь.Закладка зливної пробки. 3200A102 Готові карки. MD 000312 Кастинг крихів шарів. MF660036 (Alumino.) / MF660066 (мідь)

Земля коробки передач коробки передач. MF660036 (алюмін.) / MF660066 (мідь)

нафти, mitsubishi, outlander

Насправді виявилося, що прокладки зливних вилків MD MD 000312 та 3200A102 точно однакові.

Одне, ви можете замовити будь.яку з статей.

Щоб замінити нафту в аптеці, на 90 купили шприц Жіну, t.До. Варіанти наливання олії через воронки та величезні шприци совики не підходили мені.

Ми беремо шматок шланга і покладемо його на шприц.

Щоб відкрути зливні пробки (вони однакові), вам знадобиться шестикутник на 10.Відкрутити багаж роздаткового матеріалу. потужність 17.

Щоб відкрутити виливну пробку задньої коробки передач. ключ 24.ти зболів, саме цей затор з мого заводу був дуже щільним.

Ми відкрутимо виливу і зливши пробки і чекаємо, поки стара олія не стікає.

нафти, mitsubishi, outlander

нафти, mitsubishi, outlander

нафти, mitsubishi, outlander

нафти, mitsubishi, outlander

Обидва зливні пробки мають магніти.

Після того, як стара олія перетягнеться, ми затягаємо зливні пробки на місці, не забуваючи про нові прокладки.Ми беремо шприц і наповнюємо нову олію. Я ввів 480 мл у розподіл і 450 мл до коробки передач, t.Е. Один літровий каністра була достатньо.Ми крутимо пробки на місці, не забуваючи змінити прокладки.Т.і. Не забудьте перевірити стан сопуни на коробці передач. З часом з часом зростання бруду починає утворюватися, що загрожує стисненням олії з.під ущільнювачів копійок.

Ну, насправді, і це все, вчасно це зайняло все близько години.

Mitsubishi Outlander 35ⓡⓤⓢ 2014 на Drive2

До тривалої поїздки було вирішено струсити підвіску, вийміть захист танків. щоб перевірити теорію удару в камінчику там, перевірити наявність найстрашніших спин зворотного зв’язку і в той же час змініть масло в розподілі і коробка передач.

Я пішов до гаража Сервісу. працівник. Під час перевірки все було дуже чудово. Коли вони перевірили рівень нафти на 2, він зазначив для себе, що там Гуталін. З пробігом 33000 і вирішив змінити. Процедура, як і витратні матеріали. сміх за ціною, вузол також необхідний і важливий. Олія в dvigl, ми змінюємо кожні 7-9 т.KM. це не розкіш. я думаю, що це потрібно. Більше того, мій автомобіль не на 100% мешканці міських доріг

нафти, mitsubishi, outlander

нафти, mitsubishi, outlander

Є мідь. Десь там були кімнати.

Заздалегідь об’єднавшись, про Калугу короткий chleaf у моєму випадку не було жодного питання. Літер спереду, а дупа повністю залишилася.

Що було об’єднано якомога більше, і це повинно бути, але речовина не була льодом

MZ320282 Mitsubishi Hypoid Gear Oil SAE 80 GL53200A102 2PCS.MF660036 2шт

Ціна на витратні матеріали та роботу

Заміна масла в коробці передач Mitsubishi Outlander 3

Настав час замінити рідини в розподілі та в задній коробці передач. Суворо слідкуючи за посібником Outlander XL, вибір олії в задній міст був простим і очевидним: він затопив те, що є найближчим, а саме оригінальним Mitsubishi Hypoid Gear Oil SAE-80 API GL-5 Transmis. Олія 1 л. (Стаття MZ320282.) Оскільки мінімальний доступний об’єм 1 літр достатньо 2 рази.Але з олією Mitsubishi це виявилося трохи складніше.Оскільки технічні характеристики нафти в розподілі та задня коробка передач відрізняються (всупереч загальній думці), витратили багато часу на пошуки олії SAE 90 від Mitsubishi і не знайшли його в контейнері менше 4 л. У мене, очевидно, багато цього обсягу (необхідно 0,54 л), щоб переплатити за додаткові літри сенсу, якого я не бачу.Потім вибір впав на ліквід 75W90 (1 л) масляний трансміс. API GL-5 SAE 90 (Стаття: 1950) Я замовив суспензію в перевіреному місці Юльсана. Зараз у Керчі є точка екстрадиції та таблиця замовлень.Рідина з обох вузлів об’єднується прозорою та чистою.

У службі для заміни вони взяли 500R з діагнозом шасі, поки машина була на підйом.

нафти, mitsubishi, outlander

Mitsubishi Outlander III 2.4 4WD 2013 на Drive2

На приводі вже багато, але оскільки мені довелося шукати інформацію для інструменту тоді. для зливних вилків. шестикутник для 10. для заливної прибій розподілу слави для 17. для виливу пробки коробки передач. тривога (голова не повзатиме.(. це схоже на 400 мл від коробки передач.Тож перевірте та змініть. Хтось уже скасував, що, змінюючи масло, він не бачив, скільки він очікував, коли виснажується.Фільтр Mahle oc 196 не був підробленим. Я знайшов друк на кінці фільтра, що світиться у сварці. Манн 6103 має те саме.Оригінальне масло було придбано ZZAP за смачною ціною на авто.оцексексектрікентер для Дубровкемало для коробки передач та коробки в тому ж місці. Існують emex та td відпочивати за цінами.Я був здивований, виявивши, що Ozone продає запасні частини. Я знайшов Mann dvigtaleya і салонний фільтр за нормальною ціною, навіть є нафта, але ціна недоречна.

PS. Я майже забув) на вилку подачі не було прокладки. Мабуть, у зміні, яка була на зборах Mogeo Auto, була склеротичною

Mitsubishi Outlander XL V6 3.0L Ultimate 2011 на Drive2

Я вирішив змінити масло в подачу та коробку передач, t. До. Праве ущільнення приводу та хвостовика кардана текла в подачу. Відкрутивши виливну пробку в подачу, масло стікало з отвору. Витікало близько 50. 60 грам. Коробка передач однакова, лише ущільнювачі все ще неушкоджені. Автомобіль купив новий, і в цих підрозділах ніхто не змінив олію, наливши олію на заводі в Калузі. Пробіг 54000 км. Картинки задньої коробки передач, але все однакове в подачі.

нафти, mitsubishi, outlander

Літо з отвору

нафти, mitsubishi, outlander

Ви можете відкрутити отвір для заливки в коробці передач лише за допомогою ключа United, голова не підходить.

нафти, mitsubishi, outlander

нафти, mitsubishi, outlander

Металевий пил на магніті.

нафти, mitsubishi, outlander

В інструкціях щодо операції в роздатковій та коробці передач, таке масло наливається.

нафти, mitsubishi, outlander

Одного літра було достатньо в подачі та коробці передач.

нафти, mitsubishi, outlander
нафти, mitsubishi, outlander

Ціна запитання: 800 ₽ Пробіг: 54000 км

Заміна масла в коробці передач на Mitsubishi Outlander

нафти, mitsubishi, outlander

Для того, щоб автомобіль стабільно працював, він потребує регулярного догляду та обслуговування. Якщо ви враховуєте всі технічні процедури, то заміна масла в коробці передач з Mitsubishi Outlander не так часто виробляється, але надзвичайно важливо.

Коробка передач. це спеціальний механізм передач, який з’єднує дві осей, відповідальні за обробку потужності двигуна та його перенесення на колеса. Коробка передач дозволяє колесу обертатися з різними частотами.

Незважаючи на свій складний дизайн, ви можете самостійно замінити масло в коробці передач, якщо ви суворо дотримуєтесь інструкцій щодо роботи.

Яку нафту краще вибрати на Mitsubishi Outlander?

Для того, щоб заповнити роздатковий матеріал і задній міст коробки передач, потрібно 1 літр нового масла.

 • Об’єм запасної частини на Mitsubishi Outlander XL. 0,9 літра.
 • Об’єм на Mitsubishi Outlander III та IV. 0,45 літрів.

Виробник рекомендує використовувати оригінальний продукт-mitsubishi Motors справжній супер гіпоїдальний редуктор масло GL-5 SAE 90 В’язкість.

Ви можете налити продукт будь.якого виробника в певній частині, головне полягає в тому, що клас в’язкості та технічні вимоги до нафти збігаються з рекомендаціями виробника.

Для оптимальної роботи вузла рекомендується вилити мінеральні олії 80W-90 GL-5 або напівсинтетичні-75W-90 GL-5.

Доступні аналоги: Gazpromneft, Eneos Gear, Motul, Mobil, Mobilube, Castrol, Sintrax Universal.

Процес заміни масла в коробці передач

Згідно з посібником, час заміни мастила передачі в коробці передач на Outlander 3 та 4. 90 тисяч кілометрів пробігу або раз на 2 роки. При нормальній експлуатації процедура рекомендується проводити під час підготовки до зимового або літнього сезону.

Однак, при інтенсивній роботі автомобіля, заміна масла в задній коробці передач Mitsubishi Outlander робиться набагато раніше 40-50 тисяч км пробігу.

Фактори, що впливають на експлуатаційний період змащення в коробці передач:

 • Окислення та накопичення продукту розпаду нафти;
 • Проникнення повітря в систему;
 • порушення жорсткості;
 • Зменшення в’язкості мастила.

Працюючи з рідиною у вузлі, необхідно дотримуватися заходів особистої безпеки. Масло зливає із запасної частини, а для того, щоб не спалити, слід працювати в рукавичках. Крім того, не рекомендується знижувати рідину на землю, оскільки в його складі він дуже токсичний.

Список необхідних інструментів:

 • Набір клогу, що засмічують;
 • шестикутник;
 • працездатність;
 • Спеціальна шприц-преса.

Перший етап

Заміна масла в коробці передач Mitsubishi Outlander XL проводиться на декількох етапах: осушення старої олії, промивання основного вузла і виливання в роздаткову роздатку нових мастильних матеріалів.

Для поліпшення плинності дренованої маси варто проїхати кілька кілометрів, щоб нагрівати мастило.

нафти, mitsubishi, outlander

Вся процедура проводиться на ліфті або ямі. це забезпечить безкоштовний доступ до деталей.

Осушування олії з коробки передач Mitsubishi Outlander здійснюється в наступній послідовності:

 • Ми відкрутимо 5 болтів безпеки двигуна внутрішнього згоряння;
 • Видаліть додатковий пластиковий захист;
 • Замінити контейнер під рукою;
 • Відкрутіть зливний болт, який знаходиться внизу на картері;
 • Через зливний отвір відпустіть відпрацьовану мастило в контейнер;
 • Процеси зміни масла в коробці передач і в роздатках однакові.

Магнітна вставка розташована на зливній пробці Outlander XL. Вона фіксує пил, бруд та чіпси, і, перш ніж вставити його в отвір, магніт повинен бути очищений.

Другий етап

Якщо металева мікросхема спостерігається під час окидання мастила, то необхідно ретельно промийте коробку передач, перш ніж вилити новий продукт.

Процедура виглядає так:

 • За допомогою Джека піднімається задній міст автомобіля;
 • Через отвір наповнення, який розташований у верхній частині картера, заповнюється спеціальний засіб або масло;
 • Двигун запускається, встановлена ​​перша передача;
 • Колесо починає крутитися і від’їжджати від промивання відповідно до системи;
 • Через 5 хвилин заглушити двигун і відпустіть промивання через зливний отвір;
 • Перш ніж скрутити зливний болт, вставте на нього нове затискач.

Бажано витерти ділянку навколо отвору, що виливається, ганчіркою або чистою ганчіркою, щоб пил не потрапив у коробку передач з новим маслом.

Третій етап

Нова мастила виливається через отвір, який розташований над зливною пробкою. Виконавши цей етап, важливо поступово пускати нафту та запобігти входу повітря. Необхідний рівень. початок декольте.

В кінці начинки захист пластику та захист льоду повинні бути вставлені та скручені у зворотному порядку.

Труднощі можуть виникати із захистом двигуна внутрішнього згоряння. він великий, і для того, щоб виправити його самостійно, спочатку ви можете засунути болти, а потім покласти їх у отвори і накрутити їх вгору. Або покладіть його на стійку і по черзі прикріпіть болти.

Відмінності зміни масла в інших моделях Mitsubishi

Заміна масла в коробці передач Outlander 3 робиться однаково. У задньому розкладі та диференціалі на Outlander 3 краще використовувати синтетичні олії, оскільки температура їх замерзання вище, ніж мінерали54 градусів.

Труднощі з обертанням колеса можуть виникнути в робочому місці до диференціалу, задній міст слабко обертається. У цьому випадку немає необхідності повісити колеса, і ви можете виїхати з рідини на рівній поверхні.

Для того, щоб запобігти зносу деталей розтирання в роботі коробки передач на розпадних виробах, необхідно перевіряти рівень масла кожні 15 тис. Км і своєчасно змінити.

Яка олія використовувати мости та роздаткові матеріали Mitsubishi Outlander

Оригінальний

Оригінальні мотори Mitsubishi справжній супер гіпоїдальний редуктор масло API-GL-5 SAE 80 підходить для гіпоїдних передач Mitsubishi Motors SAE 80. Аналогічне масло наливається в роздатковий матеріал на мінеральній, напівсинтетичній або синтетичній основі. Що стосується в’язкості, то SAE 70 Вт, 80 Вт або 85 Вт підходить для зимового використання, а в основному SAE 90, 140 або 250 виливається влітку. У умовах експлуатації найпопулярнішим є всесезонне масло з SAE 75W-80, 80W-85, 80W-90 або 75W-90 Показників.

Неорнігінальний

Перш ніж купувати відповідну олію для розповсюдження, коробки передач та мости кросовера Mitsubishi Outlander, вам потрібно звернути увагу на кілька важливих факторів. Отже, вибір виробника продукту важливий: Mannol, Total, Eneos, ZIC, Castrol, Kixx та T. D. Крім того, ви також повинні звернути увагу на тип олії: більше рідини. це синтетичне масло, придатне для автомобілів останніх років виробництва. Відповідно, у старих автомобілях рекомендується мінеральна вода або напівсинтетика. Вона має відносно товсту консистенцію, що означає меншу ймовірність витоків у присутності мікрокрок або зазорів між контактними парами. Крім того, при виборі відповідного масла для передачі вони також звертають увагу на поточні показники толерантності API-GL-3, 4 або 5. Чим вище індикатор, тим більше масляних добавок. Що стосується Mitsubishi Outlander, ви можете обмежити себе найбільш релевантним прийомом API-GL-5. Нижче наведені оптимальні масла для коробки передач, мостів та сумочок кросовера Mitsubishi Outlander.