Заміна масла в варіаторі Toyota Corolla 2014

обсяг масла

Незалежно від покоління сучасні автомобілі мали ідентичним об’ємом для зміни масла в варіатор Toyota Corolla Філдер, який становив 6,7 л. Це значення показує:

 • Який обсяг необхідний для повної зміни. Від показника обсягу картера залежить, яка кількість речовини необхідно залити для проведення декількох циклів підміни старого масла при повній заміні. В Corolla дане значення становить близько 12-13 л для проведення повної зміни речовини.
 • Який обсяг необхідний для простого (часткового) доливання рідини. В даному випадку цей показник коливається між 2 до 4 л, що дозволить змінити від 30 до 60%.

Особливості заміни масла в варіаторі Toyota Corolla

Дана модель на вітчизняному ринку з 2013 по теперішній час випускається з фірмовою автоматичною коробкою передач. варіатором. Даний агрегат являє собою безступінчату систему клиноремінного типу. Однією з головних і важливих процедур при експлуатації даної системи є своєчасна заміна масла в варіаторі Toyota Corolla 2013. Дана процедура регламентована виробником, з огляду на особливості трансмісії.

Варіатор, встановлений на дану модель, вважається одним з найсучасніших з великим ресурсом, який заявлений на рівні в 250-300 тисяч км пробігу. Виходячи з цього, призначена виробником зміна рідини пропонується в рамках профілактики раз в 150 тисяч кілометрів пробігу.

Однак даний період вибивається з часу і пробігу гарантійного обслуговування, яке становить 5 років або 100 тисяч кілометрів пробігу. Відповідно, власнику доведеться самостійно здійснювати дану процедуру в післягарантійний період. При цьому така рекомендація дана з урахуванням особливого поводження з агрегатом. Виробником наказано під час використання автомобіля:

 • Чи не навантажувати систему в тривалих поїздках на високих швидкостях. Варіатори не люблять завантаженості високими оборотами, відповідно, в тривалих поїздках на трасі не можна рухатися з постійною високою швидкістю, що тягне за собою поступове руйнування механічних частин агрегату, перегрів масла. А, отже, за ним і поломки всього вузла цілком.
 • Не допускати пробуксовок в зимовий або інший період. Ця рекомендація особливо стосується кросоверів, хоча частково відноситься і до легкових автомобілів класу Королли. На зимовій обледенілій дорозі цілком можливі пробуксовки, які призводять до перегріву варіатора і виходу його з ладу. Про таке перегрів просигналізує контрольна лампа, а в разі ігнорування такого сигналу коробка може отримати суттєві дефекти.
 • Уникнення буксирування різних вантажів, найчастіше причепів на далекі відстані. Такі процедури дозволені, але не рекомендовані виробником, також як і буксирування самого автомобіля, що також тягне за собою не одноразова руйнування, але негативно позначається на довгостроковому ресурсі коробки.
 • Дотримання температурного режиму і мінімальний час знаходження в пробках, особливо в літню пору року, чого часто не вдається уникнути жителям мегаполісів.

Виходячи з цих рекомендацій, виробник і заявляє про ресурс коробки передач і відсутності необхідності заміни. Однак в житті такі умови дотримати часом неможливо, що позначається на ресурсі агрегату і інтервалі заміни трансмісійної рідини. Перші ознаки прояву несправностей крім діагностики стану системи вимагають доливання або зміни масла.

Яке масло лити

Вибір трансміссіонкі також залежить від характеру використання автомобіля, а також від погодних умов. Виробник лише регламентує стандарт такого речовини.ATF-IV, така рідина використовується для доливання в найсучасніші агрегати і за своїми властивостями далеко обходить конкурентів. Крім того, на ринку виділяють 3 основних види рідин:

 • Мінеральні речовини. Для зміни масла в варіаторі Toyota Corolla 2015 не підходять, виходячи зі складу і структури. Навіть при використанні в умовах крайньої півночі варіатор не витримає навантажень при застосуванні такого речовини і швидко вийде з ладу. Тому таке масло є самим непридатним для використання в даній системі і найменш популярним.
 • Напівсинтетичні трансміссіонкі. Такі вироби користуються більшою популярністю в порівнянні з мінеральними зважаючи на свій складу, який частково складається з високотехнологічних компонентів. Такі речовини підійдуть саме для використання при низьких температурах, в суворих погодних умовах, а також при настанні великих пробігів, так як такий склад менш схильний до плинності.
 • Синтетичні вироби. користуються найбільшою популярністю зважаючи на свій високої якості складу і споживчих властивостей. Такий продукт є високотехнологічним, саме його незалежно від виробника рекомендується використовувати на постійній основі. У порівнянні з конкурентами має кращі омивають і охолоджуючі властивості і зберігає свої первісні якості протягом декількох років.

Перевірка рівня масла в варіаторі Toyota Corolla

Перевірка рівня в даному агрегаті проводиться за допомогою контрольної пробки, яка розташована на днище автомобіля. Для проведення даної процедури авто слід підняти на підйомнику. Однак точність показань даного приладу лише відносна, а об’єктивну інформацію можна отримати лише за допомогою часткового демонтажу картера. визначення кольору консистенції і об’єму рідини, а також наявності металевої стружки на спеціальних магнітах в масляному фільтрі. Деякі власники майструють саморобні щупи, проте в даному випадку є можливість пошкодження внутрішньої структури самого агрегату.

Як робити заміну масла в варіаторі Toyota Corolla

В процесі зміни масла в варіаторі Toyota Corolla Аксіо виділяють 2 основні види. повну і часткову заміну. Для кожної передбачена певна послідовність. При наявності певних навичок і спеціального інструменту власник може самостійно здійснити дану процедуру, однак краще звернутися до сертифікованого сервіс. При повній зміні необхідно виконати наступні кроки:

 • Підйом автомобіля на підйомнику і перевірка контрольних і зливних пробок.
 • Установка тари для зливу і відкручування зливної пробки. Через час відпрацьована рідина витече самопливом. Зазвичай на це йде до 1,5 годин. Таким способом зливається близько 30% речовини.
 • Після цього слід заливка нового матеріалу, запуск двигуна в стоячому положенні і випробування всіх режимів коробки.
 • Потім знову злив відпрацьованого речовини та демонтаж корпусу з подальшою зміною масляного фільтра і спеціальних магнітів. В рамках даного процесу можна оцінити кількість металевої стружки та інших відкладень, а також цілісність всього агрегату.
 • Після цього корпус закріплюють на штатне місце, а затока повторюється ще 2 рази.

Процедура часткової зміни на порядок простіше і складається з декількох частин:

 • Підйом автомобіля і установка зливний тари і воронки під днище корпусу.
 • Відпрацьоване речовина шляхом самопливу виходить з картера, а на його місце просто заливають новий матеріал.
 • Іноді проводять демонтаж корпусу КПП для зміни старого фільтра і заміни магнітів.

Заміна масла в варіаторі Toyota Corolla 2014 року, 2013, 2015

На світовому ринку не так багато дійсно популярних глобальних моделей, які користуються стабільно високим попитом на протязі десятиліть. До таких належить Toyota Corolla незалежно від покоління. Автовласник повинен знати, як правильно залити масло в варіатор Toyota Corolla і як правильно проводити його зміну.

Коли потрібно міняти

Крім рекомендованого терміну, актуального лише для ідеальних умов експлуатації, власники найчастіше в залежності від умов експлуатації проводять заміну масла в варіаторі Toyota Corolla Аксіо:

 • При суворих температурних умовах, при наявності низьких температур або особливо високих власники проводять заміну трансміссіонкі раз в 50 тисяч кілометрів пробігу. Це пов’язано з властивостями матеріалу, так як одночасно масло служить омиває рідиною для механічних частин, а також і охолоджуючої при високих температурах. При використанні автомобіля в екстремальних умовах властивості речовини з часом зменшуються, рідина густіє, в процесі роботи з’являється відпрацювання, відповідно всі його властивості погіршуються.
 • При буксируванні або довгих трасових переїздах інтервал зміни можна продовжити до 70 тисяч км пробігу. Так як такі навантаження не рекомендовані самим виробникам і шкодять самого пристрою коробки, бажано постійна присутність свіжого продукту в системі, а також його своєчасна заміна.

При наявності невеликих пробігів інтервал зміни залежить від кількості років у володінні. Згодом навіть без навантажень трансміссіонку втрачає свої властивості через хімічної реакції. Виходячи з цього, багато досвідчених автолюбителі рекомендують незалежно від пробігу в кілометрах проводити зміну речовини не рідше ніж кожні 3-4 роки.

Заливати нове масло в варіатор Toyota Corolla є обов’язковою після придбання автомобіля на вторинному ринку або після настання великого пробігу. Своєчасний долив дозволить зберегти якості коробки протягом довгого часу, а також збільшити її ресурс до капітального ремонту.

Заміна масла в варіаторі Toyota Corolla

Toyota Corolla. без всяких сумнівів, що найкраще продається японський автомобіль на російському ринку. Машина має великий попит з відомих усім причин. це хороші їздові характеристики, висока надійність і якісні комплектуючі. З іншого боку, треба визнати, що за безвідмовну роботу доводитися дорого платити, і це цілком справедливо. Однак власники Toyota Corolla, в силу своїх людських чинників, завжди прагнуть знизити вартість обслуговування своєї машини. Це дуже актуально, наприклад, якщо закінчилася гарантія на автомобіль. Дорогий сервіс Toyota не користується високим попитом, що і підтверджують власники підтриманих Toyota Corolla. При цьому деякі процедури дійсно можна здійснити самостійно. наприклад, замінити масло в коробці передач. Про цю процедуру піде мова в цій статті на прикладі Toyota Corolla з варіатором.

Нюанси заміни масла

Щоб залити масло в варіатор, достатньо і 20 хвилин. І дійсно, можна без праці вкластися в такий час, якщо слідувати всім нижчеописаних процедур.

Перед заміною масла рекомендується добре прогріти двигун, щоб тим самим масло нагрілося до більш високої температури. Справа в тому, що нагрітого масла більше витече з заливного отвору. Для даної процедури можна використовувати підйомник. Або, як варіант, підійде естакада або оглядова яма. В крайньому випадку, можна скористатися домкратом і стійкими опорами, щоб машина стояла максимально рівно.

Для заміни трансмісійної рідини знадобиться нове масло, новий масляний фільтр, нове кільце ущільнювача, а також набір інструментів (головки і ріжкові ключі), ганчір’я, рукавички і піддон для зливу відпрацьованої рідини.

Навіщо міняти масло

На перший погляд, процедура заміни трансмісійного масла здасться складною, особливо новачкам. Але насправді вона не вимагає професійних навичок. Міняти масло необхідно через певний період часу. Причина заміни масла полягає в тому, що через кілька тисяч кілометрів масло втрачає свої властивості, і вже не може ефективно охолоджувати компоненти трансмісії. В результаті виникає перегрів і забруднення нутрощів коробки передач. Скупчуються грязьові відкладення негативно позначається на витраті палива, появі шумів і вібрацій, а також появі постійних проблем з АКПП. Справа може дійти і до повного виходу з ладу варіатора, а це може спричинити за собою поломки та інших не менш важливих вузлів і агрегатів Toyota Corolla. Наприклад, двигуна. Варіатор. досить складний вузол в автомобілі, але він не вимагає професійного догляду. Із заміною масла впоратися будь-який недосвідчений автомобіліст. Інша справа, наскільки регулярно проводиться заміна рідини.

Коли міняти масло?

Виробник радить міняти масло в варіаторі Toyota Corolla кожні 15-20 тисяч кілометрів в залежності від умов експлуатації. Можливо, доведеться скоротити інтервал, якщо машина використовується в негативної кліматичної середовищі. наприклад, в великою кількістю пилу, і на поганих дорогах.

обсяг

Обсяг необхідного масла для КПП складає 6-7 літрів. У будь-якому випадку, треба купувати більш об’ємну каністру, щоб після заливки ще залишилося трохи рідини. Вона знадобитися на випадок, якщо через кілька днів рівень масла трохи знизиться. Звернемо увагу, що для первинної заливки потрібно всього 4-5 літрів масла.

Тойота Королла 180. Замена жидкости в вариаторе с фильтром.

Яка АКПП Toyota Corolla e180?

Компанія Aisin з 2006 року для Toyota виробляє варіатори (CVT) серії K310 / K311, які. ідеально підходять для бензинових двигунів об’ємом 1,5. 1,8 літра. На думку більшості агрегат досить надійний!

Ці коробки встановлюються на велике сімейство Toyota Японського і Європейського ринку з 2008 року.

Corolla 180\17г.в.\80000км.\1ZR-FE\2ZR-FE\Частичная замена жидкости вариатора с фильтром.

Для Toyota Corollaе180 дану CVT (311) модернізували і перевели на сучасну робочу рідину: Toyota Genuine CVTF FE.

Який варіатор в Toyota Corolla?

На Corollaвипуска з 2012 по травень 2015 року встановлювали варіатор серії K311 (30400-2020).

А вже випуск після 05. 2015 почали ставити більш модернізовану коробку серії. К313 (30400-20110).

пристрій варіатора

Toyota варіатор трьохсот серії. клиноремінного типу, складається з двох шківів і клиновидного ременя (металевого), який їх з’єднує.

Принцип роботи такого механізму. при зміні швидкості під час руху відбувається зближення чи віддалення шківів, і передавальне число крутного моменту плавно збільшується або зменшується.

Все варіатори оснащені гідротрасформатором, який служить механізмом передачі крутного моменту від коробки до двигуна. Завдяки чому, досягається плавне прискорення та висока динамічність, стрімкий набір швидкості з місця без ривків.

Чого не любить варіатор?

Як продовжити ресурс даного варіатора? на мій погляд необхідно розуміти через що можуть початися проблеми.

Робота CVT на пряму залежить від стану робочої рідини. Насичене стружкою масло (від зносу ременя), як образив сточує метал обертових елементів варіатора :. з цього стежимо за станом робочої рідини!

Через що зношуються механізми коробки максимально швидко:

 • Перегріви робочої рідини при тривалому русі на високих оборотах;
 • Різкі старти і гальмування;
 • Рух на не прогрітий CVT;
 • Буксирування авто або причепа.

Іншими словами. як правильно експлуатувати авто з варіатором?

Дані коробки люблять спокійну їзду без ривків і насильства. Не маю на увазі їздити як пенсіонер (образно кажучи), а нормально з помірною динамікою. Також треба розуміти що наша Corollaбольше заточена під рух в міських умовах, ніж на довгі відстані. Хоча мені дуже подобається як їде вона на 180 км / ч. впевнено і легко.

Також я б не рекомендував когось брати на буксир або тягати причіп. Це сильно зношує варіатор! Він не розрахований на такі навантаження.

Бажано перед рухом, прогрівати акп, утримуючи авто в положенні D хоча б одну хвилину!

Якщо дотримуватися такої експлуатації, то варіатор на Corollaпрослужіт набагато довше.

Відгуки власників

Інші ж міняють масло вже на 20.30 тисячах, і при в приховуванні на магнітах спостерігається рясний наліт металевого пилу, і це при щадить експлуатації.

Особисто моя думка. коробки CVT K311 і K313 досить надійні з великим ресурсом роботи, за умови спокійного стилю їзди, якому згодом я став дотримуватися, і своєчасного обслуговування, а саме заміна робочої рідини кожні 40 000 км.

Як часто повинна проводитися заміна масла в варіаторі Toyota Corolla

Заміна масла в варіаторі Corolla повинна проводитися з такою періодичністю:

 • K110. кожні 45 тисяч кілометрів
 • K111. кожні 45 тисяч кілометрів
 • K112. кожні 45 тисяч кілометрів
 • K310. кожні 50 тисяч кілометрів
 • K311. кожні 50 тисяч кілометрів
 • K312. кожні 50 тисяч кілометрів
 • K313. кожні 50 тисяч кілометрів

Масло в коробку варіатор Toyota Corolla K310 / K311 / K312 / K313

У 2003 році компанія Aisin Warner закінчила свою роботу над варіаторами серії K310, позбавивши їх усіх “дитячих хвороб”, присутніх у серії К110. Відповідно, саме дані варіатори модифікацією К310, К311, К312 і К313 стали встановлювати на Toyota Corolla починаючи з 2010 року. При цьому масло в дані варіатори підбирається за специфікацією CVT Fluid FE, якою володіє як оригінальна трансмісійна рідина Toyota CVT Fluid FE, так і її аналоги Fuchs TITAN CVTF FLEX і Molygreen CVT.

Середня

замена масла в коробке вариатор тойота королла аурис авенсис

1 літр Артикул: 600546878

Середня

Масло в варіатор Toyota Corolla

Компактні японські автомобілі серії Toyota Corolla оснащувалися:

 • варіатором модифікації K110
 • варіатором модифікації K111
 • варіатором модифікації K112
 • варіатором модифікації K310
 • варіатором модифікації K311
 • варіатором модифікації K312
 • варіатором модифікації K313

При цьому масло для варіатора Toyota Corolla підбирається по специфікаціям CVT Fluid TC або CVT Fluid FE.

Toyota Corolla трансмісійна рідина в варіатор K110 / K111 / K112

Більш ранні моделі Toyota Corolla отримали в своє розпорядження варіатори модифікацій K110, K111 і K112, над якими японська компанія Aisin Warner працювала з кінця 90-х років. Так перша варіативна коробка Toyota Corolla була представлена ​​модифікацією K110, модернізація якої привела до появи воротарів К111 і ДО112. Що ж стосується трансмісійної рідини, то заливати в дані автоматичні трансмісії японський автовиробник рекомендує масло з допуском CVT Fluid TC або поліпшену трансмісійну рідина зі специфікацією CVT Fluid FE. Відповідно, варто виділити як оригінальну продукцію Toyota CVT Fluid TC і Toyota CVT Fluid FE, так і її замінники TOTACHI ATF CVT MULTI-TYPE і Mannol 8216 O.E.M. for CVT.

Середня

1 літр Артикул: 4562374691254

Середня

1 літр Артикул: MN8216-1ME

Як перевірити рівень масла в варіаторі Toyota Corolla

У варіатора Toyota Corolla рівень трансмісійної рідини перевіряється через контрольну пробку:

 • масло в автоматі прогрівається до 35 градусів
 • авто виставляється на рівну площадку без ухилів
 • селектор варіатора переводиться в положення P
 • відкручується нижня контрольна пробка варіатора

Масло в варіатор Toyota Corolla

Лінійка легендарних компактних японських автомобілів Toyota Corolla, крім механічною і автоматичною трансмісій, також оснащувалася автовиробником і варіаторами. Перша варіативна коробка перемикання передач була встановлена ​​на даний модельний ряд у 2006 році. Пізніші моделі отримали її модернізовані модифікації. При цьому плавний розгін транспортного засобу за рахунок бесступенчатого перемикання передач є головною особливістю воротарів. Та й в плані використовуваної трансмісійної рідини вони кардинально відрізняються від інших типів трансмісій.

Яке масло залити в варіатор Toyota Corolla 2013-2014 років випуску

Вибираючи трансмісійну рідина для варіатора Toyota Corolla 2013-2014 років випуску, рекомендуємо керуватися специфікацією CVT Fluid FE. Адже, виходячи з рекомендацій компанії Toyota, дане масло застосовується в усіх варіатора, встановлених на моделі даного автовиробника після 2012 року. Відповідно, крім оригінального масла Toyota CVT Fluid FE можна порадити і кілька його замінників. Наприклад Kixx CVTF або Lukoil CVTF.

Середня

1 літр Артикул: L2519AL1E1

Середня