Заміна масла Gur Kia Rio 3

Як замінити масло в Gur

Розглянемо два способи: оновлення та повна заміна.

Оновлення. Робота проводиться кожні 20 тис.км. Вистачить 1 літра нової олії. Знімати бачок і чистити в ньому сіточку, займатися шлангами, ємностями та прокачуванням системи не доведеться.

Достатньо зняти шланг подачі або відкачати шприцом стару олію з бачка. Далі заповніть новий і встановіть рівень, який повинен бути між мін та максуванням знаків у “холодній” зоні. Розгойдуючись трохи, перевірте рівень, він повинен піднятися до “гарячої” зони.

Знімаємо шланг подачі та зливаємо масло

Повна заміна. Необхідно два літри нової олії. Коли зіллєте старе, загляньте всередину бачка. Сітка має бути чистою. Якщо ні. знімайте та промивайте очищувачем гальм, карбюратора або знежирювачем, можна звичайним бензином.

Сітка в бачку

масло

Приготуйте тару для зливу не менше 1.5 літрів. Зніміть шланг пальто з резервуара і занурюється в контейнер. Ми вибираємо підходящий шланг на резервуарі і взяти його.

Ось що має відбутися. Манекен ми маємо так, щоб побачити тече масло.

Тепер необхідно вигнати залишки старої олії із системи. Тут можна піти двома шляхами. Швидким та повільним.

Швидкий. Заводимо двигун. Якщо роботу виконуєте один, даєте мотору попрацювати 2-3 секунди і доливаєте рідину в бачок. Якщо є помічник, уважно стежте за рівнем у бачку та заздалегідь, не чекаючи, коли він спорожніє, даєте сигнал глушити двигун.

Знову заливаємо повний бачок і повторюємо процедуру, доки зі шланга обратки не піде чиста свіжа рідина. Зазвичай йде 1.5-1.6 літри.

Повільний. Різниця тільки в тому, що робота виконується на заглушеному моторі. Обертаєте кермо від упору до упору, стежачи за рівнем у бачку і доливаючи в міру зменшення. Крутим кермом, поки зі шланга не потече свіжа чиста олія.

Залишається виставити рівень олії, як було описано на початку розділу.

Рідина гідропідсилювача керма Kia RIO 3

Розглянемо на прикладі того, як рідина замінюється гуром, присутнім у механізмі гідравлічного посилення механізму керування автомобілем Kia Rio Car.

Ця нехитра операція вимагатиме присутності помічника. Для виробництва дій потрібно придбати такий список звичайних інструментів:

 • шприцом із відповідною насадкою (трубкою);
 • тарою, в яку буде зібрана стара рідина;
 • плоскогубцями;
 • домкратом;
 • бензином та ганчір’ям.

Для заливки підходить флюїд лише оригінального виробництва. Його артикул відповідає коду “03100-00110”. Специфікація даного мастила «PSF-3». Щоб заповнити систему, об’єм рідини необхідний дорівнює двом літрам (з урахуванням потоку промивання).

Коли рідина замінюється Gur Kia Rio 3, зверніть увагу на технічні характеристики: в’язкість, склад. Мають значення механічні властивості та температурні показники.

Автомовці виробляють наступні робочі рідини:

 • Мінеральний. Гідравлічний підсилювач оснащений сполукою та гумовими ущільнювальними елементами. В морозі та нагрівання таких продуктів тріщини, втрачають їх функціональне значення. Щоб уникнути негативних моментів, використовуються мінеральні мастильні матеріали. Вони чудово працюють з гумою.
 • Синтетичний. Гума в складі руйнує гумові рульові елементи. Але виробники ввели в синтетичні матеріали силікон, що нейтралізує шкідливий вплив рідин. Тому сфера застосування цього продукту постійно розширюється.
 • червоний. Говорить про те, що масло створене із синтетичних матеріалів. Найбільш досконале мастило класу ATF. Це трансмісійні олії для АКПП.
 • Жовтий. Мінеральні компоненти використовуються для картонних кулеметних та гідравлічних рульових підсилювачів. Виробник. Німецька компанія Daimler, настільки підходить для автомобілів цієї компанії.
 • Зелений. Багатофункціональний універсальний склад буває із синтетичних або мінеральних речовин застосовують у механічній трансмісії та кермових гідропідсилювачах.
READ  Скільки масла в мосту ВАЗ 2107

Заміна рідини в ГУР на Kia Rio та Hyundai Solaris

Автомастила японського виробництва рекомендують і для АКПП, і ГУР Kia RIO 2021.

Європейські автовиробники наполягають, що для підсилювача кермової колонки потрібна лише особлива рідина.

Заміна рідини в ГУР Kia RIO 3, яке масло заливати

Підсилювач керма. це сукупність механізмів, що створюють додаткову гідравлічну потужність при повороті кермового колеса водієм. Винахід становить майже 200 років. У Росії експлуатується з 1958 року. Потім гідравлічні двигуни почали встановлювати на автомобілі, на яких пішли перші люди. Тепер це звична стандартна система.

Основою механізму гідравліки змінюється тиск. Інші компоненти вузла:

 • Гідронасос. Підтримує потрібний тиск у системі. Завдяки цьому, рідина циркулює. Механізм розташований поруч з блоком циліндра. Керується поясом від колінчастого валу двигуна.
 • Резервуар. Містить робочу рідину. Пристрій забезпечений отворами для всмоктування та подачі олії та щупом для вимірювання рівня рідини.
 • розподільник. Спрямовує потік рідини.
 • Крутити. Трос, що закручується навколо своєї осі при повороті керма.
 • Котушка і котушка. Циліндричні елементи, всередині яких є канали для проходження олії.
 • Гідравлічний циліндр. Інтегрований у рульову рейку.

У систему входять сполучні елементи, шланги. Роботу системи забезпечує рідина гідропідсилювача керма Kia RIO 3.

Масло в гідравліці пом’якшує тертя частин, полегшує їх рух. Також це робочий елемент та антикорозійне мастило. Ще одне завдання відведення тепла від частин, що рухаються.

Обговорюючи проблему форумів автомобілів, чи потрібна заміна гідравлічної рідини КІА Rio 3. Виробник посібників не рекомендує це взагалі. У правилах обслуговування заміна олії в ГУР Kia RIO 3 не значиться. Однак досвідчені власники автомобілів та сервісні компанії стверджують, що нафта повинна бути змінена кожні 40-50 тисяч кілометрів.

Про те, що час міняти рідину ГУР, сигналізує все та ж Kia RIO 2014 року. Масло втрачає свої характеристики, коли:

 • Є шум від силового рульового насоса;
 • кермо важко крутиться;
 • з бака пахне гару;
 • змінився колір рідини;
 • з’явилася вібрація у кермі.

Ці ознаки вказують на необхідність заміни гідравлічної рідини рульового керма Kia Rio 3.

Змінюємо рідину гуру

Рідина гідропідсилювача Kia RIO 3 можна замінити самостійно, не вивішуючи при цьому передню частину. На це піде близько 15 хвилин.

Крутити кермо при вимкненому двигуні досить складно. Щоб цей процес став легшим, зменште силу тертя між шинами і поверхнею, де вони стоять. Для цього, щоб поставити будь-який сильний і гладкий матеріал, наприклад, ДСП. На нього зверху покласти ще якийсь гладкий матеріал, наприклад, лінолеум і налити між ними трохи автомобільного мастила, щоб не було тертя.

READ  Заміна масла в двигуні ВАЗ 2115

Щоб замінити розчин, що змащує, потрібно спочатку злити старий, це робиться в кілька етапів:

 • Залазимо в підкапотний простір, відкручуємо кришку розширювального бачка ГУРу.
 • За допомогою шприца повністю відкачуємо відпрацьовану олію.
 • Закриваємо кришкою бачок, щоб при знятті трубки нічого не витікало.
 • Викручуємо обернену, тобто верхню трубку, робимо отвір у пластиковій пляшці, вставляємо її всередину.
 • Переходимо в салон і крутимо кермо в сторони до упору, поки з трубки, що у пляшці, не перестане текти рідина.

Після того, як відпрацювання злили, приступаємо до заміни на свіжу:

 • затикаємо чимось гумову трубку обратки і вливаємо нову рідину;
 • знову повертаємося в салон і продовжуємо крутити, поки в пляшку зі зворотньою не почне витікати нова рідина;
 • Після цього ми повертаємо повернення на місці і заповнюємо рідину на вказаний рівень.

Щоб перевірити, чи рівень нафти не зменшується, потрібно закрутити рульове колесо. Якщо все залишається в межах звичайного діапазону, це означає, що робота завершена. Отримати двигун! Після того, як ви почали, слухаючи звуки, які нагадують гудіння. це нормально, тому насос запускає рідину і штовхає повітря.

Заміна рідини Gur Kia Rio 3

Необхідний інструмент: пасатижі, подовжувач та голівка «на 24». Інформація актуальна для автомобілів Kia Rio 3 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 року, 2016 2017 випуску, з кузовом седан, з бензиновим двигуном об’ємом 1.4 л (107 л.з 1.6 л (123 л.З.).

Щоб замінити робочу рідину в рульову гідравлічну систему, виконайте такі дії. один. Підніміть передню частину, доки колесо не буде відокремити від поверхні та встановити автомобіль на підтримку. 2. Зменшити тиск у силовій системі двигуна см. тут). 3. Послабте кріпильний хомут до трубопроводу насоса ГУРа шланга живлення, стиснувши пасатижами його відігнуті вушка.

масло

Заміна рідини в ГУР на Kia RIO та Hyundai Solaris

5 і відчепіть шланг живлення від трубопроводу насоса.

Злийте рідину з бачка ГУР у заздалегідь підготовлену ємність.

масло

Відкрутіть болт-штуцер напірного трубопроводу.

8 і зніміть болт разом із ущільнювальною шайбою.

Відчепіть від насоса напірний трубопровід із ущільнювальною шайбою, встановленою під нею. При цьому можливе витікання невеликої кількості робочої рідини з трубопроводу насоса.

При складанні замініть ущільнювальні шайби на нові.

Опустіть від’єднані живильний та напірний трубопроводи в заздалегідь підготовлену ємність. 11. Злийте робочу рідину із системи гідропідсилювача рульового керування, двічі-тричі включивши стартер і повертаючи рульове колесо в обидва боки до упору. 12. Підключіть силові рульові труби та шланги до насоса гідравлічного рульового насоса, наповнюйте рідину в резервуар і зніміть повітря з системи керування гідравлічною системою. Необхідність накачування відбувається при вході до гідравлічної системи повітря під час заміни рідини, проведення ремонтних робіт або з порушенням герметичності під час експлуатації. Знак наявності повітря в системі є підпорядкування рульового колеса при спробі різкого повороту. Крім того, насос публікує підвищений шум у момент обертання рульового колеса, а рідина в резервуарі, як правило, піноутворюється.

Для прокачування системи гідропідсилювача рульового керування виконайте таке. один. Заповніть робочу рідину в систему гідравлічного агента до етикетки “Макс” на стінку танку. 2. Введіть двигун, поверніть рульове колесо п’ять до шести разів в обох напрямках, поки не зупиниться. 3. Маслив двигуна та фрек робочої рідини до етикетки “Max”. 4. Повторіть елементи 2-3 до рівня в резервуарі.

READ  Заміна втулок переднього стабілізатора Ford Focus 2

Заміна рідини ГУР Kia RIO

На багатьох сучасних автомобілях присутній гідравлічний підсилювач керма. Сьогодні це привілей не найдорожчих автомобілів, електричні підсилювачі встановлюються в елітних машинах. Одним з недоліків ГУР є потреба в її службі. Виробник KIA стверджує, що у всіх моделях компанії, в якій встановлено гідравліцею, не потрібно замінити рідину. Але насправді цей підхід значно зменшує термін служби дорогого вузла.

Тому необхідно виконувати заміну масла приблизно в тому ж режимі, що і заміна в MCPP або автоматичній передачі. Найчастіше інтервал власники скорочують до 60 000 км, це оптимальний режим як коробок, так гідравлічної системи рульового управління. Необхідно не тільки вибирати правильне масло, але також знати, як виконується ця процедура.

Заміна рідини Gur Kia Rio 3

Чому потрібно замінити нафту?

 • Природній знос. Ніщо не є вічно, а рідина (незалежно від того, наскільки високоякісна вона) з часом втрачає свій колір та інші характеристики. У майбутньому це сильно впливає на роботу самого насоса та стану гумових шлангів. Останні можуть затвердіти або обсипатися всередині. Наявність подібного бруду в маслі вкрай небажана.
 • Перегрів олії. У такому разі заміна може знадобитися набагато раніше за вищезгаданий термін. З яких причин масло може перегріватися? Зазвичай це відбувається під час паркування. Найчастіше водієві доводиться сильно працювати кермом. Намагаючись знизити радіус повороту, водій викручує колеса по максимуму. В результаті насос виробляє колосальний тиск. Рідина нагрівається і починає кипіти. Така олія вже втратила свої змащувальні здібності і більше не підлягає експлуатації.

Увага: виробник не рекомендує суттєво навантажувати гідропідсилювач. Щоб насос не працював під високим тиском, що критично для робочої рідини, не варто повністю викручувати кермо. Необхідно залишити зазор 10-15 градусів від крайнього становища. Так масло в гідропідсилювачі не піддаватиметься критичним навантаженням. І все, тому що це не буде рухатися по одному, але в двох контурах.

Істотне падіння рівня олії. Деякі автомобілісти просто прикріплюють рідину в танк. Але це недобре. Потрібно робити ретельну діагностику всіх сполучних елементів. У будь-якому випадку, якщо рідина залишає танк, то його частина буде на граблі або інших елементів гур ззовні. Не сповільнюйтеся з ліквідацією витоків. Зрештою, масштаб проблеми може збільшуватися, і в один момент водій просто не встигне додати рідину в систему.

Kia RIO коли міняти рідину гідропідсилювача. Коли необхідно виконати заміну гідравлічної рідини

Здебільшого, Kia Rio третього покоління з рульовим підсилювачем. Однак це не електричний, але гідравлічний. І веде насос, який створює тиск спеціального масла. Про останній ми поговоримо сьогодні і говорити.

Ця рідина є маслом, з якою стійкість до гідравлічного циліндра переноситься з насоса, і всі пари тертя змащують. Циркуляція виконана зв’язувальними шлангами. Сама рідина зберігається у пластиковому розширювальному бачку. Таким чином, робота ГУР дозволяє знизити опір при обертанні рульового колеса.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS