Заміна масла MCP Ford Focus 3

Для того, щоб частини та вузли в коробці передач довгий час і належним чином, вам потрібно повністю замінити масло Ford Focus MCPP, після того, як кожен 100 000 км подорожував. Якщо на машині встановлено коробку робот Rowershift зі зчепленням мокрого типу (6DCT450), зміна олії передбачена через 45 000 км пробігу.

Напівавтоматична потужність PowerShift, яка обладнана Ford Focus 3, місцями близько 2 літрів нафти. Стільки рідина буде включати з повною заміною, тобто після повного очищення передачі від старої масла.

При зміні масла ATF у ручній передачі

Заміна масла в PPC Ford Focus 3 виконується залежно від ступеня інтенсивності роботи машини. Мастило, залите в картер коробки передач на заводі-виготовлювачі, має найкращі характеристики і розраховане на заявлений експлуатаційний термін даного автомобіля. Однак складні погодні умови та погана якість домашніх дорожніх поверхонь мають несприятливі ефекти на вузли, частини, системи транспортних засобів.

Трансмісійна олія в МКПП також втрачає основні технічні характеристики та корисні властивості. Немає однозначної відповіді, коли потрібно, щоб змінити масло в Ford Focus 3 ручна передача 3, і скільки літрів готується до повної або часткової зміни мастила.

Порада: Після пробігу, що дорівнює 25 000 км, рекомендується регулярно перевіряти рівень, а також контролювати зовнішні дані та консистенцію трансмісійної олії в коробці передач. Щоб деталі та вузли в коробці передач прослужили довго і справно, потрібно проводити повну заміну мастила МКПП Ford Focus 3, через кожні 100 000 км пройденого шляху.

Якщо на машині встановлено коробку робот Rowershift зі зчепленням мокрого типу (6DCT450), зміна олії передбачена через 45 000 км пробігу. Цей захід необхідний, т. до. Прокладки зчеплення зчеплення швидко закінчуються, носити продукти потрапляє в масло, накопичуються в каналах, паливний фільтр.

Що нам знадобиться?

Отже, для заміни трансмісійної рідини в механічних КПП моделей Ford Focus 1,2 та 3 вам знадобиться:

 • олія (об’єм «витратника» в МКПП становить 2,2 літри). Краще придбати 4 літри рідини (вам потрібен додатковий МТФ для очищення коробки), але на практиці внутрішні ремесла не очищають коробку передач і заливають 2 літрами;
 • шестигранник на “8” та ключ на “19”;
 • ємність для відпрацьованої трансмісійної олії;
 • Спеціальний шприц для заповнення.

масло, ford, focus

MTF 75W-90 BO для MCPP

 • Фільтр автоматичного вікна (марка оригінального американця. “XS4Z-7A098-AC”). Ви можете покласти фільтр європейського виробництва, але це буде коштувати в два рази дорожче, американський;
 • Ущільнювальна гумова прокладка;
 • 5 літрів оригінального масла “WSS-M2C919-E”;
 • універсальний герметичний клей;
 • нож;
 • прозора трубка;
 • Ємність для відходів рідини;
 • викрутка.

Скільки для заповнення масел

Об’єм наповнювальної рідини залежить від робочого об’єму двигуна Ford Focus 3.

READ  Який тиск в шинах Granta взимку

Наприклад, для 1,5-літрових двигунів слід заливати 4 літри рідини, для моторів об’ємом 1,6 рекомендується 4,2 літри, а в потужні 2-літрові мотори заливають понад 5,6 літра олії.

Заміна масла MCP Ford Focus 3

Насамкінець треба сказати, що максимальний обсяг масла можна залити тільки при повній заміні, тобто з комплексним промиванням мотора. При частковій заміні влити повний об’єм не вийде, тому що в цьому випадку в двигуні залишаться залишки старої олії, у тому числі бруд і сажа. Тому для більш ефективної процедури часткову заміну бажано повторити 2-3 рази з інтервалом 500-600 кілометрів.

Заміна олії в коробці-автомат Ford Focus 3

Для досягнення повного ефекту при заміні масла необхідні наступні умови:

 • якість масла має бути найвищого рівня та повністю відповідати вимогам виробника;
 • технологія виконання робіт із заміни масла повинна бути виконана згідно з усіма правилами та вимогами виробника.

Заміна олії в АКПП Ford Focus 3 допоможе зберегти технічний стан коробки на високому рівні. Для АКПП даної моделі автомобіля оптимальним вважається оновлення олії кожні п’ятдесят тисяч кілометрів пробігу.

Порядок дій при ремонті вашої машини в “АКПП Сервіс”

Після дзвінка клієнта співробітники збирають найзручніший час для відновлення автомобіля. Якщо транспортний засіб не переходить, то його можна доставити до служби за допомогою евакуатора. Автомобіль принесе до безкоштовної охоронюваної парковки технічного центру.

У процесі діагностики та захисту, причини поломки будуть виявлені. На підставі цього буде встановлено ціну ремонту.

Фахівці автосервісу визначають порядок виконання ремонту та складають список необхідних запчастин.

Утворюється попередня оцінка ремонтних робіт. Набір суми узгоджується з клієнтом. Після цього механіки приступають до виконання ремонту.

Під час роботи всі вимоги та рекомендації виробника враховуються.

Після завершення автомобіля перевіряється тестування. Таким чином, перевірка якості ремонту перевіряється.

Працівники СТО здають справну машину клієнту. При наявності клієнта робота транспортного засобу знову перевіряється.

Підписати весь необхідний папір. Серед них, акт завершених ремонтних робіт та гарантійної картки.

Після якісно зробленого ремонту, клієнт виходить з сервісу автомобіля у своєму автомобілі. Технологічні фахівці гарантують якість ремонтних робіт!

Заміна масла в автоматичному вікні Ford Focus 3

Однак, якщо якість передачі рідини погіршилася раніше, ніж автомобіль досяг норми для заміни АТФ, то варто проводити термінову, повну заміну нафти в коробці передач. Така послуга, як повний фокус 3, може здійснюватися в нашому автосервісі. Автоматичний. Дуже вимоглива одиниця, яка потребує професійного догляду та своєчасного обслуговування.

Не варто заливати в АКПП дешеву робочу рідину! Погані масла можуть значно погіршити ефективність передачі. Однаково важливо при заміні масла дотримуватися технології, тому не потрібно самостійно замінити. Якщо вам потрібна високоякісна зміна масла, то ви повинні зв’язатися з нашим сервісним центром. Наша заміна нафти в Ford Focus автоматична коробка передач 3 ви будете приємно здивовані і не дуже тягаря ваш гаманець. Якщо у вас є питання, зателефонуйте нам, ми допоможемо вам.

READ  Тормозна рідина dot 4 яка краще

На даний момент заміна масла потужності на Ford Focus 3 викликає досить багато питань. Справа в тому, що автоматична передача цього типу зазвичай викликає певну ступінь невизначеності, оскільки вони використовують складну робочу схему на основі подвійної зчеплення. Однак процедура заміни змащення в коробках передач не сильно відрізняється від таких заміни на інших коробках коробки передач. Різниця тільки в типі моторного масла.

Заміна мастильного компонента в коробці передач здійснюється в суворій відповідності з регулюванням виробника. При цьому неприпустимо використання несертифікованої олії. Основні моменти, які мають бути дотримані в рамках даної процедури:

 • робота з професійного сертифікованого обладнання;
 • Використовувати лише регульований мастил;
 • точність при роботі з контрольно-пропускним пунктом;
 • Точність Концерн Рекомендації виробника.

У нашому автосервісі ви можете змінити масло в автоматичному автоматичному типі передачі PowerShift з гарантією. Крім цього, спеціалісти сервісу нададуть вам професійні консультації з питань експлуатації автомобіля з подібними коробками передач.

Масло для MCPP Ford Focus III

Ford Focus III. C-Class Compact Car, заснований на оновленій платформі з попереднього покоління фокусу. Однак зовні та всередині це була абсолютно нова машина з великою кількістю вигнутих та обтічних ліній, що сприяють покращенню аеродинамічних властивостей. На відміну від попередника, спочатку доступного з двигуном 1.4 л, новий Focus III вже в базі оснащувався 1.6-літровим 105-сильним ДВС або його дефорсованою версією на 85 л. з. На місце старого двигуна.8 прийшов 2-літровий 150-сильний агрегат, а в дизельному сімействі Duratorq особливим попитом користувався 140-сильний двигун, знятий з виробництва в 2013 році. Коробки передач. механічні п’ять або шестиступінчасті, а також 6-ступінчасті “автоматичні” або “робот” PowerShift з ручною функцією передачі. Крім того, фокус III став більш розвиненим з точки зору комфорту та безпеки. Отже, автомобіль отримав адаптивний круїз-контроль, автостоянка, автоматичне гальмування, додаткові подушки безпеки та т. D. Restyling 2014 дав машину новий дизайн у стилі спортивних автомобілів Aston Martin, який розширив актуальність моделі до 2019 року.

Коли потрібно змінити масло в Ford Focus 3 PowerShift Автоматична передача

Відповідно до положень про технічне обслуговування на підтримку цієї моделі, планована заміна нафти PowerShift Ford Focus 3 виробляється один раз кожні 120 000 пробіг кілометрів. Раніше такої процедури не було такої процедури, вважалося, що передача рідина була заповнена на весь термін служби сукупності. І на практиці не всім вдалося досягти прикладного ресурсу підрозділу при 15 000 000 пробіг, не проводять жодної роботи, щоб усунути позаштатні ситуації та навіть більше, не замінюючи масло.

Однак власники, що випливають із власників, вже працюють на 100-130 тисяч кілометрів, з роботою коробки змусили виробника включити цю процедуру для заміни масла до переліку необхідної роботи.

При цьому навіть інтервал у 120000 кілометрів не дозволяє з упевненістю говорити про підвищення надійності у разі заміни. Через специфіка дизайну, Ford Box містить велику кількість дефіцит дизайну, які відображаються не тільки в комфортному їзді, але також сильно впливають на надійність. Так, проблема перегріву та виходу з ладу окремих механічних частин, а в деяких випадках і електронного блоку управління разом з актуаторами, так і не було вирішено.

READ  Заміна гальмівної рідини Ford Focus 2

Враховуючи великий пробіг, замінюючи передачу гарантійних зобов’язань, щоб працювати з коробкою майже не падає. Ось чому відповідальні власники автомобілів розширити термін служби пристрою, принаймні до виробника, оголошеного значно зменшив вказаний інтервал, змінюючи масло, принаймні, кожні 30-40 тисяч пробіг кілометрів. У цьому випадку, незалежно від типу такого зсуву, масляний фільтр з магнітами змінюється, оскільки у формуванні надмірної кількості металевих чіпів під час експлуатації також включено до списку невиліковних “виразків” цього вікна.

Важливий! При придбанні матеріалів для заміни масла, безпосередньо трансмісійної рідини та масляного фільтра з магнітами необхідно уважно підходити до питання їх справжності. При замовленні неофіційного дилера обов’язково перевірити маркування з оригіналом, зазначеним на веб-сайті виробника. В іншому випадку робототехніка не зможе проїхати кілька тисяч кілометрів, повністю застосовано.

 • Відкрийте капот;
 • Щоб отримати доступ до клапана, нам доведеться видалити фільтр двигуна;
 • Після видалення фільтра двигуна ми побачимо, що потрібно клапан. Відкрутіть клапан штекера;
 • Тепер нам потрібен зонд.
 • Опустіть дипляти до відкритого клапана та перевірте рівень масла.

Як замінити масла на Ford Focus 3

Якщо не було виявлено жодних ознак руйнування механізму механізму передач, масло в Ford Focus 2 коробка повинна бути змінена кожні 100 тисяч пробігів кілометрів. На практиці оригінальна масла FORD Focus 2 може бути замінена наступними типами масла: для ящиків MTX-75 WSS-M2C200-D2. Для ящиків IB5 WSD-M2C200-C.

Зміна масла в Ford Focus 3 Автоматична передача 3

Перед самостійною заміною масла на Ford Focus III з 6DCT450 не забудьте купити новий фільтруючий елемент (на «робот» із сухим зчепленням фільтр не встановлюється).

 • відкрутіть шестикутник вилки паливного отвору, який розташований у верхній частині корпусу CPP. Щоб отримати доступ до нього, буде потрібно видалити деякі частини прикріпленого обладнання. Вилка палива не може бути викрученим, якщо у вас шприц, з яким нове масло можна вилити через контрольні отвори рівня;
 • Видалити бруд двигуна щита;
 • Відкрутіть вилку керування рівнем;
 • Відкрутіть зливні вилки;
 • дочекайтеся витікання старої трансмісійної рідини та закрутіть зливні болти;
 • За допомогою поливу може або роздути нову мастильну речовину (поки не тече з отвору контрольного болту);
 • Використання глинистої клавіші, відкрутіть фільтр. На момент відключення, пластиковий тримач повинен створити викрутку або інший відповідний об’єкт;
 • Встановіть новий елемент фільтра. Перед встановленням фільтра заповніть його вгору чистою олією.

Після заливки нової рідини, закручування контрольного, заливного болтів та установки бризковика заміна олії в АКПП Ford Focus 3 може вважатися успішною завершеною.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS