Які лампочки стоять на FORD mondeo 3

Заміна ламп у підсвічуванні номера, ліхтарях, панелі приладів Ford Mondeo 3

Привіт всім!Їздити з приборкою, коли в темряві в ній нічого не видно і відсутністю нормального підсвічування номера, а також половиною габаритного вогню на правому ліхтарі набридло.

Вирішено виправити цю ситуацію!Були закуплені ось такі ось лампи

Лампи Narva мають непогані відгуки, і тут на Драйві бачив багато статей, хто їх встановлював. Спеціально їх замовив в інтернет-магазині. 17037-6 шт, 17097-4 шт. Інші просто купив в автомагазині.Отже, від простого до складнішого.Для заміни лампи підсвічування номера знадобиться хрестова викрутка. Відкриваємо багажник, відкручуємо два гвинти та дістаємо плафон. Вставте лампу та встановіть у зворотній послідовності.

Далі переходимо до заміни лампочки у задньому правому ліхтарі. Знімаємо пластмасовий кожух захисту у багажнику. Для цього звільняємо його кріплення шляхом повороту за годинниковою стрілкою на 90 градусів.

Демонтуємо захисний кожух, дістаємо фішку живлення лампи підсвічування багажника.

Злегка натискаємо на 2 червоні прапорці, що фіксують плату ліхтаря (у мене один зламаний передгоспом) і дістаємо плату. Змінюємо лампочку, що згоріла, і збираємо в зворотній послідовності.

Заміна лампочки у фарі Ford Mondeo 3/Зняття фари Ford Mondeo 3

Далі переходимо до панелі приладів.Насамперед знімаємо ящик рукавички, тягнемо за нижню його частину, дістаємо з фіксаторів, потім злегка опускаємо цю скриньку, щоб виступи на ящику збіглися з прорізами в панелі і дістаємо його.

Далі відкручуємо хрестовою викруткою 3 гвинти внизу панелі.

Потім беремо TORX T20 і відкручуємо 2 торкси, які були приховані ящиком рукавички. Зніміть нижній захисний корпус. Справа зверху захисного кожуха є засувка, а також у кого встановлено клімат контроль там стоїть датчик. Акуратніше)

Відкручуємо ще 2 торкси з боків від рульової колонки.

READ  Яка розболтування на ВАЗ 2115

Відкручуємо 3 гвинти кожуха кріплення рульової колонки і знімаємо верхню частину кожуха (нижню не чіпаємо).

Відкрийте кріплення декоративної решітки та зниження решітки вниз.

Далі витягніть фари з засувки і вимкніть живлення.

Далі ми повинні відкрити кришку і дістатися до лампи. Щоб відкрити кришку, потрібно натиснути на кліпси з боків кришки.

Далі, Відкрийте металеві крани і отримують лампу.

Беремо нову лампу і вставляємо у посадкове місце. Закріплюємо лампу павучком. Щоб закрити павучок, потрібно так само натиснути на вушка.

Які лампочки стоять у Ford Mondeo 4 Дорестайл та їх зовнішній вигляд

«Ford Mondeo 4» завжди був найбільш продаваним автомобілем середнього класу. Його ціна на даний момент становить лише 37 800 тисяч доларів. Автомобіль почали випускати у 2007 році у місті Генк, Бельгія. У Асамблеї розпочалося лише у березні 2009 року в Всеволожську. Заміна ламп на Mondeo 4 не є простою процедурою, але, доклавши трохи зусиль, її легко виконати самостійно. Однак спочатку варто дізнатися, які лампи стоять у “FORD Mondeo 4 Дорестайл”.

Лампи, що застосовуються в автомобілі Ford Mondeo

Далеке світло 2 H1
Ближнє світло (галогенні фари) 2 H7
Підсвічування повороту 2 H1
Переднє габаритне світло 2 W5W
Передні покажчики поворотів 2 PY21W

Лампа ближнього світла Ford Mondeo 3

У сучасних автомобілях використовується два типи світла – ближній та дальній. Далеке світло забезпечує водію огляд на відстані 50 м і надалі, ближній – на відстані 40-50 м. Але дальнє світло заборонено включати в нічний час у населених пунктах та за наявності зустрічного транспорту, щоб не зліпити водіїв. Так як видимість на дорозі буває погане навіть вдень, ближнє світло, за новими правилами, має бути включене під час руху завжди.

Тому найбільше під час руху використовуються лампи ближнього світла Ford Mondeo 3. Ford Mondeo 3 Mondeo 3 лампи для фари з однією і двома спіралями розжарювання, з різним маркуванням і різними за принципом дії. Маркування ламп може бути від H1 до H11. Якісь із них використовуються для протитуманних ліхтарів, якісь тільки для далекого світла, для 2-фарної та 4-фарної систем автомобіля. Найпоширеніші у використанні сьогодні. H4 (двоспіральні) та H7 (односпіральні).

READ  Citroen с4 заміна паливного фільтра
ВаріантиЦінаКупитиЛампа H1

Лампа H3

Лампа H4 (бі-галоген)

Лампа H7

Лампа H8

Лампа HB4

від 200
від 200
від 350
від 150
від 600
від 400

Купити лампу ближнього світла Ford Mondeo 3:

За принципом дії лампи ближнього світла Ford Mondeo 3 бувають звичайні, галогенові, ксенонові та світлодіодні. Звичайні, як і лампочки в будинку, складаються зі скляної колби, цоколя, вольфрамової нитки та вакуумного середовища. Сьогодні, морально застарілий. Найпоширеніші галогенові мають колбу з кварцового скла, нитку розжарювання, цоколь та середовище з газом галогеном. Вони відносно дешеві, але бояться ударів, вібрації, швидко нагріваються, їх треба часто міняти.

лампочка, стоять, ford, mondeo

Ксенонові складаються з колби, цоколя, 2 електродів (у них немає нитки розжарювання, працюють за рахунок електричної дуги), середовища з газом ксеноном. Вони більш стійкі до вібрації, мало нагріваються, але потребують додаткового обладнання та дороги. Світлодіодні економічні, мало нагріваються, стійкі до вібрації, їх можна використовувати у пластикових фарах. Але вони не дають потрібного світлового пучка, для них потрібна додаткова оптика. Їх не дозволяється використовувати як основне світло, тільки як підсвічування.

Загалом при виборі ламп потрібно керуватися тим, які лампи призначені для вашого автомобіля та найбільш комфортні для ваших очей. Міняти їх рекомендується не рідше 1 разу на 2 роки, в середньому – 1 раз на рік. Якщо вийшла з ладу 1 лампа, міняти потрібно обидві. Краще мати лампи у запасі. Їх потрібно регулярно протирати, тому що бруд забирає до 40% світла. Після встановлення нових ламп бажано їх відрегулювати.

Рекомендовані якісні виробники ламп ближнього світла: KOITO, Bosch, OSRAM, Philips, HELLA, VALEO, FLOSSER, NARRO.

Лампи Ford

того, щоб точно знати, яка лампочка Вам потрібна. найпростіше спочатку її зняти і подивитися. На більшості ламп є маркування, за допомогою якого можна підібрати нову лампочку.

Прості (найпопулярніші лампи, встановлюються скрізь, крім ближнього, далекого світла та ПТФ),

галогенові (зазвичай встановлюються в ближнє, дальнє світло та протитуманні фари),

READ  Які лампочки стоять в Corolla150

світлодіодні. найчастіше зустрічаються на останніх моделях автомобілів, або встановлені власником замість стандартних ламп розжарювання.

Найпопулярніші лампи ближнього світла це H4 та H7.

У Ford Focus 2,3,4. Mondeo 3-4 у ближнє світло встановлені лампи H7.

У Ford Fiesta, Fusion встановлені лампи H4. У Focus 1 ставили і ті лампи.

Найпопулярніші лампи передніх габаритів це лампи w5w.

лампочка, стоять, ford, mondeo

Задні габарити це, як правило, двоніткові лампочки P21/5 і P21/4 (з косими вусиками). У деякі моделі встановлені такі ж лампи, але червоного кольору.

В інтернеті повно сервісів з онлайн підбору ламп, можете легко знайти їх.

Найвідомішими та якісними лампами вважаються Osram, Narva, Hella, Koito, Magnetti Marelli, Bosch, Philips, Valeo. Продукція цих брендів вважається надійною.

Існують лампи зі зміненими характеристиками. як правило вони світять яскравіше, може відрізнятися колір свічення (популярні з ефектом ксенону та навмисне жовті для протитуманних фар). Можуть відрізнятись потужністю.

Найбільш популярні лампи зі збільшеною яскравістю це Осрам Найт брейкер. Вони бувають з різними характеристиками та типом цоколя.

Малюнок. комплект ламп H4 із зміненими характеристиками

Також дуже якісними вважають лампи японської фірми Koito

Малюнок. комплект ламп H7 з ефектом ксенону

Заміна лампочка в Ford Mondeo Farad / видалення Ford Mondeo 3

Такі лампи вважаються одними з найкращих у своєму класі.

Недоліком усіх ламп із збільшеними характеристиками є менший ресурс.

лампочка, стоять, ford, mondeo

Автомобільна світлодіодна лампа W5W-Atom 13s6

Автомобільна світлодіодна лампа W5W-Atom 2s1

Автомобільна світлодіодна лампа W5W (T10) Atom 2W

Автомобільна світлодіодна лампа W5W-Atom 2s

Освітлення багажника

Автомобільна світлодіодна лампа F-6S50F42

Автомобільна світлодіодна лампа Solarzen F-6S56F42

Автомобільна світлодіодна лампа F-3S50F42

Автомобільна світлодіодна лампа F-4s35f42hpc

Автомобільна світлодіодна лампа F-3S56F42

Автомобільна світлодіодна лампа F-12S14R42

Автомобільна світлодіодна лампа F-3s35f3944hp

| Denial of responsibility | Contacts |RSS