Заміна ламп ВТФ Kia RIO 3

Заміна лампи габаритного світла

лампа

 • Потягніть за патрон «габаритної» лампочки і вийміть їх.
 • Вийміть лампочку з патрона і встановіть нову.
 • Зберіть в зворотній послідовності.

Замена ламп ближнего / дальнего света КИА Рио 2011-2016 (KIA Rio 3)

Заміна лампи ближнього / дальнього світла

Для того щоб замінити галогеновую лампу головного світла, виконайте наступні дії:

 • Відкрийте капот.
 • Відкрутіть захисну кришку, яка знаходиться на зворотному боці фари (в правій фарі доступ до захисної кришки, а також до лампочок зручніше, ніж в лівій. Тому для кращого доступу можете відкрутити зовнішній блок запобіжників. Однак це не обов’язково, тому що, при певній вправності, лампочки цілком можна замінити і без цього.).
 • Лампа головного світла в віконці займає центральне місце і знаходиться за колодкою харчування. Тому слід від’єднати електроживлення від лампи.
 • Лампочка зафіксована на своєму місці за допомогою пружини-фіксатора, на яку слід натиснути і вивести з зачеплення.
 • Дістаньте лампу і встановіть на її місце нову.
 • Зберіть все в зворотній послідовності.

Порада: при установці нової галогеновой лампочки категорично заборонено торкатися до скла відкритої шкірою рук, тому що в такому випадку на ній залишаться частинки вологи, що при високих температурах нагріву може привести до швидкого перегорання лампи.

Заміна лампи покажчика повороту

Лампа покажчика повороту в передній фарі Kia RIO-3 знаходиться окремо від двох попередніх ламп. І, заміна виконується ще простіше:

 • Викриття патрон з лампою покажчика повороту.
 • Щоб викрутити лампу з патрона, натисніть на неї і поверніть проти годинникової стрілки.
 • Укрутите в патрон нову лампу повороту.
 • Укрутите патрон в блок-фару.

На цьому заміна всіх ламп в передній фарі завершена!

Заміна ламп в передній фарі Kia RIO-3

Заміна лапочек в автомобілі це найпростіше, що може виконати самостійно навіть автолюбитель новачок. З цього, в разі перегоряння будь-якої лампочки, звертатися на СТО і платити за це не варто. Краще зекономлені гроші витратьте на покупку якісних ламп.

Порада: лампочки в передніх фарах слід міняти парами, тобто в разі перегоряння однієї, друга справна теж підлягає заміні. Це робиться для того, щоб світло обох фар був однаковим (нові лампочки завжди світять яскравіше). Крім того, лампочки мають однаковий ресурс, тому в разі перегоряння однієї лампочки, існує висока ймовірність перегорання найближчим часом другий.

Маркування лампочок:

Довідка: стандартний термін служби галогенової лампи складає 600 годин за умови оптимального напруги в 13,2 В. Зміна напруги в бік збільшення скорочує термін служби лампочки, а в бік зменшення. збільшує. Наприклад, в разі збільшення напруги на 5%, термін служби знижується на 40%, а при зниженні на 5%, збільшується на 60%. Будьте готові до того, що міняти галогенові лампи ближнього / дальнього світла доведеться раз в декілька років.

 • Лампочки габаритних вогнів. W5W 5Вт.
 • Лампочка покажчика поворотів. PY21W 21Вт (в Kia-RIO-3 в передній фарі використовується лампи покажчика поворотів з пофарбованим склом).

Які лампочки знаходяться в передній фарі

У передніх блок-фарах Kia RIO-3 знаходяться лампочки головного світла (ближній / дальній), габаритного світла і покажчика поворотів.

Кілька порад при покупці автомобільних ламп:

Читайте інші наші публікації:

Будемо вдячні, якщо натиснете на соціальні кнопочки.

Заміна лампочки ВТФ Kia RIO

Спосіб зі зняттям коліс

Розглянемо установку ВТФ Kia RIO 3, яка передбачає видалення коліс. Послідовність дій виглядає так:

 • Поставити Kia RIO на рівну з твердим покриттям майданчик.
 • Колеса встановлюють строго по напрямку руху автомобіля.
 • Включити першу передачу або поставити важіль в положення заднього ходу.
 • Краще розташувати запобіжний черевик під заднім колесом з боку зворотної активованої передачі.
 • Штатним ключем послабити гайки на колесі.
 • Розташувати домкрат з опорою на ребро жорсткості лонжерона (близько 40 мм від порога) і підняти машину.
 • Відкрутити гайки колеса цілком, зняти і укласти його під днище автомобіля для підстраховки.
 • Демонтувати підкрилок, видаливши болти і знявши кліпси.
 • Зверніть увагу на скупчилася бруд в порожнині крила. Її потрібно видалити і дати просохнути очищеним поверхням.
 • Приберіть заглушку протитуманних фар, відкрутивши 4 самореза кріплення (потрібна маленька, менше 6-8 см, фігурна викрутка). Три головних самореза знімаються штатної викруткою, а до 4-го рукою з інструментами дістатися важко.
 • Зніміть заглушку противотуманной фари. На штатне місце встановіть ВТФ.

Збірку проводять в зворотному послідовності.

Kia RIO: ЗАМІНА ЛАМП ДГЗ НА Kia RIO / Легкий спосіб ЗАМІНИ ЛАМП денні ходові ВОГНІВ НА Kia RIO 3.

Далі роботу проводять в зворотному порядку. Галогенові прилади голими руками не чіпають. працюють в бавовняних рукавичках.

Міняємо лампочки задніх ВТФ

В задніх протитуманних фарах Kia RIO 3 зміна світлових пристроїв здійснюється ідентично для обох сторін.

другий спосіб

Інший варіант передбачає демонтаж бампера. При цьому спрощується прокладка проводки через моторний відсік та підключення до електронної мережі та пристроїв керування автомобілем.

Заміна лампочки ВТФ Kia RIO

Лампа противотуманной фари Kia RIO 3 заміна

Заміна лампи в противотуманной фарі Kia RIO 2012. 2014 процес не складний, який не вимагає спеціального інструменту або особливих навичок. На всю роботу як правило йде не більше 30 хвилин.

У протитуманних фарах Кіо RIO стоять лампи H8, найзручніше їх замінювати на естакаді.

Для заміни лампи хрестоподібної викруткою вивертаємо гвинт пістона.

Виймаємо пістон кріплення підкрилки до переднього бамперу. Аналогічно виймаємо другий пістон кріплення підкрилки до переднього бамперу

Стискаємо два фіксатора колодки проводів.

Від’єднуємо колодку від лампи. Повертаємо лампу проти годинникової стрілки.

Виймаємо її з корпусу фари. Встановлюємо нову лампу в зворотній послідовності.

Самостійна заміна ламп в блок-фарі, ліхтарі, ВТФ, поворотник, салонеЧасть 1.

Цілком зрозуміле бажання багатьох власників Kia RIO заощадити на візиті в сервісний центр, якщо мова заходить про сущих дрібницях, наприклад, невідкладної заміни перегоріли лампочки. Перестала світити галогенка, завередував поворотник. з цими напастями можна впоратися самостійно. Треба тільки простудіювати наш курс починаючого електрика і точно дотримуватися наведених нижче інструкцій.

Заміна ламп в блок-фареРаботи показані на правій блок-фарі, на лівій всі операції здійснюються аналогічно.

Привіт всім. Нещодавно я купував лампочки в ВТФ за 200 руб, прожили місяці три, тепер купив ось ці,

Коментарі та думки власників 23

Ставили точно такі ж в бічне підсвічування Opel Mokka. Близько півроку тому. Працюють стабільно.Правда режими роботи тут складно порівнювати)

Лампи майже як і звичайні ставив такі тільки Н4

Якщо в якості ДГЗ, то поставив би діодні. Що стосується ламп (саме цих). світять білим, але толку 0, т.к потужність 35в- ні про що Скільки проходять не знаю, у себе такі викинув через тиждень і поставив Філіпс прості Н11. Вони по 55в і тепер ПТФ- реально ВТФ. У фарах стоять Philips X-tremeVision. Задоволений повністю. В ВТФ їх ставити побоююсь (хоча дуже хочеться) через збільшеної потужності. Боюся відбивачі швидко помруть.

Якщо в якості ДГЗ, то поставив би діодні. Що стосується ламп (саме цих). світять білим, але толку 0, т.к потужність 35в- ні про що Скільки проходять не знаю, у себе такі викинув через тиждень і поставив Філіпс прості Н11. Вони по 55в і тепер ПТФ- реально ВТФ. У фарах стоять Philips X-tremeVision. Задоволений повністю. В ВТФ їх ставити побоююсь (хоча дуже хочеться) через збільшеної потужності. Боюся відбивачі швидко помруть.

Я в Церато в ВТФ поставив теж Н11 55 пт. Світло був хороший, але коли розібрав ВТФ для установки лінз, то увібел що відбивач почав спучуватися. Був засмучений. Хотів в RIO той же Н11 поставити, тепер вже не знаю. У RIO ВТФ менше за обсягом ніж в Церато.

Заміна лампочки в ПТФ Kia RIO-3

Для заміни лампочки в протитуманних фарах в Kia RIO-3 не потрібно звертатися на СТО, все можна зробити самостійно. Процедура не складніше заміни лампочок в передніх фарах. Однак, для зручного доступу до зворотної сторони ВТФ, необхідно заміну виконувати на естакаді або ямі.

В ВТФ Kia RIO-3 використовуються галогенні лампочки з маркуванням. Н8 35W. Фахівці не рекомендують ставити лампочки більшої потужності, тому що це може привести порушень в роботі електроустаткування автомобіля. Говорячи простіше. можуть перегоріти запобіжники або проводка, а це створює передумови для виникнення пожежі.

Порада: лампочки слід міняти парами, тому що колір світла нової лампочки буде яскравіше старої. До того ж, лампочки мають однаковий ресурс, тому існує висока ймовірність, що за першої лампою, найближчим часом перегорить і друга.

Як замінити лампочку в противотуманной фарі Kia RIO-3

Протитуманні фари автомобіля покращують огляд дорожнього покриття і забезпечують більш безпечне пересування в умовах туману або дощу. З урахуванням нашого клімату, протитуманні фари використовуються більшу частину року. Тому якщо одна з лампочок перегоріла, не затягуйте з заміною. Від цього залежить безпека вас і інших учасників руху.

Протитуманні фари встановлені нижче рівня передніх блок-фар, що дозволяє їм висвітлювати поверхню дороги, що має найменшу щільність туману. Також, на відміну від ближнього світла (промені відбиваються від крапель вологи на рівні очей водія і створюється біла непрозора завіса), світло ВТФ поширюється нижче рівня очей водія, а також має горизонтальну площину, що дозволяє в умовах поганої видимості висвітлювати не тільки простір попереду автомобіля. а й на всі боки. При цьому світло ВТФ не засліплює водіїв зустрічних машин.

Порядок заміни лампочки в ПТФ Kia RIO-3

 • Встановіть автомобіль на естакаду і забезпечте зручний доступ до нижньої частини переднього бампера.
 • Доступ до задньої частини противотуманной фари закритий передньою частиною підкрилки, тому хрестоподібної викруткою відкрутіть два гвинти кріплення.
 • Зігніть підкрилок.
 • Просуньте руку в відкрився люк і від’єднайте колодку з проводом електроживлення, для цього стисніть бокові фіксатори.
 • Замініть стару лампочку на нову, і встановіть її на місце, виконавши всі дії у зворотній послідовності.
 • Переходьте до заміни лампочки в другій ВТФ Kia RIO-3.

Як поміняти туманки на Kia RIO

Самостійна заміна ламп в блок-фарі, ліхтарі, ВТФ, поворотник, салонеЧасть 1.

Цілком зрозуміле бажання багатьох власників Kia RIO заощадити на візиті в сервісний центр, якщо мова заходить про сущих дрібницях, наприклад, невідкладної заміни перегоріли лампочки. Перестала світити галогенка, завередував поворотник. з цими напастями можна впоратися самостійно. Треба тільки простудіювати наш курс починаючого електрика і точно дотримуватися наведених нижче інструкцій.

Заміна ламп в блок-фареРаботи показані на правій блок-фарі, на лівій всі операції здійснюються аналогічно.

KIA RIO: ЗАМЕНА ЛАМП ДХО НА КИА РИО/ЛЕГКИЙ СПОСОБ ЗАМЕНЫ ЛАМП ДНЕВНЫХ ХОДОВЫХ ОГНЕЙ НА KIA Rio 3.

Протитуманні фари автомобіля покращують огляд дорожнього покриття і забезпечують більш безпечне пересування в умовах туману або дощу. З урахуванням нашого клімату, протитуманні фари використовуються більшу частину року. Тому якщо одна з лампочок перегоріла, не затягуйте з заміною. Від цього залежить безпека вас і інших учасників руху.

Протитуманні фари встановлені нижче рівня передніх блок-фар, що дозволяє їм висвітлювати поверхню дороги, що має найменшу щільність туману. Також, на відміну від ближнього світла (промені відбиваються від крапель вологи на рівні очей водія і створюється біла непрозора завіса), світло ВТФ поширюється нижче рівня очей водія, а також має горизонтальну площину, що дозволяє в умовах поганої видимості висвітлювати не тільки простір попереду автомобіля. а й на всі боки. При цьому світло ВТФ не засліплює водіїв зустрічних машин.

Порядок заміни лампочки в ПТФ Kia RIO-3

 • Встановіть автомобіль на естакаду і забезпечте зручний доступ до нижньої частини переднього бампера.
 • Доступ до задньої частини противотуманной фари закритий передньою частиною підкрилки, тому хрестоподібної викруткою відкрутіть два гвинти кріплення.
 • Просуньте руку в відкрився люк і від’єднайте колодку з проводом електроживлення, для цього стисніть бокові фіксатори.
 • Замініть стару лампочку на нову, і встановіть її на місце, виконавши всі дії у зворотній послідовності.
 • Переходьте до заміни лампочки в другій ВТФ Kia RIO-3.

Заміна лампочки в ПТФ Kia RIO-3

Для заміни лампочки в протитуманних фарах в Kia RIO-3 не потрібно звертатися на СТО, все можна зробити самостійно. Процедура не складніше заміни лампочок в передніх фарах. Однак, для зручного доступу до зворотної сторони ВТФ, необхідно заміну виконувати на естакаді або ямі.

В ВТФ Kia RIO-3 використовуються галогенні лампочки з маркуванням. Н8 35W. Фахівці не рекомендують ставити лампочки більшої потужності, тому що це може привести порушень в роботі електроустаткування автомобіля. Говорячи простіше. можуть перегоріти запобіжники або проводка, а це створює передумови для виникнення пожежі.

Порада: лампочки слід міняти парами, тому що колір світла нової лампочки буде яскравіше старої. До того ж, лампочки мають однаковий ресурс, тому існує висока ймовірність, що за першої лампою, найближчим часом перегорить і друга.

Лампа противотуманной фари Kia RIO 3 заміна

Заміна лампи в противотуманной фарі Kia RIO 2012. 2014 процес не складний, який не вимагає спеціального інструменту або особливих навичок. На всю роботу як правило йде не більше 30 хвилин.

У протитуманних фарах Кіо RIO стоять лампи H8, найзручніше їх замінювати на естакаді.

Для заміни лампи хрестоподібної викруткою вивертаємо гвинт пістона.

Виймаємо пістон кріплення підкрилки до переднього бамперу. Аналогічно виймаємо другий пістон кріплення підкрилки до переднього бамперу

Стискаємо два фіксатора колодки проводів.

Від’єднуємо колодку від лампи. Повертаємо лампу проти годинникової стрілки.

Виймаємо її з корпусу фари. Встановлюємо нову лампу в зворотній послідовності.

Які лампи в Гтс Kia RIO 3?

Найменування Позначення по ЄЕК Позиція на фото
лампа дальнього / ближнього світла Н4 1
лампа покажчика повороту PY21W 3
лампа габаритного світла W5W 9
Лампа противотуманной фари Н8 2

Які лампочки поставити на Kia RIO?

Яка лампа підійде для Kia RIO зі звичайними фарами? На заводі встановлюють лампи 60/55 H4 (код 1864761566): 60/55. це потужність ближнього (55) і далекого (60) світла у ВАТ, H4. тип цоколя.

Які лампочки Kia RIO 3?

Список ламп, що встановлюються на Kia RIO 3:

 • Протитуманні фари: H8, потужність 35 Вт;
 • Передня блок-фара:
 • лампа дальнього / ближнього світла, H4, потужність 60/55 Вт;
 • Задній ліхтар (на кришці багажника і крилі):
 • лампа покажчика повороту, PY21W, потужність 21 Вт, жовтого кольору;

Як включати денні ходові вогні на Kia RIO?

Підключити ДГЗ на Kia RIO буде досить просто. Для цього два впаяних діода від вогнів під’єднують до мінуса акумулятора і до реле (відповідно, один провід до одного агрегату). В цьому і буде полягати головна дія по встановленню денних ходових вогнів.

Які лампи в протитуманки Kia RIO 3?

Лампи, застосовувані в автомобілі Kia RIO 3 (випуск з 2011)

Світловий прилад Кількість, шт Тип лампи
Передні протитуманні фари 2 H8
Бічні покажчики поворотів 2 WY5W
Задні покажчики поворотів 2 PY21W
Задні протитуманні ліхтарі P21W

Які лампочки стоять в ДГЗ Kia RIO?

Денні ходові вогні розташовані на місці ВТФ оснащені лампами P21W 12v. Якщо говорити простіше. це звичайна одноконтактні лампа, яка використовується так само в задніх ліхтарях.

Які лампочки ближнього світла на Kia RIO 3?

Які лампи ближнього світла встановлені на Kia RIO 3? На автомобілі цієї моделі встановлюють лампи ближнього світла. 60/55 H4. Це звичайна галогенна лампа з двома спіралями і потужністю 55/60 Вт, оснащена цоколем H4.

ДГЗ на Kia RIO

ДГЗ, або денні ходові вогні, змінюють, коли закінчується їх ресурс, або в тому випадку, якщо хочуть замінити галоген на світлодіодні оптичні прилади.

Процедура займає 10 хвилин, проходить без демонтажу підкрилки, коліс і бампера. Порядок роботи:

 • Патрон знаходять з боку пильовика. Намацують пальцями, вивертають вліво.
 • Витягають патрон, з нього. стоковий світловий елемент.
 • Натискають на фіксатор, від’єднують дроти від патрона.
 • Ставлять новий елемент.
 • Потім патрон поміщають в пази, провертають вправо.

Коли лампа з патроном на місці, в роз’єм вставляють проводи.

Лампи, встановлені в задніх фарах Kia RIO

Як і вся конструкція, світлове обладнання компактного сімейного Kia RIO продумано. Воно надає стильний і спортивний вигляд машині в будь-якому варіанті кузова.

Лампи на Kia RIO 3 міняють у міру перегоряння або з метою тюнінгу оптики. Демонтаж задніх ліхтарів і заміна лампочок займає мало часу. Але для седанів і хетчбеків є свої нюанси.

На хетчбек задню обробку не знімають. На седані інакше: перш демонтують задню обробку багажника. Витягають патрони, знімають оббивку.

 • Від’єднують електричний роз’єм від фари.
 • Відгвинчують гайки, знімають ліхтар.
 • Міняють перегоріли елемент на новий.

До галогенних колбам не торкався відкритою долонею, інакше на склі залишаються жирні плями, воно каламутніє. Якщо це сталося, колбу протирають бавовняною тканиною, змоченою в спирті.

Заміна лампи габаритного світла

Габаритні вогні називають стоянковими, або паркувальними. Їх включають, щоб позначити корпус автомобіля, коли він стоїть в темний час. Згідно ПДР (пункт 19.3), це обов’язкова умова, за недотримання якого карають штрафом.

У припаркованому транспорті малопотужні вогні повинні горіти постійно. У Кия RIO спереду вони розташовані в блок-фарі.

Порядок дій для заміни лампочки з цоколем 5w5 і потужністю 5 Вт:

 • Демонтують задній кожух.
 • Тягнуть за патрон «габарітку», виймають разом з перегорів елементом.
 • Витягують лампочку з гнізда патрона.
 • вставляють запасну.

Потім збирають демонтовані частини, встановлюють на місце. Стоянкові вогні світять тьмяно, акумулятор не саджають.

противотуманки

Протитуманні фари дислокуються нижче передньої оптики. Вони висвітлюють поверхню дорожнього покриття нижче рівня очей водія в горизонтальній площині, а також захоплюють бічну частину дороги. При цьому не засліплюють зустрічні машини і пішоходів.

Для зручності заміни ламп в ВТФ Kia RIO 3 машину ставлять на естакаду. Міняють парами. Беруть з цоколем Н8 і потужністю 35 Вт.

 • На естакаді або оглядовій ямі забезпечують доступ до нижньої частини бампера.
 • Відкручують два гвинти кріплення передньої частини підкрилки.
 • Відгинають його, відкриваючи вид на задню частину ВТФ.
 • Від’єднують дроти електроживлення: для цього стискають бічні фіксатори.
 • Виймають стару лампочку, змінюють на нову.

Встановлюють все на місце у зворотному порядку. Потім переходять до другої противотуманки.

Заміна лампи ближнього / дальнього світла

Власники з початковими знаннями електрики для заміни світлових приладів автомобіля не звертаються в автосервіс.

Лампи ближнього світла Kia RIO 2014 року змінюють парами. Коли перегорає одна, через час згасне інша. у них однаковий ресурс. Світло фар повинен бути однаковим, а новий прилад буде горіти яскравіше.

 • відкривають капот.
 • З тильного боку фари знаходять захисну кришку. Відкручують її. Права фара доступніше лівої. Якщо до неї важко підібратися, знімають блок запобіжників.
 • У відкритому просторі на центральному місці знаходять лампу головного світла. Від’єднують від неї електроживлення.
 • Елемент утримується пружиною-фіксатором. Її виводять із зачеплення натисканням пальця.
 • Дістають який прийшов став непридатним лампу, ставлять нову.

Далі роботу проводять в зворотному порядку. Галогенові прилади голими руками не чіпають. працюють в бавовняних рукавичках.

Які лампочки знаходяться в передній фарі Kia RIO 3

Зовнішній освітлювальний комплект автомашини включає передні (головні) фари, задні ліхтарі, габаритні (стоянкові) вогні, підсвічування салону і номерного знака, стоп-сигнали.

 • освітлення дороги вночі і в погану погоду (туман, снігопад);
 • позначення контуру автотранспорту і напрямок його руху;
 • попередження інших учасників дорожнього руху про зміну маршруту і швидкості.

У міжнародній практиці автомобільне освітлення засноване на колірній мнемонике. Головні вогні. білі, задні ліхтарі випромінюють червоне світло, бічні. жовтий.

Автомобіль оснащений світловими приладами, які відповідають його конструкції. На Kia RIO в передній оптиці застосовують:

 • Прилади ближнього і дальнього світла. Форма цоколя. На ближнє світло припадає 55 Вт, на дальній. 60 Вт.
 • Поворотники PY21W. Скло забарвлене, потужність. 21 Вт.
 • елемент габаритного світла W5W. 5 Вт.

У міжнародній маркування буква «Н» позначає галогенні фари.

Галогенові лампи ближнього світла Kia RIO 2013 служать 600 годин, якщо в ланцюзі стабільну напругу.

Лампи Kia RIO 3, заміна ламп ближнього і дальнього світла, протитуманних фар

Автомобільна світлова техніка. комплекс приладів, які забезпечують безпечну їзду. Лампи на Kia RIO 3 в фарах, ліхтарях і подсветках перегорають, розбиваються. Водії стежать за станом освітлювальних приладів, несправність яких тягне покарання за статтею 12.20 КоАП.

Які лампи краще для Kia RIO

У перших двох поколіннях автомобілів корейської розробки (випуск до 2012 року) стоять звичайні фари з маркуванням 60/55 Н4.

 • Philips X-treme Vision польського виробництва. Лампи виготовлені з кварцового скла, світять на 45-50 м, служать 450 годин. Світло. яскравий білий, з колірною температурою 3500 К. Лампи продають парами. За результатами тесту Загального німецького автомобільного клубу ADAC, лампи отримали оцінку «добре».
 • Philips LongLife EcoVision виробляють Німеччина і Польща. Кварцеве міцне скло не боїться вібрації. Сильний світловий потік, комплектація по 2 штуки. Термін служби. 1 500 годин. Колір близький до рідних.
 • Philips LongLife EcoVision. Оптика виготовлена ​​в Німеччині і Польщі, дає на 90% більше світла. Продають по одній штуці. Нове дизайнерське рішення. срібне напилення і блакитний сектор.
 • Osram Original Line німецького виробника. Покращують видимість на дорозі на 130% порівняно зі штатними лампам. Без заміни працюють 500 годин. Продають по одній штуці.

Лампи на Kia RIO 3 в рестайлинге 2015 року та четвертого покоління 2018 роки з заводу йдуть з кодом 1864755007L. Оснащені лінзами. прожекторними фарами. Марковані 55 Н7. Їх замінюють аналогами:

 • Philips X-treme Vision. Виготовлені в Польщі. Світять яскравіше на 130%, служать довше. 450 годин. Продаються по 2 штуки в упаковці. Кварцові скло водонепроникно.
 • Osram Original Line. Потужність. 58 Вт, служать 550 годин. Німецьке виробництво. Покращена на 130% видимість. В упаковці одна лампа, до неї купують пару, щоб міняти одночасно.
 • Philips LongLife EcoVision польського і німецького виробництва. Витримують перепади температур. Міцні, працює 1 500 годин. Продаються парами. Технологія. галоген.

Технічний регламент наказує міняти оптику головного світла в парі.

Індикація на панелі

Спочатку потрібно демонтувати приладову панель.

Демонтований щиток приладів (вид ззаду)

Для підключення світлового індикатора включеного положення ВТФ Kia RIO 3, слід під’єднати плюсової провід від противотуманок до восьмого контакту штатного роз’єму приладовій панелі.

Проводок, що відповідає за індикатор ВТФ, вставляється на 8-му ніжку штатного роз’єму щитка приладів. На дану ніжку повинен бути поданий плюс від ВТФ.

Для цього знадобиться тягнути окремий провідник, який попередньо готується. Потрібно буде приєднати контакт типу «мама», найкраще припаяти і додатково захистити термоусадкой. На цьому монтаж протитуманних фар Kia RIO 3 завершений.

Монтаж протитуманних фар Kia RIO 3 завершений.

Встановлюємо противотуманки на RIO 3

Установка ВТФ на Kia RIO 3 покоління починається з демонтажу бампера з подальшим зняттям штатних пластикових заглушок. Вони зафіксовані саморізами, які в подальшому використовуються для кріплення лівої і правої туманки. Далі монтується електропроводка в наступному порядку:

  Від’єднуються обидві клеми від акумуляторної батареї;

Від’єднуємо обидві клеми від акумулятора
Мінусовій провід противотуманок Kia RIO 3 найзручніше посадити на підсилювач переднього бампера, висвердливши отвір під болт розміром М5;

Просвердлюємо підсилювач бампера і болтом на М5 прикручуємо масу для лампи ВТФ

 • На наступному етапі простягається проводка до чотирьох контактному силовому реле. Кожен контакт пронумерований:
  • до 86 підключається постійний мінус;
  • до 87 через запобіжник простягається провідник з постійним плюсом;
  • до 85. керуючий плюс;
  • від 30 подається плюс на ВТФ.

  Перед тим, як приступити до включення в ланцюг реле 23,3777, розглянемо його принцип дії. На ніжці шостого контакту знаходиться керуючий плюс. У момент появи «маси» на ніжці під номером п’ять відбувається перекидання контактного частини на 1 і 4 ніжці. Відповідно спостерігається або їх замикання, або розмикання в залежності від початкового положення. У момент зняття «» з шостої контактної ніжки реле повертається у вихідне положення, тобто розмикається.

  Схема підключення реле 23,3777

  Схема підключення реле 23,3777:

  • 1. необхідно підвести постійний «», можна безпосередньо від силового реле з ніжки під номером 87;
  • 2. не задіяний;
  • 3. «маса»;
  • 4. підводиться керуючий плюс від 85 контакту. Якщо планується задіяти світловий індикатор включеного положення протитуманних фар Kia RIO 3 покоління, то далі провід простягається або безпосередньо до відповідної лампочці на приладовій панелі, або лампу включає кнопки;
  • 5. приєднується постійний мінус від кнопки включення ВТФ, яка короткочасно замикають ланцюг в момент натискання;
  • 6. підводиться керуючий «», найкраще від габаритних вогнів.

  При бажанні на заключному етапі здійснюється підключення світлового індикатора включеного положення ВТФ Kia RIO 3 покоління на приладовій панелі.

  Как заменить все лампы в передних фарах, Kia Rio III. Как снять передние фары.

  Встановлюємо ВТФ на Kia RIO 3

  Передні ВТФ Kia RIO 3 покоління передбачені не для всіх комплектацій. При наявності навичок в роботі з електричними приладами можна самостійно встановити противотуманки. Розглянемо, як проходить монтаж своїми руками і що для цього необхідно.

  необхідні запчастини

  Для монтажу протитуманних фар на Kia RIO 3 покоління знадобиться підготувати наступні запчастини:

   ліва і права противотуманки. артикули (каталожні номери) для них 922014X000 і 922024X000;

  Права та ліва противотуманки. артикули. 922014X000 і 922024X000 (посилання на джерело зображення)
  кнопка від Kia RIO 3 в комплектації люкс для управління обігрівом лобового скла. 937404Y000;

  Кнопка від комплектації Люкс для управління обігрівом лобового скла. арт. 937404Y000
  зовнішні запобіжники з номінальним струмом плавкої вставки на п’ятнадцять ампер;

  Зовнішній запобіжник на 15А
  чотирьох контактна силове реле;

  Чотирьох контактна силове реле
  реле для задніх протитуманних фар 23,3777;

  Реле для задніх протитуманних фар 23,3777
  два роз’єми євро стандарту для протитуманних фар;

  Роз’єм євро стандарту для протитуманних фар
  десять метрів проводу;

  Провід й захисна гофра для електропроводки

 • шість метрів захисної гофри для електропроводки;
 • термоусадка;
 • контакти виду «мама».
 • Установка передніх ПТФ на Kia RIO 3 покоління дозволить якісно поліпшити рівень світлового потоку, а також підвищити безпеку руху в тумані. При самостійному монтажі протитуманних фар, слід дотримуватися конкретний порядок дій і заходів безпеки при роботі в електричних ланцюгах. Для полегшення процесу розподілу проводів для підключення протитуманних фар можна придбати готовий джгут.