Заміна голови головки циліндра Ford Focus. Заміна прокладки Ford Focus 2

Заміна голови головки циліндра Ford Focus

Існує ряд несправностей, завдяки якому GBC VAZ “шість” повинні бути демонтовані від автомобіля для подальшої діагностики або відновлення. Давайте зупинимось на них більш детально.

Прокладка вигоріла

Наступні ознаки свідчать про те, що прокладка HBC не виходить (спалений або прорвався через нього):

 • Поява підземних каменів або прорив газів на перехресті між блоком двигуна та головою. За допомогою цього явища в експлуатації електростанції з’являються сторонні шуми. При розриві зовнішньої оболонки ущільнення можуть з’явитися сліди змащення або теплоносія (теплоносія);
 • Формування емульсії в моторному маслі. Це відбувається, коли теплоносія потрапляє через прокладку в нафту або коли тріщина утворюється в БК;
 • Поява білого диму з вихлопної системи. Білий вихлоп виникає, коли охолоджуюча рідина потрапляє в камеру згоряння двигуна. У такій ситуації рівень рідини в резервуарі розширення поступово знижується. Несвоєчасний ремонт може призвести до гідравлічної куртки. Гідродар. несправність, спричинена різким підвищенням тиску в утримувальному просторі;
 • змащування та/або вихлопні гази в системі охолодження двигуна. Можна ідентифікувати змащування в теплоносій за наявністю масляних плям на поверхні рідини в розширювальному резервуарі. Крім того, коли в резервуарі можуть з’явитися герметичність прокладки, бульбашки можуть з’являтися, що вказує на проникнення охолодження вихлопних газів у систему охолодження.

Пошкодження HBZ

Причини можуть призвести до формування дефектів на поверхні блоку блоку: наступні причини:

 • тривала експлуатація живлення;
 • перегрівання двигуна;
 • Погана рідина охолодження.

Дефекти подібного роду усуваються шляхом обробки площини з попереднім демонтажу голови.

Пошкодження ралі площини на прикладі GBC “Kalina”

Тріщини в голові блоку

Основними причинами, які призводять до появи тріщин у HBC, є перегрівання двигуна, а також неправильна жорсткість кріпильних болтів під час встановлення. Залежно від характеру пошкодження, голову можна відремонтувати за допомогою зварювання аргону. З серйозними дефектами HBC вам доведеться замінити.

Перегрівання двигуна може призвести до появи тріщини на GBC

Носіння втулків направляючих

З великим пробігом двигуна або використанням низького якості моторного масла, направляючи втулки клапанів, що призводить до порушення напруги між сідлом та пластиною клапана. Основна особливість такої несправності. це збільшення споживання нафти, а також поява розміру диму з вихлопної труби. Проблема усувається заміною втулків направляючих.

Носіння клапанів

Клапани Содла може зношуватися з кількох причин:

 • використання низькоякісного палива;
 • великий пробіг двигуна;
 • Неправильне встановлення запалювання.

Несправність вирішується корекцією або заміною села. Крім того, система запалювання є безвідмовною.

Дефекти сідла призводять до вільного пристосування клапана та втрати герметичності камери згоряння

Шпора свічки запалювання

Цілком рідко, але трапляється, що внаслідок надмірного затягування свічки частина розбивається на нитці в отворі для свічки. Щоб витягнути залишки елемента свічки GBC, необхідно демонтувати його та відкрутити різьбову частину з імпровізованими інструментами.

Несправність CPG

Коли проблеми з циліндрською групою двигуна двигуна, голова блоку також потрібно видалити. Найпоширеніші поломки CPG включають:

 • Збільшення зносу циліндрів, кілець та поршнів;
 • пошкодження поршня;
 • відпочинок кілець.

З надмірним зносом циліндрів двигун повністю розбирається для заміни групи поршня, а також для інтерпретації внутрішньої порожнини циліндрів на машині. Щодо пошкодження самих поршнів, хоча вони нечасті, вони вигорають. Все це призводить до необхідності демонтувати HBC та замінити несправні деталі. Коли дзвонить, нормальна робота циліндра та двигуна в цілому стає неможливою.

Коли кілець падає, порушується нормальна робота двигуна

Головка циліндра, клапани приводу

Гарбонський стоматологічний пояс механізму розподілу газу

 • Захист нижньої передачі (різні страти; для зняття болта та видалення демпфера вібрації).
 • Болт (момент затягування: 10 н м).
 • Болт (момент затягування: 10 н м).
 • Болт (момент затягування: 20 н м).
 • Захист верхньої передачі (різні страти; при встановленні обережно поєднуються з нижчим захистом передач).
 • Рометний ремінь (перед видаленням позначте напрямок обертання крейдою або маркером).
 • Болт (момент затягування: 25 н м).
 • Гайка (момент затяжки: 10 н м).
 • Шайба.
 • Болт (момент затягування: 100 н м; підтримка та затягування, щоб утримувати контроль 3036).
 • Розтягнутий ролик (різні продуктивність).
 • Зірочка розподілу валу.
 • Жорсткий захист від пояса (різні страти).
 • Гайка (момент затяжки: 10 н м).
 • Болт (момент затягування: 20 н м).
 • Сегментований шпон (переконайтесь у щільній посадці).
 • Захист стелажів редуктору (різноманітна продуктивність).
 • Інсталяційний болт натяжного валика (момент затягування: 25 н м).
 • Проміжна зірочка (позначте правильне положення установки; вузька щока зірки повинна бути спрямована, а тег першого циліндра повинна бути помітною спереду).
 • Зірка колінчастого вала (контактна поверхня між зірочкою та колінчастим валом повинна бути чистою з масла; її можна встановити лише в одному положенні).
 • Болт зірочки колінчастого вала (момент затягування: 90 н м більше ¼ повороту (90 °); замініть його новим після кожного видалення; не застосовуйте масло до нитки; використовуйте контроль 3099 для повороту та затягування).
 • Болт проміжної зірки (момент затягування: 100 Н м; Використовуйте контроль і затягування для управління та затягування 3036).
 • Напруженість слізного ременя (різні страти).
 • Болт (момент затягування: 10 н м).

Видалення

Видаліть звукоізоляцію.Стрілки-.

Вийміть приводний ремінь генератора (див. Відповідний розділ вище).

Зніміть верхній захист редуктора.Стрілки-.

Позначте напрямок обертання редуктору крейдою або маркером.

Встановіть колінчастий вал на мітку першого циліндрового поршня.Стрілки-повернувши його за центральний болт шківа в напрямку нормального обертання двигуна.

Зауважте, в той же час, позначка зірочки розподільного валу повинна збігатися з міченим позначенням перед редуктором.Стрілки-. Якщо теги не відповідають, вийміть колінчасте вал ще на ще повну революцію.

Відкрутіть болти демпфера вібрації.

Відкрутіть болти основного захисту ремінця.Стрілки-.

Заміна прокладки GBC Kalina 8 Cl

Якщо двигун Rplada Kalina має витік моторного масла (11194 1,4 16 клітин.) При охолодженні води на стику головки циліндрів, вийміть та замініть прокладку. Витік також відбувається через кривизну голови через перегрівання. Вам знадобиться: Динамометричні клавіші 13, 17, 19, 19, головки голови P 10, 13, 17, шестикутна ключ P 10, викрутка.

Видаліть кожух двигуна (“”) 2. Встановіть поршень 1.го циліндра в поршні тактильного стиснення (див. )

Зменшити тиск джерела живлення, якщо робота буде виконана негайно 3. Зменшити тиск у P (см. Зниження тиску палива в р). 4 Від’єднайте провід від негативного терміналу.

Злити охолоджуючу рідину (див. Заміна антифриз). 6. Зніміть повітряний фільтр (див. Видалення та встановлення повітряного фільтра).

Від’єднайте нагрівальні шланги від дросельної заслінки; 8. Вийміть вузол дросельної заслінки. Видалення та встановлення дросельної заслінки).

Від’єднайте пучки проводів від котушок запалювання. Вийміть котушки запалювання та знімайте свічки запалювання (див. Заміна та обслуговування свічок запалювання). 10.

Від’єднайте прокладки проводки проводів від датчика тиску тиску масла від датчика температури замерзання, щоб ви могли зареєструвати управління двигуном та фазовим датчиком. одинадцять. Відкрутіть затискачі та відключіть 5 шлангів радіатора. Термостат труб с. 12.

Від’єднайте блок трубки від датчика антифриз. 13. Відкрутіть гайку на гайці кінчиків масового дроту з 13 ключем і вийміть дріт. 14. Видаліть колектор входу (див. Видалення та встановлення вхідного колектора).

Прочитайте заміну клапанів OSSS VAZ 2107

Вийміть гвинт на затискачій пластині паливного кронштейна до головки циліндра і вийміть пластину. 16. Відкрутіть болт кріплення гайком 10 і відключіть заземлюючий дріт від головки пристрою. 17. Зніміть кришку голови (див.

Замініть ущільнювач кришки головки циліндра). 18. Зніміть гайковий ключ на 5 мм і вийміть захисну кришку переднього пояса.

Відкрутіть кріпильні болти або верхню передню кришку шестикутної клавіші приводу передач на 5 і вийміть кришку. 20. Відпустіть ключ на 15 болтів кріплення натяжного валика та вийміть ремінь синхронізації.

голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford

Так що шківи розподільного вала не обертаються, скрутіть болти, що кріплять шків, вийміть шківи. 22. І вийміть канавки з канавок валів 23.

Перетворіть ключ на 15 кріплення, щоб видалити розтяжне відео. 24. Видаліть основне відео, повернувши гайковий ключ на 15 кріпленнях. 25. Зніміть 10 5 болтів, що прикріплюють задню частину часу заднього ременя, і вийміть кришку. Рис.

Прочитайте заміну вилки зчеплення Vaz 2109

Процедура затягування кріплення головки циліндра головки циліндра 26. Зніміть 10 болтів, що кріплять головку блоку до блоку циліндрів за допомогою шестикутного ключа у зворотному порядку (рис. 6.

3) і вийміть головку блоку. 27. Вийміть голову голови. Болти головки циліндрів розтягуються при багаторазовому використанні, тому замініть їх новими.

Очистіть сполучні поверхні головки циліндра та блок циліндрів (ви повинні бути сухими та бездоганними). 29. Зніміть масло з різьбових отворів у блоці під головними болтами. тридцять. Переконайтесь, що в гніздах останніх отворів балона циліндра під основними болтами є 2 кріплення втулки.

Монтаж GBC GBC VAZ Injector 8 клапанів Viburnum

Якщо голови втулків залишаються в голові або на виході блоку під час видалення, натисніть їх у блок відповідно до повної програми. 31. Встановіть останню прокладку голови на пристрій. Використання вживаної прокладки заборонено.

Перед встановленням прокладки вийміть масло з підключених поверхонь пристрою та його голови. Прокладка може бути чистою і сухою. Не дозволяйте нафту дістатися до поверхні прокладки. 6.

Прочитайте, скільки олії вилити олію в irbis ttr 250

3, що надуває головку циліндра, щоб затягнути болти 32. Встановіть голову на блок, переконайтесь, що колінчасте вал і розподільний вал знаходяться в положенні VMT (обидва циліндри 1.го циліндра повинні бути закриті). Затягніть болти, що кріплять головку блоку в послідовності (показано в рисі. 6.3 к.с. у чотири етапи: 3,5. момент 69.4

85,7 нм (7,1.8,7 / нм) 4. Затягніть болти повністю.

Прикріпіть видалені деталі до головки пристрою та підключіть шланги та дроти P у зворотному порядку. Встановлення вхідного валу розподілу, що забезпечує експлуатацію датчика РП на двигуні. Встановіть шківи валу розподілу споживання. Відрегулюйте натяг ременя ГРМ (див. Заміна коробки передач P та натяжного валика) та ременя генератора (див.

Заміна прокладки кришки клапана та відновлення гідравлічного ланцюга ланцюга часу Ford Focus 1

У цьому випадку, якщо лише замінити прокладку кришки клапана автомобіля Ford Focus 1, двигун 1.6 I DURATEC 8V, потужністю 98 літрів.З., Але побутове відновлення схеми гідравлічного волокна та огляд механізмів часу фокусування 1.го покоління з робочим об’ємом 1.6 літрів з 8-клапанним ланцюговим приводом.

Покладка голови почала проходити масло (запах пішов від випускного) Я поклав її на герметик, фокус не вдався, прокладка в такому стані (напевно, для багатьох) після 13 років виглядає як шматок твердого пластику. І більше немає промови про нормальні властивості холдингу гуми, особливо жорстке прокладка стало і вибухнуло з колекціонера випускника.

Як я змінив прокладку кришки клапанів Ford Focus 1

Купила прокладку “Takoma Pvr1115139 в’язниця. Клап. Ford 1,0/1,3/1,6-Zetec-Roca обкладинки “. Виявляється, краще негайно придбати прокладку, ніж ризикувати з герметиком, який може впасти в двигун! Він застосував невелику кількість односпельної всередину, герметик шукав Особливо важко очистити герметик за допомогою HBC, а кришка виконала ювелірні вироби протягом години! Прокладка м’яка, на 0 градусів, немає задирів, і найдивовижніший, неприємний запах, як і від усіх китайців, ні, вона стала дуже точно на місці, не існує 140 км папок за день!

Основное в снятии крышки головки ГБЦ самый важный инструмент головка на «8», обычный трубчатый не открутил — вернее не стронул болтики: болты перед откручиванием обстучать, обстукивание проводить очень осторожно 1-2 удара в центр головки болта, если после этих ударов не открутиться обстукать ще раз

Провів інспекцію розподільного вала, стан ланцюга та механізм натягу.

Ще до видалення кришки було виявлено ослаблення напруги ланцюга, натягувач послабив силу тиску на взуття і, відповідно, ланцюг на стоянці був дуже ослаблений під час встановлення звітності, звук звуку старого ланцюга велосипеда та удари ланцюгових елементів (звук гороху на стіні). Я з’ясував стан ланцюга через шийку, запущену з маслом! Коротку можна скинути в двигун!!

І вже в цій роботі. Доступ до ланцюга та елементи напруги та спокою значно збільшувався:

Елемент додаткового утримання від ослаблення напруги ланцюга був зроблений з внутрішнього діаметра 10 мм стійкого шланга, середньої жорсткості, виготовленої в італії, нитки арматури при розрізі практично не видно, гума є виливається, скорочення під час роботи як підтримка буде висунута і відключення не буде передбачено. Але, як виявилося, хоча гумовий акцент працює, важко його витягнути з часом, тому мені довелося замінити його пружиною, незалежно пофарбований дріт.

Перед встановленням він вимірював його, притиснув стрижень на взуття ланцюга і вимірював довжину від площини зупинки на блоці до кінця стрижня, потужність поглиблення під час вимірювання 3-5 кг, перед якою Стриток, пресований до 10 кгф, вимірював вагу ваги, отримується вимірювання, що робочий хід полягає в тому, що на моєму двигуні залишається 4-5 мм, тоді стебло вже виходить із корпусу пружника! В довжині гуми, преміум премія в 2 мм. Надягаючи трубу в стебло, в порожнині натягувача є її маслом, достатньо, щоб протистояти гострим навантаженням, вже виміряна трубка може бути зроблена на 1-2 мм більше, ніж обчислене, тоді ви можете скоротити, змастіть внутрішню частину трубки З самою олією покладіть корпус натягувача на дятл, гайку корпусу натягувача, ми покладемо трубку на стебло і наносимо різкий удар лише до кінця вільного кінця гуми з трьох спроб завершити гумовий елемент. Якщо у вас повністю нехтуваний натягувач, стрижень можна утримувати парами з черевиками мідного дроту або заліза, невеликі подряпини на штовхленій поверхні стрижня не впливатимуть.

Використання додаткового елемента в ланцюговому натягувачі показало зменшення сторонніх звуків, особливо при запуску.

Перевірка елементів механізму часу

Подальший огляд елементів часу, якщо такої можливості не слід пропустити, перевірити чистоту двигуна, обертання рокерів на рокерах, переміщення гідравлічної опори, поява кулачків чітко показує якість вживаного масла в двигуні. Дозвольте мені нагадати про свій пробіг 300 тисяч км і 13 років.

Плюси цього двигуна включають наявність гідравлічного центру в SBC, що компенсує зазор клапана автоматично. Тобто відрегулюйте зазор клапана в двигуні Ford Focus 1 1.6 8 клапанів не потребують! Але стан кулачків ротації рокерів повинен бути перевірений.

Щоб перемістити кулачки, використовуйте скручування для піднятого колеса і увімкніть 4-5 передач, щоб відкрутити свічки для легкої обертання!

.7. Ford Focus II. Заміна прокладки головки блоку циліндра

Якщо з.під кришки циліндрової головки є витік нафти, і його не можна було усунути під важкими болтами кріплення кришки, замініть прокладку.

Для замены прокладки крышки головки блока цилиндров двигателей 1,4 и 1,6 л R4 Duratec 16V выполните следующие опе-рации.

Вам знадобиться ключ “на 12”.

Виверніть болт верхньої кришки ременя розподілу газу до кришки головки циліндра

Від’єднайте кришку головки циліндра шланга вентиляції картера

Вийміть наконечники високолатагних проводів із свічок запалювання.

Відкрутіть тримачі повітряного фільтра з шпильок кришки головки циліндра і вийміть тримач.

Відкрутіть гайку кріплення кронштейна джгута дроту датчика концентрації кисню.

і зніміть кронштейн з шипного болта

Виявилося, три болти-спалахи кріплення кришки головки циліндра.

дев’ять болтів кріплення кришки чілінг-бу-подібного.

Вийміть стару прокладку з канавок кришки головки циліндра.

Очистіть поверхню блокової головки від залишків старої прокладки

Рис 12. Процедура затягування для кріплення кришки головки балона циліндра двигунів 1,4 та 1. 6 L R4 DURATEC 16V.

Встановіть головку головки циліндра з новою прокладкою та всіма видаленими деталями у зворотному видаленні порядку. Болти та болс-спалахи кріплення кришки затягнуто в порядку, показаному в рисі.12 на двох етапах: 1.й.Попереднє затягування на мить 3n м (0,3 кг-м); 2-е фінансування підтягування на мить 9 н-м (0,9 кг-м).

Для замены прокладки крышки головки блока цилиндров двигателя 1,6 л R4 16V Duratec Ti-VCT выполните следующие операции .

Вам потребуется ключ «на 12». 1. Отсоедините провод от клеммы «минус» аккумуляторной батареи.

Отсоедините колодки жгутов проводов от двух датчиков положения распределитель-ных валов (см. )

Отсоедините колодки жгутов проводов от двух клапанов системы регулировки фаз газораспределения…

…выверните болты крепления и снимите клапаны регулировки фаз.

Снимите со свечей зажигания наконеч-ники высоковольтных проводов. 6. Выверните двенадцать болтов крепле-ния крышки головки блока цилиндров, снимите крышку и установленную под ней прокладку. 7. Очистите пазы крышки и привалочную поверхность головки блока от остатков старой прокладки.

голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford

Последние материалы

Вип девушки для обеспеченных мужчин

При всей многочисленности и разнообразии представительниц прекрасного пола, молодым людям – особенно успешным и состоятельным, порой довольно затруднительно найти себе достойную пару для посещения закрытого вечернего мероприятия, театральной премьеры, выс.

Достойные цитаты о жалости

Жалость самый бесполезный предмет на свете. Она — обратная сторона злорадства.… жалость может быть выше любви, а дружба сильнее отчаяния.Да и какой человек знает, что ему предстоит? Разве хоть кто-нибудь может знать, не покажется ли ему со времен.

Описание структуры производственного плана в бизнес-плане предприятия Составление производственного плана

Предприниматели, занимающиеся производством товара или оказанием услуг, должны особое внимание уделить разделу бизнес-плана, посвященному производственному планированию. Пример производственного плана в бизнес-плане должен формироваться на основе прогнози. Создание фотостудии ООО ‘Image’ Финансовый план фотостудии пример

Создание фотостудии ООО ‘Image’ Финансовый план фотостудии пример

В городе с населением более 1 000 000 человек открытие фотостудии может стать отличным вложением средств. У фотостудии несколько существенных плюсов: высокий спрос у клиентов, простой порог входа в бизнес, отсутствие жестких требований к локации. Ниже пре.

Технические характеристики двигателя Ford Focus 1 1.6

8-клапанный 1.6 литровый двигатель Дюратек разрабатывался специально для стран с тяжелыми условиями эксплуатации, поэтому в нашей стране силовой агрегат прижился хорошо. Этот же мотор можно встретить на Ford Fiesta и Ford Fusion разных лет выпуска.

Провёл инспекцию распредвала, состояние цепи и механизма натяжения

Ещё до снятия крышки было обнаружено ослабление натяжения цепи, натяжитель ослаблял усилие надавливания на башмак и соответственно цепь на стоянке ослаблялась очень сильно, при заведении отчётлево было слышен звук старой цепи велосипеда и удары элементов цепи (звук горох об стену). Выяснял состояние цепи через маслозаливную горловину, используя фонарик с узким лучом и длинный металлический предмет, именно длинный! Короткий можно уронить в двигатель!!

И уже в это проведение работ. Доступ к цепи и элементам натяжения и успокоения сильно увеличился:

голова, головка, циліндра, ford

голова, головка, циліндра, ford

голова, головка, циліндра, ford

голова, головка, циліндра, ford

Элемент дополнительного удерживания от ослабления натягивания цепи, был изготовлен из масло-бензостойкого шланга внутренний диаметр 10 мм, жёсткость средняя, made in italiy, нитки армирования по срезу практически не видны, влиты в резину, кроя при работе в качестве опоры будут поджаты и разлахмачивание не предвидиться. Но как оказалось хотя резиновый упор и работает, его со временем трудно вытаскивать, поэтому пришлось заменить пружиной, самостоятельно навил из нержавеющей проволоки.

голова, головка, циліндра, ford

Перед установкой провёл замеры, стержнем надавливал на башмак цепи и замерял длину от плоскости упора на блоке до конца стержня, сила утапливания при замере 3-5 кг, перед этим шток надавливал до 10 кгс, замер веса примерный, по измерениям получается что рабочего хода штока на моём двигателе остаётся 4-5 мм далее шток уже выдвигаться из корпуса толкателя уже не может! По длине резины оставил преднатяг в 2 мм. Надевание трубки на шток, в полости натяжителя есть масло его достаточно для сопротивлению резким нагрузкам, уже размеренную трубку, можно сделать длину на 1-2 мм больше расчётной потом можно укоротить, смазываем внутреннюю часть трубки сам шток маслом, гайку корпуса натяжителя ставим на деревяшку, одеваем трубку на шток и наносим резкий-точный удар по торцу свободного конца резины трёх попыток достаточно для полного надевания резинового элемента. Если у Вас совсем запущенный натяжитель, шток можно удержать парами витками медной проволоки или железной, мелкие царапины на выдвинутой поверхности штока уже ни на что не повлияют.

Использование дополнительного элемента в натяжителе цепи, показало снижение посторонних звуков особенно при запуске.

голова, головка, циліндра, ford

голова, головка, циліндра, ford

Последние материалы

Вип девушки для обеспеченных мужчин

При всей многочисленности и разнообразии представительниц прекрасного пола, молодым людям – особенно успешным и состоятельным, порой довольно затруднительно найти себе достойную пару для посещения закрытого вечернего мероприятия, театральной премьеры, выс.

Достойные цитаты о жалости

Жалость самый бесполезный предмет на свете. Она — обратная сторона злорадства.… жалость может быть выше любви, а дружба сильнее отчаяния.Да и какой человек знает, что ему предстоит? Разве хоть кто-нибудь может знать, не покажется ли ему со времен.

Описание структуры производственного плана в бизнес-плане предприятия Составление производственного плана

Предприниматели, занимающиеся производством товара или оказанием услуг, должны особое внимание уделить разделу бизнес-плана, посвященному производственному планированию. Пример производственного плана в бизнес-плане должен формироваться на основе прогнози. Создание фотостудии ООО ‘Image’ Финансовый план фотостудии пример

Создание фотостудии ООО ‘Image’ Финансовый план фотостудии пример

В городе с населением более 1 000 000 человек открытие фотостудии может стать отличным вложением средств. У фотостудии несколько существенных плюсов: высокий спрос у клиентов, простой порог входа в бизнес, отсутствие жестких требований к локации. Ниже пре.

Технические характеристики двигателя Ford Focus 1 1.6

8-клапанный 1.6 литровый двигатель Дюратек разрабатывался специально для стран с тяжелыми условиями эксплуатации, поэтому в нашей стране силовой агрегат прижился хорошо. Этот же мотор можно встретить на Ford Fiesta и Ford Fusion разных лет выпуска.

Провёл инспекцию распредвала, состояние цепи и механизма натяжения

Ещё до снятия крышки было обнаружено ослабление натяжения цепи, натяжитель ослаблял усилие надавливания на башмак и соответственно цепь на стоянке ослаблялась очень сильно, при заведении отчётлево было слышен звук старой цепи велосипеда и удары элементов цепи (звук горох об стену). Выяснял состояние цепи через маслозаливную горловину, используя фонарик с узким лучом и длинный металлический предмет, именно длинный! Короткий можно уронить в двигатель!!

И уже в это проведение работ. Доступ к цепи и элементам натяжения и успокоения сильно увеличился:

голова, головка, циліндра, ford

голова, головка, циліндра, ford

голова, головка, циліндра, ford

голова, головка, циліндра, ford

Элемент дополнительного удерживания от ослабления натягивания цепи, был изготовлен из масло-бензостойкого шланга внутренний диаметр 10 мм, жёсткость средняя, made in italiy, нитки армирования по срезу практически не видны, влиты в резину, кроя при работе в качестве опоры будут поджаты и разлахмачивание не предвидиться. Но как оказалось хотя резиновый упор и работает, его со временем трудно вытаскивать, поэтому пришлось заменить пружиной, самостоятельно навил из нержавеющей проволоки.

голова, головка, циліндра, ford

Перед установкой провёл замеры, стержнем надавливал на башмак цепи и замерял длину от плоскости упора на блоке до конца стержня, сила утапливания при замере 3-5 кг, перед этим шток надавливал до 10 кгс, замер веса примерный, по измерениям получается что рабочего хода штока на моём двигателе остаётся 4-5 мм далее шток уже выдвигаться из корпуса толкателя уже не может! По длине резины оставил преднатяг в 2 мм. Надевание трубки на шток, в полости натяжителя есть масло его достаточно для сопротивлению резким нагрузкам, уже размеренную трубку, можно сделать длину на 1-2 мм больше расчётной потом можно укоротить, смазываем внутреннюю часть трубки сам шток маслом, гайку корпуса натяжителя ставим на деревяшку, одеваем трубку на шток и наносим резкий-точный удар по торцу свободного конца резины трёх попыток достаточно для полного надевания резинового элемента. Если у Вас совсем запущенный натяжитель, шток можно удержать парами витками медной проволоки или железной, мелкие царапины на выдвинутой поверхности штока уже ни на что не повлияют.

Использование дополнительного элемента в натяжителе цепи, показало снижение посторонних звуков особенно при запуске.

голова, головка, циліндра, ford

голова, головка, циліндра, ford

Устройство двигателя Ford Focus 1 1.6

Двигатель Ford Focus 1 Duratec 98 л.с. — четырехтактный бен­зиновый, четырехцилиндровый, восьмиклапанный, рядный, с верх­ним расположением распредели­тельного вала, порядок работы ци­линдров: 1 — 3 — 4 — 2 (отсчет от шкива коленчатого вала).

голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford
голова, головка, циліндра, ford

Система питания — распределенный впрыск топлива с электронным управле­нием. Двигатель с коробкой передач и сцеплением образуют единый блок — силовой агрегат, установленный в моторном отсеке попе­рек автомобиля на трех резинометаллических опорах. Блок цилиндров отлит из чугуна. Цилиндры расточены непосредст­венно в блоке. Диаметр цилинд­ров — 82 мм.

В нижней части блока выполнены опоры коленчатого вала — пять постелей коренных подшипников со съемными крышками, которые крепятся к блоку болтами. Опоры обрабатываются в сборе с крыш­ками, поэтому крышки не взаимо­заменяемы. В верхних частях опор (в постелях блока) выполнены выходные отверстия масляных кана­лов, предназначенных для смазки коренных подшипников, а также сквозные отверстия, в которые за­прессованы шариковые клапаны с форсунками. Через эти форсунки масло разбрызгивается на днища поршней и стенки цилиндров.

Основные признаки для демонтажа ГБЦ

Никакого регламента в замене вспомогательных частей ГБЦ завод производитель не дал, однако существуют.

 • Наличие следов механического вида на ГБЦ.
 • Наличие протечек моторного масла или тосола в местах соединения ГБЦ с блоком.
 • Если из выхлопной трубы идёт белый пар. это будет обозначать, что тосол попал в цилиндры и без снятия ГБЦ тут не обойтись.
 • Пена-эмульсия на крышке расширительного бачка. свидетельствует о попадании отработанных газов в систему охлаждения.
 • В бачке с охлаждающей жидкость масляные следы — говорят о не герметичности системы.
 • На масляном щупе двигателя наблюдается белый налёт. говорит нам о том, что в масле есть следы тосола (антифриза). Работы потребуют снятие ГБЦ.

Масляный насос двигателя Ford Focus 1 1.6

Масляный насос — шестеренча­тый, с внутренним зацеплением и редукционным клапаном, кото­рый расположен в корпусе насоса. Корпус прикреплен к блоку цилинд­ров шестью болтами и с внутрен­ней стороны закрыт крышкой. Ве­дущая шестерня (меньшего диа­метра) установлена на ступице шкива коленчатого вала.

голова, головка, циліндра, ford

Для пере­дачи вращения шестерне на ступи­це выполнены две лыски. В поддо­не картера двигателя установлен маслоуспокоитель. Для его креп­ления на головках четырех болтов крышек коренных подшипников коленчатого вала выполнены резь­бовые хвостовики. К двум из этих болтов прикреплен кронштейн маслозаборника.

Трубка маслозаборника фиксируется на патруб­ке масляного насоса болтом.Снизу к блоку цилиндров через резинометаллическую прокладку прикреплен поддон картера, от­литый из алюминиевого сплава. В поддоне картера выполнено от­верстие с резьбовой пробкой для слива моторного масла.

Инструмент для работы

Перед тем как приступить непосредственно к замене, необходимо собрать весь необходимый инструмент и материалы:

 • Набор ключей различного диаметра «10», «13», «17», «21».
 • Отвертку.
 • Плоскогубцы.
 • Новая охлаждающая жидкость.
 • Тара под ОЖ.
 • Чистую ветошь.
 • Новый расходный материал (в зависимости от назначения выполняемых работ – прим.).
 • Противооткатные башмаки.

Для удобства проведения работ лучше всего использовать смотровую яму или подъёмник.

Снятие ГБЦ на ВАЗ-2112 — порядок работ

Перед тем как приступить к работе, убедитесь в том, что автомобиль находится на ровной поверхности, поставлен на ручной тормоз, а под задние колёса остановлены противооткатные упоры.

Внимание!Работы необходимо производить только на холодном двигателе

Первым делом отключаем минусовую клемму от аккумуляторной батареи. В заранее подготовленную тару, на радиаторе отопителя. При помощи ключа на «10» отворачиваем четыре болта крепления декоративного кожуха двигателя. Места крепления декоративной крышки 124 мотора. Автомобиль редакции на фото! После чего снимите его и уберите в сторону. Следующим шагом убираем все высоковольтные провода, и. также отсоединяем их от фиксатора на ресивере. По очереди отключаем каждый провод от свечи. Модуль зажигания также необходимо демонтировать, открутив два фиксирующих болта, при помощи ключа на «10». Затем переходим к приёмной трубе от которой следует открутить шесть гаек соединяющую её с выпускным коллектором. Демонтируем накладку кронштейна, фиксирующую приёмную трубу. Когда все элементы сняты, отсоединяем трубу от коллектора. После. Переходим к и отключаем от него клемму

Обратите внимание на количество следов коррозии Откручиваем гайку, которая крепит провод «массы» на шпильке впускного патрубка на. Не забываем и про два минусовых провода, расположенных на ГБЦ. Ослабляем хомуты, после чего демонтируем все шланги от дроссельного узла, а также подхода охлаждающей жидкости. Демонтируем патрубки системы вентиляции картера (малой – прим.), воздуховода, а также шланг продувки адсорбера. Убираем все колодки датчиков, включая ДПДЗ (датчик положения дроссельной заслонки – прим.) и. Датчик холостого хода вблизи на редакционной ВАЗ-2112 От ресивера отключаем шланг вакуумного усилителя тормозов и регулирующий давление топлива. Ослабьте, а затем достаньте с посадочного места трос регулирующий положение дроссельной заслонки

Доставайте трос согласно обозначением стрелок. Уберите окончание троса на дроссельной заслоне, после чего уберите её в сторону. Выверните 2 болта, которые фиксируют моторный жгут у ресивера, и уберите его. Еще 2 гайки следует открутить на крышке ГБЦ. Далее ослабляем, а затем демонтируем четыре хомута, которые держат ресивер и впускную трубу, после чего сам ресивер снимаем, а в полости трубы во избежание попадания грязи кладём чистую ветошь. Убираем ресивер в сторону (он будет либо стальной, либо пластмассовый. Например, на 124 двигателе ресивер сделан из пластика). На фото 21120 Следующим шагом отключаем систему питания топливом от топливопровода. Для этого откручиваем топливные шланги от соединительных трубок при помощи ключа на «13». При помощи двух ключей отворачиваем топливопровод

В надёжном месте сохраните небольшие шайбы от трубок. Снимите винт, который фиксирует кронштейн трубок к ГБЦ. Уберите открученные болты в надёжное место Разъедините колодки питания форсунок и открутите болты, их фиксирующие к ГБЦ. Колодка демонтирована При помощи отвёртки ослабьте соединение хомута патрубка системы вентиляции картера от крышки расположенной на головке блока цилиндров. Открутите один болт, который крепит направляющую уровня масла вместе с со щупом, после чего снимите их. Также необходимо произвести демонтаж всех гаек которые фиксируют термоэкран, после чего снять их. Ослабляем хомут от патрубка системы вентиляции картера от патрубка воздушного фильтра. Осмотрите патрубок на наличие повреждений и при необходимости замените

Заключительным шагом перед работой непосредственно с головкой блока цилиндров, будет ослабление 5 хомутов от термостата и выпускного патрубка. Обратите внимание, что в термостате есть охлаждающая жидкость, поэтому, не ошпарьтесь Когда они ослаблены, по порядку отсоединяем их. Далее приступаем к демонтажу крышки ГБЦ, для этого при помощи ключа на «10» демонтируем 15 болтов, расположенных на его верхней части. Расположение болтов указано маркером.

Ford Focus Sedan Дядя Фёдор 1,8 Logbook Замена прокладки клапанной крышки

Из названия статьи, становится понятно о чем пойдет речь. Обыкновенная, стандарная замена прокладки клапанной крышки, наполненная своей простотой и своими заморочками.Зачем меняют прокладку клапанной крышки? Причина как минимум всегда одна — масло попадает хотя бы в один из свечных колодцев. Так было и у меня.В один прекрасный день решил проверить свечи, выкрутил первую и… масло на свече и в колодце Вторая, третья и четвертая свечи оказались не залитыми маслом (уже хорошо). Ставим свечи обратно и отправляемся в автомагазин за новой прокладкой КК.Приобрел новую прокладку КК (упаковка состоит из 4 резинок. Одна большая по кругу и 3 вокруг колодцев).Каталась в багажнике она около 2 недель и как только на дворе стало 14 приступил к замене.

голова, головка, циліндра, ford

ПРОКЛАДКУ МЕНЯЛ ПЕРВЫЙ РАЗ В ЖИЗНИ!

Открываем капот нашим хитрым способом через логотип на решетке радиатора и скидываем верхнюю крышку двигателя.

голова, головка, циліндра, ford

Видим катушки зажигания и масляные отложения на крышке клапанов.

голова, головка, циліндра, ford

Для откручивания болтов КК я использовал маленькую трещотку с небольшим удлинителем и головкой на 8.

Откручиваем катушки зажигания и убираем их в сторону. Затем убираем эти хреновины, которые держат верхнюю крышку двигателя. Легким движением руки, без энтузиазма ключом на 12 срываем их с места и откладываем в сторону.

голова, головка, циліндра, ford

Дальше отсоединяем шланг с задней стороны клапанной крышки.

Откручиваем 14 болтов удерживающих клапанную крышку головкой на 8 (среди них несколько шпилек, их откручивал глубокой головкой на 8).

У меня возникла проблема с одной из шпилек, которая находится справа вверху около кислородных датчиков. К ней присохла та самая хренотень, которая удерживает верхнюю накладку двигателя с надписью DURATEC. Пришлось откручивать шпильку вместе с этой штуковиной.

Далее сдергиваем фиксатор бронепроводов справа на клапанной крышке, откручиваем небольшой болт на 8 который удерживает кронштейн под кислородными датчиками. Без откручивания этого кронштейна снять крайнюю шпильку не получится.

голова, головка, циліндра, ford

Следующий пункт — снятие клапанной крышки. У меня был залит герметик (скорее заводской) и пришлось повозиться со снятием. Если у вас нет герметика — вам повезло. Плоской отверткой без особых усилий (можно сломать крышку или повредить ГБЦ) подковырнул с двух сторон крышку и аккуратно вытянул ее наверх. 4 болта из крышки вынул и отложил в сторону, остальные остались в клапанной крышке.

В моем случае старые прокладки за свой возраст присохли к ГБЦ, а прокладка 4-го колодца осталась присохшей, пришлось ее отдирать. Вот такую картину видим сняв клапанную крышку.

голова, головка, циліндра, ford

Старая прокладка задубела.

голова, головка, циліндра, ford

Следующим пунктом очищаем клапанную крышку, посадочные места для прокладок и корпус ГБЦ где будет прилегать крышка клапанов от всякого гэ.

голова, головка, циліндра, ford

голова, головка, циліндра, ford

Далее устанавливаем новые прокладки на законные места (перепутать не получится как не захотеть)

голова, головка, циліндра, ford

Далее собираем все обратной последовательности. Накидываем крышку на двигатель, наживляем болты до легкого сопротивления! и затем протягиваем в определенном порядке. Мануал по затяжке любезно утащил с Драйва

голова, головка, циліндра, ford

Затягивать нужно с усилием 9 Нм, но так как динамометрического ключа и шуруповерта в пользовании не оказалось тянул от руки по порядку с одинаковым усилием.

голова, головка, циліндра, ford

Далее ставим обратно шланг сзади на крышке, ставим назад фиксатор высоковольтных проводов и закручиваем катушки зажигания.

голова, головка, циліндра, ford

Далее ставим штырьки верхней накладки на место и слегка притягиваем ключом на 12. Ставим верхнюю крышку двигателя на место и наслаждаемся проделанной работой!

Как снять и заменить головку блока цилиндров на Ford Focus?

Эта статья полезна тем, кто столкнулся с проблемой демонтажа и ремонта головки блока цилиндров Ford Focus. Несмотря на сложность устройства ГБЦ, каждый водитель сможет ее самостоятельно снять и заменить. Главное в таком деле – соблюдать ряд технологических операций. Воспользовавшись нашими рекомендациями, вы сможете сэкономить семейный бюджет.

Когда нужна замена ГБЦ

Головка блока цилиндров Ford Focus – это часть двигателя, от работы которой зависят многие жизненно-важные механизмы и детали мотора.

Если под головкой блока цилиндров подтекает масло или есть следы подтекания охлаждающей жидкости, то надлежит заменить прокладки ГБЦ или вся ГБЦ потребует замены.

Заміна голови блок циліндрів Ford Focus може знадобитися, Якщо тріщини, утворені в ГБ, площин блоку були деформовані, термін зберігання терміну дії закінчився.

Зверніть увагу! Не потрібно зняти SBC, щоб утримувати кріпильні болти.

Причини несправностей

Заміна HBC може знадобитися, Якщо двигун часто перегрівається.

Важливий! Систематичний перегрів двигуна провокує утворення тріщин у металевих вкладишах, які стоять між сідлами клапанів.

голова, головка, циліндра, ford

Причиною появи проблем може бути знос кладки головки циліндра.

Як замінити головку блоку циліндрів

Кожен драйвер повинен знати, як видалити головку циліндра. Ця навичка буде потрібна для заміни GBC, для ремонтних робіт або для діагностики SBC (для напруги) на спеціальному стенді за сто.

Чи знаєте ви? Необхідно зняти HBC з партнером, оскільки він досить важкий.

Необхідний інструмент для заміни Ford Focus GBC

Щоб виконати роботу над демонтажу та заміною HBC, вам може знадобитися:

 • Набір голови.
 • Набір гайкових ключів.
 • Набір викруток.
 • Плоскогубці.
 • Пристрої для видалення драматичного ременя.
 • Динамометричний ключ.
 • Посібник з управління моделями моделювання.

Процес вилучення та встановлення

Видалення та встановлення HBC відбувається за три етапи:

Зверніть увагу! Видаючи кожен трубопровід/шланг, позначте його маркером. це спростить ваше завдання під час зворотного складу.

Важливий! Не забудьте створити діагностику по дорозі: огляньте ущільнювачі масляних валів.

Чи знаєте ви? Болти кріплення BCC повинні бути скручені з охолодженого двигуна.

Важливий! При вилученні HBC необхідно змінити прокладки (навіть якщо вони в ідеальному порядку).

Встановлення GBC знаходиться у зворотному порядку видалення. Якщо ви використовували маркер при зняття шлангів, то справи з встановлення піде швидше. Після остаточної установки перевірте все на наявність жорсткості: запустіть двигун з низькою швидкістю. Візуально оцінити результат роботи: чи протікає масло або охолоджуюча рідина в місцях контакту GBC з блоком.

Запам’ятати! Затягування кріпильних болтів здійснюється суворо відповідно до параметрів зусиль тривалого моменту, зазначених у Посібнику з ремонту для вашої моделі двигуна! Процедура затягування головки головки циліндра також описана в посібнику з ремонту.

Демонтаж та складання головки блоку циліндрів

Демонтаж блок циліндрів може знадобитися у випадку ремонтних робіт. Найкраще здійснити його на стенді.

Що вам потрібно для розбирання

Щоб розібрати голову блок циліндрів, вам знадобиться підставка та набір спеціальних інструментів:

 • Пневматична машина для гоління клапанів.
 • Набір Zenker Zenkers, регульований для відра сідлових клапанів.
 • Набір лез для видалення прокладок GBC та герметика.
 • Клапан гідравлічні компенсатори.
 • Універсальні міркування клапанів.
 • Присоска.

Покрокова інструкція

Коли демонструють SBC, дотримуйтесь алгоритму:

 • Закріпіть GBC на спеціальному стенді.
 • Відкрутіть болти фланця з випускного ступеня EGR.
 • Відкрутіть болти фланця EGR Cooler.
 • Демонтувати кулер EGR.
 • Видаліть випускний та вхідний колектор.
 • Вийміть заднє око підйому льоду.
 • Зніміть вихідну трубу теплоносія.
 • Демонтувати реле тиску масла, датчик температури GBC.
 • Зніміть переднє око підйому льоду.
 • Вийміть джгут проводів нагріву свічок.
 • Відкрутіть болти кріплення затискача паливної насадки. Позначте положення паливних форсунок маркером (буде простіше зібрати все назад).
 • Демонтаж форсунок, затискачів, нагрівають свічки.
 • Відпустіть розподільний вал. Для цього послаблюйте гайки та болти кришок підшипників розподільного вала. Позначте положення болтів і кришок підшипників розподільного вала (буде простіше зібрати все назад).
 • Зніміть розподільний вал.
 • Видаліть штовхачі клапана та регулюючи прокладки клапана (до цього позначте їх положення).
 • Видаліть нижні вкладиші підшипників розподільного вала (спочатку позначте їх положення).
 • Видаліть вкладишів підшипників розподільного вала (не забудьте відзначити їх положення).
 • Демонтувати вакуумний насос для гальмування та самого вакуумного насоса.
 • Remocher видалити сухарі.
 • Вийміть клапани пружини в поєднанні з пластинами клапана (пам’ятайте, що необхідно відзначити положення, в якому вони стояли).
 • Спеціальним шпателем вийміть ущільнювачі клапана.
 • Видаліть клапани (до цього позначте положення, в якій вони стояли).

Зверніть увагу! Нижня плита пружини з ущільнювальним кільцем клапана можна отримати за допомогою талії.