Заміна балу опори в Honda Accord 7. Заміна нижньої кульової опори Honda Accord 7

Заміна балу опори в Honda Accord 7

Журнал Body.це один із журналів автомобілів для авто.реп.бізнес.професіоналів. На його сторінках ви можете знайти інформацію, яку ви зацікавлені у всіх аспектах діяльності підприємств з ремонту автомобілів, технологій тіла, методів малювання та підготовки різних типів автомобільних поверхонь, інформації про фарби та інші витратні матеріали, обладнання для обслуговування автомобілів, а також навчатися Про останні тенденції на сучасному ринку автомобілів.

На сьогоднішній день через те, що автомобільні сайти почали з’являтися все частіше і частіше в Інтернеті, журнали авто також стали дуже популярними серед любителів. І часто так важко зустріти щось вартісне серед усіх цих мережевих нотаток, що в будь.який момент допоможе не лише знайти всю необхідну інформацію, але й стане справжньою орієнтиром у світі авто.

Погодьтеся, якщо ви є власником автомобіля, то ви, як так важливо знати все про свою машину. Ви можете дізнатися про всі нюанси роботи, про підводні камені з нашого журналу

Наші експерти також проводять регулярні поїздки на події та конференції, пов’язані як з новими автомобілями, так і з ретро.єврейками.

Ми пропонуємо складних автомобілістів звернути увагу на ділову сторону питання. автозаводи. Як підготовка персоналу служби автомобільних служб, якими новими можливостями володіють сучасні автовиробники

Ми допоможемо вам не помилитися і вибрати найбільш правильну послугу автомобілів

Ми намагалися виділити всі найважливіші та цікаві від світу автомобілів. Зрештою, кожен автомобіліст цікавий не тільки, наприклад, технологія вилучення вм’ятин зі свого автомобіля, але й те, що нова автозаводи зараз актуальні

У розділі прес.центру ви можете ознайомитись із останніми новинами та релевантними, і майбутніми подіями у світі автосалону. У прем’єрі сезону вибір найбільш очікуваних нових продуктів автомобіля ринку. Найцікавіші кадри з різних автомобільних подій знаходяться під заголовком фотогалереї. Ремонтні роботи в динаміці можна побачити у розділі відео.

Публікація відома на ринку професійних друкованих ЗМІ вже більше 8 років. Він призначений для професіоналів на автомобільному ринку, розповідає не лише про найбільш релевантні новини та проблеми галузі, але й пропонує способи їх вирішити на прикладі досвіду активних учасників цього ринкового сегмента.

Широкі рекламні можливості надаються чітко перевіреною цільовою аудиторією журналу, оптимальною структурою його розповсюдження в країнах СНД, а також професійний редакційний контент та висока якість друку.

Завдяки універсальному та не стандартним рекламним форматам, що використовуються в журналі, а також інформаційній підтримці рекламної кампанії, максимального позиціонування бренду, продуктів, послуг та рішень рекламодавця серед його потенційних клієнтів досягається.

Як визначити, що потрібно для зміни підтримки

Симптоми, які підтримка вашого м’яча є декількома зношеними:

 • При повороті керма почуті стукає та скрипи передньої частини;
 • Такі ж звуки чують, коли подолання перешкод, проходження вибоїн;
 • Якщо ви спостерігаєте поза машиною, ви можете помітити гойдалку колеса при русі з боку в бік;
 • Починається нерівномірний знос шин.

Для того, щоб більш точно переконатися, що потрібна заміна, після прояву цих знаків, необхідно зробити наступне.

 • Пийте машину з висушеним двигуном. Зношені опори стукають.
 • Підніміть передню частину машини на гнізді. Стисніть гальмо і намагайтеся придушити колесо, люфт, особливо у вертикальному напрямку, це знак зносу.

Де купити підтримку з м’ячем і скільки вони коштують

Перш ніж продовжувати ремонт, вам потрібно придбати запасні частини. Може бути кілька варіантів, де це можна зробити:

Про те, щоб шукати м’яч для автоматичного розбирання (Shrot), ми не говоримо, ця частина не може бути демонтована та повторна установка для цілей безпеки.

Усі три варіанти мають сенс, вони відрізняються лише за ціною, яку вам доведеться платити та якість. У невеликих магазинах (якщо вони не є філіями серйозної компанії), як правило, ціни вище і швидше стикаються з шлюбом. Дилери Honda не дозволяють собі це. Замовлення в Інтернеті частіше найдешевше, але в цьому випадку можна придбати “кішку в сумці”.

honda, accord, нижньої, кульової
honda, accord, нижньої, кульової
honda, accord, нижньої, кульової
honda, accord, нижньої, кульової

СПОСІБ ПЕРЕДАВАННЯ

Механічні 5- та 6-ступінчасті коробки, а також 5-діапазон «автоматичний» служать тривалий час під час звичайної роботи. Основна умова. замінити масло в КП кожні 60 тис. км. “Автоматичний” розроблений на 200 тис. км. І він годує цей період, якщо змінити нафту через 45 тис. км. Його можна відремонтувати. Експлуатація із заміною пакету тертя або допоміжних валів та основна передача коштуватиме від 25 000

Водії, які уявляли себе Шумахерами до 120 тисяч. Км, як правило, доведеться оновити петлі приводних валів. Заміна буде добросовісно витягнути щонайменше 14 000 зчеплення, в середньому 150 тисяч. км. Його термін служби безпосередньо залежить від рушійного способу: ви поспішаєте тихіше. ви витрачаєте менше. І вам доведеться викласти зношений механізм 15 000-17 000

Чи варто замінити себе

honda, accord, нижньої, кульової

Звичайно, ви можете загнати свою Honda Accord 7 в службу автомобіля, і це буде зроблено майстрами. Але це легко замінити. Для цього потрібен лише невеликий досвід ремонту та простий інструмент. Зробіть це своїми руками, може бути корисним з кількох причин.

 • Ви заощадите гроші, вартість послуг магістра порівнянна з вартістю запасних частин.
 • Ви заощадите час, процес заміни займає близько години. Навіть замовивши терміновий ремонт, напевно, вам все одно потрібно чекати черги, плюс час у дорозі.
 • Зробити щось із своїми руками. це завжди приємно.

Крім того, можливо, ви знаходитесь у віддаленому районі (живучи чи подорожі), де сотні кілометрів до найближчої станції обслуговування. Тоді незалежний ремонт. єдиний варіант.

Заміна верхньої кульової підтримки Honda Accord 7 (Звіт про фото)

Ми чуємо глухий стукіт по порушенню дороги, настав час перевірити підвіску, в цьому випадку винен верхня підтримка кулі.

Щоб замінити, я купив підтримку кулі CBHO-34, хоча менеджер стверджував, що це не буде працювати в підступній йому.

Заміну можна зробити, не знімаючи стійку, що дуже добре, тож давайте почнемо. Підніміть сторону автомобіля, обов’язково поставте опори та зняти колесо. Ми видаляємо зайвий бруд. Ми обробляємо нитку ниткою і конусом кулі, відкрутивши гайку, якщо є знято, стискайте пальцем.

Відкрутіть два болти мовчазних блоків з відкритим.

Болти легко відриваються, причиною цього є не іржава нитка.

Спочатку ми виймаємо правий болт, він не стискає чергу пружини.

Але ліві затискачі, тому ми переміщуємо важіль у зручне положення для вивезення болта.

Якщо не було знятого, то ми беремо більший молоток.

Настав час перевірити стан мовчазних блоків, вставити відповідний бар і потягнути в різні напрямки, оглядаючи стан гуми.

Вимірювання контролю за допомогою суппорта, щоб переконатися, що вони придбали правильну деталь.

Далі. преса, для зручності я розпалював різьбовий палець.

Ми вибираємо відповідні розпірки та гасіння, тиск повинен був бути створений досить великим, приблизно 5 тонн, тоді стався сильний «постріл», і все розкидано і випало!

В результаті цього м’яч вийшов, він зростав дуже сильно.

Новий набір готовий до встановлення.

Ми правильно ставимо суть позначки.

Преса, прийшов з хорошим втручанням.

З мінусів, це 1 міліметровий проміжок між кільцем, але це лише для галочки, він тримає все, щоб прийняти пресування, якщо посадка прославляється, то краще поставити три точки зварювання на колапс куля.

Ми лежали мастило з набору або нашого.

Зберіть гумовий черевик.

Встановіть важіль у положенні встановлення, паралельно землі та затягніть болти. Потім вставте і затягніть горіх кулі.

honda, accord, нижньої, кульової
honda, accord, нижньої, кульової
honda, accord, нижньої, кульової
honda, accord, нижньої, кульової
honda, accord, нижньої, кульової
honda, accord, нижньої, кульової
honda, accord, нижньої, кульової

Покладіть колесо, опустіть гніздо і їжте, щоб їздити.

Чи шукати оригінал

Так, вам потрібно надати перевагу оригіналу, хоча це дорожче. Але є також підводний камінь. оригінал може бути дуже хорошим підробкою, але не високої якості. Тобто ви не можете визначити підробку на вигляд, і частина може зазнати невдачі. Неорганізовані та дешеві деталі іноді можуть бути не гіршими, ніж ті, хто кладе в машину на конвеєрі, щоб не помилитися, подивіться на рекомендації власників автомобілів на форумах або для досвідчених дельесіонів автомобілів.

Це не найдорожча частина автомобіля, але ціни на нього можуть коливатися майже вдвічі. Якщо ви купуєте у продавців, то замовлення на китайських сайтах типу Ali Express дозволяє заощадити близько 50 найдорожчих оригінальних опор, коштуючи близько 600-650.

Якщо ви замовляєте комплект, наприклад, верхній-ніжні, ліво-правий або всі чотири, то ціна, природно, менша.

Це також часто пропонують підтримку негайно з важелем, це спростить ремонт, але нам доведеться платити в два три рази більше (однак ми говоримо лише про опори).

Географія

У вторинному ринку переважає Honda Accord, який раніше продавався офіційними дилерами. Багато примірників, принесених з Америки ще до збільшення митних обов’язків. І деякі моделі моделі замовили її з Європи. Але де б не було використано, другому власнику не доведеться скаржитися на його обладнання. Наприклад, дилерський седан або фургон в основній версії комфорту з системою стабільності курсу (Serial-Since 2006), ABS, шість подушок безпеки, кліматичний контроль, аудіосистема, електричний пакет (скляні та нагрівальні дзеркала) і пральна машина). Спортивна версія була доповнена литими 16-дюймовими дисками та протиугувальним пристроєм, а сидіння обшивали штучною шкірою.Виконавча версія додала до списку систем анти.буму та анти.Zero, туманних вогнів, любителів електрики на даху та ксенонові фари. Обладнання типу характеризувалося низькопрофільними колесами з 17 дюймів та більш жорсткою підвіскою зі зниженим зазор.

Тепер давайте перейдемо безпосередньо до заміни підтримки. Ми спробуємо дати найбільш детальну інструкцію.крок.крок.

Ми отримуємо доступ до підтримки

 • Підніміть машину з гніком і поставте її для безпеки замість нього на металевій опорі.
 • Ми демонтуємо колесо.
 • Вийміть ковпачок, згинайте мідну пробку гайки приводу.
 • Відкрутіть його гайку 32 ключем. Сила повинна бути великою, тому вам доведеться використовувати додатковий важіль (підсилювач).
 • Від’єднайте датчик гальмівного шланга та ABS.
 • Ми звільняємо наконечники рульового управління, демонтуємо суппорт.
 • Потім ми випускаємо верхню підтримку кулі з ударами на поворотному кулаці.
 • Відкрутіть його важелем.
 • Підніміть нижній важіль з гніздом.
 • Використовуючи кріплення, ми починаємо переміщувати нижню кульку на бік.
 • Асистент у цей час вражає кулак знизу вгору, поки підтримка не буде безкоштовною.

honda, accord, нижньої, кульової

Заміна опори верхньої кулі

Часто пишуть, що окремо від важеля Верхні опори не можна замінити, але це не так, все просто.

 • Видаліть обкладинку зі старої опори.
 • Зніміть стоп.кільце.
 • Ми беремо голову 17 мм і навчаємо його на старій підтримці. З ударом молотка або ще кращою пресою зняти його.
 • Ми вимірюємо отвір у важелі та діаметрі нової підтримки, як правило, різниця становить до півмільйона. Посадити з великими перешкодами, тому подрібнити (подрібнити), так що різниця становить приблизно 0,2 мм.
 • Встановіть нову підтримку, щоб теги на ньому та на важелі збігалися.
 • Ми керуємо новою підтримкою (враження).
 • Ми надягаємо зупинку.
 • Ми наповнюємо підтримку та завантаження з жиром.
 • Ми одягаємо черевик.

honda, accord, нижньої, кульової

Заміна нижньої опори

Нижня опора також змінюється як верхня, за винятком двох нюансів:

 • Перш ніж почати вибити опору, не забудьте зняти кільце підшипника підшипника;
 • Сила для видалення та посадки трохи більша, тому одного молотка може бути недостатньо, необхідний невеликий кувалда.

honda, accord, нижньої, кульової

Це все, що ми хотіли розповісти про м’яч підтримує Honda Accord 7. Сподіваюся, наша стаття була двома з вас когнітивними та практично корисними. Відмінно, якщо за допомогою наших рекомендацій ви змогли самостійно замінити опори у своєму автомобілі. Удачі і навіть дороги без ударів, щоб ця робота повинна бути виконана якомога менше.

Коментарі та думки власників 19

Якщо м’яч є рідною, то перед стуканням потрібно зняти блокування кільця! Одного разу їхали сто разів, тому вони майже почали забитися з кувалдою, а потім побачили, що є пробка. Краще взяти м’яч, щоб взяти CTR або якийсь хороший дубль, те, що продається під виглядом оригінального повного глупоти, це новий люфт, ну, і він не проходить довго.

У мене є рідний м’яч і ті, хто стояв, і ті, які я поклав, не замикаючи кільця!

До речі, у мене немає гри і після 25 т.км. Не кажучи вже про нові, але я виклав це з легенди, вони, здається, є більш надійними, ніж акорд.

1000 Хазелхіків від чиновників. Знайомий там правда!)

2600 чиновників стягували 1200 м’яч

Нічого собі! І 1200. це який м’яч?

Я поклав CTR, замовлений на 500 r. 20 000 вже подорожували, усі норми.

Оригінал у такій ціні коштував мені.

Привіт! Тут є звіти, на які слід звернути увагу вам потрібно зняти поворотний кулак. Т.Е. Відключіть рульовий куля, верхню кулю, нижню кулю, датчик ABS (який я відірвав, коли я очікував, він повинен бути дуже обережно. він кислоти в його гнізді), і відкрутіть гайку маточини, щоб звільнити від процесора. Зніміть ротаційний кулак. Потім вийміть захисне кільце з внутрішньої поверхні маточини дуже обережно. Постукніть старий м’яч. Їздити або краще піддатися сто новим м’ячем і збирати все назад.

Алгоритм заміни, завжди один, неможливо помилитися.Спочатку вам потрібно зняти корч.F-A.D-CD.NET/B7AF56CS-960.JPG, ось момент, не намагайтеся зняти датчик ABS на 500%, він потрапив, просто зламати, відключіть з’єднувач під капотом і вийміть його з ним, нічого не прокидає його., Покладіть суппортер з кулака, повісьте на дріт верхнім важелем, як вибити кульки з конусів, про які я не скажу. Коли сміття знаходиться на столі, вийміть захисний кожух, акуратно він делікатний, тонка викрутка з декількох сторін (D-A.D-CD.NET/68A6B04S-480.JPG на малюнку з слотом під датчиком ABS). Якщо повітряні кулі, тоді поверніть корч догори дном, а прес або кувалда вибивають м’яч, якщо не рідний, є те, що під пилками є стоп.кільце., Видаліть його і той самий макар. Тиск або засмічуйте новий через розпір, інакше ви можете згасати і кулак і підшипник, зібрати все у зворотному порядку.

Зателефонуйте до того, хто це зробить, і не парить))))))

Дайте на цю операцію від 3500 за сторону!

Я дав 2 рублери для обох боків)) у провінції з цим простішим)))))

Тут більше про зарозумілість військовослужбовців залежить.

Дайте на цю операцію від 3500 за сторону!

Якщо ви робите це самостійно, то так! Кожен повинен виконувати свою роботу. Буде хтось запитати.

honda, accord, нижньої, кульової

Accord 7. це відмінний автомобіль з великим ресурсом, але він має вузли, які виходять швидше, ніж інші. До них належать підставки для кульок.

Як правило, проблеми з ними починають відбуватися у другому сотні тисяч кілометрів, але коли постійне їхати по поганих дорогах, навіть високоякісні оригінальні опори можуть бути зношені вже на третьому десятці. Розглянемо питання. як дізнатися, що вам потрібно замінити опори м’яча та як це зробити?

Як визначити, що потрібно для зміни підтримки

Симптоми, які підтримка вашого м’яча є декількома зношеними:

 • При повороті керма почуті стукає та скрипи передньої частини;
 • Такі ж звуки чують, коли подолання перешкод, проходження вибоїн;
 • Якщо ви спостерігаєте поза машиною, ви можете помітити гойдалку колеса при русі з боку в бік;
 • Починається нерівномірний знос шин.

Для того, щоб більш точно переконатися, що потрібна заміна, після прояву цих знаків, необхідно зробити наступне.

 • Пийте машину з висушеним двигуном. Зношені опори стукають.
 • Підніміть передню частину машини на гнізді. Стисніть гальмо і намагайтеся придушити колесо, люфт, особливо у вертикальному напрямку, це знак зносу.

Чи варто замінити себе

honda, accord, нижньої, кульової

Звичайно, ви можете загнати свою Honda Accord 7 в службу автомобіля, і це буде зроблено майстрами. Але це легко замінити. Для цього потрібен лише невеликий досвід ремонту та простий інструмент. Зробіть це своїми руками, може бути корисним з кількох причин.

 • Ви заощадите гроші, вартість послуг магістра порівнянна з вартістю запасних частин.
 • Ви заощадите час, процес заміни займає близько години. Навіть замовивши терміновий ремонт, напевно, вам все одно потрібно чекати черги, плюс час у дорозі.
 • Зробити щось із своїми руками. це завжди приємно.

Крім того, можливо, ви знаходитесь у віддаленому районі (живучи чи подорожі), де сотні кілометрів до найближчої станції обслуговування. Тоді незалежний ремонт. єдиний варіант.

Де купити підтримку з м’ячем і скільки вони коштують

Перш ніж продовжувати ремонт, вам потрібно придбати запасні частини. Може бути кілька варіантів, де це можна зробити:

 • Зверніться до найближчого автомобільного магазину;
 • Знайдіть компанію, яка торгує запасними частинами спеціально для автомобілів Honda, тобто це дилер;
 • Замовте товари в інтернет.магазині.

honda, accord, нижньої, кульової

Про те, щоб шукати м’яч для автоматичного розбирання (Shrot), ми не говоримо, ця частина не може бути демонтована та повторна установка для цілей безпеки.

Усі три варіанти мають сенс, вони відрізняються лише за ціною, яку вам доведеться платити та якість. У невеликих магазинах (якщо вони не є філіями серйозної компанії), як правило, ціни вище і швидше стикаються з шлюбом. Дилери Honda не дозволяють собі це. Замовлення в Інтернеті частіше найдешевше, але в цьому випадку можна придбати “кішку в сумці”.

Чи шукати оригінал

Так, вам потрібно надати перевагу оригіналу, хоча це дорожче. Але є також підводний камінь. оригінал може бути дуже хорошим підробкою, але не високої якості. Тобто ви не можете визначити підробку на вигляд, і частина може зазнати невдачі. Неорганізовані та дешеві деталі іноді можуть бути не гіршими, ніж ті, хто кладе в машину на конвеєрі, щоб не помилитися, подивіться на рекомендації власників автомобілів на форумах або для досвідчених дельесіонів автомобілів.

Це не найдорожча частина автомобіля, але ціни на нього можуть коливатися майже вдвічі. Якщо ви купуєте у продавців, то замовлення на китайських сайтах типу Ali Express дозволяє заощадити близько 50 найдорожчих оригінальних опор, коштуючи близько 600-650.

Якщо ви замовляєте комплект, наприклад, верхній-ніжні, ліво-правий або всі чотири, то ціна, природно, менша.

Це також часто пропонують підтримку негайно з важелем, це спростить ремонт, але нам доведеться платити в два три рази більше (однак ми говоримо лише про опори).

Заміна балу підтримує

Тепер давайте перейдемо безпосередньо до заміни підтримки. Ми спробуємо дати найбільш детальну інструкцію.крок.крок.

Ми отримуємо доступ до підтримки

 • Підніміть машину з гніком і поставте її для безпеки замість нього на металевій опорі.
 • Ми демонтуємо колесо.
 • Вийміть ковпачок, згинайте мідну пробку гайки приводу.
 • Відкрутіть його гайку 32 ключем. Сила повинна бути великою, тому вам доведеться використовувати додатковий важіль (підсилювач).
 • Від’єднайте датчик гальмівного шланга та ABS.
 • Ми звільняємо наконечники рульового управління, демонтуємо суппорт.
 • Потім ми випускаємо верхню підтримку кулі з ударами на поворотному кулаці.
 • Відкрутіть його важелем.
 • Підніміть нижній важіль з гніздом.
 • Використовуючи кріплення, ми починаємо переміщувати нижню кульку на бік.
 • Асистент у цей час вражає кулак знизу вгору, поки підтримка не буде безкоштовною.
honda, accord, нижньої, кульової

Заміна опори верхньої кулі

Часто пишуть, що окремо від важеля Верхні опори не можна замінити, але це не так, все просто.

 • Видаліть обкладинку зі старої опори.
 • Зніміть стоп.кільце.
 • Ми беремо голову 17 мм і навчаємо його на старій підтримці. З ударом молотка або ще кращою пресою зняти його.
 • Ми вимірюємо отвір у важелі та діаметрі нової підтримки, як правило, різниця становить до півмільйона. Посадити з великими перешкодами, тому подрібнити (подрібнити), так що різниця становить приблизно 0,2 мм.
 • Встановіть нову підтримку, щоб теги на ньому та на важелі збігалися.
 • Ми керуємо новою підтримкою (враження).
 • Ми надягаємо зупинку.
 • Ми наповнюємо підтримку та завантаження з жиром.
 • Ми одягаємо черевик.

honda, accord, нижньої, кульової

Заміна нижньої опори

Нижня опора також змінюється як верхня, за винятком двох нюансів:

 • Перш ніж почати вибити опору, не забудьте зняти кільце підшипника підшипника;
 • Сила для видалення та посадки трохи більша, тому одного молотка може бути недостатньо, необхідний невеликий кувалда.

honda, accord, нижньої, кульової

Це все, що ми хотіли розповісти про м’яч підтримує Honda Accord 7. Сподіваюся, наша стаття була двома з вас когнітивними та практично корисними. Відмінно, якщо за допомогою наших рекомендацій ви змогли самостійно замінити опори у своєму автомобілі. Удачі і навіть дороги без ударів, щоб ця робота повинна бути виконана якомога менше.