Volkswagen Polo заміна масла в двигуні

використовувані інструменти

Перед заміною моторної рідини слід запастися усіма необхідними інструментами і предметами.

volkswagen, polo, масло, двигуні

У їх список варто внести наступні елементи:

 • необхідну кількість нового масла, яке повинно ще залишитися на наступні доливаючи;
 • новий масляний фільтр, (старий також підлягає обов’язковій заміні). Якщо ви захочете придбати оригінальну модель. то вона буде мати наступний номер. 03C115561H;
 • нова пробка для масляного піддону. Цей елемент може і не знадобитися, але про всяк випадок повинен бути під рукою;
 • рідина для промивки двигуна; ємність для зливу відпрацювання;
 • ріжковий ключ на «18»;
 • багатогранний ключ у вигляді зірочки;
 • стрічковий ключ, призначений для вилучення старого масляного фільтра; невелику кількість чистої дрантя.

Крім того, бажано мати в своєму розпорядженні доглядову яму або естакаду, щоб отримати вільний доступ до днища автомобіля.

VW Polo седан: як правильно вибрати і замінити масло

Двигун є найважливішим агрегатом автомобіля і потребує постійного спостереження і догляду, а одним з головних пунктів обслуговування є заміна старої моторної мастила на нову. Завдяки їй всі деталі силового агрегату покриваються захисною плівкою, яка оберігає їх від зносу і появи корозії. Крім того, мастильний матеріал знижує робочу температуру і очищає внутрішню частину мотора від бруду, що з’являється і всіляких домішок. За допомогою всіляких присадок виробники змінюють не тільки в’язкість моторного масла, але і різні його характеристики. У цій статті ми постараємося розібрати. яке необхідно заливати масло в двигун Polo седан і чому.

Інструкція по самостійній заміні масла.

Для виконання роботи нам будуть потрібні наступні інструменти:

Замена масла и фильтров в двигателе на Volkswagen POLO 1,6 Фольксваген Поло 2017 года

1) Плоска викрутка або ключ для зняття фільтра.

6) Нова зливна пробка двигуна (бажано, так як після 2х-3х замін масла вона починає капати):

Замена масла на Volkswagen Polo sedan

 • для CFNA або CFNB 0813202 c розміром різьби М141,522;
 • для CWVA або CWVB 0288901 з розміром різьби М141,516;
 • для CLPA хетчбека 0813202
 • для CFNA або CFNB артикул 03С115561D або 03C115561H;
 • для CWVA або CWVB артикул 04E115561H;
 • для CLPA хетчбека артикул 030115561AN.

9) Промивання (якщо міняємо тип або виробника масла).

Сама робота не складна, але брудна, тому якщо ви не любите бруднитися, можливо, варто звернутися на СТО, благо робота по заміні масла коштує від 300 до 500 рублів. До речі, ось відмінний сервіс підбору СТО поруч з будинком і роботою.

Якщо ви любите працювати самостійно, ось вам відео, про те, як замінити масло:

Якщо ви більше любите читати: Виконувати роботу по заміні моторного масла необхідно на естакаді або оглядовій ямі. Порядок дій:

 • Прогріваємо двигун до робочої температури. Це необхідно для кращого стікання масла.
 • Відкриваємо капот і відкручуємо кришку маслозаливной горловини.
 • Залазимо під автомобіль, беремо ключ-зірочку і викручуємо гвинти, які утримують кришку піддону.
 • Рожковим ключем на 18 відкручуємо зливну пробку. Пам’ятаємо, що масло гаряче, тому діємо, дотримуючись правил обережності.
 • Чекаємо близько 15-30 хвилин, до повного стікання старого масла. Загортаємо зливну пробку в отвір.
 • Якщо міняємо тип або виробника масла, необхідно промити двигун промивання маслом. Для цього заливаємо промивне масло. Якщо тип масла на змінюється, переходимо до п.9
 • Заводимо мотор і даємо йому попрацювати 15-20 хвилин на різних оборотах. Їздити на промивально маслі неприпустимо!
 • Зливаємо промивне масло.
 • Загортаємо нову! зливну пробку, так як якщо це не зробити масло буде капати.
 • Відвертаємо старий масляний фільтр. Важливо не налити масло на ремінь генератора.
 • У новий фільтр заливаємо свіже моторне масло, досить просто налити його до першого заповнення. На гумове кільце ущільнювача пальцем наносимо трохи масла, щоб при установці фільтра його не зірвали.
 • Встановлюємо на місце новий фільтр, після торкання гумки, підтягуємо його ще на 2/3 обороту і дивимося герметичність з’єднання.
 • Після заливаємо близько трьох літрів нового масла, і через 5 хвилин його рівень. Оптимальний варіант, після заливки, коли рівень доходить до 2/3 позначки щупа. При необхідності масло доливаємо.
 • Заводимо автомобіль і прогріваємо двигун до робочої температури. Глушимо двигун і через 5-7 хвилин перевіряємо рівень масла.

Після заміни масла не забувайте скинути міжсервісний інтервал. Про те як це можна зробити самостійно дивіться в цій статті.

висновок.

Як ви побачили, заміна моторного масла в Volkswagen Polo не представляє особливої ​​складності. Навіть в сучасних автомобілях ви легко зможете виконувати самостійно подібні роботи, що допоможе вам відчутно заощадити на обслуговуванні автомобіля. Щоб ваш автомобіль служив довго, не забувайте використовувати моторне масло та витратні матеріали тільки високої якості! На сьогодні все, сподіваюся, стаття по заміні масла в двигуні Volkswagen Polo, була для вас корисною і відповіла повністю на ваші питання.

Яке масло лити

В першу чергу вам необхідно придбати використовувані витратні матеріали. Якщо будь-яких складнощів з вибором масляного фільтра не виникає, то як правильно підібрати той чи інший різновид мастила?

Необхідно сказати, що в даному випадку вибір залежить від конкретних особливостей двигуна вашого автомобіля. У моделі Polo кінця дев’яностих. початку двохтисячних років можна заливати недороге напівсинтетичне масло.

А от сучасні економічні двигуни, що встановлюються на Polo сьогодні, пред’являють підвищені вимоги до характеристик використовуваної мастила. В даному випадку рекомендуємо використовувати такі технічні рідини:

Можемо також порекомендувати вам використовувати в автомобілі Polo седан марки технічної рідини Mobil 1 або Shell Helix Ultra. Вони забезпечують якісну мастило рухомих елементів мотора, мають доступну вартість і зберігають всі свої експлуатаційні характеристики протягом усього терміну служби.

Проводити заміну масла Volkswagen Polo седан рекомендується кожні 10 000 кілометрів. У тому випадку, якщо ви використовуєте ваш автомобіль в складних умовах або його пробіг доводиться виключно на місто, рекомендується міняти технічні рідини кожні 8 000 км. Більшість мастил після такого пробігу втрачають частину своїх експлуатаційних характеристик, що не дозволяє їм виконувати якісне охолодження і змащення рухомих елементів.

Якщо автовласник нехтує проведенням такої сервісної роботи, це може привести до перегріву двигуна і інших серйозних проблем мотора, усунення яких буде мати суттєву вартість.

Ми з вами розглянули, як виконується заміна масла в двигуні на Polo. Процес нескладний, досить дотримуватися послідовність дій. Використовувати оригінальні елементи і якісні мастила, рекомендоване виробником.

Від самостійної зміни фільтруючого елемента і моторного масла можна отримати моральне задоволення і заощадити сімейний бюджет. Удачі на дорогах!

Регламент заміни масла в двигуні

Якщо автомобіль більшу частину експлуатується при позитивних температурах, потрібно брати в’язкі склади. Наприклад, масло з позначеннями 10W-40.

Для районів з негативними температурами, підійде продукт 5W-30.

Яке масло заливати в двигун Volkswagen Polo

Починаючи з 2020 року концерн VAG заливає на конвеєрах своїх автозаводів в VW Polo масло британсько-нідерландської нафтової компанії Royal Dutch Shell. Вона змінила на місці офіційного партнера виробників автомобілів з Вольфсбурга не менше відому британську компанію Castrol.

Найбільшою популярністю у автоаматорів користується рідина для змащування діапазонів 502.00 і 504.00. До їх складу входить велика кількість присадок, які дозволяють їм зберегти робочі властивості масла протягом тривалого часу.

Використовуються наступні допуску моторного масла для Volkswagen Polo: 504.00, 503.00, 502, 501.01.

Найбільшою популярністю у автоаматорів користується рідина для змащування діапазонів 502.00 і 504.00. До їх складу входить велика кількість присадок, які дозволяють їм зберегти робочі властивості масла протягом тривалого часу.

Масло, що відноситься до 504.00 класу, як не можна краще підходить для експлуатації в російських умовах. Воно відмінно переносить пробки на дорогах, не забруднює маслопроводние канали, які не окислюється, його легко можна видалити при заміні промивної рідиною.

регламент

Німецькі виробники вимагають за регламентом заміну масла для Volkswagen Polo через п’ятнадцять тис. Км пройденого шляху. Однак складні кліматичні умови експлуатації моделі нашої країни, погані дороги, інтенсивне використання призводить до того, що масло швидко втрачає свої робочі властивості, необхідні для змащення двигуна. Тому фахівці, досвідчені автолюбителі рекомендують проводити заміну після 7-8 тис. Км.

VAG рекомендує при заміні масла в двигуні Volkswagen Polo використовувати синтетичну рідина з такими характеристиками 5W / 40, а також 5W / 30 за класифікацією SAE. Відзначимо, що літера W означає можливість застосування технічної рідини в зимовий час.

Цифровий показник означає в’язкість даної речовини. Чим вище цифра, тим воно густіше. У холодних регіонах країни слід використовувати більш плинне, менш в’язке масло в двигун Volkswagen Polo, наприклад 0W / 30.

Для різних моделей потрібен свій обсяг масла в двигун Polo седан. Силова установка 1.6 л потужністю 110 л. с. вимагає для охолодження і мастила своїх деталей 3,6 л. в мотор 1.4 л на 125 коней потрібно заливати 3,2 л.

Фірми-виробники технічних рідин випускають свою продукцію в ємностях 1 і 5 л. Для заміни необхідно придбати пляшку на 5 л об’єму масла для двигуна Volkswagen Polo, решту матеріалу піде на дозаправку при експлуатації автомобіля.

Відповімо ми і на питання, яке масло лити в Volkswagen Polo. VAG рекомендує використання оригінальних рідин для своїх моделей. Однак вони відрізняються високою вартістю.

Крім них є масла, які схвалені виробником:

 • Liqui Moly Leichtlauf High Tech 5W / 40.
 • НС Special Tec LL 5W-30.
 • Mobil Super 3000 X1 SAE 5W-40.
 • Top Tec 4100 5W-40.
 • Wolf Extendtech 5W40 HM.
 • Motul 8100 X-Clean FE 5W30.
 • Castrol Edge C3 5W30.

Всі перераховані матеріали мають схожі параметри з оригінальними рідинами, відрізняються хорошими робочими якостями.

Яке моторне масло заливати в двигун Volkswagen Polo

Моторне масло допомагає двигуну привести автомобіль в рух. Воно охолоджує його, змащує деталі, виводить з каналів продукти відпрацювання. Використання мастильної рідини іншого типу може привести до пошкодження деталей силового агрегату, витратним по грошах і часу ремонту. Розглянемо, яке масло заливати в Volkswagen Polo, а також розповімо про особливості його заміни.

Що треба знати при заміні матеріалу

При заміні дли дозаправки технічної рідини необхідно враховувати наступні фактори:

 • яке масло для Volkswagen Polo заливалося раніше;
 • допуск технічної рідини за класифікацією ACEA;
 • в’язкість масла по SAE.

Виробники рекомендують підвищувати в’язкість масла в міру збільшення робочого ресурсу силового агрегату, так як з часом гумовотехнічні деталі: сальники, прокладки зношуються. Подібний метод допоможе запобігти витоку рідини.

 • Вартість послуги по заміні масла і фільтра. від 500 руб. У разі придбання мастильного матеріалу в автосервісі роботи проводяться, як правило, безкоштовно.
 • Ціна пляшки олії в двигун Polo седан об’ємом 5 л. від 3,5 тис. Руб. за оригінальну рідину, від 1,8 тис. руб за аналогове речовина.

Заміна масла в двигуні німецького автомобіля. обов’язкова умова правильної експлуатації машини. Економити на цьому або забувати про даному технічному обслуговуванні забувати не можна.

Детальний опис того, як самому замінити масло в двигуні Volkswagen Polo седан, представлено в відео нижче:

У цьому відеоролику розповідається про те, як правильно проводити замірювання моторного масла в двигуні CFNA:

Заміна масла в двигуні на прикладі Volkswagen Polo 1.4, представлено у відеосюжеті нижче:

коли міняти масло

Володарям Volkswagen Polo виробник радить робити заміну витратних матеріалів не рідше ніж через кожні 15 тисяч кілометрів пробігу. Але, з огляду на важкі умови експлуатації, заміну моторного масла бажано проводити в 2 рази частіше. До важких умов можна віднести:

 • Погана якість бензину.
 • Експлуатація авто в умовах брудного повітря та запилення.
 • Довгі перерви в застосуванні ТС.
 • Регулярна їзда на короткі відстані.
 • Рух в міських пробках.

Volkswagen Polo, заміна масла двигуна своїми руками. Як замінити моторне масло в автомобілі Volkswagen Polo. Міняємо рухове масло в автомобілі Volkswagen Polo своїми руками.

Двигун є життєво важливою системою автомобіля. Як і всі механічні вузли, він вимагає своєчасного догляду. І неважливо, потужний це агрегат з великою кількістю циліндрів або найпростіший одноциліндровий мотор. Заміна витратних матеріалів коштує на першому місці обслуговування двигуна. Раніше моторне масло застосовували, щоб виводити забруднені частинки з вузлів агрегату, наприклад, металеву стружку, і вивільняти відпрацьовану енергію в картер. Потім масло стали використовувати для змащення елементів газорозподільного механізму і циліндрів. На сьогоднішній день існує ще одне застосування масла. у вигляді гідравлічного розчину, який використовується для плавної роботи елементів ДВС. Створюючи на поверхнях деталей захисну плівку, масло скорочує знос, який викликає тертя механізмів, а також перешкоджає скупченню небезпечних домішок і бруду, появі корозії і знижує робочу температуру рухомих елементів ДВС. До багатьох масла додаються спеціальні присадки, які змінюють в’язкість рідини і сприяють очищенню компонентів силової установки.

скільки потрібно масла

Згідно з рекомендаціями компанії-виробника, рекомендований обсяг залитої моторної рідини в мотор Volkswagen Polo складає 3.6 літра. Якщо залити даний обсяг, відмітка моторного масла на щупі при перевірці рівня буде розташована між позначками MIN і MAX.

Замена масла VW Polo Sedan (Поло седан) 1.6 CFNA

Мастильний матеріал для мотора Volkswagen Polo продається на ринку як в літрових, так і в чотирьох- і п’ятилітровий каністрах. Однак, при цьому, не потрібно забувати, що якщо ваш автомобіль має певний пробіг, з часом мотор може споживати рухову рідина. Тому краще придбати чотири-або п’ятилітрову ємність, щоб при необхідності була можливість долити відсутній обсяг.

Заміна масла Polo седан, підготовчі роботи

В першу чергу прогрійте мотор. Ви можете не прогрівати його до робочої температури, досить буде і 60-70 градусів. В іншому випадку масло не зіллється з мотора повністю і частина рідини залишиться в системі. Хоча частина моторного масла залишиться в системі в будь-якому випадку, тому при зміні рідини необхідно промити мотор.

Volkswagen Polo заміна масла

Як злити масло з двигуна, крок за кроком

 • Відкриваємо капот машини і відкручуємо кришку мотора, через яку заливається масло.
 • Далі залазимо під днище авто і знаходимо захист масляного піддону.
 • За допомогою ключа-зірочки відкручуємо все саморізи, які його утримують.
 • Знаходимо пробку зливного отвору.
 • Під неї підставляємо ємність для відпрацьованої рідини і відкручуємо за допомогою гайкового ключа. Тут необхідно діяти обережно, оскільки частина масла може потрапити на шкіру при відкручування пробки. А якщо ТЗ було повністю прогріте, воно може обпалити вашу шкіру, тому про всяк випадок оберніть пробку ганчіркою.
 • Чекаємо 20-30 хвилин, поки моторне масло не зіллється повністю.

Volkswagen Polo Sedan Білий барс 2013 року на DRIVE2

Привіт друзі! Знайшов цікаву статтю про інтервал заміни, часто виробник ставить 15-20 тис, що згубно для наших двигунів! Адже йому не вигідно щоб ми їздили на наших авто довго, чим довше експлуатація, тим менше продажів! 5 приводів для заміни масла в авто:

Коли масло потрібно міняти частіше, ніж написано в інструкціі.В незабаром після покупки нового авто власник стикається з необхідністю відвідування фірмового сервісу, де за заміну масла і фільтрів просять не мало грошей. Умови гарантії вимагають відвідування сервісу не раз в 15-20 тис.

км, як це зазначено в інструкції до автомобіля, а кожні 7-10 тис. Дурять в гонитві за грошима? Або це вимушений захід, пов’язаний з поганими умовами руху на наших дорогах?

Після закінчення гарантійного терміну, коли «зобов’язалівки» вже немає, саме цим питанням задається автолюбитель.

Часте рух в режимі старт-стоп (від одного світлофора до іншого) призводить до того, що автомобіль рухається нерівномірно, а деталі двигуна не прогріваються до робочих температур в 250-300 С ° (саме в цьому діапазоні вибирається теплової зазор між поршнем і гільзою циліндра. а поршневі кільця ефективно виконують всі свої функції). В масло потрапляє більша кількість незгорілого палива, що є причиною передчасного окислення мастильних матеріалів і руйнування містяться в них присадок.

Хоча на холостих обертах двигун не піддається значним навантаженням, але напрацювання мотора все одно зростає. 15 хв. холостого ходу приблизно дорівнює 15 км пробігу. Начебто, і трохи, але якщо автомобіль щодоби півгодини стоїть в пробках або його часто прогрівають (зазвичай така необхідність виникає взимку), то масло швидко втрачає свою ефективність.

При постійному пробігу по путівцях в маслі відбувається накопичення твердих частинок пилу, піску і бруду. виникає зовнішнє забруднення двигуна. Хоча мотор і герметичний, але водії допускають дрібні помилки, які призводять до неминучого зниження терміну служби масла.

Один раз витягнув-вставив масляний щуп і полінувався протерти перед цим його чистою ганчіркою? Тут же грудочки бруду відвалюються і потрапляють в картер. Відкрутив пробку маслозаливной горловини щоб долити масло і перед цим полінувався протерти навколо чистою ганчіркою? Знову в картер потрапило кілька песчінок.Кто хоч раз самостійно міняв повітряний фільтр. бачив скільки в корпус за 30 тис. Км (звичайний інтервал заміни повітряного фільтра) набивається і піску, і бруду.

Водіям з так званим «спортивним стилем» водіння потрібно міняти масло набагато частіше, ніж спокійним. З одного боку, «спортивний стиль» означає часті перегріви двигуна, тобто більш високі температури деталей і поверхонь двигуна, з якими стикається масло. З іншого. робота йде на високих оборотах, відповідно, в масляному зазорі вкладишів колінчастого вала масло піддається значним механічним навантаженням.

Увага на використання масла необхідно звернути автолюбителям, буксируються квадроцикли, яхти, трейлери і інші «причепи». Двигун в цей час працює на збагаченій суміші, тобто умови згоряння палива в циліндрах погіршуються. Крім того, більша кількість продуктів повного і неповного згоряння палива контактує з маслом, що веде до погіршення його свойств.Прі сукупності всіх зазначених факторів інтервал заміни масла потрібно скорочувати в 2 рази. Зазначений в інструкції максимальний інтервал розрахований на те, що машина їздить по трасі з рівномірною швидкістю.

P.s. Ще днями залив присадку bardahl b2. двигун шепоче, рівніше працює! У бак залив очисник паливної системи Супротек, змін поки не виявив