Установка камери заднього виду Skoda Rapid

Камера заднього виду для Skoda Rapid FL 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

Аксесуарний комплект; Блакитний кабель / Час затримки Реле / ​​6-метровий кабель /

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ Skoda Rapid

установка, камери, заднього, skoda, rapid

Не станемо в черговий раз перераховувати всі переваги Rapid та Polo 2020, ви про них і так знаєте. Сьогодні мова лише про їх аудіосистеми. Точніше, аудіосистему, адже у обох машин вони однакові. У цьому немає нічого дивного: технічно Polo 2020 модельного року являє собою Skoda Rapid з іншою косметикою зовні та іншою передньою панеллю з іншим кермом у салоні. В іншому автомобілі нічим не відрізняються, якщо не брати до уваги відмінностей у комплектаціях, які у Skoda і Volkswagen злегка розрізняються.

Виплату в 2000р отримають лише власники картки СВІТ

Росіянам пообіцяли нову виплату у розмірі 2 тис. З 12 січня 2022 року деякі категорії росіян отримають на карту «Мир» одну-дві тисячі.

Камери заднього виду для автомобілів Skoda Rapid

Вид ззаду Камери Автомобільні гаджети, що дозволяє легко виконувати маневр паркування та руху, обернувшись на стоянці, вулиці Москви або в підземних гаражах. Камери знімають все, що відбувається за заднім бампером Skoda Rapid. відображаючи знятий матеріал просто на моніторі всередині салону. Як екран можуть використовуватися штатна магнітола, навігатор, окремий монітор, встановлений на торпеді авто, і навіть спеціальне дзеркало заднього виду.

Де знаходяться запобіжники на Skoda Octavia

У статті: схема та характеристика запобіжників на Skoda octavia,

розшифровка запобіжників та стрибка схеми.

  • Завантажено вже давно 1998 разів.
  • Як і багато ентузіастів автомобілів, коли виникла потреба, дивувалася, де запобіжники були в Skoda Octavia A5 FL?
  • Блоки запобіжників розташовані у двох місцях:
  • 1) у салоні. з лівого боку передньої панелі
  • і 2) у моторному відсіку – праворуч.
  • Завантажити повністю наочну схему розташування запобіжників можна тут
  • Цей файл послужить гарною службою, якщо його роздрукувати і возити з собою в бардачку. НЕ завжди і не скрізь є доступ до інету, а готова табличка в якій вказана схема
  • розташування запобіжників саме те, якщо раптом щось знадобиться.

Інструкція з активації та підключення камери заднього виду до Болеро, Коламбуса та Амудсена. Також багато в чому стосується Swing 2. Не на всіх Болеро камера запрацює. Пошукайте у темі інформацію. чи підходить ваш Болеро чи ні.

Підготовка програмного забезпечення радіо (активація камери):

Діагностичним “шнурком” у блоці 5f необхідно активувати в кодуванні в 19-му байті 4-й біт.

�� GreenYi камера заднього виду з Aliexpress | Установка підключення до Skoda Octavia A5

У разі активації програмою VCDS виглядатиме ось так:

Зміна налаштувань у блоці 5f програмою VCDS/”Вася діагност” може мати різні непередбачувані, але, як правило, стабільно негативні наслідки, що виражаються в зникненні деяких штатних функцій магнітоли в КРАЩОМУ випадку. А може не мати. Але може й мати. Якщо ви не розумієте, про що я вище попереджаю, то рекомендую або відмовитися від витівки самостійної активації, або витратити час на вивчення питання, щоб розуміти тяжкість можливих наслідків та методи їх вирішення, перш ніж лізти в цей блок “китайським шнурком” або “васей” “.

Після активації треба перезавантажити магнітолу, щоб налаштування застосовувалося. Не вимкнути кнопкою і відразу включити, а натиснути на кнопку включення довго і утримувати її. Або просто поставити машину на сигналку на 10-15 хвилин, так би мовити, для вірності.

Перевірити, що кодування запрацювало, увімкнувши задній хід і побачивши ось це на екрані (або щось схоже, залежно від магнітоли та її версії прошивки):

Тут все просто. Зображення з’явиться від будь-якої композитної камери стандарту NTSC. А всі інші питання (дозвіл, наявність або відсутність паркувальних ліній, підсвічування, спосіб кріплення). тут вже кожен сам собі вирішує.

Фізичне підключення камери до магнітоли:

Сподіваюся, всі, хто читає, знають, що сама магнітола Болеро/Коламбус/Амудсен знаходиться в бардачку. І екран на центральній консолі. це просто екран. Для зняття магнітоли знадобляться знімники пластикові, які можна замовити на Аліекспресі, на Ібеї і чекати їх пару-трійку тижнів, або можливо купити де-небудь ще. Або вирішити “питання” на місці. швидко та ефективно:

READ  З'єднання заміни потужності Ford Focus 3

Робимо раз: Це ми відкрили бардачок і приготувалися:)

Робимо два: Це ми напівзакрили бардачок, щоб задня його стінка не заважала пальцям знайти нижню площину магнітоли, яка починається відразу ж після того, як закінчується пластиковий “дах” бардачка.

Робимо три: Знаходимо прорізи на лицьовій частині магнітоли в нижніх лівому та правому кутах, і відштовхуємо затискачі, які не дозволяють магнітолі вивалитися, і одночасно з цим, пальцями, які у нас просунуті за бардачок, намагаємось видавити магнітолу назовні. Ось відео з принципом роботи цих затискачів:

Якщо накаченість і об’єм пальців і руки в цілому не дозволяє виконувати маневри, тоді знімаємо бардачок (на форумі десь описано як це зробити, якщо на місці не розберетеся).

Отже, виймаємо магнітолу. Довжини проводів, підключених до неї, достатньо, щоб це зробити. Відштовхуємо “найбільший роз’єм”. Ось цей:

Нас цікавлять ось ці піни на магнітолі, які “оголилися” після зняття роз’єму:

До піну під номером 12 повинна бути підключена “оплітка”/екран відеокабелю від камери, до піну під номером 6. центральна жила того ж кабелю. Це крайні піни для синього роз’єму.

Ось офіційне розблюдування роз’ємів і пінів магнітол, а також схема підключення камери (з Ельзи):

Харчування для камери для тестового запуску можна взяти з прикурювача.

Існуючі глюки (може бути доповнювати, якщо мені вкажуть на них, або я сам їх віднімаю):

Greenyi ззаду камери з AliExpress | Установка з’єднання на Skoda Octavia A5

Додатковий екран з датчиками паркування над відео з камери заднього виду, не стає прозорим (я просто мав це, відео трохи вище). Це говорить про те, що прошивка радіопередач не має правильних шкір, щоб відобразити датчики паркування з активною камерою. Магнітне оновлення на новіші вирішує проблему!

Як налаштувати камеру, підключену до іншого пристрою?

Ну, вище, ми розповіли, як правильно налаштувати камеру заднього виду на радіо або на еталонному дзеркалі. По факту, перше, що ви повинні для цього зробити, правильно підключити прилад. Ну, а далі – знайти розділ із налаштуваннями в меню та виставити свої параметри.

Налаштувати камеру заднього виду в автомобілі, як ви зрозуміли, не складно. Якщо ваш гаджет має в комплекті власний монітор або ви підключаєте його до планшета чи смартфона, картинку налаштовують прямо через них. І знову ж таки, спочатку, важливо здійснити правильне підключення. Як тільки на екрані з’явиться зображення, півсправи зроблено! Далі, йдіть у меню та вивчайте доступний функціонал.

Ваші цілі – чіткий відеосигнал без перешкод та брижів, відображення в коректному форматі (дзеркальний, не перевернутий) та правильно відкалібрована розмітка.

Встановлення та підключення камери заднього виду на Skoda Rapid

Вирішив фактично створити цю тему, т.До. Огляд назад в Rapid не найкращий. Чесно кажучи, це не особливо заважає цьому, я просто хочу щось зробити з машиною, тому я вирішив експериментувати, так би мовити себе. Тепер по суті: Справа, як мені здається, ця (установка кзв) нескладна, потрібно мало небагато: машина (є), кзв (визначаюсь), на чому дивитися, плюс розхідники (проводи, руки, що бажано звисають з верхньої частини тіла, трохи інструменту, вільний час, ну і дріб’язок будь-яка). Отже, авто є вже величезний плюс, наступне сама камера. Трохи подивившись інет схиляюся до звичайної (універсальної). Бувають ще «нібито штатні» монтуються або в місце ліхтаря підсвічування номера, або клавіші відкриття багажника (ну або п’ятих дверей, кому як більше подобається), проблема в тому, що заводських не існує.до. Skoda не ставить на Рапіди кзв незалежно від комплектації, а «аналоги» наших південно-східних сусідів бентежать явною невідповідністю розмірів плюс очікування 2-4 тижні. Камера в номер, спочатку думав про неї, але відпала через свердління металу і завищеної ціни на шматок пласмасяки. (Одразу обмовлюся, намагатимуся зробити добре і бюджетно; добре і задорого. простіше в майстерню; погано. не вмію) Ну і приховані камери. вони відпали з тієї ж причини небажання зайвих отворів, та й просто нікуди її ляпити.

Якщо тема отримає підтримку, обіцяю довести розпочате до логічного завершення не лише за фактом, а й на форумі))

Ітаааак, продовжимо. На чому дивитися знову вибір, і знову невеликий: монітор окремо стоїть де-нитку на торпедо, вбудований в салонне дзеркало заднього виду, вбудований в сонцезахисний козирок; навик з тюльпаном або дводінова магнітола. Т.До. NAVIK без Вхідного входу та щось один клас один з Skoda вже існує у звичайному моніторі. Мінуси дзеркала заднього виду – блякне, ціна, зайва конструкція поруч із головою. Мінуси козирка. фіг знайдеш у моїй місцевості або саморобка, буде відрізнятися від сусіднього, відкривати при їзді назад або не закривати ніколи. Зі звичайним монітором бентежить сам факт знаходження цієї приблуди, але може після запитаю від відеоплеєра. можна буде фільми дивитися ))

READ  Заміна троса зчеплення ВАЗ 2109

Вступний опис зробив, далі про «муки вибору». Камера – буває провідна та бездротова, другий варіант зручніше в установці (не треба тягнути відео до монітора), перший – надійніше та дешевше. Параметри камери. кут огляду, матриця, підсвічування, роздільна здатність (горизонтальна), фоточутливість. Є ще з десяток незрозумілих більшої частини населення циферок і літер, тому їх опустимо. Як правило – всі камери вологозахисні, мають обидві системи кольоровості, досить світлочутливі, мають паркувальні косильні волосіні, дзеркальне відображення та широкий діапазон температур. Матриця. або пзс (CCD) або кмоп (CMOS), перша дорожча і якісніша, особливо вночі, друга. швидше. Підсвічування – річ марна, задні ліхтарі світять у рази краще. Дозвіл. у продажу від 300 до 600 тв. Всі ці параметри вважаю також маловажними, т.до. півтораметрову плазму із зали в авто не засунуто. У залишку. головний для мене (як і у всій темі, будь-який вибір і порівняння. це всього лише імхо, яке може бути помилковим) пункт. кут огляду, що він йде від фокусної відстані і т.д.д. і т.п. писати не стану, просто цифри 170° будуть дуже сильні спотворення (риб’яче око), але зате видно обидва свої задні крила ))) З камерою здається визначився. будь-який провідний універсальний нонейм 130°-170° і 420-520твл бажано пзс, але підійде і кмоп.

Продовжимо. Камеру роздобув у знайомого (промишляє цією лабудою), взяв на тест, якщо влаштує – куплю. З універсальним кріпленням була тільки одна, врізні і що цим навіть брати не став, навіть цю кріпити буде проблематично. Як у байці про примата прикладав її на всю філейну частину Рапіда )) Найоптимальнішим місцем здалася лампа підсвічування номера (ліва або права все одно, швидше за все зміщу вправо). Тепер про саму камеру: пал/нтсц, 420 твл, 135-170°, 12/24В, 0,1 Люкс, 60мА, ІП66 (67,68), кмоп, тощо.д. Фото її:

По факту мені важливий, як говорив вище, тільки кут, так що притягнув з підвалу старий акумулятор, приєднання описувати не стану, поставив на зарядку і в дорогу. Вийшло таке:

Після побаченого був здивований (чи я дурень, чи лижі не їдуть). В інструкції, на «рідній англійській», чорній по білому 135°/170°, причому діагональний, за фактом більше 180° по горизонту, та ще й із досить невеликим спотворенням (беру, загорніть два). Зателефонував знайомому, ціна камери виявилася близько рубля (забрав за борги) Сиджу думаю в чому каверза (може хто підкаже?), особливо не парюся, якщо є. то обов’язково скоро спливе ))

Так а продовження поки що капітального і ні. Хоча-хоча, є невеликий поступальний рух. Як і говорив раніше, камеру я придбав першу-ліпшу (дивлюся як буде насправді, змінити не проблема). З установкою камери мудрити теж особливо не став, закріпив у правий ліхтар підсвічування номера (лампочку прибирати не став, світить з двох боків, як належить). Кріпив на штатні шурупи, провід змістив максимально вліво. Загалом фіглі розповідати, далі

Замовив монітор, доведеться з тиждень почекати, але я особливо не поспішаю, чому опишу далі. Універсальний монітор, у складеному стані по висоті не більше двох сантиметрів, при натисканні на кнопочку вистрілює парашут екран. Задався черговим питанням: куди його приколгоспити, за розміром повинен помітитись у нішу під блоком кондиціонера, за підсклянниками, ну чи вже на торпедо. Як ви приїжджаєте. ми будемо дивитися))) Монітор

Хех. Бродив по форуму і наткнувся на свою тему, згадав, що варто було б дописати, так що закінчу почате. Якщо починати з часів попереднього повідомлення, то все, що бракує, закуплено і знайдено час на цю (як потім виявилося досить швидку) процедуру. Оскільки було прийнято рішення робити все розумно, живити камеру і монітор я вирішив через релюшку. Конструкцію, що вийшла, навіть схемою не назву, вже простіше нікуди, так що просто

Монітор складається і запросто, зверху, можна накласти будь-якого мотлоху, при потребі в ньому натискається на кнопку і він розкладається.

Ну і сама картинка, налаштував поки що так, що до червоної смуги в реалі сантиметрів 15 від бампера. Цінність для мене при їзді заднім ходом видно дрібниці що за кормою, які не побачити у дзеркалах. Припаркуватися можна і без цього, але під мовчазним контролем дружини пачку цигарок затиснув))) Ці фотки вийшли паршиві, робив на робочий-машинний планшет. Ну і підсумуємо: на все про все нууу години дві, може три роботи, дві тисячі ублей і безцінне задоволення від виконаного! ))

READ  Заміна передніх колодок Skoda Octavia а5

Ну ось якось так. Будуть питання питайте. Всім удачі на дорозі і просто життя!

Перед покупкою камери для транспортного засобу слід оцінити принцип її роботи та переваги. Існує два різновиди таких приладів: з динамічною розміткою та статичною.

Героїнею цього огляду буде камера заднього виду для автомобіля Skoda. Спочатку комплектація не передбачала камеру заднього виду або парктронік, тому вирішено було придбати цей «відеоклазок».

Спочатку стояв вибір, парктронік чи камера. Якщо парктронік, то якого типу, 4 датчики чи стрічковий. Якщо камера, то де, щоб відобразити зображення, на окремому екрані, на дзеркалі або на рекордера радіозв’язку.Зупинено за цією опцією: 2DIN Reason Recorder Recorder з можливістю відображення камери заднього виду, SSD-камеру до звичайної підсвітки. Без жодних радіопередач відеосигналів, просто і надійно по дротах. На драйві2 описували ситуації, коли до автомобілів VAG 2021 підключали камери і вони працювали тільки на незаведеному автомобілі. При працюючому двигуні або на екрані йшли перешкоди або камера взагалі не показувала. Пов’язано це з системою контролю перегорання ламп. Забігаючи наперед скажу, що в мене все запрацювало без жодних «чистих плюсів», конденсаторів, діодів та реле.Від камери з вбудованим підсвічуванням відмовився, тому що ліхтарі заднього ходу на авто висвітлюють достатньо.На алі був знайдений продавець, з хорошими відгуками та непоганою ціною, замовлення зроблено, замовлення оплачено. дешевше, але довше чекати. Зі складу швидше доставка, але дорожче і немає можливості кешбеку. Де купити вирішує кожен сам собі.Всю дорогу до мене посилка трекалася, наголошуючи у проміжних пунктах.Прийшла камера. Упаковка-звичайна коробочка.

Всередині сама камера, 2 шнури (харчування та відео) та інструкція з підключення англійською та китайською.

Перевірив її підключенням до телевізора та 12В На великому екрані пікселі видно явно, але на 2DIN магнітолі це буде не так помітно.

До камери підключаються 2 кабелі, один живлення 12в від лампи заднього ходу, інший відеовихід на екран.

Після отримання камери намагалися розібратися, але не могла. Швидше за все, корпус на засувках або на клею. Спробував гострим ножем розсунути, не виходить, пластмаса зминається, але не розходиться по шву. Далі ламати не став.З зовнішнього боку просиликонив герметиком, щоб вода не затекла. На фото це видно. Камера до прозорого корпусу кріпиться парою гвинтиків. На фото камери видно, що транспортувальна плівка з об’єктива ще не знята.Сама камера йде разом з флаппоном, але без лампи картриджів. Він витягується зі штатного плафона і ставиться у плафон із камерою.При установці виявилося, що лампочка підсвічування номера закривається корпусом камери. Це мені не сподобалося. Переходимо до видів Отже, припаркувався до початку зеленої зони екраном.Як бачиться із салону.Як стоїть авто.

Є місце і двері водійську відчинити біля іншого авто, і багажник без проблем відкриється.

Зазначу, що краї автомобіля не потрапляють у камеру, так що при маневрах заднім ходом все одно доводиться дивитися по дзеркалам. Камера не замінює дзеркала, а доповнює їх, показуючи те, що не побачиш через дзеркала.

Ще приклад паркування по камері: Як це виглядає зовні

Перевіримо кут. Продавець оголосив 170 на ПЗЗ-камері по діагоналі та 110-140 у горизонтальній площині.фактично завмер у горизонтальній площині за допомогою шаблону: Оскільки при вимірі шаблоном важко витримати прямий кут у зігнутому папері, знайдемо розрахунковий кут.Вимірювання з рулеткою.

Розрахунок за цією методикою Отримуємо 106 ° Не густо.

Вигляд у темряві мене цілком влаштовує.

Плюси: Камера без проблем встає у штатне місце підсвічування, не потрібно нічого колгоспити. Поставив, підключив, користуйся.Колір, в темряві шоу зовсім відрізняється.

Мінуси: лампа підсвічування загороджується самою камерою.через конструктивну особливість, камера не по центру авто, а трохи збоку. Частково це компенсується невеликим поворотом камери у бік центру авто.

Я задоволений покупкою, тепер паркуватися набагато зручніше, видно, що раніше було приховано кузовом під час руху заднім ходом. Але, як і раніше, необхідно користуватися дзеркалами заднього виду.

Навіщо потрібна камера заднього виду на авто?

Більш детальну інформацію щодо порядку встановлення камер заднього огляду та вартості робіт ви завжди можете отримати у наших консультантів. Своє питання ви можете поставити по телефону або викласти його в листі, надісланому електронною поштою.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS