Заміна ременя Timing Opel Astra N Z18XER

Для Opel Astra H, правила заміни ременя синхронізації становить 150 тисяч пробігів кілометрів. На практиці GDM рекомендується змінити раніше, особливо тому, що стосується автомобілів, які експлуатуються в Росії. Жорсткий клімат і низька якість дороги призводять до прискореного зносу багатьох компонентів автомобіля, в особливій мірі це стосується механізму розподілу газу.

Блоггер та власник автомобіля з 30-річним досвідом

Спеціалісти вважають, що максимальна заміна поясу на Opel Astra N становить 120 тисяч. Км чоловічий. Діагноз статусу поясу повинен здійснюватися після 900 тисяч. Км. Якщо ви не дотримуєтеся рекомендованого часу, ризик перерви ременя часу на Opel Astra.

Якщо ви знайшли на своєму Opel Astra Oil у зоні часу терміни, заміна повинна бути зроблена, не чекаючи вказаного періоду. Те саме стосується видимого пошкодження ременя (тріщини, розтягування, кінців тощо). Масло вказує на порушення герметичності в системі, зокрема, при пошкодженні печаток валів. Тому, перш ніж встановити новий ремінь часу, вам потрібно знайти пошкоджену територію та ремонт.

Часто, коли ремінь розрізає позолоче клапан, поршні та гіди. Тому, якщо ремінь часу розбився на Opel Astra, то необхідно виконувати точну діагностику, встановити масштаб катастрофи і лише після цього ремонту. Щоб не привести до скелі, не лякайтеся проводити діагноз ременя заздалегідь, не чекаючи навіть рекомендованого періоду.

Заміна ременя часу на Opel Astra H рукою: інструкції, фотографії, відео

Символьний ремінь Opel Astra H. один з найважливіших елементів двигуна автомобіля. Розкрити особливості його експлуатації, причини перерви приводу, його наслідки та спосіб заміни.

Механізм розподілу газу (терміни) ASTRA H. це гумове кільце, основна частина механізму розподілу газу. На додаток до основної функції, ремінь. це привід для масляного насоса і, на деяких Астра, також насос. Важливо створити своєчасну заміну поясу, оскільки наслідки скелі плачуть за Астра.

Відповідно до правил Opel, заміна GD-приводу до Opel Astra H слід виробляти кожні 90 000 км, або 6 років роботи. Однак рекомендується не чекати кінцевого терміну, і, звичайно, не їздити, а для заміни з інтервалом 75 000. 80 000 км, або 5 років.

Заміна ременя Timing Opel Astra N Z18XER, терміни часу Opel Astra N

ременя, timing, opel, astra

Заміна зубчастих передач, Campering and Pump Sloves на Z18XER Opel Vectra з

Причиною масла на поясі, як правило, є порушенням герметичності Seelns колінчастого валу та розподільчих пристроїв, повинна бути негайно усунена. Встановіть поршень з 1-го циліндра до позиції NMT COMPRESS-годинника.

READ  Заміна ременя генератора Priora 16 клапанів

Opel Zafira B II (18 XER, Z18XER). На. час.

B. положення покажчика при встановленні нового поясу; A. положення покажчика при встановленні ременя, що раніше в експлуатацію; 1. етикетка для контролю напруги при встановленні ременя, що використовується в експлуатації; 2. покажчик вузла налаштування; 3. етикетка для контролю напруги при встановленні нового поясу. Ознайомтеся з збігом налаштувань етикеток колінчастого валу та розподілу валів см. Встановіть поршень з 1-го циліндра до позиції NMT COMPRESS-годинника.

Затягніть затягувальний валковий болт. Щоб замінити ремінь для приводу двигуна Z 18 Xer, виконайте такі дії. Витягніть повітряний фільтр з системи.

Зуби ременя для приводу, що розвиваються для кривошипних шківів колінчастого валу та розподільних валів односторонньої.

Зміна напрямку руху ременя призведе до його прискореного зносу через повторну охорону. Зніміть колінчастий вал шків кріплення болтів 10

Коли потрібно змінити?

Заміна ременя часу на Opel Astra тривало близько 50-70 тис. Км. Але, крім рекомендованого кілометра, з чий виникнення, ви повинні змінити ремінь часу, є й інші фактори необхідності замінити.

Ознаки заміни:

 • Поганий зовнішній ремінь технічний стан. Наявність порізів, тріщин, луків, масел на поверхні споживача;
 • Підписання елемента між шківи. З часом споживчий елемент застарілий і розтягнутий;
 • Виникнення іноземних ударів, які публікуються в області двигуна внутрішнього згоряння;
 • Неможливість запуску енергоблоку;
 • Втрати потужності;
 • Поява чорного вихлопного трубопроводу.

Коли один або кілька симптомів, перерахованих вище, ремінь повинен терміново замінити. Але це зробити, щоб почати, ви повинні вибрати високоякісний ремінь відомого виробника.

Інструкції для фотографій

Відкрутіть колінчастий вал шківний кріпильний болт

Видалити shkill

Відкрутіть натяжний валик для монтажу

Видалити ролик

Зніміть болти заднього кришки

Зніміть кришку

Відпустіть затягування проміжного валикового монтажу болту

Ключ і ослаблення напруги ременя приводу

Тримаючи натяжний ролик, відкрутіть болт закріплення проміжного ролика і видаліть його

Зніміть ремінь від передачі

Зніміть ремінь від решти транспортного засобу

Цей елемент також може замінити при встановленні нового ременя часу

Цей елемент також може замінити при встановленні нового ременя часу

Щоб видалити тяговий ролик, вам потрібно, щоб викрутити кріпильний болт, процедура заміни вимагає певних навичок або навичок. Купивши лампочку та звертаючись до найближчої технічної станції, ви здивовані, дізнавшись, що заміна близького освітлення лампи Opel Astra H приблизно вдвічі більше, ніж найбільш оптична частина. Озброєні інструкціями, помічником та інструментом, а також бачив. Ви можете впоратися з цим етапом обслуговування Opel Astra H з власними руками.

Двигун та терміни Opel Astra N

Opel Astra N автомобіль, виготовлений з 2004 по 2015 рік, а з 2006 року була версія ресторану. Для цього достатньо тривалого періоду автомобіль був завершений з різними енергоблоками:

Motor Z14XEP має систему Twinport і була піднята виключно на 5-дверний хетчбек. Z16XER та Z18XER мають змінні фази розподілу газу. це найпоширеніша версія блоку живлення, яка була нанесена майже на всі автомобілі (виняток став спортивну конфігурацію хетчбека з 3 дверей). Двигуни z20ler і z20leh оснащені турбонаддувом і покласти на 3-дверний хетчбек у спортивному пакеті.

READ  ВАЗ 2115 не працює обігрів заднього скла

Розглянемо процес заміщення термінів двигуна на Opel Astra 2008 (Z18XER). Як змінити час на ASTRA N з двигуном Z16xer, читайте тут.

Двигун та терміни Opel Astra N

Opel Astra N автомобіль, виготовлений з 2004 по 2020 рр., А з 2006 року була версія ресторану. Для цього достатньо тривалого періоду автомобіль був завершений з різними енергоблоками:

Motor Z14XEP має систему Twinport і була піднята виключно на 5-дверний хетчбек. Z16XER та Z18XER мають змінні фази розподілу газу. це найпоширеніша версія блоку живлення, яка була нанесена майже на всі автомобілі (виняток став спортивну конфігурацію хетчбека з 3 дверей). Двигуни z20ler і z20leh оснащені турбонаддувом і покласти на 3-дверний хетчбек у спортивному пакеті.

Розглянемо процес заміщення термінів двигуна на Opel Astra 2008 (Z18XER). Як змінити час на ASTRA N з двигуном Z16xer, читайте тут.

Заміна ремінця на Opel Astra

Якщо ви не замінюєте ремінь часу на Opel Astra, споживання та витяжні клапани почнуть бити про поршні та вигинати, а також можуть бути при порушенні стін циліндрів.

Тому, коли є підозра, що ремінь часу розірваний, не запускайте машину, і буксируйте його до сто.

Коли час розриву на інформаційній панелі, значки тиску масла освітлені. “Перевірте двигун”, машину з ключем та датчиком рівня масла.

Після скелі з-під клапана нафта починає текти, а витік антифризу виникає на деяких АСТРАХ, через те, що насос також обертається від ременя часу.

Так що це не відбулося, ми рекомендуємо змінювати строк часу на Opel Astra раз на 5 років або більше 80 000 км.

Opel Astra H. заміна ременя синхронізації Ecotec 1.вісім

У посібнику з експлуатації вказано цифру 90 000 км, але в Росії складні умови та запасні частини швидше через холодну погоду, погані дороги та вічність хімії, яка посипає асфальт.

Фахівці сервісного центру Opel-Robot сильно консультуються при заміні ременя синхронізації Opel Astra, щоб купити лише оригінальні запасні частини та використовувати послуги досвідчених фахівців. Бідно-якісний пояс може розірвати в будь-який час, після чого клапан підходить і потрібно пройти через весь двигун. Тому на нашій станції ми використовуємо лише високоякісні набори для заміни ременя синхронізації.

Як змінити ремінь часу на Opel Astra

Не маючи досвіду, правильно замінити строк часу практично неможливо. Справа в тому, що час поєднує колінчастий вал, і коли перший робить два повороти, другий. це лише один. Таким чином, надається порядок операції клапана.

Тому при встановленні поясу потрібно точно обчислити положення обох валів, щоб забезпечити повну роботу системи розподілу газу. Якщо це не зроблено, клапан не буде працювати на годиннику, і двигун почне. Крім того, є ще багато нюансів, які потрібно враховувати при заміні термінів не Opel Astra.

READ  Заміна ременя ГРМ Pajero 4

Загалом, заміна GRM відбувається:

 • Видалити мінус з акумулятором.
 • Відкрутіть переднє колесо з протилежною стороною водія водія.
 • Ми розбираємо захист картера (якщо це).
 • З боку ременя часу, відкрутіть підтримку двигуна.
 • Зніміть генератор та натяжний ролик.
 • Видаліть терміновий корпус і відкрутіть кріпильний болт від маховика.
 • Зніміть шківу колінчастого валу. Обертається до тих пір, поки етикетки на обох камерах будуть повернуті один до одного.
 • Виправте передачі розподільного валу, ослаблення болту натягу та видалення строку синхронізації.
 • Ми демонтажли ролики, натяги та насоси. Ми переходимо до нового.
 • Ми одягаємо ремінь часу, щоб етикетки збігаються.
 • Ми збираємо все в тому ж порядку, в якому вони розбираються.

Може здатися, що заміна The Opel Astra Timing. це прості маніпуляції, що навіть непідготовлена ​​людина може виконувати. Це не так. Щоб правильно поставити часову шкалу, потрібно зробити цю операцію сто разів.

Потрібно вивчити процедуру дій, а також пам’ятати про місцезнаходження етикеток на розподільчих валах. Без цього неможливо виконати цю роботу якісно. Повірте. У нас було багато разів, щоб повторно встановити позначки на розподільчих валах після неналежного ремонту.

Тільки після компетентного коригування двигун перестає брати і починає працювати гладко.

Заміна ременя часу в сервісному центрі Opel-Robot

Експерти Центру Opel-Robot замінюються за допомогою ременів на будь-яких моделях Opel. Вся робота здійснюється на професійному обладнанні досвідчених майстрів. Комплект ремонту Mercus для Opel Astra може бути придбаний безпосередньо до ста. всі частини знаходяться на вокзалі, і вам не доведеться чекати своєї доставки.

Сервісна ціна в компанії Opel-Robot низька, якщо у порівнянні з офіційними дилерами, штучно переоцінюючи вартість.

Ми не відпускаємо ціну, як репутацію та враження, яке ми виробляємо за клієнтами, важливі для нас, тому що задоволені клієнти повертаються знову, і крім того, приводять друзів, а для нас це дійсно вигідніше.

Тому ми звертаємо особливу увагу на якість ремонту. Зателефонуйте, щоб дізнатися деталі та зареєструватися.

Двигун та терміни Opel Astra N

Opel Astra N автомобіль, виготовлений з 2004 по 2015 рік, а з 2006 року була версія ресторану. Для цього достатньо тривалого періоду автомобіль був завершений з різними енергоблоками:

Motor Z14XEP має систему Twinport і була піднята виключно на 5-дверний хетчбек. Z16XER та Z18XER мають змінні фази розподілу газу. це найпоширеніша версія блоку живлення, яка була нанесена майже на всі автомобілі (виняток став спортивну конфігурацію хетчбека з 3 дверей). Двигуни z20ler і z20leh оснащені турбонаддувом і покласти на 3-дверний хетчбек у спортивному пакеті.

Розглянемо процес заміщення термінів двигуна на Opel Astra 2008 (Z18XER). Як змінити час на ASTRA N з двигуном Z16xer, читайте тут.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS