Установка фаркопа на Niva 2121

Буксирування причепа

В автомобілі передбачені точки кріплення тягово-зчіпного пристрою (ТСУ), (або фаркоп). Допускається встановлювати лише схвалені АТ «АВТОВАЗ» ТСУ у офіційних дилерів LADA.

УВАГА! Конструкція ТСУ має бути схвалена АТ «АВТОВАЗ».

Схема розташування кульової опори (фаркопа)

А відстань від осі задніх коліс до центру кульової опори до осі 900-915 мм (855-870 мм для версій URBAN). Відстань від центру кульової опори до рівня землі 350-420 мм.

Для підключення електрообладнання причепа до бортової мережі автомобіля необхідно використовувати роз’єм (див. схему роз’єму), який знаходиться в джгуті автомобіля за знімним облицюванням лівого ліхтаря.

Схема роз’єму у складі джгута автомобіля з позначенням номерів контактів та кольоровим маркуванням проводів

Номер контакту Колір дроту Призначення ланцюга
1 Зелено-чорний Вказівник повороту лівий
2 Оранжево-чорний Протитуманні вогні
3 Чорний Корпус
4 Зелений Вказівник повороту правий
5 Червоно-чорний Ознака підключення причепа (при підключенні причепа з’єднується з корпусом)
6 червоний Стоп-сигнали
7 Жовтий габаритні вогні
8 Резерв
9 Резерв

Для коректного підключення електроустаткування причепа зверніться до дилера LADA.

УВАГА! Завжди знімайте кульову опору (ТСУ), якщо не буксируєте причіп. Завжди дотримуйтесь вимог місцевого законодавства щодо встановлення ТСУ та експлуатації автомобіля з причепом. Забороняється перевищувати допустиму повну масу автопоїзда, вказану на ідентифікаційних табличках автомобіля та причепа (з урахуванням ступеня завантаження автомобіля).

Сумарна вага автомобіля, вантажу в ньому та навантаження, що передається причепом на ТСУ, не повинна перевищувати технічно допустиму максимальну масу автомобіля, зазначеного в ідентифікаційній табличці (див. розділ «ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМОБІЛЯ»).

Рекомендації щодо експлуатації автомобіля з причепом

Для збалансованого навантаження автопоїзда слід завантажувати причіп, прагнучи досягти максимально допустимого навантаження (50 кг) на кульову опору ТСУ.

Для кращої стійкості автопоїзда бажано розподіляти вантаж між автомобілем та тягачем так, щоб автомобіль був з повним навантаженням.

Розподіляйте та надійно фіксуйте вантаж у причепі так, щоб важкі предмети розташовувалися якомога ближче до осі причепа.

З підвищенням висоти над рівнем моря на кожні 1000 м необхідно зменшувати максимальну масу автопоїзда на 10%, що пов’язано зі зниженням потужності двигуна та зниженням ефективності гальмівної системи. Відкоригуйте при необхідності напрям головного світла фар.

У разі погіршення огляду назад при приєднаному причепі використовуйте помічників при маневруванні. Під час руху не намагайтеся усунути розгойдування причепа різким прискоренням, завжди знижуйте швидкість. Прогнозуйте дорожню обстановку, розганяйтеся і гальмуйте плавно, щоб уникнути ривків та пошкодження елементів автомобіля та причепа.

Підключення проводки.

Це основний принцип встановлення розбірного пристрою на Chevrolet Niva. Весь процес займе не більше години, за наявності необхідних інструментів та навичок.

Важливо пам’ятати, що перед тим, як вирушати в довгу поїздку з навантаженим причепом, необхідно після встановлення провести тестову поїздку на невелику відстань, щоб перевірити справність з’єднань.

Фаркоп – механізм, що прикріплюється в нижній частині автомобіля, що приєднує причіп. Використовується для транспортування човнів, трейлерів та для буксирування транспорту. Пристрій складається з рами фаркопа та гака з кулею. Діаметр кулі регламентований ГОСТом 28248-89 – 5 см. Вибір тягово-зчіпного пристрою залежить від марки та моделі автомобіля, та максимального навантаження на конструкцію.

Niva (LADA) 2121. автомобіль Волзького автомобільного заводу, вперше випущений з конвеєра в 1977 році. З того часу компактний позашляховик пережив багато варіацій. Чотиримісний автомобіль підвищеної прохідності спеціально розроблявся для їзди бездоріжжям. Niva 2121 з несучим кузовом і повним приводом стала прабатьком сучасних паркетних джипів і досягла висот у ралійних змаганнях.

Причіпний пристрій (фаркоп) ВАЗ 2121 Niva Sv-parts

ВAЗ Niva 2131М 2010-г.в. ВАЗ Niva 2121 1977-1995 р.в. ВАЗ Нива 21213/4 1995-2009 р.в. ВАЗ Lada 4×4 2009-г.в. ВAЗ 2131 5 дверей 1993-2010 р.в.

Фаркоп для ВАЗ 2121 підсилений з квадратом. Фаркоп із можливістю встановлення знімної лебідки

У комплекті розетка та дроти для підключення

Продаж здійснюється зі складу в Ульяновську. Доставка товару Причіпний пристрій (фаркоп) посилений ВАЗ 2121 Niva Sv-parts здійснюється в Москву, Самару,. Нижній Новгород, Єкатеринбург, Саратов, Краснодар, Казань, Перм, Оренбург, Пензу та будь-які інші міста та регіони Росії.

Для постійних клієнтів та оптових покупців співпраця з нами вигідна завдяки існуючій системі знижок, програму якої, ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Фотографія картки товару має інформаційний характер. Можлива деяка відмінність комплектності та зовнішнього вигляду оригінального товару від представленого на фото зображення. За детальною інформацією щодо характеристик товару зверніться до менеджера 8 800 200 08 73 (магазин Autogur73) дзвінок по Росії безкоштовний.

Фаркоп на Niva — logbook Lada 44 3D 2015 on DRIVE2

По-хорошому, цей запис повинен був бути одним з перших, після покупки ВАЗ 2121

Але, як кажуть, краще пізно, ніж ніколи!

До фаркопу у мене було лише дві вимоги:1) Він має бути під американський квадарт; 2) Кріплення у штатне місце за поперечний лонжерон.

READ  Як замінити гидрокомпенсатори на Niva Chevrolet

Хвилина гумору від АвтоВАЗу: штатне кріплення ТСУ у ВАЗ 2121 є, але ставити його не можна, тому що в ОТТС його немає

В систему зворотного зв’язку ВАТ Автоваз від Вас надійшло питання:

20.06.17 Здрастуйте! Підкажіть будь ласка, чи передбачена конструкцією автомобіля LADA 4X4 установка багажника на дах? І друге питання: чи передбачена конструкцією автомобіля LADA 4X4 установка тягово-зчіпного пристрою (фаркопа)? Завчасно дякую за відповідь!

05.07.17 Доброго дня, m771mk! Дякую за звернення. Конструкцією автомобіля не передбачені дані опції Безпосередньо у дилера Ви можете встановити додаткове обладнання, список всього дозволеного для встановлення на автомобіль додаткового обладнання та його вартість є у будь-якого дилера LADA. Список дилерів LADA з адресами та контактними телефонами Ви можете переглянути на нашому сайті www.lada.ru.quot; Відділ зворотного зв’язку. Адміністратор

Так що їздитимемо на свій страх і ризик ))

Але повернемося до теми Сьогодні заїхав на місцевий авторинок і в одному з павільйонів знайшов саме те, що шукав:

Загалом залізка виглядає міцною, але якість фарбування залишає бажати кращого. Встановлювати планував трохи згодом, у гаражі у G-AM. Заїхав у справах на роботу, хотів відкрутити кулю і щось мене понесло

На моїй машині отвори під ці болти вже були

Розетка мені не потрібна, так фаркоп використовуватиметься виключно як посилений буксирувальний вушок. Можливо, коли-небудь… Але не зараз

А попереду ще кілька апгрейдів, але пізніше…

Самостійне встановлення фаркопа на Niva Chevrolet

Серед автовласників автомобіля Niva Chevrolet установка такого додаткового компонента як фаркоп або як його ще називають причіпний пристрій є дуже поширеним, так як заводом-виробником даний автомобіль даною опцією не укомплектовується, а часто потрібна наявність додаткового місця для перевезення різних вантажів. Тому встановлення фаркопа на Niva Chevrolet здійснюється самостійно. Не багато хто знає, що цей елемент служить не тільки як пристрій, за допомогою якого до машини кріпиться причіп, але і як захист бампера і випускної системи, від небажаного контакту із землею. Це обумовлено тим, що автомобіль часто використовується по бездоріжжю.

Що таке фаркоп

Як правило, коли ми чуємо слово фаркоп, ми уявляємо його як спеціальний пристрій, за допомогою якого до автомобіля кріпиться причіп, але крім цього він дозволяє здійснювати буксирування транспорту, а також як було зазначено вище, він служить як своєрідний захист бампера і випускний захисту при їзді бездоріжжям.

У ньому є кілька елементів:

 • Металева основа, яка кріпиться до кузова автомобіля
 • Куля, до якої кріпиться причіп
 • Розетка, щоб передавати живлення на світлові прилади, що є на причепі

Як писали вище, завод виробник причіпний пристрій не встановлює, але в кузові передбачені отвори, які зроблені спеціально, якщо потрібне встановлення даного елемента, їх свердлити самостійно не потрібно. Необхідний вам комплект можна придбати у офіційного дилера, а також на авторинку, достатньо знати рік випуску вашого автомобіля, відрізняються вони в основному своєю конструкцією та металом, з якого виготовлений. У комплект виробу має входити:

Установка фаркопа

Установка виробу на Niva не є складним, основні проблеми виникають з електрикою. Давайте розглянемо основні кроки щодо його встановлення:

 • Перше, що необхідно зробити, це потрібно загнати авто на яму, щоб мати хороший доступ до днища транспорту, куди монтується виріб.
 • Знаходимо спеціальні отвори, куди кріпиться причіпний пристрій. Можуть виникнути проблеми з їх пошуком, тому що на заводі дані отвори можуть заклеїти скотчем, тому потрібно взяти виріб і прикласти його до того місця, де воно має приблизно знаходитися, і по отворам можна визначити, де вони знаходяться на кузові, за допомогою викрутки проколюємо їх.
 • У отвори вкручуємо болти, які фіксуються гайками, і закріплюємо пристрій. Насамперед беремо поперечну рейку і закріплюємо її з внутрішнього боку бампера до лонжерона.
 • Потім кріпиться поздовжня рейка, закріплюється вона вже до поперечної рейки ззаду, і спереду до лонжеронів.
 • Беремо знімну кулю і за допомогою болтів закріплюємо її.

На цьому механічний етап установки можна вважати завершеним, наступний етап це встановлення та підключення розетки.

Підключення електричної розетки

 • У спеціальне місце у кулі встановлюємо розетку
 • Згідно зі схемою здійснюємо підключення
 • Кабель обмотуємо ізолентою або ховаємо термозбіжну трубку
 • Через багажник з лівого заводимо проводку
 • Встановлюємо необхідні запобіжники, на наконечники проводів насаджуємо наконечники та обтискаємо їх
 • Підключаємо до лівої фари дроти, залежно від того, за що відповідає кожен провід. Як правило, жовтий відповідає за габаритні вогні, червоний за гальма, синій – це лівий поворот, а чорний – за масу.
 • Перевіряємо правильність підключення

Рекомендації з експлуатації

 • Швидкість із причепом не повинна перевищувати дев’яноста кілометрів на годину
 • Вантаж, маса якого більше 1300 кілограмів буксирувати заборонено
 • Необхідно рівномірно розподіляти вантаж у причепі
 • Проходячи техогляд, слід підтягнути сполучну різьбу

Слід знати, що фаркопи на автомобілях можуть бути як розбірні, так і нерозбірні, але принцип установки у них практично не відрізняється, установка займає не більше двох годин. Головне, що слід дотримуватися під час установки, це правильність підключення, щоб усі вузлові електричні елементи працювали правильно.

Встановлюємо фаркоп на Niva самостійно

Фаркоп це одночасно тяговий і причіпний пристрій, який дозволяє тягнути причіп, що не має власного керування, оснащений або необладнаний гальмівною системою, буксирувати невдалих водіїв і навіть перевозити велосипеди та мотоцикли на спеціальних платформах. Причепи бувають легкими та важкими (повна маса до 750 і більше кг). Щоб правильно вибрати фаркоп для моделей 2121, 21213 або 21214, потрібно оцінити споряджену масу причепа (без вантажу, але із запаскою, якщо вона передбачена) та його повну масу, т. до. ВАЗ 2121 вищевказаних типів можуть тягнути за причепи з повною масою не більше 0,6/0,3 тонни (з гальмами/без гальм відповідно). Так вказується у специфікаціях на авто, що видаються виробником.

READ  Renault Megane 2 заміна масла в АКПП

Фаркоп на Niva є конструкцією зі зчіпної кулі, яка ставиться на автомобіль, і зчіпної головки, яка ставиться на дишле причепа. Ця комбінація прийшла на зміну звичайному гаку і визнана вдалою. до. зник люфт між дишлом та гаком.

Pronounce Media Останній у своєму роді Rameder постачає фаркоп для Lada Niva 44

Один за одним він став свідком того, як багато його суперників йшли (заслужено) на пенсію. Яскравими прикладами є оригінальний Mercedes G-Class та Land Rover Defender дві легенди, які більше не виробляються. Але є один позашляховик, що з’явився ще до того, як позашляховик став називатися терміном позашляховик, якому ще далеко до виходу на пенсію: Lada Niva 44. Повнопривідний автомобіль з його характерною формою все ще перебуває у виробництві, а цього року навіть буде оновлено інтер’єр.Компанія Rameder, найбільший у Європі постачальник транспортних рішень для автомобілів, пропонує відповідні фаркопи для цього класичного автомобіля у своєму інтернет-магазині за адресою www.rameder.eu

Модель РРР-2121 Niva (вимовляється: ВАС-2121 Niva) почалася в 1976 році. Це був рік, коли Джиммі Картер став президентом Сполучених Штатів. І коли Стів Джобс та Стів Возняк заснували цю компанію з логотипом Apple. Це був також рік, коли відбулася “Ніч з Белграда”, фінал чемпіонату Європи з футболу між Чехословаччиною та Німеччиною, де Улі Хенесс пропустив вирішальний кидок у серії пенальті, відправивши м’яч у нічне небо сербського мегаполісу. Ходять чутки, що м’яч досі не знайдено.А ось Lada 44 як і раніше з нами.

Жорсткий буксирний гак з пригвинченою кульовою головкою, наприклад, є гарним практичним зчепленням для позашляховика. Він міцний та недорогий. Відповідні електричні комплекти також доступні у Rameder.Система може буксирувати 1900 кг з максимальним вертикальним навантаженням 75 кг. Вертикальне навантаження означає, що в Niva з радістю помістяться два гірські велосипеди для поїздки в гори. Зрештою, було б образою для позашляховика робити ставку на мотоцикли, які піднімають його все вище та вище в гори. В інтернет-магазині Rameder на сайті www.rameder.eu ви знайдете великий вибір кріплень для велосипедів, що підходять для чудової «ВАЗ 2121».

Також завітайте на наш блог за адресою: www.kupplung.де / магазин

… або на нашій сторінці у : wwwcom/rameder.de

установка, фаркопа, niva, 2121

Фаркоп 1995 ВАЗ 2121 Niva

Ковпачок для факропу (пластик) При замовленні оптом від 100шт 3грн./шт. 1000шт 2грн/шт. Чорний ковпачок на кулю фаркопа.

Ковпак фаркопа. це навіть не аксесуар, а найімовірніше захисна частина фаркопа! Ковпачок зберігає головку гака фаркопа від корозії, іржі. Для утримання буксируючої частини фаркопа в чистоті від попадання вологи, бруду від подальшої корозії металу, необхідно головку гака змащувати солідолом, силіконом. і в той час коли фаркоп не використовується надягати ковпачок на фаркоп!

Відро на фаркоп M Декоративне велике міні відерце хром на фаркоп. Таке відро гарно виглядає на вашому авто. Купити відро на фаркоп ви можете у нашому магазині з доставкою по Україні. Висота відерця: 85мм. Ширина верх/низ: 80мм/55мм Вага: 75г.

При оптовій покупці відерець 10-100шт.-38грн., 100. 500шт.-30грн., понад 500шт.-26грн.

Універсальний електрокомплект фаркопа Електричний пакет для тягово-зчіпного пристрою.

установка, фаркопа, niva, 2121

Комплектація:. 7-ми контактна розетка польська. гумовий ущільнювач для розетки. колпачок AutoDels. хомути для кріплення дротів. болт. 3 шт гайка. 3 шт дроти 1,5м. 7 шт кембрик 1м. 2шт кліпси/скотчлоки для з’єднання проводів. інструкція з підключення Відповідно до принципової електричної схеми з’єднати контакти розетки з контактами задніх фонарів автомобіля за допомогою електричного проводу. Колір проводів підібрати під кожен палець розетки самостійно. У разі відсутності в кузові автомобіля відвернення для виведення електричного кабелю просвердлити відвір діаметром 12 мм. Після монтажу з’єднати вилку причіпу з розеткою автомобіля та перевірити відповідність сигналів задніх фонарів автомобіля та причіпу.

установка, фаркопа, niva, 2121

Рекомендації: Якщо на автомобілі вмонтований бортовий комп’ютер, який керує світловою сигналізацією, потрібно придбати додатково спеціальний електронний блок та монтаж розетки проводити на станції технічного обслуговування кваліфікованим спеціалістом.

Електрокомплекти що комплектуються з фаркопом, окремо від комплекту поверненню не підлягають!

Фаркоп Lada Niva

Автовласники намагаються укомплектувати свої машини додатковим обладнанням. Якщо в багажнику мало місця, то в хід йдуть зовнішні пристосування, наприклад, пристрої для буксирування причепа, велосипеда, мотоцикла (квадроцикл) і навіть катери, а саме фаркоп 2121. Таким чином, вирішується проблема вивезення великого обсягу речей на дачу, полювання чи риболовлю.

Фаркоп ВАЗ 2121, 21213, 21214 Niva

Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

Терміни повернення

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення та заміни товару за домовленістю та обговорюється в кожному конкретному випадку.

Фаркоп для ВАЗ 2121 2121

Фаркоп (його ще називають тягово-зчіпним пристроєм) призначений для буксирування причепів легкового та вантажного типів засобом пересування або тягачом. Вантажні автомобілі та автомобілі підвищеної прохідності зовсім недавно характеризувались таким тягово-зчіпним пристроєм як буксирний гак, що утримує дишель причепа. Подібна конструкція мала ряд недоліків, серед яких виділяється утворення солідного люфту в радіусі дишла та гака. Цей фактор призводить до значних навантажень ударного типу під час торкання чи гальмування.

READ  Заміна лампи ближнього світла Datsun ми до

До того ж ці удари згубно впливали і на фаркоп, сприяючи зменшення терміну його експлуатації. Крюк виводився з ладу дуже швидко, а іноді траплялося довільне розчеплення під час руху. Щоб запобігти цій ймовірності і було передбачено встановлення шплінту. До недоліків цього типу фаркопа відноситься і дуже скрутний процес зчіпки. Якщо була потрібна точна задня подача тягача, домогтися того, щоб положення буксирного гака виявилося точно навпроти дишла.

Що стосується легкових автомобілів, тут у більшості випадків зустрічається тягово-зчіпний пристрій у вигляді зчіпної кулі. Діаметр його стандартно дорівнює 50 мм, який закріплює ГОСТ 28248.

Зчіпні кулі для буксирування причепів легкового типу розраховані на вагу до 3,5 т. Цей елемент закріплюється на кузові або рамі автомобіля за допомогою кронштейна. Дишель причепа, що буксирується, передбачає встановлення відповідної зчіпної головки. Слід зазначити, що такий тип фаркопа сприйнятливий не тільки до горизонтальних (при торканні та гальмуванні) навантажень, а й до вертикальних (за умови одновісного причепа). Неподалік фаркопа встановлюється штепсельна розетка, функціональне завдання якої полягає у наданні підключення причіпного електрообладнання за допомогою вилки.

Фаркоп на Lada (ВАЗ) 2121 (Niva)

Фаркоп – механізм, що прикріплюється в нижній частині автомобіля, що приєднує причіп. Використовується для транспортування човнів, трейлерів та для буксирування транспорту. Пристрій складається з рами фаркопа та гака з кулею. Діаметр кулі регламентований ГОСТом 28248-89 – 5 см. Вибір тягово-зчіпного пристрою залежить від марки та моделі автомобіля, та максимального навантаження на конструкцію.

Niva (LADA) 2121. автомобіль Волзького автомобільного заводу, вперше випущений з конвеєра в 1977 році. З того часу компактний позашляховик пережив багато варіацій. Чотиримісний автомобіль підвищеної прохідності спеціально розроблявся для їзди бездоріжжям. Niva 2121 з несучим кузовом і повним приводом стала прабатьком сучасних паркетних джипів і досягла висот у ралійних змаганнях.

Фаркоп на Niva 2121 – ціни, де купити? Інструкція із встановлення

Для ВАЗ 2121 2121 використовуються умовно-знімний та стаціонарний фаркопи з типом кулі А та Н відповідно. Умовно-знімний кріпиться на 2 болти, а демонтується стандартним гайковим ключем. Тягове навантаження – до 1500 кг.

Стаціонарний фаркоп – куля надійно приварена до рами ТСУ. Тягове навантаження, максимально можливе для причіпного пристрою класу Н – 800 кг.

На ринку товарів для автомобіля сьогодні представлені такі моделі фаркопів для вітчизняної ВАЗ 2121 2121:

Зауважимо, що у російських виробників використовується зварний кульовий вузол Н, при цьому максимальний показник навантаження невеликий – 600-800 кг по вертикалі. Проте саме «Лідер-Плюс» та «Bosal-Автофлекс» комплектують пристрій розеткою та кабелями, на відміну від європейських марок, які потребують додаткового придбання електрики.

Не радимо автолюбителям купувати б/у фаркопи, щоб убезпечити себе від можливих аварій у дорозі.

Фаркоп Niva 4х4 ВАЗ 2121, 2131 квадрат ПТ Груп

ТСУ автомобіля Niva призначений для буксирування причепів та інших причіпних пристроїв.

Фаркоп від компанії ПТ Груп розроблений за особливою технологією, він забезпечений посиленим квадратом, який можна легко і швидко демонтувати, коли немає потреби в буксируванні.ТСУ розроблено з урахуванням усіх штатних місць кріплення до автомобіля, що забезпечує оптимальне розподілення навантаження на кузов автомобіля.Рама та кронштейн фаркопа не виступають за габарити автомобіля.Весь кріплення для установки йде в комплекті.

Переваги фаркопу американський квадрат

 • встановлення штатні місця
 • Куля з нержавіючої сталі
 • багатошарове порошкове фарбування
 • оцинковане кріплення
 • швидкознімність тягового кронштейна (близько 10-20 секунд)
 • Знімання без спеціального інструменту
 • в основний блок можна встановлювати інші вироби із кріпленням під квадрат 50 на 50
 • регулювання горизонтального рівня зчіпки, шляхом перевороту знімної кулі.
 • можливість заміни знімної частини фаркопа

Встановити фаркоп на Niva можна самостійно за допомогою інструкції виробника або у нашому автосервісі в СПБ:

Фаркоп на Niva Урбан від ПТ Груп представлений за цим посиланням.

Фаркопи для ВАЗ Niva 2121 4х4, Niva Legend 3 дв.

Urban, з 2014 р.в.ВАЗ 2121/21213/21214/2131/2129 з 1977 по 2015 р.в.з 2015 по н.в.

2121, з 1977 р.в.2131, з 1995 р.в.(З газовим обладнанням)

Urban, з 2014 р.в.ВАЗ 2121/21213/21214/2131/2129 з 1977 по 2015 р.в.

Urban, з 2014 р.в.ВАЗ 2121/21213/21214/2131/2129 з 1977 по 2015 р.в.з 2015 по н.в.

Urban, Bronto з 2014 р.в.ВАЗ 2121/21213/21214/2131/2129 з 1977 по 2015 р.в.з 2015 по н.в.

Urban, Bronto з 2014 р.в.ВАЗ 2121/21213/21214/2131/2129 з 1977 по 2015 р.в.з 2015 по н.в.

ВАЗ 2121/21213/21214/2131/2129 з 1977 по 2015 р.в.

2121, 21213, 21214, 2131, з 1976 по 2014 р.в.з 2015 р.в.

2121, 21213, 21214, 2131, з 1976 по 2014 р.в.з 2015 р.в.

Urban, з 2014 р.в.ВАЗ 2121/21213/21214/2131/2129 з 1977 по 2015 р.в.з 2015 по н.в.

з 1977 по 2009 р.в.(профільна труба до 2012)

Urban, Bronto з 2014 р.в.ВАЗ 2121/21213/21214/2131/2129 з 1977 по 2015 р.в.з 2015 по н.в.

Увага! куля вставка 50х50!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS