Заміна задніх сайлентблоків Kia SEED

Заміна задніх сайлентблоків Kia Ceed

Як писав у першому записі, зараз на машині міняю сайлентблок задньої підвіски.Запис присвячується аналогічним с/б від фірм CAR-DEX та CTR. Сам процес розбирання та заміни розписувати не буду, там все просто. Для перепресування с/б зі швелерів зварили рамку, пристосували туди гідравлічний домкрат від буханця. Креслення приблизно таке:

Безпосередньо перед випресуванням/запресуванням важіль грел портативним газовим пальником. Оправками послужили шматки водопровідних труб, обойми старих підшипників.Ще додам. ​​у процесі розбирання з’ясувалося, що наглухо закисли болти регулювання схід/розвал і нижні болти кріплення амортизатора. Їх довелося акуратно зрізати болгаркою.Ексцентриковий болт: 552202H000. Нижнього болта в каталозі немає, тому поїхав до магазину Держава, що на М.Горького. Там хлопці підібрали схожий болт: болт кріплення бампера від ВАЗ 2121 2121.Тепер, власне, самі с/б: Верхній важіль. там два однакові с/б CAR-DEX (CBK040)

Нижній важіль. CTR (CVKH128 CTR) або CAR-DEX (CBK038). на один важіль ставиться один с/б, підходить один і інший.

Важіль регулювання сход/розвал. CAR-DEX (CBK039)

У маточину поставив наступні: с/б під амортизатор CAR-DEX (CBK041); с/б, який раніше був плаваючий: CTR (CVKH72)

Звертаю увагу CTR (CVKH72) не такий як оригінальний, на сидклубі люди писали, що ставили. ходить без проблем, якщо звичайно машину не перевантажувати.

Залишилися вухасті с/б CBK213 CAR-DEX поздовжнього важеля. Коли розкрив упаковку побачив оригінальні с/б зі штампом Kia/Hyundai — дрібниця, а приємно.

Можете набратися терпіння, тому що в цій статті у мене дико горітиме пукан А горіти він буде з двох причин. Перша – це розводили в автосервісах. І друга – це ціни на запчастини. І так, погнали!

Приїхав я значить міняти пружини (пост про це є у бж). Так ось, заїхав такий, загнав машину. Механік починає дивитися до заміни пружин, ходівку. Довго так дивиться Я думаю ну молодець че, відразу і діагностику вважай зробить безкоштовно. Загалом все подивився і починає діставати доширак і вішати мені локшину на вуха. Каже що нібито все добре, але ось задні сайлентблоки краще поміняти. Туди ж передні втулки засунув і всі стійки стабілізатора. А я те що, людина добра і наївна, але ска не тупа! З людьми працюю все життя і знаю, коли люди набувають, а коли ні. Головою по ків, пружини поміняв і поїхав до друга в сервіс наступного дня. Зробив діагностику, виявилося що під заміну тільки 4 задніх сайлентблоки важеля… Всі інші рідні і як нові, їжджу все-таки оооооочень акуратно. Ну і що ви думаєте? Ні, ну поміняти то я поміняв ці гумки в друга і віддав 4000, коли інші послуги мені загинали за 6000 Але прикол не в цьому, а в тому, про що я говорив на самому початку, а саме 2й пункт. Ціна!

Зателефонував загалом в автокор, озвучив що потрібно, а саме 4 болти розвальних і ці 4 сайлентблоки і знаєте що почув?— На замовлення молодик і термін приблизно тиждень…— А за аналог — відповів мені барига.І тут я офігел Гаразд думаю, Уфа все-таки місто мільйонник, зараз думаю знайду за дешевшим. Дзвоню в магазин Автокореєць і повторюється той же діалог, тільки ціна цього разу 6100… Ну гаразд думаю, на 2000 майже менше, треба брати. Хоча сам розумів, що це лише гумки в кількості 4 штук і за них віддавати 6100, ну це просто пздц… А що робити? Вистигнув. І це кореєць! Тепер почуваюся не як на Kia, а як на майбаху, з такими цінами за сайлентблоки.Загалом у того ж друга, потім коли змінював все це, дізнався що є ще один магазин у нашому місті, де він купив ті ж запчастини що і я, плюс ще втулки і тягу рульову. Вийшло в 4200 і на той же Kia SEED. G-parts назва магазину.

Загалом друзі, будьте обережні з такими засранцями, що працюють у сервісах і купуйте тільки у перевірених та не дорогих магазинах Бажаю всім удачі

Сідениш пробіг більше 100 т км. Була проведена ревізія задньої підвіски, з метою визначення стану сайлентблоків важелів, прокручування болтів у сайлентблоках для подальшої процедури сходження розвалу.

Болти розвальних сайлентблоків нижніх підпружинних важелів прикипіли намертво в металевих втулках сайлентблоків. Болти верхніх важелів із шарнірами (важелі для сходження задньої осі) були в незрозумілому стані, потім 1 вдалося вибити з прогріванням, 2 довелося зрізати.Сайлентблоки були в пристойному стані, мікротріщини були але не критичні, гума в них за 4 роки задубіла. Болти кріплення амортизатора, верхнього заднього поперечного важеля, і болт кріплення нижнього важеля до кулака (цапфе) відкручувалися без проблем.до. вчасно були змащені при заміні пружин та амортизаторів. www.drive2.ru/l/472163004511682996/Підготовка, вибір та купівля запчастин. В основному запчастини купував у autodoc.ru. Болти та гайки в iznext.ru і emex.Отже згідно схеми задньої підвіски проведено аналіз оригінальних запчастин та аналогів.

55215A6100-сайленблок підпружинного важеля, є аналоги X5 RESOURSE 19-0140 ціна 850 р. Беремо оригінал за 1205р х 2 шт. Ціна космос, але вибір не великий. (УВАГА! зараз артикул во всі каталогах 55215А6100 заменен на 55215A2000, це одне і теж.552603R000.розвальний болт нижнього поперечного (підпружного) важеля 570 р. х 2 шт.626184D000. гайка фланець (до болта) 49р х4 шт.Ексцентрикову та пружинну шайби скрізь залишимо старі.55217A6000 — сайленблок нижній кулака ( до нього кріпиться нижній важіль) він не закис але втратив еластичність. 901р х2 шт.55250A6000. важіль верхній (потрібний для сходження задньої осі), в ньому є шарнір. ціна 4300р. беремо аналог CTR CQKH90 1200р х 2 шт. (як потім з’ясувалося в оригіналі CTR і стояв) 54640A6000.розвальний болт верхнього важеля. 475р купив 1. другий вдалося вибити.551183R000 — сайлентблок верхнього поперечного важеля (2 шт. у важелі), оригінал.400 р, є аналог CTR.CVKH132 його і беремо 174 р х 4 шт. (Весь важіль у зборі 55100A6000 від 4000 р) 527731H000. сайлентблок заднього кулака (до нього кріпиться амортизатор).420 р. аналогів повно, взяв поліуретанові Vtulka 2806025 319р. х 2шт.555303R000, 555403R000 — стійка стабілізатора ліва, права в оригіналі йде ILJIN IJG 0062, 0063. ціна 632рх2 шт. Купувати не став, т.ще живі і не стукають.555133N100 (у мене на SW) у деяких N200. Не міняв, т.до були замінені раніше на поліуретанові Vtulka 28-01-02455275A6000 та 55274A6000 сайлентблоки поздовжнього важеля, правий та лівий ціна від 2500 за шт. їхній стан майже ідеальний та й ціна велика, залишаємо старі.

READ  Відрегулювати клапана на ВАЗ 2106 своїми руками

Процес заміни

Перш ніж перейти безпосередньо до процесу заміни ромашок на Aveo, необхідно розібрати. Не будемо розбирати пристрій усієї підвіски, а просто вкажемо розташування сайленблоків.

 • Тепер, коли зрозуміло розташування можна перейти безпосередньо до самого процесу:
 • Насамперед проводимо демонтаж нижнього захисту картера двигуна.Артикули сайлентблоків передніх важелів. 54584A6000 та 545514D001. Ця деталь має середню якість, але все-таки рекомендована заводом-виробником для установки на автомобіль. Середня
  задніх, сайлентблоків, seed

Заміна сайлентблоків передніх важелів Kia Ceed 2013

Порядок робіт

Після заміни перевіряємо автомобіль на предмет встановлення коліс задньої осі на стенді розвал-сходження.

Для заміни задніх сайлентблоків на моделях Kia SEED ви можете скористатись послугами професійних механіків у мережі наших техцентрів. Знаходьте найближчий до вас на карті, за дзвінком обмовляєте час відвідування та приїжджаєте на ремонт.

Заміна задніх сайлентблоків на передньопривідному та повнопривідному Renault Duster

Сайлентблок шарнір, що складається з металевих (одних або двох) втулок, між якими розташована гумова вставка.

Деталь з’єднує вузли підвіски і служить для пом’якшення коливань між. Без такого демпфера вібрації та шум, які виникають через коливання підвіски, будуть суттєво знижувати Comfort.

З даного матеріалу ви дізнаєтесь, як відбувається заміна задніх сайлентблоків Renault Duster. Що стосується конструкції підвіски моделі, то у повнопривідного Duster – багатоважільна задня підвіска, у передньопривідного – балка.

Заміна задніх гальмівних дисків Kia SEED

Якщо на Kia Ceed потрібна заміна задніх гальмівних колодок, а також дисків, то зовсім не обов’язково з такою проблемою звертатися в сервіс, адже у себе у дворі маючи в багажнику скромний набір інструменту можна поміняти колодки та диски своїми руками.

 • Так щоб зняти задній гальмівний супорт і скобу будуть потрібні ключі на 14 і на 17.
 • Відкрутити фіксуючі болти гальмівного барабана допоможе хрестова викрутка.
 • Зняти гальмівний диск, що прикипів, можна просто постукаючи по ньому молотком.
 • Змінюючи барабан/диск заднього гальма заодно потрібно переконається в нормальному стані колодок ручного гальма або поміняти заодно і їх, адже на перших Kia SEED стоять два набори колодок одні розраховані на гальмування, інші на роботу ручника. Регулювання ручника на SEED відбувається через технічний отвір у гальмівному барабані (плоский викруткою підкручуємо зірочку натяжного механізму).

Підпишись на наш канал у Я ндекс.Дзені

Ще більше корисних порад у зручному форматі

Всім привіт!Сьогодні поставив заздалегідь заготовлені гальмівні диски та колодки. Замовляв:01. Brembo 08.A869.10 Диск гальмівний. Ціна була 2 890 ₽ за комплект.02. NiBK PN-0436 Колодки гальмівні дискові задні, комплект. Ціна 1 069 ₽.Колодки порадували комплектацією. Зараз рідко зустрінеш, щоб у коробці лежало все потрібне.

Щоб усе добре відкручувалося наступного разу, всі болти змастили мідним мастилом. Сам процес пройшов без сюрпризів. Все відкрутилося та закрутилося без проблем.

Несправності підвіски та заміна сайлентблоків Kia Ceed ED

Про японські автомобілі всерйоз заговорили, коли ті потіснили американські машини на їхньому ринку. Корейські автовиробники вирішили піти іншим шляхом: завоювати симпатії консервативних європейців. Таким «пробним каменем і став Kia Ceed. Хоча правильніше писати його назву так: cee’d, а розшифрувати цю абревіатуру можна як «європейський автомобіль для європейців». Власне, і створювався він європейцями: над ним працювали французькі та італійські конструктори та німецькі дизайнери, а складання його почалося практично одночасно в Кореї, Казахстані, Словаччині та Росії.

Результат перевершив очікування навіть найоптимістичніших шанувальників корейського автопрому: за перший же рік продажів Kia SEED у Західній Європі машина склала реальну конкуренцію Renault, Peugeot, фіатам та сеатам, а в Америці, за результатами опитувань покупців, SEED взагалі був визнаний автомобілем року, як найнеламаніший. Тим не менш, розхідники цієї машини зношуються так само, як і у будь-якої іншої.

Ремонт задньої підвіски КІА СІД.(Заміна сайлентблоків)

Призначення сайлентблоків

Начебто, невелика та недорога деталь сайлентблок, та й конструкція у неї нехитра, а вихід її з ладу незручностей завдає маси. По-перше, підвіска автомобіля починає скрипіти, причому скрип цей доноситься з різних місць. А по-друге, вона втрачає пружність, тобто перестає гасити низькоамплітудні коливання, через що у водія та пасажирів може виникнути відчуття, що машина постійно рухається по дрібному гравію. Загалом, клопоту із цими «тихими деталями» – а саме так можна перекласти назву цього компонента підвіски – не оберешся.

Небагато власників автомобілів знають, що цих деталей у підвісці Kia SEED чимало: 8 у передній та 16 у задній. Термін служби у всіх у них однаковий – близько сотні тисяч кілометрів. Так що після закінчення цього терміну приходить час, коли заміна сайлентблоків Kia Ceed стає не те щоб необхідною, але бажаною. Чекати, коли ті виявлять ознаки зносу, краще не варто, тому що краще оновити компоненти підвіски, що розглядаються, превентивно, причому, відразу все, чим мучитися, слухаючи, як ті скриплять на різні голоси.

Коли потрібна заміна сайлентблоків Kia Ceed ED: симптоми несправності

Ознаки ж зносу сайлентблоків такі:

 • автомобіль на дорозі починає вести в той чи інший бік – це перша ознака нерівномірного розподілу навантаження на праву та ліву складові підвіски. Якщо стан стійок амортизаторів, пружин і важелів не викликає нарікань, то, швидше за все, виною тому стан деталей, що розглядаються нами;
 • відповідно, ліві та праві колеса зношуються нерівномірно, що стане помітним навіть неозброєному оку вже через сотню-другу кілометри. Якщо неоднаково зношуються протектори передніх коліс, значить, несправні сайлентблоки передньої підвіски, якщо задніх – задньої;
 • при гальмуванні, особливо екстреному, автомобіль заносить у той чи інший бік. Можливо, що так дається взнаки несправність механізму рівномірного розподілу гальмівних зусиль, а можливо, і «тихі деталі»;
 • поява дрібної вібрації кузова, яка помітна навіть при їзді відносно рівною дорогою. Причому, поступово, за кількістю сайлентблоків, що втратили пружність, вона посилюється;
 • при поворотах та в процесі перетину перешкод (наприклад, «лежачих поліцейських) з-під днища автомобіля чутно характерний скрип;
 • зовнішні ознаки – зміна геометрії деталей, що втратили працездатність.

Конструкція сайлентблоку

Отже, деталь, про яку ми говоримо, це всього лише шарнір, що є невеликим за розмірами сталевим патрубком з втулкою зі зносостійкої гуми. Правда, недавно деякі виробники замість гуми стали використовувати поліуретан, що анітрохи не змінило ступінь пружності деталі, зате збільшило термін її служби майже вдвічі. Щоправда, і вартість поліуретанових виробів теж дещо вища, ніж традиційних, але це того варте. Тому краще не поскупитися і на заміну зношеним придбати запчастини зі вставками з поліуретану (як правило, вони мають характерний яскраво-жовтий колір).

READ  Заміна задніх сайлентблоків Hyundai Solaris

Встановлення нових деталей

А ось саму заміну «тихих деталей» краще доручити фахівцям автосервісу, тому що ця робота є нескладною лише для професіонала. Справа в тому, що більшість сайлент-блоків кріпиться не за допомогою болтів та гайок, а запресовується в так звані чашки. Відповідно, і для видалення зношених деталей, і для встановлення нових знадобиться спеціальний інструмент. І якщо демонтувати той чи інший компонент можна і за допомогою простої кувалди, то для того, щоб нова деталь була запресована рівномірно (інакше вона дуже швидко вийде з ладу), без особливого інструменту не обійтися. І це не кажучи вже про те, що для здійснення цієї процедури потрібно встановити автомобіль на підйомник. Можна, звичайно, скористатися і простим домкратом, але, погодьтеся, махати молотком, лежачи під машиною, не дуже зручно. Та й якість результату роботи від цього не зможе не постраждати.

Це, до речі, ще один аргумент на користь того, що і міняти «тихі деталі», і купувати запчастини для ремонту слід в автосервісі. По-перше, там ви точно не купите підробку, адже на СТО запчастини надходять безпосередньо від легальних виробників. А по-друге, ви отримаєте гарантію і на самі запчастини, і на роботи з їх встановлення. Іншими словами, будете впевнені в тому, що протягом як мінімум сотні тисяч кілометрів підвіска вашого автомобіля не змусить вас турбуватися.

Заміна сайлентблоків задніх підпружинних важелів Kia SEED (детальніше фото)

Ціни на ходовій частині KIA SEED дивись на сайті. Слюсарний ремонт, діагностика, шиномонтаж, заправка кондиціонера та багато іншого. Чекаємо на вас за адресами: СПб, Арсенальна наб. д.1, Маршала Говорова. 29.

Сьогодні ми покажемо, як міняємо сайлентблоки задніх поперечних (підпружинні) важелів на Kia SEED. На даному сімействі ззаду встановлюється незалежна підвіска, яка потребує регулювання розвалу. При великих пробігах відрегулювати задню вісь без ремонту не завжди є можливим. Пояснюється це тим, що розвальні болти намертво закисають у внутрішніх обоймах. Якщо прикладати значні зусилля, є ризик відриву сайлентблоків або облома болта або шайби, що відразу ж веде до ремонту задньої підвіски. В даному випадку втулки вже були розірвані, а для демонтажу важеля розвальні болти довелося спилювати болгаркою. Сама заміна сайлентблоків Kia SEED відбувається за допомогою преса та відповідних оправок. Нові розвальні болти перед встановленням обробляються мідним мастилом.

Після заміни сайлентблоків проводиться регулювання кутів розвал-сходження. На Kia SEED процедура виконується на обох осях (передній і задній), так як цей автомобіль має задню підвіску багатоважеля, яка в свою чергу вимагає окремого регулювання. При цьому РУУК має починатися з регулювання задньої осі, а потім уже передньої. Розвал сходження Kia SEED на СТО Орбіта виконується на стенді останнього покоління, що працює за технологією 3D. Вона дозволяє виконувати регулювання набагато швидше і точніше. Усі параметри вашого автомобіля знаходяться у пам’яті комп’ютера. Помилки механіка зводяться практично до нуля, так як за всіма етапами робіт в режимі онлайн стежать 4 камери, при цьому на екрані монітора йдуть підказки, який вузол вимагає в даний момент регулювання.

Коли потрібна заміна сайлентблоків Kia Ceed ED: симптоми несправності

Ознаки ж зносу сайлентблоків такі:

 • автомобіль на дорозі починає вести в той чи інший бік – це перша ознака нерівномірного розподілу навантаження на праву та ліву складові підвіски. Якщо стан стійок амортизаторів, пружин і важелів не викликає нарікань, то, швидше за все, виною тому стан деталей, що розглядаються нами;
 • відповідно, ліві та праві колеса зношуються нерівномірно, що стане помітним навіть неозброєному оку вже через сотню-другу кілометри. Якщо неоднаково зношуються протектори передніх коліс, значить, несправні сайлентблоки передньої підвіски, якщо задніх – задньої;
 • при гальмуванні, особливо екстреному, автомобіль заносить у той чи інший бік. Можливо, що так дається взнаки несправність механізму рівномірного розподілу гальмівних зусиль, а можливо, і «тихі деталі»;
 • поява дрібної вібрації кузова, яка помітна навіть при їзді відносно рівною дорогою. Причому, поступово, за кількістю сайлентблоків, що втратили пружність, вона посилюється;
 • при поворотах та в процесі перетину перешкод (наприклад, «лежачих поліцейських) з-під днища автомобіля чутно характерний скрип;
 • зовнішні ознаки – зміна геометрії деталей, що втратили працездатність.

Олексій Севостьянов Знавець міста 6 рівня 15 травня 2021

Відмінний тех. центр, займаються корейцями та японцями. Приїхав, щоб оцінити вартість ремонту задньої підвіски, провели діагностику, співорієнтували за вартістю робіт. Діагностику зробили безкоштовно. Відмінний сервіс, рекомендую!

Своєчасна заміна сайлентблока Kia SEED, яка доступна в нашому сервіс-центрі, дозволяє запобігти серйознішим несправностям підвіски. Фахівці рекомендують звертатися до механіків та виконувати роботи з ремонту у разі появи першої симптоматики проблеми даного елемента підвіски. У нашому сервіс-центрі власників автомобілів очікує комплекс послуг з діагностики, ремонту та профілактики несправностей різних вузлів. Заміна сайлентблоків Kia Ceed для якісного здійснення має на увазі використання фірмових комплектуючих, які відрізняються високою стійкістю до зношування та механічних навантажень.

Порядок робіт

Після заміни перевіряємо автомобіль на предмет встановлення коліс задньої осі на стенді розвал-сходження.

Для заміни задніх сайлентблоків на моделях Kia SEED ви можете скористатись послугами професійних механіків у мережі наших техцентрів. Знаходьте найближчий до вас на карті, за дзвінком обмовляєте час відвідування та приїжджаєте на ремонт.

Заміна сайлентблоків задньої підвіски та поворотного кулака Kia Ceed 2016 виконується таким чином:

 • Kia SEED другого покоління встановлюється на оглядову яму і фіксується ручним гальмом, а також упорами під передні колеса.
 • За допомогою домкрата піднімається задня частина Kia Ceed II з одного боку, попередньо послаблюються фіксуючі елементи колеса. Домкрат упирається в поріг. Подальший порядок дій ідентичний для лівого та правого боку підвіски Kia SEED 2017.
 • Демонтується колесо.
 • Під поріг укладаються упори у вигляді дощок.
 • В області кулака під край нижнього важеля встановлюється другий домкрат, з попередньо висунутим робочим елементом на 2/3 частини. Це необхідно для подальшого опускання пристрою.

Кіа Сід. Заміна сайлентблоків важелів задньої підвіски.

Заміна сайлентблоків задньої підвіски та поворотного кулака Kia Ceed 2016 виглядає наступним чином:

 • Kia SEED другого покоління встановлюється на оглядову яму та фіксується ручним гальмом, а також упорами для передніх коліс.
 • За допомогою домкрата задня частина Kia Ceed II піднімається убік, спочатку послаблюються кріплення коліс. Домкрат тулиться до порога. Подальша процедура ідентична для лівої та правої підвіски Kia SEED 2017 року.
 • Колесо знято.
 • Під поріг ставлять упори у вигляді дощок.
 • У зоні кулака, під краєм нижньої тяги, встановлюється другий домкрат, робочий елемент якого попередньо висунутий на 2/3 деталі. Це необхідно для подальшого опускання пристрою.
READ  Заміна гальмівної рідини Renault Duster

Сайлентблоки задньої підвіски Kia SEED 2008

З нового року в гаражі волялися сайлентблоки нижніх важелів задньої підвіски, купив колись були дуже дешеві. А тут зібрався на вихідних до Озинок з’їздити, дорога там не особлива, вирішив трохи підготуватися до поїздки, старі сайлентблоки трохи потріскалися, та й жодного разу не міняли, міняти важелі у зборі немає сенсу, краще впресувати нові сайлентблоки.

Для пресування використовували диво апарат, прес. Тож почнемо. Машину в гараж на яму, знімаємо колесо та розбираємо ліву сторону. Відразу за одне поміняємо плаваючий сайлентблок з лівого боку, пильовик злегка порвався, і ціна на оригінал була прийнятна.

Для сідівників запис далеко не новий, Америку тут явно не відкрию.Десь на пробігу 70 тисяч стали з’являтися тріщини на внутрішніх сайлентблоках розвальних важелів, і майстер сход-розвалу порекомендував готуватися до заміни. Але оскільки сход-розвал він виставив чітко, мене це питання близько року не турбувало. Готуючись до великого ТО-90 тисяч (запис www.drive2.ru/l/525733684918091924/ тут, в ній я навів коротку історію мого автомобіля за цей пробіг і даю свої рекомендації з обслуговування) були закуплені запчастини для роботи з підвіски. Упевнений, без заміни можна було їздити ще довго, тому що були тільки надриви на сайлентах, але має бути заміна літньої гуми і хотілося виставити схід-розвал чітко.Вибір запчастин проводив на основі корисних записів від JeeGan056. www.drive2.ru/l/501892699415118102/ частина 1 (зад)- www.drive2.ru/l/502205785351128409/ частина 2 (перед) і SER767. www.drive2.ru/l/488651006003905050/спасибо ще раз за корисні матеріали.Роботи проводив у підвісному сервісі.Запчастини:. 55215A2000 внутрішній сайлентблок поперечного важеля. 1200 х2 = 2400.Є офіційною заміною сайлент під номером 55215A6100, за штуку. Для тих, хто плануватиме заміну раджу записати номер. Підходить ідеально, варто осудно. Є й інші заміни, але оригінал коштує адекватних грошей.- 552603R000 болт ексцентриковий, 720 х2 = 1440.Швидше за все, знадобиться при заміні всім. Рідний болт прикипає всередині сайлентблока і вибити його вже неможливо, тому мені при заміні його зрізали. Поставив новий. Коштує дорого, на жаль, замін немає. Раджу сидівникам з малими пробігами при найближчому сході-розвалі вибити цей болт і змастити, щоб у майбутньому не було проблем із його заміною. Змастив собі керамічною пастою 3418 Liqui Moly (411 ).626184D000. гайка 74 рубля х2 = 148.Так як мій болт зрізали, взяв нову гайку. Можливо не знадобиться.CQKH90. CTR верхній важіль (що відповідає за сходження коліс) 1360 х 2 = 2720. Лівий і правий не має значення. Зважаючи на те, що було знято з моєї машини — в оригіналі йде саме CTR. Вирішив замінити відразу важіль, щоб не міняти в оригінальному сайлентблокі, робота вийде дорожче і моторошніше.54640A6000. болт верхнього важеля. 490 х2 = 980., на випадок, якщо не відкрутиться. У мене відкрутилися обидва, але поставив нові однаково.

.Схід-розвал у офіціалів з калібруванням центрального положення ЕУР. 2400.

Запис підготував із запізненням, поточний пробіг майже 95 тисяч, машина переїхала разом зі мною до Москви, вже тут зроблено деякі доопрацювання та проведено міжсервісну заміну масла, про це розповім у наступних записах.

Зняття та встановлення задньої маточини

Ступиця заднього колеса є нерозбірним вузолом з дворядним кульковим підшипником. Корпус підшипника приєднаний болтами до поздовжнього важеля задньої підвіски. На ступиці також встановлено датчик частоти обертання колеса.

Вам знадобляться: всі інструменти для зняття заднього колеса та супорта гальмівного механізму заднього колеса, а також торцева голозка «на 14».

Підніміть та встановіть задню частину автомобіля на опори. Зніміть колесо,

Зніміть гальмівний супорт не від’єднуючи від нього гальмівний шланг, і підв’яжіть, наприклад, до пружини задньої підвіски, не допускаючи натягу або перегинів шланга.

Зніміть зі ступиці датчик частоти обертання колеса

Виверніть чотири болти кріплення маточини заднього колеса та щита гальмівного механізму до кулака задньої підвіски.

6 і зніміть маточину, притримуючи гальмівний щит

Перевірте підшипник маточини на легкість обертання, відсутність заїдань та відчутних люфтів. Несправну маточку замініть.

Тема: Заміна сайлентблоків

Може трішки не, тому що треба для Елантри J4, а не для Сіда, але у них з Сідом практично ідентична підвіска Тут на вихідних були у дилера, він проводить безкоштовну діагностику куплених у нього машин старше 5 років. І вони засудили пару сайлентблоків важелів передньої підвіски та пару задньої. Хто скаже, краще міняти всі сайлентблоки важелів відразу ? або тільки дефектні (але ж інші теж напевно скоро помруть) І скільки їх там всього, я вже заплутався в цих важелях)) Дилер за чищення радіатора та заміну 4 сайлентблоків запросив 16 500.

По передній все просто: там всього по два сайлентблоки на важіль. 1) 545513Х000. передній (горизонтальний) сайлентблок переднього важеля (ціна в районі 400р).). Є аналог від CTR, його номер CVKH127. (ціна в районі 250р.) 2) 54584А6000. задній (вертикальний) сайлентблок переднього важеля. Знайшов лише оригінал, ціна в районі 1500р.

З задньої складніше, там їх багато: 1) 55275A6000. сайлентблок поздовжньоважеля правий, ціна близько 3500р. 2) 55274A6000. сайлентблок поздовжньоважеля лівий, ціна близько 3500р. (їх я не змінював, т.до. жаба задушила. Та й на сервісі сказали, що вони поки що в хорошому стані) 3) 55215A6100. сайлентблок нижнього поперечного важеля, ціна близько 1800р. (треба 2 штуки) 4) 551183R000. сайлентблок верхнього поперечного важеля, ціна близько 1000р. (треба 4 штуки). Є аналог від CTR. CVKH132, ціна близько 200р. Але в деяких автосервісах ці сайленти не замінюють, а кажуть що можуть поміняти тільки весь важіль у зборі (ціна в районі 6000р. за кожен), але там де я робив. без проблем вибили старі сайленти та запресували нові. 5) 55256A6000. сайлентблок розвального важеля (ціна близько 800р). Є аналог від CTR. CVKK85, ціна близько 180р. Але краще поміняти весь розвальний важіль у зборі, тим більше, що є аналог від CTR. CQKH90 з ціною близько 1300р., проти оригіналу 55250A6000 за 6000р. Потрібно 2 штуки. 6) 55217A6000. сайлентблок заднього кулака (до нього кріпиться нижній поперечний важіль), ціна близько 1300р. Потрібно 2 штуки. 7) 527731H000. сайлентблок заднього кулака (до нього кріпиться амортизатор), ціна близько 600р. Потрібно 2 штуки.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS