Скільки фреону в Peugeot 206

Navigator 1 Скільки фреону в системі кондиціонера?

але до кого б не під’їжджав. у всіх агрегат типу пральної машини на колесах і на цьому агрегаті виставляється маса фреону, що заливається. Є хлопці простіші. у них баклажка на терезах. Кажуть що на наклейці на машині має бути написано, але у мене цієї наклейки не якийсь гад відірвав. Ось і доводиться потіти іноді.

hunter

Старожил форуму

Komissar

Учасник

бачив я цей агрегат. він викачує та заливає. тільки він не заллє більше, ніж туди може залізти. Він не призначений розірвати вашу систему і не закачуватиме більше певного тиску. Але найвеселіше що цей агрегат не знає, скільки в ньому залишилося. З другом приїхали заправити кондиціонер. шукали на 330 повнопривідну бомбу скільки потрібно залити.одні пишуть 800 інші чутьли не 2 літри. У цілому вирішили літр залити.він залив 500 і в ньому все закінчилося. як ми жерли. як коні. стільки мучаться щоб не заправити)))

P/S раніше все брали бокашку перевертали з заливали скільки наллється і не кого це не бентежило (і головне все працювало). а тепер модні сталі. Майстри з кожним днем ​​тупіють, скоро на станціях негри працюватимуть.

Вібрація під час роботи двигуна Peugeot 206

Ваш Peugeot 206 вібрує, коли ви працюєте на неодруженому ходу без видимої причини. Ви нещодавно це усвідомили, і це означає, що ваш Peugeot 206 має невелику проблему, яку необхідно швидко усунути. Мета цієї статті допомогти вам знайти джерело цих вібрацій та усунути несправність.

Насамперед, якщо ви помітили, що ці вібрації відчуваються під час гальмування на своєму Peugeot 206, і саме це, ми запрошуємо вас ознайомитися з нашою спеціальною статтею на цю тему:

Якщо справа не лише у гальмуванні, спробуємо з’ясувати причину цієї проблеми.

Різні причини, з яких ваш Peugeot 206 може вібрувати на холостому ходу

По-перше, ваш Peugeot 206 може вібрувати на холостому ходу через певні погодні умови.Ці причини цілком нормальні і не вимагають ремонту вашого автомобіля.Якщо ви відчуєте ці вібрації, коли двигун холодний і температури самі по собі низькі, є велика ймовірність, що це джерело. Чому так ? Двигун вашого Peugeot 206 повинен досягти оптимальної робочої температури, щоб забезпечити максимальну продуктивність. Якщо холодно, йому спочатку важко дістатися до нього, і ваш Peugeot 206 почне вібрувати доти, доки не буде досягнутий температурний режим. Так що вивчи еволюція вібрацій вашого Peugeot 206 кілька хвилин після запуску вашого Peugeot 206.Якщо за десять хвилин ви все ще відчуваєте вібрацію, причина не в температурі.Крім того, навіть якщо це може здатися немислимим, не забувайте стежити за станом дороги. Ймовірно, він був пошкоджений, і ви приписуєте вібрації своєму Peugeot 206, коли причина є зовнішньою. Зверніть на це увагу та порівняйте відчуття на кількох дорогах.Якщо це стосується випадків, про які ми говорили вище, спробуємо більш точно проаналізувати ймовірне походження цих коливань.

Якщо вам здається, що ці вібрації виходять саме від рульового колеса вашого Peugeot 206, рекомендуємо вам ознайомитися з нашою статтею, присвяченою саме цій темі:. Кермо мого Peugeot 206 вібрує, що робити

Якщо це не так, давайте подивимося, які частини схильні до цих вібрацій на холостому ходу.

Механічні деталі, що викликають коливання Peugeot 206 на холостому ходу

Маховик вашого Peugeot 206 є механічною частиною у вигляді диска (звідси і його назва), розташованого між двигуном і зчепленням, який забезпечує передачу між ними. Це також дозволяє обмежити удари, створювані циліндрами. Якщо він був пошкоджений, то ви могли відчути вібрацію керма вашого Peugeot 206. При цьому якщо ви бачите цю проблему не тільки при запуску, то якщо вібрації припиняються, коли ви перебуваєте на вищій швидкості, то несправність в іншому місці. Ти постійно відчуватиме вібрацію навіть після запуску Peugeot 206. і особливо вони стануть все більш важливими зі швидкістю.Якщо вібрації, які ви відчуваєте, дуже локалізовані до двигуна і все ще присутні через кілька хвилин їзди, ми запрошуємо вас ознайомитися з нашою статтею, яка більш конкретно присвячена цьому питанню:. Двигун мого Peugeot 206 трясеться, що мені робити?

Роль цього зонда полягає у вимірі температура охолоджуючої рідини вашого Peugeot 206 і надішліть інформацію в комп’ютер, щоб обчислити пропорцію водно-паливної суміші, щоб максимізувати ефективність двигуна. Якщо ці дані були неправильними, наприклад, двигун працює так, як якщо б він був гарячим, він не буде працювати належним чином і, отже, вібруватиме, коли ви працюєте на холостому ходу.

Вони могли бути причиною коливань Peugeot 206 на холостому ходу. Якщо у вас бензинова модель Peugeot 206, ваші свічки запалення можуть бути пошкоджені. Вони розташовані в центрі кожного циліндра і створюють іскру, що викликає загоряння повітряно-бензинової суміші. Якщо вони будуть пошкоджені, двигун погано харчуватиметься при запуску і відчуватиме труднощі при правильній роботі, коли ви заведете свій Peugeot 206. Перевірте, як довго вони у вас є, заміна їх, якщо вони старі, може вирішити проблему.

Шланги:У вашому Peugeot 206 є невеликі шланги які виглядають як маленькі труби, які також дозволяють транспортувати декілька рідин. Важливо, щоб вони були водонепроникними, інакше ви знову відчуєте вібрацію, тому що подача палива чи кисню не буде регулярним.Калькулятор: Ще дещо, на що слід звернути увагу, якщо ваш Peugeot 206 вібрує на холостому ходу, калькулятор. У цього є запалення, але також і впорскування. Він в електронному вигляді надсилає замовлення на виконання цього завдання. Уявіть собі під час оркестру, диригент оркестру, який губиться в його інструкціях, він стане дуже неузгодженим. Те саме і з вашим Peugeot 206, який починає вібрувати. Якщо задіяний комп’ютер, керувати ним самостійно стає важче. Тому краще піти до механіка, щоб він відкалібрував його або замінив, якщо він не підлягає ремонту.

Висновок за холостими коливаннями мого Peugeot 206

Ось різні причини, з яких ваш Peugeot 206 може вібрувати на неодруженому ходу. Корисно відзначити, що дуже часто саме брудні деталі і зазвичай погане обслуговування викликають ці вібрації. Намагайтеся регулярно перевіряти салон свого Peugeot 206, чистячи, чим можете.

READ  Де знаходиться запобіжник заднього ходу ВАЗ 2110

Так що прийнято вважати, що найкраще Peugeot 206 підходить 1,6-літровий силовий агрегат потужністю 85 л. з. (максимальна швидкість 185 км/год, розгін 0-100 км/год за 12,5 сек).

Як розшифрувати модель двигуна на Peugeot 206

 • Перші три літери дозволений тип двигуна (KFW) в даному випадку обидва двигуни ідентичні, далі код виробника та серійний заводський номер
 • Дозволений тип двигуна KFW.
 • Код двигуна TU3JP.
 • Маркування вузла Особливість автомобіля
 • Кількість циліндрів 4.

Промивання системи кондиціювання автомобілів Peugeot

Промивання контуру кондиціювання проводиться з частковим розбиранням системи. У процесі розбирання проводиться виявлення дефектних деталей, що підлягають заміні. Відповідно, якщо будуть виявлені неполадки в роботі системи, проводиться ремонт компресора кондиціонера Peugeot 206 або іншого елемента системи охолодження автомобіля. Наприклад, муфта кондиціонера Peugeot 206 схильна до зносу і може вимагати заміни, як і підшипник кондиціонера Peugeot 206.

Варто зазначити, що процес промивання значно триваліший за часом, ніж заправка холодоагентом кондиціонера.

Роботи виконуються в наступному порядку:

 • Повністю із системи за допомогою апарату видаляється холодоагент.
 • Знімається компресор для детального огляду та виявлення можливих несправностей.
 • Знімаються всі деталі, що підлягають заміні або промиванню.
 • Підключається апарат для промивання, трубки та радіатори промиваються миючим складом поперемінно у двох напрямках, що забезпечує ефективність промивання.
 • Продування висушеним азотом поперемінно у двох напрямках.
 • Заміна ресивера-осушувача.
 • Монтаж системи на автомобіль.
 • Вакуумування системи не менше двох годин.

Ці рідини мають такі якості, як:

 • повна сумісність із усіма компонентами системи кондиціювання;
 • гарантоване видалення забруднення;
 • швидке висихання після промивання;
 • відсутність, будь-яких слідів, розлучень чи осаду;
 • не мають токсичності;
 • не схильні до самозаймання і горіння.

Антифриз G12. це відносно нова генерація охолоджуючих рідин, заснованих на карбоксилатних сполуках. Основу складів цього типу формує суміш етиленгліколю та води. В залежності від виду та виробника охолодна рідина G12 має синій, фіолетовий, рожевий, зелений або червоний колір.

Наприклад: Для Peugeot 307 (1 покоління) 2006 р. в, з бензиновим або дизельним типом двигуна, підійде. Гібридний клас антифризу, тип G11 з відтінками зеленого та синього кольору. Орієнтовний термін наступної заміни якого складе. 3 роки.

Які рідини та скільки масла заливати в Peugeot 206

Автомобілі французької компанії Peugeot відомі у Росії. Вони приваблюють сучасним зовнішнім виглядом, комфортом та невисокою вартістю. Однією з найцікавіших моделей є Peugeot 206. Це компактний автомобіль У класу. Представлений у різних варіантах кузова та модифікацій. Для міських жителів став справжнім бестселером, оскільки чудово поєднує оригінальний стиль та гарні технічні якості.

Вперше Peugeot 206 був представлений у 1998 році як хетчбек. Пізніше він пережив кілька рейстайлінгів. Останній у 2010 році. Peugeot 206 змінено, як зовні, так і внутрішньо. Оснащений бензиновими моторами об’ємом 1,4 та 1,6 л, потужністю 75 та 110 л.з. У Європі можна зустріти машини з дизельними двигунами, але в Росію вони не поставляються. Коробка передач – механічна та автоматична. Підвіска відрізняється надійністю та невибагливістю. Добре переносить складні дорожні умови Росії.

Цей автомобіль підійде для будь-якого водія. У нього привабливий зовнішній вигляд, відмінна керованість та гальма. Ставши його власником, слід пам’ятати про рекомендації виробника та регулярно міняти витратні матеріали. Від цього залежить термін служби вузлів та агрегатів.

Злити рідину з радіатора в Peugeot 206 можна двома способами: через зливний краник, нижній бачок, або від’єднавши нижній патрубок. На носик дренажу одягається гумовий шланг, який має вести у тару для зливу. Злити антифриз у Peugeot 206 також потрібно з блоку циліндрів. Для цього потрібно знайти зливну пробку.

Скільки потрібно заливати антифризу Скільки антифризу має бути в системі охолодження, можна знайти в посібнику з експлуатації до тієї чи іншої моделі транспортного засобу. У середньому необхідний об’єм охолодної рідини становить 5-8 літрів.

За промовчанням фахівці Peugeot рекомендують заливати 5W-30 або 5W-40. Усі рекомендації з приводу того, яке краще масло заливати влітку або взимку, уточнюйте у виробника. Т.до. з’являється дуже багато змінних, які залежать від регіону використання – сухий чи вологий клімат, у горах, у степах, у міському режимі чи на трасі тощо.п.

Виробником офіційно рекомендовано бренд Total Quartz. Це не означає, що інші гірші чи кращі. Виробник рекомендує підбирати за станом двигуна (пробігу) та умовами використання автомобіля. Рекомендації ви можете отримати в салоні дилера, магазині продажу моторного масла або на сайтах виробників масел.

Для автомобілів з бензиновими та дизельними моторами моторне масло найчастіше відрізняється. Для АКПП (автомат), МКПП (механіка), CVT (варіатор) та роботом також може відрізнятися за допусками та в’язкістю.Звертайте на це увагу при покупці!

Скільки заправляти холодоагенту в кондиціонер

Недостатній тиск у системі кондиціонування можна розпізнати по шуму з повітряних дефлекторів, але не завжди він присутній. У деяких моделях недостатній тиск не дасть увімкнеться компресору, тобто муфті компресора, крім моделей з двигуном EP6 на якому встановлено компресор і змінної геометрії.

Небагато загальних фактів про систему кондиціювання в автомобілі

Коли на вулиці стає жарко і температура піднімає шкалу термометра на високий рівень, більшість автомобілістів починають замислюватися про те, як краще заправити автомобільний кондиціонер і де? Місць, де це можна здійснити багато, але як би це дивно не звучало, у кожному з представлених місць є свої відвідувачі. Найцікавіше, що з приходом тепла заправок для кондиціонерів з’являється, як ягід у лісі. Вони розташовані в майстернях, на дорогах та в будь-яких інших місцях.

В одних заправках є мінімальні ціни на роботу, а інші – навпаки, відлякують своєю ціною. Але при знахідці недорогої заправки кондиціонерів слід все перевірити, тому що це може бути просто пастка для людей. І все-таки, від чого залежить вартість даної послуги? Можливо, чи зашкодити заправкою кондиціонеру? Адже якщо кондиціонер працює, значить, нічого міняти не потрібно. Або це не так? Потрібно в цьому всім розібратися. Для цього необхідно дізнатися, як працює і з чого складається цей прилад?

Peugeot 206 ремінь генератора без кондиціонера розмір

Всім привіт!Ось уже вдруге зашумів підшипник муфти кондея, через рік як поставив новий.У першого компресора довго шумів підшипник, поки шків не заклинив разом із ременем, а машину довелося тягнути на тросі до сервісу (ще 1000р).Я запитав тоді у майстра, чи можна без кондею їздити?. Адже я все одно ним не користуюся.Цей мудК сказав, що не можна. Я через недосвідченість не став вникати в це питання.Наразі з’ясував, що виявляється можна, причому дуже просто. Показую на картинці, просто ремінь потрібно замість 1565(1560) взяти 1230(1235), я взяв собі 1225, і насилу його натягнув, не раджу так робити, у мене навіть натяжний ролик назад потім всього на пару міліметрів опустився.

READ  Скільки свічок на Honda фіт

Як саме міняти ремінь. Беремо якийсь гвоздик або шпильку. я взяв torx маленький, приміряємо, чи підходить він для отвору, який я відзначив на картинці.Потім беремо тріскачку на 13 (Увага!, не ключ! Ключ при натягу буде зіскакувати, в результаті зірве болт) і крутимо натяжний ролик проти годинникової стрілки приблизно на градусів 80. Хтось писав що 30. брехня) Відразу кажу, тріскачку краще брати з ручкою коротше.Іншою рукою в цей момент потрібно буде загнати гвоздик у цей отвір глибше, коли ролик буде натягнутий майже до упору. На двигуні є отвір такого ж розміру. Коли гвоздик зайде, ви відразу зрозумієте що це саме отвір, бо якщо пхати його туди поки ролик ще не до кінця натягнутий, цвях заходитиме погано.Приготуйтеся, що всі ці дії буде робити дуже незручно, т.до. у вас дві руки будуть у дуже вузькому просторі.Після того як зафіксували натяжний ролик, ставимо ремінь. Потім трохи натягуємо ролик і виймаємо гвоздик.У мене ремінь генератора виявився коротким і довелося натягувати його обертаючи шків Гура руками, як велосипедний ланцюг))

Підкажіть будь ласка довжину ременя генератора або маркування ременя на Peugeot 206, 1.1, бензин, з кондиціонером!

 • Ремінь підвісних агрегатів Peugeot 206 – 2 відповіді
 • Сповзає приводний ремінь зі шківа ГУРу в Peugeot 206 – 1 відповідь
 • Який довжини ремінь генератора на Peugeot 206? – 1 відповідь
 • Заміна ременя навісних агрегатів Peugeot 206 – 1 відповідь
 • Люфт натяжного ролика ременя навісного обладнання – 1 відповідь

CONTITECH 6PK1560K1, довжина 1555 мм-для автомобілів з посиленим кермовим механізмом, для автомобілів з кондиціонером.

скільки, фреону, peugeot

Підпишись на наш канал у Я ндекс.Дзені

Ще більше корисних порад у зручному форматі

Люфт натяжного ролика ременя навісного обладнання

Заміна ременя навісних агрегатів Peugeot 206

Який довжини ремінь генератора на Peugeot 206?

Сповзає приводний ремінь зі шківа ГУРу в Peugeot 206

Полікліновий ремінь (ручковий) MEYLE Артикул: 050 006 1450

Якість бренду: Оптимум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) MEYLE Артикул: 050 006 1565

Якість бренду: Оптимум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручейковий) STELLOX Артикул: 06-01013-SX

Статус виробу: Нормальний

06-01013-SX_ремінь поліклін. ! MB W201 2.0/2.0D 84-93, Peugeot 206 1.1-1.6 98

Полікліновий ремінь (ручейковий) STELLOX Артикул: 06-01565-SX

Статус виробу: Нормальний

06-01565-SX_ремінь поліклінової! BMW E34 90-91, Ford Sierra/Scorpio 2.0 24V 89-94

Полікліновий ремінь (ручковий) HUTCHINSON Артикул: 1010 K 6

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) HUTCHINSON Артикул: 1564 K 6

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) Bosch Артикул: 1 987 946 053

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) Bosch Артикул: 1 987 947 816

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) Bosch Артикул: 1 987 947 950

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) DAYCO Артикул: 6PK1013

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручейковий) CONTITECH Артикул: 6PK1453

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) GATES Артикул: 6PK1453

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Матеріал: EPDM (Етилен-пропіленовий каучук)

Полікліновий ремінь (ручковий) LYNXauto Артикул: 6PK1453

Статус виробу: Нормальний

скільки, фреону, peugeot
Полікліновий ремінь (ручейковий) CONTITECH Артикул: 6PK1564

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) DAYCO Артикул: 6PK1565

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) GATES Артикул: 6PK1565

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

скільки, фреону, peugeot

Матеріал: EPDM (Етилен-пропіленовий каучук)

Peugeot 206 Roland Garros. вартий уваги.

Полікліновий ремінь (ручковий) GATES Артикул: 6PK1700

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Матеріал: EPDM (Етилен-пропіленовий каучук)

Полікліновий ремінь (ручковий) DAYCO Артикул: 6PK730

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) HUTCHINSON Артикул: 730 K 6

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

Ремінь поліклінової CITROEN / Fiat / NISSAN / PEUGEOT

Полікліновий ремінь (ручковий) AYWIPARTS Артикул: AW2130261

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) AYWIPARTS Артикул: AW2130704

Статус виробу: Нормальний

Полікліновий ремінь (ручковий) SKF Артикул: VKMV 6PK1699

Якість бренду: Преміум

Статус виробу: Нормальний

для довжини ременя [мм]: 1699

VKMV6PK1699_ремінь поліклінової! BMW E90/F10/F20/F30, VW Golf/Passat 1.4-3.0TSI/D 05

Правила експлуатації автокондиціонера

Продовжити термін експлуатації охолоджувальної системи можна за дотримання нескладних правил. Отже, уникнути дорогого ремонту допоможуть такі маніпуляції:

 • Включайте кондиціонер навіть у зимовий час на 10-15 хвилин, щоб деталі змастилися, та й олія не висохла від бездіяльності.
 • Заправляйте холодоагент тільки у перевірених салонах, де є професійні майстри та є все необхідне обладнання.
 • При миття авто продуйте і мийте конденсатор, але акуратно, щоб вод не потрапила в компресор кондиціонера Peugeot 307.
 • Заправляйте систему холодоагентом тільки у перевірених майстернях, де ви будете впевнені у дотриманні технології заправки та використання якісного фреону.
 • І найголовніше: привчіть себе час від часу перевіряти рівень охолоджуючої рідини в моторі та радіаторі, а також натяг ременя приводу.

ЧИ СТОЇТЬ КУПЛЯТИ PEUGEOT 206??!! ВСЕ НЕ ТАК СТРАШНО!!!

Пам’ятайте, що ви заощаджуєте насамперед свої гроші. Адже через перебої в роботі автокондиціонера машина починає споживати більше пального.

В обов’язковому порядку, після сезону тепла, чистіть від комах та інших забруднень фільтри та радіатори.

А після зими не зайвим буде зазирнути до майстрів та провести діагностику агрегату. Адже дешевше обійдеться муфта кондиціонера Peugeot 206, ніж покупка нової деталі.

Особливо сильний вплив на повноцінну роботу автокондиціонера надає постремонтне обслуговування, особливо заміна шлангів, компресорів та інших старих деталей. У систему під час цієї процедури потрапляють металева стружка, осад від холодоагенту, пил та багато іншого.

Будь-які, навіть найменші забруднення, загрожують проблемами, які можуть призвести навіть до поломки компресора. Тому за будь-яких втручань потрібно акуратно промивати систему.

В обов’язковому порядку кондиціонер Peugeot 407 промивається спеціальними рідинами, які рекомендують виробники. Обов’язково слідуйте всім пунктам, описаним в інструкції.

Буває й таке, що деякі компоненти замість мити набагато легше замінити. Це стосується терморегулюючого вентиля і в деяких випадках навіть всього конденсатора.

Якщо кондиціонер відпрацював більше 4 років, в більшості випадків набагато доцільніше купити новий, ніж спочатку замінити компресор, а потім через короткий час інші деталі.

І все ж продовжити термін роботи агрегату можна, якщо дотримуватися зводу правил, які ми описали вище. Пам’ятайте, що важливо своєчасно показувати ваш Peugeot 207, (кондиціонер насамперед) професіоналам. Хоча б кілька разів на рік. Це коштує дешевше, ніж прийнято думати.

У 2003 році був представлений новий 16-клапанний двигун об’ємом 1.4 літри, який являв собою нову конструкцію Дизельний двигун об’ємом 2.0 літри відкриває нову серію DW. В основу конструкції цього двигуна закладено надійні вузли перевіреного часом двигуна XUD, який також встановлювався на багато моделей концерну. Цей чотирициліндровий двигун з верхнім розподільним валом встановлюється на моделі Peugeot 206 поперечно, силовий агрегат комплектується п’ятиступінчастою механічною коробкою передач, яка монтується зліва від двигуна.

READ  Заміна переднього підшипника Ford Focus 3

Восени 1999 року на моделі Peugeot 206 стали встановлювати дизелі.0 л (1997 см³) з турбонаддувом. Турбований дизель має систему безпосереднього впорскування палива з високим тиском (HDi), в конструкцію якої закладено найсучасніші дизельні розробки. З 2001 року пропонується також дизельний двигун з турбонаддувом 1.4 л, розроблений наново. Моделі Peugeot 206 представлені також із кузовами SW (Sports Wagon) та CC (Cabriolet Coupe).

Всі моделі обладнані п’ятиступінчастими механічними КПП, в якості опції пропонується установка чотириступінчастої автоматичної КПП. Задня підвіска. напівнезалежні, з торсіонними штангами та поздовжніми важелями Для задоволення всіх смаків на моделі Peugeot 206 встановлюється широкий набір основного та додаткового обладнання, включаючи центральний замок, електричні склопідйомники, передні та бічні подушки безпеки, завіси безпеки. На всі моделі встановлюється кондиціонер. Якщо Peugeot 206 обслуговувати регулярно, відповідно до рекомендацій заводу-виробника цей автомобіль служитиме надійно та економічно. Компонування підкапотного простору добре продумане, доступ до вузлів і агрегатів, що потребують періодичного обслуговування, не викликає труднощів.

Рекомендований обсяг масла для двигунів Peugeot 206

Рік випуску Об’єм двигуна Об’єм олії (л.)
1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 1.1 3 – 3.2
1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 1.4 3 – 3.8
1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 1.6 3
1998, 1999, 2000, 2001, 2002 1.9 4.75.4.8
1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 2.0 4.25 – 4.5

Гамма двигунів для першого покоління Peugeot 206 складалася з бензинових двигунів 1,1 л (60 л. з.), 1,4 л (75 л. з.), 1,6 л (88, 109 та 110 л. з.), 2,0 л (135, 177 л). з.), а також дизелів об’ємом 1,4 л (68 л. з.), 1,6 л (109 л. з.), 1,9 л. (69, 70 л. з.) та 2,0 л (90 л. з.).Модифікація Peugeot 206 Plus отримала бензинові ДВЗ 1,4 л (68 л). з.), 1,6 л. з. (109 л). з.), 1,9 л (69, 70 л. з.) та 2,0 л (90 л. з.). Дизельні двигуни – 1,4 л (70 л. з.).

Довжина Peugeot 206 становить 3835 мм, ширина та висота – 1670 та 1433 мм відповідно, обсяг колісної бази та дорожній просвіт – 2442 та 160-170 мм відповідно. Максимальний обсяг багажника при складених сидіннях становить 1130 мм.

Як дізнатися про недостатню кількість фреону

Якщо обсяг заправки кондиціонера зменшився, це помітно за такими ознаками:

 • на внутрішньому блоці утворюється іній;
 • сліди льоду присутні на зовнішньому блоці;
 • на трубах є сліди олії;
 • продуктивність пристрою помітно знижена – при налаштуваннях одні показники, на термометрі у квартирі – інші.

Витік фреону відбувається з кількох причин. Кондиціонер під час роботи вібрує, а вібрації створюють умови для розходження зварних швів на мідних трубах. Якщо самі трубки погано запаяні при монтажі, утворюються тріщини.

Найважче виявити місце витоку, особливо якщо магістраль прокладена в штробах і покрита шаром штукатурки. Якщо довжина магістралі невелика, а внутрішній та зовнішній блок розташовані поруч, майстрам буде простіше розібрати систему та усунути неполадки. Для таких робіт бажано одразу викликати ремонтну бригаду, тому що без спеціального обладнання провести діагностику та дозаправку складно – є ризик повністю вивести обладнання з ладу.

За перших ознак обмерзання кондиціонер вимикають і викликають майстрів.

До приходу майстра бажано почистити внутрішній блок від пилу та бруду, тому що зниження роботи системи походить від налипання шару пилу та жиру на сітчастому фільтрі, внаслідок чого потік повітря недостатньо ефективно всмоктується всередину.

Перед початком перевірки манометричним колектором фахівець почистить зовнішній блок і лише після очищення перевірить, чи є у кондиціонері витік фреону.

Скільки фреону в Peugeot 206

Група: Пижоводи Повідомлень: 269 Реєстрація: 2.2.2011 З: Володимир Користувач №: 2 747

Який фреон і скільки його заливати в кондиціонера олії відповідно

Група: Партнери Повідомлень: 1 908 Реєстрація: 24.10.2009 З: Москва, Ростов на Дону Користувач №: 338

Який фреон і скільки його заливати в кондиціонера олії відповідно

Група: Пижоводи Повідомлень: 269 Реєстрація: 2.2.2011 З: Володимир Користувач №: 2 747

Група: Пижоводи Повідомлень: 629 Реєстрація: 1.8.2010 З: Суровікіне Користувач №: 1 581

У Волгограді ОД мені відповів на ваше запитання. Заправка кондиціонера займає одну годину і коштує 1200.,діагностика та пошук витоку 0.5години і коштує 600руб.Також раджу Вам поміняти салонний фільтр вартість приблизно 1200руб.,робота із заміни 0.2 години, т.е. 240руб.Ємність системи охолодження Вашого автомобіля становить приблизно 625/-25гр. фреону, 110/-25гр.олії.Вартість одного грама фреону становить-2руб./гр.,олії-7р./гр.Всі ціни дані без урахування знижок, якщо у Вас є наша дисконтна карта, відповідно знижки на роботи становитимуть 30% та на запасні частини 5%.

Від таких цін я в шоці. Знайомі холодильники сказали, що заправлять без проблем максимум за 1200р включаючи фріон в цю ціну.

Група: Пижоводи Повідомлень: 505 Реєстрація: 4.6.2010 З: Волгоград Користувач №: 1 305

У Волгограді ОД мені відповів на ваше запитання. Заправка кондиціонера займає одну годину і коштує 1200.,діагностика та пошук витоку 0.5години і коштує 600руб.Також раджу Вам поміняти салонний фільтр вартість приблизно 1200руб.,робота із заміни 0.2 години, т.е. 240руб.Ємність системи охолодження Вашого автомобіля становить приблизно 625/-25гр. фреону, 110/-25гр.олії.Вартість одного грама фреону становить-2руб./гр.,олії-7р./гр.Всі ціни дані без урахування знижок, якщо у Вас є наша дисконтна карта, відповідно знижки на роботи становитимуть 30% та на запасні частини 5%.

Від таких цін я в шоці. Знайомі холодильники сказали, що заправлять без проблем максимум за 1200р включаючи фріон в цю ціну.

Група: Пижоводи Повідомлень: 629 Реєстрація: 1.8.2010 З: Суровікіне Користувач №: 1 581

Пежо 206 Б/У (Peugeot 206) (1998-2012) / Чесний тест-драйв/ Повний тест. частина 2

Група: Пижоводи Повідомлень: 505 Реєстрація: 4.6.2010 З: Волгоград Користувач №: 1 305

Група: Пижоводи Повідомлень: 269 Реєстрація: 2.2.2011 З: Володимир Користувач №: 2 747

та вже ціни круті, мені за 1000 обіцялися заправити.

В імпортних двигунах не завжди є прокладки так що я думаю, що можна на герметик посадити, головне знежирити добре, і на ніч залишити не чіпаючи машину і нікуди не їхати.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS