Renault Logan Як залити масло в коробці

Які масла для завантаження?

Оригінальний ATF ELF RENAULT MATIC G3 виливається в автоматичну трансмісію AL4 (DP0), відповідно до специфікації DEXRON III (синтетика, рекомендованого офіційним дилером). ELF EDVERLESS NFJ 75W80.

renault, logan, залити, масло, коробці

DP2 Автоматичний дилер рекомендує заповнити Synetics ELF Renaultmatic D3 (код для 1-літрового банку 194754).

Типи масел

Всі продукти не розділені на кілька груп (залежно від використовуваної основи). Мінеральні та синтетичні коробчні рідини. Перша найчастіше використовується на старих автомобілях, де коробка передач має більший розвиток. Мінеральні композиції є найдешевшими, мають відносно короткий термін служби, і всілякі добавки до збільшення антикорозійних та промивних якостей.

У коробки передач сучасних автомобілів наливали синтетичні (рідше оксинчеве) масло. Він має кращі експлуатаційні якості: тривалий термін служби, збереження в’язких показників у широкому діапазоні температур та ефективного захисту від корозії.

Крім того, ми рекомендуємо звернути увагу на етикетку відповідно до стандарту SAE. Це показує, в якому температурний діапазон масла зберігає характеристики в’язкості. Як правило, всі сезоні моделі виливаються у машину, які мають позначення у вигляді двох чисел, розділені на букву W, наприклад, 75W80. Згідно з цими цифрами, заснованими на спеціальних таблицях, ви можете визначити максимальну та мінімальну робочу температуру композиції. Якщо ви шукаєте аналоги, то перевірте маркування SAE, щоб бути подібним до оригіналу.

Контроль рівня та необхідний обсяг

При необхідності змініть масло в коробку передач Renault Logan або додати, власник автомобіля вам потрібно знати, скільки літрів надходить у передачу. Об’єм рідини в механічному контрольно-пропускному пункті становить близько 3,5 літрів. Кількість змащування в автоматичній трансмісії 4 л.

Щоб перевірити рівень нафти, потрібно зробити наступне:

  • Теплий автомобіль і покладіть його на гладку горизонтальну поверхню.
  • Властивість для перевірки гучності в Renault Logan. Діагностика здійснюється через контрольний отвір, який розташований у передній частині трансмісійного картера. У отворі є пластикова кришка, вона повинна бути витирана з ганчіркою і відкручувати.
  • Потрібно дивитися в отвір. Якщо це не спрацює, щоб побачити рівень нафти, то слід визначити на дотик, поміщаючи палець у отвір. Кількість змащування повинна бути в нижній краю.
READ  Як замінити гидрокомпенсатори на Niva Chevrolet

Ви можете дізнатись про обсяг обсягу з ролика, опублікованого користувачем RONI.

Заміна масла в Renault Logan Car Gearbox 1,4

Renault Logan Car Gearbox Oil з 1,4 л двигуна, звільнений за весь термін служби. Це вимагає лише перевірки рівня та виступу.

У деяких випадках (сильні витоки масел з ущільнювачів, ремонт коробки передач, важкі умови експлуатації, пробіг більше 200 тисяч і PR.) слід замінити нафтою.

Необхідні запчастини та адаптаційні інструменти

Смуга (квадратна) 9 мм. Ємність для зливу нафти не менше 4 літрів для заповнення масла, або воронки з трубкою трансмісійної масляної каністру (3,1 л гучність картера) (кінець або голова) за 10

Ми встановлюємо машину на спостережну яму або політ демонтажу захисту відсіку двигуна

Ключ 10 поверніть шість болтів кріплення захисту та видалити його з автомобіля. Дізнайтеся більше про Особливості оборони: Зніміть картер двигуна K7J 1.4 літри автомобіля Renault Logan.

Орієнтовна процедура заміни в Renault Logan Car Gearbox 1,4

Ми замінюємо танк над дренажним отвором коробки передач

Ми об’єднуємо трансмісійну масло

Для цього ренат (квадрат) на 9 поверніть штепсель дренажного отвору і видаліть його. Злийте масло в контейнер.

Перегляньте штепсель дренажного отвору назад

Заповніть нову трансмісійну масло в коробку передач

Для цієї руки поверніть отвір отвір для наповнення масла та контролювати його рівень. За допомогою спеціального шприца (або воронки та шланг) залити необхідну кількість нафти в коробку передач. Коли досягнуто необхідного рівня, масло виливається з отвору. Подивіться на вилку палива.

Заміна масла в MCPP на Renault Logan, Sandero, Largus, Logan2, Sandero2

Ми встановлюємо захист відсіку двигуна.

READ  Заміна масла в коробці Kalina

Корк на отворі для дренажного масла з коробки передач

Примітки та доповнення

Змішайте масла в коробці передач від коробки передач доведеться замінити коробки коробки або заміна лівого переднього колеса автомобіля Renault Logan 1.4.

Що станеться, якщо не змінюється?

Якщо нафта розробила своє життя, вона не зможе виконувати функції, призначені для нього. І тоді речовина не здатна якісно змащувати паливні компоненти агрегату. Це призводить до швидкого зносу деталей.

Перший підшипник, недоліки яких можуть повідомити такі симптоми як шум і гул у роботі кота. Іноді звучить, коли ви включаєте певну передачу. Це також можливо спонтанне відключення швидкостей. Якщо ви не вживаєте термінових заходів, щоб замінити масло, то буде відмова коробки передач взагалі.

Для зручності, демонтаж захисту ручної передачі.

Чищення очищення стоку болт масло MCP від ​​бруду.

Ми беремо посуд для вихлопного масла в ліву руку, а правильно відкрутіть дренажний болт.

Так що нафта повністю зливається, відкрутіть штекер наповнювача. Відкрутіть вручну, якщо ви не можете допомогти собі з плоскістю.

Заміна масла в механічній коробці передач на Renault Logan, Sandero, Largus, Logan2, Sandero2

Вилки наповнювача також служить для керування рівнем масла. Рівень повинен бути на штекері наповнювача на автомобілі, що стоїть на рівній поверхні.

Затягуйте і затягуйте зливний болт. Мідна прокладка бажана замінити.

Налийте масло по-різному. На зручніше воронка зі шлангом.

Відкрийте капот, вставте шланг у коробку та спокійно заповнюйте масло з простору буму в коробці.

Налийте масло під штекер наповнювача, тобто до моменту, коли він трохи протікає з штекером наповнювача. Зазвичай це три літри, якщо машина стоїть на рівній поверхні.

Викрутіть штепсель і затягніть з рук.

Ми встановлюємо захист і роботу завершено.

Порада

Я рекомендую спостерігати за сценою, чи є коробка салу. Нижче на фото можна побачити, де це повинно бути. Також необхідно ввести шланг SAPUNA в коробці. Досі видаляють стовбур з шлаку Сапуна. Якщо він має бруд, він повинен бути відмиванням. В іншому випадку сміття потрапляє в коробку.

READ  Заміна підшипника Renault Logan без ABS

Якщо бочка забивається брудом, шланг може вичавити з місця посадки в коробці. Коли водіння в цій дірі буде падати бруд. Це не дуже добре для ручної передачі.

Консультація

Болти захисту двигуна Ми рекомендуємо змащування графітового мастила.

З інтенсивним режимом роботи елементів автоматичної коробки передач піддають постійному зносу, супроводжується накопиченням металевих чіпів у одиниці сукупності. Його поява викликається безперервним стиранням кон’югатних поверхонь передач. Для збору чіпів спеціального магніту надається у піддоні коробки.

Як перевірити масло? Щоб визначити відповідний тип трансмісійної масла та перевірки своїх допусків для Renault Logan, зверніться до каталогу.

Двигуни з об’ємом 1,4 літра були виконані з різними передачами, для яких об’єм мастила має різні значення (залежно від: автоматичного або механічного). Потрібно звернути увагу на в’язкість використовуваних рідин, оскільки наливання масла з іншими параметрами в’язкості призведе до передчасного зносу передач та виходу сукупної збою. Заміна масла в коробці передач відповідає.

Щоб забезпечити заповнення необхідного рівня, ви повинні використовувати шприц, щоб завантажити масло в коробці. Також рекомендується перевірити агрегат для витоку.

Почнемо з рекомендацій виробника!

У рекомендаціях заводу виробника нічого не говорить про необхідність замінити масло в коробку!

Виробник заводу вважає, що масло збереже свої властивості протягом усього життя автомобіля.

Але ми живемо в Росії, де немає дороги, купа пилу та температурна падіння 80 градусів, і всі ці умови негативно впливають на здоров’я автомобілів. Відповідно, коли гранат та знос ущільнювачів в коробці передач неминуче, бруд і вода! Природно, що в російських реаліях нафта в коробці краще змінити і досвідченими власниками встановлено, що це повинно бути зроблено після 60-100 тисяч. Км. Запустити або при відновленні коробки та пов’язаних елементів.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS