Заміна моторчика пічки Renault Logan

Table of Contents

Ознаки несправності двигуна пічки Renault Logan

Найчастіше причина поломки двигуна печі. знос деталей з часом, оскільки кільця, щітки та інші рухливі деталі рано чи пізно вийдуть з ладу. Рідше трапляються проблеми еклектичного плану. окиснення контактів або обрив проводів. Часто легко виробляється мастило на рухомих частинах двигуна і вентилятора.

Ознаки того, що вентилятор пічки Renault Logan працює у позаштатному режимі і вузол скоро вийде з ладу, можна визначити за певними ознаками:

 • грубка змінює звук під час роботи, шумність підвищується;
 • тепловий потік стає нерівномірним та послаблюється;
 • грубка включається не з першого разу або довго набирає обертів.

При роботі грубка свистить

Свист чується з-під центральної панелі і є ознакою того, що підшипник моторчика пічки вийшов з ладу і якщо моторчик зняти, то можна буде переконатися, що підшипник помітно люфтить на валу. Такий свист говорить про те, що грубка скоро зламається і її краще замінити. Сидіти в салоні стає не дуже приємно, монотонний свист сильно втомлює. Якщо механізм просто змастити, це не якийсь час усуне проблему, але свист неминуче відновиться.

Печка погано вмикається або не вмикається зовсім

На старих модифікаціях Logan буває пічка просто перестає вмикатися. Якщо вдарити по поверхні консолі праворуч, вона починала працювати, іноді з характерним шумом. Причин заїдання механізму кілька:

Заміна мотора обігрівача рено логан 1 з мінімальним розбором

Послаблення повітряного потоку з печі

Ця проблема виникає при повністю відкритих шторках на центральній панелі. У холодну пору року навіть за повної потужності в машині все одно залишається холодно. Водій помічає проблему тільки після часу, лобове скло при мінусовій температурі може не відмерзати, обмежуючи огляд. Нерідко на четвертому положенні потік повітря менш інтенсивний, ніж у другому.

Головна причина такої поломки – проблема з моторчиком. Рідше – засмічення салонного фільтра. В цьому випадку потрібно розібрати грубку та оглянути мотор та салонний фільтр. Тільки після цього можна буде виявити та усунути причину несправності.

Демонтаж та заміна пічки «Renault Logan» своїми руками

Піч є невід’ємною частиною системи опалення будь-якого автомобіля. Завдяки цьому пристрою забезпечується Comfort всередині транспортного засобу в холодну пору року. Оскільки через радіатор печі циркулює охолодна рідина, повітря, що проходить через нього, нагрівається. За допомогою вентилятора та повітроводів тепло подається та поширюється по салону. Тільки за повністю справної системи всередині автомобіля буде тепло незалежно від погоди за вікном.

Необхідні запчастини

Автовласнику потрібно придбати новий двигун, його маркування можна подивитися на старому агрегаті або скористатися рекомендаціями виробника автомобіля, який пропонує купувати ДВЗ з артикулами LFH0987, 715058, 272106020R.

Зверніть увагу! Більшість машин цієї моделі комплектуються кондиціонерами, але є автомобілі без них. Моторчики пічки для них. різні. Модифікації для авто з кондиціонерами відрізняються геометрією та роз’ємом живлення від моделей для машин без цього обладнання.

Заміна моторчика пічки Renault Logan відео

Renault-Logan. одна з найкомерційніше успішних моделей французького концерну. Вона виробляється у семи країнах, а продається практично у всьому світі. Машина недаремно заслужила любов автовласників. Вона компактна, але містка, непогано керується, дешева в експлуатації та напрочуд надійна.

Однак і у найнадійніших автомобілів трапляються поломки. В умовах суворих російських зим несправність грубки може стати серйозною проблемою. У разі виходу з ладу двигуна обігрівача, ремонт у сервісі може обійтися власнику «Логану» недешево.

Однак можна заощадити чимало грошей, замінивши цей вузол самостійно.

Пристрій системи обігрівача

Не можна сказати, що на Renault Logan система вентиляції та опалення є слабким місцем, проте така несправність, особливо в холодну пору року, обіцяє неприємні наслідки. Принцип роботи в системі опалення салону немає істотних відмінностей від пристрою в інших автомобілях. А от якщо не працює обігрів заднього скла, то це теж може обіцяти неприємностями. Радіатор печі підключений безпосередньо до системи охолодження, в якій і циркулює ОЖ (охолоджувальна рідина, про заміну тут, про вибір ОЖ тут), яка під час роботи двигуна прогрівається в межах 95°C. На гарячий радіатор дме спеціальний вентилятор, який утворює сильний потік повітря і спрямовує його в салон через спеціальні повітропроводи. Кількість та швидкість подачі прогрітого повітря, регулюється за допомогою заслінки.

Ознаки несправності «пічки»

Подумати про майбутній ремонт і заміну двигуна печі ви повинні якщо в її роботі будуть спостерігатися такі несправності:

 • З’явився сторонній шум під час увімкнення печі.
 • У салон перестав надходити тепле повітря.
 • Зменшилася швидкість потоку повітря, що надходить.
 • І звичайно ж якщо грубка не включається зовсім. (Однак за такої несправності в першу чергу проаналізуйте стан плавкого запобіжника F36, який знаходиться в салоні автомобіля. Він розташований у зеленому корпусі та відповідає за захист від короткого замикання системи обігрівача). Запобіжник, що відповідає за роботу печі, розташований з правого боку блоку.

Вибираємо електродвигун обігрівача

Більшість “Логанів” оснащуються кондиціонером, проте нерідко зустрічаються і автомобілі без цього пристрою. Важливо знати, що моторчики печі для версій з кондиціонером і без нього відрізняються формою та роз’ємом живлення.

Для версій з кондиціонером використовується пічка з широким роз’ємом На моделі з кондиціонером роз’єм вузький, а на моделі без нього він широкий. Різниці у процедурі заміни деталі практично немає, як і в місці її розташування. Електродвигун обігрівача «Renault-Logan» розташований під передньою панеллю в районі центральної консолі. Добратися до нього можна через простір для ніг переднього пасажира. Виробників цього вузла досить багато, але конструктивно їхня продукція, як правило, не відрізняється від оригіналу. На версії, не оснащені кондиціонером, встановлюють пічки з вузьким роз’ємом

Демонтаж системи обігрівача

Більшість власників Renault Logan переконані в тому, щоб замінити двигун пічки, потрібно повністю демонтувати передню панель. Така ж позиція описана і в мануалі з ремонту та експлуатації автомобіля. Оскільки такий процес досить дорогий і незручний, багато власників вважають за краще залишити цю проблему невирішеною. Однак насправді, щоб демонтувати корпус з вентилятором обігрівача, достатньо викрутити лише пару гвинтів. З таким завданням можна впоратися і своїми руками. Але на самому початку переконайтеся в чистоті салонного фільтра, іноді через його забруднення повітря не може пробитися в салон. Фільтр встановлений у правій стороні передньої панелі.

READ  ВАЗ 2107 генератор не дає зарядку

Якщо в автомобілі встановлено фільтр салону, то він встановлений тут (виділено маркером).

Якщо фільтр чистий і його стан не викликає жодних сумнівів, можна приступати до демонтажу «пічки».

Інструмент для роботи

Для демонтажу обігрівача нам знадобляться такі інструменти:

Послідовність робіт з демонтажу печі

 • Прибираємо ущільнювач дверного отвору. Для того, щоб легше було зняти ущільнювач, потрібно попередньо підчепити його.
 • Підчепивши пластикове облицювання стійки викруткою, знімаємо її з фіксаторів. Пластикова накладка фіксується за допомогою металевих засувок до кузова.
 • Після цього буде видно перший гвинт, за допомогою TORX T20 викручуємо його. Відкручуємо цей болт за допомогою TORX T20.
 • Потім акуратно за допомогою плоскої викрутки від’єднавши заглушку в правому нижньому кутку панелі у бардачку, відкручуємо другий гвинт. Відвертаючи заглушку, будьте обережні, щоб не зламати фіксатори.
 • Тепер, коли панель не зафіксована відтягуємо її на себе, щоб утворилася невелика щілина. При відтягуванні панелі від корпусу слід уникати різких рухів.
 • Потім оглядаємо поверхню за панеллю, щоб знайти корпус вентилятора. Знайти його не важко, він круглий і знаходиться неподалік фільтра салону. Корпус вентилятора дуже важко не помітити.
 • Після того, як вентилятор пічки виявлений, знімаємо з нього фішку з кабелем живлення та повертаючи корпус вентилятора за годинниковою стрілкою витягаємо його.

Розрізняють два види конструкції вентиляторів, хоча й різниця між ними мінімальна. Перший варіант печі широкий роз’єм електричного контакту. У другого варіанта він вузький. ЦЕ ЦІКАВО: Заміна помпи Chevrolet Lanos

Ознаки несправності моторчика пічки

Проблеми з пічкою на Renault-Logan. явище нечасте, але, на жаль, іноді це трапляється. Розберемося в ознаках несправності.

Печка свистить

Однією з ознак поломки двигуна обігрівача є свист, що доноситься через центральну консоль при включенні печі.

Піч починає свистіти, якщо виходить з ладу підшипник її моторчика, а також при появі люфта валу електромотора, який, у свою чергу, з’являється від нестачі мастила. Багато автолюбителів намагаються усунути цю проблему, не вдаючись до заміни механізму. Однак після мастила проходить кілька місяців, і піч знову починає шуміти. Тому при появі свисту моторчик обігрівача краще замінити.

Печка заїдає

Від власників автомобілів Renault-Logan нерідко можна почути історії про те, що грубка не включається, поки не стукнеш по центральній консолі з боку пасажира. Причини заїдання найчастіше ті ж, тобто проблеми з підшипником, валом або мастилом. Крім цього, грубка може заїдати через знос щіток моторчика. Їх можна замінити окремо, але знайти потрібні буває досить складно. До того ж, заміна щіток не гарантує справної роботи вузла. Зношування щіток моторчика призводить до заїдання і виходу з ладу печі

Печка слабо дме

Цю несправність автовласники помічають не одразу. Зазвичай доходить до того, що в четвертому режимі грубка працює слабше, ніж у другому до поломки. Низька інтенсивність подачі повітря може означати як поломку електродвигуна, так і засмічення салонного фільтра.

Піч не працює

З цим симптомом все зрозуміло. Водій повертає перемикач, а грубка не видає жодного звуку. Однак не варто одразу їхати до магазину за новим мотором обігрівача. Як і попередня несправність, неможливість увімкнути пічку може бути пов’язана з іншими причинами.

Які бувають несправності вентилятора та як їх ліквідувати?

У ролі основної причини, що викликає відмову модуля вентилятора, служить знос щіток. Заміна моторчика обігрівача не є скрутним процесом. Слід озброїтися хрестоподібним видом викруткою. Відкручуємо пару гвинтів, що утримують корпус і видаляємо його.

Перевіряємо стан щіткового вузла і, при необхідності, замінюємо аналоговою деталлю. Для застосування підійдуть щітки, що мають такі параметри: профіль перерізу – квадратний з габаритом боку 4 мм, а довжина виробу – 20 мм.

Якщо ви придбали більш довгі щітки, їх потрібно обточити до потрібного габариту.

В обов’язковому дії після збирання змащуємо вал вентилятора. Для цієї мети підходить термостійка олія класу «ATF», що застосовується в трансмісіях – «автоматах» та системах гідропідсилювачів кермового вузла. Коли вентилятор не вселяє надію на подальшу «співпрацю» із системою опалення, то беззастережно замінюємо його на новий. При покупці виробу оглядаємо фішку роз’єму, пам’ятаючи про двоїстість її конструкції. Пізніша модифікація вентилятора наділена вузьким роз’ємом. Для детального ознайомлення з нюансами розглянутої процедури рекомендуємо вдатися до перегляду тематичного відео та заміна моторчика обігрівача не здасться вам складною. Коли власник не впевнений у успішності цього діяння, рекомендуємо не випробовувати долю ремонтними тяготами, а одночасно довіритися умілим рукам безкорисливих працівників сервісу, які за дві секунди зроблять зняття моторчика грубки. Ціна цієї послуги коливається не більше 1500-1700.

Вибір завжди за власником Renault Logan!

Вибираємо електродвигун обігрівача

Більшість “Логанів” оснащуються кондиціонером, проте нерідко зустрічаються і автомобілі без цього пристрою. Важливо знати, що моторчики печі для версій з кондиціонером і без нього відрізняються формою та роз’ємом живлення.

Для версій з кондиціонером використовується грубка з широким роз’ємом

На моделі з кондиціонером роз’єм вузький, а на моделі без нього він широкий. Різниці у процедурі заміни деталі практично немає, як і в місці її розташування. Електродвигун обігрівача «Renault-Logan» розташований під передньою панеллю в районі центральної консолі. Добратися до нього можна через простір для ніг переднього пасажира. Виробників цього вузла досить багато, але конструктивно їхня продукція, як правило, не відрізняється від оригіналу.

На версії, не оснащені кондиціонером, встановлюють пічки з вузьким роз’ємом

Поетапна заміна двигуна обігрівача

Щоб здійснити заміну, необхідно озброїтися наступним арсеналом:

Розташовується мотор трохи вище за салонний фільтр, тому для швидкої та ефективної заміни необхідно забезпечити безперешкодний доступ до вузла з боку пасажирського місця. Попередньо демонтується ущільнювач дверей, накладка бічної стійки. Після чого за допомогою головки TORKS відвертається шуруп, розташований у самому кутку панелі. Нижній край панелі демонтується шляхом відвертання шурупа під декоративною заглушкою

Після чого важливо зняти мінусову клему акумулятора

Далі необхідно виконати такі дії:

 • Знімається накладка з магнітоли та інші допоміжні елементи;
 • Відкручуються два саморізи, що утримують накладку центральної консолі, підстаканник і важіль коробки перемикання передач;
 • Над важелями управління обігрівачем відвертаються кріплячі елементи;
 • Попередньо зайнявши найбільш зручне положення з боку пасажирського місця, необхідно максимально протягнути руку в напрямку моторчика і намацати його рукою.

Цей найважливіший елемент будь-якої автомобільної печі є циліндром, виявити його досить легко. Демонтаж механізму здійснюється шляхом натискання фіксуючої клямки, розташованої вище, і прокручуванням елемента за годинниковою стрілкою. Після того, як двигун опинився у вільному положенні, від’єднуються всі супутні дроти. Установка нового механізму здійснюється у зворотному порядку. На цьому процедуру заміни моторчика пічки на Renault Sandero та Renault Logan можна вважати повністю завершеною.

Вибираємо електродвигун обігрівача

Більшість “Логанів” оснащуються кондиціонером, проте нерідко зустрічаються і автомобілі без цього пристрою. Важливо знати, що моторчики печі для версій з кондиціонером і без нього відрізняються формою та роз’ємом живлення.

Для версій з кондиціонером використовується грубка з широким роз’ємом

ЗАМІНА ВЕНТИЛЯТОРУ ОПАЛЮВАЧА ПЕЧКИ БЕЗ ЗНЯТТЯ ТОРПЕДИ ПАНЕЛІ САЛОНА НА ПАЦІЄНТІ РЕНО ЛОГАН, САНДЕРО

На моделі з кондиціонером роз’єм вузький, а на моделі без нього він широкий. Різниці у процедурі заміни деталі практично немає, як і в місці її розташування. Електродвигун обігрівача «Renault-Logan» розташований під передньою панеллю в районі центральної консолі. Добратися до нього можна через простір для ніг переднього пасажира. Виробників цього вузла досить багато, але конструктивно їхня продукція, як правило, не відрізняється від оригіналу.

READ  Як поміняти помпу на ВАЗ 2107 інжектор

На версії, не оснащені кондиціонером, встановлюють пічки з вузьким роз’ємом

Заміна моторчика пічки Renault Logan своїми руками (відео та фото)

Для того, щоб почуватися комфортно в автомобілі будь-якої пори року, необхідно стежити за справністю її опалювальної системи, або іншими словами «пічки». Подібна система відповідає за функцію обігріву, охолодження та циркуляцію повітря в салоні. Оскільки ще не створили таку машину, яка захищена на всі 100% від неполадок, ви повинні знати, як своїми руками провести таку роботу як заміна двигуна пічки на Renault Logan.

Можливі несправності двигуна печі

Найбільш поширеною причиною проведення заміни вентилятора пічки на Renault Logan є природне зношування елементів вузла. Коли обігрівач працює довгий час, поступово зношуються щітки, кільця, підшипники. Всі ці елементи мають обмежений ресурс.

Рідкісною причиною є неполадки з боку проводки, коли контакти або дроти обриваються, окислюються.

Є ще одна очевидна причина. Йдеться про вироблення мастила.

Власники Renault Logan можуть самостійно діагностувати наявність проблем із боку моторчика пічки. Це стане приводом перевірити стан агрегату. А для цього доведеться його знімати.

Розрізняють кілька основних ознак проблем із боку електровентилятора:

У деяких випадках досить просто змастити рухомі елементи, і грубка знову почне працювати нормально. Але найчастіше такими заходами обмежитися не вдається.

Сторонній шум печі

Якщо бути точніше, то переважно при неполадках вентилятор обігрівача на Renault Logan можна почути гучний свист. Він виникає в районі центральної консолі, під обшивкою із пластику.

моторчик, пічки, renault, logan

Такий свист вказує на те, що на валу утворився сильний люфт, або зносився підшипник моторчика. Помітивши свист, будьте готовими до того, що незабаром вентилятор взагалі перестане працювати. Тож тягнути з ремонтом не можна.

Є ті, хто намагається прибрати свист за допомогою мастила. Тут може виникнути помилкове враження, що це допомагає, оскільки протягом певного часу вентилятор справді не свистить. Але це лише так здається. Насправді знос триває. І уникнути поломки, якщо нічого не робити, не вдасться.

Змащення є лише мірою профілактики.

Вентилятор не вмикається або заїдає

При включенні обігрівача вентилятор не хоче функціонувати. Водій бере руку, стискає її в кулак і з силою б’є по центральній консолі праворуч. І тут дивом обігрівач активізується.

Механізм може заїдати з кількох причин:

Удар по консолі дійсно може змусити пічку ввімкнутися. Але це точно не спосіб ремонту. Правильним рішенням буде зняти вузол і замінити компоненти або весь агрегат у зборі.

Дме слабким повітрям

Ще одна можлива ситуація. коли обігрівач Renault Logan працює, але дме при цьому слабко.

Таке відбувається при замиканні або поломці електровентилятора. В окремих випадках причина криється в сильно забитому салонному фільтрі. Тож його також варто перевірити.

Існує також симптом, який може ввести в оману водіїв-початківців. Це коли пічка на Renault Logan працює тільки за максимальних обертів. Тобто при включенні 4 швидкості на регуляторі вентилятора. Тут проблема не в самому моторчику. Це дав збій резистор печі. Він же набір опорів. Елемент підключається до вентилятора, але його заміна виглядає набагато простіше.

Вибираємо електродвигун обігрівача

Більшість “Логанів” оснащуються кондиціонером, проте нерідко зустрічаються і автомобілі без цього пристрою. Важливо знати, що моторчики печі для версій з кондиціонером і без нього відрізняються формою та роз’ємом живлення.

Для версій з кондиціонером використовується грубка з широким роз’ємом

На моделі з кондиціонером роз’єм вузький, а на моделі без нього він широкий. Різниці у процедурі заміни деталі практично немає, як і в місці її розташування. Електродвигун обігрівача «Renault-Logan» розташований під передньою панеллю в районі центральної консолі. Добратися до нього можна через простір для ніг переднього пасажира. Виробників цього вузла досить багато, але конструктивно їхня продукція, як правило, не відрізняється від оригіналу.

На версії, не оснащені кондиціонером, встановлюють пічки з вузьким роз’ємом

Зняття та заміна вентилятора пічки Renault Logan без демонтажу панелі приладів

Renault піч не працює Logan

Незважаючи на те, що Renault Logan є досить надійним автомобілем, деякі власники можуть все ж таки скаржитися, що плита не прогрівається взимку. Конструкція датчика холостого ходу та Renault Logan, як замінити датчик. Звичайно, є причини для занепокоєння, і вони обумовлені, так як в страшну російську зиму вам потрібно тепло в салоні. Ви шукали, як зняти бампер на відео Renault Logan? Дивіться докладне відео та читайте корисну інформацію тут! Як зняти вентилятор для Renault Megane 2. Власників Renault турбує цілий ряд дефектів, пов’язаних з системою опалення, що погано працює. Зараз ми вивчимо всі передумови до дефектів у системі опалення, а також спробуємо дати пораду та способи їх усунення.

Якщо внутрішня частина вашого Renault Logan стає холоднішою, ви не повинні відчувати депресію та тривогу, оскільки більшість поломок печі можуть бути усунені незалежно. Отже, давайте з’ясуємо, яка шкода найбільш поширена у людей похилого віку. Renault Logan, пов’язані з роботою обігрівача салону.

 • Повітряний затвор у системі теплообміну не нагріває радіатор.
 • Термостат несправний, двигун не нагріває рідину.
 • Водяний насос не працює належним чином.
 • Молот Логана забився.
 • Несправність двигуна.
 • Слабкий потік повітря чи ні нагрівання взагалі.
 • Несправний двигун вентилятора.
 • Регулятор швидкості вентилятора вийшов із ладу.
 • Мікшер Renault не працює.

Найбільш поширені несправності в системі опалення перераховані вище. Renault Logan. Далі ми поговоримо про кожну проблему окремо.

READ Коли міняти ремінь ГРМ на Renault Logan

Для усунення неполадок нагрівач, ми намагатимемося розкрити суть кожного з них.

 • Повітряний зазор у системі опалення Renault може бути викликаний ранньою заміною антифризу. Як правило, система охолодження автомобіля Renault Logan призначена для автоматичного видалення повітряних кишень. У відео посібнику показано, як замінити ремінь ГРМ і приводний ремінь для Volga Cyber ​​своїми руками. Незважаючи на досконалість цієї конструкції, повітряні пробки все ще з’являються, як правило, під час охолодження. Ви можете зняти повітряний затор на Renault Logan одним простим способом. Як надійно закріпити бампер, частина 1, с. 96. Від’єднайте обидві труби від внутрішнього теплообміну, а потім, з’єднуючи кожну трубу по черзі, залийте рідину, що охолоджує, в розширювальний бачок. Після таких маніпуляцій антифриз повинен протікати через протилежну трубку, після чого слід вставити другий шланг. Як зняти та встановити пороги на Renault Duster: фото. Зазвичай після таких дій духовка нагрівається помітно краще.
 • Якщо термостат не працює на Renault Logan, двигун не отримує потрібну робочу температуру і рідина, що охолоджує, не може нагрівати радіатор обігрівача. Достатньо вирішити цю проблему здача термостат, благо не складно. Корпус термостата розташований у нижній частині головки блоку поруч із корпусом коробки передач.

заміна радіатор обігрівача включений Renault Logan,Sandero, LADA Largus Кайфу Знання Renault

Заміна вентилятора обігрівача (варильної панелі) на Renault Logan, Sandero, Duster, LADA Largus

У деталях відео-інструкція зі зняття та встановлення вентилятора обігрівача (піч, кондиціонер) без розбирання.

READ Як Поміняти Датчик Температури На ВАЗ 2114

Попередження! Перед виконанням цієї роботи на Renault Logan необхідно розлити антифриз в окремий контейнер.

 • Якщо водяний насос Renault Logan не працює належним чином, він не створює належного тиску, рідина, що охолоджує, не може потрапити в радіатор і, отже, не нагріває повітря. Детальну статтю про те, як замінити фару ближнього світла на Renault Duster, можна знайти в наступних статтях і фото, поради щодо заміни та вибору. Ця проблема зазвичай призводить до перегріву двигуна, тому необхідно терміново замінити водяний насос. Зробіть відео огляд того, як зняти та встановити передній бампер на автомобілі Renault Logan та Lada Largus. Для того, щоб здавання Водяний насос, необхідно заздалегідь розібрати газорозподільну систему та злити антифриз.
 • Якщо автомобіль раніше не використовувався належним чином, і замість антифризу в систему залили воду, продукти корозії можуть забити радіатор обігрівача кабіни, що негативно позначиться на його роботі.
READ  Виставити запалювання на ВАЗ 2112

На жаль, чистка радіатора системи опалення Renault Logan є недоцільною. Як замінити підшипники генератора на Renault Logan 1.4-1.6 (2008-2014). Інструкція із заміни, каталожний номер, розміри. Відео опис того, як замінити всі лампи в імпровізованому ліхтарі налобного Renault Logan. Ця частина має бути змінена.

Для заміни цієї деталі необхідно розібрати корпус обігрівача кабіни, попередньо знявши систему охолодження з антифризу.

 • Ця несправність може спричинити повітряні пробки в системі охолодження. Згідно з відео для вентилятора Renault Logan, а також для Renault, необхідно пізніше зняти вентилятор. Через перегрівання двигуна прокладка головки блоку циліндрів може бути пошкоджена, тому гази потрапляють до системи водопостачання. При двигуні відкрийте заливну горловину розширювального бачка і зверніть увагу на стан антифризу. Якщо бульбашки повітря потрапляють у бак, це вказує на несправність прокладання головки циліндрів.
 • Ця проблема. погана провідність повітряного фільтра в кабіні Renault. » Відеогалерея » Рок-рок » вії на Nissan Tiida (russ-artel.ru), знімаємо фару на Nissan Tiida, відео як зняти бампер на Nissan Tiida, вії на фарах прямо зараз і ваш автомобіль буде. Всім привіт! У сьогоднішньому пості я хочу розповісти вам, як замінити задні гальмівні колодки на Renault Megane 2. Ви можете замінити цю проблему, замінивши цей фільтр.
 • Якщо під час увімкнення обігрівача кабіни немає повітряного потоку, то, ймовірно, двигун обігрівача буде вимкнено. На жаль, цей пристрій не підлягає ремонту і потребує заміни.
 • Регулятор швидкості безпосередньо підключений до двигуна вентилятора за допомогою електричного ланцюга. Тому варто спочатку перевірити. (Печі) у Renault Logan Це відео про те, як зняти та полагодити вентилятор пічки Renault. Контролер може не працювати.
 • Якщо вищезазначені проблеми не впливають на ваш автомобіль, а плита все ще не нагріває повітря, перевірте вентилі. Можливо, що клапани, які пропускають антифриз у радіатор печі, не працюють.

READ Як Поміняти Колодки На Renault Logan

Як зняти та відремонтувати мотор обігрівача на Рено Логан, Лада Ларгус, Рено Сандеро.

Виявляється, ви зможете вирішити майже всі ці проблеми самостійно, не звертаючись за допомогою. Будьте терплячі і дотримуйтесь наших порад.

Демонтаж системи обігрівача

Більшість власників Renault Logan переконані в тому, щоб замінити двигун пічки, потрібно повністю демонтувати передню панель. Така ж позиція описана і в мануалі з ремонту та експлуатації автомобіля. Оскільки такий процес досить дорогий і незручний, багато власників вважають за краще залишити цю проблему невирішеною. Однак насправді, щоб демонтувати корпус з вентилятором обігрівача, достатньо викрутити лише пару гвинтів. З таким завданням можна впоратися і своїми руками.

Але на самому початку переконайтеся в чистоті салонного фільтра, іноді через його забруднення повітря не може пробитися в салон. Фільтр встановлений у правій стороні передньої панелі.

Якщо в автомобілі встановлено фільтр салону, то він встановлений тут (виділено маркером).

Якщо фільтр чистий і його стан не викликає жодних сумнівів, можна приступати до демонтажу «пічки».

Інструмент для роботи

Для демонтажу обігрівача нам знадобляться такі інструменти:

Послідовність робіт з демонтажу печі

Для того, щоб легше було зняти ущільнювач, потрібно попередньо підчепити його.

Пластикова накладка фіксується за допомогою металевих засувок до кузова.

Відкручуємо цей болт за допомогою TORX T20.

Відвертаючи заглушку, будьте обережні, щоб не зламати фіксатори.

При відтягуванні панелі від корпусу слід уникати різких рухів.

Корпус вентилятора дуже важко не помітити.

Розрізняють два види конструкції вентиляторів, хоча й різниця між ними мінімальна.

Перший варіант печі широкий роз’єм електричного контакту.

Зняття та заміна вентилятора пічки Renault Logan без демонтажу панелі приладів

При зламаній грубці люди в машині почуваються дискомфортно, причому як узимку, так і влітку. Піч потрібна для створення комфортної температури, з її допомогою позбавляються від конденсату на стеклах, без неї стабільність роботи двигуна може бути порушена. Найчастіше з ладу виходить мотор грубки, і популярний автомобіль Renault Logan – не виняток. Проблему із заміни моторчика можна вирішити самостійно.

Мотор обігрівача на Renault Logan поставляється двома компаніями – безпосередньо Renault та стороннім виробником Valeo, обидва вони вважаються оригінальними. Пропонуються модифікації для машин з кондиціонерами та без них. Перші мають трохи більшу потужність, в іншому їх конструкція ідентична, тому ремонт та обслуговування нічим не відрізняються.

Зняття та заміна вентилятора пічки Renault Logan без демонтажу панелі приладів

При зламаній грубці люди в машині почуваються дискомфортно, причому як узимку, так і влітку. Піч потрібна для створення комфортної температури, з її допомогою позбавляються від конденсату на стеклах, без неї стабільність роботи двигуна може бути порушена. Найчастіше з ладу виходить мотор грубки, і популярний автомобіль Renault Logan – не виняток. Проблему із заміни моторчика можна вирішити самостійно.

Мотор обігрівача на Renault Logan поставляється двома компаніями – безпосередньо Renault та стороннім виробником Valeo, обидва вони вважаються оригінальними. Пропонуються модифікації для машин з кондиціонерами та без них. Перші мають трохи більшу потужність, в іншому їх конструкція ідентична, тому ремонт та обслуговування нічим не відрізняються.

Ознаки несправності моторчика пічки

Проблеми з пічкою на Renault-Logan. явище нечасте, але, на жаль, іноді це трапляється. Розберемося в ознаках несправності.

Печка свистить

Однією з ознак поломки двигуна обігрівача є свист, що доноситься через центральну консоль при включенні печі. Піч починає свистіти, якщо виходить з ладу підшипник її моторчика, а також при появі люфта валу електромотора, який, у свою чергу, з’являється від нестачі мастила. Багато автолюбителів намагаються усунути цю проблему, не вдаючись до заміни механізму. Однак після мастила проходить кілька місяців, і піч знову починає шуміти. Тому при появі свисту моторчик обігрівача краще замінити.

Печка заїдає

Від власників автомобілів Renault-Logan нерідко можна почути історії про те, що грубка не включається, поки не стукнеш по центральній консолі з боку пасажира. Причини заїдання найчастіше ті ж, тобто проблеми з підшипником, валом або мастилом. Крім цього, грубка може заїдати через знос щіток моторчика. Їх можна замінити окремо, але знайти потрібні буває досить складно. До того ж, заміна щіток не гарантує справної роботи вузла.

Зношування щіток моторчика призводить до заїдання і виходу з ладу печі

Печка слабо дме

Цю несправність автовласники помічають не одразу. Зазвичай доходить до того, що в четвертому режимі грубка працює слабше, ніж у другому до поломки. Низька інтенсивність подачі повітря може означати як поломку електродвигуна, так і засмічення салонного фільтра.

Піч не працює

З цим симптомом все зрозуміло. Водій повертає перемикач, а грубка не видає жодного звуку. Однак не варто одразу їхати до магазину за новим мотором обігрівача. Як і попередня несправність, неможливість увімкнути пічку може бути пов’язана з іншими причинами.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS