Opel Astra заміна лампи ближнього світла

Демонтуємо та міняємо оптичні елементи своїми руками

Процес заміни джерел світла не є особливою складністю, тому впоратися з виконанням такого завдання можна самотужки. Розглянемо почергово процес заміни у правих та лівих ліхтарях у кожному оптичному елементі.

Лампи ближнього світла

Щоб самостійно змінити джерела світла, треба зробити таке:

opel, astra, лампи, ближнього
 • Насамперед треба відключити запалення, про всяк випадок краще скинути клему з акумуляторної батареї. Переверніть пластмасовий ковпачок, що виконує функцію захисту оптики, проти годинникової стрілки. Потім просто зніміть його.
 • Далі, необхідно повернути в такому напрямку патрон, на якому встановлена ​​лампа. Повертати патрон треба доти, доки пристрій не буде повністю демонтовано. Згодом патрон демонтується з відбивного елемента.
 • Потім треба зняти саме джерело світла і поміняти його на працездатне. Зробіть монтаж патрона, після чого просмикніть дві пелюстки в самий відбивний пристрій і закріпіть його на місці.
 • Після виконання цих дій тримач слід провернути до кінця за годинниковою стрілкою. Встановіть на місце ковпачок, на цьому процедуру заміни можна вважати завершеною. Аналогічно виконується заміна пристроїв в інших фарах.

Фотогалерея «Міняємо лампочки ближнього освітлення»

Як змінити лампочки в протитуманних ліхтарях:

 • Залізте під днище автомобіля із боку переднього бампера. Так ви зможете побачити невелику за розмірами коробочку, розташовану поруч із розширювальним бачком омивача – це блок протитуманної оптики.
 • Потім відкрутіть кришку з пелюстками, так ви отримаєте доступ до джерела освітлення з кріпленням. Вам потрібно відстебнути два фіксатори та витягти лампу з кріпленням.
 • Тепер від пристрою потрібно від’єднати роз’єм із проводкою. Поміняйте джерело світла на новий та зберіть конструкцію. Дії зі збирання виконуються у зворотному порядку.

Габаритні лампочки

Як зробити заміну габаритних лампочок:

 • Саме джерело освітлення розташовується на відбивному елементі, поруч із лампочкою далекого світла. Щоб отримати доступ до пристрою, необхідно демонтувати захисну кришку.
 • Безпосередньо сам патрон оптичного елемента потрібно потягнути на себе, після чого ви зможете демонтувати його з посадкового місця, тобто відбивача.
 • Джерело світла витягується з патрона і змінюється на новий. Подальше складання здійснюється у зворотній послідовності.

У заміні ламп денних ходових вогнів також немає нічого складного. Для того, щоб виконати це завдання вам треба буде за допомогою довгої викрутки з плоским наконечником натиснути на одне з кріплень, зокрема йдеться про вусика. При цьому вільною рукою вам треба буде потягнути за патрон та витягти його. Потім від пристрою від’єднується провод живлення з роз’ємом, проводиться його заміна на нове.

Заміна обох ламп ближнього світла

Часто буває несправна лише одна електрична лампа. Проте нерідко доцільно заміняти відразу обидві лампи: Оскільки електричні лампи однієї марки мають однаковий термін служби, зазвичай проходить лише кілька тижнів, перш ніж друга лампа також перегорить. Тому, щоб не виконувати подвійну роботу, краще відразу замінити обидві лампи.

Натисніть на manual для bulb, що вимагається для вашого автомобіля. When making your selection, завжди adhere to the specifications in the manual. An incorrectly equipped headlamp може lead to the voiding of an operating licenci – and thus to a fine or to the refusal of the TÜV sticker (MOT certificate) at the next general inspection.

З інформацією про те, які електричні лампи потрібно використовувати для вашого автомобіля, ви можете ознайомитись у нашому посібнику. При виборі лампи завжди враховуйте технічні характеристики, що вказані в ньому. Встановлення неправильної лампи у фару може призвести до анулювання допуску на експлуатацію і, як наслідок, до грошового штрафу або відмови в отриманні наклейки про проходження техогляду при наступному загальному техогляді.

Заміна ламп ближнього світла Opel Astra H

Перегоріла ксенонова лампа ближнього світла, треба міняти. Перший порив замінити самому. Капот вгору, а там рукою не підлізти, треба знімати фару. На станції вартість заміни лампи досить висока. Самі лампи D2S 4300k краще міняти парою.

Насправді все не так вже й складно. Необхідний відповідний комплект зірочок та ключ на 8. Для зняття фари необхідно зняти решітку та зрушити бампер вперед із напрямних. Після цього фара знімається без проблем, звільняючи доступ до лампи.

Відкручуємо чотири гвинти кріплення решітки радіатора.

Внизу грати по черзі натискаємо викруткою на вусики напрямних і акуратно витягуємо решітку вгору.

Щоб витягнути дві пластикові кліпси кріплення бампера біля фар, необхідно спочатку витягнути їх центральні стрижні, а потім самі кліпси.

Відкручуємо по два саморізи з кожного боку під арками коліс. Колесо необхідно повернути усередину, щоб не заважало.

Відтягуємо на себе верхній край і бічну частину бампера, щоб зняти його з напрямних.

Знімаємо центральну частину бампера з напрямних, за допомогою викрутки придавлюючи вусики, що контрастують, і потроху відводимо бампер вперед.

Бампер виходить із напрямних і залишається висіти на автомобілі на нижньому захисті. Можна щось підкласти під нього.

Відкручуємо по два кріплячі фари гвинта.

Розташовуємо фару зручніше, лючком вгору, довжина проводів дозволяє.

Відкручуємо три саморізи маленькою зірочкою на лючці ближнього світла. Знімаємо кришку лючка.

Повертаємо за стрілкою блок розпалювання і знімаємо його з кріплення. Провід напруги від’єднується від блоку автоматично.

Лампу тримають два дротяні фіксатори. Відводимо фіксатори, виймаємо лампу, що підлягає заміні, і на її місце встановлюємо нову. Лампу можна встановити лише в одному положенні, для цього є спеціальний паз.

Встановлюємо фіксатори на місце. встановлюємо блок розпалювання повертаючи його за стрілкою в потрібному напрямку, приєднуємо провід живлення (поки блок не встановлений провід не увійде до свого роз’єму). Ставимо на місце лючок, закручуємо три саморізи. Ставимо фару на своє місце. Закручуємо саморізи кріплення фари до кузова.

READ  Opel Astra j заміна фільтра салону

Аналогічно змінюємо лампу на другій фарі.

Навішуємо бампер на напрямні. кріпимо в арках по краях саморізами. Центральну частину вставляємо у пластиковий паз та ставимо кліпси на місце.

Як я вже писав вище, лампу слід придбати H7 12v/55W. Вибір даних ламп досить великий, від бюджетних до дорогих ламп зі збільшеною яскравістю.

 • Bosch H7-12-55 Pure Light 1987302071 від 170
 • OSRAM H7-12-55 64210 від 180
 • General Electric H7-12-55 58520U від 170
 • PHILIPS H7-12-55 30% Vision 12972PRC1 від 240
 • NARVA H7-12-55 48328C1 від 160
 • KOITO H7-12-55 Вт Other Brand 0701 від 320
 • МАЯК H7-12-55 52720 від 80

Це стандартні та найпопулярніші лампи. Крім них є також лампи зі збільшеною яскравістю, які при тій же потужності дають більше світла, але і швидше перегорають.

 • OSRAM H7-12-55 110% NIGHT BREAKER UNLIMITED від 1300
 • OSRAM H7-12-55 130% NIGHT BREAKER LASER 64210NBL_HCB від 1400
 • PHILIPS H7-12-55 130% X-TREME VISION 3700К від 1300.
 • PHILIPS H7-12-55 150% RACING VISION 3500К від 1400.

Це лише деякі з яскравих ламп, список яких можна продовжувати і надалі. Слід розуміти, купуючи такі лампи світло від них буде набагато кращим, але й ресурс менше.

Що знадобиться для проведення робіт

Перед початком заходів із заміни переконайтеся, що все необхідне є під рукою:

Лампочка Лампа ближнього світла Opel Astra J або Н аналогічна, використовується широко поширена модифікація Н7 потужністю 55 Ватт, її можна знайти практично в будь-якому автомагазині. Якщо вас не влаштовує світло в машині, радимо замінити одразу дві лампочки. Найчастіше це допомагає вирішити проблему та покращити освітленість
Шестигранник Необхідний для того, щоб відвернути кріплення лампи у фарі, наприклад, у Kia. Там розташовано два гвинти під шестигранник Т20, без нього можна навіть не починати роботу, тому що вручну відгвинтити з’єднання навряд чи вийде
Набір інструменту Якщо перегоріла права лампочка ближнього світла Opel Astra J, то можна обійтися малими жертвами і не розбирати машину, а ось зліва все набагато складніше доведеться зняти бампер і фару, і тільки після цього ви зможете провести роботи. Саме для цього і потрібний набір інструменту

Важливо! За однакових характеристик лампочки можуть значно відрізнятися за якістю, тому краще вибирати продукцію відомих виробників, які добре зарекомендували себе на ринку. Тому проконсультуйтеся з кваліфікованими фахівцями або пошукайте інформацію на спеціалізованих ресурсах у мережі інтернет.

Заміна лампи ближнього світла фар

Буквально на слід день і знову ж таки ввечері перегоріла лампа ближнього світла (чув від багатьох людей що перегорає в туманці лампа і незабаром і у фарі згорає, не повірив поки сам не потрапив у таке). магазини вже були закриті і в запасі не було ламп ні в кого. на слід день купив нову і приступив до заміни. параметри лампи були такі Н7 55w 12v. знову ж таки взяв те, що було в магазині жовті.шанувавши випадково як змінюється на Корсах лампочки я був шокований, зняття бампера і т.п. думав що в нас так само вже. при установці бризковиків зверни увагу в підкрилці віконце і не знав, що воно означає. а тут перегоріла лампа та поліз.ось міняв все це на вулиці.20 градусів двигун був теплий так що було одній руці тепло))))

заглянувши по глибше побачимо круглий гумовий захист

після зняття гумки спостерігається купа проводів та кругла фішка.відкручується вона легко і витягується досить далеко, провада довгі.

Далі встановлюється все так само як і демонтували, але будуть заважати два якихось проводи, завжди їх прибирав щоб вставити. перший раз коли вставив лампу і намагався закрутити не виходило. методом несильного натискання все вийшло відразу!

на все про все пішло так само 10 хвилин.добре що не треба знімати бампер як на корсі)))

P/s: заодно закину одразу сюди фотки як змінюється лампа далекого світла. а змінюється вона так само, зняттям гумового чохла

Два способи заміни ламп на Opel Astra H

Оскільки в Opel Astra H може стояти як галоген, так і ксенон, логічно припустити, що процес заміни цих ламп буде відрізнятися. Насправді так і є, тому спочатку ми зробимо заміну галогенної лампочки ближнього світла, а потім і ксенонової.

Заміна галогену

Для цієї операції на Opel Astra не знадобиться жодних інструментів. Єдине, потрібно запастися чистими рукавичками, оскільки галогенну лампу не можна брати за колбу голими руками, а заміну доведеться робити мало не на дотик.

Щоб трохи покращити огляд, Opel Astra можна піддомкратити, попередньо поставивши її на ручне гальмо і заблокувавши задні колеса черевиками.

Тож почнемо. Вивертаємо кермо до упору вправо (для лівої фари) або вліво і знаходимо на підкрилці лючок, закритий кришкою з двома клямками.

Люк для доступу до фари на Opel Astra H Пильник модуля ближнього світла на Opel Astra

Віджимаємо засувки, знімаємо кришку і добираємося до гумового пильовика, що закриває модуль ближнього світла.

Знімаємо пильовик і бачимо під ним лампочку з одягненою на неї колодкою живлення.

Беремося за колодку і повертаємо її разом із лампою проти годинникової стрілки до клацання. Тепер лампочку можна вийняти з гнізда.

Беремося однією рукою за спідницю цоколя лампочки, іншою за колодку живлення та з деяким зусиллям роз’єднуємо їх.

Корисно! Якщо дроти живлення настільки короткі, що вийняти лампочку разом з колодкою неможливо, то спочатку знімаємо колодку, потім, взявши прилад за контакти, повертаємо його та знімаємо.

Тепер одягаємо чисті бавовняні рукавички, беремо нову лампу, вставляємо в патрон і встановлюємо конструкцію на місце, що згоріла. Фіксується вона в Opel Astra легким натисканням (без натискання не повернути) та поворотом за годинниковою стрілкою до упору. Встановлюємо на місце пильовик, закриваємо лючок підкрилка кришкою, простеживши, щоб його фіксатори надійно заклали.

Заміна ксенону

Для власників Opel Astra з ксеноновим світлом конструктори приготували сюрприз, оскільки для заміни ксенонового джерела їм пропонується “злегка” розібрати машину та зняти фару. Без інструментів, звичайно, тут не обійтись. Нам знадобляться:

READ  Chevrolet Lacetti заміна масла в КПП

Якщо все готово, починаємо розбирати свій Opel Astra. Відкриваємо капот і знімаємо чотири пістони кріплення решетування радіатора. Як видно з малюнку нижче, пістони мають хитру конструкцію. Щоб їх витягнути, необхідно середню частину проштовхнути вниз, а потім поповзати під машиною, шукаючи їх.

Звільнення верхньої частини решетування радіатора Opel Astra

Тепер озброюємося плоскою викруткою і по черзі віджимаємо замки, вказані стрілками на малюнку нижче, одночасно піднімаючи лати в місці віджимання замку. Після відкриття їх усіх решетування легко зніметься.

Зняття решетування радіатора на Opel Astra

Тепер настала черга бампера. Він кріпиться теж пістонами, але зовсім іншої конструкції. Якщо в латах замок пістона потрібно було натискати, то тут потрібно витягувати. Це добре видно на малюнках нижче. Отже, знімаємо п’ять пістонів – два зверху, три знизу. Озброюємося ключем T20 і відвертаємо чотири гвинти, що кріплять бампер до підкрилок.

Демонтаж кріплень бампера Opel Astra

Плоский викруткою віджимаємо замки на верхній частині бампера. Потім розсуваємо краї бампера, виводячи їх із зачеплення з крилами, і одночасно тягнемо його на себе. В результаті конструкція зрушить вперед, відкриваючи доступ до кріплень фар.

Тепер фара. Кріпиться вона трьома болтами під ключ. Відвертаємо болти, висмикуємо роз’єм живлення, попередньо висунувши фіксатор, знімаємо фару.

Люк лампи ксенону закритий захисною кришкою, яка кріпиться за допомогою трьох гвинтів T15.

Демонтаж кришки ксенонової фари Opel Astra H

Відвертаємо гвинти, знімаємо кришку і добираємося до ксенонової лампи з одягненим на неї блоком розпалювання.

Відкритий люк лампи ближнього світла в Opel Astra

Повертаємо блок проти годинникової стрілки та знімаємо його з лампочки. Освітлювальний прилад кріпиться за допомогою пружинної скоби. Стискаємо її краї у напрямку стрілок на малюнку нижче та відкидаємо.

Фіксуюча скоба ксенонового джерела світла Opel Astra

Знімаємо прилад, що згорів, і, одягнувши чисті рукавички, встановлюємо на його місце новий. Якщо рукавичок немає, то тримаємо лампу тільки за цоколь, не торкаючись при цьому голби до колби.

Установка лампи голими руками цілком реальна

opel, astra, лампи, ближнього

Замикаємо фіксуючу скобу, надягаємо на цоколь лампочки блок розпалювання і фіксуємо його поворотом за годинниковою стрілкою до упору.

На замітку. На блоці розпалу нанесені стрілки, що нагадують, у який бік його обертати, щоб зняти чи надіти. Відповідно до них щоб зняти блок потрібно повернути його вліво, дивлячись із заднього боку фари.

Для зняття блоку його потрібно повернути за стрілкою Open

Збираємо фару та встановлюємо її на місце, підключаємо колодку живлення. Перевіряємо роботу фари і, якщо все гаразд, ставимо на місце бампер і решітку радіатора.

Opel Astra заміна лампи ближнього світла

При заміні будь-якої лампи, зверніть увагу на наступні моменти:

 • Пам’ятайте, що колби ламп залишаються гарячими протягом 20 хвилин після відключення освітлювальних приладів. Перш ніж приступати до роботи, переконайтеся, що компоненти остаточно охолонули;
 • Колби ламп галогенного і ксенонового типу заповнені газом, що знаходиться під тиском, і при різкому струшуванні можуть вибухати. Намагайтеся брати такі лампи тільки за цоколь та користуйтеся захисними окулярами. Пам’ятайте, що при торканні колби голими пальцями на склі залишаються жирові плями, що призводить до передчасного виходу лампи з ладу внаслідок перегріву. Перед встановленням протріть колбу лампи спиртом;
 • Завжди перевіряйте стан цоколів ламп та контактів патронів, перед встановленням лампи обов’язково зачищайте контактні поверхні, повністю видаляючи з них бруд та сліди корозії;
 • Слідкуйте за тим, щоб змінна лампа точно відповідала що вийшла з ладу за своїми електричними характеристиками (напруга живлення і потужність).

  Відкрийте капот, відпустіть кріплення і поверніть встановлений із заднього боку зовнішньої блок-фари складання переднього ліхтаря коричневий патрон проти годинникової стрілки.

A — Щоб витягти патрон лампи з блок-фари, поверніть його проти годинникової стрілки B — Виймання патрона зі складання блок-фари

 • Вийміть її з патрона, вхопившись пальцями за металевий цоколь. постарайтеся запам’ятати положення лампи в патроні. Намагайтеся не торкатися колби лампи голими пальцями. скористайтеся серветкою (см. вище).
 • Установка проводиться у зворотному порядку. Прослідкуйте за правильністю посадки штифтів цоколя у вирізах патрона.
 • Блок-фарою ближнього світла є зовнішня (1) з двох встановлених у складанні переднього ліхтаря. Внутрішня блок фара (2) є фарою далекого світла.
 • З заднього боку блок-фари встановлено захисну кришку. Ближнє світло фар ксенонового типу функціонує при дуже високій напрузі живлення!
 • З метою безпеки укладачі цього Посібника рекомендують доручити виконання заміну ламп ближнього світла фахівцям автосервісу.
 • Відкрийте капот, відпустіть кріплення і поверніть встановлений із заднього боку внутрішньої блок-фари складання переднього ліхтаря чорний патрон проти годинникової стрілки.
 • Відпустіть фіксатор і від’єднайте від патрона лампи електропроводку. Лампа вбудована в патрон та замінюється у зборі з ним. намагайтеся не торкатися колби лампи голими пальцями. скористайтеся серветкою (см. вище).
 • Установка проводиться у зворотному порядку. Для фіксації патрона у блок-фарі поверніть патрон до упору за годинниковою стрілкою.
 • Відкрийте капот.
 • Зніміть захисну кришку з внутрішньої блок-фари ліхтарного складання.
 • Відіжміть патрон вниз і вийміть його разом із лампою з рефлектора блок-фари.
opel, astra, лампи, ближнього
 • Потягнувши, зніміть штекер зі штикових контактів на цоколі лампи.
 • Установка проводиться у зворотному порядку. Намагайтеся не торкатися колби лампи голими пальцями. скористайтеся серветкою (см. вище).
 • Відкрийте капот. Лампа переднього паркувального вогню знизу в блок-фарі далекого світла. Для вилучення патрона поверніть його проти годинникової стрілки.
 • Потягнувши назовні, витягніть лампу з патрона.
 • Установка проводиться у зворотному порядку.
 • Відкрийте капот. Лампа переднього паркувального вогню знизу в блок-фарі далекого світла. З метою забезпечення адекватного доступу зніміть патрон із лампи далекого світла.
 • Потягніть патрон лампи паркувального вогню назовні та вийміть його у зборі з лампою зі свого посадкового місця у рефлекторі.
 • Потягнувши назовні, витягніть лампу з патрона.
 • Установка проводиться у зворотному порядку.
 • Відкрийте капот, поверніть проти годинникової стрілки патрон білого кольору, встановлений у бічній секції ліхтарного складання.
 • У покажчиках поворотів використовуються лампи байонетного типу. втопіть лампу в патроні і, повернувши, витягніть її.
 • Встановіть нову лампу у зворотній послідовності.

У ліхтарних зборках ксенонового типу вказівник повороту вмонтований у ліхтарне складання і обладнаний лампою розжарювання, що не потребує обслуговування. У разі виходу лампи з ладу укладачі цього Посібника рекомендують звертатися до фахівців автосервісу.

READ  Чи не працює кондиціонер Opel Astra j

Пружинний дротяний фіксатор 3. Контактний роз’єм (патрон) лампи 4. Гаки фіксатора

 • З зовнішнього боку крила запобіжника посуньте лінзу повторювача (1) назад і вивільніть її передню частину з фіксатора. у разі необхідності підтягніть лінзу відповідним інструментом.
 • Повернувши, вивільніть патрон із лампою з лінзи, потім, потягнувши, вийміть безцокальну лампу (2) з патрона.
 • Установка проводиться у зворотному порядку. Спочатку заправте в отвір у крилі передній край лінзи, потім, притиснувши, зафіксуйте задній.
 • У багажному відділенні відпустіть фіксатори і зніміть кришку доступу до блоку заднього комбінованого ліхтаря.
 • Роз’єднайте контактний роз’єм електропроводки.
 • Підтримуючи задній ліхтар зовні, зсередини відверніть два гвинти-баранчики.
 • Вийміть ліхтарне складання з кузовного отвору.
 • Стисніть фіксатори та зніміть з ліхтаря лампоутримувач.

Швидка заміна лампи ближнього світла Opel Astra J

 • У задніх ліхтарях використовуються лампи байонетного типу. Втопіть лампу в утримувачі, що підлягає заміні, поверніть її проти годинникової стрілки і вийміть з патрона.
 • Установка проводиться у зворотному порядку.
 • У багажному відділенні відпустіть фіксатори і зніміть кришку доступу до блоку заднього комбінованого ліхтаря.
 • Притримуючи ліхтар зовні, зсередини відпустіть два гвинти-баранчики (показані стрілками).
 • Зніміть ліхтар.
 • Відіжміть фіксатори і зніміть з ліхтаря лампоутримувач.
 • У задніх ліхтарях використовуються лампи байонетного типу. Втопіть лампу в утримувачі, що підлягає заміні, поверніть її проти годинникової стрілки і вийміть з патрона.
 • Установка проводиться у зворотному порядку.
 • З метою забезпечення адекватного доступу відкрийте двері задка/ кришку багажного відділення. ліхтар підсвічування номерного знака розташований у верхній частині заднього бампера.
 • Просунувши відповідну викрутку в спеціальний паз під лінзою ліхтаря, відпустіть внутрішній фіксатор кріплення ліхтарного складання.
 • Відіжміть вниз правий край лінзи, підніміть лівий і вивільніть ліхтарне складання з бампера.
 • Стисніть фіксатори та зніміть лінзу ліхтаря.
 • Притиснувши та повернувши, вийміть лампу байонетного типу з лампоутримувача.
 • Установка проводиться у зворотному порядку.
 • Відкрийте двері задка та зафіксуйте її у верхньому положенні.
 • Викрутіть кріпильні гвинти і зніміть відповідну з двох ліхтарних збирань.
 • Вийміть лампу фестонного типу із пружинних контактних ніжок.
 • Установка проводиться у зворотному порядку. Простежте за надійністю фіксації лампи пружинними контактами.
 • Відчиніть двері задка, зніміть заглушки, виверніть кріпильні гвинти та зніміть нижню та верхню секції внутрішньої оббивки дверей. Зверніть увагу, що нижня панель оббивки оснащена виступами, що входять до зачеплення з пазами верхньої панелі.

A — Гвинти кріплення стоп-сигналу верхнього рівня (моделі Хетчбек та Седан) B — Схема кріплення стоп-сигналу верхнього рівня на моделях Універсал та Zafira

Самостійна заміна лампи ближнього світла на а/м Opel Astra H hatchback.

Процедура заміни займе у Вас не так багато часу і не забере багато сил. У цій статті описано і показано на фото заміна лампи ближнього світла в лівій блок-фарі. Жодних підручних засобів та інструментів для виконання даної операції не потрібно.

У найближчому автомагазині купуємо лампу відповідного номіналу.

59 коментарів:

Дякуємо за звіт, один із найкращих в інтернеті.

Будь ласка. Радий, що стаття виявилася Вам корисною.

спасибі. Саме те, що шукав. Завтра піду пробувати міняти лампу. До речі, справді дуже розумно написано та показано.

велике дякую!думав треба бампер зняти

Олександр справа каже. Як рпз вчора перша перегоріла) Дякуємо!

Ахаха, я вже фару скидати зібрався. спасибі

Так, більше таких описів. На різні заміни.Автору спастбо.

велике вам спасибі! Все вийшло з першого разу я така рада! Все так розбірливо написано

Дякую тобі, люба людина! Звіт заощадив купу часу.

Будь ласка. Часом пошуки відповіді на питання займають більше часу, ніж вирішення самого завдання.

Як змінити лампу ближнього світла на Opel Astra J

А не підкажеш лампочки якогось сваволі там стоять?

Стаття хороша, АЛЕ як цей злий гумовий ковпак поставити назад хотілося б детальніше. Хвилин 10 не можу повернути його на місце. ПС так. руки криві

Швидше за все, заважає щось. У мене одягнулося легко, без проблем.

я вперше решітку радіатора зняв і майже бампер відкрутив )))

І цим, може пізніше, займатися доведеться. Корисна практика.

Скажи а має значення як лампу в патрончик вставити ?чоть не розберуся. Там є своє становище. Якщо можна, то відповідь докладно

Заміна лампи ближнього світла на Опель Астра H

У цоколя лампи та посадкового місця патрона специфічна форма. Поставити інакше неможливо. Подивіться на фото лампи H7 вище (якщо клікнути, збільшиться у розмірі), у круглого цоколя є прямий зріз із виступом.

Не можемо витягнути саму лампу з патрона!! Як її витягнути?

Якщо конструкція така, як описано вище, можна спробувати підчепити тонкою викруткою, кінчиком ножа, між цоколем лампи і посадковим місцем. Тільки акуратно, щоб не погнути платформу патрона.

Ура! Незважаючи на криві руки зробив! Дякуємо за статтю! З несподіваних складнощів. дроти від патрона короткі, витягнути патрон на світло не можна, так що виходило або дивитися або робити, кришка лючка не знімається повністю. бовтається тут же на шнурку і мішається. Поставити нову лампу, не торкаючись за колбу, дуже складно. незручно і не видно. Тому. рукавички обов’язково! а краще пара. одні для демонтажу інші для монтажу, т.до. все там замурзане. Як патрон кріпиться до відбивача. у патрона є два прямокутні вуса. У замкнутому стані вони стоять горизонтально. Т.е. алгоритм такий. поставив патрон так, щоб вуса були по діагоналі. Перевірив очима, потім трохи натиснув і повернув за годинниковою стрілкою, щоб вуса були горизонтально. Натиск потрібен т.до. вуса пружні, і просто так патрон не повертався.

Руки золоті, якщо дивитися на ціни ремонту у сервісі. Дякуємо Вам за доповнення.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS