Основний циліндр зчеплення. ГАЗель: пристрій та ремонт основного циліндра…

Основний циліндр зчеплення. ГАЗель: пристрій та ремонт головного циліндра зчеплення

Зрештою, саме ці два вузли з завидною регулярністю капають гальмами на наших нервах. У той же час, змінивши його на новий, ви не радують, що все відремонтувало все, але подумки ви починаєте рахувати час до наступної невдачі. Тож мої циліндри на три листи також по черзі нагадували мені про їх існування, і як тільки вони забули про них, вони негайно влаштували страйк і вимагали переговорів. Я отримав машину з циліндрами зчеплення Fenox. Єдина заслуга цієї компанії полягає в тому, що я дізнався, де встановлені ці циліндри та як працюють ці циліндри. Більше того, вони працювали в настрої, і я був змушений адаптуватися до цього дуету. Але одного разу з появою застуди, стискаючи зчеплення, я не міг увімкнути програму. Я подивився під капот, і там все в порядку. Бак сповнений гальмівної рідини, під машиною також немає калюжі. Знаючи роботу цієї гідравлічної системи, він прийшов до висновку, що HCC. Навряд чи працював як педаль, я якось увімкнув програму і пішов на новий HCC. Продавець з гордістю лідера піонерів застряг у руках GTSS в помаранчевому пакеті, з величезним написом IGAZ, деталями машин. Ну, я думаю, що це так хвалить, напевно, справді диво циліндра і придбав RCS негайно в одній помаранчевій упаковці.

У той же час я купив 1 літр гальмівної рідини 4 для фінішу під час заміни. Покинув додому, швидко зняв старий HCS і поклав нове. Вилив танк, похитав педаль і зчеплення дуже добре заробляла. Я навіть не знав, що Волга може так добре працювати. Не змінив робочий циліндр, тому що для цього потрібно було піднятися під машину, і у дворі зими. Ну, я думаю, до весни я розмаху на старому, і з появою тепла я заміню. Однак, котячи пару днів, я був новим без зчеплення. Всі симптоми повторювались, тоді як рідина з резервуару не залишала знову. Не розуміючи, як це можливо, я наважуюся вступати на службу та змінити RCS. Зрештою, новий головний циліндр не міг відразу зламатися. Я якось дістався до служби. Він проїхав машину на підйомник і пішов зачекати в кафе, спостерігаючи за монітором як майстра зі швидкістю черепахи, він практикує час, щоб замінити RCS. Через 30 хвилин машину опускали на землю і передали мені, і я давав суму в 4 рази вище, ніж вартість самого RCC. Але нікуди не було. Як результат, все працювало ідеально. Я забув про ці три листи із задоволенням. Але через місяць малюнок повторювався.

Я також побачив у вікні GCS та RCS від Gazelle, бізнес.виробництво Sachs (Німеччина).

Потім він акуратно просвердлив внутрішній отвір до діаметра мідної гальмівної трубки, щоб вона прийшла з зусиллями.

Я злегка видалив камеру з обох боків роз’єму і вставив 20 см трубки, злегка покриваючи його клеєм Poxipoi з обох боків. Надлишок клею негайно видалив і гладко зігнув трубку 90 градусів, щоб він не спирався на тіло.

Після цього вільний кінець трубки обвалився на планеті шматка заліза і скрутив з’єднання на ній.

Справа залишається для дужок. Багато продавців чули про них від інших шукачів, але вони не могли допомогти. І раптом удача знову посміхнулася мені від мене, і я знайшов тарілку перехідного бізнесу “. Негайно зняли зняття HCC (що дивно працювало добре) і почав пробувати на тарілці з циліндром Sachs. Мені довелося затопити його з одного боку, бо я перешкоджав дужці. Щоб не подрібнити багато додатково вирізати прокладку з щільної гуми.

Шпильки для тарілки були скручені зі старого HCC і надягали на замок нитки. Також замінив стандартну сталеву клатч міддю. Це гемороїдальна річ, але нікуди їхати, бо у мене є нове місце його з’єднання з HCS, а не згинати сталеву трубу так. Після цього все було встановлено.

Носки Bosch GTC оброблений, який чекав свого часу і підключив шланг 8 мм воріт до цих двох систем.

Це залишається для невеликого. для накачування системи. Потрапив у машину і почав накачувати зчеплення. Немає внутрішньої весни в бізнесі, і поршень повертається з рідного GTSS у бізнесі. Мені довелося насильно витягнути педаль. Через півгодини я зрозумів, що швидше накачаю ногу, ніж зчеплення. Я почав заглибити, де помилився. Проаналізувавши все, я зрозумів, що проклали мідну трубу нерівномірно і без правильної схильності. Це випрямило його якомога більше, нахилившись до RCS для виходу повітря в бак GTZ. Потім він перейшов до перевіреного методу накачування. Закрутив пристосування з RCS і почав чекати, коли гальмо біжить. Але вона просто капала і не хотіла бігати жодним чином. Я зрозумів, що завдяки відсутності Бахку ГТС, система була запланована, наприклад, ефект можливостей, і тиску з бака не було достатнього тиску. Потім він зняв шланг наповнення з GTSS і насильно накачував шприцом, щоб гальмувати з робочого циліндра вилилося з потоком. Після цього він швидко зібрав все і трохи накачав педалі для іншого. Все спрацювало, але ідеально педаль почала працювати лише після двох днів постійної операції. З’явилася жорсткість, і педаль почала повертатися під впливом гідравлічної системи.

П.С. Через деякий час я можу сказати, що зчеплення приємно м’якше і стало зрозуміліше працювати. Однак, через різницю в розмірі старого та нових циліндрів HCC, новий не має достатньо обсягу, щоб повністю вичавити стару RCC.

Тому вам доведеться стиснути на підлогу, чекаючи встановлення RCS Sachs. Але найголовніше, чому я вперше спокійний і не замислююся над тим, коли HCC зламається.

Заміна робочого циліндра зчеплення

Перш ніж зняти робочий циліндр на газелі, слід накачати гідравлічну рідину шприцом, а також для зручності для видалення резервуара для розширення. Далі:

Після демонтажу робочий циліндр перевіряється на наявність пошкоджень і, якщо можливо, ремонту: зчеплення розуміється на газелі, старі манжети змінюються і встановлюється нове завантаження. Якщо ремонт неможливий, купується новий робочий циліндр, на який горіх намотується на тій же відстані, яка була на старій деталі. Зміна на газелі у зворотному порядку збирається, не забуваючи змінити алюмінієві трубки і, як результат, належним чином накачайте систему.

Вони накачають робочі та основні циліндри наступним чином:

Як регулювати зчеплення на газелі

Коригування зчеплення не є складною справою, для цього знадобиться лише лінійка, але на початку ми діагнотуємо. Найпростіша річ. стежити за рівнем рідини в резервуарі. Іноді розрив відбувається через витік рідини внаслідок витертих манжети або проблем з поршнем. Ми контролюємо, що в системі немає безпілотників, які найчастіше зустрічаються у випадку працівника або основних циліндрів. Витоки можуть з’являтися на з’єднаннях шлангів, які з’єднують систему.

Як відрегулювати зчеплення на газелі. ми перевіряємо, натиснувши педаль зчеплення 3 рази, і знову вимірюємо відстань від педалі до підлоги. Тож ми повторюємо, поки не досягне бажана відстань. Але загалом, перед регулюванням, варто прогортати посібник, де описано, як правильно обслуговувати та відремонтувати зчеплення на газелі.

Ремонтні роботи

У разі збоїв педалі, щоб уникнути необґрунтованого розбирання циліндра, варто спочатку перекачувати систему та вигнати звідти повітря, яке може потрапити в рідину в резервуар нижче мінімального допустимого рівня. Якщо, в принципі, це не допомогло, варто почати ремонтувати. У цьому випадку в комплекті є комплект ремонту основного циліндра зчеплення, залежно від марки автомобіля, є основні деталі зносу: манжет, зворотна пружина, стебло, замикаюче кільце тощо.

Загалом, досвідчені майстри рекомендують змінити всі деталі, розташовані у віддаленому комплексі, особливо це стосується манжет.

Ремонтуючи основний циліндр зчеплення, доцільно дотримуватися деяких порад:

 • У разі несправності та подальшого ремонту циліндрів ви не можете повністю вийняти рідину з гідравлічного приводу;
 • Під час промивання деталей дуже рекомендується використовувати для цього гас, дизельне паливо та бензин, тоді манжети та інші гумові продукти можуть набрякати, найкращий варіант для промивання. гальмівної рідини;
 • Перед складанням буде корисно, змастіть усі деталі з гальмівною рідиною, лише сферична поверхня стрижня в контакті з штовхачем повинна оброблятися послідовними мастильними матеріалами.

Видалення основного циліндра гідравлічного приводу

Ключ “на 12” ми вимикаємо трубку з основного циліндра.

Під приладовою панеллю, що тримає вісь стрижня з ключем “на 19”, ключ “на 17” вимикає гайку.

разом із її пластиковими втулками.

Ключ “на 13” ми вимикаємо два гайки головного кріплення циліндрів.

Зніміть основний циліндр гідравлічного приводу.

основний, циліндр, зчеплення, ГАЗель, пристрій

Щоб відрегулювати положення педалі зчеплення та її ходу в межах 145–160 мм, а удар робочого циліндра становить щонайменше 14 мм з великою викруткою, і ключовим «на 13» ми послаблюємо лічильник, а потім ми Зменшіть або збільшуйте довжину циліндрового стрижня, відвернення або загортання в око.

Затягнувши гайку, ми встановлюємо основний циліндр гідравлічного приводу у зворотній послідовності.

Змастіть пластикові втулки будь.якою пластиковою мастилом

Заміна головного циліндра зчеплення Gazelle

Наступна зчеплення Gazelle з Cummins ISF2.8 однораза, сухий, з центральною діафрагмою пружини, з гідравлічним приводом. Адгезійні жалюзі, що несуть газелю далі, перебувають у постійному контакті з пелюстками діафрагми пружини. Вільний удар сил обертання повороту зчеплення не регулюється.

Пристрій адгезії діафрагми Наступний газеля з двигуном Cummins ISF2.8, гідравлічна адгезія, заміна гальмівної рідини та накачування гідравлічного приводу зчеплення.

Кардер зчеплення з алюмінієвого сплаву прикріплений до блоку циліндрів Cummins ISF2.8 болтів. Диск тиску з’єднаний з кожухом плит, які заклеїли до кожуха однією стороною, а другий. на диск тиску.

Діафрагма типу пластини з прорізами, встановленою між димом тиску та кожухом, затиснута двома опорними кільцями. Керований диск складається з концентратора з ротором крутих коливань та диска з тертям. Тертяні накладки заклеплені до плит пружини диска з заклепками.

Поява в контексті адгезії діафрагми наступної газелі з двигуном Cummins ISF2.8.

Гідравлічний привід зчеплення зчеплення далі з двигуном Cummins ISF2.8 складається з:

ГАЗель ГАЗель з двигуном Cummins ISF2.8 підключений до основного циліндра за допомогою штовхача, який обладнаний. Педаль повертає пружину у вихідне положення. Датчик інформує електронну одиницю системи управління двигуном Cummins ISF2.8 Про положення педалі зчеплення в кожен конкретний момент.

Основний циліндр з’єднаний шлангом із резервуаром, встановленим на головному гальмівному циліндрі (звичайний резервуар для обох основних циліндрів). У гідравлічному живленні зчеплення використовується гальмівна рідина DOT-4.

Пристрій гідравлічних зчеплення шпильки наступної газелі з двигунами Cummins ISF2.8.

Заміна гальмівної рідини в гідравлічному живленні адгезії наступної газелі з двигуном Cummins ISF2.8.

Через те, що гідравлічні жалюзі зчеплення газелі далі з двигуном Cummins ISF2.8, а робоча гальмівна система автомобіля поєднується з одним резервуаром, замінюючи робочу рідину в гідравлічному живленні зчеплення.

Відповідно до рекомендації виробника, рідину слід замінити після 30 000 кілометрів пробігу або 2 роки роботи. Залежно від того, що буде раніше. У гідравлічному приводі зчеплення газелі далі з двигуном Cummins ISF2.8 Використовувана гальмівна рідина крапка-4.

Ця рідина є гігроскопічною (швидко поглинає вологу з повітря). Конденсат, утворений в основних та робочих балонах.

Процедура заміни гальмівної рідини в гідравлічному приводі зчеплення газелі далі з двигуном Cummins ISF2.8.

Зніміть захисну кришку з клапана, щоб зняти повітря робочого циліндра зчеплення. 2. Покладіть шланг на клапан і опустіть його кінець у контейнер з невеликою кількістю гальмівної рідини. Попросіть помічника різко натиснути на педаль зчеплення чотири.п’ять разів з інтервалом однієї або двох секунд. Потім утримуйте його натиснуто. 3. Поверніть клапан для обороту 3/4. Стара (брудна) гальмівна рідина буде надходити з шланга до контейнера. Як тільки рідина перестає стікати, оберніть клапан вивільнення повітря.

Постійно стежите за рівнем гальмівної рідини та резервуара, запобігаючи його зменшенню до етикетки “хв” на стінці резервуара. Оскільки на нижньому рівні ви не можете помітити момент повного осушення розділу гідравлічного розміщення зчеплення в резервуарі та повітрям, ввійде в систему. У цьому випадку гідравлічний привід повинен бути накачаний. При необхідності додайте нову гальмівну рідину. Таким чином, забезпечується поступове зміщення старої рідини нової гідравлічної системи.

Повторіть операцію 2 і 3, поки рідина не буде повністю замінена в приводі. Чиста гальмівна рідина без бульбашок повітря повинна витікати з шланга. 5. Після заміни робочої рідини, обов’язково надягайте захисну шапку до клапана випуску повітря. 6. Знайдіть гальмівну рідину до рівня 15-20 мм від верхнього краю резервуара. Закрийте танк за допомогою пробки.

Накачання гідравлічного приводу адгезії газелі далі з двигуном Cummins ISF2.8.

Якщо зчеплення, коли педаль притискається до зупинки, не вимикається повністю (“ведучі”), що супроводжується характерним розривом передач, коли задня передача увімкнена, це може бути повітря. Вийміть його, накачавши гідравлічний привід. Крім того, відкачування проводиться, коли гідравлічний привід наповнюється рідиною після заміни або після ремонту одиниць системи, пов’язаних з розгниттям.

Гідравлічний привід зчеплення газелі далі з двигуном Cummins ISF2 накачається.8 з тими ж методами, що і при заміні гальмівної рідини в гідравлічному приводі відключення зчеплення. Критерієм завершення накачування є припинення виходу повітряних бульбашок з клапана для вивільнення повітря на робочому циліндрі гідравлічного циліндра зчеплення.

Якщо повітря з гідравлічних гідравлічних жалюзі повністю видаляється, повний перебіг зовнішнього кінця переломної точки для відключення повинен бути 21,5-23,5 мм. Якщо це не так, повторіть накачування.

Під час перекачування гідравлічного приводу періодично перевіряють рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра. Не допускайте падіння рівня рідини в резервуарі нижче 25 мм від дна резервуара. Своєчасно додати рідину. В іншому випадку, при зсумуванні дна резервуара, повітря впаде в систему, а накачування доведеться повторити знову.

Регулювання зчеплення на позашляховиках UAZ

На старих моделях, таких як UAZ 452 “Bukhanka” або UAZ 469 “Kozlik”, регулювання проводиться за допомогою стрижня, який знаходиться між вилкою та робочим циліндром. На багатьох двигунах UMZ ці машини встановлюються зчепленням лапи, а коригування також можна здійснити важелями типу коліна, які доступні на кошику (провідний диск) зчеплення.

Слід зазначити, що лапи встановлені на вантажівках Kamaz, Zil, Gaz-53/3307.

Ви можете відрегулювати лапи як на видаленому кошику, так і як частину автомобіля. У видалених деталях операція проводиться в такому порядку:

 • Встановіть кошик з DS до маховика, затягніть кошик болтами;
 • повернути регулюючі гайки;
 • Ми вимірюємо відстань від кінця важелів до маховика зі стандартним циклом, використовуючи регулюючі гайки, які ми встановлюємо однакову відстань;
 • Відповідно до книжкових інструкцій, відстань між маховиком і лапою повинна бути 51,5 мм, за умови, що товщина диска становить 9,5 мм;
 • Ми вказували на гайки, на цю процедуру коригування можна вважати завершеним.

Ви також можете відрегулювати лапи прямо на машині, не знімаючи зчеплення. Ми діємо так:

 • Покладіть машину на яму, вийміть нижню гвинтівку зчеплення;
 • Ми беремо дерев’яну гілочку завдовжки 70-80 мм, відстань 51,5 мм на гвинтівці або супорці або суппорт, ми можемо трохи неточно, ми все одно робимо остаточне регулювання за допомогою стрижня;
 • Ми повертаємо маховик, так, можна було дістатися до ноги;
 • Ми розстебаємо і обертаємо регулюючу гайку, встановлюємо 51,5 мм відповідно до гілочок;
 • Далі ми повертаємо маховик, робимо ту саму процедуру з двома іншими лапами;
 • Перш ніж зібрати все назад, сідайте за кермо, запустіть двигун і перевіряйте, торкаючись місця, як поводиться автомобіль;
 • Якщо все добре, не забудьте виправити гайки та встановити лоток на місці.

Коли лапи провідного приводу UAZ зношуються, деякі власники автомобілів, щоб не відремонтувати кошик і трохи більше їздити, замініть шайби однакової товщини для всіх її кріплень його кріплень.

Є ще один спосіб відрегулювати ноги, але це потрібно проводити разом. Робота проводиться наступним чином:

 • Один із учасників операції сидіти на кермі і стискає зчеплення до кінця;
 • Другий із учасників перетворює маховик, викриває ноги, регулює, встановлюючи зазор між маховиком та дисковим зчепленням 1,5 мм, для цього вам знадобиться набір зондів, які регулюють клапани в двигуні;
 • Розрив може трохи відрізнятися від 1,5 мм, важливо, щоб усі ноги були відрегульовані на одній відстані;
 • Закінчивши регулювання, ми перевіряємо зчеплення, намагаючись побудувати. Якщо автомобіль торкається плавно, вкажіть гайки, поставте на місце нижній піддон картера.

Слід зазначити, що хоча останній метод вважається популярним, однак таке коригування є найбільш точним.

Перед початком коригування

Налаштування зчеплення проводиться лише в тому випадку, якщо вузол повністю справний. Зчеплення в ГАЗель дуже крихка і часто зламається навіть через невелику переплук. Не найвищою якісною технологією виробництва було головною причиною, чому частини вузла майже один за одним провалюються. Варто перевірити, чи всі елементи структури зчеплення цілі перед початком іншої роботи. Що потрібно перевірити найбільш ретельно:

  Робочий циліндр часто ламається. Це слід перевірити в першу чергу на витоки, поломки, пошкодження шлангів. Якщо це не працює нормально, система передачі сповільниться, і через це інші проблеми можуть виникнути під час руху (ривки, втрата швидкості).

Ось як виглядає робочий циліндр зчеплення газеля

Основні ознаки несправного приводу зчеплення

Зчеплення в автомобілі служить для підключення та відключення двигуна від передачі, це необхідно, щоб увімкнути передачу, яка зменшує або збільшується. Підключуюче блок коробки передач з двигуном може бути за допомогою механічного та гідравлічного приводу:

 • Механіку керують за допомогою кабелю;
 • У гідравлічному приводі є основні та робочі циліндри.

Будь.який привід має можливість регулювати, а використання стрижня або кабелю педалі зчеплення (PS) можна підняти над або нижче.

Кожен зчеплення повинен мати невеликий вільний хід, якщо він занадто великий, то:

 • PS бере педаль в самому кінці курсу, і не вистачає видавлення, щоб нормально повернути передачі;
 • Автомобіль починає їхати, навіть якщо педаль знаходиться в статі;
 • У низькому положенні PS може вийти з ладу коробки передач.

Якщо PS піднятий занадто високим, а вільної педалі практично немає, виникають інші проблеми:

 • Автомобіль ковзає, в той час як вона погано прискорюється;
 • Диск зчеплення (DS) починає горіти, і він не забезпечує надійного з’єднання двигуна внутрішнього згоряння з контрольною точкою.

Основні ознаки несправного механічного приводу (кабель):

 • Стиснути дуже щільно, або натиснувши педаль, зовсім не застряг;
 • PS повністю опускається, він лежить на підлозі;
 • Педаль натиснута дуже легко.

Кабельний привід може бути наступними причинами несправності:

 • Кабель зчеплення (транспортний засіб) трахкав у кліпі, тому важко «ходити» в ньому;
 • Транспортний засіб було розмито, а фрагменти дроту не дозволяють кабелю рухатися в косу;
 • Кабель просто зламався.

Гідравлічний привід також має свої несправності, є ознаки несправного стану:

 • Педаль провалюється вперше і починає брати лише від другого чи третього пітчінгу;
 • PS стає «бавовною», ефективність стискання зникає;
 • Десь посеред курсу педаль встає з колом.

Як і в кабельному приводі, PS може бути дуже простим у натисканні або взагалі не готувати.Основні несправності в гідравлічному приводі:

 • робочий циліндр текла;
 • Передайте клапани в основному циліндрі;
 • Вся гальмівна рідина повністю текла;
 • Род був вирішений (Краніка ослаблена, коригування було порушено).

Процес коригування педалі

Через те, що механізм плюється з часом, педаль зчеплення може помітно послабитися, внаслідок того, які автомобілі погіршуються. Щоб виправити це, його можна витягнути. Як перевірити, чи потрібно здійснити корекцію напруги?

Процес регулювання педалі адгезії ГАЗель

 • Педаль затоплює, коли починається рух машини;
 • Під час зрушення шуміть, стук, може з’явитися ривок транспортного засобу;
 • Гучні удари під машиною почуті, під час перемикання передач від 2 до 4.

Для того, щоб переконатися, що необхідне коригування зчеплення, лінійка або рулетка повинні виміряти відстань між накладкою педалі та підлогою. Нормальний індикатор. 15 см, якщо вимірювання виявилися меншими або значно більшими. вам потрібно затягнути кабель. Як відрегулювати педаль?

Під капотом. болт з селищем, який регулює напругу кабелю зчеплення. Так що у педалі є більше ударів. ми підтягуємо гай. Відрегулюйте, поки педаль не підніметься на своєму місці. Щоб перевірити результат, натисніть на педаль 3 рази, а потім знову проведіть вимірювання, коли він повертається у звичайне положення. Ця процедура також може бути доручена фахівцям у службі автомобіля, вони потребують менше часу та зусиль для цього.

Заміна головного циліндра зчеплення

ГАЗель вимагає цієї операції з тих же причин, що і в попередньому випадку. Це витоки, природний знос, неправильна робота механізму зчеплення. Як уже було помічено, цей циліндр зліва від заднього кута розташований під капотом автомобіля.

Перш ніж замінити себе, необхідно злити гальмівну рідину з системи. Для цього шланг підключений до спеціальної підгонки. Останній знаходиться на робочому циліндрі.

основний, циліндр, зчеплення, ГАЗель, пристрій

Далі відключіть педаль зчеплення від циліндра. Щоб очолити цю операцію, вийміть частину приладової панелі, розташованої під кермом. Потім вийміть кронштейн, який можна знайти на педалях, і розтягніть шпильку на циліндрі.

Коли трубка робочої рідини з основного циліндра відключена, ви можете почати вивертати два гайки, які утримують сам головний циліндр зчеплення. Gazelle-3302 продовжує стояти на ручному гальмі. Після того, як гайки відкриють, циліндр можна видалити і новий. Процес установки проводиться у зворотному порядку. Після складання системи необхідно накачати привід.

Як відрегулювати зчеплення?

Якщо автомобіль не торкається, це означає, що ГАЗель потрібна регулювання робочого циліндра зчеплення. У цьому випадку хід педалі адгезії більший, ніж це необхідно відповідно до SRC = “https: // autogear.ru/mics/i/галерея/12663/1804704.jpg »width =” 700 ″ висота = “435 ″ [/img]

Лінійка вимірює відстань від підлоги автомобіля до підкладки на педалі і спостерігайте за результатом. Якщо він вище 14-16 см, то він регулюється болтом. Останнє знаходиться під капотом (де закінчується адгезійний елемент). Країн на болті скручений, тим самим досягаючи необхідного ходу педалі. Щоб збільшити проміжок, гайка скручується. І щоб зменшити, вони відкрутіли.

Принцип роботи системи зчеплення

Для передачі крутного моменту провідні колеса транспортного засобу з колінчастого вала двигуна забезпечують передачу, оскільки пряма передача моменту з двигуна невигідна. Автомобіль не зможе пройти без зчеплення, а робота самого живлення буде неефективною.

Для зручної роботи електростанції крутний момент, видалений з колінчастого вала, повинен спочатку змінити коробку передач (коробка передач). Після цього він переходить на провідну вісь. Оскільки перемикання трансмісії змушує передачу контрольної точки обертатися, яка вдарила один до одного силою, важко змінити передачу. З постійним з’єднанням коробки до живлення для повної зупинки транспортного засобу, потрібно зупинити двигун.

Робота зчеплення в Газелі

Для вирішення цих проблем автомобіль передбачає зчеплення, що є спеціальним блокам передачі. Це сприяє тимчасовому розділенню двигуна та контрольно.пропускній точці, що призводить до переривання крутного моменту. Затискаючи педаль зчеплення, ви можете переключити передачу або зупинити машину. Зчеплення дозволяє машині плавно рухатися і прискорити.

Принцип його експлуатації для будь.якої марки автомобілів однаковий. Він виключає можливість швидкого зносу компонентів та деталей, які з’єднують електростанцію та передачу.

Натискання зчеплення, прикріплене до корпусу, притискає керований диск до маховика. Диск диска, прикріплений до первинного валу. Тіло маточини оснащене демпфірними пружинами, відіграє роль коливальних підземелля та забезпечує гладкість.

Коригування етапів вилки зчеплення

Для цього, якщо плоскогубці відключають затримку пружини від вилки. Тоді пружина повністю видаляється. Далі вимірюється вільний хід. Квадрат ставиться так, щоб він міг спиратися проти чогось.

Когда.лент. Далі пам’ятає положення квадрата відносно вилки. Останнє звільняється та перевіряється безкоштовним рухом. Якщо це менше норми паспорта, то виделка знову регулюється.

Перш за все, один ключ повинен утримувати гайку регулювання. Другий ключ послаблює сільський. Далі з кліщами, штовхач від повороту фіксується. Потім гайка ослаблена і через обертання регулюючої гайки вони досягають правильного вільного ходу вилки. Якщо все правда, штовхач знову тримається з кліщами і щільно.

Що далі?

Для накачування відкрутіть кришку розширення резервуара. Далі рідина збирається в шприці, а повітря виганяється з нього. Шланг на одному кінці з’єднаний з клапаном, другий. до шприца. Відкрутіть клапан клавішею, натисніть на шприц і введіть рідину. Далі, не знімаючи шланг, клапан скручений, щоб повітря не потрапило в нього. Після цього потрібно сидіти в кабіні і створити тиск у системі. Для цього натисніть педаль зчеплення кілька разів (але не менше ніж на п’ять.шість). Потім ми йдемо під капюшон і плавно відкрутивши клапан.

основний, циліндр, зчеплення, ГАЗель, пристрій

Якщо шланг прозорий, ви побачите, як виходить розпущена рідина. У цьому випадку його рівень в резервуарі для розширення. Вам потрібно це підтримати. Тому нова гальмівна рідина знову наливається на максимальну позначку. Далі процедура повторюється знову. Знову сидіти в салоні і створити тиск у системі зчеплення, натискаючи на педаль кілька разів. Тоді клапан відкручений і подивився на стан рідини. Бульбашки повинні бути меншими. Процедура повторюється до тих пір, поки повітря повністю не вийде з системи (саме тому так важливо використовувати прозорий шланг).