Opel astra h не включається кондиціонер

З чого починати перевірку

Система кондиціонування автомобіля Opel Astra h складається з механічної та електричної частини, ось їх і слід перевірити. Зверніть увагу на наявність фреону в системі, а також на працездатність компресора. Іноді відбувається його заклинювання після зносу підшипників на його робочому валу. Їх можна замінити самостійно, після розбирання цього вузла. При працюючому двигуні подивіться на вал компресора. Якщо він обертається, можна припустити про те, що ця частина працездатна.

Наявність холодоагенту найкраще перевіряти в сервісних пунктах, де його відкачають, зважать, а потім, додавши відсутню кількість, закачають назад в систему. Витоку хладагента найчастіше відбуваються через пошкодження трубопроводів або радіатора. Якщо таке виявляється, то пошкоджені деталі ремонтують або змінюють новими. Вироби з алюмінію можна заварити аргонодугового зварюванням.

Чи не працює кондиціонер на Opel Astra h

Про проблеми з цим пристроєм водії дізнаються з настанням спекотних днів. До цього температура зовнішнього повітря була не дуже високою, про кондиціонер не згадували, а тепер виявилося, що він не показує ознак життя. На що, на який вузол в першу чергу слід звернути погляд водіям? Про це поговоримо докладніше.

Де ще може ховатися проблема

Якщо буде знайдений перегоріли прилад, його змінюють і перевіряють роботу системи. Ще одним проблемним вузлом є електромагнітна муфта і реле К8, яке його містить. Справність реле перевіряють вимірювальним приладом або установкою нової деталі. Включивши кондиціонер і переконавшись в працюючому індикаторі включення, перевіряють надходження напруги бортової мережі на роз’єм електромагнітної муфти включення компресора.

Якщо воно відсутнє на роз’ємі, слід уважно оглянути весь ланцюжок його проходження. Несправність може ховатися в обірваному дроті, але найбільш часто відбувається окислення контактів. Обриви проводів ліквідують і надійно ізолюють, а окислені контакти очищають. По можливості слід передбачити їх захист від попадання вологи. Якщо проблема в муфті (обрив силовий обмотки) її слід зняти і встановити нову.

Opel Astra H не включається кондиціонер ChipTuner Forum

Якщо він обертається, можна припустити про те, що ця частина працездатна. Наявність холодоагенту найкраще перевіряти в сервісних пунктах, де його відкачають, зважать, а потім, додавши відсутню кількість, закачають назад в систему. Витоку хладагента найчастіше відбуваються через пошкодження трубопроводів або радіатора.

Якщо таке виявляється, то пошкоджені деталі ремонтують або змінюють новими. Вироби з алюмінію можна заварити аргонодугового зварюванням. Де ще може ховатися проблема Джерелом неприємностей може бути електрична схема системи кондиціонування. Для її діагностики потрібно згадати основи електротехніки і бажано мати вимірювальний прилад.

Підійде будь-який, який дозволить виміряти напругу або опір ланцюга. У цій системі є два запобіжника. Дуже важливо, щоб не не працює кондиціонер Opel Astra н її герметичність. Через це він може виконувати свою функцію недостатньо добре, або повністю вийти з ладу. Як визначити несправність Є два способи як визначити несправність. Це відправитися в сервіс і провести діагностику, щоб вирішити проблему на ранній стадії, або не працює кондиціонер Opel Astra н підрегулювати деякі вузли.

Погано, якщо раптово відбудеться так, що кондиціонер повністю перестане працювати. Коли клімат працює нестабільно, особливо при зміні режимів роботи, то це явна ознака поломки одного з вузлів агрегату. Можливо, необхідна заправка кондиціонера Opel Astra.

Opel Astra H не включається кондиціонер.

Поява стороннього шуму, або неприємного гулу говорить про те, що зруйнований підшипник шківа. Ще одним з поширених не працює кондиціонер Opel Astra н необхідності втручання в технічну частину, є поява неприємного запаху. Він може поширюватися по салону автомобіля, при включенні вентилятора. До кожної несправності потрібен свій підхід, важливо стежити потім, щоб компресор кондиціонера Opel Astra H залишався працездатним.

Повна заміна коштує чималих грошей, а продіагностувати його допоможуть в автосервісі. Де професіонали своєї справи, які виконують таку роботу щодня, зможуть зробити весь цикл необхідних робіт на місці. Причина несправності Причиною поломки клімату може стати звичайнісінький природний знос деталей.

Але, частіше за все, причиною є необережне поводження, при недотриманні елементарних правил експлуатації, або зовнішні чинники. Якщо виходить з ладу муфта компресора кондиціонера Opel Astra H, то в більшості випадків причина в терморезисторами.

Спочатку вибір припав на 3 Golf, але після обдзвону по декількох оголошеннях бажання придбати Golf якось плавно перейшло в бажання придбати астру: Купив першу ж подивилися Астру.

Включення кондиціонера без проблем: рекомендації досвідчених опелеводов

Пятидверка, 95 рік, 1. Не заводиться. корисні поради Ваше технічне оснащення є ідеальним. адже час, яким ви маєте в своєму розпорядженні, природно ті ж самі кошти, які, сподіваємося, у вас теж природно. Не втрачайте ні того, ні іншого. Якщо не знати куди зниклий краватку або пропалені праскою брючина будуть п Ознаки і причини несправностей Як сказано вище, існують два види несправностей компресорних пристроїв в Opel Vectra B і інших моделях: Електрична, не працює кондиціонер Opel Astra н є поломка муфти.

В даному випадку першим симптомом буде відсутність клацання і притиску муфти, що можна визначити візуально.

В цьому випадку потрібно перевірити якість підключення, а також фіксації дроти маси. Якщо підключення правильне і надійне, то скоріше за все, муфту пора міняти. Значно рідше несправність криється в обриві проводки, в такому випадку досить буде просто відновити цілісність провідника.

Що стосується причин, то муфта може зламатися через власного перегріву, наприклад, в результаті неправильної заправки системи або її довгої роботи при високих навантаженнях. Як правило, до таких проблем відносяться механічні пошкодження вузла, що в підсумку призводить або до виходу з ладу дефектного елемента, або до витоку витратного матеріалу.

Як відомо, без фреону система кондиціонування Opel Vectra B або будь-який інший моделі не зможе належним чином охолоджувати салон авто. Для пошуку місця витоку фахівці рекомендують використовувати спеціальний фреон або додавати в звичайний витратний матеріал флуоресцентну фарбу. Це дозволить під впливом ультрафіолетової не працює кондиціонер Opel Astra н точно визначити місце витоку автор відео. канал Автоматика. автокондиціонери від А до Я.

Opel Astra H Быстрый ремонт кондиционера!

Чи не працює компресор кондиціонера Opel astra h. Інструкція по ремонту механізму Як виконати ремонт компресора кондиціонера в автомобілі Opel Vectra B або будь-який інший моделі: Автомобіль треба загнати на яму або естакаду. Залезьте під днище машини і викрутити болт, який кріпить притискну пластину.

Однією рукою тримайте саму пластину, а інший викручуйте гвинт, для цього вам буде потрібно ключ-зірочка. При демонтажі пластини будьте обережні. Залежно від конструктивних особливостей авто, кількість регулювальних шайб може бути дві або одна.

Чи не втратьте їх при знятті. Після демонтажу пластини необхідно зняти приводний ремінь, для цього буде потрібно ключ-багатогранник на

Включення компресора кондиціонера в один клік на Astra-H

Corsa D OPC. Давайте розберемо основні нюанси при виборі грубки на ВАЗ 2114. Як як включити піч на. Зчеплення на Opel Astra h, ремонт і обслуговування. Чи не економте пару рублів, що б уникнути незрозумілих проблем, купуйте тільки 100% сумісні.

Чому кондиціонер Opel Astra може не включатися

Кондиціонер Опелі Astra може не включатися з кількох причин:

 • якщо включений економ режим;
 • якщо пошкоджена проводка від ЕБУ до реле;
 • якщо зламалася муфта кондиціонера;
 • якщо перегорів термічний запобіжник на електричному магніті;
 • якщо недостатньо фреону;
 • якщо засмітилися вентилятори.

Як включити кондиціонер в Астри з Клімат контролем.

Чи не працює клімат контроль. Після ДТП була заміна радіатора, після заправки він просто не включається спрацьовує вентилятор салону і все, кнопка авто навіть не загоряється, ну і відповідно не спрацьовує компресор. Підкажіть причини можливих несправностей і порядок їх усунення. фахівець найближчий по системам кондиціонування за 200км

запобіжники малоймовірні, якщо тільки хто мені робив машину його взагалі не витягнув, так як таких майстрів я ще не бачив, угораздило ж так втрутитися з майстром. ПЕРЕВІРИТИ КОМПРЕССОР кондиціонера спрацьовує БЕЗПОСЕРЕДНЬО, БІЛЬШЕ ТОГО ВІД РЕЛЕ ЧЕРЕЗ РЕЛЕ під’єднати ОН НАВІТЬ Крут, ПРАВДА нагрівається ЩО димок Повалій, АЛЕ НЕ печіння А НІБИ ВОЛОГА. АЛЕ КОМПРЕССОР сильно гріється. КНОПКА АВТО засмагати ЛИШЕ ЗА УМОВИ НА ВУЛИЦІ 15, А включає ТЕМПЕРАТУРУ 16, Т.Є. КОЛИ НЕ ПОТРІБНО ПІДКЛЮЧЕННЯ кондиціонера, ЗАПОБІЖНИК ВРОДЕ всі цілі. ЩО Ж ЦЕ МОЖЕ БУТИ ЩЕ, В ЧОМУ МОЖЕ ПРИЧИНА БУТИ? ПОМИЛОК НА КЛІМАТ НІ.

Чи не працює клімат контроль. Після ДТП була заміна радіатора, після заправки він просто не включається спрацьовує вентилятор салону і все, кнопка авто навіть не загоряється, ну і відповідно не спрацьовує компресор. Підкажіть причини можливих несправностей і порядок їх усунення. фахівець найближчий по системам кондиціонування за 200км

запобіжники малоймовірні, якщо тільки хто мені робив машину його взагалі не витягнув, так як таких майстрів я ще не бачив, угораздило ж так втрутитися з майстром. ПЕРЕВІРИТИ КОМПРЕССОР кондиціонера спрацьовує БЕЗПОСЕРЕДНЬО, БІЛЬШЕ ТОГО ВІД РЕЛЕ ЧЕРЕЗ РЕЛЕ під’єднати ОН НАВІТЬ Крут, ПРАВДА нагрівається ЩО димок Повалій, АЛЕ НЕ печіння А НІБИ ВОЛОГА. АЛЕ КОМПРЕССОР сильно гріється. КНОПКА АВТО засмагати ЛИШЕ ЗА УМОВИ НА ВУЛИЦІ 15, А включає ТЕМПЕРАТУРУ 16, Т.Є. КОЛИ НЕ ПОТРІБНО ПІДКЛЮЧЕННЯ кондиціонера, ЗАПОБІЖНИК ВРОДЕ всі цілі. ЩО Ж ЦЕ МОЖЕ БУТИ ЩЕ, В ЧОМУ МОЖЕ ПРИЧИНА БУТИ? ПОМИЛОК НА КЛІМАТ НІ.

Як Включити Кондиціонер На Opel Astra

Як включити кондиціонер в Opel Astra

Щоб охолодити салон Opel Astra в гарячу погоду зробите наступні маніпуляції:

 • натисніть кнопку кондиціонування (сніжинку) під регулятором обдування;
 • натисніть кнопку циркуляції (машина зі стрілочкою);
 • перемістіть регулятор температури на ліво;
 • встановіть регулятор обдування на повні оберти;
 • встановіть розподільник повітря на розподіл, де стрілочка орієнтована в обличчя людині;
 • відкрийте всі сопла обдування;
 • відрегулюйте роботу кондиціонера відповідно до Ваших потреб.

Регулювати силу повітряного потоку можна не тільки за допомогою круглої ручки регулювання, та й в меню клімат-контролю. Як знайти витік кондиціонер 2,5 л на 100 км; як перевірити генератор. Потрапити в меню можна натиснувши ручку регулювання напряму повітряних потоків. Як включити кондиціонер. YouTube. У пункті «Autom blower» виберіть один з 3-х рівнів сили повітряного потоку: Strong (сильний напір), Normal (середній) і Weak (слабенький). як включити кондиціонер Opel Astra н 1.8 ат cum sa activa? i aerul condi? ionat Opel astra h. Сильний рекомендується тільки для зими, щоб швидше прогрівати салон автомобіля.

Кондиціонер може не працювати на охолодження, якщо включений компресор і на екрані палає напис Eco. сіль потрапляючи на кольоровий метал ми бачимо витік з кондиціонер | як це. При включеному компресорі повітря не охолоджується, а просто подається в салон. Щоб відключити компресор необхідно зайти в меню клімат-контролю, натиснувши ручку регулювання повітряних потоків. Як включити кондиціонер в Opel Corsa | vavto.net. як зняти ручку стеклопод’емника задніх дверей? Astra н, Opel Astra 2010 року :. Обрати пункт «АС» і зняти з нього хрестик (натисканням тієї ж ручки). Для включення. поставте в пт «АС» хрестик.

Які складнощі можуть виникнути при включенні?

Іноді буває таке, що в автомобілі не включається кондиціонер. Причин тому може бути безліч.

Якщо на Opel Astra J або H не включається кліматізер, це може бути обумовлено:

 • Активацією економ режиму, для чого цю функцію необхідно просто відключити.
 • Не включається кондиціонер через пошкодження електричного кола, зокрема, мова йде про ділянку від блоку управління до реле.
 • Також система може бути непрацездатною, якщо вийшла з ладу муфта кондиціонера. Проблему дозволить вирішити заміна елемента.
 • Не включається кондиціонер в результаті виходу з ладу теплового запобіжника, розташованого на електронному магніті.
 • Пошкодження трубки кондиціонера. Якщо головна магістраль пошкоджена, при цьому причина механічні (наприклад, пробій), пристрій може працювати з недостатньою силою. Несправність вирішується шляхом заміни трубки кондиціонера.
 • Відсутність витратних матеріалів, тобто фреону, в системі. Якщо рідини занадто мало або її зовсім немає, датчик тиску кондиціонера автоматично відключить систему. Щоб не допустити цього, систему необхідно регулярно заправляти. заправлений кондер працює значно надійніше.
 • Іноді не включається кондиціонер через засмічених вентиляторів.

Компресор системи кондиціювання

Чому кондиціонер Opel Astra може не включатися

Як включити кондиціонер Opel Astra н 1.8 АТ cum sa activa? I aerul condi? Ionat Opel astra h.

Кондюк Опелі Astra може не включатися з кількох причин:

 • якщо включений економ режим;
 • якщо пошкоджена проводка від ЕБУ до реле;
 • якщо зламалася муфта кондиціонера;
 • якщо перегорів термічний запобіжник на електричному магніті;
 • якщо недостатньо фреону;
 • якщо засмітилися вентилятори.

Як привести в дію кондиціонер Opel Astra G, який вийшов з ладу?

Як правило, вона виникає в результаті зносу або нестачі мастила в системі.

Відсутність змащуючого матеріалу може привести до підвищеного зносу ущільнюючих елементів, а в підсумку це призведе до корозії і пошкодження вашого телефону. Проблеми з електрикою. Судячи з особистого досвіду, контакти завжди є однією з основних проблем в даному випадку.

Наприклад, навіть при поломці регулятора високого тиску пристрій не зможе виявити загрозу збільшення рівня тиску. В результаті через клапан відбувається аварійний викид фреону.

Що робити, якщо не включається кондиціонер Opel Astra?

Скупчилися відкладення і бруд в системі. Якщо в патрубках магістралі накопичилися відкладення, то мастило не зможе належним чином поступати до компресора, в результаті це призводить до більш серйозних несправностей. Автовласникові слід здійснити промивку системи, але для цього, швидше за все, доведеться демонтувати деякі пристрої та вузли.

Де ще може ховатися проблема Джерелом неприємностей може бути електрична схема системи кондиціонування. Для її діагностики потрібно згадати основи електротехніки і бажано мати вимірювальний прилад.

Підійде будь-який, який дозволить виміряти напругу або опір ланцюга. У цій системі є два запобіжника. Вони встановлені під номерами 4 і 14 в багажному відділенні машини.

Перший з них розрахований на силу струму 5 Ампер, а другий 7,5 Ампер. Якщо буде знайдений перегоріли прилад, його змінюють і перевіряють роботу системи.

Ще одним проблемним вузлом є електромагнітна муфта і реле К8, яке його містить. Справність реле перевіряють вимірювальним приладом або установкою нової деталі.

А він дме як звичайна грубка. Фреон не заповнював бо не знаю як рівень перевірити.

Поділіться досвідом Подобається Показати список оцінили педалями перевір помилки. Подобається Показати список оцінили перевір радіатор кондиціонера Або, може, з іншого ключа машину завів, а на ньому кондер поки відключений?

Подобається Показати список оцінили Олександр Хант 15 травня в

Не включається кондиціонер на Astra H

Чи не працює кондиціонер на Opel Astra h

Якщо головна магістраль пошкоджена, при цьому причина механічні наприклад, пробойустройство може працювати з недостатньою силою. Несправність вирішується шляхом заміни трубки кондиціонера. Відсутність витратних матеріалів, тобто фреону, в системі. Щоб не допустити цього, систему необхідно регулярно заправляти. заправлений кондер працює значно надійніше.

Іноді не включається кондиціонер через засмічених вентиляторів. Компресор системи кондиціювання Слушні поради для запобігання проблем в подальшому Щоб запобігти можливі неполадки в роботі кліматичної системи, необхідно як мінімум двічі на рік стежити за чистотою пристрої.

Хоча б один раз на рік необхідно сервісне обслуговування пристрою, необхідно вчасно проводити заправку кондиціонера фреоном і маслом.

Якщо проводиться заміна компресора, то в ході процесу також необхідно промивати систему. Завжди потрібно стежити за появою шумів і сторонніх звуків при активації системи. зазвичай вони повідомляють про можливі неполадки в її роботі.

Пам’ятайте про те, що недолік або надлишок холодоагенту в ньому однаково негативно відбивається на функціонуванні пристрою. Якщо вчасно не вжити заходів для усунення несправності, це може привести до необхідності ремонту вузла.

Вони встановлені під номерами 4 і 14 в багажному відділенні машини. Перший з них розрахований на силу струму 5 Ампер, а другий 7,5 Ампер.

Включення кондиціонера без проблем: рекомендації досвідчених опелеводов

Якщо буде знайдений перегоріли прилад, його змінюють і перевіряють роботу системи. Ще одним проблемним вузлом є електромагнітна муфта і реле К8, яке його містить.

Справність реле перевіряють вимірювальним приладом або установкою нової деталі. Включивши кондиціонер і переконавшись в працюючому індикаторі включення, перевіряють надходження напруги бортової мережі на роз’єм електромагнітної муфти не включається кондиціонер Opel Astra н компресора.

Якщо воно відсутнє на роз’ємі, слід уважно оглянути весь ланцюжок його проходження. Звичайно все це краще робити на сервісі у фахівців. Подобається Показати список оцінили Олексій Прошетков 15 травня в Компресор в процесі роботи відчутно гуде. При низькому тиску в системі компресор заводитися не буде, тобто звук з-під капота не зміниться. Працювали без схеми. Підключали щось безпосередньо.

opel, astra, включається, кондиціонер

Після цього в пам’яті ціла купа помилок: P. датчик положення дросельної заслінки P. датчик тиску холодоагенту P. датчик положення педалі акселератора P. пониження потужності системою управління дросельною заслінкою Може перемкнуло що не те?

Проїздив після цього місяць. все помилки пропали і зараз в пам’яті їх. Заправив до гр в системі залишалося гр після року роботи і поїхав не включається кондиціонер Opel Astra н електрику.

Судячи з PC. при натисканні на кнопку кондиціонера сигнал не проходить. Засудили муфту компресора, яка не дзвонить.

Не включається кондиціонер на Astra H

Astra H 2006. 140 \ 1.8 Проблема з кондея у мене давня. труїть де то антифриз. Підозрюю б.у. компресор, тому що все почалося з його установкою. Але зараз інша проблема: при включенні АС реле Х8-125 (під капотом) клацає, запобіжники під капотом і в багажнику цілі. Але, компресор не включається і вентилятор теж. Після клацання реле злегка змінюється ритм двигуна, короткочасно. Раніше я це пов’язував з Втяжка помпи в компресорі, але зараз видно, що вона не втягується. Так, і вентилятор печі працює, при нагріванні двигуна. А від кондея. немає. Куди копати далі? Тиждень тому, після заправки встиг пару днів попрацювати.

підключи комп. НЕ здивовані якщо покаже помилки через недостатнє тиску або на глючний / дохлий датчик тиску хладгена

Якщо реле клацає, то значить тиск є. Якщо клацає реле, але не клацає муфта, то термопредохранитель в муфті.

ходив до кондиционерщик. кажуть “тиск є. приїжджай в інший день, треба розбиратися”. але треба спробувати для початку самому. Скільки разів було, з дрібниці на СТО ганяв, коли сам міг розібратися і відремонтувати. Компом сам навряд чи зможу підключитися. Немає ні шнура ні ПО. Я думав. згорів компресор (а він міг!). але ж і вентилятор не оре. Є у кого схема ланцюга кондея? схеми читаю, може розберуся. (Щас пошукаю в інеті теж її)

якщо сам возішся з авто, то шнур повинен був стати другою покупкою після презнаходження авто))) благо ціна більш ніж демократична на той же опком

Ну як скзать, з технікою “на ти”, Lanos так повністю сам робив, а зараз на декількох роботах, під капот зрідка заглядати виходить. Ну а крім апаратної захисту і релейного управління, я так розумію, в цих авто ще можуть мізки включати захист?

“Мізки” включають захист якщо тиску з системі немає. Якщо реле клацає (ми ж про К8_X125 говоримо?), Значить сигнал від “мізків” приходить. Це реле замикає ланцюг електромагнітної муфти, яка передає момент на компресор. Якщо вона не клацає, значить згорів термопредохранитель всередині самої муфти.

Тільки що подивився іншу схему, і по ній бачу що клацаємо реле К11. А К8 у мене здається взагалі немає (?). трохи заплутався, якщо чесно, видать до цього дивився не ту схему, що ввело мене в оману. Припустимо реле клацає, подається напруга на муфту, в якій згорів запобіжник. А що тоді вмикає вентилятор? чи не це ж реле? tis2000 тільки скачав, ще не встановив.

В системі кондиціонування не передбачається просте включення вентиляторів при включенні компресора. Вентилятори починають працювати від величини тиску фреону в конденсаторі (радіатор кондиціонера). Реле буде спрацьовувати при достатньому тиску в системі-близько 500кПа. Нижче подаватися не буде. Після початку роботи компресора тиск в системі буде підвищуватися (і фреон нагріватися). При досягненні 1200 включиться перша швидкість вентилятора. При 1800. друга.

columbus84, тобі вже кілька разів порадили перевірити муфту компресора. Там же все просто, роз’єм. Або продзвонювати обмотку на вимкненому моторі тестером в муфті, або чіпляєш контрольку до гнізда на працюючому і включаєш кондер. Лампочка загорітся- сигнал на включення муфти надійшов. Значить муфта “в обриві”. Посилання вище була. За ідеєю при клацає реле ніяких інших захистів більше бути не повинно. Буває ще проводка. Пошук “укус куниці”.

z18XER AT Station Wagon (A-H) Зроблено ЧІП-тюнінг 26.07.2016 повернув СТОК!

Подякували:

В системі кондиціонування не передбачається просте включення вентиляторів при включенні компресора. Вентилятори починають працювати від величини тиску фреону в конденсаторі (радіатор кондиціонера). Реле буде спрацьовувати при достатньому тиску в системі-близько 500кПа. Нижче подаватися не буде. Після початку роботи компресора тиск в системі буде підвищуватися (і фреон нагріватися). При досягненні 1200 включиться перша швидкість вентилятора. При 1800. друга.

opel, astra, включається, кондиціонер

columbus84, тобі вже кілька разів порадили перевірити муфту компресора. Там же все просто, роз’єм. Або продзвонювати обмотку на вимкненому моторі тестером в муфті, або чіпляєш контрольку до гнізда на працюючому і включаєш кондер. Лампочка загорітся- сигнал на включення муфти надійшов. Значить муфта “в обриві”. Посилання вище була. За ідеєю при клацає реле ніяких інших захистів більше бути не повинно. Буває ще проводка. Пошук “укус куниці”.

Ось у мене ситуація патова Заправив кондиціонер Сервісмени говорить заплави тачку і включай кондиціонер 23 в боксі Завожу Натискаю на зірку, лампочка загорілася Муфта клацнула Реле можливо теж клацнуло (я хз звук його включення) але візуально муфта крутиться Шланги заправки підключені до системи І через 15 секунд мені сервісмени заявляє що у мене не крутиться вентилятор, все погано і так далі. Записуйся до електрика і тд і тп Виходячи зі слів вище, так розумію у мене все начебто окей, і треба просто включити кондей і почекати?

Ремонт и диагностика кондиционера опель астра н, opel astra h

Подякували:

я теж думав спочатку що фріон закінчився, заїхав в сервіс де заправляють сказали що там все в нормі.

Як вони це визначили не вмикаючи системи, ось що цікаво, і якщо все в нормі, то чому не працює, сервіс з розряду давай бабки і дуй далі. Дивись датчик тиску і проводку від нього. На пряму компресор оре як я розумію.

так я ж написав, що до компресора не доходить струм взагалі. включаєш кондиціонер і напруга на компресор не доходить жодної реакції немає.

Так я і відповідав, що дивись датчик тиску. і проводку від нього (дивись пост 5) якщо є оп-ком перевір датчик через нього.

обком тобто тільки він англійською мовою я не особливо в ньому розібрався де кондиціонер подивитися затер тільки помилку дросельної заслінки і машина краще відразу поїхала. )))). може знаєш де можна скачати обком російською для машини 2011.

За лівою фарою з під крила якщо дивитися висить квадратний роз’єм за ним від кузова йде шпилька на ній мінусові клеми прикручені, подивися у мене гайка була відкручу і не було маси кондей не включався, гайку з клемами затягнув і все запрацювало, а в сервісі засудили муфту. так що перевір

прошу вибачення за настирливість, а як перевірити датчик тиску робочий чи ні.

Оп-комом заходити в двигун діагностичний лист якщо не помиляюся, то на другій вкладці тиск в магістралі холодоагенту.

Почему не работает кондиционер в машине? Находим неисправность в Opel Astra H | АвтоГлавСнаб

хотілося б подивитися, як в Джейка опкомом заходять в ecm. Ну якщо опком оригінальний. напевно можна.

У Джейку оп-комом не лазив тому нічого сказати з даного приводу не готовий, але готовий вислухати ваш варіант вирішення проблеми. Я пропоную рішення з особистого досвіду ремонту систем кондиціонування на авто, а вони практично ідентичні на різних авто.

досвід безцінний, але затикаючи виходить відразу на першому кроці. Джейка опкомом погано діагностується.

зи: і автор теми настільки “люб’язний”, що полінувався вказати в профілі рік авто.

На дорестайле і рестайле різні типи кондея, вірніше різні способи включення компресора в роботу.

Тоді вручну перевіряти показання датчика оммертом і порівнювати з робочим або даними з цього датчику (щодо маркування), на моїй Зафиру і на колишніх у мене на заправці \ налаштування астрах це прокатувала тому і радив, у мене до речі показання датчика від реального манометра відрізнялися трохи, але це не критичне відхилення.

яким омметром? )) Там два датчика-один низького тиску-он просто ON / OFF. другий регулює оберти вентилятора по тиску на високій стороні

хоча він скоріше ще має функцію захисту від високого давленія.можно продзвонити

On \ off-на-віч визначаєте? Регулювання оборотів що самим датчиком здійснюється? або він просто змінює опір? Сподіваюся зрозуміло для чого омметр необхідний, хоча частіше його тестером називають ті хто не в курсі повноти його функцій.

нижче 2-х бар датчик на низькій стороні разомкнётся.тот що на високій виконує дві функції-регулює швидкість вентилятора і захист від високго тиску, а про повноту функцій тестера онуку своєму розкажіть

Чи не в тему але, раз ви молоді і гарячі говоріть світу як без омметра діагностувати датчики, може новий нанометод винайдений, або бажаєте дідівської лампочкою скористатися.

Добрий день. Підкажіть будь ласка де в монтажному блоці розташовано реле включення муфти компресора кондиціонера Opel Astra J 2012 р двигун 16XER (нету клацання після включення кнопки кондиціонера). якщо можна картіннку. або номер реле ?? а то від спеки розплавлені в салоні 30 за бортом а кондер не працює, система в нормі, муфта на кшталт контачет. був уже у 3х діагностиків P / S перший раз в чаті. Дякуємо.

не допоможе. реле всередині подкапотного блоку.

Доброго часу доби. приїхав я до електрика показав на реле кажу ось ВОНО реле. (К03) KR 29 реле муфти компресора повітряного кондиціонера. Зняв його. почав тестером тикати. Каже заплави включай вимикай кондиціонер кнопкою на панелі. Повертаю ключ (реле витягнуто) тут у мене пише обмеження потужності ДВИГУНА. ЧЕК ПОМИЛКА ESP і вентилятор включився і давай молотити. Електрик мені каже НЕЇ ЦЕ НЕ ТЕ РЕЛЕ 100% (((Добрі люди ткніте носом де воно Реле включення муфти компресора кондиціонера двигун А16HER astra J 2012 р

реле до-03 присвоєне назву реле трансмісії кр75 і ніби як в його ланцюга стоять KR29 Реле муфти компресора повітряного кондиціонера, запобіжники F1UA, F2UAF3UA, F4UA, F7UA, F8UA. А то саме реле стоїть (запаяні) всередині блоку.

Останній раз внесено зміни Rover_61reg; 02.06.2015 о 19:10.

Доброго часу! Проблема один в одін.Astra GTC A18XER. Тиск в системі є, напруга на клеми компресора, після натискання кнопки, немає. На сервісі електрик сказав якраз про реле в блоці запобіжників. Завтра обіцяв зробити. Як я розумію блок доведеться паяти або як?

opel, astra, включається, кондиціонер

Сьогодні вирішив проблему з кондея. Закис роз’єм датчика (що на радіаторі кондиціонера) і не давав включатися компресора. Роз’єм почистили і бризнули WD40. Поки політ нормальний. Машина 11 року (50к пробіг). дорестайл. Якщо витягнути (зняти) нижню решітку на бампері то зліва на радіаторі буде хрень на трубці радіатора з роз’ємом. це і є він самий.

НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ кондиціонер

Всім доброго дня підкажіть може хто стикався не працює кондиціонер. не доходить напруга до самого компрессора.Іскал запобіжник на кондиціонер в книжці не знайшов, під капотом переглянув кожен запобіжник всі цілі і під кермом теж запобіжники цілі! ДОПОМОЖІТЬ хто стикався, А ТО ВЖЕ СТАЄ жарко і в пробках ПРИ спеці “НЕ ПО кайф СТОЯТИ” )))))))))))

На скільки я знаю запобіжник і реле включення муфти компресора знаходиться в багажному відділенні !? Ссори це на Н-ке! Як написав ddk-швидше за все пішов фріон! При недостатньому тиску в системі контролер не дасть включити муфту компресора!

Останній раз внесено зміни Данвад; 14.05.2015 о 20:00.

Сигнал на харчування компресора не піде якщо: Тиск нижче норми; Тиск вище норми; Немає свідчень від датчика тиску холодоагенту (обірваний провід або несправний датчик). P.S. перепрошую за поправку але визначити кількість фреону в непрацюючій системі не відкачавши оного хоча б приблизно, це нереально тиск холодоагенту залежить (в спокої) тільки від температури, а не від його кількості.

Тема: НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ кондиціонер

Переглядають цю тему

Цю тему переглядають: 1 (користувачів: 0. гостей: 1)