Машина глухне на малому газу

Машина дергается на газу!

Регулярно глухне двигун. поломка датчика положення дроселя

Регулярне припинення роботи мотора автомобіля може говорити про те, що проблема полягає в несправності датчика дросельної заслінки. Даний датчик проводить вимірювання сили при натисканні на газ. Дані надходять в ЕБУ (електронний блок управління) рухової системи. Здійснюється розрахунок обсягу палива, який повинен бути, вприснуто в камеру згоряння двигуна.

Дана операція здійснюється непомітно для водія, в частки секунди.

При подачі датчиком заслінки помилковою інформацією впорскування необхідної кількості палива може не відбутися. Такий момент нерідко можна спостерігати, коли водій натискає педаль газу. Виконати якісну перевірку функціонування датчика може лише механік. Для цього необхідні спеціальні знання.

машина, глухне

В якості додаткового сигналу можна звернути увагу на індикатор “Check Engine”. Якщо він горить, то можна припустити, що є поломка датчика дроселя.

Витік вакууму, як можлива причина глушіння мотора

Якщо при натисканні на педалі газу машина відмовляється їхати незалежно від погодних умов, то проблема може бути більш серйозною. Ймовірно, паливна система автомобіля вийшла з ладу. Найчастіше відзначається витік вакууму. При такій проблемі, двигун починає заглушатись зрідка, потім проблема стає частішим явищем.

Витік вакууму негативно позначається на стані повітряно-газової суміші. Тому, двигун і глухне тоді, коли людина натискає на педаль.

Витік вакууму можна також визначити, звернувши увагу на лампу “Check Engine”. Однак таку діагностику може здійснити тільки висококваліфікований фахівець. Необхідно відвезти машину в сервісний центр, попросивши перевірити транспортний засіб на наявність витоку.

Чи може погода впливати на роботу двигуна?

Якщо двигун глухне при натисненні педалі газу, то зверніть увагу на погоду. Якщо така ситуація сталася при наявності вологого повітря або в дощ, то, можливо, на розподільнику зібралося багато вологи. При підвищеній вологості або дощі на розподільники запалювання потрапляє вода. Це відбувається тому, що коли автомобіль стоїть довго, всередині кришки розподільника утворюється вологе середовище.

Нерідко форма розподільної кришки дає можливість транспортному засобу здійснювати осічку. В результаті цієї осічки електрику перестає надходити до свічок запалювання. При холостих обертах така проблема може не виникнути. Дана ситуація виникає переважно при натисканні на педаль газу.

Справа в тому, що якщо натиснути на педаль, то розподільник починає працювати набагато швидше. Через нього починає проходити набагато більше струму. Якщо середовище волога, то ймовірність осічки стає більше. В результаті мотор не отримує належної кількості «іскри» і глухне.

Підтвердити факт наявності саме такої причини виходу з ладу автомобіля нескладно. Для цього необхідно звернути увагу. зустрічається дана проблема тоді, коли двигун знаходиться в підігрітому стані, а погода є при цьому сухий.

Якщо погода як і раніше сира, а перевірити роботу машини на працездатність потрібно, то можна просто поставити машину в гараж на певний відрізок часу.

Збій в роботі системи харчування

Автомобіль при натисненні педалі газу гальмує через неправильну роботу системи харчування. Така проблема може виникнути з найрізноманітніших причин. Вона нерідко виникає через застосування неякісного палива. Справа в тому, що неякісний бензин має в своєму складі механічні домішки, які призводять до засмічення системи живлення (фільтра, форсунок).

Якщо засмічення несильний, то провали при натисканні педалі газу з’являються зрідка. При сильному засміченні, відповідно, паливо в камеру згоряння не потрапляє зовсім. Це призводить до того, що мотор завести стає неможливим.

Якщо така проблема має місце, то слід перевірку всіх елементів подачі палива. Перш за все, необхідно оцінити стан насоса. Його необхідно зняти і виконати перевірку.

При справному насосі в одну зі сторін по косильною волосіні руху палива, бензин проходить безперешкодно. Коли такого процесу не відзначається, то можна сміливо говорити про наявність засмічення. В такому випадку корпус насоса розбирається, а фільтруюча діафрагма очищається.

READ  Де є номер двигуна renault megane 2

Якщо насос в порядку, то потрібно виконати промивку форсунок. Як правило, ця операція здійснюється на основі використання ультразвуку. Це виконується в умовах сервісного центру. Для того щоб запобігти виникненню даної проблеми в майбутньому необхідно використовувати для автомобіля тільки якісне і перевірене паливо.

Зверніть увагу, що відсутність вентиляції в паливному баку може також привести до глушіння двигуна. Порушується вентиляція через засмічення дренажної трубки. Якщо з бачка подається в мотор паливо різко, то розвивається вакуум. Перевірити цю неполадку легко. Заводити мотор необхідно при відкритому бензиновому баку. Якщо дренажна трубка забруднена, то при відкритому бензобаку мотор легко заводиться.

Неполадки з електронікою

Нестабільна робота двигуна може спостерігатися через складнощі з електронною системою автомобіля. Велика кількість операцій в машині виконується під контролем ЕБУ. Якщо датчики працюють зі збоями, то вони подають в двигун помилкові команди. У більшості випадків страждає датчик дросельної заслінки.

Помилка полягає в неправильній роботі холостого ходу. За нормою при натисканні на газ обсяг палива, що подається повинен зростати, а на ділі він, навпаки, стає тільки менше або повністю припиняється. Якщо грамотно відрегулювати датчик в сервісному центрі, то можна вирішити дану проблему.

Датчик температур охолоджуючої рідини теж може привести до гальмування машини при натисненні педалі газу. Якщо датчик зламався, то двигун припиняє свою роботу на високих оборотах. Спрацьовує ЕБУ система. При відсутності будь-яких сигналів від датчика кількість обертів двигуна може знизитися до нуля.

Якщо водій хоче додати газ, то двигун не чути. Датчик повинен бути перевірений. У більшості випадків його ремонт неможливий, датчик змінюється на новий прилад.

Двигун глухне при натисканні на педаль газу. основні причини

Нерідко виникає така проблема, коли двигун глухне при натисканні водієм на педаль газу. Причини такої ситуації можна з’ясувати самостійно. Вони можуть бути різними.

Знос ущільнювальних прокладок

Конструктивна особливість двигуна передбачає наявність ущільнюючих прокладок. Вони роблять конструкцію двигуна більш герметичною. Якщо прокладки в районі колектора або блоку циліндра зношені або втратили свою герметичність, то при натисканні педалі газу, мотор може стихнути.

Якщо прокладка прогоріла, то в мотор в зоні блоку циліндра проникає охолоджуюча рідина. У даній ситуації двигун продовжує працювати, але кількість обертів різко зменшується. Можна помітити наявність білого диму з вихлопної труби.

Водій, зіткнувшись з проблемою глушіння двигуна, потрапляє у вкрай неприємну ситуацію. Для того щоб усунути цю складність, треба знати причину її виникнення.

Трамблер і проблеми з вологістю

Якщо ваш автомобіль глухне при натисканні на газ, але тільки прі не розігрітому двигуні і зазвичай вранці, можливо під кришкою трамблера зібралася волога. Через це виникає пробій і як наслідок порушення в роздачі іскри.

Визначається це дуже просто. По-перше, машина починає троіть, чхати, а часом вона глухне і на холостих обертах. Ну а по-друге, в темному гаражі або вночі, досить відкрити капот і завести мотор. Все пробої відразу ж покажуть своє обличчя. Загалом, проблема досить красномовна і легко піддається діагностиці. Ну а усунути її можна або заміною кришки розподільника запалювання, або усунути попадання вологи будь-яким іншим способом.

ДПДЗ і інші датчики

Найчастіше, якщо машина глухне при натисканні на газ, то причиною є електронні датчики, адже на підставі інформації від них, формується паливно-повітряна суміш. Зокрема необхідно перевірити наступні датчики:

Знову ж таки, мова йде про сучасних автомобілях, оснащених системами безпосереднього уприскування палива, попросту кажучи, інжекторами. У більшості випадків, але не завжди, про вихід з ладу якогось з датчиків свідчить індикатор Check Engine. Визначити ж який датчик пошкоджений, зможе тільки фахівець, який має в своєму розпорядженні необхідне обладнання і озброєний необхідними знаннями та навичками.

Ось тільки не завжди, вийшов з ладу датчик потрібно відразу ж міняти. Наприклад, витратомір повітря, або датчик масової витрати повітря, можна промити авіаційним гасом і дати йому висохнути. Після чого, якщо вам пощастить, датчик відпрацює ще не один десяток тисяч кілометрів пробігу. Чистити, до речі, можна і ДПДЗ. Якщо ж чистка не допомагає, доведеться міняти вийшов з ладу датчик.

Паливна система

Якщо випадки, коли машина глухне при натисканні на педаль акселератора, стають все більш частими і не пов’язані з вологою і проблемами в електронних компонентах авто, тоді, швидше за все, хворіє паливна система. І в першу чергу слід перевірити, як йдуть справи з вакуумом. За замовчуванням в системі подачі палива автомобіля створений вакуум. Але якщо її герметичність порушена, можливі різні проблеми пов’язані з недостатньою подачею пального в мотор. І зупинка двигуна при натисненні педалі газу, красномовний симптом подібних неполадок. Але визначити таку проблему здатний лише досвідчений автомеханік. При порушеннях вакууму в паливній системі, так само може загорятися індикатор Check Engine.

READ  Renault Logan заводиться та глухне

Машина глухне при натисканні на газ

Якщо двигун автомобіля зупиняється без бажання водія, а в баку є паливо та інших поважних причин не спостерігається, значить трапилася якась поломка. Це зрозуміло навіть початківцю автолюбителю. Але коли на холостих обертах машина працює нормально, але глухне при натисканні на газ, то це викликає подив. А між тим, у такої поведінки мотора є свої причини і дрібні симптоми, які дозволяють ці причини діагностувати, правда без огляду на СТО не завжди можна стверджувати, що двигун глухне, саме з цієї конкретної причини.

Інші можливі проблеми

Також машина може глухнути при натисканні педалі газу і з інших причин. І нехай вони не настільки поширені, як описані вище, тим не менш, такі причини зустрічаються і знати про них слід.

  • неякісні або зношені свічки;
  • проблеми з каталізатором;
  • забитий повітряний або паливний фільтри;

Власне, навіть цей перелік факторів, що викликають зупинку двигуна при натисканні газу, не можна вважати вичерпним. Багато чого буде залежати від моделі авто, від особливостей конструкції його мотора і паливної системи. Загалом, якщо виключити всі проблеми зі свічками та запалюванням, то можна сміливо стверджувати, що машина глухне при натисканні на газ, або через проблеми з подачею палива, або через проблеми з подачею повітря. Це два головні компоненти паливно-повітряної суміші, на якій і працюють мотори всіх автомобілів, крім електрокарів, звичайно.

Як ми бачимо, в більшості випадків, проблеми, що призводять до зупинки двигуна після натискання педалі газу, може усунути лише фахівець. Проте, нічого критичного, крім того, що машиною просто неможливо нормально користуватися, подібна симптоматика не означає, і як правило, навіть дорогого ремонту не буде потрібно, Крім тих випадків, коли потрібно замінити каталізатор. Так як цей вузол варто дуже недешево, незалежно від моделі автомобіля. Заміна ж датчиків або фільтрів, сильно по кишені не б’є.

Машина дёргается и едет рывками на газу (Проблема ГБО)

Тому, як тільки подібна ситуація виникла і повторилася хоча б два рази, потрібно звертатися на СТО, оскільки те, що машина глухне прямо в процесі поїздки, як мінімум незручно і неприємно.

Чому машина цін на чорне золото не заводиться

Заводиться тільки на бензині

У ГБО 4 покоління запуск на бензині закладений програмно. Після того, як мотор набирає запрограмоване кількість оборотів, наприклад, 800 об / хв і прогрівається до 40 ° C, двигун автоматично переходить на пропан або метан.

Рішення. Це не поломка, а стандартна схема роботи мотора. Перенастройте ПО, якщо хочете підкоригувати обороти і \ або температуру.

Чи не заводиться або довго крутить стартером (в тому числі і в холод)

Машина заводиться завжди на бензині (на ГБО 4-го покоління). Тому можливо у вас несправна бензинова частина.

Рішення. Перед тим як заглушити машину, перейдіть на бензин примусово. Дайте машині попрацювати хвилин 30. Заглушіть. Якщо вранці симптоми ті ж. винна швидше бензинова частина. Проведіть комплексну діагностику.

Якщо запуск проходить штатно, то винна швидше за все газова частина (труїть редуктор через штуцер розрядження або не герметичні форсунки). Зверніться для подальшої діагностики в інсталяційний центр ГБО.

Машина не заводиться і глохне цін на чорне золото

Допомагаємо усунути проблеми в роботі двигуна з ГБО. Налаштовуємо газову систему так, щоб вона економила 500-1 000 рублів на місяць.

Чому машина глухне на газу

На холостому ходу обороти двигуна мінімальні і настройки блоку управління ГБО і робота інших вузлів ГБО найбільш чутлива. Це свідчить про несправність яку необхідно діагностувати дуже ретельно. Оскільки несправність може бути викликана абсолютно будь-яким компонентом ГБО.

Що робити. Звернутися для діагностики та усунення несправності в інсталяційний центр ГБО

Глухне при переході на скраплений газ пропан-бутан

Якщо двигун заводиться на бензині, але глухне при переході на пропан-бутан, це може означати що

  • Газ недостатньо нагрітий і надходить холодним в форсунки. Через неправильну настройки системи потрібно більше часу, щоб набрати температуру перемикання, наприклад, 40 ° C.
  • У газі багато конденсату, який замерзає в лід в форсунки і не дає їй відкритися

Що робити. Щоб завестися, прогрійте машину довше, а щоб усунути проблему в подальшому. відвідайте сервіс для регулювання. У сервісі потрібно налаштувати поступовий перехід з бензину на газ в кілька циклів.

READ  Starline завести машину з брелока

Куди звертатися, якщо автомобіль на газі (з усановленним ГБО) погано заводиться

Якщо у вас виникли проблеми з мотором після монтажу газової установки, зверніться в сервісний центр «Топгаз» (колишній «ЕлітГаз»). Ми проведемо діагностику системи, виявимо причину проблем. Відрегулюємо температуру і тиск в системі.

Щоб уникнути проблем і водити з комфортом, приїжджайте до нас планово:

  • при зміні сезонів, коли через зміни температури змінюється склад робочої газової суміші;
  • після проходження 10 000 км.

Щоб отримати консультацію майстра, зателефонуйте нам або приїжджайте в інсталяційний центр в Тюмені.

Чому машина глухне на газу? Давайте розбиратися!

Нерідко на різних форумах і в коментарях до статей про ГБО можна зустріти питання типу: машина глухне на газу, що робити якщо машина на газу глухне на холостому і так далі. Проблема поширена, оскільки не завжди газове обладнання налаштовують або обслуговують правильно і своєчасно.

В результаті при переході на газове паливо. мотор глухне. Ситуація неприємна і може обіцяти багато проблем, пов’язаних з пошуком, діагностикою та т. Д. Однак якщо знати де шукати, а я підкажу вам напрямок, то процес можна прискорити.

Дуже поширена проблема, коли ГБО глухне на неодружених, тобто двигун працює на холостих обертах на газовому паливі і через якийсь час або відразу глухне.

В такому випадку причину слід шукати в наступних місцях

Перш за все слід перевірити прогрів редуктора, нерідко через поганий прогріву мотор переходить на газ і глухне. Нерідко зустрічається, коли ГБО встановлено з порушеннями, обігрів редуктора роблять від дросельної заслінки, а не від грубки обігрівача, як це повинно бути. Також іноді горе-установники ставлять тонкі патрубки охолодження, які в результаті не здатні забезпечити нормальну циркуляцію ОЖ по системі. Обігрів редуктора повинен підключатися паралельно печі, в іншому випадку у вас можуть виникати ось такі проблеми. Крім іншого, перевірте рівень ОЖ, можливо він занадто низький, в результаті чого антифриз циркулює не так як треба.

Підвищений тиск в редукторі. Через надлишкового тиску в магістралі з вини газового редуктора можуть виникати проблеми з роботою двигуна на холостих. Щоб вирішити проблему відрегулюйте тиск, знизивши його до необхідного рівня, після чого перевірте пішла чи проблема.

Конденсат в газі. У холодну пору року газове паливо може містити багато конденсату (частки води), які при низьких температурах можуть замерзати, не дозволяючи нормально працювати редуктора і форсунок. Останні можуть просто не відкритися через конденсату.

Якщо машина глухне на газу на холостих обертах, можливо необхідно відрегулювати ці самі холості оберти. На бензині все робить РХХ, а ось на газі можна підлаштувати холості оберти за допомогою регулювального гвинта на редукторі.

Перевірте стан мембран редуктора, можливо їх слід замінити. Як виконати ремонт газового редуктора читайте тут і ось тут.

Фільтри. Під час роботи на газі машина глухне також через банального забруднення фільтрів грубої і тонкої очистки. Тут все дуже просто, фільтр забитий, газ не надходить, мотор глухне газу, причому не тільки на холостих.

Підсмоктування повітря. Якщо в системі є негерметичність, наприклад, на стиках або хомути послабилися, то проблем з роботою на газовому паливі вам не уникнути. Причому якщо під час натискання на педаль акселератора все ок, то при її відпусканні палива мало, ТВС стає “бідної” і мотор нерідко глухне на газу на холостих обертах.

Форсунки. Сильний засмічення може привести до нестабільної роботи мотора, аж до повної його зупинки. Газові форсунки в такому випадку слід промити, виконати заміну деталей, які зносилися за умови, що форсунки розбірні. Після цього відкалібрувати форсунки і встановити їх на місце.

Дросельна заслінка і РХХ. Якщо все вищеперелічене в порядку, перевірте стан дросельної заслінки, а також регулятора холостого ходу (РХХ).

Якщо після довгих пошуків вам так і не вдалося зрозуміти чому глухне машина на газу, рекомендую відвідати кваліфікованого фахівця і максимально детально розповісти йому про свою проблему і спостереженнях.

На цьому у мене все, пишіть в коментарях які причини, пов’язані з даною проблемою відомі саме вам. Поділіться своїм досвідом, можливо ваш досвід допоможе комусь вирішити його проблему.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS