Renault Logan заміна датчика холостого ходу

Table of Contents

справедливе ціноутворення

Ми завжди пропонуємо справедливе ціноутворення, яке засноване на таких важливих принципах, як:

Ми пропонуємо демократичні ціни в поєднанні з професійним рівнем обслуговування.

Устранение плавающих оборотов на холостом ходу на Рено Логан, Сандеро, Ларгус, Дастер

Передумови заміни регулятора холостого ходу Logan

Про те, що регулятор вийшов з ладу просигналізує бортовий комп’ютер, видаючи на табло індикацію «CHECK ENGINE», в поєднанні з такими змінами в роботі авто, як:

 • Нестійкі обороти в режимі холостого ходу, їх неконтрольоване зниження або збільшення навіть при прогрітому моторі, без будь-яких причин.
 • Вібрація двигуна і сторонні шуми.
 • Мотор глухне мимовільно або в разі перемикання передач.
 • При включенні електроприладів (кондиціонера, печі), падають обороти.

Якісна і своєчасна діагностика, з використанням спеціалізованого обладнання допоможе швидко і максимально точно виявити наявні неполадки в роботі регулятора.

Основними причинами, які можуть вивести з ладу датчик холостого ходу, є:

 • конструктивні несправності самого регулятора;
 • нещільні з’єднання повітряних патрубків;
 • не відрегульовані хомутне з’єднання;
 • забруднення дросельної заслінки або самого клапана;
 • забруднення контактних з’єднань.

Несправність даного елемента. причина неправильного співвідношення пропорцій паливно-повітряної суміші, що може привести до такого небезпечного явища, як детонація або ж повна відсутність займання суміші в циліндрах. А це неминуче відіб’ється на роботі двигуна і може знизити його потужність, збільшити витрату палива і надалі привести до необхідності дорогого ремонту.

Забрудненими можуть бути контактні з’єднання індикатора і роз’єми дроселя.

Звільнення від забруднення передбачає наступну етапність:

Renault Logan заміна регулятора холостого ходу

Показник холостого ходу на французькому седані Logan. невеликий, але досить важливий елемент, який контролює роботу мотора. Його основне завдання. безперебійна робота силового агрегату Renault Logan. Регулювання оборотів на холостому ходу на Renault Logan більшості автолюбителів виявляється не під силу, через малого досвіду і відсутності необхідних знань. Тому, для багатьох незамінним є датчик холостого ходу.

Renault Logan: заміна клапана холостого ходу в наших автосервісах

Наша автосервісна майстерня завжди готова запропонувати послуги по заміні несправного датчика холостого ходу Renault Logan, а також його ремонт і калібрування. Роботи по заміні даного елементу відносяться не до найскладнішим, але є досить відповідальними, так як їх правильне виконання безпосередньо впливає на роботу мотора.

Ми пропонуємо професійне виконання ремонту, чищення та заміни регулятора холостого ходу, а наші послуги. це:

 • Проведення всіх видів робіт професійними майстрами, з високим рівнем кваліфікації, а також з дотриманням технологічних вимог заводу-виготовлювача, з обов’язковим урахуванням побажань клієнта.
 • Використання в процесі ремонту професійного інструменту та обладнання, а також необхідних витратних матеріалів, що гарантує відмінну якість виконання кожної процедури.
 • Ефективна передремонтної діагностика, яка допомагає виявити навіть приховані дефекти в роботі устаткування.
 • Відповідальність за всі види проведеного ремонту, з наданням документальної гарантії і післягарантійного обслуговування.
 • Лояльна цінова політика і демократичний рівень цін, без завищення і без включення до переліку виконаних робіт необґрунтованих ремонтів.

Ви залишаєтеся задоволені обслуговуванням і ввічливістю наших співробітників, а якість виконання робіт підтвердить тривала робота авто без нарікань.

Калібрування РХХ декількома способами

Після установки нового датчика, як ми вже писали вище, можливо обороти знову плаватимуть. Для цього потрібно провести калібрування. Виконати її можна двома способами:

 • За допомогою професійного дилерського діагностичного сканера
 • Самостійно за допомогою алгоритму калібрування закладеного в ЕБУ

Перший спосіб передбачає звернення до офіційного дилера, а ось другий ми опишемо детально нижче.

Після заміни датчика РХХ, накидаємо мінусову клему акумулятора назад. Дані калібрування старого датчика було обнулені. Тепер діємо таким чином:

 • Включаємо запалювання але не запускаємо мотор на 5-10 секунд
 • Запускаємо мотор (обороти можуть стрибати або бути підвищеними)
 • Глушимо двигун (в цей момент шток РХХ займає інше крайнє положення)
 • Проробляємо процедуру кілька разів
 • Далі запускаємо мотор і даємо попрацювати протягом 3-5 хвилин

Калібрування повинна виконається і обороти «встануть» на нормальне положення

Провести заміну датчика РХХ і провести його калібрування можна і своїми руками, без допомоги фахівців. Сподіваємося, що наша інструкція допоможе вам заощадити гроші на послугах автосервісів.

первинна діагностика

Для початку необхідно перевірити цілісність корпусу датчика, і чистоту контактів роз’єму.

Якщо керуючий кабель викликає підозру, продзвоните дроти мультиметром: від роз’єму до входу в ЕБУ двигуна.

Механічно шток повинен переміщатися вільно з невеликим зусиллям. Усередині штока є пружина, її опір відчувається пальцями.

Якщо шток не рухається або рухається з помітним зусиллям, то його можна прочистити. Для цього підійде бензин або спеціальні миючі засоби для карбюратора, наприклад, «Карбклінер».

Після відновлення рухливості встановіть ДХХ на місце і перевірте роботу двигуна. Якщо симптоми несправності не зникли. придбайте і встановіть новий вузол.

Де розташований ДХХ в Renault Logan

Щоб дістатися до вузла, необхідно відкрутити декоративну кришку двигуна і зняти дросельний вузол. Датчик знаходиться в корпусі дроселя.

Перед витяганням дроселя, необхідно від’єднати роз’єм РХХ. Сам вузол кріпиться до пластикового корпусу дросельної заслінки на двох гвинтах, демонтаж не становить складності.

Як працює датчик на сучасному инжекторном Renault Logan

Коли заслінка дросельного вузла закрита (педаль акселератора відпущена), у впускний колектор теоретично не надходить повітря. Насправді, це не так. У самій заслінки є таровані отвори або зазор, які не дозволять створити вакуум. В іншому випадку можливі пошкодження впускного тракту або прокладок головки блоку циліндрів. Це відбувається тому, що при такті впуску поршні інтенсивно всмоктують повітря, а герметичність ГБЦ достатня для створення потужної вакуумної сили.

Але для формування паливно-повітряної суміші отворів в дросельної заслінки недостатньо. Необхідний додатковий канал для надходження повітря в обхід дросельного вузла. Це і є основна функція датчика холостого ходу (ДХХ).

Спрощена схема роботи датчика регулювання холостого ходу Logan представлена ​​на ілюстрації нижче.

READ  Відмінності ВАЗ 2103 від ВАЗ 2106

Виходячи зі схеми видно, що при закритій заслінці дроселя потік повітря з фільтра у впускний колектор може проходити через байпасний канал регулятора холостого ходу.

Крім того, при запуску двигуна цей обхідний шлях допомагає нормальній роботі, навіть якщо педаль акселератора не було натиснуто. При зупинці автомобіля з включеним двигуном силова установка продовжує працювати в нормальному режимі холостого ходу, тобто підтримуються рівні обороти.

renault, logan, датчик

Чим відрізняється ДХХ від регулювального гвинта на карбюраторі

Юстувальні гвинт після фіксації не може сам змінити геометрію повітряного каналу при зміні зовнішніх умов. Це призводить до залежності оборотів двигуна від ступеня його прогріву. Датчик на инжекторном моторі управляється електронним блоком управління (ЕБУ) двигуна, в який в реальному часі надходить інформація від безлічі інших сенсорів, наприклад, температури навколишнього повітря у впускному колекторі, і власне температури двигуна. Залежно від цих даних електронний блок управління за допомогою крокового електродвигуна встановлює пропускну здатність РХХ.

Інформація: Датчики холостого ходу оснащені саме кроковим двигуном, управління яким здійснюється за допомогою імпульсів. Тому підключення живлення 12 вольт для перевірки ДХХ неприпустимо. Моторчик може вийти з ладу.

Як будь-який електронно-механічний вузол, РХХ схильний до зносу і може зламатися через зовнішніх впливів.

renault, logan, датчик
 • падають обороти холостого ходу через деякий час після скидання «газу»;
 • створюється відчуття, що двигун “троїть” (від збагачення паливної суміші);
 • чутні нетипові звуки в роботі мотора;
 • підвищується витрата палива при відсутності інших несправностей.

Автомобіль зі зламаним датчиком ХХ може переміщатися без сильного навантаження і інтенсивного розкручування двигуна. Однак тривала експлуатація в такому режимі вкрай небажана. Необхідний ремонт або заміна датчика.

первинна діагностика

Для початку необхідно перевірити цілісність корпусу датчика, і чистоту контактів роз’єму.

Якщо керуючий кабель викликає підозру, продзвоните дроти мультиметром: від роз’єму до входу в ЕБУ двигуна.

Механічно шток повинен переміщатися вільно з невеликим зусиллям. Усередині штока є пружина, її опір відчувається пальцями.

Якщо шток не рухається або рухається з помітним зусиллям, то його можна прочистити. Для цього підійде бензин або спеціальні миючі засоби для карбюратора, наприклад, «Карбклінер».

Після відновлення рухливості встановіть ДХХ на місце і перевірте роботу двигуна. Якщо симптоми несправності не зникли. придбайте і встановіть новий вузол.

Датчик холостого ходу автомобіля Renault Logan

Будь-датчик або сенсор, встановлений в автомобілі, так чи інакше впливає на якість роботи основних вузлів і систем безпеки. Наприклад, датчик холостого ходу, розміщений в двигуні Renault Logan, впливає на основні параметри топлівообразованія. Друга назва цього пристрою. регулятор холостого ходу (РХХ).

На старих, карбюраторних моторах, цю функцію виконував юстувальні гвинт, який потребував ручному регулюванні. В іншому випадку двигун міг стихнути або споживати дуже багато палива.

Заміна РХХ на Renault Logan

Процедура не складна, тому звертатися в сервісний центр немає необхідності. Попередньо необхідно скинути мінусову клему АКБ.

Після того, як власник поміняв ДХХ, необхідно провести адаптацію:

 • підключаємо акумулятор;
 • включаємо запалювання, 20 секунд заводимо мотор;
 • заводимо ДВС і чекаємо 3 хвилини, потім глушимо;
 • процедура повторюється 5 раз.

Все, можна експлуатувати автомобіль в штатному режимі.

Датчик холостого ходу Logan

Ознаки несправності датчика РХХ

Якщо ви помітите один або кілька зазначених нижче ознак, швидше за все вам потрібно замінити датчик холостого ходу.

 • Нестійкі обороти двигуна на холостому ходу
 • двигун глухне при виключенні передачі
 • при прогріванні двигуна, обороти не підвищуються
 • зниження оборотів мотора при навантаженні (включення фар, опалювача і т.п.)
 • нестійкі обороти мотора на холостому ходу при прогрітому моторі
 • Плаваючі обороти мотора

Так само варто відзначити, що при установці нового датчика, обороти так само можуть «плавати». Причиною тому є відсутність калібрування нового датчика. Простіше кажучи ЕБУ не бачить новий датчик, тому необхідно провести калібрування про яку ми напишемо трохи нижче. [Adsense]

Як Перевірити Датчик холостого Хода Renault Logan

25.04.2019

Показник холостого ходу на французькому автомобілі Logan. маленький, але досить важливий елемент, який контролює роботу мотора. Його головне завдання. безперебійна робота агрегату Renault Logan. Регулювання оборотів на холостому ходу на Renault Logan більшості автовласників виявляється не під силу, через малого досвіду і відсутності необхідних знань. Тому, для багатьох незамінним є датчик холостого ходу.

На машинах з літражем мотора на 1.4 і 1.6 л (16клапанов) регулятор холостого ходу розміщений на фланці в дросельної системі. Повітря в канали надходить через фланець і сідло, мінімізуючи контакт з дросельною заслінкою. Тому ротор регулятора холостих обертів починає рухатися, а обороти мотора змінюються, тому він може стихнути.

Вся процедура перебувати під контролем ЕБУ (електронного блоку управління), який передає імпульс в систему. Завдяки надходять сигналам і насиченню повітрям обороти мотора варіюються. При поломці індикатора Renault Logan 1.6 л (на 16 клапанів) мотор троїть, а обороти падають, з’являється ненатуральний свист, ростуть витрати бензину. Тоді потрібна зміна датчика.

Після виникнення ознак троение (зниження оборотів, підвищення апетиту машини по пальному і свист) слід ставити новітню запчастина. Навіщо? По-1-х, після зміни мотор закінчить троить, пропадуть невластиві звуки (свисти, підвищаться обертів і ін.)

Непоодинокими бувають випадки, коли під час використання автомобіля Renault Logan відсутній холостий хід. Машина починає працювати з перебоями, з’являються завищені або знижені обороти мотора, які призводять до зупинки мотора, виникають свистячі звуки і при запуску агрегат працює з перебоями. Крім різкої зупинки роботи агрегату, також спостерігається підвищення витрат на бензин, потужна вібрація кузовний частини машини, іншими словами з’являється ненормальна робота.

Головні моменти, які вказують на наявність поломки. вібрації кузова, найвищі обертів при відпущеному газі, зниження оборотів прямо до повної зупинки мотора.

Робота мотора на 1,6 л (16кл.) З перебоями не рахуючи зайвих л. пального і несинхронної роботи силової установки Renault Logan може бути передумовою серйозних проблем на дорозі, прямо до створення передумов появи ДТП.

Передумовами появи подібної поломки можуть бути наступні:

 • Завдання конструктивного плану конкретно в індикаторі. При цьому, ЕБУ повинно висвітити помилку, моніторинг якої дасть поради, що потрібна зміна датчика, що вийшла з ладу комплектуючої. Виникнення незвичайного свисту і зникнення сигналу з датчика. свідоцтво того, що з’явилася несправність і датчик холостого ходу став непридатним.
 • Нещільність з’єднань повітряного патрубка. Виконуватися протягування патрубка і регулювання хомутне з’єднань. Щоб встановити датчик холостого ходу для вас стане в нагоді стандартний набір інструменту. Зміна датчик не непроста процедура, але відповідальна, тому необхідно слідувати інструкції.

Зі скількох кроків складається процедура зміни?

 • Робиться від’єднання проводу на масу від АКБ для того, щоб знеструмити бортову електромережу автомобіля Renault Logan.
 • Для простору дій слід демонтувати фільтр забору повітря.
 • Потім проводиться роз’єднання штекерного індикатора. Навіщо? Нерідко датчик холостого ходу ламається через окислення сполучних клем. При потребі вони зачищаються, що збереже кошти на придбання нового регулятора холостих обертів. Крім того, очищення може бути проведена як за регламентом для профілактики, що збільшить термін експлуатації деталі.
 • Після, використовуючи викрутку, викручуються гвинти, на яких кріпиться регулятор холостого ходу до каркасу дросельної системи.
 • Таким чином, розкривається доступ до індикатора. Він розташовується незалежно від конструкції і типу мотора Renault Logan 1.6 на 16 клапанів і 1.4 л на 8 клапанів таким чином, що його забруднення тільки питання часу, що призводить до поломки. Тоді і потрібна зміна датчика.
 • Якщо датчик холостого ходу вийшов з ладу на сто відсотків, потрібно встановити новий. А процес монтажу відбувається в зворотному послідовності.
READ  Заміна радіатора печі Datsun on-Do

Якщо вийшов з ладу регулятор холостого ходу, то нерідко ознаками несправності може бути робота мотора з перебоями і наявність вібрацій. Вони можуть бути зниженими, коли мотор глухне, і завищеними, збільшуючи витрату пального, машина смикається і спостерігається спад тяги. Схожа проблема з’являється на всіх модифікаціях даної лінійки (з моторами 1.6 л на 16 клапанів і 1.4 л). Регулювання оборотів до норми на Renault Logan виробляється за кілька дій.

Також найбільш часто несправність для даної марки авто можна простежити по значущою вібрації кузова і салону автомобіля і по величезних витрат бензину. Машина на холостому ходу тримає завищені обороти, агрегат працює стрибками. Ця недуга значно знижує маневреність машини Renault Logan, а ресурс мотора буде вироблятися швидше. Сам мотор має тенденцію до сіпанню і нерівній роботі, це збільшує навантаження і знос основних складових частин і вузлів. У такому випадку потрібна зміна датчика.

У більшості випадків, якщо несправний датчик холостого ходу, то проблема викликана забрудненням дросельної заслінки або ж самого регулятора холостих обертів. В даному випадку потрібно очистити засмічені деталі і часто проводити цю функцію в цілях профілактики.

Звільнення від забруднення має на увазі подальшу етапність:

 • Під капотом, а не в салонної частини автомобіля, слід зняти фільтр чищення повітряних мас.
 • Потім знімається патрубок за дросельною заслінкою. Це потрібно зробити для того, щоб з’явилося вільне місце для зачистки деталей. Цим пояснюється більша кількість орендованих частин, ніж коли встановлений новий регулятор холостого ходу.
 • Після проводиться роз’єднання сполучних клем дросельної заслінки і регулятора холостих обертів.
 • Наступним кроком проводиться демонтаж дросельної заслінки, де розташований датчик холостого ходу. Він зафіксований на декількох шурупах.
 • Після слід виконати функцію чищення вузла, застосовуючи спеціальні засоби.
 • Сам регулятор і його складові частини (втулка і конус) також повинні бути розібрані і очищені тими ж технічними засобами або з впровадженням буденного дизпалива.
 • Коли всі заходи з чищення завершені, слід зробити функцію збірки, яка проводиться в зворотному послідовності. Якщо ж препядствия з подтраіваніем силового вузла не наважиться, що вийшла з ладу запчастина змінюють на нову.

Заміна датчика холостого ходу. Renault Logan, 1.6 л., 2009 року на DRIVE2

Всім привіт, зіткнувся з такою бідою, при перемиканні передачі в русі, у мене падали обороти і машина глохла, але це відбувалося не завжди, тобто те норм працює то ні, до цього всього, вона погано заводилася, а якщо трохи постояти на заглушоной, то знову все стоновітся норм.Вобщем, зняв повітряний фільторов, він окозалось лопнув, фільтр замінив, потім замінив датчик.

Хотів сказати спасибі, цій людині, за те що www.drive2.ru/l/2264980/ завдяки якому, я дізнався, як робити колибровка.

ПРО колибровка ДАТЧИКА ХОЛОСТОГО ХОДАОчень у багатьох після установки нового РХХ, і першому заводі двигуна, обороти хх підскакують до 3000-4500 тися і тримаються на цьому рівні. Спроба подгазовать ще погіршує ситуація, тому що обороти ще ростуть 🙂 Повторний завод двигуна не допомагає. Народ відразу думає що новий РХХ бракований і біжить в магаз міняти.

Насправді в більшості випадків все в порядку. І проблема вирішувана. Справа в тому що в ЕБУ є калібрування положення штока старого РХХ, і як бути з новим ЕБУ просто не знає і потрібно робити калібрування заново. Найпростіше це зробити скинувши калібрування ЕБУ. Для цього після установки нового РХХ. Потрібно скинути клему акумулятор і трохи почекати. При цьому обнуляться калібрування РХХ. Далі діємо по приблизно такою схемою. Ставимо назад клему акумулятора. Включаємо запалювання, чекаємо секунд 5-10 (без заведення) в цей час шток РХХ займає крайнє положення, потім заводимо авто (обороти швидше за все будуть підвищені), чекаємо хвилинку, вимикаємо двигун (в цей момент шток РХХ займає інше крайнє положення). Далі процедуру повторюємо кілька разів. І вже після цього залишаємо заведену машину працювати на холостому ходу 3-5хвилин, якщо все правильно обороти потихеньку самі скинуться до покладених.

ціна фільтра 400 а датчик 800Всем спасибі, рівних доріг.

електромагнітний регулятор холостого ходу Logan 1.6.16V. Renault Logan, 1.6 л., 2012 року на DRIVE2

Доброго дня. розкажу перед історію, заметелі якийсь іноді невеликий скрегіт з хрускотом на холостому ходу ДВС, відкрив капот став слухати все чіпати і схопився за регулятор і зрозумів що тріски видає саме він. став читати Драйв2, і той натрапив на статейку. в ній говорилося що він вмирає і регулятору приходить кінець. став читати шукати його номер. машинку я свою люблю. і без раздумованія шукав фірму VDO знайшов ціна його 1300р. змінювати недовго два гвинтика під хрестову викрутку. після знімаємо клеми і чекаємо пару хвилин коли обнуляться настройки, після накидаємо клеми, включаємо запалювання чекаємо. поки шток займе крайнє положення. запускаємо ДВС, обороти будуть великі десь 4-5 тис. глушимо повертаємо знову запалювання шток займе інша крайнє положення. вимикаємо запалювання. і знову включаємо чекаємо і запускаємо ДВС. обороти повинні бути нормальними тоді даємо пороботать ДВС 2-3 хв. все настроікі збережені і ісправни.Заметел: 1.обороти стали трохи менше, 2.двс став працювати рівніше.

думаю і витрата став менше на холостому. 4.хруст і тріски пропали. немає ні будь-яких вібрацій регулятора.

Чистка дросельної заслінки і регулятора холостого ходу Renault Logan, 1.4 л., 2009 року на DRIVE2

Вообщем до цього вже писав, що були проблеми саме в морози, як температура опускалася ніже.5 градусів, так починалися зависання обертів при перемиканні передач, або переходячи на нейтралці.

Поширив в інтернеті і знайшовши потрібну і виразну інформацію про чистки ДЗ і РХХ, вирішив зайнятися чисткою, все докладно говоритися в відео. Потрібні ганчірки, зубна щітка, WD-40, мастило консистентна і очищувач карбюратора.

Все робив точно так само як в відео! З складнощів було відкрутити задній правий болт на 8, який знаходиться біля дроселя, до нього важко підлізти. І важко було підлізти і обкрутити саморіз який тримає дроселя, нужнен довгий перехідник.

Замена клапана холостого хода на Renault Logan

Дросель у мене був не сильно брудний, а ось РХХ був весь в кіптяви!

Назад все збиралося легко, тільки перш ніж одягати корпус фільтра на дросель краще зняти з дроселем кільце гумове (ущільнювач) і надіти його на сам корпус фільтра, так простіше потрапити в паз дросель.

Якщо всі необхідні інструменти під рукою, то вся процедура займе не більше години. Довше чистити, ніж розбирати і збирати!

Фоток особливо не робив, було не дуже зручно.

READ  Як видалити заднє сидіння Renault Logan 2

Покроковий процес заміни датчика РХХ

Отже, на руках у нас оригінальний датчик РХХ VDO. Оригінальний номер датчика Renault 7701206370 для мотора 1,4літра, 7701047909 для мотора 1,6 літра, номер фірми VDO D 95177. є й дешевші аналоги, але їх працездатність під питанням.

 • Отже, для початку скидаємо мінусову клему акумулятора.
 • Далі відкручуємо повітряний фільтр і знімаємо його
 • Від’єднуємо штекер від датчика РХХ
 • відкручуємо два болти кріплення і знімаємо датчик
 • Встановлюємо новий датчик і виробляємо збірку в зворотному порядку

Розташування датчика. схема

На машинах з літражем двигуна на 1.4 і 1.6 л (16клапанов) регулятор холостого ходу розташований на фланці в дросельної системі. Повітря в канали надходить через фланець і сідло, мінімізуючи контакт з дросельною заслінкою. Тому ротор регулятора холостих обертів починає рухатися, а обороти мотора змінюються, тому він може стихнути.

Вся процедура перебувати під контролем ЕБУ (електронного блоку управління), який передає імпульс в систему. Завдяки надходять сигналам і насиченню повітрям обертів двигуна варіюються. При поломці індикатора Renault Logan 1.6 л (на 16 клапанів) мотор троїть, а обороти падають, виникає неприродний свист, збільшуються витрати бензину. Тоді потрібна заміна датчика.

Після появи ознак троение (зниження оборотів, збільшення апетиту машини по паливу і свист) слід ставити нову запчастину. Для чого? По-перше, після заміни мотор перестане троить, зникнуть нехарактерні звуки (свисти, підвищаться обертів і ін.)

Як усунути виниклі несправності

Непоодинокими бувають випадки, коли під час використання седана Renault Logan відсутній холостий хід. Машина починає працювати з перебоями, виникають підвищені або знижені обороти мотора, які призводять до зупинки двигуна, з’являються свистячі звуки і при запуску силовий агрегат працює з перебоями. Крім різкої зупинки роботи силового агрегату, також спостерігається збільшення витрат на бензин, сильна вібрація кузовний частини машини, іншими словами виникає ненормальна робота.

Основні моменти, які вказують на наявність поломки. вібрації кузова, високі обороти при відпущеному газі, зниження оборотів аж до повної зупинки двигуна.

Робота двигуна на 1,6 л (16кл.) З перебоями крім зайвих літрів палива і несинхронної роботи силової установки Renault Logan може бути причиною серйозних неприємностей на дорозі, аж до створення передумов виникнення ДТП.

Передумовами виникнення подібної поломки можуть бути наступні:

 • Проблеми конструктивного плану безпосередньо в індикаторі. При цьому, ЕБУ повинно висвітити помилку, моніторинг якої дасть рекомендації, що необхідна заміна датчика, що вийшла з ладу комплектуючої. Поява нестандартного свисту і зникнення сигналу з датчика. свідоцтво того, що виникла несправність і датчик холостого ходу став непридатним.
 • Нещільність з’єднань повітряного патрубка. Проводитися протягування патрубка і регулювання хомутне з’єднань. Щоб встановити датчик холостого ходу вам знадобиться стандартний набір інструменту. Заміна датчика нескладна процедура, але відповідальна, тому потрібно слідувати інструкції.

Зі скількох кроків складається процедура заміни?

 • Проводиться від’єднання проводу на масу від АКБ для того, щоб знеструмити бортову електромережу автомобіля Renault Logan.
 • Для простору дій слід демонтувати фільтр забору повітря.
 • Потім виконується роз’єднання штекерного індикатора. Для чого? Часто датчик холостого ходу ламається через окислення сполучних клем. При потребі вони зачищаються, що заощадить гроші на придбання нового регулятора холостих обертів. Крім того, чистка може бути проведена як за регламентом для профілактики, що збільшить термін експлуатації деталі.
 • Після, використовуючи викрутку, викручуються гвинти, на яких кріпиться регулятор холостого ходу до каркасу дросельної системи.
 • Таким чином, відкривається доступ до індикатора. Він розміщується незалежно від конструкції і типу двигуна Renault Logan 1.6 на 16 клапанів і 1.4 л на 8 клапанів таким чином, що його забруднення лише питання часу, що призводить до поломки. І тоді необхідна заміна датчика.
 • Якщо датчик холостого ходу вийшов з ладу повністю, необхідно встановити новий. А процес монтажу відбувається в зворотній послідовності.

Якими ще можуть бути проблеми

Якщо вийшов з ладу регулятор холостого ходу, то часто ознаками несправності може бути робота двигуна з перебоями і наявність вібрацій. Вони можуть бути зниженими, коли мотор глухне, і підвищеними, збільшуючи витрату палива, машина смикається і спостерігається спад тяги. Подібна проблема виникає на всіх модифікаціях даної лінійки (з моторами 1.6 л на 16 клапанів і 1.4 л). Регулювання оборотів до норми на Renault Logan виконується за кілька дій.

Також найбільш часто несправність для даної марки авто можна простежити по значній вібрації кузова і салону седана і по більших витрат бензину. Машина на холостому ходу утримує завищені обороти, силовий агрегат працює стрибками. Ця недуга істотно знижує керованість машини Renault Logan, а ресурс двигуна буде вироблятися швидше. Сам мотор має тенденцію до сіпанню і нерівній роботі, це збільшує навантаження і знос основних складових частин і вузлів. У такому випадку необхідна заміна датчика.

У більшості випадків, якщо несправний датчик холостого ходу, то проблема викликана забрудненням дросельної заслінки або ж самого регулятора холостих обертів. В цьому випадку необхідно очистити засмічені деталі і регулярно проводити дану процедуру в цілях профілактики.

Забрудненими можуть бути контактні з’єднання індикатора і роз’єми дроселя.

Звільнення від забруднення передбачає наступну етапність:

 • Під капотом, а не в салонної частини автомобіля, слід зняти фільтр очищення повітряних мас.
 • Потім знімається патрубок за дросельною заслінкою. Це необхідно зробити для того, щоб з’явився вільний простір для зачистки деталей. Цим пояснюється більша кількість знімаються елементів, ніж коли встановлений новий регулятор холостого ходу.
 • Після проводиться роз’єднання сполучних клем дросельної заслінки і регулятора холостих обертів.
 • Наступним кроком виконується демонтаж дросельної заслінки, де розміщений датчик холостого ходу. Він зафіксований на декількох саморезах.
 • Після слід виконати процедуру очищення вузла, застосовуючи спеціальні засоби.
 • Сам регулятор і його складові частини (втулка і конус) також повинні бути розібрані і очищені тими ж технічними засобами або з використанням звичайного дизпалива.
 • Коли всі заходи по очищенню завершені, слід провести процедуру складання, яка виконується в зворотній послідовності. Якщо ж проблеми з подтраіваніем силового вузла не наважилися, що вийшла з ладу запчастина змінюють на нову.

Renault Logan заміна регулятора холостого ходу

Показник холостого ходу на французькому седані Logan. невеликий, але досить важливий елемент, який контролює роботу мотора. Його основне завдання. безперебійна робота силового агрегату Renault Logan. Регулювання оборотів на холостому ходу на Renault Logan більшості автолюбителів виявляється не під силу, через малого досвіду і відсутності необхідних знань. Тому, для багатьох незамінним є датчик холостого ходу.

підводимо підсумки

Тому процедура очищення, ремонту або встановлення нового індикатора може виявитися не настільки простий і принести власникові Renault Logan деякі труднощі. Але, з огляду на ступінь важливості функції, яку виконує даний елемент на Renault Logan, кожен водій повинен моніторити його роботу, і проводити профілактичні роботи з підтримки необхідної працездатності датчика.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS