Коди помилок Priora 16 клапанів на панелі

Системи додаткового контролю обладнання (0400)

 • 422. забитий каталізатор. необхідна негайна заміна або ремонт;
 • 441. порушення клапана продувки адсорбера;
 • 443. порушення ланцюга продувки;
 • 444. КЗ або обрив тієї ж мережі;
 • 445. теж з КЗ на масу;
 • 480/481. порушення цілісності проводів вентилятора ОЖ.

Порушення контролю обертів двигуна (0500)

 • 501/502. невірне зчитування показників датчика швидкості;
 • 503. відходить або коротить ДС;
 • 505. збій в роботі регулятора ХО;
 • 506. занадто низькі обороти ДВС на холостому ходу. при знятті навантаження мотор глухне;
 • 507. протилежне значення минулого коду, також можуть плавати обороти;
 • 511. поломка мережі регулятора ХХ;
 • 560/562/563. проблеми з напругою бортової мережі.

Помилка 1602

Якщо на бортовому комп’ютері LADA Priora 16 клапанів з’явилася помилка 1602, то це означає, що в контролері впало напруга бортової мережі. Як показує досвід власників ВАЗ 2170, на роботу машини помилка 1602 не впливає, якщо зняти клему з АКБ, то 1602 пропаде, але через деякий час знову з’явиться. У 1 602 може бути кілька причин:

 • Проблеми в роботі генератора. Виміряйте його напруга, в справному стані він видає 13,7-14 В.
 • Велике падіння напруги під час пуску двигуна теж призводить до появи 1602. ЕБУ фіксує падіння напруги і автоматично коригує час. В першу чергу необхідно перевірити масу на електронний блок управління.
 • Коди 1 602 з’являються, коли охоронна система блокує одну з електричних ланцюгів.

Помилка 4

Кожен третій власник LADA Priora стикається з помилкою коду 4. помилка датчика температури охолоджуючої рідини. У більшості випадків заміна датчика і скидання помилок ні до чого не призводить, і через деякий час вона знову з’являється. В цьому випадку можна прошити заново заводську установку або просто змиритися з цією проблемою.

Коди помилок паливної і повітряних систем

коди опис
Р0030 Блок управління зафіксував обрив в ланцюзі від пристрою нагріву кисневого датчика до нейтралізатора вихлопних газів.
Р0031 Повідомляється про коротке замикання на масу в ланцюзі кисневого датчика.
Р0102 Зафіксовано некоректний рівень сигналу в електроланцюзі пристрої контролю масової витрати повітря.
Р0116 З пристрою контролю температури охолоджуючої рідини надходить некоректний сигнал. Слід перевірити електроланцюг і стан самого пристрою.
Р0122 З ДПДЗ на бортовий комп’ютер надходить невірний сигнал.
Р0130 Вийшов з ладу датчик контролю рівня кисню.
Р0171 Блок управління зафіксував надмірна кількість повітря в паливній суміші.
Р0172 Бортовий комп’ютер зафіксував надмірна кількість бензину в паливній суміші.
Р0201. Р0204 Блок управління LADA Priora зареєстрував обрив в дроті однієї з чотирьох форсунок.
Р0217 Цей код несправності означає перегрів мотора.
Р0230 Зафіксовано збій в роботі електричного кола реле електричного паливного насоса. Необхідно провести повну діагностику електроланцюзі на предмет виявлення обривів і замикань.
Р0261 У проводці форсунки першого циліндра сталося коротке замикання.
Р0263 Вийшов з ладу драйвер першої форсунки.
Р0266 Сталася поломка в роботі драйвера другий форсунки.
Р0269 Блок управління зареєстрував помилки у функціонуванні драйвера третьої форсунки.
Р0272 Вийшов з ладу драйвер четвертої форсунки.
Р0264, Р0267, Р0270 Одна з цих комбінацій свідчить про замиканні в ланцюзі другої, третьої або четвертої форсунки.

Помилка 0422

Ефективність нейтралізатора Priora 16 впала нижче нормального рівня. ось про що повідомляє помилка р0422 власнику LADA Priora 16 клапанів. Як показує практика, коди 0422 вискакують досить рідко. Якщо на екрані бортового комп’ютера з’явився код 0422, то вам необхідно виконати наступні дії:

 • Оглядаємо катколлектор. Його корпус і начинка повинні бути в справному стані;
 • Якщо виявлені пошкодження, то катколлектор слід замінити на справний;
 • У разі, коли катколлектор не є причиною появи повідомлення, то інші дії щодо усунення р0422 необхідно довірити фахівцям з сервісного центру.

Щоб позбутися від 0422 знадобитися перепрошивка катколлектор. Якщо у вас є обладнання для установки налаштувань, ви зможете провести роботу самостійно.

Коди помилок Priora і їх розшифровка

Електронний блок управління і бортовий комп’ютер в сучасних моделях авто допомагають водієві швидко знайти несправність. Але щоб розуміти електроніку, автомобіліст повинен вміти розшифровувати коди. У матеріалі ви знайдете таблицю з усіма помилки, а також пояснення найпоширеніших кодів: 1602, р0504, р0422, p1558. Також ви дізнаєтеся, як виконується діагностика, які бувають коди помилок Priora.

р0504

Також у багатьох власників LADA Priora на 16 клапанів питання викликає поява помилки р0504. Вона каже власнику про те, що в датчик педалі гальма з’явилися несправності. Щоб дізнатися точну причину появи р0504, необхідно зняти датчик і розібрати його. Зверніть увагу на його пружини, одна з них могла лопнути. замініть пошкоджену деталь.

Ще одна причина. це мідні контакти, які можуть підгоріти. Огляньте їх і при необхідності зачистите. Іноді помилка р0504 вискакує з-за неправильного положення датчика педалі гальма на Priora 16. Покрутите його і перевірте, чи залишилися коди р0504 на екрані чи ні.

Як усунути неполадки

Існує кілька методів усунення неполадки, але разом вони складають повноцінну діагностику авто на предмет несправностей датчика температури ОЖ. Адже помилка номер 4 дає сигнал саме про це. Виправити її можна так:

Питання усунення 4 помилки можна вирішити власними силами, тільки не в ста відсотках випадків. Іноді доводиться звертатися до фахівців для виконання роботи, де потрібні специфічні знання та вміння. Але буде правильно спробувати запобігти поломку, так як найчастіше вона виникає після тривалої стоянки на морозі на відкритій місцевості (тобто, не в гаражі або критої парковці).

Перевірка за допомогою підключається тестера

Більш точну і об’ємну діагностику доступно зробити за допомогою підключається комп’ютера або спеціального тестера. Однак дані, що виводяться на екран, мають буквено-цифрову шифровку. Букви вживаються в такому значенні:

Крім того, цифра 0 означає код OBD 2, номера 1 і 2 вказують на код підприємства, а 3 резервний пароль.

Основні коди неполадок Системи запалювання (перед цифровим позначенням стоїть буква Р):

Паливноповітряна система (перед цифрами розташована буква Р):

В принципі, діагностика з використанням БК дає можливість виявити основні несправності. Основні коди помилок Пріори 8 і 16 клапанів із застосуванням пристрою, що під’єднується тестера дають значно більше інформації. Для її розуміння слід вивчити розшифровку показників, що не так вже й складно.

Диагностика ПРИОРЫ. Коды, ошибки и их расшифровка

Як на будь-якій сучасній іномарці, на Ладі Priora встановлено безліч різних датчиків. Від їх коректної роботи залежить стан важливих систем автомобіля. Проблема полягає в тому, що при виході з ладу деяких датчиків Priora може продовжувати рух. Несправності подібного роду можуть привести до підвищеної витрати палива, нестабільної роботи двигуна, посиленому зносу деталей, але автомобіль буде їздити, і ви дізнаєтеся про несправності тільки тоді, коли з-за неї доведеться робити дорогий ремонт.

Для того щоб не лізти в моторний відсік з мультиметром, на Priora встановлений контролер, який дозволяє проводити перевірку несправностей за допомогою спеціального тестера, що підключається або вбудованого бортового комп’ютера. Для того щоб провести діагностику систем, досить натиснути на 2 кнопки і подивитися коди помилок.

Розшифровка несправностей паливної та повітряної систем

P0122. поганий сигнал в ланцюзі датчика положення дросельної заслінки;

Тут шукаємо проблему з електрикою

P0261. ланцюг форсунки циліндра закоротити на масу;

Які бувають коди помилок LADA Priora 8 і 16 клапанів

З іншого боку, відключення деяких індикаторів може не впливати на роботу і рух автомобіля, а несправності виявляються набагато пізніше, коли проявляються негативні наслідки деактивації датчиків. Симптомами підсвічування ввімкненим є нестабільна робота двигуна, перевитрата палива, надмірний знос деталей.

Код помилки Р1602 говорить про те, що пропадає напруга ланцюга харчування контролера

Помилка Р1602 розшифровується як «Контролер системи управління, пропажа напруги бортової мережі». Під контролером в розумінні даної помилки мається на увазі електронний блок управління двигуна (ЕБУ), так як помилка починається на букву “Р”.

Дана помилка відноситься до класу системних, так як конкретно не вказує на несправність приладу або блок. Тому усунення помилки Р1602 виконується за допомогою контролю можливих місць виникнення несправності.

ОШИБКИ НА ПАНЕЛИ ПРИБОРОВ ПРИОРА! САМОДИАГНОСТИКА.

Р0504

Також у багатьох власників LADA Priora на 16 клапанів питання викликає поява помилки р0504. Вона каже власнику про те, що в датчик педалі гальма з’явилися несправності. Щоб дізнатися точну причину появи р0504, необхідно зняти датчик і розібрати його

Зверніть увагу на його пружини, одна з них могла лопнути. замініть пошкоджену деталь

Ще одна причина. це мідні контакти, які можуть підгоріти. Огляньте їх і при необхідності зачистите. Іноді помилка р0504 вискакує з-за неправильного положення датчика педалі гальма на Priora 16. Покрутите його і перевірте, чи залишилися коди р0504 на екрані чи ні.

Як зробити перевірку на бортовому комп’ютері

Щоб здійснити перевірку на бортовому комп’ютері, треба вставити ключ запалювання одночасно затиснути кнопку, скидає показники добового пробігу. При скоєнні правильних дій всі елементи на РКІ засвітяться. А стрілки (спідометр, тахометр і інші) почнуть швидко безперервно переміщатися від нуля до максимального показника і назад. Вже тут видно, наскільки рідкокристалічний індикатор і датчики справні.

коди, помилок, priora, клапан, панелі

Далі можна використовувати одну з кнопочок, переключающих функції БК. В результаті на дисплеї з’явиться набір цифр, що відображають версію програми, встановленої на даний момент. Тепер треба повторно натиснути на клавішу, тоді там з’являться ті коди помилок, що є в наявності в цьому авто.

При необхідності скинути відомості з РКІ найкраще затиснути секунди на три кнопку, скидають інформацію про пробіг протягом доби. Тепер пора повернути світло датчикам і використовувати одну з клавіш БК. Через відсутність впливу на систему черга півхвилини панель приладів знайде знову робочий стан.

Коди помилок Priora 16 клапанів на панелі

На попередніх сторінках мого сайту “Ремонт LADA Priora” ми обговорили про деякі моменти діагностики автомобіля LADA Priora за допомогою встановленої програми на OVD-II. Однак, не у кожного автолюбителя будинку є можливість продіагностувати і скинути накопичилися помилки в комп’ютері автомобіля. В автосервісі зовсім опупел і задрали ціни на діагностику авто до небес. сама мінімальна

Чомусь в керівництві з експлуатації автомобіля LADA Priora скромно умолчівают про мощнейщей і напрочуд простий процедурі самодіагностики. Адже при наборі критичного числа помилок в комп’ютері (скажімо більше 15) поведінка машини важко спрогнозувати. Тому бажано вчасно скидати з “мізків” авто скупчилися різного роду помилки.

На панелі приладу автомашини є механічна кнопка скидання добового пробігу, що знаходиться в правому нижньому кутку панелі приладів. При вимкненому двигуні авто Ви натискаєте на цю кнопку і одночасно повертаєте ключ запалювання до фіксованого положення, що не заводячи машину. Відразу все стрілки на панелі приладів синхронно починають коливальний рух туди-сюди (від нуля до максимального значення і назад).

При цьому дисплей обнуляється і з’являються вісімки або коди помилок, якщо такі є в комп’ютері Вашого автомобіля. Через деякий час (при відсутності помилок) стрілки приймають початкове положення і дисплей відновлює колишню картинку.

При виявленні помилок під час діагностики на дисплеї послідовно будуть відображатися коди помилок типу P0440. Для розшифровки причину несправності в Вашому автомобілі LADA Priora Вам доведеться даний код порівняти зі значенням коду з таблиці, що розташована трохи нижче на сторінці сайту.

Чому на початку я написав, що конструктори для водіїв передбачили дивно просту процедуру скидання помилок в автомобілі LADA Priora. Тому що з’явилися коди несправностей автомобіля стираються натисканням на механічну кнопку добового пробігу, що знаходиться на панелі приладів в нижньому правому куті. От і все.

Удачі на дорогах. І не випробовуйте проблем на зимових дорогах Росії і за кордоном.

Для перевірки кодів помилок панелі приладів потрібно включити режим тестування. Для цього необхідно натиснути кнопку скидання добового пробігу і, не відпускаючи її, включити запалювання. На рідкокристалічному індикаторі (РКІ) повинні засвітитися всі позиції знакомест, а стрілки тахометра, спідометра, покажчика температури охолоджуючої рідини і рівня палива переміщатися від мінімальних значень до максимальних і назад. Візуально перевіряється справність РКІ і вищеперелічених датчиків.

Натискаємо на будь-яку клавішу перемикання функцій бортового комп’ютера (БК). На РКІ висвічується версія програми.

Ще раз натискаємо на клавішу перемикання функцій БК. На РКІ повинні висвітиться (при наявність) наступні коди помилок:

помилка датчика температури охолоджуючої рідини,

помилка датчика зовнішньої температури (якщо протягом 20 секунд відсутній показання датчика, індикація на ЖКИ «-С»),

Е. визначення помилки в пакеті даних, закладеному в EEPROM.

При необхідності можна скинути інформацію про помилки. Для цього слід натиснути і утримувати в натиснутому стані кнопку скидання добового пробігу протягом 3 секунд.

При черговому натисканні на будь-яку з кнопок управління БК на РКІ повинні засвітитися всі позиції знакомест. система повернулася до початкового стану.

Якщо не натискати ніяких кнопок управління приблизно близько 30 секунд, панель приладів переходить в робочий стан.

На Priora, як і на багатьох інших авто, на панелі позаду керма є дисплей, що відображає статус внутрішніх систем. При виникненні помилки її номер відразу ж з’являється на екрані. А цих цифр буває багато, щоб їх розшифрувати, знадобиться прочитати інструкцію або статтю.

Нерідко там доводиться бачити помилку 4, яка б означала проблеми з датчиком температури ОЖ. Що саме там несправне, належить власнику розібратися. Для цього проводяться додаткові тестування і візуальна діагностика.

Як усунути неполадки

Існує кілька методів усунення неполадки, але разом вони складають повноцінну діагностику авто на предмет несправностей датчика температури ОЖ. Адже помилка номер 4 дає сигнал саме про це. Виправити її можна так:

коди, помилок, priora, клапан, панелі
 • Спочатку перевіряємо датчик, наскільки добре він функціонує. Він справляється з поставленими завданнями, немає претензій до швидкості і чіткості передачі даних.переходить до наступного пункту. Чи не відгукується на сигнали. швидше за все, остаточно зламався і вимагає заміни.
 • Далі слід перевірка на наявність контакту, відсутність нальоту. При виявленні проблемного з’єднання датчик доведеться змінити на новий. А в разі покриття поверхні нальотом необхідно ретельно очистити посадочне місце.
 • Тепер можна переходити до бортової ланцюга, переконатися, що там є контакт.
 • Решта дилеми зазвичай полягають в електроніці, з цієї причини машину відвозять до майстра, здатному налагодити пристрій. Зазвичай в такій ситуації ЕБУ прошивають заново, це означає, що помилки завбачливо скидають.

Питання усунення 4 помилки можна вирішити власними силами, тільки не в ста відсотках випадків. Іноді доводиться звертатися до фахівців для виконання роботи, де потрібні специфічні знання та вміння. Але буде правильно спробувати запобігти поломку, так як найчастіше вона виникає після тривалої стоянки на морозі на відкритій місцевості (тобто, не в гаражі або критої парковці).

Чому вона виникає: причини

Причина виникнення цифри на дисплеї рідко зрозуміла без детального розбору питання, є лише загальна інформація. Але, за словами майстрів, варіанти такі:

 • Найбільша частка ймовірності доводиться на неполадки датчика температури охолоджуючої рідини.
 • Далі за спаданням. ланцюг з цим датчиком могла обірватися.
 • Унаслідок зовнішнього впливу (аварія, поштовх та інше) система блоку управління іноді дає збій і видає помилку.
 • Наліт на апараті може сприяти втраті контакту.

Такі причини НЕ будуть серйозним спотикання перед вільними поїздками, а також не змусять гаманець помітно спорожніти. Кожен з пунктів цілком вирішуване, як самостійно, так і на СТО, варто тільки виділити на це час і невеликі зусилля.

Priora 16 клапанів іноді видає помилку під номером чотири, що при розшифровці означає наявність проблем з апаратом, пов’язаним з охолоджувальною рідиною. Причина може полягати в самому обладнанні, його контактах або з’єднаннях. Треба перевірити пристрій, почистити посадкову зону, переконатися в справності, цілісності конструкції з прилеглими деталями.

Іноді є сенс попрацювати над електричним блоком управління, це робиться професіоналами, з цієї причини знадобиться звернутися до них. Вони розберуться, в чому рішення загадки і усунуть причини. У більшості випадків, перепрошивка системи вирішує всі питання при бездефектності інших моментів. Але краще не залишати автомобіль надовго при низьких температурах без укриття, це може вивести з ладу не тільки датчик ОЖ, а й інші деталі. Особливо мають відношення до температури, подачі або розподілу палива.

коди, помилок, priora, клапан, панелі

Заміна датчика коленвала для Пріори

Якщо причиною проблем роботи ДВС є сам датчик, його негайно слід заменіть.Процесс нескладний, а для його проведення знадобиться тільки ключ або головка на «10».

Поетапний процес робіт: Як завжди, при роботі з електропроводкою, з приєднаними до неї елементами, слід від’єднати мінусову клему АКБ.Область розташування пристрою досить обмежена тому варто озброїтися зручним, компактним підручним інструментом.

Перед тим як демонтувати сам датчик, слід акуратно висмикнути контактну колодку з його корпусу. Щоб це зробити трохи відігніть пластиковий фіксатор від корпусу самого виробу і одночасно потягніть фішку на себя.Далее, візьміть головку і відкрутіть болт кріплення.

Прикладіть необхідне зусилля, витягаючи деталь на себе. Вийміть з посадкового гнізда. Якщо корпус не піддається (прикипів) акуратно розхитати його з боку в сторону.В разі виявлення забруднень посадкового місця і його отвори, зробіть зачистку поверхні за допомогою ветоші.Обратная установка здійснюється способом аналогічним процесу зняття тільки в дзеркальній послідовності.

Процес діагностики автомобіля LADA Priora з використанням бортового комп’ютера

В першу чергу потрібно знати, як скинути параметри за допомогою кнопки для скидання всіх добових показників пробігу. Вона розташована на панелі приладів. Необхідно натиснути на цю кнопку і, продовжуючи утримувати, одночасно з цим потрібно включити за допомогою ключа запалювання.

У цей час, на початку процесу діагностики, всі стрілки на датчиках і приладах повинні будуть показати стрибок від мінімального до самого максимального показника, одночасно в цей момент на рідкокристалічному дисплеї повинні будуть показані всі необхідні показники і помилки для перевірки авто.

Якщо в цей момент будь-яка стрілка не показала правильного руху або будь-яке положення на дисплеї висвітилося, то потрібно перевірити датчики і системи автомобіля на помилки. Також не варто забувати перевіряти і сам дисплей на наявність несправностей, т.к.

Тепер в цьому ж режимі самостійної перевірки автомобіля потрібно натиснути двічі на будь-яку кнопку, яка відповідає за перемикання режиму роботи бортового комп’ютера. Після цих дій на рідкокристалічному екрані бортового комп’ютера повинні будуть з’явитися певні цифри. Це і є коди помилок LADA Priora.

 • Цифра 2 з’являється, якщо спостерігається досить сильна напруга в бортовій системі контролю.
 • Цифра 3 говорить про виникають якісь проблеми в роботі датчика, який відповідає за свідчення наявності палива в паливному баку.
 • Якщо починаються проблеми з рідиною, яка відповідає за охолодження (можуть бути неточними свідчення її температури), то на дисплеї з’являється цифра 4.
 • При збої в системі роботи датчиків, що відповідають за показники температури повітря поза автомобілем, може з’явитися цифра 5 на екрані.
 • Через перегріву двигуна в коді з’являється цифра 6.
 • Число 7 з’явиться тільки тоді, коли критично знизиться рівень тиску масла.
 • При проблемах в системі гальмування з’являється цифра 8.
 • Якщо акумулятор розрядився, то на дисплеї бортового комп’ютера виникає цифра 9.
 • У деяких випадках з’являються не цифри, а буква Е. Це означає, що виникли збої в інформаційному пакеті, який був закладений в EEPROM.

Набагато більш точні і достовірні дані при перевірці автомобіля на несправності можна отримати, якщо використовувати окремо що підключається обладнання. Але впровадження таких інструментів і приладів дає зашифровані свідчення, тому, щоб правильно зрозуміти і знайти всі несправності в автомобілі, потрібна розшифровка даних, отриманих від пристроїв діагностики.

Звичайно, виробники могли вчинити простіше для російськомовних автолюбителів. Можна було б писати на екрані пристрою після діагностики «замініть клапан адсорбера», але замість цього на дисплеї можна буде знайти тільки шифр у вигляді р0441, а код р0130 з’явиться тільки через неполадки з кисневим датчиком.

Але проблема полягає в тому, що LADA Priora випускається не тільки на вітчизняний ринок, вона виробляється і для продажу в інших країнах. Тому була створена така класифікація автомобільних неполадок і їх код на перевірочному пристрої.

У програму простіше прописати тільки певну кількість універсальних кодів, ніж для кожного національного ринку вводити свої мовні дані. В результаті можна подивитися на певний код на дисплеї і легко визначити суть проблеми в авто, використовуючи список, де перераховані всі зашифровані коди. Для позначення кодів помилок на автомобілі LADA Priora використовується спеціальний шифр. Цей шифр включає в себе:

 • літерний код несправності;
 • цифровий код місця несправності в конструкції автомобіля.

Буква «С» присутній на екрані тільки при наявності збоїв в електронній системі автошасі. Якщо виникають комбіновані помилки в декількох робочих системах автомобіля, то на дисплеї виникне буква «U». Після літерного позначення слід цифровий.

Нульовий показник позначається кодом OBD-2. Цифри 1 і 2 показують код компанії, а третя цифра відповідає за резервний шифр-код. Наступний набір цифр умовно показує місце, де виявлені при діагностиці помилки. Нульовий код говорить про систему вихлопів. Цифра 1 вказує на паливну систему, цифра 2. на систему подачі повітря.

Якщо є несправності в запалюванні, то з’явиться цифра 3. При проблемах з додатковим контролем виникає цифра 4. Якщо є несправності в холостому ході, то за це відповідає цифра 5, а при проблемах в ЕКУ виникає цифра 6. З трансмісією пов’язані цифри 7 і 8. Загалом коді найостанніші дві цифри показують номер помилки в роботі.

особливості роботи

Робота пристрою ґрунтується на ефекті Холла. Принцип вимірювання будується на принципах провідності, змінності її рівня в залежності від наближення або віддалення металевих виробів. З цієї причини робоча, чутлива частина датчика заведена в шків приводу генератора.

Коди проблем з повітряної і паливними системами

Р0030 означає, що порвався кабель датчика, який відповідає за нагрівання кисню. Обрив розташований до системи нейтралізації вихлопного газу. Якщо закоротити кабель того ж датчика на масу, то виникає код Р0031. При обриві ланцюга після нейтралізатора з’явиться в кінці коду цифра 6.

Якщо є проблеми зі слабким сигналом дросельної заслінки, то з’являється код Р0122, а сильний. Р0123. Якщо неполадки з кисневим пристроєм, то з’являється Р 0130 помилка. При Р0133 відповідь на суміш приходить повільно, при виникненні помилки Р0134 пристрій не працює.

Якщо не виникає іскра у всіх циліндрах або тільки в одному з них, то може з’явитися код від Р0300 до Р0304. Якщо поламалися пристрої детонації, то код Р0326. При слабкому сигналі в тому ж місці код Р0327, а при занадто сильному код закінчується цифрою 28.

Якщо виникли проблеми з коленвалом, код Р0335, при цьому: 0336. показники вийшли за межі; 0337. замикання; 0338. обрив в мережі. Помилки Р0342. від датчика фаз надходить слабкий сигнал, а при Р0343. занадто сильний. Але якщо в кінці буде число 46, то дані вийшли далеко за межі допустимих меж. Якщо проблеми з котушками і циліндрами, то це коди Р0351-Р0363.

Помилка р0422 говорить про поломку в нейтралізаторі. Якщо виникла ситуація з появою на дисплеї напису «помилка 0422», це може свідчити про зменшення ефективності нейтралізатора нижче допустимого порогу, а при коді 0441 помилка сигналізує про проблеми з повітряними клапанами. При кодах 0480 і 0481 неполадки в вентиляторі.

Поширені несправності датчика коленвала Пріори

 • зовнішніми механічними пошкодженнями;
 • поломкою чутливого елемента (напівпровідника);
 • проблемою з електропроводкою.

Коды неисправностей. Как их расшифровать.

У першому випадку пошкодження можуть з’являтися в результаті непрофесійних технічних робіт, банального пошкодження корпусу датчіка.Во другий ситуації відбуваються порушення внутрішніх елементів ДПКВ. Наприклад, обрив проводів обмотки, замикання індуктивної котушки, несправність підсилювача-компаратора в результаті перепадів напруги в бортовій мережі автомобіля.

Третій поширений випадок характеризується різними обривами проводки, яка передає сигнали з ДК до електронного блоку управління. В результаті впливу високих температур і агресивного середовища, діагностуються випадки окислення контактної фішки пристрої.

 • Після початку руху автомобіля, через деякий час починаються посмикування, просідання потужності. За відчуттями симптоми нагадують ситуацію, коли закінчується паливо. Крім того, часто автомобіль просто глухне, але його, можливо, завести знову.
 • Один з найбільш явних, поширених ознак це коли авто відмінно заводиться, працює близько двадцяти хвилин після чого ДВС глухне, а всі подальші спроби завести двигун безрезультатні. Працездатність відновлюється через деякий час (коли двигун охолоне). Далі на машині можна їхати деякий час, після чого вищенаведена ситуація дзеркальним чином повторюється.
 • Мотор глухне або погано стартує в умовах поганої, вологої погоди. Схожі проблеми виникають після їзди по глибоких калюжах і сирим ділянкам автодорогі.Прі появі вищевказаних ознак несправностей датчика коленвала Priora не поспішайте міняти елемент на новий виріб. Насамперед проведіть ретельне дослідження пристрою за допомогою комп’ютерної діагностики, використання мультиметра. При появі проблем пов’язаних з датчиком, на приладовій панелі автомобіля висвічується помилка. Дві найбільш популярні помилки діагностуються як: «низький або високий рівень сигналу датчика». Для перевірки ланцюгів, електропроводки, висновків, робляться заміри за допомогою мультиметра.

Де знаходиться датчик коленвала Priora

Пристрій, розташовується в підкапотному просторі поруч з масляним фільтром. Корпус датчика кріпиться за все одним болтом на «10» в спеціальному гнізді праворуч від шківа приводу генератора.

Помилки в системі холостого ходу і ЕКУ LADA Priora

Р0500. несправність в датчику, який відповідає за швидкість. При останній цифрі 6 обертів низькі, а при 7. високі. При 11 регулятор зламався, а при 60. низька напруга, при коді 62. воно занадто низьке. Цифри ліворуч 63 свідчать про високу напругу.