Ключ карта Renault Kaptur заміна батарейки

Як поміняти батарейку в брелоку Renault Kaptur

У цій статті автомастер Олексій Бакулін спілкується з читачами на тему «Як поміняти батарейку в брелоку Renault Kaptur?».

Встановлена ​​з заводу батарейка в ключі-картки на Renault KAPTUR служить близько двох років, після чого ключ починає погано реагувати на натискання кнопок і дальність його дії падає. Це означає, що прийшла пора міняти батарейку в ключі.

У ключі встановлена ​​батарейка CR2032, вона досить поширена, використовується в багатьох ключах, тому проблем з її пошуком і покупкою не виникне.

 • GP Lithium CR2032 від 70 руб
 • Duracell CR2032 від 120 руб
 • ROBITON R-CR2032 від 30 руб
 • Energizer CR2032 від 75 руб
 • Varta CR2032 від 90 руб

Будь-яка із зазначених вище батарейок підійде для заміни в ключі карті на Каптур. Із заводу як правило встановлювалися батарейки фірми Maxell.

Отже, беремо ключ і натискаємо збоку на білу кнопку як показано на фото

Далі жалом ключа піддягаємо пластикову заглушку як на фото і відкриваємо її.

Тепер акуратно витягуємо стару батарейку і встановлюємо нову точно так же. Після установки збираємо ключ і перевіряємо його працездатність.

Ніяких додаткових маніпуляцій після заміни батарейки в ключі робити не потрібно.

Поділитися «Заміна батарейки в ключі Renault KAPTUR»

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Як на наступний же день а / м мене порадував незнайомим досі повідомленням:

Розкрив ключ (для цього треба витягнути залізний ключ-букву-Ге і підколупнути пластикову заглушку):

І добре, що там стоїть батарейка CR2032. така зазвичай коштує на материнських платах в компах:

Взяв у дружини нову (благо у неї завжди є, тому що вона IT адмін) І двох років не минуло треба буде покласти одну запасну в машину. нехай лежить, місця не займає

Скільки пробіг і років а / м? Або залежності немає, і просто «так лягла карта»?

Третій рік автомобілю. найперший в місті і другий в Челябінській області.

Тобто раз в півтора року заміна, нда, не довго живе батарейка

Чет слабка батарейка, у мене Aveo 6 років вже, жодного разу батарейку не міняв, до сих пір працює, хоча там немає без ключового доступу.

Чет слабка батарейка, у мене Aveo 6 років вже, жодного разу батарейку не міняв, до сих пір працює, хоча там немає без ключового доступу.

Може саме тому, що немає безключового доступу вона у тебе 6 років стоїть? Не замислювався? В ключ-карті батарейка завжди в режимі очікування.

Вот вот зима скоро я «цвяхи» взув а до вихідних 11 ось тобі бабуся і Юріїв день.Я батарейку в капшук положіл.В теплі буде себе надійніше відчувати. Тижнів зо два тому, сидячи в машині з’являвся напис ключ-картка не визначена. хоча в машині сіжу.Батарейку змінив, більше напис не появлялась.Запасная в гаманці.

У нас сніг не на довго. так, підбадьорити людей, натякнути. зима мовляв скоро!

Для заміни батарейки в ключ-карті Renault необхідно витягнути механічний ключ,

для цього натиснути кнопку на торцевій частині (1)

Далі підколупнути круглу кришку і замінити батарейку

Елемент живлення CR 2032 3V (виробник не важливий, все «живуть» приблизно однаковий час)

як у фотошопі прибрати білий фон і замінити його на прозорий або на будь-який інший

Як самому замінити батарейку в ключі Renault.

Ключ карта Renault. Ремонт. Дрібні гроші

Інструменти з NC 559 (флюс з Китаю). (ОГЛЯД-.

Прописати ключ карту Renault Megane, дублікат ключа запалювання, нарізка ключа для автомобіля Renault

Заміна батарейки в чіп мапі Renault Laguna 2, Еспейс, Вів Сатіс Change the battery

Як замінити батарейку в ключі Renault Laguna 2, Еспейс, Вів Сатіс Заміна батарейки в ключі Renault самостояте

Як замінити батарейку в ключі-картці Renault

Як замінити батарейку в ключі-картці Renault

Як замінити іконки предметів в Dota 2 моя швидкість інтернету

Як самому замінити батарейку в ключі Renault.

“Вільні руки

Це дуже зручна опція, якою оснащуються деякі комплектації французького кросовера. При наявності такої, біля автомобіля немає необхідності натискати на клавішу, щоб відкрити паркетник. Потрібно тільки натиснути на кнопку, що знаходиться на дверній ручці, і машина розблокується, що дуже актуально, якщо діставати карту з кишені незручно.

Якщо натиснути на кнопку відкривання багажника, що знаходиться на п’ятій двері, машина розблокується повністю.

Відмикання і замикання

Це один з найважливіших моментів, які варто враховувати, щоб не кинути машину відкритою.

Відмикання дверей та інших елементів, що супроводжується одноразовим миготінням поворотників.

Замикання дверей та інших елементів, що супроводжується дворазовим миготінням поворотників.

ВАЖЛИВО! Якщо двері або кришка багажника перед замиканням була закрита недостатньо щільно, або якщо ключ-карта Каптур вже в зчитувальному пристрої, після замикання спрацює відмикання замків без миготіння поворотников.

Коментарі 40

Через два роки села батарейка, точніше вийшла інформація на приладовій панелі.Батарейку замінив, але з приладової панелі даний напис на ісчезает.Надо щось робити або саме з часом піти?

Може другий комплект ключів з собою? У мене зникла відразу

Другий у жени.После поїздки, напис зникла.

Якщо сяде. просто перестане працювати безключевого. Досить відкрити двері з ключа і увіткнути карту в роз’єм. Все буде заводитися і штатно працювати.

вже рік висить таке повідомлення, але начебто на швидкість не впливає) хоча замінити то треба, раптом в самий невідповідний момент сяде)

Ну в коментарях з’ясували, що це не страшно. Сяде, дак сяде. Поїдете, та й купіть нову

Мені вистачило батарейки на 1 рік 4 місяці

Не чего не говори напокупали потім з батарейками мучаються

Собі поставив таку ж батарейку, рідна прожила рік і кілька днів.

Рекомендую взагалі вийняти батарейку, щоб відключити функцію вільні руки, а значить не дати викрадачам шансу перехопити за допомогою радіо вудки сигнал і розкрити / викрасти авто.

Буде тільки геморойно відкривати і закривати пасажирські двері якщо звичайно не встановлена ​​не штатна сигналка.

Те, що показує вольтметр без навантаження, мало що говорить про стан батарейки. При передачі сигналу вона напевно просаживается до набагато меншої напруги. Більш зрозумілу картину може дати завмер струму короткого замикання (головне. недовго, інакше батарейка зовсім помре). Але який повинен бути струм КЗ для брелка. не можу сказати. У материнках, де ця ж батарейка використовується для биоса, досить 0.3-0.5 А (і батарейка з брелка явно прожила б там набагато довше), але брелка для передачі сигналу потрібно явно більше.

І батарею для заміни краще брати з написом heavy duty, якщо такі CR2032 взагалі бувають.

ключ, карта, renault, kaptur, батарейка

Скільки разів міняв ці батарейки на материнках, нова з упаковки батарейка показує від 3,1- 3,3 V. Та й яка тут навантаження, ще питання дальність то сигналу ні дуже велика! У нашому випадку вона може і сяде швидше від морозу, якщо тягати ключ в сумці або в барсетці. Ну можна ще водою залити ключ і кз влаштувати Я в кишені зазвичай тягаю, що не мерзне))

ключ, карта, renault, kaptur, батарейка

Дивно звичайно, зазвичай такий батарейки вистачає більше ніж на рік, вона ж начебто літієва повинна бути. Цешкой НЕ міряли скільки на ній вольт залишилося? Цікаво взагалі як зчитує авто, скільки там напруги залишилося, що б послати нам це повідомлення. В принципі наше авто можна і без цієї батарейки експлуатувати, на чіп вона ніяк не впливає, навіть якщо стоїть сигналка ліва

Дак вистачило на 1 рік і 3 місяці трохи більше.

А про сигналку. Батарейка Там не розряджається, там якось криво встановлюють на зразок і мізки вважаю, що ключ-карта розряджена, а по факту немає

Дивно звичайно, зазвичай такий батарейки вистачає більше ніж на рік, вона ж начебто літієва повинна бути. Цешкой НЕ міряли скільки на ній вольт залишилося? Цікаво взагалі як зчитує авто, скільки там напруги залишилося, що б послати нам це повідомлення. В принципі наше авто можна і без цієї батарейки експлуатувати, на чіп вона ніяк не впливає, навіть якщо стоїть сигналка ліва

Додав в основний пост. Що за херня сталася, чому він вирішив, що батарейка розряджена?)

Компанія Renault вже досить давно оснащує свої моделі ключ-картами, які замінили звичні всім ключі запалювання. А тому варто детально розглянути всі особливості ключ-карти Renault Kaptur, щоб в процесі експлуатації авто не виникало ніяких проблем і сюрпризів.

Що це?

Ключ-карта Renault Kaptur зовні являє собою невеликий пластиковий прямокутник з 4-ма клавішами з лицьового боку і однією кнопкою з торця. У перший час це навіть незвично, але потім переважна більшість володарів французького кросовера звикають до неї і відзначають численні переваги такого формату.

 • Відмикання дверей та інших елементів, що відкриваються.
 • Замикання дверей та інших елементів, що відкриваються.
 • Включення салонного освітлення (дистанційно).
 • Запуск мотора (дистанційно) або замикання і відмикання п’ятих дверей, що залежить від комплектації кросовера.

Крім того, в самій ключ-карті Renault Kaptur є звичний всім вбудований ключ, який при необхідності можна вийняти.

Зона дії

В офіційному мануале моделі це питання висвітлено розпливчасто. Чітке відстань, на якому працює чіп, не вказано. Написано лише те, що зона залежить від зовнішніх умов.

Що стосується досвіду експлуатації, то стає ясно, що ключ-карта Каптур може «брати» на достатній відстані, наприклад, з 9 або 10 поверху будинку. Але все дійсно залежить від умов.

Ключ карта розряджена Renault Kaptur

Дуже часто зустрічав і тут на драйві і в групах ВК таке питання: “Допоможіть, вилізло повідомлення” Ключ-карта розряджена “, що робити і чому так рано, машині тиждень / місяць і т.д.” і майже завжди відповідь була однозначною. неправильна установка додаткової сигналізації поверх штатної.

Але на моїй машині не встановлено жодних сигналізації, крім штатної. А значить настав час просто змінити батарейку в моєму ключі. Розумію, що на такому брелоку можна проїздити ще місяць або більше, але вирішив не ризикувати з цим

Батарейка може несподівано зробити як на картинці вище, а ідея їхати за ним додому за другим ключем мене ніяк не приваблювала.

Отже: розбираємо штатний ключ і дивись що ж там за звір сидить:

У мене була батарейка Maxell. CR 2032 3v.

Встановлюємо нову. І все як не дивно працює

Можна сказати моє рідкісне втручання в автомобіль завершилося з успіхом =)

Разом: батарейка в моєму основному ключі прожила 1 рік і 3 місяці експлуатації і 23 000 км. В основному машина відкривалася в режимі “вільні руки” не виймаючи з кишені куртки ключ-карту. Іноді взимку використовую функцію дистанційного запуску. Не знаю багато це мало, але ціна питання дозволяє не замислюватися про це

ключ, карта, renault, kaptur, батарейка

А тепер найцікавіше АБСОЛЮТНО незрозуміло з чого машина вирішила, що батарея ключ-карти розряджена За порадою Руслана (barmik) перевірив цешкі заряд і отримав 3.01 вольта на старій батарейці.

Відмикання і замикання

Це один з найважливіших моментів, які варто враховувати, щоб не кинути машину відкритою.

Відмикання дверей та інших елементів, що супроводжується одноразовим миготінням поворотників.

Замикання дверей та інших елементів, що супроводжується дворазовим миготінням поворотників.

ВАЖЛИВО! Якщо двері або кришка багажника перед замиканням була закрита недостатньо щільно, або якщо ключ-карта Каптур вже в зчитувальному пристрої, після замикання спрацює відмикання замків без миготіння поворотников.

Що це?

Ключ-карта Renault Kaptur зовні являє собою невеликий пластиковий прямокутник з 4-ма клавішами з лицьового боку і однією кнопкою з торця. У перший час це навіть незвично, але потім переважна більшість володарів французького кросовера звикають до неї і відзначають численні переваги такого формату.

 • Відмикання дверей та інших елементів, що відкриваються.
 • Замикання дверей та інших елементів, що відкриваються.
 • Включення салонного освітлення (дистанційно).
 • Запуск мотора (дистанційно) або замикання і відмикання п’ятих дверей, що залежить від комплектації кросовера.

Крім того, в самій ключ-карті Renault Kaptur є звичний всім вбудований ключ, який при необхідності можна вийняти.

Сигнал про розряд батареї на приладовій панелі

Про наближення розряд батареї водієві повідомить приладова панель відповідним сигналом. Не завжди напис перекладається на російську, тому варто в обов’язковому порядку перевести покажчик, адже він може стосуватися харчування вашого чіп-ключа.

Хоча бувають випадки довільного загоряння попередження. Тут вже самі визначайте, чи могла ваша батарейка, розрахована на 2 роки, встигнути розрядитися на поточний момент.

Розбираємо ключ-карту для заміни батарейки в Renault Kaptur

 • Ключ-карта будь-якого зразка від виробника «Renault» містить на бічній своєї частини спеціальну кнопку. При її натисканні звільняється стандартний металевий ключ для відкривання дверей в екстрених ситуаціях.
 • Утримуючи в одній руці чіп-ключ, а в інший металевий його аналог починаємо процес безпосереднього вилучення батарейки. Металевим ключем піддягаємо кришку відсіку, яку дуже добре видно не озброєним оком: вона круглої форми. Попутно притримуємо кришку легким натисканням на неї. Орієнтуємося на паз між кришкою від батарейки і корпусом ключа.
 • Підчепити батарейку нам знову допоможе наш імпровізований «інструмент». Коли акумулятор вилучено, на його місце залишається встановити новий.
 • Упевнившись в правильності положення батарейки до контактів, закриваємо кришку до характерного клацання, який вкаже на повне зіткнення з засувками. Вставляємо наш вилучений ключ назад в нішу.

Після пророблення таких маніпуляцій ваш ключ-карта знову буде працювати в колишньому режимі. Є сенс перевірити силу заряду батарейки, яку вилучили, адже не завжди причина непрацюючого чіп-ключа криється в ній. Якщо чіп-ключ не заробив, скористайтеся запасним, що визначить справжню причину в виниклої проблеми.

Зона дії

В офіційному мануале моделі це питання висвітлено розпливчасто. Чітке відстань, на якому працює чіп, не вказано. Написано лише те, що зона залежить від зовнішніх умов.

Що стосується досвіду експлуатації, то стає ясно, що ключ-карта Каптур може «брати» на достатній відстані, наприклад, з 9 або 10 поверху будинку. Але все дійсно залежить від умов.

Блокування

Ключ-карта Renault Kaptur відповідає і за блокування машини. Це здійснюється трьома варіантами:

 • Треба трохи відійти від автомобіля, і він автоматично заблокується, за умови, що всі двері і багажник закриті. Блокування супроводжується звуковим сигналом і дворазовим миготінням поворотників.
 • Необхідно натиснути на кнопку, розташовану на дверній ручці, при цьому карта повинна бути поруч з машиною.
 • Натиснути на клавішу на самій карті. Блокування супроводжується дворазовим миготінням поворотників.

батарея

Для цього потрібно вийняти ключ із карти і зняти пластикову кришку. Після вийняти круглу батарейку, натискаючи на неї з одного боку і піддягаючи з іншого. Потім поставити нову, беручи до уваги модель батарейки і полярність. Збірка відбувається в зворотному порядку.

Як видно, якщо ключ-карта Renault Kaptur розряджена виправити ситуацію нескладно.

Запобіжні заходи у випадку потрапляння вологи

З огляду на пристрій батарейок, вони схильні до впливу надмірної вологості. Не виключається ймовірність короткого замикання в випадки потрапляння вологи на внутрішні контакти. З людиною в даному випадку нічого не станеться, а ось радіосигнали перестануть випромінюватися.

Необхідно знову вдатися до способу розбору ключ-карти. Дістаньте батарейку і залиште її поза ключа на деякий час. Коли візуально всі контакти просохнуть, батарейку поміщаємо назад. Тепер чіп-ключ має запрацювати без зайвих проблем. Якщо спостерігаються збої, то залишається замінити пристрій новим.

Відмикання і замикання

Це один з найважливіших моментів, які варто враховувати, щоб не кинути машину відкритою.

Відмикання дверей та інших елементів, що супроводжується одноразовим миготінням поворотників.

Замикання дверей та інших елементів, що супроводжується дворазовим миготінням поворотників.

ВАЖЛИВО! Якщо двері або кришка багажника перед замиканням була закрита недостатньо щільно, або якщо ключ-карта Каптур вже в зчитувальному пристрої, після замикання спрацює відмикання замків без миготіння поворотников.

Що це?

Ключ-карта Renault Kaptur зовні являє собою невеликий пластиковий прямокутник з 4-ма клавішами з лицьового боку і однією кнопкою з торця. У перший час це навіть незвично, але потім переважна більшість володарів французького кросовера звикають до неї і відзначають численні переваги такого формату.

 • Відмикання дверей та інших елементів, що відкриваються.
 • Замикання дверей та інших елементів, що відкриваються.
 • Включення салонного освітлення (дистанційно).
 • Запуск мотора (дистанційно) або замикання і відмикання п’ятих дверей, що залежить від комплектації кросовера.

Крім того, в самій ключ-карті Renault Kaptur є звичний всім вбудований ключ, який при необхідності можна вийняти.

“Вільні руки

Це дуже зручна опція, якою оснащуються деякі комплектації французького кросовера. При наявності такої, біля автомобіля немає необхідності натискати на клавішу, щоб відкрити паркетник. Потрібно тільки натиснути на кнопку, що знаходиться на дверній ручці, і машина розблокується, що дуже актуально, якщо діставати карту з кишені незручно.

Якщо натиснути на кнопку відкривання багажника, що знаходиться на п’ятій двері, машина розблокується повністю.

батарея

Для цього потрібно вийняти ключ із карти і зняти пластикову кришку. Після вийняти круглу батарейку, натискаючи на неї з одного боку і піддягаючи з іншого. Потім поставити нову, беручи до уваги модель батарейки і полярність. Збірка відбувається в зворотному порядку.

Як видно, якщо ключ-карта Renault Kaptur розряджена виправити ситуацію нескладно.

Зона дії

В офіційному мануале моделі це питання висвітлено розпливчасто. Чітке відстань, на якому працює чіп, не вказано. Написано лише те, що зона залежить від зовнішніх умов.

Що стосується досвіду експлуатації, то стає ясно, що ключ-карта Каптур може «брати» на достатній відстані, наприклад, з 9 або 10 поверху будинку. Але все дійсно залежить від умов.

застосування ключа

У деяких випадках господарям паркетника доводиться користуватися вбудованим ключем. Як правило, це такі ситуації:

 • Разраженной батарейка в чіпі або АКБ автомобіля;
 • Функціонування іншого приладу на частоті карти;
 • Сильні електромагнітні перешкоди.

Щоб витягти ключ, необхідно з торця ключ карти-Renault Kaptur натиснути на невелику клавішу, після чого потягнути сам ключ.

Після відкривання машини ключем, його необхідно вставити назад в карту, після чого вставити сам чіп в зчитувальний пристрій і завести мотор.

Блокування

Ключ-карта Renault Kaptur відповідає і за блокування машини. Це здійснюється трьома варіантами:

 • Треба трохи відійти від автомобіля, і він автоматично заблокується, за умови, що всі двері і багажник закриті. Блокування супроводжується звуковим сигналом і дворазовим миготінням поворотників.
 • Необхідно натиснути на кнопку, розташовану на дверній ручці, при цьому карта повинна бути поруч з машиною.
 • Натиснути на клавішу на самій карті. Блокування супроводжується дворазовим миготінням поворотників.

Ключ карта з функцією вільні руки

Компанія Renault вже досить давно оснащує свої моделі ключ-картами, які замінили звичні всім ключі запалювання. А тому варто детально розглянути всі особливості ключ-карти Renault Kaptur, щоб в процесі експлуатації авто не виникало ніяких проблем і сюрпризів.