Камера заднього виду на авто яку вибрати

Вибираємо для автомобіля камери заднього виду

Напевно у багатьох автомобілістів бувало. акуратно здаєш при паркуванні заднім ходом, як раптом звучить тихий, але несамовитий скрип Звідки взявся цей пеньок (стовпчик, високий бордюр, лава)?

Подібних проблем можуть уникнути, ті, у кого буде встановлена ​​спеціальна камера заднього виду. Тепер їх продається безліч. як дешевих, так і престижно дорогих.

Перше, про що варто знати. це форм-фактор. Дивним чином, навіть універсальні автомобільні камери теж мають різноманітні розміри, плюс на увазі різноманітний монтаж. Наприклад, у продажу зустрінеш як камери з фіксацією на кронштейні, так і апарати, які врізають в бампер, або пластикову накладку у кришки багажника.

Друге. зверніть основну увагу на горезвісний кут оглядів паркувальної камери. У більшості випадків, ніж кут більше, тим, зрозуміло, краще. Втім, іноді потрібно зробити застереження: при надто великому куті заднього огляду без будь-якої додаткової обробки орієнтуватися буде складніше, тому що втрачається розуміння реальності на зображенні, і вона стає занадто линзовой. При зовсім вузькому огляді втрачається сенс самої установки камери заднього виду. До речі, будьте уважні: деякі виробники вказують діагональну величину кута огляду, мабуть, так його значення здається більш привабливим.

Паркувальні камери STREETSTORM. відмінне пристрій за свою ціну!

Та сама «лінзовий» зображення не перевищує тієї межі, коли розібратися в зображенні стає незручним. Хоча розміри камер STREETSTORM невеликі, їх кронштейни завжди зафіксовані жорстко (збити орієнтацію обладнання вдасться лише силовим методом). Регулювання нахилу (підгинання) відбувається один раз при першій установці. Камери повинні висіти головами вниз, інакше картинки виявляться перевернутими. Виразний варіант кріплення не передбачений.

Компактні камери PARKVISION з багатим вибором варіантів установки!

Как выбрать парковочную камеру в 2018? Полезные советы и особенности. Камеры заднего вида.

Камери PARKVISION. найменші на ринку, що, безумовно, відноситься до їх великим перевагам. За конструкцією вони являють собою так звані «жолуді», закріпити які можна навіть на болт будь-якого номерного знака. Крім кронштейнів передбачений виразний монтаж в стінку товщиною 4-7 мм. Незаперечна гідність паркувальних камер PARKVISION. найширший кут огляду, величину якого навіть в описах «скромно» вказують лише по середній осі зображення. За рахунок мінімальної «лінзовий» картинки по верхньому і нижньому краях, чіткий огляд шляху не залишає сліпих зон з боків бампера.

Камери ALPINE HCE. широкі кути огляду і адекватна геометрія зображення!

Камери ALPINE мають Нехай не максимальний (для всемодельних тестів) горизонтальний кут огляду, але все ж достатній для неспотвореної геометрії картинки. По вертикалі кут огляду якраз рекордний, так що видно проекція і під бампером, і навіть огляд парковки в перспективі. В результаті парковка виконується безпечніше і впевненіше.

«Задні» камери ALPINE непогано працюють вдень. детальність майже ідеальна. Нічним режиму їм нічим виділитися з середнячків (до того ж зображення містять невеликі шуми). В цілому ж, камери цієї марки часто визнають кращими в своєму типовому сегменті.

Купити камеру заднього виду. значить паркуватися з комфортом!

Які додаткові висновки потрібно зробити при детальному вивченні камер заднього виду? Головне. обережніше ставитися до красивих цифрам в описах. Звернути увагу на рядок в таблиці «Мінімальна освітленість» і порівняти його з скріншот нічних режимів. Поняття «мінімальне» у кожного виробника різний, що не завжди дозволяє порівнювати камери на прилавку, що називається в лоб.

Основне питання. кут огляду. Якщо обладнання підключається через блок обробки, який розтягує картинку по кутах (роблячи зображення досить широким, але зберігаючи адекватну геометрію), то це варто своїх грошей. Хоча, щоб зображення не розчарувало, не обов’язково вибирати «завеликий» цінник.

Хочу зазначити, що це дійсно потрібне додаткове пристрій. Особливо для мікроавтобусів та інших авто, в яких в огляді через дзеркало існують «мертві» зони. Після установки на свій вантажний Ford transit камери заднього виду, у мене немає проблем з паркуванням і під’їздом до місця навантаження заднім ходом.

Дійсно дуже потрібна річ, наш автомобіль оснащений камерою заднього виду, і в деяких моментах, наприклад, вузька парковка, він просто ставати паличкою-виручалочкою.

У мене гольфик прям як на фотографії вгорі)) Після того, як я другий раз пом’яла задній бампер на ньому, чоловік вирішив поставити камеру заднього виду. Врізали її в бампер, якраз по центру. Вийшло досить-таки непомітно і акуратно. Але очікування не виправдалися. Я б не сказала, що мені стало набагато зручніше і простіше користуватися заднім ходом. До специфічного куту огляду з розташованої в такому місці камері теж звикнути ще треба. Загалом, я за звичкою користуюся дзеркалами при русі назад. А камера, так, працює без нарікань і включається автоматично кожного разу при включенні задньої передачі.

Прогрес не стоїть на місці, і камери заднього виду в даний момент. це необхідний мінімум безпечної їзди. Краще мати камери кругового огляду. Але наявність камер зовсім не означає, що потрібно втратити пильність і довіритися камерам повністю. Камери не звільняють від перегляду в дзеркала заднього виду. Не варто втрачати навик парковки «по-старому». У дощ, сніг, бруд камери забризкуються. і перестають бути помічниками.

Камера заднього виду. профілактика частини аварій. Часто буває, коли паркуешься вночі, особливо під час дощу Де-небудь в незнайомому місці. Тут камера просто рятує. Особливо якщо машина велика. Корисна штука!

Вибираємо камеру заднього виду на машину

Знаєте, що камера заднього виду, тим більше з монітором, повинна бути обрана правильно? Підібрати її складно, а то й знати деяких нюансів. Потрібно розбиратися в тому, чи всі вони однаково знімають вночі і вдень, а також бути здатним не загубитися в різноманітті моделей від виробників, буквально заполонили ринок своєю продукцією. Що ж робити, як діяти в такій ситуації? спробуємо розібратися.

Вибрати відеокамеру заднього виду означає не тільки обзавестися частиною системи паркування автомобіля, але і підібрати такий варіант, який разом з іншими елементами давав би ясну і чітку картину того, що відбувається. І цю камеру слід підібрати таким чином, щоб вона була несприйнятлива до різких змін погодних умов, мала просту систему монтажу і т. Д. Можна вибрати модель універсальну, так як вона легко встановлюється, але такий прилад має масу недоліків.

Почнемо з того, що сьогодні на ринку продукції є величезна кількість різноманітних камер заднього виду для машин. Це можуть бути:

 • універсальні моделі, які встановлюються в місця, спеціально для них призначені;
 • пристрою, які продаються разом з номерний рамкою (сюди ж вони і вбудовуються);
 • штатні камери заднього виду, розроблені спеціально під конкретну модель авто.

Як і у перших різновидів, так і у других і третіх є свої переваги і недоліки. Наприклад, універсальні моделі мають просту конструкцію, внаслідок чого їх можна вмонтувати в будь-яке місце. Формою такі камери являють собою метелика, яку можливо на шурупах прикріпити до будь-якої горизонтальної поверхні. З переваг таких пристроїв можна виділити тільки низьку ціну.

А недоліків маса: слабкий захист від пошкоджень, погана картинка, відсутність можливості зміни кута.

Існують і інші типи універсальних камер, які фіксуються в задній бампер. Вони наділені в своїй більшості інфрачервоним підсвічуванням, яка забезпечує картинку в повній темряві.

Але і у цій моделі є недоліки: потрібно свердлити бампер, пристрій може легко пошкодитися, якщо бампер стикнеться з перешкодою при аварії, і у неї незручний кут нахилу по відношенню до горизонту.

Особливу дзеркало заднього виду

Деякі автовласники купують дзеркало заднього виду з камерою, що також є зручним варіантом. Таке дзеркало кріпиться за допомогою штатива на звичайне і займає мало місця.

Корпус такого дзеркала виготовлений буває з дуже міцного матеріалу, який захищає від випадкових ушкоджень. Відмінна функціональність і зручність у використанні є достоїнствами такого аксесуара.

Існує і таке дзеркало, в яке вбудований відеореєстратор з камерою заднього виду. Це новинка серед дзеркал, і її відрізняє невисока ціна і величезні можливості. Також накладається на штатний дзеркало заднього виду і має власний монітор з 10,9-сантиметровим розміром дисплея.

На відео. огляд дзеркала заднього виду з камерою:

Модель, вбудована в рамку номерного знака

Тепер про пристрої, що вбудовуються в рамку номерного знака. Це найпростіший і оптимальний варіант вибору автомобільної камери заднього виду, так як не вимагає установки. Пристрій вже вбудовано в раму і власникові не доведеться думати про те, як провести монтаж. Найчастіше при установці багато надчутливі моделі псуються, так як дуже сприйнятливі до пошкоджень різного роду, а тут все в порядку.

Крім того, установка камери з номерний рамою виключає необхідність що-небудь свердлити в автомобілі, дає можливість власнику автомобіля самому змінювати кут огляду по відношенню до горизонту і має масу інших, не менш важливих переваг.

Така модель значно полегшить рух заднім ходом і, власне кажучи, саму парковку. Її можна встановити практично в будь-який автомобіль, незалежно від конструкції, моделі, марки і т. П.

Під час експлуатації такої камери на моніторі транслюється чітке зображення з роздільною здатністю 420 ліній. Пристрій цього виду практично не боїться пилу і вологи, маючи класифікацію захисту IP67. Це означає, що його конструкція герметична і повністю захищена від негоди. Що стосується сприйнятливості до різких перепадів температур, то і тут все добре. Пристрій здатний працювати при температурах від мінус 30 градусів до плюс п’ятдесяти. Така модель може стати ідеальною для водіїв тих транспортних засобів, у яких немає можливості установки в штатні місця.

Але є і недолік. Таку камеру може легко зняти або пошкодити будь-який бажаючий, тому що для сторонніх вона представляє легкий доступ.

Парктронік з відеокамерою заднього виду стає ідеальним. Адже без камери, рухаючись назад і сподіваючись тільки на парктронік, водій часто не помічає «гостинно» відкритого люка, красивого чавунного стовпа, іграшкового самоскида і т. Д. Парктронік всього цього не відчує, так як перешкоди менше ста міліметрів в діаметрі не бачить нижче себе. У парктроника, навіть найдорожчого, є проблеми з кутами. Багато що залежить від самих датчиків, їх кількості та розташування. Тому додати до парктронику камеру заднього виду буде рішенням ідеальним.

Штатні камери заднього виду

Штатні камери заднього виду. найоптимальніший варіант на сьогодні. Їх можна встановлювати в певні місця, які передбачив заздалегідь завод-виготовлювач автомобіля. Зазвичай це плафон підсвічування номерного знака, ручка відкриття багажника або інше місце.

Гарне враження залишила бездротова камера заднього виду виробника ENVIX. Вона розміром невелика і важить близько 200 грамів, але має високу роздільну здатність і зображення виходить надзвичайно чітким і яскравим.

На відео. огляд камери заднього виду:

Переваги штатних відеокамер заднього виду полягає в наступному:

 • вони завжди розробляються для конкретної моделі авто;
 • мають власну систему підсвічування номера;
 • мають оптимальну висоту і кут огляду за умови під’єднання.

Не варто говорити про те, що сьогодні відеокамера заднього виду з монітором більш інформативна і показова в порівнянні зі звичайним парктроником. Нерідко виробники випускають свої автомобілі з уже встановленою камерою і монітором. Буває і так, що це доводиться робити автовласникові.

Зображення від камери передаватися може не тільки на штатний монітор авто, але і на монітор головного мультимедійного пристрою або на екран телевізора.

Як підключити

Тепер дізнаємося про те, як камеру встановити? Як і говорилося вище, зображення може передаватися від знімального апарату на монітор, автонавігатор або ж на екран головного пристрою автомобіля.

Підключення відеокамери заднього виду на будь-який з моніторів на увазі наявність відеовходу з підтримкою TV-сигналу стандарту PAL або NTSC. Тут важливо не помилитися і підібрати таку камеру, яка б відповідала і поєднувалася з монітором.

Отже. Передати картинку на монітор можна двома способами. Перший має на увазі відеокабель, який буде протягнуть від камери через весь салон до монітора, що змонтований на панелі. Такий спосіб установки має багато переваг, в тому числі надійність передачі сигналу, хорошу захищеність від радіоперешкод і т. Д. Але є і мінус. щоб прокласти відеокабель, потрібно знімати обшивку автомобіля.

Другий спосіб. це бездротової. Сигнал передається за допомогою радіохвиль. Простота установки, зате маса мінусів. обмежена дальність передачі (всього 15 м), електромагнітні перешкоди радіосигналу тощо.

Можна довірити установку пристрою професіоналу, але ціна за монтаж вас точно не порадує.

Можна навчитися робити це самостійно, подивившись це

Вибираємо штатну камеру

статті хотілося підвести підсумок. Камер, як бачите, дуже багато. Кожна з різновидів має свої переваги і недоліки. Все ж, проаналізувавши всі плюси і мінуси, хотілося б зупинитися на такій моделі, як штатна відеокамера заднього виду. Вона, в порівнянні, набагато краще.

По-перше, у неї відмінний і, найголовніше, регульований кут огляду. Можна налаштувати такий кут огляду, що простір позаду автомобіля буде мати максимальну ширину обхвату. І перевагою штатних камер в цьому випадку є те, що навіть при максимальній ширині обхвату, коли у деяких пристроїв спотворюється зображення, з цією моделлю все в порядку.

По-друге, камери штатні випускаються з матрицями CCD, які набагато краще «бачать» вночі, ніж апарати з матрицями CMOS.

У будь-якому випадку вирішувати вам. Нам вдалося в цій статті навести приклади, розглянути різні типи камер і їх функціональність. Як і говорилося вище, кожна з камер має свої переваги і недоліки. Та ж штатна камера, яка на наш погляд вважається кращою, коштує дорожче інших.

Сигнал і шум

Вибираючи цифровий прилад, варто враховувати ще один важливий показник, що характеризує якість відео, що транслюється на дисплеї. співвідношення сигналу та шуму (його часто називають незашумленим). Оптимальним показником для більшості моделей оптики заднього виду є 40-50 дБ.

Кут огляду

При покупці оптики слід звертати увагу на кут огляду. Для камер заднього виду оптимальним показником вважається 120-170 °. При цьому камери з 120 ° кутом називають вузько спрямованими, а об’єктиви з кутом огляду 170 °. широко спрямованими. Чим вище ця характеристика, тим більш широкий огляд пропонує об’єктив.

При цьому потрібно враховувати і деякі нюанси.

 • Чим більшим кутом огляду має оптика, тим більше спотворення отримує картинка. Відбувається це під дією ефекту “риб’яче око”.
 • Якщо вибір зроблено на користь ширококутної моделі, потрібно стежити, щоб дозвіл картинки теж мало високі показники. В іншому випадку відео буде розмитим.

Як вибрати камеру заднього виду на авто з паркувальними лініями

У список пристроїв, здатних забезпечити максимальну безпеку на дорозі і парковці, можна включити і камеру заднього виду на авто. Таке пристосування виявиться найбільш корисним в тому випадку, якщо у водія ще малий досвід водіння. Деякі моделі відеореєстраторів мають функцію автоматичного перемикання при русі назад. Якщо цієї опції немає, можна придбати прилад окремо.

Вбудовані в рамку для номерного знака

Ті, кому з тієї чи іншої причини не підходять вбудовуються в бампер моделі, можуть вибирати камери, призначені для установки в рамку номерного знака. Вони мають ряд особливостей:

 • Малий розмір і установка в номерний знак робить їх малопомітними.
 • Вартість таких пристроїв найчастіше відрізняється доступністю.
 • Встановити такий прилад нескладно, тому впоратися з цим може кожен автомобіліст.

Тим часом є й істотний недолік. такі моделі погано захищені від зовнішнього впливу, а при крадіжці їх знімають разом з номерним знаком.

мінімальна освітленість

Під мінімальної освітленістю розуміють максимально низький рівень освітленості, при якому оптичний прилад без додаткового підсвічування може відтворювати чітку картинку високої якості. У більшості моделей пристроїв цей показник варіюється від 0,01 лк (характеризується як ясна ніч) до 3 лк (умови глибоких сутінків).

Від цього виду характеристики залежить чутливість приладу при поганому освітленні. Тим часом у виборі моделей цей показник не є основним, тому що в нічний час рух авто відбувається з додатковим освітленням (фари, підсвічування камери).

універсальні

На відміну від попереднього варіанту, універсальні камери можна вибирати за власними вимогами. їх асортимент різноманітний, вони можуть кріпитися на будь-який автомобіль і найчастіше мають доступною ціною.

При покупці такі пристрої можна вибирати з урахуванням способу монтажу, кута огляду, якості зображення та наявності інших додаткових опцій.

Недолік полягає в тому, що більшість універсальних камер має недостатньо високим ступенем захисту від пошкоджень і вологи.

Деякі автомобілісти зі стажем рекомендують встановлювати парктроник з камерою.

Цей прилад є паркувальної системою сигналізації, оснащеної просторовими датчиками. Монтується ця система на задньому бампері і при небезпеці зіткнення передає водієві звуковий сигнал. Перевага його перед камерою полягає в тому, що він передає інформацію з усієї поверхні бампера. Крім того, він ефективний в тих випадках, коли оптика не буде корисною (при сильній забрудненості і в темряві).

Alpine

Від корейської компанії Alpine камери заднього виду. кращі в своєму ціновому сегменті. За роки існування бренд отримав визнання як виробник якісного електрообладнання для автомашин.

Паркувальні мітки

У деяких пристроях існує опція автоматичного накладення зображення з мітками, які допомагають максимально точно розрахувати місце, необхідне для парковки. Якщо встановлюється камера паркувальна (виду заднього ходу) необхідно чітке дотримання всіх рекомендацій, наведених в інструкції. Неправильний монтаж може стати причиною некоректного накладення ліній при парковці.

Для більшої зручності в багатьох моделях оптики функція паркувальних команд можуть відключатися.

Які бувають камери заднього виду для автомобіля

Тут варто зазначити, що в автомобілях класу «Люкс» і преміальних комплектаціях вона часто йде за замовчуванням і щільно інтегрована в мультимедійний комплекс.

Але власникам авто без даної опції доведеться самостійно вибирати і монтувати пристрій. До того ж, якщо не передбачений монітор, то потрібно подбати і про його придбання.

Але для початку варто ознайомитися з видами камер, які пропонує сучасний ринок:

 • Універсальний варіант. Найбагатший вибір можна знайти в цій ніші. Про те, як вибрати з такого розмаїття трохи нижче.

Сам по собі цей формат зручний тим, що підійде абсолютно на будь-який автомобіль. Суть в тому, що в комплекті йде невелика лінза у влагозащитном корпусі і провід. Підключити її можна хоч до монітора, хоч до телефону або автомагнітоли.

 • Вбудована в номерний знак. Практично те ж саме, що варіант вище, єдина відмінність в естетичної складової.

Не всім буде до вподоби чорний короб з лінзою, що стирчить на кормі, а в даному випадку камера практично непомітна (краще використовувати на моделях машин з високо розташованим номерним знаком).

 • Штатна або заводська. Іноді розумніше придбати камеру від виробника автомобіля.

Адже часто преміальні комплектації отримують камеру в якості опції, зашиту, наприклад, в один корпус зі стоп-сигналом або ліхтарем підсвічування номерного знака. Тільки в цьому випадку доведеться змінювати весь джерело світла.

У будь-якому випадку інструкція по установці буде аналогічною. Залишається тільки звернути увагу на технічні характеристики лінзи, описані нижче.

Як самому встановити

В принципі установка камери не відноситься до серйозного втручання в техніку, тому дану роботу автовласники, найчастіше, роблять самостійно.

підключення монітора

Після завершення етапу прокладки і виведення довгого шнура до передньої консолі, залишається завести його (можна також використовувати дріт) до задньої частини монітора.

Останній зазвичай також встановлюється на засувки, які потрібно дбайливо відігнути.

Жовтий тюльпан вставляється в відповідного кольору RCA-роз’єм монітора.

Також від нього йде аналогічний червоний проводок, його потрібно підключити до проводу з маркуванням «Reverse», який можна буде помітити після демонтажу монітора.

Вибір і покупка

При покупці варто врахувати наступні нюанси.

 • Діапазон робочих температур камери. Актуально для жителів Сибіру.
 • Наявність пило- та вологозахисту відповідної експлуатаційним особливостям. Ідеально IP66 або IP67.
 • Кут огляду. Камера повинна показувати мінімум 120 градусів, щоб бачити кордону ближніх авто.
 • Якість зображення. Зручніше в експлуатації буде девайс з кольоровою передачею і вміє в нічний режим.
 • Стандарт сигналу. Для цих цілей зазвичай використовують протоколи PAL або NTSC. Якщо у монітора і камери вони будуть відрізнятися, то ні про яке взаємодії не може йти й мови.
 • Наявність розмітки. У деяких моделях плит алгоритм, який завдає розмітку парковки і габаритів авто прямо на відтворену картинку.

Зверніть увагу! Насправді, якщо камера не транслюються розмітку, то, як стверджує більшість користувачів, прилад стає практично марним.

схема з’єднання

У комплекті з камерою йде один провід стандарту RCA з червоним і жовтим тюльпаном.

Підключення можливо наступним чином:

 • Знайти провід живлення заднього габариту.
 • За допомогою мультиметра і контрольки (лампочки) встановити «» і перевірити напругу (12В).
 • До червоного тюльпана під’єднати провід з чорним штекером (йде в комплекті). У нього також є червоний і чорний дроти. Червоний дріт підключити до «» габариту, чорний до будь-якої гайки (заземлення). На цьому червоний тюльпан залишаємо в спокої.

Жовтий RCA підключаємо до довгого проводу, який далі піде в салон до монітора.

Зверніть увагу! Перед початком робіт по підключенню камери потрібно відключити акумулятор.

підготовка місця

Важливо також поговорити про місце установки камери. Завдяки досвіду вже мали справу з цим пристроєм, можна відзначити, що:

 • висота установки повинна бути від півметра і вище, інакше орієнтуватися буде складніше;
 • зазвичай для цих цілей вибирають плафон підсвічування номерного знака по центру багажника (якщо мова йде про легковому авто);
 • якщо це фургон з подвійною задніми дверима і зміщеним номерним знаком, тоді варто задуматися про облаштування іншого місця, але також дотримуючись умов висоти.

Також можна розглянути популярний в останні роки на ринку варіант з придбанням рамки для номерних знаків з уже вбудованою лінзою. Згодиться тільки в разі високого розташування номера.

Підсумуємо. Оптимальне місце установки. метр від землі, строго по центру. Якщо конструктивні особливості дозволяють «приховати» її в будь-яку нішу, щоб уникнути зайвих опадів і бризок, з дотриманням вищенаведених умов, то це буде ідеальним варіантом.

прокладка проводів

Щоб не робити зайвих дірок і обійтися, так би мовити «малою кров’ю» варто тягнути дроти (жовтий тюльпан для з’єднання з монітором) через гофру в багажнику, через яку також йдуть дроти від ліхтарів.

 • Взяти товстий дріт в 30 см.
 • Зробити на ній гачок.
 • Закріпити на ньому тюльпан.
 • Перед цим одягнути термоусадку.
 • Зібрану конструкцію прогріти, щоб термоусадка стиснулася.

Після цього дану конструкцію (можна ще додатково обмазати маслом) буде легко протягнути через всі інженерні отвори через які йдуть дроти від задніх ліхтарів.

У салоні вже варто відштовхуватися від ситуації. Якщо є місце, то краще тягнути RCA поверху над дверним ущільнювачем. Якщо немає, то по порогу з боку водія.

Камера заднього виду в авто: яку вибрати і куди встановити?

Камера заднього виду стала повноцінною другою парою очей водія, які знаходяться позаду машини. На перший погляд маленьке, але важливе пристрій здатний заощадити не одну тисячу шляхом запобігання дорожніх пригод.

Фиксируемое зображення в режимі реального часу виводиться на монітор головного пристрою, надаючи водієві повну картину того, що відбувається позаду машини. Особливо цінується камера заднього виду для авто в моменти руху, маневрів і парковки заднім ходом. Одним словом, такий прилад став кращим другом для новачків і надійним напарником для досвідчених водіїв.

Как выбрать камеру заднего вида? Особенности и различие камер. Штатная или не штатная?

Установка камери заднього виду в бампер

Не всім моделям машин підходить цей тип установки. Низьке розташування бампера і маленьке відстань до землі істотно урізує область дії камери. Такий варіант установки нагородить авто «короткозорість», яке дозволить бачити те, що відбувається тільки на відстані 2-3 метрів від бампера. Паркування заднім ходом можна буде здійснити з таким розташуванням, але помітити з’явилося перешкоду буде вкрай важко.

Підсумок один. для низькою посадки установка камери заднього виду в бампер вкрай небажана.

Установка камери на багажнику

Таке місце установки вважається найбільш вдалим. Особливість полягає в різноманітності автомобільних конструкцій корпусу, що призводить до різного рівня розміщення багажного відділення. Навіть в таких умовах камера заднього виду на багажнику здатна охопити достатню відстань для хорошого огляду. На седанах, наприклад, зображення буде охоплювати все, що відбувається на відстані 3 метрів від корпусу, а універсали і джипи можуть похвалитися протяжністю огляду до 4 метрів.

Установка камери на багажнику задовольнить запити власників легкових машин, які потребують допомоги під час паркування. Такий вибір стане не найкращим варіантом для вантажних авто, яким потрібно під’їжджати впритул до естакади.

Нюанси установки камери заднього виду

Автомобільні камери заднього виду діляться на штатні і універсальні пристрої, а значить призначені для конкретних машин і немає. Все більше сучасних машин з конвеєра мають спеціальні місця для установки камери заднього виду. Такі місця створені з урахуванням всіх особливостей автомобіля, кута огляду і підсумкової картинки.

Установка камери заднього виду на даху

Найбільш вигідним цей варіант розміщення є для вантажних машин або автобусів. Їх особливість конструкції, яка полягає у високому розташуванні даху і максимально рівній поверхні, позитивно впливає на передачу зображення для комфортної парковки.

Набагато рідше цей спосіб установки зустрічається у власників легкових машин. Така тенденція пов’язана з низькою інформативністю під час паркування. Якщо запити власника обмежуються функціоналом відеореєстратора, то цього варіанту установки буде цілком достатньо.

Що вибрати?

З точки зору простоти монтажу, штатна камера заднього виду має незаперечну перевагу. Не тільки в установці вона виграє, але і в комфортній експлуатації, а також відсутності необхідності в додаткових настройках зображення.

Якщо вибір припав на універсальні камери заднього виду, то для легкових машин пріоритетним місцем установки є рівень багажника. Таке розташування надасть водієві відображення бампера і широку площу огляду. Для вантажних машин, автобусів і мікроавтобусів найбільш вигідне місце установки камери знаходиться якомога вище. Розміщення пристрою в зоні даху надає оптимальну картинку для реалізації маневрів незалежно від положення задніх дверей.

Купівля камери заднього виду має безліч підводних каменів у вигляді особливостей автомобіля, характеристик пристрою і бажань власника. Коректний вибір дозволить безперешкодно насолоджуватися комфортною їздою, паркуванням і безпечними маневрами. Для реалізації всього перерахованого наші фахівці нададуть будь-яку посильну і непосильну допомогу у виборі камери заднього виду і способу її установки.

Вибираємо для автомобіля камери заднього виду

Напевно у багатьох автомобілістів бувало. акуратно здаєш при паркуванні заднім ходом, як раптом звучить тихий, але несамовитий скрип Звідки взявся цей пеньок (стовпчик, високий бордюр, лава)?

Подібних проблем можуть уникнути, ті, у кого буде встановлена ​​спеціальна камера заднього виду. Тепер їх продається безліч. як дешевих, так і престижно дорогих.

Перше, про що варто знати. це форм-фактор. Дивним чином, навіть універсальні автомобільні камери теж мають різноманітні розміри, плюс на увазі різноманітний монтаж. Наприклад, у продажу зустрінеш як камери з фіксацією на кронштейні, так і апарати, які врізають в бампер, або пластикову накладку у кришки багажника.

Друге. зверніть основну увагу на горезвісний кут оглядів паркувальної камери. У більшості випадків, ніж кут більше, тим, зрозуміло, краще. Втім, іноді потрібно зробити застереження: при надто великому куті заднього огляду без будь-якої додаткової обробки орієнтуватися буде складніше, тому що втрачається розуміння реальності на зображенні, і вона стає занадто линзовой. При зовсім вузькому огляді втрачається сенс самої установки камери заднього виду. До речі, будьте уважні: деякі виробники вказують діагональну величину кута огляду, мабуть, так його значення здається більш привабливим.

Паркувальні камери STREETSTORM. відмінне пристрій за свою ціну!

Та сама «лінзовий» зображення не перевищує тієї межі, коли розібратися в зображенні стає незручним. Хоча розміри камер STREETSTORM невеликі, їх кронштейни завжди зафіксовані жорстко (збити орієнтацію обладнання вдасться лише силовим методом). Регулювання нахилу (підгинання) відбувається один раз при першій установці. Камери повинні висіти головами вниз, інакше картинки виявляться перевернутими. Виразний варіант кріплення не передбачений.

Компактні камери PARKVISION з багатим вибором варіантів установки!

Камери PARKVISION. найменші на ринку, що, безумовно, відноситься до їх великим перевагам. За конструкцією вони являють собою так звані «жолуді», закріпити які можна навіть на болт будь-якого номерного знака. Крім кронштейнів передбачений виразний монтаж в стінку товщиною 4-7 мм. Незаперечна гідність паркувальних камер PARKVISION. найширший кут огляду, величину якого навіть в описах «скромно» вказують лише по середній осі зображення. За рахунок мінімальної «лінзовий» картинки по верхньому і нижньому краях, чіткий огляд шляху не залишає сліпих зон з боків бампера.

Камери ALPINE HCE. широкі кути огляду і адекватна геометрія зображення!

Камери ALPINE мають Нехай не максимальний (для всемодельних тестів) горизонтальний кут огляду, але все ж достатній для неспотвореної геометрії картинки. По вертикалі кут огляду якраз рекордний, так що видно проекція і під бампером, і навіть огляд парковки в перспективі. В результаті парковка виконується безпечніше і впевненіше.

«Задні» камери ALPINE непогано працюють вдень. детальність майже ідеальна. Нічним режиму їм нічим виділитися з середнячків (до того ж зображення містять невеликі шуми). В цілому ж, камери цієї марки часто визнають кращими в своєму типовому сегменті.

Купити камеру заднього виду. значить паркуватися з комфортом!

Які додаткові висновки потрібно зробити при детальному вивченні камер заднього виду? Головне. обережніше ставитися до красивих цифрам в описах. Звернути увагу на рядок в таблиці «Мінімальна освітленість» і порівняти його з скріншот нічних режимів. Поняття «мінімальне» у кожного виробника різний, що не завжди дозволяє порівнювати камери на прилавку, що називається в лоб.

Основне питання. кут огляду. Якщо обладнання підключається через блок обробки, який розтягує картинку по кутах (роблячи зображення досить широким, але зберігаючи адекватну геометрію), то це варто своїх грошей. Хоча, щоб зображення не розчарувало, не обов’язково вибирати «завеликий» цінник.

вибір девайсів

Перед придбанням необхідно переконатися в тому, що пристрої підходять один одному. Щоб підключити до планшетному комп’ютеру аналогову дротову камеру, він повинен підтримувати режим USB On-The-Go. На гаджеті повинні бути встановлені кодеки відео і звуку, що використовуються камерою, щоб фірмовий додаток могло функціонувати правильно.

підключення навігатора

 • Пристрій вийде підключити до відеокамери лише в тій ситуації, якщо той забезпечується спеціальним входом AVI. Для з’єднання апарату в одне ціле знадобиться особливим перехідник від RCA для входу в пристрій (який зветься «тюльпаном»);
 • Навігатор ставлять на належне місце. Ті, хто постійно його використовує, найчастіше мають готову підставку;
 • До навігатора підключають кабель (який вставляють в прикурювач) і кабель самої відеокамери.
 • Камера заднього ходу під час застосування навігатора повинна виявитися підключена лише класично, а саме спрацьовувати в той момент, коли включена передача ззаду. В інший час навігатор застосовують як завжди.

Камера заднього виду на планшет

Підключити камеру заднього виду до планшета на Android можна декількома способами. Залежно від характеристик гаджетів можна застосовувати дротове і бездротове з’єднання.

Навіщо це потрібно

Можна використовувати старий, але працездатний планшет повторно.

З його допомогою можна під час стоянки виходити в інтернет, переглядати відео або прослуховувати музику, якщо підключити гаджет до USB-модему і автомагнітоли.

Якщо планшет оснащений модулем стільникового зв’язку, то можна здійснювати голосові дзвінки. Ще одна роль планшета в машині. це використання в якості навігатора. Таким чином, можна не тільки з’єднати відеокамеру і Android-планшет. це пристрій буде дуже корисним водієві.

монтаж камери

Найпростіше встановлюється камера, вмонтована в рамку для номерного знака. Після його демонтажу слід обробити кріплення і посадочні місця проникаючої мастилом для захисту від корозії. Потім ставиться аксесуар, а поверх нього. номерний знак автомобіля. Якщо застосовується обладнання з бездротовим з’єднанням, то передавач треба закріпити подалі від динаміків задньої акустики і проводки, щоб підвищити надійність передачі сигналу на комп’ютер. Харчування з аксесуаром підводиться від ліхтарів заднього ходу.

Як встановити планшет в салоні

Для установки семидюймовий планшета на сонцезахисному козирку слід обладнати там спеціальний утримувач, який може прикручувати шурупами. Кабель зарядного пристрою можна прокласти під накладкою дверний стійки і панеллю приладів автомобіля.

Якщо відеокамера підключається проводом, то необхідно застосовувати подовжувач USB довжиною не більше 3 м. Цю обставину слід враховувати при встановленні пристроїв. Спеціальний тримач слід якомога надійніше закріпити на лобовому склі або передньої панелі, щоб пристрій не впало і не пошкодилося під час водіння.

Як з’єднати пристрої

Для підключення камери до планшета в машині спочатку потрібно вставити тюльпан пристрою в гніздо плати відеозахоплення або TV-тюнера. Потім в планшет вставляється перехідник USB-OTG, а до його гнізда підключається вилка відеотехніка. Після цього запускається додаток для управління камерою, на яку треба подати живлення від бортової мережі автомобіля. Зображення з’явиться на екрані обчислювального пристрою. Якщо використовується камера з Wi-Fi, то гаджет повинен виявити створену пристроєм точку доступу і підключитися до неї.

Маючи в наявності спеціальну відеокамеру для паркування, про те, як правильно підключити цю камеру заднього виду до планшета розмірковує безліч людей.

Камера заднього виду: правила вибору і установки

Камера заднього виду передає на монітор, розташований в салоні обстановку з задньої частини автомобіля. Вона дозволяє швидше і легше паркуватися, що дуже важливо, особливо в нічний час і в великих містах. Парковки в спальних районах переповнені, більшість людей приїжджає вже вночі, коли майже всі місця вже зайняті. Камера заднього виду дозволяє більш точно зробити паркувальний маневр не пошкодивши при цьому ні власний транспортний засіб, ні автомобіль сусідів.

Яку модель вибрати

Вибираючи камеру заднього виду для автомобіля, необхідно звернути увагу на декілька параметрів:

камера, заднього, авто, вибрати
 • конструктивне виконання камери;
 • спосіб виходу відео;
 • монітор, на який буде виведено зображення;
 • параметри оптичної системи камери.

Конструктивне виконання безпосередньо впливає на зовнішній вигляд автомобіля. Установка камери за заднє скло не дасть потрібного огляду, тому кріпити потрібно зовні, орієнтуючись на бампер. За своєю конструкцією камери бувають штатними, врізними, універсальними, вбудованими в рамку номерного знака.

Найзручніше користуватися камерою, яка найменш помітна для оточуючих. Штатна камера ставиться на місці підсвічування знака або в спеціальний отвір для неї. Врізна камера встановлюється безпосередньо в бампер автомобіля. Для її встановлення потрібно зробити отвір в цій деталі.

камера, заднього, авто, вибрати

Універсальна камера встановлюється на будь-яку відповідну поверхню. Закріпити її можна на скотч або шурупи. Її дуже помітно, для кріплення потрібно зробити отвори в корпусі. Камера заднього виду в рамці номерного знака може бути поставлена ​​майже на будь-яку модель автомобіля. На жаль, її дуже легко вкрасти.

Камера повинна виводити зображення на зручне для водія пристрій. Це може бути автонавігатор, екран пристрою автомобіля, окремий монітор, закріплений на приладовій панелі. Пристрій повинен бути сумісним з камерою.

Способів зв’язку камери і монітора може бути два. Перший провідний, другий бездротової.

 • Перший спосіб здійснюється по кабелю. З плюсів. такий спосіб не залежить від якості зв’язку. Складність полягає в необхідності проведення кабелю через весь салон.
 • Бездротовий спосіб здійснюється за допомогою радіохвиль. При такому способі обладнання набагато простіше встановити, однак, радіохвилі можуть передавати зображення з перешкодами. Крім того, такий сигнал діє тільки на відстані не далі п’ятнадцяти метрів.

Більшість бездротових камер є звичайні камери, з підключеним радіомодулем. Відеосигнал передається або за допомогою FM з’єднання, або за допомогою з’єднання WI-FI. Перший спосіб підходить для виведення на автонавігатори, другий для виведення на планшет або смартфон. У другому випадку на пристрій виведення потрібно встановити спеціальний додаток.