Заміна салонного фільтра Opel ANTARA

заміна салонного фільтра на Opel ANTARA

Довіряйте техобслуговування автомобіля професійним механікам. Не можна виробляти промивку салонного фільтрів Opel Mokka водою. Ознаки забруднення повітряного фільтра Зменшення продуктивності системи фільтрації воздухакак наслідок зниження потужності потоку повітря надходить з вулиці через повітрозабірник, навіть при русі на високих швидкостях; Проникнення в салон автомобіля сторонніх запахів і пилу; Якщо у вашій машині стали пітніти скла, це також може свідчити про забруднення фільтруючого елемента.

Mokka. повітрозабірник в салон автомо-. биля повітрі пил, сажу, пилок і. суперечки. Заміна фільтра Читати

Заміна повітряного фільтра Якщо фільтр давно не змінювався, то швидше за все над ним накопичилося порядно сміття.

Мінусом вугільних фільтрів є швидка вироблення абсорбуючій здатності, даний виріб потребує частої заміни. Заміна фільтра двигуна Opel Mokka 2 Процес заміни масла в двигуні Опеля Мокка, в даному випадку, опишемо на прикладі авто з бензиновим мотором 1.

В таких умовах концентрація отруйних речовин. проникаючих в салон може бути перевищена в десять. п’ятнадцять разів.

Вдихання забрудненого повітря надзвичайно шкідливо для здоров’я. Крім того фільтр сприяє очищенню повітря від великих забруднюючих повітря часток. Так, функціонально, фільтр сприяє очищенню повітря надходить в автомобіль від вихлопних газів і великих частинок бруду.

סרטונים קשורים (Opel Мокка. Заміна салонного фільтра)

В умовах міста, особливого великого, при частому перебуванні в пробках ця деталь просто необхідна, щоб забезпечити надходження чистого повітря в салон машини. Зараз практично всі транспортні засоби обладнуються якісними фільтрами, лише в деяких бюджетних автомобілях в базовій комплектації не передбачається їх установка.

Види салонних фільтрів Конструктивно вони є блок з елементом, що фільтрує і гумовою окантовкою, що перешкоджає проникненню забрудненого повітря в салон. Розрізняють три види фільтрів, що відрізняються один від одного очищує повітря блоком: Даний фільтр є найпростішим, в його складі використовується волокна на натуральній або синтетичній основі, виконує механічну очистку повітря. Волокно фільтруючого елемента проходить обробку спеціалізованим складом, який поліпшує очищаючі функції системи і перешкоджає руйнуванню фільтра.

Бар’єрні фільтри здатні вловлювати великі частки, кіптява, захищають від попадання комах в салон Opel Mokka.

Opel Astra j заміна фільтра салону

Вважаються низькоефективних щодо токсичних сполук, так як виконує тільки механічну очистку повітря. Більш сучасна модель фільтра має в своєму складі вугілля, який має абсорбуючі властивості і сприяє очищенню повітря від більш дрібних частинок і токсичних сполук.

За рахунок своєї всмоктуючої здатності, якісний вугільний фільтр може проводити очищення повітря не тільки від токсичних сполук, а й вбирати запах. Мінусом вугільних фільтрів є швидка вироблення абсорбуючій здатності, даний виріб потребує частої заміни.

Найбільш популярним і економним є прості вугільні фільтри. Антиоксидантний вугільний фільтр. даний виріб має покриття має в своєму складі спеціалізовані речовини, за допомогою якого салон автомобіля захищається від алергенів.

Мінусом даного типу виробів є його вартість. Цей виріб конструктивно складається з декількох шарів: Завдяки наявності заряду на електричному шарі, виріб очищає повітря практично від усіх видів домішок і токсичних речовин. Крім того виріб здатний затримувати більш дрібні частинки від 0,3 до 1 мкм, але ефективність в їх відношенні знижується до 60 Комбіновані фільтри.

Гнті. салонний фільтр Opel mokka. відеорепортажі зі світу науки і техніки

Коли міняти, де знаходиться і який салонний фільтр ставити на Мокка

Заміна фільтрів на Opel мокка 1. Інструкція по заміні салонного фільтра.

Щоб позбавити деяких невпевнених моккаводов від сумнівів в своїх силах, вирішив показати основні моменти процесу заміни фільтрів, який у будь-якого займати буде хвилин. варто тільки разок спробувати. Зараз подзвонив в свій Дженсер-Азарова Калуга, сказав в ТО-2 входить обов’язкова заміна салонного і повітряного фільтрів.

Заміна салонного фільтра Безпосередня заміна фільтр салону Opel Мокка відбувається досить наступним чином. Ви поставили вугільний фільтр, то він помітно втратить ефективність тисячам до 6, коли спрацюється весь запас вугільного сорбенту.

Один з небагатьох автомобілів, де після заміни фільтра вам не доведеться відвідувати травматолога і заліковувати У Хюндаеводов вичитав тут же на Драйві: Заміна фільтра двигуна Opel Mokka Якщо просто почати витягувати фільтр, це сміття зачепиться за верхній край відсіку і ссиплется саме в вентилятор.

Народ, а ніхто процес заміни не запечатлеваются на мобілу хоча б? Як поміняти повітряний фільтр двигуна на Opel Mokka? Заміну фільтра найкраще приурочувати до кінця осені: Заміна повітряного фільтра Якщо фільтр давно не змінювався, то швидше за все над ним накопичилося порядно сміття.

Спасибі, велике, актуальна тема, в БЖ вже писав що ОД за фільтр попросив 2 тира, отже питання. де взяв і скільки коштує?

Заміна салонного фільтра Opel Antara (Opel ANTARA)

Заміна салонного фільтра Opel Antara (Opel ANTARA). процес дуже важливий. Необхідно розуміти, що цей фільтр. частина значущою випускної системи двигуна, і постійне очищення повітря необхідна для роботи системи двигуна в целом.Наші фахівці-автомеханіки високої кваліфікації, радять подбати про своєчасну заміну салонного фільтра всім автовласникам.

ЗАМЕНА САЛОННОГО ФИЛЬТРА ОПЕЛЬ АНТАРА. REPLACING THE CABIN FILTER OPEL ANTARA

Конструкції фільтрів були розроблені ще в 70-х роках, коли кількість транспортних засобів збільшилася, і стали помітні впливу відпрацьованих газів. Вперше установка салонного фільтра Opel Antara (Opel ANTARA) була проведена в 90-х роках на серійному автомобілі. Потім з’явилися Углево фільтри, в даний час стали необхідністю. Якщо пилові фільтри призначалися для уловлювання пилу, то вугільні фільтри з елементом з формованого вугілля і спеціальних волокон, здатні усунути шкідливі речовини. фенол і сірку.

Сучасні салонні фільтри Opel Antara (Opel ANTARA) вловлюють значні обсяги пилових і часток саж, продуктів згоряння, відповідають вимогам очищення. Сьогодні вугільні фільтри, які мають в складі пориста речовина з питомою поверхнею високого значення, нейтралізують навіть окису азоту. Але робочі властивості фільтрів погіршуються з часом, і потрібно в будь-якому випадку, заміна салонного фільтра автомобіля. Регулярна заміна салонного фільтра буде необхідна при проходженні кожних 10-15 тисяч км.

Заміна салонного фільтра Opel Antara (Opel ANTARA):

Професійна заміни салонного фільтра Opel Antara (Opel ANTARA) займе у Вас не більше 20 хвилин, але перевагою стане якісна робота фільтра з очищення повітря, що означає і продовження роботи механізмов.Правільная установка фільтра гарантується нашими фахівцями. Фільтри мають свої особливості установки, вугільні фільтри мають особливі рамкові конструкції. Виїмка фільтра. акуратний процес, і при порушенні з’єднань, функція очищення повітря виконуватися не буде.

Місця установки фільтрів Opel Antara (Opel ANTARA) для різних моделей автомобілів розрізняються по розташуванню. Це може бути підкапотний простір або передня панель в зоні сидіння. І сам фільтр, певний для конкретної моделі, має різні особливості установки. Установка салонного фільтра, тому, може бути різною і вимагає різних витрат. Фільтри з вугільним вкладенням дуже ефективно виконують очистку, усуваючи шкідливі для людини хімічні сполуки. Салонний фільтр Opel Antara (Opel ANTARA), своєчасна заміна якого, необхідна. не тільки збереження чистого повітря всередині Вашої машини, але і правильний хід роботи обладнання.

Як замінити фільтр на автомобілі Opel

Для початку покроково розповімо Вам про те, як проводиться заміна паливного фільтра Opel. Нагадаємо Вам, що паливний фільтр знаходиться в задній частині авто, внизу, перед баком паливним.

фільтра, opel, antara

Підіпріть передні колеса Вашого авто спеціальними башмаками, після чого підніміть (за допомогою домкрата) «зад» авто і встановите його на підпори.

Відпустіть хомут фільтра (кріплення) на днище свого авто. Далі, перед безпосереднім зняттям фільтру позначте стрілкою напрямок (оригінальна) руху потоку палива.

Відпустіть роз’єми і від’єднайте паливні шланги. При цьому будьте готові до збору палива в встановлену ємність.

Роз’єми швидкої стиковки перенесіть на збірку нового фільтра зі старого.

Заміна паливного, повітряного, салонного фільтра Opel

Наш Opel-сервіс здійснює заміну наступних фільтрів на Opel:

 • Заміна паливного / повітряного / салонного / масляного фільтра Opel Astra (Opel Astra)
 • Заміна паливного / повітряного / салонного / масляного фільтра Opel Vectra (Opel Vectra)
 • Заміна паливного / повітряного / салонного / масляного фільтра Opel Omega (Opel Omega)
 • Заміна паливного / повітряного / салонного / масляного фільтра Opel Corsa (Opel Corsa)
 • Заміна паливного / повітряного / салонного / масляного фільтра Opel Zafira (Opel Zafira)
 • Заміна паливного / повітряного / салонного / масляного фільтра Opel ANTARA (Opel Antara)
 • Заміна паливного / повітряного / салонного / масляного фільтра Opel інсигній (Opel Insignia)
 • Заміна паливного / повітряного / салонного / масляного фільтра Opel Фронтера (Opel Frontera)

У тому випадку, якщо у Вас є автомобіль Opel, Ви, рано чи пізно, зіткнетеся з необхідністю заміни паливного, повітряного і салонного фільтра і сьогодні ми розповімо Вам про те, як зробити заміну всіх зазначених вище фільтрів, що називається зробити подібний ремонт Opel « своїми руками”.

Заміна салонного фільтра Opel

Вітаємо, заміна паливного фільтра завершена, тепер докладніше про те, як проводиться заміна салонного фільтра Opel.

Зніміть ящик (речовий), а також секцію обробки (нижню) панелі приладів, після чого також зніміть рукав подачі повітря в пасажирський ножний колодязь.

Відпустіть кріплення (може бути приставлений двома болтами і трьома засувками або двома шпильками), відкрийте кришку, після чого витягніть фільтруючий елемент з корпусу.

Заміна салонного фільтра проводиться в зворотному порядку.

Тепер докладніше про те, чого вимагає заміна повітряного фільтра Opel.

Відкрутіть лівий хомут, зніміть ДМРВ і відсуньте його в сторону.

Відкрутіть стали доступними чотири гвинти і зніміть верхню кришку.

Проведіть заміну фільтру і зберіть все в зворотному порядку.

Вітаємо, тепер і заміна повітряного фільтра завершена. У тому випадку, якщо Ви виконували всі роботи, згідно з вказаною інструкцією, заміна зажадала приблизно 15 хвилин часу.

Всі зазначені вище інструкції по заміні фільтрів Ви, звичайно ж, можете використовувати і самостійно, проте, краще все ж звернутися до фахівців, які проведуть заміну з гарантією, високопрофесійно і не заподіявши шкоди Вашому авто.

Який салонний фільтр краще вибрати для Опеля ANTARA?

При покупці нового салонного очищувача для Опеля ANTARA, вибір стоїть між протипиловими очисниками і вугільними фільтрами. За рахунок прошарку з активованого вугілля, косинці здатні нейтралізувати токсичні випари і неприємні запахи. Крім цього вони перетворюють озон на кисень. Крім вище перерахованих, у них немає ніяких переваг перед класичними протипиловими фільтрами. Природно стоять вони в два рази дорожче. Купівля вугільних очищувачів має сенс, якщо ви страждаєте від алергії або не переносите запаху вихлопних газів. Перед покупкою уточніть специфікації вашого автомобіля.

Втім, якщо на Опелі ANTARA заміна салонного фільтра вам не по кишені, ви можете спробувати очистити деталь. Це продовжить термін служби очищувача на пару тисяч кілометрів, але не більше. Справа в тому, що жоден метод очищення не здатний видалити мікроскопічні частинки пилу, що застрягли в порах фільтра. Більш того, очистивши деталь пилососом, ви розвіє статичний заряд, що дозволяє більш ефективно вловлювати мікрочастинки. Промивання деталі зруйнує антибактеріальну і антигрибкову напилення.

процес заміни

На щастя, в Опелі ANTARA заміна салонного фільтра являє собою абсолютно тривіальну процедуру, впоратися з якою під силу навіть недосвідченому автомобілісту. Немає необхідності слідувати будь-якої техніки безпеки, а з інструментів вам знадобиться викрутка і пилосос.

Сама процедура займає близько 15 хвилин і виглядає наступним чином:

 • Відкриваємо бардачок і витягаємо з нього весь вміст;
 • Викручуємо три шурупа, розташованих в ящику (два зверху і один знизу);
 • Акуратно витягуємо бардачок;
 • Від’єднуємо клему підсвічування і відкладаємо бардачок в сторону;
 • Знімаємо кришку салонного очищувача;
 • Витягуємо фільтр з гнізда;
 • Пилососимо або продуваємо гніздо;
 • Вставляємо новий салонний очищувач;
 • Закриваємо кришку і встановлюємо бардачок на місце. Не забудьте під’єднати клему підсвічування.

На цьому, заміну салонного фільтра на Опелі ANTARA можна вважати завершеною.

Як правильно змінити салонний фільтр на Опелі ANTARA?

Основне завдання салонного очищувача. запобігати попаданню пилу і сміття в салон і систему вентиляції автомобіля. Від його стану буде залежати наскільки комфортним буде атмосфера в салоні машини. У статті розглянемо, як самостійно замінити салонний фільтр на Opel ANTARA, і чи можна продовжити термін служби забився фільтра.

Що відбувається з машиною, якщо фільтр забитий?

На перший погляд, засмічення салонного очищувача на Opel ANTARA може здатися чимось абсолютно неважливим. Однак, засмітився фільтр становить загрозу як для здоров’я, так і для системи вентиляції.

Поверхня деталі являє собою плідну «грунт» для розмноження різноманітних бактерій і цвілі. Це відбувається за рахунок того, що очищувач знаходиться в самому вологому, теплому і захищеному від дії ультрафіолетових променів місці. Так, антигрибкові і антибактеріальні присадки трохи сповільнять їх розмноження, проте в екстремальних випадках забруднення це не допоможе.

Крім цього, поверхня забрудненої деталі піддається прискореного зносу. І в один момент може просто розірватися. Крізь утворився розрив в систему вентиляції почне потрапляти як дрібний пил, так і великий сміття. Зазвичай це призводить до засмічення радіатора випарника. Його очищення являє собою складну і дорогу процедуру, в ході якої доведеться розбирати приладову панель автомобіля.

Щоб уникнути подібних ексцесів варто вчасно міняти салонний фільтр. За твердженнями виробників, заміна салонного фільтра на Антара повинна проходити кожні 25 тисяч кілометрів. Втім, багато автомобілістів вважають за краще міняти очищувач два рази в рік: навесні та восени. В першу чергу це пов’язано з тим, що в ці сезони в компресор кондиціонера потрапляє особливо багато сміття, що осідає на деталі. Ще одна причина криється в тому, що салонні фільтри рідко «доживають» до заповітних 25 тисяч. Вся справа в високою концентрацією вихлопних газів і пилу в сучасних мегаполісах.

Міняємо салонний фільтр Opel Antara

Крім захисту здоров’я пасажирів, салонний фільтр допомагає значно продовжити термін експлуатації системи вентиляції. Затримуючи великі частки пилу, салонний фільтр Opel ANTARA не дозволяє їй згубно впливати на рушійні механізми системи кондиціонування, які через це швидше зношуються і скриплять.

На даний момент в Opel Antara можуть застосовуватися одношарові і багатошарові салонні фільтри:

 • Одношаровий фільтр. складається з щільної тканини і є найпростішим пристроєм для очищення повітря. Перевагою використання подібних конструкцій є їх дешевизна, а до недоліків варто віднести низьку якість фільтрації.
 • Багатошарові фільтри. складаються з декількох елементів, між якими міститься активоване вугілля. Саме використання мікрофібри спільно зі спеціальною вугільної тканиною дозволяє домогтися максимального очищення повітря, що проходить. До недоліків подібних елементів варто віднести їх високий динамічний опору входить потоку, що підвищує навантаження на систему вентиляції.

Заміна салонного фільтра в Opel ANTARA процедура, яка під силу кожному. Його заміна здійснюється не рідше, ніж кожні 10-15 тис. Км пробігу. Забрудненість і потреба в заміні визначається візуально, тобто по фактичному стану. Для того щоб заощадити на обслуговуванні автомобіля, замінити салонний фільтр в Opel Antara можна самостійно, це займає 5-10 хвилин.

Старий, який відпрацював салонний фільтр Опеля ANTARA не можна прати, промивати і обробити для його повторного використання. Тільки заміна на новий фільтруючий елемент дасть гарантію екологічної безпеки і чистоти в салоні Opel Antara. Коли старий нема на що замінити, то можна його просто витрусити і повернути на місце.

У разі, якщо фільтр був довгий час забитий, в салоні тепло і волого, то хвороботворні бактерії, грибки, цвіль досить швидко поширюються по системі вентиляції і кондиціонування Opel Antara. При цьому крім заміни салонного фільтра в Opel ANTARA потрібно знезараження та дезінфекція кондиціонера автомобіля за допомогою спецзасобів (аерозолю або піни).

Такий неприємний запах в будь-якому випадку пов’язаний з вологою в салоні, тому слід перевірити то, що не засмічено чи дренажний отвір?

Для заміни салонного фільтра Опеля ANTARA потрібно:

 • Знати точне місце установки фільтра.
 • Знати положення фільтра щодо направлення потоку повітря.
 • Тип салонного фільтра Opel Antara. неоригінальний фільтр в деяких випадках може дещо відрізнятися від того, що описаний в технічній документації.

При заміні салонного фільтра в Opel ANTARA дуже важливо задати правильне положення щодо направлення потоку повітря. Потрібному напрямку потоку повітря зазначено стрілкою на самому салонному фільтрі з написом “AIR FLOW”. Салонний фільтр вставляється в спеціальну касету.

Ознаки для заміни салонного фільтра Opel Antara:

 • Пил при включенні вентиляції;
 • Неприємний запах в салоні;
 • Слабо дме пічка;
 • В салоні під час дощу і сиру погоду тримається вологість, а вікна постійно запотівають.

1. Неприємний запах в салоні Опеля ANTARA утворюється внаслідок підвищеної вологості, через забитий салонного фільтра. Це створює сприятливу середовища для розмноження мікробів. звідси запах.

Якщо салонний фільтр Опеля Antara забитий брудом і пилом, то він буде мати високий опір входить потоку повітря. Як наслідок. слабкий потік повітря.

Забитий фільтр перешкоджає кондиціонування Opel Antara. Це може бути однією з причин запотівання лобового скла під час дощу і сиру погоду.

Де розташований фільтр і особливості заміни

Салонний фільтр на Opel Antara розташовується за ящиком рукавички (бардачком), тому для його заміни необхідно буде демонтувати бардачок. Цей процес не складний, завдяки нашій інструкції можна замінити фільтр на 20-30 хвилин.

Головне все робити акуратно і без поспіху, особливо при знятті декоративної накладки над бардачком, яка тримається на жорстких кліпсах. Так як знайти потім ці кліпси проблематично.

аналоги 96800069

 • AMD AMDFC53 (Корея)
 • AMD AMDFC53C вугільний
 • Fortech FS008 (Корея)
 • Fortech FS008C вугільний
 • Goodwill AG109CF (Великобританія)
 • LYNXauto LAC003 (Японія)
 • Mann CU2622 (Німеччина)
 • Sakura CA65180 (Індонезія)
 • Sakura CAC65180 вугільний

Якщо вибирати між вугільним і звичайним паперовим фільтром, тут думки автолюбителів розходяться. Одні кажуть, що вугільний краще блокує запахи з вулиці, інші не бачать особливої ​​різниці. Однак слід зазначити, що хороший вугільний фільтр коштує набагато дорожче ніж звичайний, тому при виборі вугільного фільтра звертайте увагу на вартість. У дешевих фільтрів на звичайний паперовий накладається невеликий шар активованого вугілля, і він вже стає як би вугільним.

Підбір і заміна салонного фільтра Opel Antara

Заміну салонного фільтра на Opel ANTARA, так само як і на будь-яких інших моделях Opel, необхідно виробляти кожні 15 000 км пробігу. Тобто при кожному плановому ТО, при обслуговуванні автомобіля в офіційного дилера. Якщо ви обслуговуєте автомобіль самостійно, заміну фільтру можна робити в проміжку від 10 до 15 тис км пробігу. Чим частіше буде проводитися заміна, тим чистіше в салоні вашого автомобіля буде повітря.

Інструкція по самостійній заміні фільтра

Відкриваємо бардачок і за допомогою хрестоподібної викрутки відкручуємо три самореза кріплення як показано на фото

Далі відкручуємо три нижніх самореза кріплення бардачка, знімаємо декоративну накладку над ним.

Акуратно тягне бардачок на себе, від’єднавши штекер йде до підсвічування бардачка.

Перед нами корпус салонного фільтра закритий кришкою, яку нам необхідно зняти. Вона тримається на 1 самонарізі.

Витягуємо старий фільтр, встановлюємо новий стрілками вниз і виробляємо збірку в зворотній послідовності.

Функції фільтра салону Opel Meriva

Почавши масово впроваджуватися в автоіндустрії в кінці XX століття, ці автоаксесуари швидко стали досить затребуваними в рамках тривалого тренда екологічного спрямування, що відноситься в сучасним транспортним засобам.

Звичайно, тільки захистом пасажирів тут не обійшлося: в той же ряд можна поставити каталітичні нейтралізатори і аналогічні хитрощі, покликані мінімізувати викид шкідливих речовин в атмосферу, а також поява гібридів і електромобілів, які, незважаючи на дорожнечу, підтримуються на державному рівні урядами багатьох країн.

Але якщо зіставити ці зусилля зі зростанням кількості транспортних засобів на дорогах, то в цілому ситуація з забрудненістю повітря у великих містах продовжує погіршуватися, і без салонного фільтра сьогодні водіям і пасажирам доведеться дуже нелегко.

Примітно, що ці пристрої з часом теж еволюціонували. від аналогів стандартних повітряних фільтрів до багатошарових конструкцій, що перешкоджають проникненню в салон навіть газів і зовнішніх запахів. В цілому рівень фільтрації повітря завдяки вжитим заходам виріс до 95% і міг би рости і далі, але тут інженери зіткнулися з нерозв’язним протиріччям: подальше підвищення ступеня фільтрації негативно позначається на пропускній спроможності фільтра, чого допускати теж не можна. Можливо, ця дилема буде вирішена в майбутньому, але не за рахунок додавання нових шарів.

Втім, і нинішній рівень фільтрації дуже хороший, а основна проблема полягає в тому, що за нинішньої забрудненості повітря на дорогах салонні фільтри забиваються дуже швидко, і їх доводиться міняти навіть частіше, ніж повітрофільтри. Це в повній мірі стосується і салонного фільтра Opel Meriva. рекомендовані виробником терміни, принаймні для російських доріг, виявилися занадто оптимістичними.

Процес заміни салонного фільтра

У Опелі Мерива 2008 заміна салонного фільтра займе не більше 20 хвилин. Для того, щоб правильно виконати всі технічні роботи, автовласникові знадобиться лише строго слідувати покрокової інструкції, прописаної в технічній документації.

Покрокова інструкція заміни фільтра:

 • Насамперед автовласникові потрібно зняти декоративну накладку з правого боку торпеди, яка кріпиться за допомогою засувок. Для зняття панелі потрібно її просто підчепити плоскою викруткою, після чого відстебнути від неї датчик закриття дверей.
 • Потім викручуємо 1 болт торкс, розташований на нижній частині посадкового місця декоративної панелі.
 • Далі викручуємо 3 гвинта по периметру бардачка. Вони розташовані в такий спосіб:
 • 2 гвинта розташовані по верхніх краях панелі бардачка;
 • 1 гвинт розташований в правому нижньому кутку торпеди, поруч з посадковим місцем бічній декоративної панелі.
 • Потім знімаємо праву пластикову накладку з тунелю торпеди. Вона кріпиться за допомогою пластикових замків, тому для її зняття потрібно на неї натиснути і зрушити назад.
 • Потім викручуємо 1 гвинт який утримує лівий нижній кут відсіку бардачка.
 • Знімаємо 3 кліпси з-під дверцята бардачка, після чого виймаємо весь бардачок з торпеди.
 • Відкриваємо короб фільтра, після чого замінюємо фільтруючий елемент.
 • Проводимо збірку в зворотному порядку.
 • Після того, як салонний фільтр буде замінений, автовласникові необхідно провести перевірку виконаних робіт. Для проведення перевірки потрібно включити піч, кондиціонер на 5-10 хвилин. Якщо по закінченні 10 хвилин на приладовій панелі не з’явилися повідомлення про помилки в роботі даних пристроїв, всі роботи виконані вірно.

  Можливі поломки і їх причини

  Як відомо, при виробництві автомобілів марки Opel застосовуються виключно високоякісні матеріали. Проте як і у всіх автомобілях, в моделі Мерива іноді трапляються поломки.

  Найчастіше поломки досить незначні, автовласник може усунути їх самостійно.

  Як правило, після проведеної зміни фільтра можуть мати місце такі поломки:

  Як можна помітити, що зустрічаються поломок в даному автомобілі досить мало. Все тому, що всі технічні вузли в автомобілі виготовляються з урахуванням великого запасу міцності. Такий підхід компанії Opel до виробництва своїх машин не тільки полегшує в них проведення ТО, а й зміцнює позицію самого бренду на автомобільному ринку.

  Як влаштований салонний фільтр?

  Салонний фільтр являє собою складену гармошкою тканину (іноді в кілька шарів), яка затримує в собі великий сміття і пил з повітря, що направляється в салон автомобіля.

  Залежно від типу, що фільтрує:

  • він може бути виготовлений із суміші синтетичних і натуральних матеріалів;
  • між шарами тканини можуть бути вугільні вставки, напилення.

  На Опелі Мерива заміна салонного фільтра не представляє ніякої складності, так як фільтруючий елемент розташований за відсіком бардачка. Для доступу безпосередньо до самого фільтру необхідно вийняти всю панель бардачка з торпеди.

  За регламентом, заміну фільтру потрібно проводити кожні 15-20 тисяч кілометрів пробігу. Однак при експлуатації автомобіля в сильно запиленої місцевості, заміна може знадобитися набагато раніше. Для того щоб своєчасно провести зміну забитого фільтруючого елемента, автовласникові потрібно звертати свою увагу на ряд ознак.

  Ознаки, що вказують на необхідність заміни фільтра:

  • У самому бардачку на задній стінці може з’явитися наліт з кристалічною пилу.
  • При включенні грубки буде чути сильний шум від роботи її вентиляторів. Як правило, шум при роботі вентиляторів грубки виникає з браку потоку повітря, що є наслідком забруднення фільтруючого елемента.
  фільтра, opel, antara

  Періодичність заміни салонного фільтра Opel Meriva

  Як і у більшості інших автомобілів, у Opel Meriva частота заміни СФ прив’язана до кожного ТО, тобто повинна проводитися через 15 тисяч кілометрів. Цікаво, що в графіку проведення ТО щодо повітряного фільтра вказано, що якщо є необхідність, його слід міняти частіше, а щодо салонного фільтра така приписка відсутня.

  Порівняння чистого і брудного фільтрів салону

  Тим часом необхідність в більш частої заміни виникає якраз щодо СФ, оскільки він виготовляється з більш щільного матеріалу і, як уже згадувалося, має багатошарову конструкцію.

  Ситуації, коли при проведенні чергового ТО виявляється, що фільтр салону забруднений мало, виникають вкрай рідко. Зазвичай все відбувається з точністю до навпаки: вже через 5-10 тисяч кілометрів пробігу фільтрувальний елемент стає малопридатним для подальшого використання. В принципі ніщо не заважає автовласникові «дотягнути» до рекомендованих 15 тисяч (а багато хто так і надходять), але при цьому ризикуючи своїм здоров’ям, а також піддаючи забруднення і передчасного зносу інші компоненти кліматичної системи.

  Про нездатність салонного фільтра виконувати свої безпосередні обов’язки легко дізнатися, не вдаючись до його візуальним оглядом. Про це будуть свідчити цілком конкретні симптоми:

  • якщо потік повітря, що дме з дефлекторів, сильно слабшає. це свідчить про критичне зниження пропускної здатності фільтрувального елемента внаслідок його забруднення;
  • якщо при включенні обдування салону ви починаєте відчувати, як з вентиляційних решіток починає поширюватися неприємний запах. Це результат розкладання скупчилися на поверхні СФ органічних залишків;
  • коли на склі машини з’являється волога плівка навіть при прогрітому двигуні. через те, що в салон проникає мало повітря, в ньому починає переважати внутрішній (як при включенні режиму рециркуляції), який швидко насичується вологою, яка присутня в повітрі, що видихається людиною повітрі;
  • якщо запиленість внутрішньосалонового простору різко збільшується (пил добре видно на темних поверхнях. наприклад, на торпеді), і вологе прибирання допомагає ненадовго.

  Кожен з вищеописаних симптомів, що виявляється окремо, може говорити про наявність інших неполадок в системі вентиляції автомобіля, але їх комбінація. це вірна ознака того, що фільтр салону забруднений настільки, що вже не тільки не справляється зі своїми обов’язками, але і перешкоджає попаданню свіжого повітря всередину машини.

  Якщо ви експлуатуєте свою Meriva в умовах, що характеризуються підвищеною загазованістю (а це транспортні артерії будь-якого великого міста), наявністю скупчення промислових підприємств або в сільській місцевості. будьте готові до того, що фільтрувальний елемент доведеться міняти часто, чи не кожен місяць, особливо влітку.

  Оригінал або аналог

  Найчастіше саме періодичність заміни СФ робить вирішальний вплив на вибір автовласником того чи іншого різновиду цього розхідники. Йому доводиться вирішувати не одну, а відразу дві дилеми:

  • використовувати звичайний або вугільний фільтр:
  • здобувати оригінальний виріб або його більш дешевий аналог.

  Новий фільтр салону фірми MANN

  Що стосується першого пункту, то тут багато що залежить саме від умов експлуатації, хоча важливе значення відіграє і фактор вартості, і ставлення до власного здоров’я. Якщо врахувати, що останнім часом вартість вугільних і протипилових фільтрувальних елементів неухильно вирівнюється, спостерігається повсюдний перехід на використання більш якісних фільтрів.

  Відносно вибору оригінальний фільтр / аналог, то тут ситуація гранично ясна. Оригінальні вироби завжди коштують набагато дорожче, а в разі фільтрів салону аналоги часто забезпечують більш якісний захист, ніж оригінал. Так що тут вибір однозначно на користь дешевих аналогів (винятком можна назвати хіба що китайські автомобілі, у яких і оригінальні фільтра дуже доступні).

  Для Opel Meriva можна порадити наступні моделі фільтрів салону:

  • Starline. каталожний номер SF VF02342;
  • Profit. каталожний номер 01512-0724;
  • JC Premium. артикул B2X0056PR (звичайний);
  • JC Premium. каталожний номер B2X0038PR (вугільний);
  • Wix Filters. каталожний номер WA06699;
  • Profit. артикул 01512-4079;
  • Starline. каталожний номер SF VF07814 (вугільний);
  • Magneti Mareli. каталожний номер 0152071761682;
  • Purflux. артикул A01228;
  • Bosch. каталожний номер 01 457 433 55;
  • Flam. каталожний номер CA010144;
  • UFI. артикул 30.0159.00;
  • Wix Filters. каталожний номер WA09402;
  • Hengst Filter. каталожний номер E0391L;
  • Mahle. артикул LX 01825;
  • Wix Filters. каталожний номер WA09669;
  • UFI. каталожний номер 30.0292.00 (вугільний);
  • Hengst Filter. артикул E3091L01.

  Нагадуємо, що всі зазначені витратні матеріали можуть встановлюватися як на Meriva А, так і на автомобіль другого покоління (рік випуску. 2010 і пізніше).

  Самостійна Заміна Фільтра Очищення Повітря Салону (Все Моделі) Кузов. Opel Antara Клуб

  Що ми власне там моєму. Власне кажучи, смердять там продукти життєдіяльності бактерій. Їм на охолоджувачі досить комфортно живеться. Волого, прохолодно, регулярно прилітають частинки біологічного походження у вигляді пилку, частинок епідермісу тварин і інші ніштячкі.

  А коштує не поїздити пару днів, кайф для мешканців випарника тут же закінчується, настає продовольча криза і вони дохнуть на хрін.

  Як проводиться заміна фільтра салону на автомобілях Opel Antara

  Коротше, в випарнику болото, воно і смердить. Сенс дезінфекції випарника полягає в трьох основних дійствах. геноцид всього живого. розкладання всієї органіки до неорганічного стану.

  Щоб новим жителям жерти було нічого, коротше. Щоб новим жителям селитися там було незатишно. Світ жорстокий.

  Або вони нас, або ми. У статті розглянемо, як самостійно замінити салонний фільтр на Opel ANTARA, і чи можна продовжити термін служби забився фільтра.

  Який салонний фільтр краще вибрати для Опеля ANTARA? При покупці нового салонного очищувача для Опеля ANTARA, вибір стоїть між протипиловими очисниками і вугільними фільтрами. За рахунок прошарку з активованого вугілля, косинці здатні нейтралізувати токсичні випари і неприємні запахи.

  Крім цього вони перетворюють озон на кисень. Крім вище перерахованих, у них немає ніяких переваг перед класичними протипиловими фільтрами. Затримуючи великі частки пилу, салонний фільтр Opel ANTARA не дозволяє їй згубно впливати на рушійні механізми системи кондиціонування, які через це швидше зношуються і скриплять.

  На даний момент в Opel Antara можуть застосовуватися одношарові і багатошарові салонні фільтри: Одношаровий фільтр. складається з щільної тканини і є найпростішим пристроєм для очищення повітря. Перевагою використання подібних конструкцій є їх дешевизна, а до недоліків варто віднести низьку якість фільтрації.

  Самостійна Заміна Фільтра Очищення Повітря Салону (Все Моделі).

  Багатошарові фільтри. складаються з декількох елементів, між якими міститься активоване вугілля. Саме використання мікрофібри спільно зі спеціальною вугільної тканиною дозволяє домогтися максимального очищення повітря, що проходить.

  До недоліків подібних елементів варто віднести їх високий динамічний де знаходиться салонний фільтр на Opel ANTARA входить потоку, що підвищує навантаження на систему вентиляції. Заміна салонного фільтра в Opel ANTARA процедура, яка під силу кожному.

  Його заміна здійснюється не рідше, ніж кожні тис. Забрудненість і потреба в заміні визначається візуально, тобто по фактичному стану. Для того щоб заощадити на обслуговуванні автомобіля, замінити салонний фільтр в Opel Antara можна самостійно, це займає хвилин.

  Замена салонного фильтра Chevrolet Captiva Opel Antara cabin filter replacement

  Старий, який відпрацював салонний фільтр Опеля ANTARA не можна прати, промивати і обробити для його повторного використання.