Де знаходиться іммобілайзер Niva Chevrolet

Table of Contents

іммобілайзер ВАЗ

Іммобілайзером ВАЗ оснащуються тільки нові моделі з інжекторними двигунами. Після того як машина сходить з конвеєра, функція захисту в протиугінної пристрої ще не включена. Поставних набір включає три ключа. два головних і один майстер-ключ, потрібний для навчання іммобілайзера. У більшості випадків функція захисту включається самим покупцем автомобіля або співробітниками автосалону.

Механізм роботи іммобілайзера усвідомити неважко. Обмінюється інформацією з ЕБУ мотора або заборонити пуск силового агрегату. Якщо ввімкнути функцію захисту двигун можна запустити лише після того, як відбудеться ініціалізація відповідного ключа. Якщо іммобілайзер не подасть сигнал зняття з охорони, відбудеться блокування паливного насоса і ланцюги запалювання, тому поїхати на автомобілі не вдасться.

Відключення іммобілайзера в Chevrolet Niva

 • Щоб відключити ІММО першим способом потрібно підготувати дротяну перемичку. Після відключення пристрою її наявність дозволить відновити обмін даними між мікропроцесорним модулем силового агрегату і діагностичної колодкою.
 • Кодова відключення ІММО на Niva Chevrolet можливо за умови, що автовласникові відомий пароль.

Якщо відключити не виходить

Якщо відключити іммобілайзер на ВАЗ-2123 не виходить, потрібно обрізати живлять його електропроводи і зняти пристрій, вигвинтивши кріпильні елементи. Але в даному випадку відновити його буде важко.

Аварійний запуск двигуна з активованим иммобилайзером

Виявляється, виробник знає про часті поломки і несправності системи штатної захисту від угону і передбачив спеціальне програмне забезпечення. з опцією запуску мотора в аварійній або непередбаченої ситуації.

Тобто, не дивлячись на всю свою захищеність, з’явилася можливість здійснити поїздку, до моменту виключення двигуна, ввівши спеціальний пароль і впливаючи на педаль газу.

Більш докладно про наявність такої функції, ви можете дізнатися в інструкції по експлуатації вашого автомобіля.

Молниеносное отключение иммобилайзера на Шевролет Нива

кодова відключення

Процедура деактивації ІММО виконується так:

 • Готується комплект ключів для замка запалювання. Він включає в себе робочий та навчальний елементи. Перший має повністю чорну головку, а другий оснащується червоною вставкою.
 • Закриваються всі двері транспортного засобу. Навчальний ключ встановлюється в замок. Проводиться активація і відключення запалювання. Диодная лампочка стану системи повинна моргати прискорено.
 • При мерехтінні діода, протягом шести секунд, витягується навчальний ключ із замка, встановлюється в нього робочий елемент і активується запалювання. Біпер керуючого модуля блокіратора ДВС повинен видати потрійний звуковий сигнал.
 • З активованим запалюванням треба почекати, поки біпер НЕ видасть подвійний сигнал. Потім проводиться відключення системи.
 • Потім зумер повинен видати потрійний звуковий імпульс. З активованим запалюванням треба почекати, поки пролунає ще один подвійний сигнал.
 • Проводиться відключення запалювання. Поки навчальний ключ встановлений в замку, треба дочекатися одиночного сигналу. Диодная лампочка стану блокіратора буде моргати з високою прискорене.
 • Виконується активація запалювання з використанням навчального ключа. Це треба встигнути зробити, поки моргає діодний індикатор. На приладовій панелі автомобіля підсвічування іконки Чек Енджін. Потім потрібно почекати одну хвилину, поки цей індикатор згасне.
 • Наступним етапом буде введення кодового пароля, який включає в себе цифри від 1 до 9. Для кожного значення натискається до упору педаль газу і утримується протягом трьох секунд, але не більше. Число натискань відповідає цифрі пароля, при правильному введенні буде загорятися індикатор Чек Енджін.
 • Якщо лампочка на приладовій панелі не гасне через п’ять секунд, це говорить про невірному вводі цифри. У разі коли індикатор блимає занадто швидко, це свідчить про помилку при введенні коду. Необхідно провести відключення системи запалювання і повторно ввести пароль.
 • Щоб вийти з режиму введення пароля, проводиться виключення запалювання.
READ  Де знаходиться запобіжник двірників Ford Focus 2

Де знаходиться іммобілайзер на Chevrolet Niva

Якщо пристрій блокування ставиться на транспортний засіб штатно при виробництві машини, то воно розташовується під пластмасовим тунелем центральній консолі. Шукати модуль необхідно в області правої ноги водія.

В останніх моделях Niva Chevrolet монтаж блоку іммобілайзера здійснювався не в пластиковому тунелі, а на рульовій колонці.

перемичкою

Відключити іммобілайзер на Chevrolet Niva самому можна так:

 • Щоб вимкнути блокіратор, необхідно обрізати дроти і живити їх самостійно. Цей спосіб досить складний в плані виконання. Якщо в майбутньому знадобиться діагностична колодка, відновити її буде складніше.
 • Щоб очистити пам’ять блокуючого пристрою, його треба відключити від електричного кола живлення. Потім проводиться монтаж перемички в контактні елементи 9 і 18.
 • Потім виконати зміну заводського чіпа на спеціальний. Його необхідно заздалегідь перепрошити і встановити програмне забезпечення для видалення пам‘яті ІММО.
 • Ключ вставити в замок, виконати запуск запалювання на кілька секунд. Блок управління іммобілайзером повинен автоматично провести очищення пам’яті і перепрошити.

Канал «Gefest» розповів про відключення іммобілайзера в автомобілях Niva Chevrolet.

Chevrolet Niva. іммобілайзер в авто, його робота, як підключити і відключити

Сучасні іммобілайзера відключити не так вже просто, адже ці системи мають додаткові рівнями захисту. В автомобілях Niva найчастіше встановлюються іммобілайзера з модельного ряду апс, а це пристрої, які підключаються до машини за допомогою дротів і блокують системи руху за допомогою спеціальних реле. Підключити іммобілайзер на Chevrolet Niva дуже легко, а ось з його відключенням можуть виникнути деякі проблеми. Більш детально розібратися в цих питаннях і вирішити їх зможе кожен автолюбителю, якщо прямо зараз витратить кілька хвилин свого часу.

Причина несправності іммобілайзера на Chevrolet Niva і інструкція його відключення своїми руками

З активованим запалюванням треба почекати, поки біпер НЕ видасть подвійний сигнал. Потім проводиться відключення системи.

Прописать дополнительный ключ Нива Шевроле 2010 г.в. изготовление ключей, Раменское, Москва

знаходиться, іммобілайзер, niva, chevrolet

Потім зумер повинен видати потрійний звуковий імпульс. З активованим запалюванням треба почекати, поки пролунає ще один подвійний сигнал. Проводиться відключення запалювання. Поки навчальний ключ встановлений в замку, треба дочекатися одиночного сигналу. Обхід іммобілайзера на Niva Chevrolet лампочка стану блокіратора буде моргати з високою прискорене. Виконується активація запалювання з використанням навчального ключа.

Це треба встигнути зробити, поки моргає діодний індикатор.

Навіщо відключати іммобілайзер?

В яких випадках може знадобитися відключити пристрій:

 • Двигун машини можна завести без деактивації блокування. Якщо пристрій не виконує свою першорядну функцію, це означає, що блокіратор функціонує неправильно. Девайс може заблокувати роботу агрегату.
 • Виникли проблеми в роботі пристрою, неполадки пов’язані з однією зі складових частин комплексу.
 • Працівниками Державтоінспекції зафіксовано серйозне або часткове пошкодження електропроводки пристрою. Йдеться про ланцюгах, відповідальних за передачу певних сигналів.
 • Якщо використовується блокатор морально застарів і автовласникові необхідно відключити девайс, щоб поміняти на більш новий.
 • Виникла необхідність установки стандартної автосигналізації.

Де знаходиться іммобілайзер в Niva Chevrolet і як його відключити самому

На Chevrolet ВАЗ 2121, випущених після 2004 року, встановлювалася модель іммобілайзера АПС-6. На варіантах моделі до 2004 року випуску розміщена версія АПС-4. Іноді навіть зустрічаються АПС-6, розміщені в зовнішньому блоці від АПС-4. Модуль управління АПС-6 розташований на рульовій колонці, АПС-4 знаходиться на центральній консолі під пластиковим тунелем.

READ  Заміна ременя ГРМ на Chevrolet Cruze

Пристрій являє собою невеликий пластиковий блок відходять від нього проводами, що закінчуються штекерами.

Внутрішній устрій іммобілайзера досить складне, він складається з:

 • мікроконтролера на базі PIC16C65B;
 • пам’яті (незалежній пам’яті) EEPROM для запам’ятовування кодів;
 • двобічної шини K-Line для обміну даними з електронним блоком керування автомобілем.

Додатково до иммобилайзеру додаються два ключа (робочий і навчальний) з вбудованими транспордеров. чіпами, які передають електронний сигнал на модуль управління. Робочий ключ використовується в повсякденному житті для запалювання мотора автомобіля. Навчальний ключ відзначений червоною вставкою на голівці і призначений для перепрограмування пристрою, введення цифрового пароля і т. Д.

Нюанси при відключенні іммобілайзера

 • На деяких автомобілях, де встановлений протокол VS.1 або січні 5.1.х, може знадобитися перепайка мікросхем, шляхом фізичного видалення пам’яті, або використання стороннього ПЗ.
 • Зверніть увагу, що при виконанні такої процедури, вам буде потрібно не тільки спеціальний кабель, програми, але і старий файл прошивки, який необхідно перепрограмувати на стаціонарному PC і «заливати» назад в пристрій.
 • На автомобілях з протоколом Bosch MP7.0H, для того, щоб вимкнути «ІММО», допоможе тільки випоювання мікросхеми і її окреме прошивання.

правильна установка

Встановлюють іммобілайзера в наступному порядку:

 • Знеструмлюють бортову мережу авто, відключаючи відповідну клему акумуляторної батареї.
 • Установка пристрою на рульовій колонці вважається надійним варіантом. Для цього знімаються елементи пластмасових панелей і вибирається місце для монтажу, віддалене від рухомих механізмів.
 • Монтується центральний керуючий блок. Спосіб його фіксації повинен запобігати передачу вібрацій на блок під час поїздок, інакше блок швидко зламається. Розміщення блоку має бути потайним. Наприклад, в джгутах заводської проводки.
 • Укладається проводка, якою комплектується пристрій. Провід підключаються до блоку управління, до замку запалювання і іншим допоміжним системам за схемою, розробленою виробником пристрою.
 • Згідно з тією ж схемою проводиться монтаж реле блокування і датчиків.
 • Усередині салону розміщується світлодіодний індикатор відкритим або замаскованим способом. Відкрита установка індикатора в ряді випадків може відлякати потенційного викрадача. Прихована установка може збити з пантелику зловмисника і змусити його шукати блокіратор, а потім і відключити його.
 • У висновку пристрій програмується і навчається згідно з інструкцією заводу-виготовлювача іммобілайзера.

Після установки і підключення все демонтовані пластмасові елементи облицювання встановлюються на свої місця.

Принцип роботи

У той час коли, відбувається програмування пристрою, воно зберігає всю інформацію в незалежну енергопамять (EEPROM). Там же зберігається весь вихідний код і про пару ключів, які йдуть в комплекті до цього пристрою.

Відключення ж всього іммобілайзера може бути виконано тільки в тому випадку, коли воно відключено фізично, тобто буде відключене живлення, а з пам’яті ЕБУ буде стерта вся інформація. Говорячи простими словами, треба знеструмити пристрій і видалити всю інформацію про нього.

Комплектація

В машинах Niva Chevrolet іммобілайзер конструктивно складається з таких елементів:

 • головний модуль, який дозволяє включати і вимикати блокування силового агрегату за допомогою відправки команди на керуючі елементи;
 • реле блокування двигуна машини;
 • діодний індикатор, який розташовується в салоні, місце монтажу вибирає установник;
 • ключ, що вставляється в замок запалювання, з його допомогою можна заводити і відключати мотор;
 • набір силових кабелів для підключення пристрою до бортової мережі;
 • керівництво користувача, в якому описані всі нюанси установки і використання блокатора.

Про несправності блокаторів в автомобілях ВАЗ розповів канал IZO))) LENTA.

Завантажити інструкцію з встановлення і експлуатації іммобілайзера АПС-6 в форматі PDF

Сервісне керівництво, яке дозволить користуватися і налаштувати роботу іммобілайзера, можна завантажити за посиланням:

Керівництва російською мовою з експлуатації та установки іммобілайзера
Інструкція з експлуатації та установки іммобілайзер АПС-6
READ  Заміна кульової опори Kia RIO 3

Що робити, якщо не виходить відключити іммобілайзер і авто не заводиться?

Якщо на приладовій панелі горить індикатор того, що блокує, відключити його не виходить і двигун не заводиться, причина полягає в несправності ІММО. Тоді можна спробувати фізично демонтувати його з місця установки. Знайдіть, де розташований блокіратор. Вийміть його, викрутити чотири гвинти, що фіксують пристрій, розберіть девайс. Після демонтажу потрібно стерти пам’ять енергонезалежного контролера. Для цього використовується комп’ютер, до якого треба підключити спеціальний ПАК-завантажувач.

Процедуру відключення ІММО на Niva Chevrolet при його несправності краще довірити професіоналам.

Отключить иммобилайзер Chevrolet Niva 2011 г.в., прописать ключ без обучающего ключа, в Раменском

відключення іммобілайзера

Які є варіанти деактивації блокіратора:

 • введення персонального пароля на контрольному щитку в салоні машини;
 • фіксація ключа до антенного адаптера девайса для відключення блокіратора;
 • застосування різних обхідників, емуляторів та інших пристроїв;
 • використання перемичок;
 • установка програмного забезпечення для деактивації блокіратора.

Про нюанси, з якими може зіткнутися автовласник при відключенні блокіратора, можна дізнатися з ролика каналу KV Avtoservis.

Навіщо відключати іммобілайзер?

В яких випадках може знадобитися відключити пристрій:

 • Двигун машини можна завести без деактивації блокування. Якщо пристрій не виконує свою першорядну функцію, це означає, що блокіратор функціонує неправильно. Девайс може заблокувати роботу агрегату.
 • Виникли проблеми в роботі пристрою, неполадки пов’язані з однією зі складових частин комплексу.
 • Працівниками Державтоінспекції зафіксовано серйозне або часткове пошкодження електропроводки пристрою. Йдеться про ланцюгах, відповідальних за передачу певних сигналів.
 • Якщо використовується блокатор морально застарів і автовласникові необхідно відключити девайс, щоб поміняти на більш новий.
 • Виникла необхідність установки стандартної автосигналізації.

Де знаходиться і як виглядає

Сам блок виконаний в прямокутному металевому корпусі. Якщо іммобілайзер монтується штатно, то на заводі він встановлюється під пластиковим тунелем центральній консолі в районі правої ноги автовласника.

ВАЗ 2121 Chevrolet, випущені до 2004 року, обладналися іммобілайзерами АПС-4. На сучасних авто стали використовуватися пристрої АПС-6. У пізніх версіях авто він став встановлюватися на рульовій колонці, а не в тунелі.

можливості ІММО

Які функції повинен виконувати іммобілайзер:

 • блокування систем переміщення машини за допомогою використання одного робочого каналу передачі даних;
 • можливість аварійного вимкнення блокіратора і переклад пристрій до сервісного режим;
 • автоматична активація або вимкнення захисної функції, більшість иммобилайзеров дозволяють зробити налаштування таймера для включення режиму охорони за часом;
 • управління замком капота.

Іммобілайзери АПС-6 допускається синхронізувати для роботи з електричними склопідйомниками, протитуманними ліхтарями. При необхідності вони можуть використовуватися для виконання діагностики К-косильною волосіні.

Якщо ви встановите на своє авто більш сучасний варіант того, що блокує, бездротової або контактний, то такі пристрої будуть мати додаткові функції і можливості:

 • діалогова авторизація автовласника, ідентифікація здійснюється за допомогою використання ключа, виконаного у вигляді пластикової картки;
 • якщо ІММО виконує автоматичну авторизацію, то ідентифікація проводиться з використанням спеціальної мітки;
 • сучасні пристрої дозволяють підключати одночасно до п’яти блокуючих реле, при цьому управління може здійснюватися як основними, так і додатковими ключами і мітками;
 • багато моделей пристроїв мають функцію антіограбленія, а також переводять блокіратор в сервісний режим за допомогою кнопки Валет, остання може використовуватися для управління;
 • для забезпечення надійної передачі сигналів застосовуються останні технології, це дозволяє передавати інформацію з більш високою швидкістю;
 • всі сучасні іммобілайзери можуть продуктивно функціонувати в діапазоні критичних температур. від найнижчих до найвищих;
 • блокатори можуть ефективно функціонувати не тільки всередині автомобіля, але і при їх монтажі зовні.

Великий Чіптюнер розповів про видалення блокіратора з автомобіля Niva Chevrolet.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS