Які диски підходять на Renault Logan

Вибір зимових ланцюгів на Renault

В умовах суворих зим російські автолюбителі воліють використовувати зимові комплекти ланцюгів для збільшення прохідності свого автомобіля. Власники Renault Logan також вважають за краще ці рішення для свого автомобіля і вибирають стандартний розмір R14 і R15. Ланцюги, дійсно, сприяють полегшеному проходженню автомобіля в складних ситуаціях.

Вибирайте деталі, які підходять під розмір вашого автомобіля.

Зберігати ланцюга потрібно в сухому місці, щоб їх не здолала корозія.

Ці деталі, дійсно, допомагають автомобілю під час руху в глибокому снігу. Єдиний недолік цього рішення. це максимально допустима швидкість руху, а також складність в установці. Саме про встановлення ланцюгів на Renault Logan далі піде мова.

Вибір за параметрами

Конструкторське бюро. передбачила для своїх автомобілів розміри коліс, що становлять 15 і 14 дюймів. На додаток до цих параметрів потрібно додати ширину і виліт, а також разболтовка диска і довжину болтів. Всі параметри ми вкажемо в окремому списку нижче.

Параметри колеса на Logan повинні бути саме такими.

 • Рекомендований параметр. R14, R15 (14 і 15 дюймів).
 • Допустима разболтовка. 4х100.
 • Ширина колісного диска. 5 / 5J, 6J.
 • Виліт привалочной площині. ET43, ET
 • Діаметр отвору маточини. DIA1.

Для роз’яснення цих даних ми зібрали всю інформацію, щоб у читача не виникло зайвих питань, а також поговоримо, чому саме R14 і R15.

 • Радіус колеса Logan. це передбачена величина, прийнята автомобільним стандартом і позначається латинською буквою «R», відповідно, параметр колеса буде виглядати наступним чином: R14 або R Ця абревіатура означає діаметр, поділений на два, відповідно розмір колеса дорівнює 15 або 14 дюймів.
 • Слово разболтовка чули багато автовласників, але не всі можуть дати чітке визначення цьому терміну. Разболтовка є відрізок відстані між центрами двох отворів для болтів. Приклад. 4х100, цифра 4 означає кількість отворів для кріпильних болтів, число 100 говорить про відстань між двома протилежними отворами.
 • Ширина колеса вимірюється в дюймах і позначається на зворотному його боці, буквою. J. Тому дане позначення буде виглядати наступним чином: 5 / 5J, позначає ширину диска в 5.5 дюйма.
 • Виліт привалочной площині є відстанню між посадочною площадкою диска і краєм його внутрішнього обода. Цей параметр вимірюється в міліметрах і позначається як ET. Чим більше число ET, тим сильніше диск втоплений всередину колісної арки.
 • Що стосується діаметру ступичного отвори, воно також вимірюється в міліметрах і позначається трьома буквами латинського алфавіту. DIA.

Литые диски 15″ 4×100 Renault Logan Sandero MCV Kangoo (Original 7711547676)

Цими даними не варто нехтувати при виборі коліс для Renault Logan, інакше можуть виникнути серйозні проблеми в ході експлуатації даного автомобіля. Також не варто нехтувати розміром. так як може виникнути серйозне биття колеса.

Чому саме 14 і 15?

Кожен автовиробник встановлює певні стандарти для своїх автомобілів, не виняток і Renault Logan. Саме для нього завод передбачив розмір колеса 14 і 15 дюймів, що підходить для даної моделі. Якщо використовувати інші розміри коліс замість R14 і R15, можна істотно знизити якість керованості і комфорту поїздки автомобіля.

R14 є стандартним рішенням для убогих комплектацій, а ось R15 вже комплектуються автомобілі дорогих версій.

Використання коліс більшого діаметра може привести до пошкодження колісних арок, а також підкрилки та інших елементів кузова. Негативно може відбитися і динаміка автомобіля, а також його економічні якості. Говорячи в цілому, використання нестандартних рішень призводить до негативних наслідків.

болти

Уважно підбирайте болти для. так як довжина болтів для них інша. Болти для штамповок коротше болтів для легкосплавов.

Як правило довжина болтів коливається від 3.5 см до 8 см.

Маркування розмірів колісного диска на Renault Logan

R14 Диск: 5,5H2 ET 43 DIA 60,1 PDL 100 × 4 Маркування диска 5,5H2 ET 43 DIA 60,1 PDL 100 × 4 позначає: диск діаметром 14 дюймів, шириною 5,5 дюймів, що має 4 кріпильних отвори, розташованих на колі 100. винос диска 43 мм, діаметр отвору під маточину 60,1 мм.

R15 Диск: 6J15 ET 50 DIA 60,1 PDL 100 × 4 Маркування диска 6J15 ET 50 DIA 60,1 PDL 100 × 4 позначає: диск діаметром 15 дюймів, шириною 6 дюймів, що має 4 кріпильних отвори, розташованих на колі 100. винос диска 50 мм, діаметр отвору під маточину 60,1 мм.

У будь-якому автомобілі грає важливу роль. Незважаючи на різноманітність розмірів колісних дисків, для кожного автомобіля існують суворі регламенти щодо вибору та встановлення цих деталей. Renault, як і будь-який інший автомобіль спроектований таким чином, що R14 і R15 є невід’ємною частиною шасі. Розмова в цій статті піде про вибір розміру коліс для Renault, а також виборі і установці зимової ланцюга, довжині болтів.

Більше. не означає краще

Незважаючи на те, що 16 диски і ковпаки останнім часом набирають все більшої популярності серед любителів тюнінгу і низькопрофільною гуми, абсолютними лідерами рейтингу, як і раніше залишаються диски 14 і 15 радіусу.

Диски і ковпаки r14 вважаються самим бюджетним варіантом, а різноманітність моделей нітрохи не поступається іншим розмірам: є, де розгулятися фантазії. Стандарт сверловки становить 4100. Відхилення від значення вкрай небажані і можуть привести до люфту, деформації диска і кріпильних болтів.

Крім 14, не меншою популярністю користуються колісні диски і ковпаки 15 радіусу: виглядають краще, але дорожче коштують. На r15 класична схема розташування болтів аналогічна. 4100 тому з установкою на Renault Logan проблем не виникне.

Диски і ковпаки великих розмірів теж займають свою законну нішу на прилавках. Разболтовка колишня. 4100. Особливість полягає в тому, що колесо з неправильним профілем буде чіплятися передньою частиною за крило і перешкоджати нормальному повороту.

Щоб цього не сталося, заводський документації недостатньо. 16 розмір не є стандартним і, щоб уникнути люфту і вібрації при русі машини, для цих дисків радять застосовувати параметри, рекомендовані досвідченими автовласниками.

Також доведеться акуратніше їздити і уважно стежити за якістю дорожнього полотна: 16 колеса в сукупності з низькопрофільною гумою і неякісними кріпильними болтами часто призводять до пошкодження дорогих елементів підвіски автомобіля і виникнення люфту в системі.

Стандартні розміри шин, дисків і коліс на автомобілі Renault Logan

На Renault Logan колісні диски встановлюють розмірами 6J х15 або ж 5,5J х14. Параметри дисків: PCD 4 × 100, його діаметр 14-15, ширина 5J-6J, а виліт 38-50. Існує і варіант заміни розмірів дисків заводських на диски, що мають параметри:

 • 6.5 × 15 ET 40,
 • 6.6 × 14 ET 38,
 • 7 × 15 ET 35

Радіус всіх дисків від 14 до15 дюймів. Можна зробити тюнінг дисків. Розмір диска позначається на зовнішній стороні. Є там і повна характеристика колісного диска, а саме виліт колеса в мм, діаметр центрального отвору, діаметр окружності центру всіх кріпильних отворів, кількість отворів, призначених для кріплення, а також наявність хампов, посадковий діаметр, вимірюваний в дюймах, позначення профілю та посадкова ширина обода.

Диски шин зазвичай відрізняються надійністю і міцністю, тому їм не потрібно технічне обслуговування. Їх треба тільки чистити у міру забруднення і обов’язково перевіряти на наявність пошкоджень і тріщин.

Колеса для автомобіля Renault Logan виробляються методом штампування зі сталі листової з обов’язковою зварюванням.

Але поступово відбувається заміна на такі колеса, які виготовляють з алюмінієвого сплаву. Вони здатні забезпечити допустимі параметри геометрії і найкращі параметри биття коліс.

Магнієві диски володіють одним серйозним недоліком. швидко піддаються корозії, коли пошкоджується захисний лак. Колеса за розміром відповідають дисковим розмірами. 14-15.

Найпопулярнішим питанням, що приходять зі зміною сезонів, є придбання колісних дисків, які впливають не тільки на зовнішність, а й на ходові якості автомобіля. Про все, що потрібно знати при підборі колісних дисків на Logan, читайте нижче.

Диски на Logan від інших моделей. Який розмір дисків на Reno Logan

Renault Logan. автомобіль мрія. Звичайно ж, такому автомобілю підійде відмінний тюнінг, ну а диски. це один з його головних елементів. Особливий стиль авто буде надавати саме розмір дисків, а на Renault Logan варіантів знайдеться величезна кількість. Хотілося б почати з того, що найпростіший і недорогий варіант в цій справі. це штатні диски, в простолюдді відомі як «штампування». Штатний розмір дисків Renault Logan R14 і R15.

Звичайно ж, не можна обійти увагою більш популярні у автолюбителів литі диски, які мають особливою привабливістю. Почнемо з найменшого розміру дисків це чотирнадцятий. Диски з таким розміром на Renault Logan гарні для будь-якого виду траси, будь це гравій, асфальт, пісок або земля. Водій прекрасно відчуває дорогу, в салоні не чутно сторонніх шумів і ніякої вібрації.

Диски п’ятнадцятого розміру на Renault Logan володіють дивною м’якістю в порівнянні з іншими авто такого ж класу. Розмір диска чітко змінює вигляд автомобіля, R15 дає перевагу у висоті. Якщо говорити про чутливість автомобіля до різних типів доріг, то великих зміні в порівнянні з R14 не спостерігається. Більший розмір дисків анітрохи не вплине на стиль їзди, що не зменшить комфорт в салоні. Що зміниться так це швидкість, точніше розгін автомобіля буде набагато швидше.

диск, підходять, renault, logan

Диски Replay для RENAULT /// обзор

Тепер найбільший серед усіх. це шістнадцятий розмір. Краса таких дисків сліпуча, вона заворожує. Renault Logan з таким розміром дисків вже не схожий на своїх побратимів, що мають менший розмір.

Звичайно, з такими розмірами по різних трасах вже не поїздиш, найкраще підійдуть міські дороги з гладкою поверхнею, без будь-яких нерівностей. При русі на таких дисках на не дуже хорошій дорозі автомобіль починає трясти, водій відчуває кожну нерівність.

До того ж підвіска дуже швидко прийде в непридатність. Вибір розміру дисків на Renault Logan величезний, і перш ніж купувати диски будь-якого розмір, потрібно визначитися як саме і де ви будете пересуватися на автомобілі.

Разболтовка елемента на Renault Logan

Також важливим фактором є разболтовка деталі. У Renault Logan даний показник становить 4/100.

Перша цифра, в даному випадку це чотири, показує кількість отворів для кріплення колісного елемента до маточини. Друга цифра 100 означає відстань між двома проміжними отворами. Офіційний виробник рекомендує саме такий параметр спеціально для моделі Renault Logan. У разі підбору неправильної конфігурації автолюбителя чекає безліч негативних наслідків, серед яких:

 • страждає для шасі при неправильному виборі разболтовка: протягом тривалого часу при виборі неправильної конфігурації колісний елемент буде піддавати деформації маточину колеса, що загрожує пошкодженням шасі;
 • вплив на безпеку руху: при негативному впливі на шасі небезпеку наражається вся підвіска автомобіля, і розміри елемента, будь то 14 чи 15 діаметр, не мають в даному випадку великого значення;
 • офіційний виробник вказує в таблицях сумісності параметри інших колісних елементів 14 або 15 діаметра: автовласник при придбанні деталей відрізняються параметрів повинен керуватися даними таблицями, інакше можливе виникнення негативних наслідків у вигляді проблем з шасі.

Також важливим фактором є виліт диска. У французькій моделі даний показник вильоту складає 35. 50 міліметрів.

В даному випадку, показник залежить від довжини бази, чим більше діаметр (зазвичай більше штатних разболтовок r14 або r15), тим більше виліт в міліметрах. Такими даними користуються для проведення модернізації моделі при установці нестандартних заводських елементів (що відрізняються діаметром від штатних 14 або 15 дюймових в більшу сторону).

Диски на Renault Logan

Найпопулярніші розміри колісних дисків для бестселера російського автомобільного ринку Renault Logan є традиційно r14 і r15. Перед автолюбителем завжди встають складні питання: які параметри підходять для даного автомобіля, яка разболтовка відповідає заводським параметрам, який розмір колісного диска краще встановити.

Типи дисків, які підходять для Renault Logan

Даний елемент служить не стільки естетичним вираженням автовласника, скільки захисної частиною шасі і невід’ємною частиною конструкції автомобіля. При їх виборі автовласникові необхідно проявляти увагу і керуватися рекомендаціями виробника, так як даний елемент відіграє важливу роль у безпеці автомобіля і його довговічності.

Для автовласника важливо, які якості піднесе деталь під час експлуатації і які неприємності можуть трапиться з ним в майбутньому.

Типовими видами диска для Renault Logan виступають вироби розмірами 14 і 15 дюймів в діаметрі.

Французький виробник рекомендує встановлювати литі диски на Renault Logan саме такого діаметру 14 або 15 дюймів з кількох причин:

 • Менший знос ходової частини. При установці деталей більшого радіусу відбувається передчасне руйнування багатьох елементів шасі, викликане збільшенням механічного навантаження, такі поломки не підлягають гарантійному ремонту. Тобто офіційний дилер має повне право відмовити в обслуговуванні через використання позаштатних виробів. Тому установка деталей розміром 14 або 15 дюймів вигідна не тільки з точки зору рекомендацій, а й з боку підвищення надійності і ресурсу шасі, а також економії коштів.
 • Деталі меншого розміру просто неможливо встановити через особливості конструкції. 12-дюймові вироби не стануть на посадочні місця через конструкції гальмівних механізмів.
 • Більший розмір деталей спричинить, крім високого ступеня зносу конструкції шасі, пошкодження елементів підкрилки.
 • Також вироби іншого діаметра можуть не підійти під стандартні параметри моделі (це може торкнутися неправильного вибору разболтовка).

Багато автовиробників випускають такі моделі, в тому числі і для Renault Logan.

Класичні типи дисків розрізняються за такими параметрами:

 • Ковані деталі. Досить рідкісний тип деталей, всього кілька виробників в світі випускають дані моделі для автомобілів. З огляду на легку вагу і високу міцність, дані деталі вважаються одними з кращих серед всіх типів. Однак негативною рисою є висока вартість і дороге обслуговування. Всього кілька типів від іменитих брендів підійдуть для установки на Renault Logan.
 • Сталеві деталі. Найпоширеніші види деталей. За своєю вартістю сталеві вважаються найбільш економічними і недорогими як у виробництві, так і в обслуговуванні. Також деталі відрізняються високою міцністю до різного роду деформацій, але при цьому мають велику масу, що негативним чином позначається на динамічних характеристиках Renault Logan, а також підвищує витрата палива. Сталеві елементи вважаються найбільш економічними за вартістю. Такі елементи найбільше підходять раціональним і практичним автовласникам.
 • Легкосплавні деталі. Даний тип виробляється з легкого сплаву сталі і має різноманітні конструкції і форми візерунка. Даний тип вважається проміжним і найпоширенішим на ринку. Вони легше, ніж сталеві деталі, але важче кованих і по міцності поступаються обом конфігурацій. У вартості вони також займають проміжне положення так званої «золотої середини». Безсумнівним плюсом є велика кількість моделей за формою візерунка і кількістю представлених брендів. Ці елементи підходять власникам, які уболівають за зовнішній вигляд і дизайн автомобіля.

Середня вартість елементів для моделі

У зв’язку з повсюдним підвищенням вартості матеріалів, покупка деталей для французької моделі стає все більш накладної. Природно, що елементи більшого діаметра разболтовка (r15 радіус в порівнянні з r14) відрізняються більшою вартістю, практично незалежно від типу матеріалу, з якого вони виготовлені. Також багато що залежить від бренду виробника. Багато автокомпанії випускають елементи з параметрами, відповідними саме цієї моделі для певних умов експлуатації.

При виборі разболтовка дискових деталей автолюбитель повинен, перш за все, керуватися рекомендаціями виробника і встановленими характеристиками моделі. Так як на ринку присутня безліч брендів, часто вибір диска на Logan являє складність, незалежно від їх діаметра 14 або 15.

Вибір діаметра диска (разболтовка 14 або 15 дюймів) повністю залежить від автовласника, його завдань і умов експлуатації. Менший розмір додасть автомобілю ще більшу плавність ходу, знизить навантаження на шасі і більш економічний з точки зору фінансових вкладень. Більший же естетично приємний, використання даного розміру може позитивно позначитися на керованості, але негативно позначитися на паливної економічності.

Підведемо підсумки

У підсумку, вибір диска r14 і r15, разболтовка для французької моделі величезний. Більшість відомих виробників пропонують їх спеціально для даної моделі, їх характеристики повністю відповідають рекомендованим виробником. Також випуском власної продукції займається і сама автокомпанія Renault, що може бути для багатьох автолюбителів найоптимальнішим варіантом для покупки, так як оригінальна деталь завжди є більш якісною. А який розмір вибрати 14 або 15, це кожен вирішує сам.

Вибір зимових ланцюгів на Renault

В умовах суворих зим російські автолюбителі воліють використовувати зимові комплекти ланцюгів для збільшення прохідності свого автомобіля. Власники Renault Logan також вважають за краще ці рішення для свого автомобіля і вибирають стандартний розмір R14 і R15. Ланцюги, дійсно, сприяють полегшеному проходженню автомобіля в складних ситуаціях.

Вибирайте деталі, які підходять під розмір вашого автомобіля.

Зберігати ланцюга потрібно в сухому місці, щоб їх не здолала корозія.

Ці деталі, дійсно, допомагають автомобілю під час руху в глибокому снігу. Єдиний недолік цього рішення. це максимально допустима швидкість руху, а також складність в установці. Саме про встановлення ланцюгів на Renault Logan далі піде мова.

нелегкий вибір

При виборі покришок 14 і 15 радіусу виникає закономірне питання: чи не можна відхилитися від характеристик, рекомендованих виробником?

Питання слід перефразувати: яке допустиме відхилення від штатних параметрів? Позиція виробника очікувана: нехтувати рекомендаціями строго заборонено. В іншому випадку підвищиться витрата палива, погіршиться динаміка і інші життєво важливі показники характеристик автомобіля.

Заяви виробника зовсім не безпідставні. Параметри гуми 14 і 15 радіусу підібрані таким чином, щоб автомобіль досягав піку своїх можливостей.

Основним змін серед розмірів піддається саме висота профілю. Причому варіюватися вона може в обидві сторони. Низький профіль ставлять заради яскравого і спортивного зовнішнього вигляду, а його застосування на дисках меншого діаметру дозволяє зберегти чимало коштів і злегка знизити кліренс машини. На думку деяких власників, такий зовнішній вигляд виглядає набагато виграшніше стандартного.

Підвищують розмір профілю трохи частіше з двох основних причин.

Перша. покришка з більш високим профілем дешевше, і подібний «тюнінг». непоганий спосіб заощадити.

До зміни розмірів шини зазвичай вдаються, коли слід ставити низький профіль. Найчастіше доводиться збільшувати площу плями контакту колеса і дорожнього полотна, щоб поліпшити стійкість і ходові властивості авто. Однак це загрожує збільшенням витрат палива.

Чому саме 14 і 15?

Кожен автовиробник встановлює певні стандарти для своїх автомобілів, не виняток і Renault Logan. Саме для нього завод передбачив розмір колеса 14 і 15 дюймів, що підходить для даної моделі. Якщо використовувати інші розміри коліс замість R14 і R15, можна істотно знизити якість керованості і комфорту поїздки автомобіля.

R14 є стандартним рішенням для убогих комплектацій, а ось R15 вже комплектуються автомобілі дорогих версій.

Використання коліс більшого діаметра може привести до пошкодження колісних арок, а також підкрилки та інших елементів кузова. Негативно може відбитися і динаміка автомобіля, а також його економічні якості. Говорячи в цілому, використання нестандартних рішень призводить до негативних наслідків.

сухі цифри

Рано чи пізно перед власником постає питання про вибір нових покришок. Незалежно від сезону базовим залишається принцип: єдині розміри, які підходять даній моделі. r14 і r15.

Для Renault Logan на покришках будь-якого радіусу рекомендується комбінація параметрів 185/65. Тому, хто ще жодного разу не стикався з вибором шин, цей напис не говорить зовсім нічого. Проте, у покришок r14 і r15 зазначені параметри є основними і їх слід враховувати: з неправильно зібраними колесами машина не буде їхати так, як потрібно.

Перша цифра перед знаком дробу означає ширину шини в міліметрах. У разі невідповідності параметра в одному випадку колесо буде випирати за межі кузова, в іншому. надмірно глибоко входити всередину колісної арки. Це загрожує не тільки погіршенням зовнішнього вигляду, але і виникненням потенційну небезпеку при їзді і втрати стійкості.

Другий показник. висота профілю самої гуми. Помилково припускають, що це відстань від колісного диска до зовнішньої кромки колеса, виражене в міліметрах, однак на ділі цифра 65 означає процентне співвідношення висоти профілю від ширини шини. Для 15 радіусу існують також низькопрофільні моделі, які гарантують більшу керованість на шкоду комфорту, м’якості і тиші.

Виходячи з вищесказаного, висновок можна зробити один: не нехтуйте технічними допусками вашого автомобіля і не допускайте установку нестандартних рішень. Використовуйте R14 і R15 як стандарт, від якого не можна ухилятися. Купуйте якісні деталі відомих виробників. Ми закликаємо вас прислухатися до нашої думки і зробити правильний вибір.

Росія. країна чотирьох сезонів. Літо тут може бути надзвичайно спекотним, осінь і весна. «Радувати» численними опадами, а зима і зовсім завалює снігом з головою і відверто розчаровує ожеледдю. Перед власником Renault Logan різко постає питання про вибір сезонної гуми за невисокою ціною і з хорошими характеристиками. Про все, що потрібно знати при виборі шин на Renault Logan, читайте у цій статті.

Renault Logan. бюджетний автомобіль: виробник використовував недорогі матеріали, комплектуючі та запчастини, щоб зробити ціну автомобіля якнайнижче.

Щоб плавно перевести цю тезу в русло статті, слід сказати про ту гумі, яку поставляють на завод і ставлять на зійшли з конвеєра Логани. Взагалі, розглянутий автомобіль унікальний тим, що збирається відразу в декількох країнах, і на кожен із заводів поставляються покришки, які підходять до конкретного клімату.

У російських погодних умовах виробникові довелося розщедритися і ставити на що збираються в нашій країні автомобілі гуму, яка буде мати максимальний ресурс і непогано проявляти себе як в умовах літньої спеки, так і в сильні холоди і ожеледь.

На питання, які покришки є штатними на всіх Renault Logan, дилери розводять руками: виробник періодично змінює постачальників комплектуючих і в залежності від ситуації моделі поставляються покришок розрізняються. На другому поколінні Renault Logan (з 2014 року) найчастіше встановлювалася літня гума Барум на радіуси, рекомендовані виробником: 14 і 15.

Підбиваючи підсумки

Підбір гуми, її розмірів і параметрів. важливе питання, яке рано чи пізно доведеться розглянути кожному власнику Renault Logan. Щоб уникнути можливих помилок в майбутньому, досить слідувати рекомендаціям виробника і порад в статті.

Передбачається установка безкамерних шин, що мають модифікацію 165/80 R14 і профіль 60-80 мм. Поширюється це на автомобілі, об’єм двигуна яких 1,4 л³. Крім заводських параметрів допускається замінювати шини для Renault Logan, які мають параметри 185/70 R14, а також 175/70 R14. Шини для коліс автомобіля Renault зазвичай підбирають в залежності від деяких параметрів. це діаметр, висота профілю і ширина. При недотриманні вимог, встановлених виробником цього автомобіля, відбувається погіршення керованості автомобіля, маневреності та зчеплення машини. У наш час більше 50 виробників в світі можуть запропонувати величезний вибір шин для зими, літа і варіанти всесезонной гуми.

З урахуванням бажань власника, погодних умов і характеру просування машини підбирається малюнок протектора на шинах.

Чи не повинна бути сильно зношена поверхня шин, це несе під час руху небезпека. Тому саме малюнок сприяє зчепленню протектора з дорогою, також він здатний забезпечити оптимальний характер водіння. Виходячи з керівництва водіння, який прийнятий в Росії, значення глибини протектора шин становить не менше 1,6 мм на всю поверхню шини. Найбезпечнішою для їзди вважається глибина шини рівна 2 мм.

установка

Одягайте ланцюга тільки при виникненні суворих умов, їздити по асфальту на ланцюгах ЗАБОРОНЕНО!

 • Щоб встановити ланцюгової елемент на Renault, необхідно укласти його перед колесом автомобіля, після чого зробити наїзд для кріплення замку.
 • Щоб здійснити кріплення, оберніть колесо таким чином, щоб зімкнулися замки, попередньо спустивши тиск в шинах.
 • Закріпіть замки ланцюгового пристрою і відновите тиск в колесі.

Даний процес однаковий на R14 і R15 колесах. Установку можна вважати завершеною. Дана операція проводиться однаково як на передніх, так і на задніх осях автомобіля.

Класифікація дисків

При виборі, звичайно, потрібно враховувати такі параметри, як розмір дисків. Важливо знати, який прийнятний для вашої марки авто. До того ж колісні диски відрізняються за матеріалом і способу їх виготовлення. Основні види:

 • штамповані;
 • литі;
 • ковані.

Штамповані диски найпоширеніші і дешеві. Виготовляються вони зі сталі на верстатах методом штампування. Ціна за один такий диск, наприклад, розміру R15, становитиме приблизно 1500-2000 руб. Поширення такої вид дисків отримав за рахунок того, що вони заздалегідь встановлені на автомобілях, що виходять із заводу. Основною перевагою такого виду колісних дисків є те, що вони дуже легко переносять різного виду ушкодження. Наприклад, після попадання в яму виріб можна легко випрямити.

Нарешті, останній і самий якісний продукт. ковані диски. При виготовленні даного виду використовується метод кування з різних матеріалів, що робить диски легкими і дуже міцними. Вони без проблем переносять потрапляння в яму або заїзд на бордюр на високій швидкості.

До мінусів можна віднести те, що з-за високої міцності весь удар припадає на підвіску і негативно відбивається на загальному стані автомобіля.

Найкраще на даний автомобіль встановити литі диски, вони будуть стійкі до незначного пошкодження. Ковані варто встановлювати на більш дорогі і міцні машини, чия підвіска зможе витримати будь-які удари.

Підбір гуми

Диски вже є, тепер залишається підібрати хорошу гуму. Навіть починаючому водієві відомо, що гума ділиться на 2 основних види. літню і зимову. Але крім цих простих класифікацій є ще. Наприклад, гума буває шосейна, всесезонна, швидкісна.

Звичайному водієві ні до чого спеціальна шосейна або швидкісна гума, досить лише двох стандартних комплектів. на літо і на зиму. При підборі гуми важливі діаметр диска і його виліт. Одним з важливих параметрів є індекс навантаження, яку зможе витримати гума, що не зносившись за короткий час.

Природно, гуму виробляють як в Росії, так і за кордоном. Покришки російського виробництва є досить дешевими, але поступаються по зносостійкості своїм західним конкурентам.

Підбір дисків та гуми під конкретний автомобіль слід проводити тільки з урахуванням технічних даних транспортного засобу. Від цього безпосередньо залежить безпека водія, пасажирів, всіх учасників дорожнього руху. Адже від гуми залежить гальмівний шлях, зчеплення з дорогою і інші важливі параметри. Удачі на дорозі!

диск, підходять, renault, logan

Які колісні диски підходять на Renault Logan. викладаємо суть

Ідеї ​​тюнінгу

Диски на Logan обрані і встановлені, але чогось явно не вистачає. Це означає лише одне. потрібно модернізувати зовнішній вигляд коліс так, щоб вони стали приносити власнику моральне задоволення.

Крім болтів, широко поширені колісні ковпаки. Їх застосування дозволяє змінити зовнішній вигляд диска машини за мінімально можливу суму. Самі ковпаки, як правило, виготовляються з пластика і підходять до коліс будь-якого типу. Єдиним мінусом є те, що ковпаки через що виникає люфту часто прямо на ходу відвалюються від колеса і становлять потенційну небезпеку для водіїв, що рухаються позаду.

Renault Logan За році авто Виберіть рік автомобіля

2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004

нелегкий вибір

Стандартні колеса на Logan з литим диском виглядають, безумовно, виграшно. Моделі 14 розміру більше підходять тим, хто вважає за краще їзду по поганих дорогах. Такі параметри дозволяють встановлювати гуму більшого профілю, забезпечуючи високий комфорт їзди і менший ризик пошкодити покришку.

Радіус 15 є штатним і рекомендується виробником.

Деякі власники ставлять нестандартний 16 розмір: він дозволяє встановити так званий низький профіль і поліпшити зовнішній вигляд авто. Однак практика показує, що застосування гуми з низьким профілем на 16 дисках, на відміну від r15, призводить до їх поступової деформації і небажаного люфту, а також швидкому пошкодження при зачепленні передньою частиною з підкрилки.

Штамповані моделі є оригінальними для Renault Logan і відрізняються низькою ціною і різноманітністю розмірів. За невелику вартість можна взяти 14 або навіть 17 диски, вибір обмежується лише фантазією автовласника.

За дешевизну доводиться розплачуватися непоказним зовнішнім виглядом Logan і використовувати ковпаки. Більш того, невірно підібране за розміром колесо може зачіпати передньою частиною крило при маневрах.

Колеса і диски Renault Logan

Найпопулярнішим питанням, що приходять зі зміною сезонів, є придбання колісних дисків, які впливають не тільки на зовнішність, а й на ходові якості автомобіля. Про все, що потрібно знати при підборі колісних дисків на Logan, читайте нижче.

Ідеї ​​тюнінгу

Диски на Logan обрані і встановлені, але чогось явно не вистачає. Це означає лише одне. потрібно модернізувати зовнішній вигляд коліс так, щоб вони стали приносити власнику моральне задоволення.

Крім болтів, широко поширені колісні ковпаки. Їх застосування дозволяє змінити зовнішній вигляд диска машини за мінімально можливу суму. Самі ковпаки, як правило, виготовляються з пластика і підходять до коліс будь-якого типу. Єдиним мінусом є те, що ковпаки через що виникає люфту часто прямо на ходу відвалюються від колеса і становлять потенційну небезпеку для водіїв, що рухаються позаду.

Більше. не означає краще

Незважаючи на те, що 16 диски і ковпаки останнім часом набирають все більшої популярності серед любителів тюнінгу і низькопрофільною гуми, абсолютними лідерами рейтингу, як і раніше залишаються диски 14 і 15 радіусу.

Диски і ковпаки r14 вважаються самим бюджетним варіантом, а різноманітність моделей нітрохи не поступається іншим розмірам: є, де розгулятися фантазії. Стандарт сверловки становить 4100. Відхилення від значення вкрай небажані і можуть привести до люфту, деформації диска і кріпильних болтів.

Крім 14, не меншою популярністю користуються колісні диски і ковпаки 15 радіусу: виглядають краще, але дорожче коштують. На r15 класична схема розташування болтів аналогічна. 4100, тому з установкою на Renault Logan проблем не виникне.

Диски і ковпаки великих розмірів теж займають свою законну нішу на прилавках. Разболтовка колишня. 4100. Особливість полягає в тому, що колесо з неправильним профілем буде чіплятися передньою частиною за крило і перешкоджати нормальному повороту. Щоб цього не сталося, заводський документації недостатньо. 16 розмір не є стандартним і, щоб уникнути люфту і вібрації при русі машини, для цих дисків радять застосовувати параметри, рекомендовані досвідченими автовласниками.

Також доведеться акуратніше їздити і уважно стежити за якістю дорожнього полотна: 16 колеса в сукупності з низькопрофільною гумою і неякісними кріпильними болтами часто призводять до пошкодження дорогих елементів підвіски автомобіля і виникнення люфту в системі.

Підбиваючи підсумки

До вибору колісних дисків на Logan варто підходити відповідально. Крім зовнішнього вигляду, ця незамінна деталь забезпечує комфорт і безпеку пересування і справну роботу підвіски, яка приймає від колеса всі удари, що виникають при проїзді дефектів дорожнього полотна.

Які бувають диски для «Renault Logan»

Модель випускається з 2004 року, і за цей період змінилося всього лише 2 її покоління, причому початковий кузов, котрий зазнав незначний рестайлінг, був знятий з виробництва лише в 2016, що говорить про величезну популярності «Логана», тому на дорогах Росії сьогодні можна побачити не тільки нові автомобілі 2 покоління, а й 10-річні Renault Logan.

Розмірність колісних дисків на «Renault Logan» практично не змінилася, однак через велику кількість комплектацій моделі вони мають різні параметри, зокрема:

 • Разболтовка і сверловка на всі моделі абсолютно однакова, і диски коліс для «Renault Logan» кріпляться до маточини через отвір діаметром 60,1 мм за допомогою 4 шпильок довжиною 100 мм кожна.
 • У базовій комплектації економ авто комплектується дисками з характеристиками 5,5J x 14 ET43, що відповідає розмірності покришок 185/70 / R14.
 • Всі інші модифікації надходять у продаж тільки з 15 радіусом і мають розмірність 6,0J x 15 ET43, до якої ідеально підходить гума 185/65 / R15. Дана уніфікація забезпечена, звичайно, низькою ціною «Renault Logan», тому що автомобіль сходить з конвеєра без будь-яких змін конструкції підвіски.

Огляд дисків коліс для авто Renault Logan (Renault Logan)

Renault Logan. це один з найпопулярніших автомобілів спільного російсько-французького автопрому, який належить до класу бюджетних субкомпактних седанів і випускається вже 14 років. «Логан» набуває величезну кількість жителів Росії. приватні особи, таксопарки, організації, так як його показник співвідношення ціна / якість є одним з найкращих в країні.

Цей надійний автомобіль використовується власником багато років, і рано чи пізно виникає питання про заміну дисків через їх зносу або для поліпшення зовнішнього вигляду.

Диски якого розміру можна ставити на Renault Logan

Трапляється, що водіїв не влаштовує поточний розмір або стилістика виконання заводських коліс, або старі диски приходять в непридатність, і вони замислюються про їх заміну. Так, водій може вибрати собі колеса з єдиної сверловкой, але в таких випадках радіусів:

 • R14. даними колесами комплектується кожен автомобіль в економ-варіанті, але, якщо власнику з якихось причин не підходить штатна розмірність, він може поставити на свій Logan 5,5J x 14 ET43 або 6,0J x 14 ET38. Дані параметри будуть ідеально відповідати гумі 165/80 / R14 або 175/70 / R14, і виробник не зніме гарантію на транспортний засіб при застосуванні таких дисків і шин.
 • Диски на «Logan», 15 розмір. якщо автолюбитель часто виїжджає за місто або багато експлуатує свого «залізного коня» в зимовий період, він може знайти альтернативу заводським дискам, встановивши їх з параметрами 7,0J x 15 ET35, що дасть йому можливість збільшити ширину покришок до 195/60 / R15. Розмірність коліс R14 і R15 найчастіше проводиться під брендами Magnetto, KK, Replika або Tech Line.
 • R16. дана розмірність в базі не ставиться, і колісні арки, в принципі, не розраховані на такі великі колеса. Однак ніхто не заважає автолюбителям встановлювати менший профіль гуми в поєднанні з литтям 6,5J x 16 ET35 або 7,0J x 16 ET35, надаючи свого автомобіля дуже стильний вигляд. Ці параметри пропонують на ринку такі компанії, як Venti, Aero, X-Trike і Neo.
 • R17. вважаються справжнім ексклюзивом при установці на Renault Logan, до того ж їх не так просто знайти в разболтовка 4 × 100. Коли власник авто хоче надати своєму «Логану» вигляд справжнього спорткара, і бюджет дозволяє це зробити, він вибирає гуму 205/50 / R17 на литих дисках 7,0J x 17 ET38. Найкращими виробниками тут вважаються Vossen, СКАД і деякі інші, більш дорогі бренди.

Популярні статті

Вибір зимових ланцюгів на Renault В умовах суворих зим російські автолюбителі воліють використовувати зимові комплекти ланцюгів для збільшення прохідності свого автомобіля. Власники Renault Logan також вважають за краще ці рішення для свого автомобіля і вибирають стандартний розмір R14 і R Ланцюги, дійсно, сприяють полегшеному проходженню автомобіля в складних ситуаціях.

Ці деталі, дійсно, допомагають автомобілю під час руху в глибокому снігу. Єдиний недолік цього рішення. це максимально допустима швидкість руху, а також складність в установці. Саме про встановлення ланцюгів на Renault Logan далі піде мова.

Щоб встановити ланцюгової елемент на Renault, необхідно укласти його перед колесом автомобіля, після чого зробити наїзд для кріплення замку. Щоб здійснити кріплення, оберніть колесо таким чином, щоб зімкнулися замки, попередньо спустивши тиск у шинах. Закріпіть замки ланцюгового пристрою і відновите тиск в колесі.

ЯКІ ШИНИ СТАВИТИ НА Renault Logan

Даний процес однаковий на R14 і R15 колесах. Установку можна вважати завершеною.

Дана операція проводиться однаково як на передніх, так і на задніх осях автомобіля. Підсумки Виходячи з вищесказаного, висновок можна зробити один: Деякі власники ставлять нестандартний 16 розмір: Однак практика показує, що застосування гуми з низьким профілем на 16 дисках, на відміну від r15, призводить до їх поступової деформації і небажаного люфту, а також швидкому пошкодження при зачепленні передньою частиною з підкрилки.

Підбираємо розмір двірників Renault Logan, Sandero, Duster

Закріпіть замки ланцюгового пристрою і відновите тиск в колесі. На автомобілі Renault Logan встановлюються колісні диски двох розмірів. 5,5J х14 або 6J х

Renault Logan За році авто. Інформація про розміри колеc, PCD, вильоту диска для Renault Logan.

Нелегкий вибір Про те, які диски найкраще підходять на Renault Logan, і чому варто віддати перевагу, можна говорити нескінченно.

Також можливий тюнінг дисків. R14 або R Ця абревіатура означає діаметр, поділений на два, відповідно розмір колеса дорівнює 15 або 14 дюймів. Слово разболтовка чули багато автовласників, але не всі можуть дати чітке визначення цьому терміну.

Як правило довжина болтів коливається від 3. Чому саме 14 і 15? Кожен автовиробник встановлює певні стандарти для своїх автомобілів, не виняток і Renault Logan. Саме для нього завод передбачив розмір колеса 14 і 15 дюймів, що підходить для даної моделі. Якщо використовувати інші розміри коліс замість R14 і R15, можна істотно знизити якість керованості і комфорту поїздки автомобіля. R14 є стандартним рішенням для убогих комплектацій, а ось R15 вже комплектуються автомобілі дорогих версій.

Використання коліс більшого діаметра може привести до пошкодження колісних арок, а також підкрилки та інших елементів кузова. Негативно може відбитися і динаміка автомобіля, а також його економічні якості. Говорячи в цілому, використання нестандартних рішень призводить до негативних наслідків.

Маркування розмірів колісного диска на Renault Logan

Штамповані моделі є оригінальними для Renault Logan і відрізняються низькою ціною і різноманітністю розмірів. За невелику вартість можна взяти 14 або навіть 17 диски, вибір обмежується лише фантазією автовласника. За дешевизну доводиться розплачуватися непоказним зовнішнім виглядом Logan і використовувати ковпаки. Більш того, невірно підібране за розміром колесо може зачіпати передньою частиною крило при маневрах.

Більше. не означає краще Незважаючи на те, що 16 диски і ковпаки останнім часом набирають все більшої популярності серед любителів тюнінгу і низькопрофільною гуми, абсолютними лідерами рейтингу, як і раніше залишаються диски 14 і 15 радіусу. Диски і ковпаки r14 вважаються самим бюджетним варіантом, а різноманітність моделей нітрохи не поступається іншим розмірам: Відхилення від значення вкрай небажані і можуть привести до люфту, деформації диска і кріпильних болтів.

Крім 14, не меншою популярністю користуються колісні диски і ковпаки 15 радіусу: Диски і ковпаки великих розмірів теж займають свою законну нішу на прилавках. Особливість полягає в тому, що колесо з неправильним профілем буде чіплятися передньою частиною за крило і перешкоджати нормальному повороту. Щоб цього не сталося, заводський документації недостатньо.

Також доведеться акуратніше їздити і уважно стежити за якістю дорожнього полотна: Ідеї тюнінгу Диски на Logan обрані і встановлені, але чогось явно не вистачає. Це означає лише одне. потрібно модернізувати зовнішній вигляд коліс так, щоб вони стали приносити власнику моральне задоволення.

Почати варто з підбору болтів з модернізованою головкою. вона перетворить Logan і не допустить люфту колеса на ходу.

Самі болти розрізняються за типом, стилем, зовнішнім виглядом і навіть матеріалом виготовлення, залишаючи фантазії автовласника безмежне поле вибору.