Як зняти двірники на Renault Logan

Заміна генератора Renault Logan до 2008гв з кондиціонером

Після процедури зрізання зварює шматочки тяги назад.

Порядок роботи зі зняття та встановлення важелів склоочисника на Renault Logan. Для початку необхідно відзначити

Виробники таких деталей часто комплектують свою продукцію спеціальними індикаторами, які сповіщають водія про знос. Власнику залишається підібрати кращий девайс, виходячи з розмірів, типу і своїх переваг. Також багато власників для збільшення ефективності піддають модернізації перемикач, що знаходиться в салоні.

Через недоліків в системі ефективність роботи при низькій температурі знижується, а, з огляду на невисоку вартість і низькоякісну гуму, очищення лобового скла може зайняти тривалий час.

У міру зношування останні будуть змінювати свій колір. Ще одна важлива перевага бескаркасной щітки склоочисника. це щільний притиск до скла. Багато моделей таких двірників мають індивідуальні конструктивні особливості, що дозволяють підлаштуватися під будь-який лобове скло. Зимові варіанти безкаркасних двірників оснащені спеціальними захисними кожухами, які запобігають деталі від обмерзання.

У кожного автомобіліста має бути таке універсальний пристрій для діагностики свого автомобіля.

доробка щіток, фото і відео

Авто Renault Logan в Росії входять в ТОП-5 найбільш популярних моделей на ринку. Найвища надійність, економічність і привабливий зовнішній вигляд дуже імпонують нашому споживачеві. Як то кажуть: Чи не робить помилок тільки той, хто нічого не робить! Це іносказання як раз відноситься до виробників Renault Logan.

Трохи. багато, проблема полягає в базисних щітках вітрового скла. Безсумнівно, що в 1-й час експлуатації на цей прикрий прорахунок не багато хто звертає увагу, але після закінчення часу вона стає образливою проблемою для логановодов.

Як позбутися від подібних вад і модернізувати систему роботи двірників читайте нижче в нашій статті.

Як зняти двірники на Renault Logan

Заміна щіток склоочисника Logan 2

Ми радимо використовувати каркасні щітки склоочисника таких компаній як: Champion, Bosch, Alca

Підніміть очисник в верхнє положення.

Renault Logan установка щёток 60Сm

Натисніть 2-ма пальцями відразу на щітку склоочисника

Натиснувши на щітку, зніміть її з гачка кріплення.

Збірка здійснюється в зворотному послідовності.

Які двірники вибрати на Renault Logan?

На сьогоднішній день в інтернеті є безліч відкритих тим на форумах про проблему щіток склоочисників на Renault Logan. Один з найпопулярніших відповідей на вирішення цієї проблеми. заміна штатних двірників на деталі іншого розміру.

Ідеальним розміром двірника з боку водія 65 сантиметрів, а у пасажира 55 Washing machine.

Залежно від виробника, розмір може злегка відрізнятися, але закономірність одна, довжина з боку водія повинна бути завжди більше.

Покроковий процес заміни двірників

Досить прикласти лише невелике зусилля і лапка фіксатора зійде зі свого місця.

Зняту щітку слід замінити на нову.

Встановлюємо нову щітку до клацання на фіксаторі.

Зверніть увагу, що при установці безкаркасних щіток, може знадобитися спеціальний перехідник (який в більшості випадків йде в комплекті).

Проводимо модернізацію тяги трапеції

Процес конфігурації тяги на трапеції досить непростий процес, який відніме у вас і сили і час. Але варто тільки провести всю цю роботу, як ефект «соплів» гарантовано пропаде.

Для того, щоб провести подібні маніпуляції для вас стане в нагоді ручний інструмент, зварювальний апарат, прямі руки і чітке дотримання нашої анотації.

  Відкриваємо капот і прибираємо пластмасовий пістон у захисній решітки.

За допомогою плоскої викрутки, потрібно акуратно підчепити пістон.

Потім знімаємо ущільнювач капота і пластикову грати закриває мотор з тягою склоочисника.

Приклавши невелике зусилля пластмасова решітка і ущільнювач зійдуть зі свого місця.

Порядок роботи зі зняття та встановлення важелів склоочисника на Renault Logan

Приклавши невелике зусилля пластикова решітка і ущільнювач зійдуть зі свого місця. Після того як до щіток відкритий доступ, запам’ятовуємо приблизне розташування двірників, щоб в подальшому встановити їх на своїх місцях.

Можна зробити позначку за допомогою маркера. Відкручуємо гайки і знімаємо шайби з повідків двірників.

Для того, щоб гайку зірвати було легше, можна попередньо обробити її WD Для зняття самих повідків їх необхідно розгойдати з боку в бік і потягнути на себе. Знімаємо накладку з пластика і відкручуємо гайку з шайбою від штифта.

Знімаємо пластикову захист, підчепивши її знизу за допомогою викрутки. Знімаємо роз’єм живлення склоочисників.

Контакт краще від’єднувати за допомогою плоского жала викрутки. Також довжина щіток становить 55 сантиметрів як з боку водія, так і з боку пасажира, що не кращим чином позначається на рівні огляду в дощову погоду.

Проблема з щітками двірників

Після деякого часу з початку експлуатації, автолюбителі помічають дуже незвичайну особливість при роботі склоочисників. Вся справа в тому, що на більшості популярних іномарок вони працюють одночасно з омивачем лобового скла, проте на Logan виходить все інакше. При включенні двірників, форсунки омивачі скла не подають воду. І це не проблема в насосі, який знаходиться на бачку омивача, це така особливість роботи.

Безумовно, що такий варіант роботи має своїх прихильників, однак абсолютна більшість Логановодов сходяться до одного, що подібна експлуатація незручна і вимагає доопрацювань. Благо рішення цієї проблеми є, потрібно лише інструкція, невеликий досвід і необхідну кількість електропроводки.

Ще одним неприємним «сюрпризом» для власників Renault Logan є штатний розмір щітки склоочисника лобового скла. Довжина його. 55 сантиметрів, як з боку водія, так і пасажирської сторони.

Тому при роботі вони захоплюють лише невелику частину поверхні скла, залишаючи недоторканим інші ділянки. Це може здатися незначною проблемою, однак при випаданні опадів, саме за такими недоторканим ділянкам, волога стікає зі скла, що в свою чергу і викликає дискомфорт. Серед автолюбителів цей цю ​​ситуацію прозвали. ефект «соплів».

Так виглядає результат стандартної роботи склоочисників.

А так при виконаної модернізації. Як видно, трикутник по якому стікає вся грязь зник.

Как поменять щетки стеклоочистителя

Renault Logan 2012 103 л. с самостійний ремонт

Зараз без Автосканер просто нікуди! Провести читання, скидання, аналіз всіх датчиків і настройку бортового комп‘ютера автомобіля Ви зможете самостійно за допомогою спеціального сканера Щітки склоочисників, доповнені спойлерами, відмінно утримуються на склі при будь-якій швидкості автомобіля.

Але виконавши цю роботу, ви позбудетеся від «соплів» раз і назавжди. Щоб доопрацювати тяги трапецій, вам будуть потрібні деякі інструменти і досвід в зварювальних роботах. Для початку витягуємо деталі, що вимагають доопрацювання. Для цього діємо за таким алгоритмом: Відкриваємо капот Renault Logan і знімаємо пластикову накладку, під якою знаходиться підставу щіток склоочисників.

Демонтуємо ущільнювач кришки капота і пластмасову решітку. Бачимо перед собою щітки. Їхнє становище варто запам’ятати, щоб потім встановити їх на місце точно так же. Зверніть увагу, що при установці безкаркасних щіток, може знадобитися спеціальний перехідник який в більшості випадків йде в комплекті.

Проводимо модернізацію тяги трапеції Процес зміни тяги на трапеції досить складний процес, який відніме у вас і сили і час. Для того, щоб провести подібні маніпуляції вам знадобиться ручний інструмент, зварювальний апарат, прямі руки і точне дотримання нашої інструкції. Відкриваємо капот і прибираємо пластиковий пістон у захисній решітки.

Заміна щіток очищувача вітрового скла

Маючи малу площу очищення скла Renault, стандартні щітки, крім неефективну роботу, не можуть впорається з сильними опадами, що згодом може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. У сукупності саме ці причини найчастіше призводять власника до рішення про заміну стандартних щіток на деталі іншої конструкції і виробника.

Неефективність стандартних деталей докладно описана в численних відео, представлених в Інтернеті.

Типи щіток Одним з рішень проблеми роботи стандартних двірників на Renault Logan може стати заміна водійського аксесуара на довшу, кращу деталь.

Різнорозмірні двірники можуть використовуватися на автомобілі, однак водійський девайс завжди повинен бути довшим, для більш ефективного очищення площі скління. Так розмір водійських деталі для найбільш ефективної роботи повинен становити 65 сантиметрів, а пасажирської 55 сантиметрів, це найкращим чином позначиться на роботі всієї конструкції. Ця пропорція дозволить домогтися більшої площі очищення лобового скла Logan.

На ринку автомобільних двірників представлено кілька типів даних аксесуарів, серед яких: Каркасна конструкція двірників для Logan. Такий тип деталей встановлюється на заводі виробника і має стандартний розмір, а також широко поширений на ринку.

Цей тип першим з’явився на ринку і став серійно встановлюватися на автомобілі. До недавнього часу він вважався єдиним і, відповідно, найефективнішим.

До плюсів даної конструкції відноситься невисока вартість і відносна надійність, відповідна ціною. До негативних моментів відноситься мала ефективність при роботі в зимовий період часу.

Як зняти двірники Renault Logan

Відключаємо обов’язково блок мотора для склоочисників. На важелі скручуємо гайку і відповідно шайбу. Щоб легко зняти важіль, потрібно його тягнути вгору, за допомогою 2-ух викруток.

Модернізуємо тягу трапеції

Потрібно витратити чимало часу, щоб зробити доопрацювання тяги трапеції. Однак це дозволить вам забути про воду на лобовому склі назавжди. Грамотна доопрацювання трапеції вимагає трохи навичок зварювання і спеціальних інструментів, і в цьому випадку не потрібна заміна двірників.

 • Витягуємо з корпусу тягу, для цього потрібно виконати наступні маніпуляції.
 • Відкриваємо капот і знімаємо спеціальну пластикову насадку, де заховано підставу щіток склоочисника.
 • Знімаємо пластмасову решітку і ущільнювач капота.
 • Запам’ятайте обов’язково положення щіток, щоб правильно їх поставити назад на своє місце, в іншому випадку вони не будуть працювати.
 • Знімаємо повідці, щоб це зробити легко і просто, потрібно їх тягнути на себе, трохи розгойдуючи.
 • Знімаємо накладки з пластика, які знаходяться під поводками.
 • Після цього ви побачите штифт, з якого потрібно скрутити гайку і зняти шайбу.
 • Відключаємо обов’язково блок мотора для склоочисників.
 • На важелі скручуємо гайку і відповідно шайбу.
 • Щоб легко зняти важіль, потрібно його тягнути вгору, за допомогою 2-ух викруток.
 • Знімаємо тягу з шарніра важеля.

Далі потрібно зазначити місце зрізу на вийнятої тязі. Щоб нормально працювали згодом щітки, слід зрізати 6-8мм металу між кріпленням безпосередньо тяги і її вигином, як говорилося вище. Після розмітки потрібно відрізати все зайве. Потім потрібно зварити шматки тяги в одну і обробити шов, щоб не було ніяких нерівностей. Після цього тягу слід повернути назад і зібрати все те, що було розібрано.

Підведемо підсумки

Ремонт або ж заміна щіток очищення лобового скла на Logan. це важливий і потрібний момент. Від їх належного функціонування залежить безпека водіння під час негоди, плюс комфорт їзди.