Як закріпити номер на автомобілі

Table of Contents

Порядок оформлення

Перша дія. подання до Центру безпеки дорожнього руху при ДАІ заяви та додати до нього реєстраційні документи на машину та свій паспорт. Заява буде розглянута після низки перевірок, таких як, перевірка по різних базах автомобіля на угон, звірки номерних агрегатів тощо.п. Крім того, за базою даних ДАІ перевірять чи не існує номерний знак з ідентичним написом десь або ще на території України (один і той же напис не може дублюватися в різних регіонах, хоча раніше це було можливо. коли вказувався код регіону). Після цього слід сплатити послуги центру та вартість виготовлення знака (прайс нижче).

Далі заявнику видається супровідний лист, з яким він протягом 10 діб звертається до підрозділу ДАІ за місцем реєстрації автомобіля, де й здійснюють реєстрацію знаків. Після цієї процедури необхідно звернутися до МРЕО, за місцем проживання, для перереєстрації автомобіля. При цьому буде замінено техпаспорт.

Офіційно вартість перереєстрації для автомобілів вітчизняного виробництва 535 грн. 43 коп., іноземної 572 грн. 95 коп. Не забувайте, що з оплати квитанцій з вас знімуть додатково за послуги банку, від 35-50 грн. (залежно від банку).

Як правильно закріпити державний номерний знак на автомобілі

У цій статті ми докладно розповімо про всі нюанси, які слід врахувати, щоб правильно закріпити автономери.

Де саме потрібно закріплювати номерний знак?

Багато автолюбителів, які пройшли реєстрацію та отримали номери, кладуть їх у багажник і відразу їдуть з поста ДІБДР. Вони не замислюються про те, що недалеко може бути інша посада, на якій їх моментально оштрафують за неправильно встановлені номери.

По чинному законодавству до списку адміністративних порушень входять такі действия:

 • Управління транспортним засобом, на якому відсутні номери.
 • Управління транспортним засобом, на якому номери встановлені у неправильному місці.
 • Управління транспортним засобом, на якому номери встановлені із застосуванням матеріалів, що ускладнюють або повністю виключають їх ідентифікацію.

З урахуванням конкретних обставин перелічені порушення можуть каратися штрафом 5 000 або позбавленням прав на 1-3 місяці.

Здійснюйте установку номерів у тому місці, де ви залишили машину перед тим, як піти за ними до ДІБДР. Пам’ятайте, що реєстрація машини та отримання номерів можуть зайняти довгий час. Нерідкі ситуації, коли кріпити їх доводиться у темряві. Рекомендується припаркуватися під ліхтарем, щоб у вечірній час не виникло проблем із освітленням.

Куди кріпити номери?

Багато моделей сучасних автомобілів передбачають для кріплення номерів спеціальне місце. У цьому випадку практично неможливо помилитись. Якщо ж у вашої моделі машини такого місця немає, то не поспішайте кріпити номер де завгодно. Це також може призвести до штрафів. Автолюбителям рекомендується вивчити спеціальний ГОСТ – «Знаки державних реєстраційних транспортних засобів. Типи та основні розміри. Технічні вимоги”. У ньому можна знайти необхідну інформацію та правильно підібрати місце кріплення.

Передній та задній номерні знаки автомобіля згідно з діючим ГОСТом можна встановлювати по осі симетрії або зліва від неї. Установка праворуч тягне за собою штраф або позбавлення прав.

Крім перерахованого, до місця кріплення знака висуваються такі вимоги:

 • це може бути лише плоска вертикальна прямокутна поверхня;
 • елементи конструкції автомобіля не повинні перегороджувати номерний знак;
 • місце має бути вибрано так, щоб під час експлуатації автомобіля номер не забруднювався та без проблем ідентифікувався.

Номерний знак не повинен зменшувати звисання машини або виступати за її габарити. Установку слід проводити так, щоб зовнішні світлові та світлосигнальні прилади не виявилися закритими. Сьогодні стали дуже модними нестандартні бампери, встановити номер на які можна лише під кутом. Зверніть увагу, що така установка є порушенням та тягне за собою відповідне покарання.

Чим кріпити номери?

Чимало автомобілістів кріплять номери, застосовуючи болти, що мають світловідбивну поверхню. Чи правильно це? Ні. Пам’ятайте, що ДЕРЖСТАНДАРТ регулює матеріали, за допомогою яких виконується кріплення. Згідно з цим документом, номери слід кріпити гвинтами з головками або болтами, що збігаються за кольором з полем знака або мати світле гальванічне покриття. Також дозволено кріплення рамками. У жодному разі не можна спотворювати або загороджувати напис RUS, літери, окантовку, цифри та зображення державного російського прапора.

закріпити, номер, автомобілі

Не слід кріпити номери, використовуючи органічне скло або інші матеріали. Не можна свердлити додаткові отвори в номері, навіть якщо ті, що є на номері, не збігаються з тими, які вже є на автомобілі. У цьому випадку необхідно використовувати перехідні конструктивні елементи.

Отже болти та гвинти зі світловідбиваючими капелюшками для кріплення не підійдуть. Їх використання загрожує штрафом 500. Саме така сума стягується за встановлення нечитаних, нестандартних чи встановлених з порушенням ДСТУ номерів.

закріпити, номер, автомобілі

Дотримання всіх викладених у статті правил допоможе автомобілістам уникнути проблем із ДІБДР та зберегти свої гроші.

Інструкція із встановлення

Нічого особливо складного в тому, щоб поставити собі на машину державні номери, немає

Тут важливо дотримуватися деяких рекомендацій, враховувати вимоги законодавства та Держстандарту

У результаті всю процедуру можна звести до виконання таких ключових моментів:

 • Для монтажу слід попередньо підготувати комплект спеціальних болтів, на яких відсутні світловідбиваючі елементи.
 • Гвинти та болти повинні відповідати фоновому кольору використовуваного знака. Тут передбачається світле гальванічне покриття.
 • Щоб не використовувати звичайне болтове з’єднання, що виглядає не дуже привабливо, можна використовувати спеціальні рамки.
 • Застосовуючи рамки, вони не повинні закривати символи та написи, а також перекривати оптику автомобіля.
 • При монтажі автономера не допускається застосування оргскла та інших матеріалів, що закривають автономер.
 • У табличці, крім виконаних при виробництві, додаткових отворів не повинно бути.
READ  Заміна гальмівних колодок з електричним ручником

Розібратися з тим, як встановити своїми руками виданий держномір, не складе особливих труднощів. Якщо ви не використовуєте рамку, просто берете номерний знак, прикладайте його до отворів на бампері чи іншому конструктивному елементі, де передбачається із заводу розміщення таблички. Коли отвори на знаку та машині співпадуть, закручуються кріплення.

Якщо застосовується рамка, тоді спочатку монтується сама конструкція, а вже до неї вставляється автономер. Варто враховувати, що рамки бувають декількох типів, і не всі з них відповідають чинним вимогам.

Буває і так, що отвори в номері та на машині не збігаються. Тоді у спеціалізованому магазині купується перехідник, він встановлюється на транспортний засіб, після чого до перехідника кріпиться табличка з державним реєстраційним номером транспортного засобу.

Найчастіше ніяких особливих труднощів із встановленням у автомобілістів не виникає. Якщо машина офіційно продається в. всі отвори обов’язково збігатимуться, а тому монтаж можна виконати за лічені хвилини. З неофіційно ввезеним транспортом може виникнути дещо більше проблем, але їх легко вирішити за допомогою перехідників і рамок. Головне, щоб у результаті знак розташовувався так, як це прописано в ГОСТі та чинному російському законодавстві. Тоді ні про який штраф у 5000 або про позбавлення прав на 3 місяці переживати точно не доведеться.

Чіткі вимоги

Для місця кріплення автомобільного номера передбачено строгу регламентацію. Ця інформація вказана у правилах дорожнього руху. Установка державного знака передбачається одразу після того, як він був виданий.

Щоб закріпити номер на автомобілі як слід, важливо заздалегідь забезпечити наявність необхідних інструментів. Вони знадобляться, щоб надійно виконати кріплення.

Коли машину ставлять на облік, такий інструмент можна взяти в інших автолюбителів, машини яких припарковані поряд. Або привезти із собою. Основним пристосуванням для закріплення номера буде викрутка.

Правила кріплення номера на машину

Розглядаючи питання, як закріпити номер на автомобілі, слід звернути увагу, що більшості виробників властиво позначати місце для номерного знака безпосередньо на автозаводі. Якщо такі умови не забезпечені, установку необхідно виконувати, керуючись існуючими вимогами. Вони передбачають наявність номерного знака у передній та задній частинах транспортного засобу. Обов’язково вісь кріплення має бути строго симетричною.

Якщо ж установка з дотриманням осі симетрії не можлива, допускається незначно відхилитися від центру. У передній та задній частині можна відступити трохи вліво щодо центральної осі. Має значення і те, чи немає проблем із видимістю номера у різних ракурсах. Тому дуже важливо чітко знати, як закріпити номер на автомобілі.

Як закріпити номер на автомобілі у рамці

Монтаж потрібно здійснювати прямо там, де має місце похід у ДІБДР за новими номерами. Саме тому якщо ви прибули для проведення реєстрації вдень – все одно спробуйте припаркуватися ближче до освітлювальних приладів. Нерідко реєстрація займає досить багато часу.

І доведеться здійснювати кріплення прямо у темряві. Місце встановлення безпосередньо на автомобіль не дізнатися досить проблематично.

Toyota Caldina DDubstep-Car Рамка-перевітиш своїми руками [FAIL project] (частина 1)

Пилим звичайною ножівкою зі змащенням WD-40. Краї допрацьовуємо напилком та надфілем.У моїй конструкції використовується два типи куточків: симетричний (15 х 15 х 1 мм) та асиметричний (15 х 20 х 1 мм) Запиляний внутрішній контур.

Скріплення куточків: гвинт М4 х10 мм хрестовий, шайба М4, гайка М4 самоконтрольна.Встановлюємо у внутрішній контур поворотну пластину.

Діаметр отвору осі обертання по заклепці 3 мм.Зовнішня надбавка з асиметричного куточка. На цьому фото нижня грань ліворуч: для можливості відхилення конструкції при зміні номера зовнішню нижню грань робимо менше.З фотографій може бути не дуже зрозуміле взаємне розташування деталей. Креслення будуть пізніше, зараз не до них.На наступному

Нестандартно встановлено номер – штраф чи ні?. журнал За кермом

Кріплення номера на антивандальні рамки. Існує безліч видів: пластмасові та з різних металів. Ціни починаються від 1000. Але і це не врятує ваш номер, якщо смикнути за таку рамку, то вона і номер знімуться.

За всіма ознаками їздила дівчиною. За сезон пробігала близько 15 тиць і через 6 років у травні 2007-го машина дісталася мені.

Установка номерного знака регулюється ГОСТ Р 50577-93.

 • Держномір автомобіля повинен відповідати типу транспортного засобу.
 • Щодо осі симетрії передній та задній номери потрібно повісити рівно або зліва збоку, проте допускається незначне відхилення вліво по ходу руху.
 • Поздовжня площина автомобіля і номерний знак розташовуються під кутом 90 відносно один одного, нахил може бути не більше 3 про.
 • Нижній край номера від горизонтальної площини знаходиться на відстані не менше 300 мм. Для таких транспортних засобів, як мотоцикл, мопед або снігоходів – 200 мм, верхній край повинен бути на висоті не більше 1200 мм.
 • Числа та літерні позначення повинні бути помітні та читані як людиною, так і камерою відеофіксації. Його має бути видно у темний час доби на відстані не менше 20 м.
 • Також числа та літери повинні читатися під кутом 15 про знизу та зверху, та під кутом 30 про ліворуч та праворуч.

Чомусь дірки знаходяться у верхній частині номера і не по краях як отвори на самому ГРЗ-ку, а скучковані до центру.

Перший спосіб

Перший спосіб практичний, але не такий естетичний. Тут нам допоможуть пластикові джгути, які затягують номер з боків.

Все дуже просто. Вставляємо в отвори та затягуємо джгути. Зайве відрізаємо. Дуже практично так номер не відвалиться. Але могло бути красивіше.

Такий спосіб можна використовувати, проте естетична складова такого кріплення залишає бажати кращого.

Як перенести номери на новий автомобіль?

Перевірка реєстраційних знаків

У 2021 році таблички з номерами залишаються на зберіганні у самого автовласника, тобто нести номери в ДІБДР не потрібно. Тобто, теоретично можна встановити на нову машину старі номери, символи на яких погано читаються. Однак це може спричинити штраф за нечитаний номер.

READ  Як зняти бампер на Priora 2

Так що перед встановленням табличок на іншу машину перевірте їх на відповідність вимогам законодавства України. Зніміть номери та уважно їх огляньте. Якщо номери пом’яті, пошкоджені, на них стерлася фарба, виготовте дублікати номерів.

Збереження номерів від старої машини

На даному етапі Вам знадобляться лише документи старого автомобіля. Сам автомобіль на огляд у ДІБДР надавати не потрібно, таблички з номерами також можете залишити вдома. Пункт 130 Адміністративного регламенту щодо реєстрації автомототранспортних засобів:

61.3. Огляд транспортного засобу.

Зміна реєстраційних даних у зв’язку із заміною державного реєстраційного номера у випадках, передбачених пунктами 38 та 44 Правил, провадиться після виконання адміністративних процедур, передбачених підпунктами 61.1, 61.2, 61.4, 61.6. 61.8 пункту 61 Адміністративного регламенту.

Зверніться до будь-якого підрозділу ДІБДР з метою зміни реєстраційних даних транспортного засобу. З собою візьміть такі документи:

 • паспорт власника;
 • паспорт транспортного засобу. ПТС;
 • свідоцтво про реєстрацію ТЗ;
 • заяву на збереження номерів, яка розглянута вище.

Примітка. У 2021 році поліс ОСАЦВ при збереженні номерів не потрібний.

Записатися на прийом можна навіть через портал Державних послуг:

Після зміни реєстраційних даних Вам видадуть нові номери та нове свідоцтво про реєстрацію. Крім того, будуть внесені зміни до ПТС.

Увага! Після перереєстрації автомобіля потрібно внести зміни до страхового полісу ОСАЦВ. Для цього зверніться до Вашої страхової компанії. Процедура безкоштовна. Якщо її вчасно не зробити, згодом можуть виникнути проблеми зі страховими виплатами.

Зберігання номерів

Ваші старі номери співробітники ДІБДР не будуть забирати, вони залишаться у Вас на руках. Однак слід мати на увазі, що термін збереження номерів обмежений. Якщо Ви не дасте їх новому автомобілю протягом 1 року, то повернути їх згодом не вдасться.

Встановлення номерів на нову машину

Зареєструйте (або перереєструйте) Ваш новий автомобіль. Номери можна перенести на будь-який автомобіль, що належить тому ж власнику. І не має значення, коли цей автомобіль придбано.

Перереєстрація можлива в будь-якому підрозділі ДІБДР та проходить за звичайною схемою:

При заповненні заяви слід зазначити, що автомобілю потрібно присвоїти реєстраційний номер, який Ви зберегли.

Примітка. Раніше для видачі номерів потрібно було заповнити окрему заяву. У 2022 році стандартна заява містить поле, що дозволяє надати потрібний реєстраційний знак. Так що окрема заява не потрібна.

Щодо запису на реєстрацію через портал Держпослуг, то у 2021 році у формі подання заяви зникло поле, що дозволяє ввести номер, що знаходиться на зберіганні. Тому є сенс заповнити окрему заяву на присвоєння номера зі зберігання:

В результаті даної процедури номер із зберігання буде присвоєно Вашому новому автомобілю. Після цього табличку із реєстраційним знаком можна буде встановити на машину.

Крім того, Ви отримаєте нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, буде заповнено ще одне поле у ​​ПТС.

Додатково водій повинен внести зміни і до поліса ОСАЦВ. Для цього потрібно звернутися до страхової компанії.

Як поміняти держномер на авто? Що для цього треба, всі варіанти заміни.

Державний номер автомобіля – основний атрибут ідентифікації транспортного засобу. Держномери видають власникам транспортних засобів під час постановки машин на облік. Але автомобіль може служити своєму господареві тривалий період, і не завжди реєстраційні знаки витримують випробування часом. Розглянемо, як проводиться заміна втрачених чи непридатних номерних знаків автомобіля, а також як проводиться зміна держномерів при реєстрації машини на нового власника.

Як правильно кріпити автомобільний номер

Хочу сьогодні поговорити про те, як закріпити автомобільні номери. Щоб було практично та естетично. Звичайно, можна купити декоративні болти на номер, але знаєте, не завжди вони виглядають добре.

Іноді, навіть навпаки, навіщо виробники на них наклеюють світловідбивачі. Та й коштують вони не дешево (до 500 ), тому сьогодні я вам розповім два практичні, естетичні та недорогі способи кріплення номерів автомобіля

Відразу обмовлюся, зміцнюватимемо пластиковий власник номера. Тому що цей власник зараз встановлюється на 95% автомобілів.

Перед тим як закріпити номер автомобіля, потрібно практично закріпити задню стінку пластикового тримача. Задня стінка пластикова і іноді ламається саме вона, тобто номер злітає разом із пластиковим тримачем повністю.

Для початку закріплюємо задню стінку, зазвичай вистачає дві шайби, які встановлюються під гвинти. Дивимося малюнок.

Усі задню стінку зміцнили, тепер вона не загубиться від руху чи дотику з перешкодами, від снігу, наприклад. Та й зірвати її буде складніше.

Тепер закріплюємо сам номер. Для початку збираємо конструкцію.

Вставляємо номер у пази та закриваємо пластиковою кришкою. Тепер можна кріпити номери.

Як змінити номери на автомобілі

Іноді автовласники можуть зіткнутися з неприємною ситуацією, яка не пов’язана з технічним станом автомобіля. При покупці транспортного засобу на ньому можуть стояти не зовсім пристойні номери, з поєднанням літер у вигляді «Злодій» або «РСУ».

Крім того, у забобонних водіїв теж іноді виникають приводи для занепокоєння щодо реєстраційних знаків, коли в позначенні є «666» або число 13. Такі ситуації можуть часто зустрічатися, але вирішити їх можна зміною номерів.

Змінити номер, не змінюючи власника. Якщо власнику автомобіля не важливі красиві чи дзеркальні державні реєстраційні знаки ТЗ, можна замовити нові. Експерти представили найпростіший і не витратний за часом спосіб, що включає кілька пунктів:

на сторінці знайти розділ «Отримання номерних знаків»;

натиснути на вікні кнопку «Отримати послугу»;

заповнити заявку з наданням особистих даних.

Зауважимо, що при оформленні послуги потрібно буде сплатити державне мито. Вигідніше це можна зробити на сайті Держпослуг при оплаті в онлайн-режимі. тут надається знижка у розмірі 30% від загальної вартості. Для того, щоб отримати нові знаки на транспортний засіб, автовласник повинен сплатити 2000. при оплаті на сайті економія становить 600. До списку витрат також увійдуть 500 за зміну СТС та 350 за внесення зміни до ПТС. На дві останні послуги також поширюється знижка.

Як отримати номер іншого транспортного засобу. У законодавстві не забороняється отримувати реєстраційні знаки, встановлені на іншому автомобілі. При цьому потрібно вийти на зв’язок з власником даного ТЗ і обговорити всі деталі. Однак цей спосіб набагато складніший, оскільки займає зайвий час і вимагає додаткових витрат.

READ  Де знаходиться номер рами на уазику

Спочатку потрібно оформити договір про продаж автомобіля, знаки якого вам сподобалися. Потім цей автомобіль потрібно поставити на облік, а номер залишити у резерві. Заповнити заяву, в якій буде зазначено, що дані номера потрібно зберегти в наявності. Після деякого часу можна оформити повернення договору купівлі-продажу.

Зауважимо, що у такому процесі є деякі ризики. Звичайно, жодних проблем не виникне, якщо як друга сторона виступає родич або добрий знайомий. Крім того, якщо врахувати всі фінансові витрати, які потрібні на цю процедуру, виходить близько 7400. Під час оплати на Держпослугах

Якщо немає зайвих коштів і хочеться заощадити, простіше придбати нові реєстраційні знаки для транспортного засобу за допомогою першого способу. Якщо ж є мета знайти і поставити конкретний номер, можна розщедритися і звернутися до другого методу. Тут варто розуміти, що власник іншого автомобіля може загнути ціну за привабливий номер.

Як закріпити номер на машині

Підсумок. Зміна реєстраційних знаків на автомобілі. не складна процедура, якщо проводити її через звичайні Держпослуги. Однак, є й інший спосіб, що передбачає покупку автомобіля разом із номерами.

Вибір місця на автомобілі для встановлення номера

На більшості сучасних автомобілів є спеціальні місця для кріплення державних реєстраційних знаків, тому помилитися важко.

Однак іноді стандартні місця відсутні і автовласники на свій страх і ризик кріплять номери шурупами в довільному місці бампера.

Управління транспортним засобом без державних реєстраційних знаків, а також керування транспортним засобом без встановлених на передбачених для цього місцях державних реєстраційних знаків або керування транспортним засобом з державними реєстраційними знаками, видозміненими або обладнаними із застосуванням пристроїв або матеріалів, що перешкоджають ідентифікації державних реєстраційних знаків або дозволяють їх видозмінити або приховати.

тягне за собою накладення адміністративного штрафу у розмірі п’яти тисяч або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до трьох місяців.

Навіть якщо на Вашому автомобілі немає передбачених для номерів місць, слід кріпити їх відповідно до вимог ДСТУ Державні реєстраційні транспортні засоби. Типи та основні розміри. Технічні вимоги.:

І.3 Передній реєстраційний знак повинен встановлюватися, як правило, по осі симетрії транспортного засобу. Допускається встановлення переднього реєстраційного знака ліворуч від осі симетрії транспортного засобу за напрямком руху транспортного засобу.

Закріплюємо номер на машині 5. способами. Вибирай свій та найнадійніший спосіб як закріпити номер

І.4 Місце встановлення заднього реєстраційного знака має забезпечувати виконання наступних умов.

І.4.1 Реєстраційний знак має встановлюватися по осі симетрії транспортного засобу або ліворуч від неї у напрямку руху.

Т.е. і передній, і задній номер повинні розташовуватися або по осі симетрії автомобіля, або ліворуч по ходу руху (ближче до центру дороги). Якщо Ви встановите номери праворуч від осі симетрії, співробітники ДІБДР випишуть штраф або позбавлять прав.

Крім того, до місць встановлення пред’являється ще одна важлива вимога:

І.2 Місце для встановлення реєстраційного знака повинно бути плоскою вертикальною прямокутною поверхнею і вибиратися таким чином, щоб виключалося загородження знака елементами конструкції транспортного засобу, забруднення при експлуатації транспортного засобу та утруднення прочитання. При цьому реєстраційні знаки не повинні зменшувати кути переднього та заднього звисів транспортного засобу, закривати зовнішні світлові та світлосигнальні прилади, виступати за бічний габарит транспортного засобу.

Зверніть увагу, нестандартні бампери деяких автомобілів сконструйовані таким чином, що установка державних реєстраційних знаків можлива під кутом (знак дивиться начебто на асфальт). Подібних ситуацій слід уникати, т.до. прикріплений таким чином номер автоматично стає неправильно встановленим.

Як кріпити номерний знак, щоб не вкрали?

Щоб не зіткнутися із проблемою втрати номерного знака авто, треба правильно закріпити виріб. У продажу є спеціальні рамки з якісним кріпленням, їх

Виріб складається з основної панелі та основи, яка використовується як підкладка. Якщо прикріплювати автомобільний номер на такій рамці, це забезпечить надійніший захист. Основна панель утримає держномер, останній фіксується за допомогою прихованих гвинтів, які можна відкрити лише спецключом. Використання спеціальної рамки дозволить запобігти крадіжці та втраті номерного знака. Без її використання автовласнику доведеться періодично підкручувати гвинти, що фіксують знак, при їзді нерівними дорогами.

Чим відрізняється дилерська рамка

Замислюючись про те, чим і як краще закріпити номер на автомобілі в рамці, варто подумати про саму рамку. Існує таке поняття як дилерська рамка.

Вам ніхто не забороняє її використовувати. Але чи потрібно це вам і чи ви хочете їздити з подібною конструкцією на машині, питання досить важливе.

Суть дилерської рамки полягає в тому, що це класична конструкція для розміщення номерного знака. Єдина відмінність у тому, що тут додатково передбачено рекламу. Вказується назва дилера, його адреса, часто навіть номер телефону. У плані того, як кріпити таку рамку для номера на свій автомобіль, жодної принципової різниці немає. Вони відповідають стандартам, але додатково розміщують рекламу.

Багато автомобілістів навіть не звертають уваги на те, які рамки їм видав автосалон під час продажу транспортного засобу. За законом це має бути звичайна конструкція, що підходить за своїми габаритами під автономери, передбачені для експлуатації в. Але ніде нічого не йдеться про те, що там має бути реклама дилера.

закріпити, номер, автомобілі

Фактично, автовласник з такою рамкою стає безкоштовною пересувною рекламою для автосалону. Це нав’язана послуга, за яку ви нічого не платите, але тепер приносите вигоду дилеру.

Використовувати дилерські рамки чи ні, справа особисто кожного.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS