Subaru Forester заміна паливного фільтра

Table of Contents

Фільтр палива Subaru Forester SG

Комплектація Subaru Forester другого покоління відбувалася тільки бензиновими моторами, для чищення пального застосовується аж три фільтри. Два фільтри вузького чищення пального головний, в баку після бензонасоса, другий під капотом, так званий фільтр-регулятор і фільтр.

Заміна 2-го паливного фільтра в бензобаку. Subaru Forester SF

Фільтр палива Subaru Forester SG де знаходиться, особливості вибору

Паливний фільтр вузького чищення на всіх Subaru Forester SG знаходиться в зборі з паливним насосом датчиками та фільтром грубого чищення, арт. 42072-AE000. Унікальний номер фільтра-сітки (він же фільтр грубої чистки) 42072-AA121.

Застосування паливного фільтра тонкого очищення Subaru Forester SG

EJ251 (2.5 бензин, 100 50 два та 100 шістдесят 5 л.з.)

EJ255 (2.5 бензин, 211, двісті 30 та двісті 30 два л.з.)

Розміри паливного насоса Subaru Forester SG

У підкапотному просторі ближче до сторони водія знаходиться фільтр-регулятор (тиску), який також потрібно змінити. Паливний фільтр-регулятор має єдиний артикул 42072-AA011 і поставляється на всі моделі двигунів Subaru Forester 2.

Аналоги паливних фільтрів для Subaru Forester 2

Подібні фільтри також використовуються на Impreza 1.5/1.6/1/8/2.0/2.5, 92-08, Forester SF, 2.0, 97-02, Lexacy I (1.8/2.0/2.2), ІІ (2.0/2.2/2.5), ІІІ (2.0), V (2.5).

Найбільш поширені замінники нижче в списку.

Паливний фільтр вузького чищення Subaru Forester SG

Паливний фільтр-регулятор Subaru Forester SG

На автомобілях Subaru Forester з бензиновими двигунами DOCH, відповідно до регламентного ТО заміна виробляється через дев’яносто тисяч кілометрів пробігу або через 6 років експлуатації автомобіля, для автомобілів з моторами SOCH заміна відбувається частіше шістдесят тис.

Треба купити зимові колеса в спб, які можна відібрати для лютих морозів, і це будуть фірмові літні шини.

Заміна бензонасосу Subaru Forester

Фотозвіт дозволить власникам Subaru Forester SG швидко розібратися в такому питанні, як заміна паливного фільтра.

Якщо Ви вирішили зробити заміну паливного фільтра на Форестері, то, заглянувши під капот, будете здивовані, оскільки там його не виявиться. Шукати необхідно у баку. Звичайно, рекомендовано для заміни використовувати оригінальний фільтр, але в даному випадку на заміну взято внутрішній елемент фільтра 42072-AE000, що коштує відносно недорого.Починати треба із задніх сидінь. Потрібний отвір знаходиться за спинкою задніх сидінь.

Заміна паливного фільтра SG5. НЕ ЗАВЕЛАСЯ!

Дякую всім. Проблема вирішена! Ущільнювальне кільце (гумка) у фільтрі. Я розбирав-збирав 3 рази Тепер напевно із заплющеними очима поміняю. майже вже свічки поміняв))), у пошуках причини. Всім хто змінюватиме. Хочу відзначити ВАЖЛИВЕ місце в складання паливного фільтра: При зборі паливного фільтра, для змащування цієї самої гумки (ущільнювального кільця), до речі ставив нове, використовувалося: 1) слини. не спрацювало 2) WD-40. не спрацювало 3) олія Castrol 0W30. тільки з ним фільтр закрився так, як треба. (єсно підійде будь-яке))))

Хто не знає ЯК ТРЕБА: кришка фільтра, коли вже закрита, повинна легко рухатися туди-сюди, т.е. ковзати по кільцю ущільнювача. Якщо кільце ущільнювача змащене і кришка при невеликому обертанні в обр.бік не рухається. то швидше за все ущільнювальне кільце не стало як треба і тиску в паливній системі не буде. Ще можна спробувати перевірити герметичність фільтра: заткнути пальцем вихід фільтра та подати у вхід. Повітря не повинно проходити в місці з’єднання кришки фільтра.

Все засноване на особистому досвіді, не судіть суворо. Буду радий, якщо комусь мої поради допоможуть.

Заміна паливного фільтра Subaru Forester 2008

По регламентним роботам технічного обслуговування 6 Subaru Forester SH паливний фільтр змінюється через 90000 км. Отже, паливний фільтр у останніх моделей знаходиться в бензобаку, у зборі з паливним насосом.Артикул паливного фільтра. 42072SC000Ціна в екзисті. 3866,61

Також за регламентом необхідно поміняти гумові ущільнювачі та склянку (позиції 3, 9, 11)42043SC000. 109,94 руб42046SC000. 109,94 руб42015SC000. 1088,73 рубВся ця справа коштує порядку 5

Знімаємо плюс з акумулятора, чекаємо пару хвилин, щоб уникнути проблем з подушками безпеки (по мануалу достатньо 20 секунд)

Знімаємо диван заднього сидіння. Чесно сказати, справа ця не зовсім проста, але почнемо.

Для початку, плоскою викруткою витягуємо денце з ніші для підсклянників.Потім, знімаємо фішку з проводки подушки безпеки. тонкий чорний провід. Товстий жовтий можна не чіпати.Далі відкручуємо 4 болти.

Тепер найскладніше. За краї сидіння, спочатку по кутах, а потім по центру різкими рухами вгору висмикуємо кріплення сидіння (у мене при цьому нічого не відламалося, але було страшнувато). Якщо хтось знає як зробити це по-іншому, ділитесь досвідом.Місця кріплень показані в червоних кружках (дальше кріплення не видно, але воно симетрично ближньому)

Насамкінець залишається просто підняти сидушку (як кришку ноутбука) і тим самим зняти її з гака, який знаходиться практично посередині сидіння між кріпленнями ISOFIX.

Відкручуємо 4 саморізи захисної кришки бензонасоса, відсуваємо кришку. Чистимо все всередині. Я використовував пензлик малювальний і пилосос звичайний.

Витягуємо роз’єм на бензонасосі. Накидаємо клему на акумулятор і заводимо. Точніше пробуємо завести) Крутимо-покрутимо завести не можемо так сказати Це ми так бензин з магістралі прибираємо.Можна було спочатку витягнути запобіжник бензонасоса і покрутити двигун, але я навіть не лазив під кришку блоку запобіжників. Кому як більше подобається

Знімаємо шланги, відкручуємо багато маленьких гайок на 8 і акуратно витягуємо бензонасос з бензобака.

На цьому місці я просто вставив на місце новий бензонасос (насправді це фільтр усередині якого бензонасос). А ви берете фільтр, зливаєте бензин, відштовхуєте одну клямку і виймаєте фільтр зі склянки, потім, знявши стопорне кільце-кришку, виймаєте з фільтра бензонасос, потім міняєте на бензонасосі прокладки, потім вставляєте бензонасос і стопор в новий фільтр, а фільтр. уф все )))

Підключаємо шланги та штекер до насоса. Заводимо, слухаємо як все голосно дзижчить без кришки з шумоізоляцією)))

Збираємо все у зворотній послідовності

Спостереження: бензобак кристально чистий!- сіточка, вона ж фільтр попередньої (грубою) очищення. темно коричневого кольору, відвертого бруду/соплів не виявлено. фільтр змінюється легко/коштує дорого)))

Зовсім скоро напишу про ТО-105000, але мало бо робити часу не вистачило, віддавав знайомому.

3.5 / 5 ( 2 голоси )

Самостійна діагностика паливного елемента

Процес огляду складається з наступних етапів:

 • Заглушіть двигун, відкрийте капот.
 • Огляньте паливний контур, переконайтеся у відсутності пошкоджень.
 • Перевірте справність запобіжника (7) монтажного блоку, він розташований під торпедою зліва;
 • Перевірте герметичність магістралі подачі пального, впевніться у відсутності витоку палива.

Якщо зауважень щодо цілісності контуру немає, тоді приступайте до заміни ТФ.

Заміна паливного фільтра.

Настав момент заміни паливного фільтра. Симптоми захворювання: на ходу авто підсмикується, то сповільнюючись, то прискорюючись. Після студіювання інтернету, знайшлися заміни оригінальним деталям. Два фільтри грубого та тонкого очищення фірми Машума. Номери: MPU049 та MFFB806. Хто хоч раз діставав насос із бака будь-якого авто, заміна труднощів не складе. Але треба звернути на деякі нюанси. Знявши задній диван, знімаємо праву кришку. Знімаємо роз’єм. Заводимо авто, доки не затихне. Знімаємо обидва шланги. Гайки зазвичай іржаві. ВД шка вам на допомогу. Перед цим зробіть фото кришки, щоб запам’ятати, як стояли прокладки та корпус насоса. Це важливо, тому що прокладки можна пошкодити. Виймаючи бензонасос, будьте обережні, не пошкодіть поплавок. Розбираючи конструкцію насоса, сфотографуйте його з усіх боків, деталей не так багато, але так зручніше. Заміна фільтра грубої очистки труднощів не складе. А ось тонкою. треба бути акуратнішим. Чорні трубки відрізаємо, залишки акуратно зрізаємо ножем. На новому фільтрі кінці трубок нагріваємо феном (по периметру) з температурою близько 320 градусів і швидко надягаємо на соски. Попередньо потренеруйтесь на старому фільтрі. І як пишуть в інструкціях, складання провести у зворотній послідовності. Особливу увагу приділити установки бензонасоса в бак. Нижня прокладка встає тільки в одному положенні, верхня теж, а також сам бензонасос. Закручуючи гайки не докладайте особливих зусиль, легко зламати. Жаль не здогадався зробити фоторепортаж, може наступного разу. Будуть питання. відповім. Рівних доріг!

Заміна паливного фільтра Subaru OUTBACK

Дані автомобіля: Subaru Outback 2004 р. в.

Сьогодні наша історія про невеликий ремонт на Subaru Outback. Ми замінимо прокладки клапанних кришок для усунення течі моторного масла. Також поміняємо паливний фільтр у баку.

Кузов BP9 у Subaru один з найбільш вдалих по інтер’єру та екстер’єру. Ця модель завжди привертає увагу народу і особливо тих, хто знає (читай володіє/володів Outback) як їздить Subaru. Через наш сервіс проходить велика кількість машин, і часто ми бачимо недоглянуті всередині та зовні автомобілі. Але ось Аутбекі завжди відмиті, доглянуті і найчастіше справні. Сьогоднішній Аут не виняток. Зверніть увагу на фотографії кузова та підкапотного простору. Машина 2004 року, а всі кузовні елементи. цілі, все на своїх місцях і під капотом. чистота і справність. З машинами в такому стані працювати вдвічі радісніше!

READ  Де знаходиться салонний фільтр на Kalina

Ну що ж! Машина в ремонтній зоні, і ми приступаємо.

Опозитний двигун Subaru трохи ускладнює заміну прокладок кришок клапанів. Кришка навіть не видно зверху, а знаходиться вона між маслоналивною горловиною та акумулятором.

Знімаємо акумулятор для доступу до лівої кришки.

Знімаємо корпус повітряного фільтра та повітропровід для доступу до правої кришки клапанів.

Кришки зняті. Тепер ми їх помиємо спеціальною хімією.

Старі прокладки та сальники свічкових колодязів, які змінюються попутно.

Нові прокладки, сальники та свічки. Свічки в цей мотор йдуть тільки дорогі іридієві/платинові, тому бажано на Subaru перевіряти стан сальників колодязів свічок пару разів на рік. Наприклад, до і після зими на предмет протікання. Інакше, за наявності олії, що протекла у свічкову криницю, свічку може прошити і вона вийде з ладу. Така перевірка дуже проста і може виконуватись самостійно.

Змінюємо паливний фільтр. Вимірюємо тиск. Subaru Forester

Далі збираємо все у зворотному порядку. Заводимо машину, даємо їй побурчати мотором і оглядаємо мотор на відсутність потоків масла.

Нам залишилося поміняти паливний фільтр. У паливному баку знаходиться насос, фільтр тонкого очищення та фільтр-сітка грубого очищення. Знімаємо заднє сидіння та дістаємо паливний модуль. Фільтр-сітка зовсім у поганому стані. Змінюємо обидва фільтри і збираємо все у зворотному порядку.

Ремонт закінчено, поставлені завдання вирішено. Виганяємо Outback вулицю та здаємо його господарю.

У цьому фото звіті проводиться заміна паливного фільтра грубої очистки в бензонасосі на автомобілі Subaru Impreza своїми руками. Варто відзначити, що цей фото звіт підходить до автомобіля Subaru Impreza з атмосферним двигуном, НЕ ТУРБО!

Фото звіт для тих, хто любить свій автомобіль, любить небезпеку, запах бензину і робити все своїми руками. Якщо хоч один пункт не виконується. їдьте в сервіс.

Для заміни нам знадобиться: невелике відерце (або банку

500 мл), плоскогубці а точніше довгоплоскогубці, хрестоподібна та плоска викрутки.

Насамперед потрібно зняти тиск у системі живлення. Для цього потрібно зняти запобіжник паливного насоса (розташований у моторному відсіку), після чого потрібно виробити все паливо, що залишилося в системі методом «заводу автомобіля».

Після скидаємо мінусову клему з АКБ і приблизно через 20 секунд знімаємо задній диван. Нам потрібний «правий» люк, він круглої форми.

Далі втискаємо прогумовану заглушку в середину люка, відкручуємо чотири саморізи і прибираємо кришку лючка. Під ним спостерігаємо паливний насос.

Далі за бажанням робимо мітки на паливних каналах. щоб при складанні не наплутати, після чого відключаємо їх (відключаються легко, інструмент не знадобиться). Також будьте готові до того, що буде підтікати бензин, для цього не погано мати поруч ганчірочку. Далі демонтуємо роз’єм, потім відкручуємо гайки по всьому периметру, виймаємо бензонасос, при цьому обережно відводячи поплавець (Датчика рівня палива).

У самому бензонасосі залишиться десь 300 грам бензину. Знадобиться ємність для нього.

Для того, щоб змінити паливний фільтр, у нашому випадку, потрібно розібрати весь паливний насос. Інструмент тут не буде потрібний, тому що весь кріплення на засувках.

Відключаємо та прибираємо датчик рівня палива. Далі прибираємо темне прокладання з гуми.

Віджимаємо п’ять засувок, прибираємо цілісний корпус у вигляді склянки. Сповзає не просто.

Відключаємо дві чорні трубки у вигляді гармошки.

Після притиснувши фільтр на кришку, на сталевий шпилі відкриється вид на стопорне кільце (у вигляді пружини), його потрібно зняти. Підлізти не просто, ми використали довгі плоскогубці.

Далі знімаємо фільтр з бензонасосом зі шпильок.

Далі потрібно віджати клямки на фільтрі, що тримають бензонасос. Далі виймаємо бензонасос, до речі виймається досить важко.

На завершення ЗВЕРНІТЬ УВАГУ.

На новому фільтрі немає резинок, що є на новому. Якщо покласти нагору ногами старий і новий фільтр, то побачите три чорні дірочки у вигляді колодязя. 1 по середині і 2 внизу. У цих колодязях (на старому фільтрі) є чорні ущільнювачі з гуми. Вони різні за розміром, їх потрібно перекинути на новий фільтр.

Далі збирання робимо у зворотній послідовності.

Бензин і дизельне паливо легко спалахують, тому при поводженні з будь-яким компонентом паливної системи слід дотримуватися особливих запобіжних заходів. Не куріть, не наближуйтесь до місця роботи просто неба і не носите незахищений абажур. Не виконуйте цю роботу в гаражах, обладнаних газовими опалювальними приладами (наприклад, водонагрівачами, сушарками тощо). Д.). Платформа повинна бути добре провітрюваною. Якщо бензин потрапив на шкіру, негайно промийте його водою з милом. При виконанні будь-яких робіт з паливною системою надягайте захисні окуляри та тримайте під рукою вогнегасник.

Паливний фільтр розташований перед задньою підвіскою, зліва під автомобілем, знизу.

Від’єднайте негативний акумуляторний кабель (-) при вимкненому запаленні. Спочатку зніміть коробку повітряного фільтра салону.

Перед від’єднанням кабелю перевірте код радіоприймача, якщо він є, див. Розділ Заміна батареї.

Відмова системи зчеплення залежить не тільки від її часу пробігу та пробігу, але й від того, наскільки близько водій дотримується правил експлуатації агрегату. Крім нормального зносу, існує можливість передчасного

Заміна масла в КПП на ВАЗ 2101-ВАЗ 2107Механізм управління цим пристроєм має величезну кількість назв, хтось називає його «Рульова колонка», хтось «Рульовий механізм» і хтось ще «Рульовий механізм». Насправді з усіх цих назв найб

Як довго це має бути? вправа автомобільний зарядний пристрій?Якоїсь миті кожен автолюбитель стикається з необхідністю заряджати акумулятор своєї власної машини. Процес зарядки не такий складний, просто підключіть зарядний пристрій

Крило машини страждає від невдалого паркування, зіткнень з іншими транспортними засобами. Дрібний ремонт можна зробити самостійно, головне дотримуватися послідовності робіт. Фарбування нового крила, за умови грамотної підготовки, не поступиться

На повнопривідних VAG процес розробки перейшов від приводу Syncro зі зчепленням до приводу 4MOTION із зчепленням Haldex. Електроніка зчеплення Syncro не використовувалася, і це відрізняє привід 4MOTION від зчеплення Haldex.З 1998 року до тепер

Chevrolet представила свій рестайлінг 2019 року Camaro, з орієнтованими на результат візуальними ефектами, новими функціями та технологією активної безпеки, та першим у світі Turbo 1LE.Серед безлічі основних моментів, які були знайдені в с

Зніміть тиск у паливному баку, короткочасно зніміть кришку бака.

Операція підйому та встановлення автомобіля на стендах небезпечна! Тому прочитайте розділ перед виконанням операції Домкрати та буксир.

Підніміть та встановіть автомобіль на опорах. 4. Зніміть нижній кожух ліворуч, щоб зробити паливний фільтр доступним. 5. Зніміть сітку паливного фільтра перед фільтром. 6. Позначте паливні шланги стрічкою, щоб полегшити подальше складання. 7. Закріпіть паливні шланги за допомогою затискачів, таких як HAYET-4590. 8. Викрутіть гвинт на утримувачі фільтра. 9. Зніміть хомути паливного шланга. 10. Від’єднайте паливні шланги, помістіть ємність під паливо, що протікає, і протріть щільною тканиною, що добре вбирає. 11. Зніміть паливний фільтр.

subaru, forester, паливного, фільтра

Замінити новий паливний фільтр. 2. Підключіть шланги до паливного фільтра, як зазначено. Закріпіть шланги за допомогою хомутів. 3. Закріпіть фільтр за допомогою утримувача. 4. Замінити екран паливного шланга. 5. Замініть нижній кожух зліва направо. 6. Опустіть автомобіль на колеса. 7. Підключіть негативний кабель (-) до акумулятора під час вимкненого запалення. Встановити салонний повітряний фільтр. Введіть код радіо та встановіть час на годиннику.

Заміна фільтра бензонасоса Forester

У даній процедурі ми розповімо, як зробити заміну паливного фільтра для автомобіля Subaru Форест.

Прочитавши один раз, ви вже відразу зрозумієте, як виконати все просто і швидко. Справа в тому, що фільтр не знаходиться під капотом, як ми звикли. Фільтра для даного автомобіля було встановлено в бак. З місцезнаходженням ми розібралися, тепер поговоримо про фільтр. Міняти ми будемо елемент, що знаходиться всередині. Перейдемо в салон автомобіля та опустимо заднє сидіння. Тепер ми знайдемо отвір, який розташований за заднім сидінням.

Так, ми дізналися де ховається фільтр. На фото показано місце розташування.

На початку, ми опустимо задню спинку та кріплення, яке з’єднує сидіння з підлогою та багажником, викручуємо.

Тепер відсік, який складається з пінопласту, нам потрібно від’єднати.

Зверніть увагу на люк, показаний на фото. За люком є ​​кришка, що відкриває доступ до бензинового насосу.

Візьмемо ключ і викрутимо шурупи, їх чотири штуки.

Тепер нам потрібно прибрати з бензонасоса кришку, це в тому випадку, якщо ви відключили машину від живлення. Якщо ні, тоді вам потрібно її заізолювати. Після цього бензин поллється, не багато близько ста грам. Після чого нам потрібно буде від’єднати і другий шланг. Шланги викручуються шляхом викручування болтів кріплення, які перед процедурою ми радимо обробити рідиною. Щоб викрутити вам потрібно взяти ключ-тріскачку. Після цього можемо конструкцію витягти.

Тепер гвинт кріплення поплавця ми теж викручуємо. Гвинт розташований у нижній частині фільтра.

Тепер ми повинні знайти в нижній частині фільтра чашу, після чого фільтр можна легко дістати. Гумка, яка була на фільрі, ми повинні зняти і перемістити на новий, який тільки готується до встановлення. Не втратите з уваги і ту гумку, яка розташовується між двома чашками.

А ось вам і два фільтри порівняно. Страшне видовище насправді, але тепер ми бачимо для чого нам потрібно фільтра поміняти.

Подивіться на інструменти, які використовуються в процесі заміни старого на новий. Після закінчення процедури нам потрібно ще прокачати фільтр, щоб олія гарненько звисла.

Фотозвіт дозволить власникам Subaru Forester SG швидко розібратися в такому питанні, як заміна паливного фільтра.

Якщо Ви вирішили зробити заміну паливного фільтра на Форестері, то, заглянувши під капот, будете здивовані, оскільки там його не виявиться. Шукати необхідно у баку. Звичайно, рекомендовано для заміни використовувати оригінальний фільтр, але в даному випадку на заміну взято внутрішній елемент фільтра 42072-AE000, що коштує відносно недорого.Починати треба із задніх сидінь. Потрібний отвір знаходиться за спинкою задніх сидінь.

Клуб Subaru Forester (Subaru Forester): Заміна паливного фільтра. SG, ліве кермо.

 • Додати в обране
 • Ви не можете створити нову тему
 • Ви не можете відповісти на тему
 • Група: Новачки
 • Повідомлень: 12
 • Реєстрація: 06 серпня 12
 • На рахунку: 30
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто
 • Інтереси: авто, рибалка
 • Статус: Оффлайн
 • Група: Форестерівники
 • Повідомлень: 444
 • Реєстрація: 04 січня 09
 • На рахунку: 941,05
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто Новосибірськ
 • Інтереси: життя.
 • Статус: Оффлайн
READ  Як зняти підголівник Niva Chevrolet

у мене був фор 2002, зараз кінця 2004, у обох фільтр тут engine.jpg (70,19К) Кількість завантажень:: 358

 • Група: Новачки
 • Повідомлень: 12
 • Реєстрація: 06 серпня 12
 • На рахунку: 30
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто
 • Інтереси: авто, рибалка
 • Статус: Оффлайн

спасибі за швидку відповідь. У мене якраз виявився другий варіант. більш витратний. Сьогодні заїхав до сервісу до офіціалів і все прояснив. 1. періодичність зміни фільтра 90т.км. 2. при заміні в баку має бути мінімум бензину 3. ціна нового фільтра з прокладками (їх дві потрібно поміняти. одна на фільтрі. інша на лючці) 165 євро.

Зараз з машиною начебто все гаразд, притензій до фільтра немає. Тому вирішив ще покататися зі старим та поміняти на наступному ТО 135т.км.

 • Група: Правління клубу
 • Повідомлень: 2 487
 • Реєстрація: 16 березня 07
 • На рахунку: 11 051,33
 • Автомобіль: Subaru Forester SF5 STI
 • Стать: Чоловік
 • Місто Новосибірськ
 • Статус: Оффлайн
 • Група: Новачки
 • Повідомлень: 12
 • Реєстрація: 06 серпня 12
 • На рахунку: 30
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто
 • Інтереси: авто, рибалка
 • Статус: Оффлайн
 • Група: Форестерівники
 • Повідомлень: 361
 • Реєстрація: 24 вересня 08
 • На рахунку: 788,8
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто: Барнаул
 • Статус: Оффлайн

Ну у офіціалів може і 165. На SG-рестайл ЛР у баку ставиться такий паливний фільтр: 42072-SA000. ціна близько 3 тис Є купа дублікотів за ціною 500-1500. Я собі недавно поставив NIPPARTS J1337014 за 970. Гумку на фільтрі не міняв, була цілком жива, стала нормально. Прокладку на люку бака взагалі міняти не варто (хіба що є зайві гроші). Якщо її до тебе ніхто не зіпсував, перетягнувши болти кріплення люка, то нічого з нею не сталося. Перевірено на різних машинах. Головне, щоб гума була не дубова, а на твоїй відносно свіжій машині вона задубіти не встигла.

 • Група: Новачки
 • Повідомлень: 12
 • Реєстрація: 06 серпня 12
 • На рахунку: 30
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто
 • Інтереси: авто, рибалка
 • Статус: Оффлайн
 • Група: Форестерівники
 • Повідомлень: 361
 • Реєстрація: 24 вересня 08
 • На рахунку: 788,8
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто: Барнаул
 • Статус: Оффлайн
 • Група: Новачки
 • Повідомлень: 12
 • Реєстрація: 06 серпня 12
 • На рахунку: 30
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто
 • Інтереси: авто, рибалка
 • Статус: Оффлайн

Вирішив викласти повний звіт щодо заміни паливного фільтра в бензобаку

Вжити заходів безпеки У баку бажано має бути бензину щонайменше (менше половини бака це точно) потім знімаємо клему з акумулятора і відкручуємо кришку з заливної горловини. WP_000379.jpg (486,79К) Кількість завантажень:: 107 WP_000380.jpg (471,99К) Кількість завантажень:: 166 2. потім від’єднуємо клему та паливні шланги. WP_000381.jpg (521,89К) Кількість завантажень:: 261 3. відкручуємо кріпильні гайки і акуратно (щоб не пошкодити поплавець та індекатор) повертаючи витягнемо всю цю штуковину WP_000383.jpg (435,87К) Кількість завантажень:: 302 Якщо заглянути в бак то можна побачити що забір бензину в баку походить з невеликої ванни ( я думаю це щоб не заглухла не підйомі). якщо в баку залишається мало палива ) WP_000382.jpg (477,46К) Кількість завантажень:: 305 4. Розбираємо склянку з фільтром і витягуємо на світ його вміст у моєму випадку він випрасував таким. WP_000378.jpg (506,48К) Кількість завантажень:: 308 5. Змінюємо фільтри та збираємо все у зворотному порядку. У моєму випадку велика прокладка виявилася розтягнутою і назад вже не вставала (поміняв на нову), маленька верхня встала назад без проблем. WP_000384.jpg (456,01К) Кількість завантажень:: 233 6. Уважно збираємо все у зворотному порядку і заводимо моторчик. ОК

 • Група: Форестерівники
 • Повідомлень: 336
 • Реєстрація: 14 січня 12
 • На рахунку: 1327,54
 • Автомобіль: Subaru Forester SJ5
 • Стать: Чоловік
 • Місто Воронеж
 • Інтереси: мотоцикли
 • Статус: Оффлайн

Вирішив викласти повний звіт щодо заміни паливного фільтра в бензобаку

Вжити заходів безпеки У баку бажано має бути бензину щонайменше (менше половини бака це точно) потім знімаємо клему з акумулятора і відкручуємо кришку з заливної горловини. WP_000379.jpg WP_000380.jpg 2. потім від’єднуємо клему та паливні шланги. WP_000381.jpg 3. відкручуємо кріпильні гайки і акуратно (щоб не пошкодити поплавець та індекатор) повертаючи витягнемо всю цю штуковину WP_000383.jpg Якщо заглянути в бак то можна побачити що забір бензину в баку походить з невеликої ванни ( я думаю це щоб не затихла не підйому. якщо в баку залишається мало палива ) WP_000382.jpg 4. Розбираємо склянку з фільтром і витягуємо на світ його вміст у моєму випадку він випрасував таким. WP_000378.jpg 5. Змінюємо фільтри та збираємо все у зворотному порядку. У моєму випадку велика прокладка виявилася розтягнутою і назад вже не вставала (поміняв на нову), маленька верхня встала назад без проблем. WP_000384.jpg 6. Уважно збираємо все у зворотному порядку і заводимо моторчик. ОК

 • Група: Новачки
 • Повідомлень: 12
 • Реєстрація: 06 серпня 12
 • На рахунку: 30
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто
 • Інтереси: авто, рибалка
 • Статус: Оффлайн
 • Група: Форестерівники
 • Повідомлень: 361
 • Реєстрація: 24 вересня 08
 • На рахунку: 788,8
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто: Барнаул
 • Статус: Оффлайн

manifik, молодець, що все зафотал. Який ти врешті-решт взяв фільтр. оригінал або дубль?

subaru, forester, паливного, фільтра

є одне зауваження. За регламентом у DOHC-мотора фільтр у баку змінюється на 90 тис. км (або раз на 6 років). А ось на SOHC (не знаю чи бувають у рестайлі двовалки) змінюється кожні 60 тис. Тому він у тебе до 120 тис. фільтр такий чорний. У мене на 90 фільтр був теж далеко не чистий, але швидше за іржаво-коричневий.

 • Група: Новачки
 • Повідомлень: 12
 • Реєстрація: 06 серпня 12
 • На рахунку: 30
 • Автомобіль: Subaru Forester SG5
 • Стать: Чоловік
 • Місто
 • Інтереси: авто, рибалка
 • Статус: Оффлайн

manifik, молодець, що все зафотал. Який ти врешті-решт взяв фільтр. оригінал або дубль?

є одне зауваження. За регламентом у DOHC-мотора фільтр у баку змінюється на 90 тис. км (або раз на 6 років). А ось на SOHC (не знаю чи бувають у рестайлі двовалки) змінюється кожні 60 тис. Тому він у тебе до 120 тис. фільтр такий чорний. У мене на 90 фільтр був теж далеко не чистий, але швидше за іржаво-коричневий.

Поставив NIPPARTS J1337014, який порадив (Дякуємо за пораду). т.е. фільтруючий катридж під заміну. За регламентом у мене заміна якраз через 90т.км. це я вже сам проґав. (ІМХО Після зміни фільру. моторчик став при заводі схоплювати краще, мені так здалося принаймні)

Підвищена витрата палива бензину Subaru Forester 2008-2012 модельний рік з двигунами EJ20 та FB20.

Незалежно від пробігу на автомобілях марки Subaru Forester 2008 2009 2010 2011 2012 в кузові SH5, SH9, SHJ0, SUV (європа) виникає проблема з величезною витратою палива, фактично на 30-50 км шляху може витрачатися до 10 на 100 км шляху, витрата бензину складе 20-30 літрів, при цьому немає залежності від погодних умов, пробігу автомобіля, стану повітряного фільтра, бензинового фільтра і т.п.д.

Проблема підвищеної витрати пального на Subaru Forester 2008-2012 криється абсолютно в іншому.

Ви можете, як і я з’їздити на діагностику електроніки, поміняти свічки запалювання, почистити інжектори, замінити повітряний фільтр, замінити паливний фільтр, почистити дросельну заслінку і т.д.д.

Звичайно перераховані вище маніпуляції з обслуговування можуть незначно вплинути на витрату палива і знизити його, проте знизити витрати до 10-12 літрів на 100 км не вдасться.

Все зробили за списком, а витрата не впала?

Чи впливає якість бензину та октанове число на витрату палива на автомобілях Subaru Forester 2008 2009 2010 2011 в кузові.

На витрату палива не впливає тип палива, що використовується вами, успішно згорить і 98 або 92.

Виробник рекомендує використовувати паливо не нижче октанового числа 92, нижче наведена вирізка з інструкції з експлуатації та ремонту Subaru Forester 08, 09, 10, 11, 12 у корпусі SH5, SH9, SHJ0, SUV.

ТИП ПАЛИВА (МОДЕЛЬ З БЕНЗИНОВИМ ДВИГУНОМ Subaru Forester 2008 2009 2010 2011 2012 в кузові SH5, SH9, SHJ0, SUV)

Обов’язково використовуйте бензин із октановим числом, зазначеним у посібнику з експлуатації автомобіля, або з вищим октановим числом. Недотримання наведених нижче технічних вимог призведе до пошкодження або поганої роботи двигуна та системи впорскування палива. Для забезпечення належних робочих характеристик використовуйте вказаний бензин.

Як замінити паливний фільтр на Subaru Forester

З метою зниження забруднення повітря, якщо Ваш автомобіль оснащений каталітичним нейтралізатором, використовуйте неетильований бензин. Використання етилованого бензину може призвести до пошкодження каталітичного каталізатора.

Subaru Forester 2008 2009 2010 2011 2012 у кузові SH5, SH9, SHJ0, SUV

Октанове число за методом дослідження

дослідницький метод метод підбору бензину шляхом кількох заправок та порівняння витрати пального до пробігу.

Як часто міняти гальмівну рідину

Гальмівна рідина є важливим компонентом безпеки, адже при гальмуванні автомобіля зусилля від гідравлічного приводу до колодок та дисків, що призводить до зниження швидкості та зупинки, передається саме завдяки їй. Згодом рідина втрачає початкові властивості, через що порушується функціонування гальмівної системи та керованість автомобіля в цілому, що загрожує ДТП.

Періодичність заміни гальмівної рідини визначається залежно від компонентів, що входять до неї, а також від характеру їзди. При цьому, якщо ви їздите рідко, період використання рідини зазвичай вимірюється у роках і становить від 1 до 2 років. Якщо ж поїздки короткі, але часті, то максимальний термін не повинен перевищувати 30 тис. км

READ  Заміна салонного фільтра Honda CR-V 3

Якщо автомобіль експлуатується в несприятливих умовах або підвищених навантаженнях, має сенс проводити позачергову заміну гальмівної рідини. В інших випадках гальмівну рідину для Forester SJ рекомендується змінювати у процесі ТО. При цьому, спираючись на практичний досвід, ми рекомендуємо проводити повну заміну гальмівної рідини, а не долив. При змішуванні свіжої рідини із залишками старої, якість падає, що може призвести до корозії внутрішніх компонентів та знизити реакцію системи на натискання педалі гальма.

Subaru Forester sg5 паливний фільтр

Вирішив замінити паливний фільтр, під капотом у мене його не виявилося.довелося шукати у баку. SG6-Амерікос. 06рік. Купив внутрішній елемент фільтра, який 42072-AE000.(взяв не оригінал. спробувати) Спочатку зняв заднє сидіння та отвори де живе бензонасос не знайшов))). Цей отвір опинився за спинкою задніх сидінь. Відкидаємо спинки заднього сидіння і відчіплюємо кріплення який з’єднується з підлогою багажного відсіку Виймаємо пінопластовий відсік в якому хрониться знак аварійний а з нижнього шланга поллється бензин-100гр. не більше.та від’єднуємо другий шланг. Потім відкручуємо 8 болтиків (перед відкручуванням бризкаємо на них ВДшку.т.до вони в іржі. )Зручніше відкручувати головкою з тріскачкою.болтики там М8. І акуратно витягуємо всю конструкцію. ось так вона виглядає Відкручуємо гвинт який тримає попловок, потім гвинт який тримає нижню частину топлювального фільтра. Не забувай зняти гуму зі старого фільта та одягнути на новий.,і не втратите гуму, яка знаходиться між з’єднанням двох цих чаш. Ось такий він чистий)))) Весь інструмент Часу пішов близько години. Все зібрав. довелося разів 20 крутити ключ запалювання.АЛЕ не заводити. щоб фільтр бензином заповнився. В підсумку.на газ стало краще машина відгукуватися))). Сміття за аографію))))))

Subaru Forester заміна паливного фільтра

Пам’ятайте, що бензин є надзвичайно вогненебезпечною рідиною!

При роботі з компонентами системи живлення дотримуйтесь всіх вжитих заходів пожежної безпеки.

Не паліть! Не наближайтесь до місця виконання робіт з відкритим вогнем або незахищеним абажуром перенесенням!

Не проводьте обслуговування системи у приміщеннях, укомплектованих працюючими на природному газі та оснащеними контрольним факелом опалювальними приладами (такими як водогрії та сушарки для одягу).

Не забувайте, що бензин належить до канцерогенних речовин, т.е речовин, що сприяють розвитку раку!

Намагайтеся не допускати попадання палива на відкриті частини тіла, користуйтесь гумовими захисними рукавичками, при випадковому непередбаченому контакті з пальним досконально промивайте руки теплою водою з милом.

Без зволікання збирайте пролите паливо і не складайте просочену ГСМ тканину поблизу джерел відкритого вогню.

Пам’ятайте, що система живлення укомплектованих упорскуванням палива моделей завжди знаходиться під тиском. Раніше ніж починати до від’єднання паливних ліній, скиньте залишковий тиск у системі.

Під час обслуговування компонентів системи живлення надягайте захисні окуляри. Завжди тримайте під рукою вогнегасник класу В! Subaru Forester Subaru Forester заміна паливного фільтра Порядок Здійснення 1. Заміна паливного фільтра повинна проводитися на регулярній основі відповідно до Графіка поточного обслуговування автомобіля (див. Розділ Поточне обслуговування). 2. Скиньте тиск у системі живлення (див. Пункт Скидання тиску в системі живлення). 3. Від’єднайте негативний кабель від батареї. 4. Відокремте бензопроводи та демонтуйте фільтруючий елемент із тримача. 5. Уважно досліджуйте фільтруючий елемент на наявність ознак забруднення. Фільтруючий елемент з порушеною прохідністю підлягає заміщенню. 6. Волога, що потрапила всередину фільтра, може бути витрушена через подавальний штуцер. 7. Оцініть стан бензопроводів, що підключаються до фільтра. у разі потреби здійсніть заміну. 8. Монтаж фільтра проводиться в порядку, зворотному порядку демонтажу. простежте за надійністю затягування кріплення.

Фільтр паливний на Subaru Forester (Subaru Forester)

Якщо запчастина, яку підібрав спеціаліст магазину, не підійшла на ваше авто, ми приймемо цю запчастину назад без зайвих формальностей протягом 30 днів!

Як це працює?

Ми підбираємо запчастини (або перевіряємо правильність підбору) за VIN-кодом. Якщо у вашому автомобілі немає жодних позаштатних деталей, не був зроблений тюнінг або аматорський ремонт, підбір буде правильним і ми несемо за нього відповідальність.

Запчастини, які не підійшли з нашої вини, ми приймемо в найкоротші терміни, навіть якщо пошкоджено упаковку або на деталі є сліди встановлення.

Скористатися послугою може будь-який наш покупець автозапчастин.

Величезний асортимент: понад 12 млн. запчастин та автотоварів

Нервозберігаючий режим

Нервозберігаючий режим

Ми завжди прагнемо надати найкращий сервіс. Але якщо ми чомусь не виправдали ваших очікувань, не витрачайте часу, звертайтеся до наших нервозберігаючих фахівців за тел. 0800nbsp339nbsp639 (безкоштовно по Україні). Спеціальний відділ турботи про клієнтів працює для того, щоб допомогти вам розібратися з будь-якою складною ситуацією, пов’язаною з нашою роботою. Зберігайте внутрішній дзен, поки ми вирішимо ваше питання!

В інтернет-магазині запчастин DOK Ви можете купити паливний фільтр Subaru Forester 1, 2, 3 з об’ємами двигунів: 2.0, 2.5 л., отримавши професійну консультацію щодо підбору цієї запчастини на конкретну модифікацію вашого автомобіля, а також замовити доставку обраного Вами товару по Києву, а також у Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одесу, Львів, Харків, Вінницю, Полтаву та інші міста України. Для відображення каталогу запчастин з фотографіями та цінами, виберіть у формі вище ваш автомобіль.

Ви можете підібрати паливний фільтр на Subaru Forester 1, 2, 3 одним із зручних для вас способів:

 • вказавши рік випуску, та модифікацію вашого автомобіля Subaru Forester у формі вибору автомобіля на цій сторінці;
 • за VIN кодом (номером кузова) автомобіля, набравши по телефону наших фахівців;
 • за каталожним номером запчастини (артикулу), ввівши його в поле пошуку по артикулу у верхній частині сайту.

У нашому каталозі ви можете побачити основні характеристики і те, як виглядають паливні фільтри Subaru Forester на фото, а також скільки коштує запчастина. Наші фахівці знають, які паливні фільтри підходять на Subaru Forester в залежності від року випуску та модифікації автомобіля, тому перш ніж замінити паливний фільтр, і для того, щоб установка запчастини відбулася без проблем, зверніться до нас, і ми допоможемо правильно вибрати запчастину та оформимо продаж з доставкою на вашу адресу або на умовах самовивезення з нашого офісу.

Альтернативні назви товару: паливний фільтр.

В автомагазині DOK є паливний фільтр Forester в залежності від модифікації вашого авто з об’ємом двигуна.0, 2.5 л. наступних поколінь та їх модифікацій позашляховик:

ПАЛИВНИЙ ФІЛЬТР

зробив заміну паливного фільтра тонкого очищення (знаходиться з правого боку ззаду, з боку пасажира). заодно подивився, що діється з лівого боку ззаду (там розташований датчик рівня палива, як і з лівого боку, плюс фільтр грубої очистки палива).

оригінал фільтра тонкого очищення в салоні коштує 12к (купив на екзист за 1183. ті в 10 разів дешевше. узяв самий дишманський Masuma MFF-B806). підійшов ідеально.

перерив весь інтернет у пошуках видосу, як поміняти, і що потрібно для мого форика.5л 2015 року випуску. ось не повірите, нишпорив з півроку по будь-яких форумах. надивився видосів, навіть на екзист замовив купу всяких прокладок, сальників і тд на 1500руб.

ура. натрапив на видос іноземного чувака. респект йому, все як показав, так і є. я не знаю, чи дають опублікувати це посилання тут, але спробую. (https://yandex.ru/video/preview/?filmId=6905822394185739571text=заміна паливного фільтра SubaruForester4).

відмовився від усіх замовлень на екзист. купив очисник карбюратора за 280руб.

виготовив із в’язальної спиці гачок, як на відео (без нього не вдасться коректно зняти клямки (фіксатори) з паливопроводів щоб не зламати). підійшов ідеально для цих цілей.

зняти, розібрати, тут мізків не треба, нічого писати.

розібрати до кінця не вдалося, на відео цього немає, але потрібно зняти 2 шланги, один тонкий, другий товстіший. пробував тягнути з усієї дурниці щоб зняти. не вдалося. танцював із бубном. не допомогло. взяв кусачки, відкусив у місці куди потрібно під’єднувати новий шланг нового фільтра тонкого очищення. тонким шилом акуратно проколював залишки шланга і рвав його, намагаючись не травмувати тата, на якого потрібно буде одягати новий кінець трубки фільтра. ура, все готово.

виявилося, що зняти це півбіди, тепер треба одягнути))).

кінці 2х шлангів (вірніше ці самі шланги) виготовлені з дуже зносостійкого, міцного, і не дуже вже гнучкого пластику).

биту годину зайняли спроби одягнути назад ці шланги. нуль результату. м’яв, розширював і тд. марно. не виходить.

фена у мене немає, але є у коханої, викликана на допомогу, тільки тепер все вдалося))).

одягнути той одяг, а поставити на місце не виходить, у всьому виною мале місце для вигину в місці з’єднання маленького шланга. почаклував з півгодини, і еврика, все стало на свої місця.

у самого насоса (всередині) є сітка грубої очистки, яку я намагався купити нову за 600. проте потім відмовився і не дарма. так ось, вона прочищається очищувачем карбюратора на РАЗ, ДВА. і стає незаймано чистою і первозданною. сенсу її міняти немає.

теж стосується сітки грубої очистки з лівого боку. вона практично чиста і при промиванні очисником стає чистішим, ніж була із заводу. головне не заощаджувати очисник. навіщо ставити нову? (якщо звичайно знайдете її вин))))), багато хто пишуть, що підійде від тойоти))) якщо що шукайте))), я шукав.

всі рідні сальники були поставлені на місце (загалом їх виявилося 2 шт), а більше не були виявлені.

робота (дозування) акселератора (суб’єктивно) стала кращою (плавніше). зникли різкі ривки при плавному натисканні педалі.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS