Як відкрити капюшон Kia Rio 3

Потягніть важіль випуску капоту, розташований під інформаційною панеллю від водія. Капот повинен вистрибнути. Знайдіть засувку капюшоном у передній панелі капота. Натисніть на додаткову засувку, щоб звільнити капот.

Kia Rio 3 Castle: видалення та заміна

  • Зніміть передній бампер (див. тут).
  • Відкрутіть три замикання болтів замка до рамки радіатора.
  • Візьміть його з рамки радіатора.
  • Надрукувати кабельну кабельну кабельну кабельну оболонку від тримача на житло замку.
  • Вихідний кабельний наконечник від Lock Lever Groove

Як відкрити капюшоном Kia Rio за межами

капюшон

Питання полягає в тому, як відкрити капот Kia Rio, актуальним для всіх власників корейських автомобілів. Принаймні, тому що це така операція, яку потрібно виконати, перш ніж замінити масло, свічки, фільтри; Перед ремонтом. Іноді трапляється, що важіль перестає працювати капот зовні не відкривається. Причина може складатися при поширюванні кабелю або пошкодження механізму замикання.

Насамперед, потрібно визначити, у чому проблема. Найчастіше випадок в кабелі, з яким механізм в основному працює. Привід може зупинятись у кабіні або під капотом. Є невеликий шанс, що він розривається посередині. Навіть сам замку розбивається рідко. Тому, перш за все, вам потрібно перевірити привід.

Потягніть важіль випуску капоту, розташований під інформаційною панеллю від водія. Капот повинен вистрибнути. Знайдіть засувку капюшоном у передній панелі капота. Натисніть на додаткову засувку, щоб звільнити капот.

Kia Rio 3 Castle: видалення та заміна

  • Зніміть передній бампер (див. тут).
  • Відкрутіть три замикання болтів замка до рамки радіатора.
  • Візьміть його з рамки радіатора.
  • Надрукувати кабельну кабельну кабельну кабельну оболонку від тримача на житло замку.
  • Намалюйте кінчик кабелю з канавки замкового важеля.

Як відкрити капот на Kia Rio?

У цій статті представлені покрокові анотації для відкриття капоту на будь-якому автомобілі Kia, включаючи такі моделі, як Rio, Sedona, Optima, Forte, Niro, Borrego, K9, Cerato, Sportage.

Елементи, які вам потрібно

3/8-дюймовий привід-храповий завод для 3/8-дюймових дисків 3/8-дюймовий розширення чистої довжини запалювання 12 дюймів купівля свічок свічки) викрутка з плоскою головкою та поперечною гарнітурою набір метричних ключів ключів для свічки для свічки або індикатор погодинного типу Антимасштабний регульований динамометричний ключ 3/8 дюймів

READ  Чи не працює задній двірник Niva Chevrolet

Як змінити свічки запалювання в KIA 2000 випуску Sephia

Як відкрити капюшону Kia Rio

Відкрийте капот.Від’єднайте негативний кабель акумулятора, щоб уникнути ризику ураження електронним струмом при заміні свічки запалювання.

Видаліть 6 гвинтів з перехресним гніздом, що містить пластикове двигун на місці. Видалити кришку і встановіть його.

Знайдіть два дроти свічки запалювання, що йдуть до найвищої частини блоку циліндрів, один з кожного боку. Зробіть гумовий випадок для однієї з проводів і ретельно витягнути вітер, поки він не походить від свічки запалювання.

Прикріпіть свічку запалювання 5/8 дюймів до подовжувального ядра на храпові та зникають його на свічку.Поверніть пробку проти годинникової стрілки, щоб видалити його.

Встановіть розрив свічки запалювання до одного з нової свічки. Бездоганний розрив для SEPHIA 2000 становить від 0,028 дюйма до 0,032 дюйма. Якщо розрив свічки запалювання перевищує 0,032 дюйма, відрегулюйте його за допомогою інструменту розгалуження свічки запалювання.

Прикріпіть новітню свічку свічки, і поверніть його пальцями за годинниковою стрілкою. Після того, як він затягується вручну, використовуйте храповик і існуючу розетку, щоб затягнути його. Повторіть цей процес для свічки запалювання на спині.

Знайдіть дві інші свічки запалювання. Вони знаходяться під ізольованими кришками, пов’язаними з сніжними проводами з 2 першими свічками запалювання. Використовуйте храповик з головою, щоб відкрутити болти, що тримають ці кришки. Видаліть кришки та змінюйте свічки запалювання тим самим методом, який ви використовували для перших 2-го.

Як змінити свічки запалювання на випуску Kia Sorento 2006

Прикріпіть краю проміжків свічки запалювання під кут у центрі одного з нових свічок свічок і вимкніть вилку до номера.038 розташований у центрі залізного важіль. Повторіть його для всіх інших нових світильників.

Як відкрити багажник Kia Rio з подаченою батареєю?

Отже, давайте почнемо наш контент із відкриття багажника Kia RIO із сівшим акумулятором. Насправді, якщо у вас більше немає акумулятора, ви, на жаль, ви не можете використовувати централізований замок вашого автомобіля, в деяких серіях ключ не буде достатньо, щоб відкрити двері вручну. У цьому випадку одна з простих можливостей для доступу до кабіни вашого Kia Rio, відкрити капот і замінити або заряджати акумулятор. Він проходить через стовбур. Для цього вам доведеться перевірити, чи є ваш Kia Rio “прихованим” блокуванням багажників, деякі закінчення та кілька років не обладнані з ними. Стояти перед грудьми і огляньте ручку сундуку, ви повинні знайти невелику двері пастки, за яким механічний замок прихований, в якому ви можете вставити та повернути ключ. Як тільки вона буде завершена, у вас буде можливість відкрити багажник вашої Kia Rio з вивантаженим акумулятором, доступу до кабіни вашого автомобіля та відкрити капот, якщо ви не можете скласти заднє сидіння вашого Kia Rio, не думайте двічі, щоб звернутися за порадою до нашого керівництва, який пояснить, як це зробити.

READ  Заміна лампочок в приладовій панелі Chevrolet Lacetti

Якщо Kia Rio 2010 не відкриває капот! Не може бути? Кабель механізму не настільки тонкий! Це не розрізає!

Але, через 3 роки експлуатації, це може статися не через різання кабелю, що призводить до всього механізму. І взагалі з іншої причини існування яких можна знайти тільки, щоб зіткнутися з цією проблемою на дорозі.

Ну, якщо він обігнав вас у місті. знайти найближчий семінар не є складним. Але уявіть собі наш міжсезоння осенно-зима-весна, і навіть на шосе з інтенсивним рухом, принаймні за 50 кілометрів від Москви.

І все може почати з того, що у вас є рідка шайба для лобового скла. І закінчилися, коли ви рухаєтеся в загальному потоці. Ви ривок для невеликого важіль під інформаційною панеллю та

Я хочу попередити, що такий сюрприз можна уникнути, якщо ви не будете ледачим, і знову відкрийте капот у Kia Rio 2010, не чекаючи 3 роки роботи!

Подивіться під пластиковою фартухом на передній частині автомобіля.

Тут ви також виявили, що кабель має два пластикові втулки на вигині тіла.

які тримаються двома пелюстками кронштейна, включені в паз з їхними краями. Тепер ми дивимося на рукав, який розміщується від водія.

Аналогічне технічне рішення було застосовано до другого рукава. він розміщується до водія.

Вся неприємна частина фокусу з капюшоном є те, що втулки з’являються з пелюсток. І з цієї простої причини кабель рятує під капотом. І капот перестає відкриватися.

Це заздалегідь подивитися на положення рукавів. після двох-трьох років роботи. допоможе уникнути неприємностей у вигляді замороженого та стаціонарного капоту!

І для смішних впевненості в авторемонтному магазині мені було запропоновано прогресувати і прикріпити шматок пластикового шлангу, всередині якого кабель проходить. Зробив це і першим і.

Звичайно, є варіант. упасти в деяких суперголох за місцем фіксації втулок.

READ  Заміна передньої маточини ВАЗ 2107

Але в наших морозі (-20 і.30 градусів Цельсія) Механічне кріплення у вигляді затисків здається більш надійним.

Якщо ця свіжа думка приїхала трохи рано, мені не доведеться платити за відкриття капоту 2000 у найближчому авторемонтному магазині.

Хоча, дякую Богу, що це не відбулося в міжсезоння, так, так, і в 50 кілометрах від Москви при русі в загальному потоці.

На моєму Kia Rio застряг капот, який я роблю?

Незалежно від того, чи перевіряє рівень рідини в автомобілі, сервіс, додавши рідину для шайби лобової скло або заміни акумулятора, важливо підтримувати двигун двигуна у хорошому стані. Але може статися, що ваш Kia Rio Hood не хоче відкриватися, у таких випадках, які ваші варіанти? Це саме питання, до якого ми відповімо в цій статті та допоможе вам вийти з цієї неприємної ситуації. Щоб досягти цього, ми будемо знати, що можуть бути причинами капота вашого Kia Rio, а потім, які рішення вилікувати цю проблему.

Деякі прості способи відкрити Kia Rio без ключа

Часто існують ситуації, коли машина закрита з чим завгодно, а ключі залишаються в блоці запалювання. У цьому випадку власники автомобіля повинні винаходити, як відкрити Kia Rio без ключа, і в той же час не псуйте зовнішній вигляд транспортного засобу.

Ця стаття призначена для ознайомлення власників Kia Rio з способами відкриття дверей у надзвичайних ситуаціях.

При необхідності відкрийте Kia Sportage без ключа ми використовуємо спеціальні інструменти. Якщо замок несправний, вам доведеться відкрити машину через капот. Для цього треба знімати праве колесо та розмикати ланцюг, що йде від акумулятора на ЦЗ. Після вимкнення сили, пасажирські двері відкриються, і ви можете потрапити в салон.

Почати відкриття. Інструмент на фотографії є ​​вищою або плоскою викруткою, що згинає скло у верхньому правому куті, підтримуючи від верхнього краю 2-3 см, потім обережно почнемо скляну клавішу і відправити його на ручку внутрішньої двері. Він має кнопку блокування. Наше завдання полягає в тому, щоб витягнути ключову кнопку.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS