Як видалити радіо для Ford Focus 3

Встановлення радіо в Ford Focus 3

Radpower 18150 радіо встановлення для Ford Focus 3

Кілька місяців тому стало можливим придбання більш розвиненого автомобільного радіо. У зв’язку з цим почав встановлювати пріоритети за вибором. Оскільки існував певний досвід, щоб замінити радіо, я вирішив поставити рекордер на регулярній місцевості, без додаткової структури та вдосконалень. У зв’язку з цим він почав розглядати радіоапаративні рекордери з максимальною функціональною. Т.До. Вибір не був великий став щасливим власником китайської магнітної, а саме RedPower 18150. Оскільки апарат на той момент був новинкою, самих оглядів та відгуків знайти не вдалося. Приходить з достатньо часу з цим радіо та тестування його в різних ситуаціях, я пропоную вам прочитати ваш огляд цього пристрою. Давайте пройдемо найцікавіші риси. Так що підемо!

Екран, ймовірно, перший, хто звернути увагу, це, звичайно, екран. Ну, дійсно екран хороший. Хороші кути огляду, добре видно як з водійського, так і з пасажирського місця. Однак ви не побачите відео з тильних рядків, вже не вистачає кутів, а нахил екрана занадто резервний.

Я не дам характеристик, т.До. На багатьох сайтах вони детально представлені. Я хочу відзначити великий датчик, є практично помилкові відповіді. Яскравість екрана достатньо, день радіо прочитаний. Є труднощі лише тоді, коли промені стають прямо на екрані. Яскравість має 3 режими (яскраві, звичайно, екран вимкнено), які перемикаються одним дотиком.

Система, мабуть, є однією з головних переваг цього радіо, перш ніж інші. це система Android. Сама по собі система звична для всіх власників смартфонів та планшетів, тому проблем зі знайомством у Вас не буде. Android щасливий власник радіоприймача дозволяє створювати з нею майже все.

Навігація тут прибув. Хочете navitel, я хочу, щоб Том Том, ви хочете Яндекс-карт, і хтось їздив через Навігатор Яндекса. все це можна покласти. Вмикає окрему кнопку, дуже зручну. Існує функція контролю навігаційної системи (звук приглушений, коли навігатори пропонуються). Особисто я дуже зручний поєднувати яндекс-карти з навігатором Яндекса.

Мультимедіа для неї я візьму всі пов’язані з музикою, відео та радіо. Тепер у порядку, радіо, як радіо, ми вибираємо частоту, пам’ятайте і слухаємо. Можна грати з еквалайзером, але це не дасть багато еквалайзера не дуже (говорити про якість звуку нижче). Є 2 слоти microSD, купуючи один на 32 Гб, не було проблем з читанням. Відтворення відео, без скарг.

Про USB, їх 2 шт, розташовані на задній частині радіо. Напевно, про них краще забути, якщо ви не використовуєте модем GSM, оскільки ви не будете йти навколо адаптера, намагаючись підключити звичайну USB у відсіку Glove. Для цього вам знадобиться одружений адаптер, який я ніколи не заслужив мене.

Тепер про музику, звичайний гравець негайно забуває! І гойдалки влади, вам доведеться купити. Це не дорого, але звук значно краще, а еквалайзер хороший. На звичайний гравець, ви навіть не отримаєте нічого блиск у порівнянні з PowerAmp. Якщо порівнювати зі штатними Ford-магнітолами, у мене була РП32, найпростіша, грала в рази краще, ніж RedPower (штатний плеєр). З Poweramp здається мені краще, ніж RP32.

Телевізор Ще одна функція радіо, яка допоможе пройти час під час очікування. Однак відразу обмовлюся, потрібна окрема антена, потрібно докуповувати. Я сам купив звичайну активну антену, я дивлюся 3-4 канали. Звичайно, не кабель, але все-таки ми хочемо від автомобільного радіо. В інтееренції руху, дивитися тільки на стоянці.

Bluetooth Handsfree тут, хлопці! Страшна якість вбудованого мікрофона. У конфігурації для 18150 року немає зовнішнього мікрофона, не вірять. Купивши мікрофон, щоб не допомагати, т.До. Проблема, здається, намагається вирішити, але вирішити дуже довго. Звичайного виходу Jack нема, так що це для електронника.

Камера заднього виду добре реалізована, вона з’являється чіткою, коли зворотне увімкнено. Дуже зручно, коли паркування. Важливо вибрати хорошу розворотну камеру. Сама камера становить 170 градусів огляду і встановлюється на місці плаф. Тут більш детально, седани в Ceraming також є кнопка завантаження, тому краще купити добре.

Республіканське обслуговування Клієнтом компанії, я можу залишити огляд про роботу, і в той же час, щоб розповісти, які реальні відмінності від замовлення радіо особисто з Китаю. RedPower приваблює послугу, гарантію та постійно оновлене програмне забезпечення, а також можливість консультування по телефону.

READ  Як включити круїз на Ford Focus 3

Що я можу розповісти про службу, за винятком змінень або забрати гроші, які ви навряд чи запропонують, т.До. Компанія розташована в Санкт-Петербурзі, а офіс, як такий не. Якщо це простіше, Bluetooth не буде відремонтовано. Тепер про оновлення програмного забезпечення, як мені сказали в технічній підтримці:.Якщо все працює для вас, то чому покладіть нову прошивку, ви можете вбити радіо. І не все є (в технічній підтримці) зрозуміти, як допомогти вам, почати запитати колег. Гарантія, я сподіваюся, що не повинно бути ніяких проблем, я думаю, що гроші будуть повернуті в магазині, звичайно, якщо ви не відкрили Recorder Recorder.

Результати під час покупки. Якщо я не помиляюся, то ви можете замовити це з доставкою близько 18 тисяч. Дозвольте мені негайно відповісти на просте запитання. я б знову купив recorder радіо?, Відповідь:.Так. Тепер ми зрозуміємо це.

Якщо ви розглядаєте всі переваги та недоліки, то радіо не було погано, але з очевидними недоліками. Мета була у максимальній функціональності, мабуть, у цій категорії аналогів поки що немає. Я б купив readrorder headrorder, через redpower, t.До. Легше повернути дефектний пристрій, ніж відправити до того ж Китаю.

Чому 26 500, не 18,000? Дуже просто, деякі дилери RedPower є як подарунок, що камера заднього виду відбувається, що дуже добре підходить для нас (Ford Focus III SEDAN). Вони пишуть це. Я думаю, ви можете спробувати і, звичайно, знайти дешевше. Але врешті-решт, після простого розрахунку 26500. 4 500 = 22 000, ціна радіо більше не настільки відрізняється від Китаю.

Ось я думаю, що робота готова переплачувати 4000 за гарантію та будь-яку службу або без послуги.

Установка 2DIN JVC KW-V20BT в Ford Focus 3

Спочатку він був основою установки в Ford 2din Magnitols, я за якість звуку, тому 2din на Android не підійшов до мене. Спочатку я хотів себе pioneer, але за гроші, які я був виділений на придбання gu нічого розумного купити. Тому вибір впав на JVC KW-V20BT. Якщо ви хочете специфіку, то на ньому багато інформації. Я скажу від себе, що мені сподобалося радіо, хоча були труднощі з Inteeis, тому що я звик до піонера.

Фото показує 3 лінійних виходів. передній, задній, сабвуфер

Структура установки 2-дена магнітолу в Ford Focus 3

Це вимагає 2DIN-перехідної рамки для Ford Focus 3, адаптер ISO, агрегату антени та кнопкою блокування блокування. www.Фокус.Net / Facial-to-Focus-3 /. Тут більш детальний опис елементів.

Видалити стандартний рекордер (як?! Багато інформації в Інтернеті) і переставляйте всі повітряні канали до нової кадру. У цьому немає нічого складного, головне, щоб не розбити пластикові кліпи.

Далі я мав труднощі з адаптером ISO, тому що в магазині він був переданий мені неправильно, я ретельно дивився на адаптер у евоніку. Адаптер вузький повинен бути. Представляючи фотографію роз’єму та адаптерів:

Оригінальний роз’єм у Ford Focus 3 (пакет PC33, може бути, всі пакети. це той самий роз’єм)

Оригінальний роз’єм у Ford Focus 3 (пакет PC33, може бути, всі пакети. це той самий роз’єм)

Для монтажу в автомобілі в комплекті з кадром переходу є кріплення. Обов’язково перевірте наявність кріплення включені.

Для монтажних кріплень до Gu, гвинти скручені з старого підсилювача. Включені з gu і кадром там не було. Ну, я лежав на старому підсилювачі.

Щоб встановити, було вибрано багато позицій, налаштовані та переміщені. В результаті знайшли ідеальну позицію в самому перших місцях.

Все придумало, як би це було.

Фондова фотографія в нічні казкові кольорові гами до автомобіля

Від себе я можу сказати, що кадр задоволений, суглоби всі гладкі прогалини, як правило, мінімальні. Як ніби він стояв з фабрики. Я хочу відзначити, що при підключенні адаптера ISO GU увімкнено лише від запалювання або двигуна, включеного. Ну, це підходить мені, я не буду розрізувати дроти. Невеликий тизер на майбутнє, кабінет вже зараховується акустикою та підсилювачами. Як купити шумоізоляцію, то буде процес встановлення 3 компонентів акустики на фронт з виробниками подіумів, задній коаксік-акустиків, сабвуфер з виготовленням стелс та встановлення 2х підсилювачів.

Кнопки на рульовому колесі не підключалися, поки я не купив адаптер, але це буде дуже скоро. На жаль, я сам не знаю, як робити і буде робити в установчному центрі.

VIDIO з флеш-накопичувача відтворюється в форматі AVI, еквалайзер MPG4. це вівтар, це 3-речі, для мене це найважливіший плюс, щоб купити, той самий піонер набагато гірший.

Встановлення Bluetooth у штатну магнітолу Ford Focus 3 через AUX вихід

У автомобілі є вихід USB, здається зручним так, але я не мав достатньо звуку з телефону, щоб грати на стовпцях машини, музики (з будь-якої точки, від гравця або від ), перегляньте відео. дивитися телевізор (що часто роблять це під час очікування роботи шеф-кухаря).

Я зіткнувся з дуже цікавою річчю в Інтернеті, що називається PT-750 Bluetooth-адаптером, він передає сигнал до кабелю AUX, до речі, я не маю його в машині.

READ  Заміна салонного фільтра FORD FOCUS 3 рестайлінг

Те, що вона знає, як: передача з Bluetooth на звуку AUX, читання карт MicroSB, читання USB (хто має лише AUX), входять до вхідних та вихідних дзвінків (хоча мікрофон дуже слабкий).

Ford Focus 3 Видалення середньої консолі.Стандартний магніт

Але це не проблема, як зробити AUX давно відомий. Я коротко кажу, вам потрібно вставити 3 шпильки (17-ліва, 18-праворуч, 6-земля), а також Flash AUX через комп’ютер.

Ця річ працює як на акумуляторі, так і заряджанні. Тобто краще тримати в машині на зарядку. Я відмовився відразу відмовитися від проводів дротів у кабіні негайно.

Знайшли місце, де я його поклав. Тепер вам потрібно розібрати пристрій і перемикати дроти, а не акумулятор, а замість дроту AUX безпосередньо до роз’єму.

Замість акумулятора я використовував перетворювач напруги, дошка дуже мала, яка з 12V робить 5 В, тільки для включення системи.

Pinout Connection AUX, знайдений в Інтернеті. І паяні дроти.

Щоб забезпечити цю шайбу, я використав стяжку та двосторонню стрічку, стяжок міцно закріплювала шайбу до центральної панелі до чогось там, оскільки кишені для візитних карток упали і не трималися на його засувках.

Потужність постійна з цим терміналом, оскільки годину 2, витрачена в пошуках дроту, який живить рекордер, не знайшов. Дроти, припаяні обережно, занурюючи шпильки від роз’єму та вставляючи назад.

Не забувайте про все, щоб бути ізольованим, консолідувати так, щоб нічого не сприймає.

Тепер це виглядає так, ви навіть можете не відволікати від дороги, щоб переключити доріжки в телефонних дзвінках.

видалити, ford, focus

Монтаж, підсвічування, виготовлення та вдосконалення сабвуфера для Ford Focus 3 з власними руками

Статті: 1. Встановлення сабвуфера для Ford Focus 3 2 магнітний. Підсвічування підсвічування для Ford Focus 3 3. Доопрацювання

Розблокування магнітолів 6000CD

Якщо пристрій виявився заблокованим, на своєму дисплеї з’являється код (і безпечний іноді виділяється у радіозйомці V-Series). Це означає, що водій повинен ввести код захисту. Ви можете знайти його в 3 місцях:

“Код” чітко видно на дисплеї

Зазвичай PIN-код розташований на лівій стороні кришки Ford

Зазвичай розташовується на верхній обкладинці пристрою

Перші два шляхи не представляють жодних труднощів, тому ви не посилюєте увагу на них. Але в третій версії слід перестати більш детально, тому що в цьому випадку водій повинен доведеться дотримуватися PIN-коду самостійно.

Цікаво: про роботу та проблеми гальм

Як видалити 6000CD автомобільний радіо

Вільний відпустити магніт з гнізда складніше, ніж це може здатися на перший погляд:

    Це робиться за допомогою набору спеціальних клавіш, які постачаються з машиною.

Чотири ключі, щоб розібрати радіозв’язку

Домашні пластикові карткові ключі вирізані звичайними ножицями

Домашні клавіші вставляються в отвори, замки відкриті: автомобіль можна видалити

Ford Focus 3. Видалення та встановлення заголовка

Перед початком встановлення або ремонтні роботи рекомендується вдосконалити мету проводів за допомогою тестера та візуального огляду. Як підключити телефон до Readrorder Recorder на автомобілях у базовій конфігурації немає жодного з’єднувача AUX та бездротового модуля Bluetooth.

Щоб розширити можливості штабу, потрібно замінити радіо або завершити наявний пристрій, встановлюючи додаткові вузли, а встановлення порту AUX вимагає перепрограмування радіо. Щоб підключити телефон до магнітолу бездротового зв’язку, ви повинні придбати пристрій, розташований у USB-порту.

У проекті продукту модуль зв’язку Bluetooth розміщений, який передає оброблені дані через роз’єм. Щоб розпочати роботу, потрібно встановити конвертер сигналу до USB-вилки, увімкніть головний блок, а потім активувати бездротовий зв’язок на телефоні або смартфоні. Обладнання дозволяє слухати музику, за телефонні дзвінки не призначені.

Як самостійно видалити повномасштабне радіо для Ford Focus 3

Інший метод перемикання полягає в встановленні адаптера Bluetooth PT, який переміщується через роз’єм живлення. Пристрій прикріплений до передньої панелі, регулювання рівнів гучності здійснюється за допомогою стандартних клавіш на рульовому колесі. Несправності та їх розчин з загальним дефектом є спонтанне відключення радіочастоти після 10 хвилин роботи з приглушеним двигуном. Після запуску двигуна та напруги живлення в борту мережу від генератора радіозв’язку, але тоді ситуація повторюється.

Ford Focus Ford Focus (Mondeo)

Причиною є помилка в блоці керування, пов’язаним з довгим використанням акумулятора. Інструкції щодо скидання параметра BMS, відповідальний за термін служби акумулятора: увімкніть запалення, але колінчастий вал не прокручується стартером. Натисніть задню туман.

Після цього спробуйте діяти на ключ сигналу. Яскравість екрана достатньо, день радіо прочитаний.

Є труднощі лише тоді, коли промені стають прямо на екрані. Яскравість має 3 режими яскравих, звичайний, вимкнення екрану перемикаються одним дотиком. Сама система звична для всіх власників смартфонів та таблеток, тому у вас немає проблем з ознайомленням.

Android щасливий власник радіоприймача дозволяє створювати з нею майже все. Хочете navitel, я хочу, щоб Том Том, ви хочете Яндекс-карт, і хтось їздив через Навігатор Яндекса. все це можна покласти. Вмикає окрему кнопку, дуже зручну. Існує функція керування навігаційною системою звуку приглушена при підказках навігаторів.

READ  Заміна задніх амортизаторів LADA Granta

Особисто я дуже зручний поєднувати яндекс-карти з навігатором Яндекса.

Тепер у порядку, радіо, як радіо, ми вибираємо частоту, пам’ятайте і слухаємо. Можна грати еквалайзер, але це не дасть багато до еквалайзера не дуже сильно про якість звуку буде вище нижче. Є 2 слоти microSD, купуючи один на 32 Гб, не було проблем з читанням.

Для цього вам знадобиться одружений адаптер, який я ніколи не заслужив мене. І гойдалки влади, вам доведеться купити. Це не дорого, але звук значно краще, а еквалайзер хороший. Якщо ви порівнюєте з повним робочим часом, я мав RP32, найпростіший, грав багато разів краще, ніж співробітник RedPower.

AOSTR

І, нарешті, третій радіо, який я хотів би розглянути. Aostr Tesla Magnetola. ZV-FCS модель. З усіх розглянутих, це найдорожчим. на момент написання огляду коштів від 37500. Для більшості характеристик це приблизно на рівні заголовку розглянутого вище. ті ж 60 Вт на каналі, той самий звуковий процесор TDA 7851, той самий ємнісний IP-екран з роздільною здатністю 1024×600, але існує кілька значних поліпшень: Android вже 7.1, існує найбільша кількість підтримуваних форматів як аудіо, так і відео. Крім того, ви можете підключити адаптер OBD-II, і ви завжди будете знати про роботи деяких автомобільних систем. Якщо ваша дружина хоче подивитися серію, то до радіо, то універсальний тюнер DVB-T2 може бути підключений до радіо. І, нарешті, кондиціонер може бути підключений до цього радіо. Загалом. вибрати.

PIN-код магнітоли

Зроблено в 90-х роках минулого століття, протидії масовому аудіообладнання з автомобілів, система кодування для радіомагнітофонів давно втратила свою актуальність. Але все-таки стверджує, що виробники обладнання. Власники автомобілів цієї системи безпеки, крім коренів, пов’язаних з відновленням продуктивності пристрою після кожного з його більш або найменш довгого відключення від системи живлення (батарея), не приносить. І, в основному, відновити код Sound Sound Sound Ford Mondeo, легко повторити вхід шифрування досить дратівливим.

Ford Expedition Limited Fx4 Off-Road Package Призначений для Шикарного Шукача Пригод

Як видалити повний робочий день на Ford Focus 3 (Mondeo)

Машини фокусу третього покоління використовують регулярне аудіопристрій головного управління. При виконанні самостійної роботи власник повинен знати, як видалити радіо для Ford Focus 3, оскільки нетвічні дії призводять до незворотного пошкодження обладнання та елементів інтер’єру автомобіля. Розбирання продукту зроблено для встановлення додаткових елементів (наприклад, вилка AUX) або у випадку розбиття заголовка.

Інструменти для видалення радіо

Якщо ви вирішите змінити своє рідне радіо в Ford Focus 2 до іншої, вам потрібно скласти наступні інструменти.

  • Викрутка з наконечником у вигляді зірочки або шестикутника, оскільки різні моделі мають іншу гору.
  • Тип пластикової кредитної картки.
  • Канцелярський нож.
  • Щоб видалити магнітофон, виробники мають особливий ключ. Він має назву F-910C1 490.00. У формі він нагадує одну половину ножиці з отворами. З його допомогою магніт видаляється з гнізда. випадок двох-трьох хвилин. Але він стоїть протягом 10-20 років. Крім того, це не так легко знайти і придбати. Так, і вони все ще потрібні чотири частини. Але не відчаю. Наша особа знайде заміну будь-якої речі, а не простий ключ. Для них є альтернатива. Вони можуть бути зроблені сама по собі, крім того, дуже легко.

Перший метод

Для цього потрібно знайти дві пари ножиць і просто розділити їх на дві частини, щоб отримати чотири ключі.

Другий спосіб

Зробити такі ключі це самостійно. Процес виготовлення ключів для видалення радіо з Ford Focus 2 далі.

Ford Focus 3 Видалення середньої консолі.Стандартний магніт

  • Візьміть непотрібну пластикову картку.
  • Вирізати на 4 пластини приблизно 2 см шириною.
  • На одному кінці вирізати кут на 45 градусів.
  • Ключі готові. Ми зберегли принаймні 40 доларів.

Як видалити рідне радіо в Ford Mondeo

Для того, щоб орендувати співробітників GU в Ford Mondeo

Які проблеми можуть виникнути

Коли демонтаж і повторне встановлення пристрою є необхідність запровадити код у пам’яті автомобільного радіо. Від’єднання аудіосистеми від джерела живлення більше 15 хвилин призводить до блокування. Наступного разу, коли ви вмикаєте пристрій, запитає пароль, без введення якого він не зможе працювати.

Демонтаж радіозв’язку з метою подальшої заміни проблем не викликає. В інших випадках робота повинна бути виконана якомога швидше. Якщо код відсутній, вам потрібно звернутися до центру дилера, відвідати спеціальну компанію або спробувати знайти пароль за допомогою програм.

Як видалити радіо для Ford Focus 3

Деякі автомобілі постачаються в комплекті з регулярними мультимедійними пристроями від драйверів, які часто виникають питання про те, як видалити радіо для Ford Focus 3. Демонтаж може знадобитися, якщо вам потрібно замінити або відновити пристрій. Магнітол припадає при встановленні допоміжних компонентів, наприклад, роз’єм AUX.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS