Як видалити камеру заднього перегляду IX35. Ix35 Камера заднього перегляду не працює

Як видалити камеру заднього перегляду IX35

Камера заднього перегляду. це привабливий варіант, який спрощує парковку в зворотному напрямку. Коли задня передача увімкнена, вона відображає зображення за допомогою спеціального маркування на голові. Час від часу камера може провалюватися. Ремонт правого Vidaic Hyundai IX35 можна виконати незалежно.

Розбиття камери Hyundai AH35 може значно ускладнити рух реверсування. Причини можуть складатися у фабричному шлюбі, поганому ущільнювачах, появі проблеми з контактом через сильну вібрацію. Деякі несправності можна виправити незалежно, інші передбачають заміну всіх елементів.

Ви можете вирішити проблеми, які виникли декількома способами. Найпоширенішими є наступні:

 • Перевірка та заміна проводки, яка відповідає за живлення та передачу сигналу.
 • Перевірка самої камери, її заміна оригіналом з Hyundai або китайської моделі.

Синій екран

Поширена проблема полягає в тому, щоб відобразити синій екран. У цьому випадку на дисплеї може відображатися маркування. Причини появи синього екрану можуть бути:

Це не буде працювати, щоб виправити камеру самостійно, t. До. Дизайн складна, а запасні елементи не знаходяться у продажу.

Зображення блимає

Менш проблемний варіант можна назвати випадком, коли зображення блимає. Це може бути пов’язане з наведеними нижче пунктами:

 • Відсутність контакту.
 • Пошкодження проводки.
 • Окислення та перегрівання сайту з’єднання.

Ремонт у цьому випадку не передбачає діагнозу камери. Для перевірки з’єднань потрібно набагато менше часу.

Не вмикається

Камера часто не працює через появу сильного окислення. У цьому випадку волога може потрапити в структуру, що також призведе до її непридатності.

Якщо проблема полягає в появі рейду, то ви можете вирішити його самостійно.

 • Демонтаж шкіри. Вона приховує основні кріплення, за допомогою яких спокуса фіксується.
 • Видалення пристрою. При тривалі експлуатації на металі часто з’являється корозія. Очищення спрощується, якщо камеру раніше демонстрували.
 • Зверніться до чищення. У 70% випадків рейдування проблеми вирішує проблему.
 • Демонтаж структури. Якщо контакти були очищені, але зображення не з’явилося на дисплеї, тобто ймовірність введення вологи в структуру. Виправити ситуацію з окисленням шляхів важко, але можливо.
 • Очищення внутрішніх елементів. Вилку всередині камери також можна очистити від нальоту.

Незалежне очищення може значно зменшити витрати.

Як видалити камеру

Якщо камера перегляду перестала працювати, то ви можете самостійно відновити її стан. Це вимагає:

 • Герметик. Це потрібно для того, щоб виключити ймовірність вологи. Занадто висока вологість викликає оксид та корозію.
 • Кілька викруток. Вони повинні витягувати кліпи та інші кріплення.
 • Плоскогубці. Фіксація спойлера, в якій побудована камера, здійснюється спеціальними кліпами. Їх можна видалити лише при використанні такого інструменту.
 • Голова о 8.
 • Голка і пінцет. Вони використовуються для очищення поверхні оксиду.

У розглянутому випадку пристрій не відображає зображення, коли задня передача увімкнена, тому причин несправності може бути багато. Для того, щоб він увімкнув, вам потрібно дотримуватися інструкцій нижче:

 • Підкладка видаляється. Він кріпиться при використанні 4 гвинтів, а також пластикові затискачі. Потрібно бути обережними з кліпами, t. До. Неправильне навантаження може спричинити поломку. Недостатні кріплення спричинить вібрацію.
 • Щоб отримати доступ до камери, відкрутіть 12 гайок, які кріплять спойлер. 4 кліпи також використовуються для кріплення, це буде важко витягнути. Після випуску всіх кріплень ви можете зняти спойлер.
 • Потрібно змінити камеру в гаражі або на вулиці з нормальною вологістю. Екстракція передбачає відключення вилки, після чого дроти ретельно витягуються з затискача. Кріплення корпусу забезпечено двома гвинтами.
 • У більшості випадків елемент, що розглядається, покритий іржею та сміттям, незважаючи на проведення ізоляції високої якості. Рекомендується видалити всю іржу з металевих елементів. Якщо ви видалили корозію, то ви можете значно продовжити експлуатаційний період продукту.
 • Кріплення пристрою до спойлера видаляється, для якого 2 гвинти відкручені. 4 невеликі гвинти розміщуються на кожному куті. Чорний кожух видаляється, ви можете побачити контакти всередині. У більшості випадків з’являється оксид, що спричиняє відсутність контакту.
 • Очищення оксиду проводиться при використанні голки. Заборонено використовувати очищувальні речовини, t. До. Волога може завдати шкоди чіпі.

Зрештою, проводиться зворотна збірка камери. Для герметизації використовується спеціальна речовина. Це дозволяє виключити ймовірність входу в структуру, що стає причиною появи оксиду.

Діагностика та ремонт

Замінити пристрій легко, нова опція коштує 200, з аналізом 85. Проаналізувавши задні двері та знявши камеру, ви можете перейти до її діагнозу та ремонту. Рекомендації в наведених нижче пунктах:

 • Верхня плата містить імпульсний перетворювач, напруга якого становить 6-3 В. З зворотного боку є лінійний стабілізатор напруги, який перетворює напругу 1,8 В. Нижня плата підключена до матриці і утворює стандартний відеосигнал.
 • Діагностика передбачає перевірку напруги на конденсаторі. За його відсутності його слід поставити 3 В до конденсатора, якщо камера заробила, тоді з цим проблем немає.
 • Ремонт передбачає обрізку червоного та чорного дроту. Конвертер припаяться безпосередньо.
 • Вся схема повинна бути ізольована тепловими трубами. Дротяні джгути фіксуються невеликими стяжками. Через це виключається ймовірність втрати сигналу.
 • Перед прямим складанням структури змащує кріплення або замініть їх новими. Це спростить збірку структури в майбутньому.

Після складання проводиться установка та з’єднання у зворотному порядку. Не буде складно поставити оригінальний продукт у звичайному місці.

Коригування

З зворотним складанням не рекомендується негайно кріпити всі елементи. Це пов’язано з тим, що вам потрібно виконати відповідне коригування. Це забезпечує:

 • Перевірка всіх з’єднань.
 • Встановлення пристрою ззаду.
 • Увімкнення задньої передачі.

Навіть незначне переміщення камери стає причиною того, що зображення відображається на моніторі під неправильним кутом. Лише після цього підтягує всі кріплення та кріплення підкладки.

Як поставити в звичайне місце

Немає проблем із встановленням оригінальної камери. У деяких випадках встановлюється китайці, яка має 3 виходи. Рекомендації щодо встановлення такі:

 • Пристрій для пристрою в більшості випадків повинен бути збільшений. Для цього поверхню можна трохи розбити файлом, після чого пристрій стане на регулярному місці.
 • Кріплення рекомендується для герметика. Це зменшує ступінь вібрації, що часто викликає знос.
 • З’єднання проводиться за допомогою загального тюльпанів. Потужність можна взяти з заднього ліхтарика, який буде увімкнено при встановленні режиму селектора R. Заміна китайського пристрою передбачає коригування ситуації.

Відносно невелика кількість часу займає таку роботу. Всі елементи рекомендуються розробити з герметиком, що усуне ймовірність вологи та поява корозії або оксиду.

Решил написать в блог небольшой мануал по замене камеры заднего вида на альтернативную, может кому-нибудь пригодится, тем более сам искал подобную инфу — не нашел.

История началась 1,5 месяца назад, у дядьки на IX35 сдохла камера, говорю давай разберем и посмотрим чего там, да ладно потом, некогда и т.п. короче недели через 3 только удалось ее снять и разобрать, как и ожидал, внутри там был писец… (Снятие камеры это был отдельный экшен, все винтики приржавели, приходилось у каждого пилить шляпку и срывать варварским так сказать способом.)

Код камеры если кому интересно — 95790-2s400

Ну короче все разобрал, почистил, собрал обратно, но чуда не произошло — камера не заработала.Стали думать что делать, нести в ремонт не вариант, да и не куда нести… второй вариант был купить камеру более-менее совпадающую с размером штатной (но как назло когда разбирал, забыл снять размеры, а еще раз все заново снимать не было никакого желания) тут шарился на Али и наткнулся вот на такой вариантru.aliexpress.com/item/32…042311.0.0.384933edvaenJeДополнительно кидаю ССЫЛКУ НА МАГАЗИН

видалити, камера, заднього, перегляд

Прикинул, по идее должна подойти, да и цена всего 500 р., короче заказал, через 2,5 недели пришла, подключил к TV — работает, сразу же пометил вверх, ну чтобы вверх ногами не поставить.

видалити, камера, заднього, перегляд

Далее снял родную камеру и отрезал ее от родной фишки.

Там 4 провода: белый и желтый — это видеосигнал; красный и черный — это штатное питание 6в.

У самой камеры так же разрезал провод видео сигнала (желтый тюльпан который) там 2 провода: желтый — плюс, черный — минус.

Затем припаял его к проводам из родной фишки: желтый к желтому (плюс с плюсом) черный к белому (минус с минусом) т.е. видеосигнал будем брать штатно, по родному проводу. Черный и красный провод просто отрезал и заизолировал.

(А вот с питанием такое не прокатит, потому что штатная камера 6 вольтовая, поэтому чтобы камера на 12в заработала нужно или ставить повышающий преобразователь напряжения, или как сделал я, просто запитаться от фонаря заднего хода.)

Да, забегу немного вперед — железные усики фиксаторы на самой камере пришлось чуть-чуть укоротить, буквально на 1мм.

В результате получились провода видеосигнала идущие штатно и провода питания которые нужно подключить на задний ход

Далее установка самой камеры, отверстие под глазок штатной камеры 14 мм, рассверлил его ступенчатым сверлом до необходимых 18мм.

Вставил камеру, встала просто шикарно, усики защелкнулись (без подрезания до конца не защелкивалась) и дополнительно ничем крепить не пришлось, единственное чтобы влага не попадала залил там все герметиком.

Далее подключил питание к правому фонарю заднего хода (серый провод — плюс, черный — минус)

Подключил родную фишку, уложил провода и собрал все обратно.

Тестовый пуск, блин чуть косо поставил, не беда, пока герметик не засох тонкими пассатижами прям снаружи чуть чуть повернул сам глазок камеры и выставил ровно (вот фотку правда забыл сделать)

В итоге имеем рабочую камеру в штатном корпусе, которая к тому же и показывает лучше штатки)

П.С. Шировані вздовж Алі, знайшли абсолютно однакову камеру, але трохи менше діаметром RU.Aliexpress.com/item/32 9a-4d02-9b72-36b1eea40e0c

Ось новий вступ).Камера після зворотної установки заробила, не одразу, через два дні, коли було помітно холодніше. Він все ще працює, як і раніше. Можливо, під час аналізу я трохи “похитнувся”.

Добридень.Дуже зрозуміло та інформативно описано заміну камери, дякую.Проблема те саме зі стандартною камерною камерою “95790-2S012”. Спочатку працював, потім ні (чорний екран з маркуванням), задні датчики паркування під час роботи.Потім камера перестала увімкнутись, а датчики задньої парковки одночасно, на екрані, немає перемикання на зображення виду взагалі та на задній парковці приладної панелі (умовний дисплей у вигляді секторів) не відображається взагалі, тобто дупа взагалі взагалі не бачить.Зображення з камери відображається на моніторі GU, заводській системі, стандартній камері заднього перегляду “95790-2S012”.Я демонтував і дістався до камери: це все навколо, в зоні кріплення, справді в плачевному стані, все в грязі та солі, я не міг розібратися з самою камерою, я міг відкрутити лише 1 з 4 гвинтів 1 )))).Тепер питання: 1. Ви описали, що оригінальна камера була 95790-2S400. Якщо я теж це роблю, що ви з новою камерою, неоргінальною, будь то працювати, немає нюансів з проводкою? (У мене регулярний “95790-2S012”)?2. Що може бути причиною безперервності датчиків паркування у повній відсутності відео.зображення на екрані? (З чорним екраном, з наявністю маркування, датчики працюють). Чи є якісь припущення?3. Чи відновитимуть датчики паркування їх продуктивність (ззаду) під час підключення неорігальної камери?Дякую.

Вітаю! Я не розповім вам про датчики, я не вивчав, як вони працюють.Про камеру, тепер, якби я це зробив зараз, я, мабуть, взяв би камеру в розмірі стандарту (t.До. І все.таки вони краще герметизацію, і найголовніше. це не потрібно ухилитися від коригування, щоб встановити саме горизонтальний), проводка впевнена в вас точно так само (я також зробив зображення на спортивні Kia, зображення відображалося, чіп 1b1 був))

Скажіть, якщо ви просто вимкнете камеру з роз’єму, то на склянці щось буде? Я просто маю чорний екран

Я не скажу це, ну, теоретично, це повинно бути t.Е. Отже, відеосигнал полягає в екрані, але немає пілова, отже, чорнота (хоча це може бути навпаки) я б починаю з потужності ззаду, якщо він не працює, то відео Сигнал, більше немає варіантів.

Я думаю, що, можливо, напруга не подається до самого екрану на самому дзеркалі, якщо воно піде туди

Я не скажу це, ну, теоретично, це повинно бути t.Е. Отже, відеосигнал полягає в екрані, але немає пілова, отже, чорнота (хоча це може бути навпаки) я б починаю з потужності ззаду, якщо він не працює, то відео Сигнал, більше немає варіантів.

Так що є відеосигнал, не тільки є лише відеосигнал, вам потрібно увімкнути екран на дзеркалі

Я не скажу це, ну, теоретично, це повинно бути t.Е. Отже, відеосигнал полягає в екрані, але немає пілова, отже, чорнота (хоча це може бути навпаки) я б починаю з потужності ззаду, якщо він не працює, то відео Сигнал, більше немає варіантів.

Ви не знаєте, скільки напруги постачається на екрані на дзеркалі?

Я не знаю, що я не знаю мені здається, що автоматично електрику буде простіше потрапити туди, хто це робить

Я хотів би зрозуміти це, я думаю, я це зрозумію, питання про час і нерв)

Я кажу, почніть з маленького, візьміть Петалово з Z.X. Це буде працювати, це означає, що камера ніколи не становить 6 В, вона не спрацює, це означає, що справа на 100 500% у відео, а потім копати його, він може бути проводкою, де вони пошкодили її, наприклад, дах. або де дзеркало, якщо фронт був змінений, наприклад

Я дав на камеру 6 та 12 вольт від Акку, нічого не пішло. Тепер я зателефоную на відеосигнали дроту з камери до дзеркала

Я кажу, почніть з маленького, візьміть Петалово з Z.X. Це буде працювати, це означає, що камера ніколи не становить 6 В, вона не спрацює, це означає, що справа на 100 500% у відео, а потім копати його, він може бути проводкою, де вони пошкодили її, наприклад, дах. або де дзеркало, якщо фронт був змінений, наприклад

LV, як правило, миття руки в сегроді, я крутив камеру і з.X. Ніщо. Він зняв дзеркало в салоні, пролунав дроти, на дзеркало приходять 2 відеосигнали, на дзеркалі є їжа, а постійне та джерело живлення до зворотного. Перебуваючи в розгубленості, я грію на екрані, можливо, вигоріло

Я не скажу це, ну, теоретично, це повинно бути t.Е. Отже, відеосигнал полягає в екрані, але немає пілова, отже, чорнота (хоча це може бути навпаки) я б починаю з потужності ззаду, якщо він не працює, то відео Сигнал, більше немає варіантів.

Ідіть якесь запобіжник?

Я не скажу це, ну, теоретично, це повинно бути t.Е. Отже, відеосигнал полягає в екрані, але немає пілова, отже, чорнота (хоча це може бути навпаки) я б починаю з потужності ззаду, якщо він не працює, то відео Сигнал, більше немає варіантів.

Можливо, хтось знає, розповідає

Я не розумію, ні потужність не подається до скла, або відеосигнал недоречний

До чого ви підключаєтесь? Я маю на увазі відео, підписане з місця, де ви берете, як я з звичайної мікросхеми під камерою?2. Де відображається зображення? На дзеркалі або на gu або на екрані окремо3. З того, що було взято 12В їжу

Запасні частини

Залежно від виробника, вартість камери заднього виду, що не оригінальний, може становити 4000-6000R. Новий оригінал набагато дорожчий, і враховуючи потенційно та його короткий термін служби, ми рекомендуємо зробити вам маленьку кров.

Для всіх типів роботи над діагностикою, ремонтом та заміною камери заднього виду, Hyundai IX35 ми надаємо гарантію. У нашій таблиці замовлення ви можете придбати нову неорганську камеру. Відмінна якість роботи, прийнятні ціни та оперативний ремонт.

Досить просто закликати запис до станції технічного обслуговування.

Камера заднього перегляду для автомобіля Hyundai IX35

Решил написать в блог небольшой мануал по замене камеры заднего вида на альтернативную, может кому-нибудь пригодится, тем более сам искал подобную инфу — не нашел.

История началась 1,5 месяца назад, у дядьки на IX35 сдохла камера, говорю давай разберем и посмотрим чего там, да ладно потом, некогда и т.п. короче недели через 3 только удалось ее снять и разобрать, как и ожидал, внутри там был писец… (Снятие камеры это был отдельный экшен, все винтики приржавели, приходилось у каждого пилить шляпку и срывать варварским, так сказать, способом.)

Код камеры если кому интересно — 95790-2s400

Ну короче все разобрал, почистил, собрал обратно, но чуда не произошло — камера не заработала.Стали думать что делать, нести в ремонт не вариант, да и не куда нести… второй вариант был купить камеру более-менее совпадающую с размером штатной (но как назло когда разбирал, забыл снять размеры, а еще раз все заново снимать не было никакого желания) тут шарился на Али и наткнулся вот на такой вариантru.aliexpress.com/item/32…042311.0.0.384933edvaenJeДополнительно кидаю ССЫЛКУ НА МАГАЗИН

видалити, камера, заднього, перегляд

Прикинул, по идее должна подойти, да и цена всего 500 р., короче заказал, через 2,5 недели пришла, подключил к TV — работает, сразу же пометил вверх, ну чтобы вверх ногами не поставить.

видалити, камера, заднього, перегляд

Далее снял родную камеру и отрезал ее от родной фишки.

Там 4 провода: белый и желтый — это видеосигнал; красный и черный — это штатное питание 6в.

У самой камеры так же разрезал провод видео сигнала (желтый тюльпан который) там 2 провода: желтый — плюс, черный — минус.

Затем припаял его к проводам из родной фишки: желтый к желтому (плюс с плюсом) черный к белому (минус с минусом) т.е. видеосигнал будем брать штатно, по родному проводу. Черный и красный провод просто отрезал и заизолировал.

(А вот с питанием такое не прокатит, потому что штатная камера 6 вольтовая, поэтому чтобы камера на 12в заработала нужно или ставить повышающий преобразователь напряжения, или как сделал я, просто запитаться от фонаря заднего хода.)

Да, забегу немного вперед — железные усики фиксаторы на самой камере пришлось чуть-чуть укоротить, буквально на 1мм.

В результате получились провода видеосигнала идущие штатно и провода питания которые нужно подключить на задний ход

Далее установка самой камеры, отверстие под глазок штатной камеры 14 мм, рассверлил его ступенчатым сверлом до необходимых 18мм.

Вставил камеру, встала просто шикарно, усики защелкнулись (без подрезания до конца не защелкивалась) и дополнительно ничем крепить не пришлось, единственное чтобы влага не попадала залил там все герметиком.

Далее подключил питание к правому фонарю заднего хода (серый провод — плюс, черный — минус)

Подключил родную фишку, уложил провода и собрал все обратно.

Тестовый пуск, блин чуть косо поставил, не беда, пока герметик не засох тонкими пассатижами прям снаружи чуть чуть повернул сам глазок камеры и выставил ровно (вот фотку правда забыл сделать)

В итоге имеем рабочую камеру в штатном корпусе, которая к тому же и показывает лучше штатки)

П.С. Я також знайшов абсолютно однакову камеру, але трохи менший діаметр ru.Aliexpress.com/item/32 9a-4d02-9b72-36b1eea40e0c

Коментарі 61

Завдяки автору, супер, все вийшло без танців з бубном! Повага, до речі, зараз продаються камери, в яких можна видалити сітку для паркування, щоб під час встановлення вона не застосовувалася до стандарту. Я взяв це для себе.Aliexpress.com/_bp2t2c Там є 2 проводки, вирізати одне дзеркальне зображення, вирізати друге, з’являється сітка відруження.

Дякую! У мене все вийшло! Мати.in.Law задоволена

спасибі за інформацію! Все детально описано. До закладок!

Камера заднього перегляду Hyundai IX35. Заміна повного часу китайською мовою.

У Hyundai IX 35 є така проблема.Стандартна камера заднього перегляду починає сміття або відтоку, і з часом вона повністю перестає працювати. У той же час, спинки світиться, парковка.

Ціна нової камери-15-20 тонн.R. Ціна нової палати нового зразка 10 Т.R. Скоріше високі ціни, хоча камера не має жодних остаточних характеристик.

Ніколи не зламався, і тут знову.Я керував Hyundai IX35 з цією проблемою.

Дефектне шляхом підключення третьої партії китайської камери. вона працює.

1) Купуйте персонал, чекайте його, покладіть його через тиждень (1000R) 2) Купуйте китайців у підводному човні Платона. номери, але будуть дві камери. (3000R) 3) Купуйте китайців і вставте у вікно вікна (1800р)

Персонал з рябчиків, трохи дорогий.У стелі немає.Пішов найдешевший і найбільш наповнений суєтою 3.

Камеру взяв ненормальний.Звичайна форма «бочки» зі стандартом відео сигналу NTSC (інші, наприклад, PAL не підходять), немає смуг для паркування або мають можливість вимикати, t.До. Радіо малює сам парк. Лінії.Кріплення камери «метелика», два вуха в різних напрямках з дірками.

Так.Крок за кроком я можу щось пропустити, я пишу з пам’яті процес заміни/дефекту.

2) Ми виймаємо кришки програшів у районі замку, задні світильники.

3) Деякі мають горіхи під кришками, у мене немає.

4) Вимкніть про кути оболонки 4 гвинтів, що знаходяться самостійно

5.Видаляємо, видаляємо в бік.

6) Розстебніть роз’єми ліхтарика, оточуйте 4 гайки на 10, ми слухаємо ліхтарі.Це не обов’язково, але це було для мене набагато зручніше.

7) Розстебніть широкий роз’єм праворуч, стисніть його гумою у зовнішній стороні дверей

8) Відкрутіть гайки на 10, тримаючи пластикову підкладку поза дверима.Є багато горіхів, багато розташовані так, що вони не відразу помітні.Тому ми ретельно перевіряємо, чи все відкрутиться перед тим, як зняти майданчик.Близько 14 штук я отримав приблизно.Потім ми стискаємо затискач з викруткою, є 2 з них 3, бірюзовий колір, витягуючи накладку на зовнішній стороні.

9) На пластиковій підкладці з камери є окреме мереживо, з окремим роз’ємом.Спочатку я зробив дієту, виміряну, вона повинна бути (із задньою передачею?) близько 6.5 автономних та чорних проводів.

Загалом, на цьому з’єднувачі: червоний 6.5 У силі силової силової камери (в результаті ми не використовуємо) жовтий відеосигнал відеозаписного сигналу

У мене це було, це означає, що все нормально з їжею (логічно))))

10) Виявився на повній часі камери і зафіксував її на своєму місці (під час чорної) надзвичайної ситуації.

Стандартний роз’єм залишався на автомобілі, з дротом 20 сантиметрів.Т.Е. Ви завжди можете повернутися до стандартної камери без труднощів.

Відкриття камери, що кріпляться, злегка проростало, різання бокостей поставить пухирки і закріплені стандартним болтом, і вийшли досить цивільно.І сама камера в дужці, тим часом, вільно обертається.Бочка, що взяти у нього)))

Після підключення електропроводки я вибухнув термоклай, щоб виправити камеру.Застосовувати, увімкнути, перевірив, як саме.Знову нагріті термокле з легшою, відрегулювали положення камери, знову перевірили, як саме напевно, 25 разів))), поки вона не була точно на екрані, як це має бути.Після цього камера була наповнена звичайним герметиком Alya “kazan”, бажано, щоб для такого не було встановлено.

11) Підключення камери.2 роз’єми зазвичай виходять з китайської камери:

I) Tulip RCA і червоний збоку від проводки, як правило, все ще є.Центральний штифт.це відео сигнального кільця.це відео про відеосигнал, що формується окрема потужність нашої камери (вирізати, ізолювати, це не для нашого варіанту)

Ii) Харчування.Чорна маса (ми не використовуємо ізоляцію, вирізати) червоний колір12 В під час V. зворотно (це харчування камери, оскільки воно, на відміну від стандарту, вимагає 12 В, а не 6.5В)

Клортор RCA Tulip Cut.Всередині нього:

Ми підключаємо жовтий колір від китайської камери до жовтого замість стандартної камери.Екран/коса/чорний дріт з китайської камери підключений до білого замість стандартної камери.Ми не торкаємося червоної ізоляції

Потужність живлення (якщо така є, це може бути просто два дроти, червоний і чорний) не торкаються, ізолюйте.Червоний потяг до дроту, де з’являється 12 вольт, коли задня.Для того, щоб знайти, де він, ми дивимось.Задні лампи на лампі на кришці її багажника.2 дроти на ліхтаря.У мене було це чорне (загальне.) і сірий? (Забули), і ми дивимось, який провід у штепсельному кольорі вмикається в машині вже до ліхтаря.Зрештою, у мене був червоний, у вилку в вилку на ліхтарі прямо на кришці багажника.Йому і підключили силу камери.Я окремо розширював цей провід від камери, через стандартну еластичну смугу, до внутрішньої кришки багажника.І там я надав роз’єм у разі демонтажу.

З’єднувач швидкої допомоги, загорнутий у Шумку, і все там ідеально пішло там.

Тепер, коли задня передача увімкнена, 12В надходить на ліхтарі, камера живиться і сигнал подається до стандартного кабелю.

Я не використовував землю, тому що зазвичай земля відео сигналізується, а земля влади. однаковий дріт (не завжди (!))

Все працює правильно, якість картини порівнянна з персоналом, можливо, трохи гірша.

Але тут, зараз і дешево.

Для дефекту/мислення/поїздки/поїздки до магазину/встановлення/герметичного герметика/збірки знадобилося близько півдня

Я кладу слайди, хаотичні, але краще, ніж нічого))))

Заміна стандартної камери заднього виду

Суть питання полягала в тому, що вона вже перестала сподіватися на камеру, найчастіше це не працює, це було баггі чи щось інше, було вирішено щось змінити, але працювати, я купив камеру на озоні, Для 750 re приблизно: приблизно 750 re приблизно:

Порівняно зі стандартом приблизно однаковий

Потім, де вставлена ​​стандартна камера, вам потрібно трохи доопрацювати, а саме вийняти смуги, що тримали камеру, тепер вони втручалися

Тож вона дивиться на своє місце (нове)

Він натискається на той самий стандартний шматок праски, він взагалі не редагував його, на всякий випадок, залишивши його таким, яким він є

Як результат, утримуйте поганого, трохи приголомшливого

Мені це не дуже сподобалось, я знову хотів мінімізувати будь.які зміни та зміни, щоб завжди можна було повернутися до стандартного розміру / кріплення, і важливий стратегічний хід був прийнятий, його називають ім’ям і натиснути) ))

щільно притиснуті, зберігайте норми.Далі, зв’язок, я такий.так, і імпровізовані фонди було недостатньо, тому врешті.решт все таке.Повний час проводів 4, на новій 3, надлишку білої камери, тупо підключений до збігу квітів

Далі я знав все професійно, ви знаєте, що століттями століттями

І трохи ще щільніше

Карош, навіть якщо щось закрито, киньте камеру, я кричу те саме, і я ізоляція))

І звичайно я забув сфотографувати, як працює камера, але. Мені це здавалося трохи гіршим чи щось таке, головне працює, здається, що якість така.так, я заміню за аналогією.Це не складно, як виявилося.

Я купив ще одну камеру, в коментарях є посилання, це виявилося ще гірше, я не розумію, в чому справа.

Hyundai IX35 2012, бензин 2 двигун.0 л., 150 л. З., Повний. привід, автоматична коробка передач. електроніка

Hyundai IX35, 2013

видалити, камера, заднього, перегляд

Hyundai IX35, 2012

видалити, камера, заднього, перегляд

Hyundai IX35, 2011

видалити, камера, заднього, перегляд

Коментарі 23

Результат Карош, зняв його, вимірював його на іншому, взяв його разом з Алі

1 249,52 47%знижка | Xcgaoon Metallic CCD Задній перегляд автомобіля.камери нічна версія водонепроникна широка резервна камера, вдосконалені лінзи для нічного зору.Aliexpress.com/_afnoxz

І цей виявився повним лайном, пізніше я доповнюю огляд тим, як він знімається, можливо, хтось може сказати вам, де я міг би його отримати, але встав так само ідеально, я підійшов у розмірі.

Я спробую розібратися та очистити свою власну, повторно. Але все одно я хочу придбати його так, щоб це було. І тоді полювання було б з’ясувати, що є більш.менш придатним для місця.

Цей принципово сідає в принципі, колективна ферма. це не багато, і все зсередини, я намагався наповнити старий лак, супергліко, силікон, можливо, цапонлак охоплює найкращий результат

На стороні журналу у вас є інфа про камеру?

Інформації немає, але я не рекомендую камеру, пекло. це те, що ви її проаналізуєте

Я чекав з Алі без ліній, я поставлю на вихідні

Є посилання, яке я купив?Для порівняння? І результат був би, як показано)

#Aliexpress 592.15 20%знижка | 2019 HD CCD без парковки Універсальна камера заднього виду для камери заднього виду автомобіля з 170 шириною.4 світла 4.Aliexpress.ru/_dyj9kla

І близько 4 очок світла це те, що? Ви також вставите в старі кріплення або плануєте прикріпити?

Це підсвічування, але я побачу, коли я його викладаю, є моя власна дошка, але навряд чи буде трахкатися, а також анонімний на острові. Ніж ущільнення?

Так, у той момент, коли я взагалі не мав герметика, я вирішив, що наразі я подивлюсь на те, чи це наповнить, мені здається, немає, прямого паяного коробки поблизу камери.

Я думаю, що це не буде гірше))) Основним результатом є носити, мені цікаво, хто що робить)))))

Я чекав з Алі без ліній, я поставлю на вихідні

Я чомусь встановив 3 ПК з Аліка. Я купив такі півтори роки без проблем протягом півтора року

Не з 12 вольт?Перший раз, коли він не змінився, і вона пробурчала лише через півроку, злякався від 12 вольт заднього ліхтаря, змінив другий сам, вже переходив від звичайних 6 вольт, він живе більше року, Іноді він був баггі)) з матричною шапкою якоюсь капелюхом, потім у синьому світлі, потім червоним кольором, потім зеленим кольором вмикається)) протягом 5 секунд, потім він вибігає до звичайних кольорів.

Не вся через стандартну проводку! Я купив його в Yulmalt за 700 за півтора року і не моргнути

Не з 12 вольт?Перший раз, коли він не змінився, і вона пробурчала лише через півроку, злякався від 12 вольт заднього ліхтаря, змінив другий сам, вже переходив від звичайних 6 вольт, він живе більше року, Іноді він був баггі)) з матричною шапкою якоюсь капелюхом, потім у синьому світлі, потім червоним кольором, потім зеленим кольором вмикається)) протягом 5 секунд, потім він вибігає до звичайних кольорів.

А рідні твори з 6 вольт?

Рідний і Китай краще вичавити з них. Як я зараз це робив, майже 2 роки, все працює.

Про дизайн камери

Інженери надали наступний набір обладнання.

 • Кріплення апарату зображення, встановленого в області кріплення числа.
 • У багажнику або драйвер має модуль управління.
 • Окрім камери заднього перегляду IX35, встановлення датчиків із сенсорними параметрами, що спрацьовують, коли машина знаходиться біля бордюру чи іншої перешкоди.
 • Дисплей встановлений на панелі автомобіля автомобіля.

Чому пристрій до драйвера?

видалити, камера, заднього, перегляд

Інженери спробували та наділи пристрій такими позитивними характеристиками:

 • Колекція переваг однієї з головних ролей, виконаних камерою заднього перегляду IX35.
 • Компетентна установка та правильно зроблена установка допомагає не зіткнутися з каменем чи людиною у сліпому зоні.
 • Встановлення продукту проста, не потребує спеціальних знань та спеціальних технічних навичок. Навіть новачок буде впоратися з з’єднанням.
 • Відсутність проводів. Ще одна важлива перевага камери заднього перегляду Hyundai IX35, що спрощує операцію. Установка гаджета не потребує складного прокладання проводки та демонтажу любові до кабіни.

Серед недоліків деякі драйвери відзначають досить високу ціну пристрою. Крім того, не всі драйвери знайомі з функціями налаштування.

Проблеми з камерою

Під час використання бруд, пил і волога виконують свою роботу, негативно впливаючи на зображення: він стає каламутним. Вода потрапляє всередину пристрою, розмиваючи картину, ставлячи безпеку учасників руху. В результаті аварійних ситуацій скло розбивається, тріщини.

Взимку, взимку, під час очищення автомобіля, потоки під тиском падає на цей корисний пристрій. Як результат, переходячи до морозу, не суха камера замерзає, починає спотворювати інформацію або повністю відмовляється функціонувати. Служби повинні попередити водіїв, що тиск не використовується для очищення області, де встановлено пристрій. Однак, навіть при необережній роботі, рано чи пізно вам доведеться змінити пристрій.

Секрети належного демонтажу

видалити, камера, заднього, перегляд

Заміна може бути зроблена до оригінальної камери заднього перегляду IX35 або вибрати бюджетний аналог. Як виконується робота?

 • Спочатку відкрийте багажник, вимкніть акумулятор.
 • Плафон, оснащений функцією підсвічування, відключається та видалено. Нова камера заднього перегляду встановлена ​​для “Hyundai IX35”, якщо “рідна” версія придбана простим натисканням на кріплення та виправлення об’єктива.
 • Після цього підключено джерело живлення до світлодіода. Ви можете змусити підсвітку почати функціонувати, коли спрацьовують розміри. Для цього кабель живлення підключений до відключеного джерела світла, наступним кроком буде синхронізувати його з картриджем.
 • Далі вам потрібно почати закладати кабель живлення до світла задніх дверей, підключені до зеленої проводки. Цей колір означає “”, чорний дріт. Висновок зі знаку “мінус”. Відеокавар оснащений червоним дротом, який підключений до “плюс” відеокамери. Він відповідає за передачу зображень на екран.
 • Останній крок. це макет сигнальної проводки всередині машини. Для цього потрібно зняти шкіру і розтягнути кабель через відповідні отвори. Дріт підключений до монітора на центральній консолі. Залишається перевірити, чи все буде працювати належним чином.

Як продовжити термін служби інструментів?

Особливості допомоги з управління відео

видалити, камера, заднього, перегляд

Камери навіть найбільш звичайних телефонних пристроїв потребують належного догляду, не кажучи вже. Хімічні реагенти, з якими дороги обробляють свою згубну справу. Зрештою, на стандартному моніторі виникає синій екрани. Що експерти радять запобігти “екрану смерті”?

 • Перш ніж піти на роботу, вам потрібно прийняти звичайну серветку, бажано з хорошими властивостями для поглинання, і просто витерти камеру. Подібні дії можна виконати перед прямим паркуванням.
 • Деякі автомобілісти не мають часу на це. У таких випадках ви можете встановити шайби. Краще замовити відвідуваність у професійному сервісному центрі.

Будь.який пристрій потребує уважних умов, це допоможе продовжити термін служби.

Як передається відео.інформація

видалити, камера, заднього, перегляд

Ми розкажемо просто мовою про принципи камери. Перш ніж визначити причину, чому камера заднього перегляду не працює, варто знати принципи її функціонування. Передача відеозображення можлива двома способами:

 • Відеокбель поширюється на монітор на приладовій панелі. Дріт прокладається через салон. Сигнал у цьому випадку передається з високою точністю, без занурення радіоінтенсури. Єдиним негативним моментом є необхідність аналізу шкіри салону.
 • Існує більш зручний бездротовий спосіб встановлення. Інформація передається радіохвилем, але діапазон передачі проводиться лише на відстані 15 метрів.

Встановлення системи є досить дорогим, тому деякі автомобілісти вважають за краще проводити процедуру самостійно. Поміркуйте, чому проблема відбувається, коли камера заднього перегляду не працює? Як швидко це вирішити?

Найпоширеніші проблеми

Пристрій можна побудувати в різних місцях: у ручці багажника, плакату ліцензійного знака, у салоні. Власникам останнього було пощастило більше, ніж інші користувачі дорожнього руху, оскільки такі камери рідко ламаються. Це просто пояснено. у кабіні немає впливу зовнішнього середовища, агресивних хімічних речовин автомийки. Чому камера заднього перегляду не працює? Головний ворог цього пристрою. вода.

Введення рідини призводить до неможливості камери функціонувати в звичайному режимі, до спотворення інформації, що відображається на екрані. Часто автоматичні механіки стикаються з проблемою каламутних зображень або неопрямованого апарату. Винуватець таких випадків. це рідина, що просочилася всередині. Які способи я можу усунути проблему?

Про методи ремонту задніх переглядів камер

Власник транспортного засобу має два способи: дати йому ремонт та встановити пристрій самостійно. Якщо машина або встановлена ​​камера перебувають у умовах гарантії, то рекомендується звернутися до майстрів, які знають, чому камера заднього перегляду не працює. Робота з обслуговування не позбавить гарантії автомобіля. у цьому власник автомобіля виграє. Автомобіль, який вийшов із гарантійного періоду, можна спробувати утвердитися. Що можна зробити, ми розглянемо на прикладі “Hyundai IX35”.

Кросовер є потужним і стильним, але коли камера заднього виду “Hyundai” не працює, немає необхідності говорити про нормальне функціонування дороги гарного чоловіка. Пристрій встановлений у пластиковій формі біля ліцензійних ламп. Нижня ліплення. місце для посадки для відеокамери. Волога погода та бруд, виконайте свою роботу. волога збирається і призводить до проблем, тривалий час залишається у цій справі.

Ще одна з причин, чому камера заднього перегляду не працює на IX35, можна розглянути корозію та оксиди. Хороша половина деталей зроблена з алюмінієвого сплаву. Він дуже окислений. Найчастіше це відбувається через. Електрична плата непридатна, тому немає сенсу намагатися щось відремонтувати. Залишається лише заміна.

Як замінити камеру Hyundai

Якщо камера Hyundai IX35 не працює над “Hyundai IX35”, не потрібно розміщувати оригінальні моделі, оскільки не заборонено використовувати аналогові модифікації. Для цього важливо вибрати продукт з найбільш однаковими властивостями. Оптимально придбайте опцію з пластиковим корпусом. Установка герметрії не піддається корозій. Нижня точка ліплення може бути покрита клеєм та герметиком, тоді вода не проникне в пристрій. Ви можете змазати кнопку жорсткіший корпус герметика. У деяких ситуаціях камеру можна зберегти. Для цього вона розуміє, очищає, сушить.

Секрети коригування

Встановивши пристрій, вам потрібно налаштувати його. Завдання власника автомобіля. Налаштування ліній для паркування. Для цього вам потрібна планка довжиною близько двох метрів. Має бути один метр від заднього бампера до планки. Краї бруска повинні виступати по сторонах автомобіля на рівній відстані. Тоді вам потрібно їхати за кермо, увімкнути та вимкнути загальні ліхтарі. Наступним кроком стане вхід до меню та вибір вашого бренду пристрою.

Після активації відеокамери кермо слід повернути спочатку в праву сторону в зупинку, потім зліва. На екрані потрібно натиснути на позначку “Наступний”. Монітор видає прямокутний контур.

Після цього потрібно використовувати клавіші управління: вам потрібно досягти розташування смуги точно в центрі на дисплеї. Робота закінчується підтвердженням. Нова розбирання потребуватиме оновлення налаштувань та здійснення тих самих маніпуляцій. Хто з виробників займає почесні місця в рейтингах популярності?

Рейтинг найпопулярніших камер заднього виду

Тепер розглянемо, хто з виробників займає почесні місця в рейтингах популярності. Авто.індустріальні експерти консультують, не боячись придбати моделі світових лідерів:

 • Продукт BlackView UC-36 приваблює цінники з 600 хорошої фоточутливості матриці, інсталяція світла-основні переваги. Погано, що немає вертикальної коригування.
 • Для початківців проблеми не будуть поставлені для того, щоб поставити Ролсен RRV-180. Продукт має підсвічування, 4.дюймова матриця. Вартістю коштуватиме близько тисячі.
 • Система Autoexpert VC-206 наділена здатністю обертатися навколо корпусу, що не є камерами врізання. Це коштуватиме дорожче попередніми моделями. Згідно з більшістю відгуків, ціна виправдана.

Камера заднього перегляду. це найефективніший спосіб покращити якість безпечної парковки. Своєчасний турбота, очищення бруду та піску допоможе підтримувати властивості пристрою протягом тривалого часу.

Етапи демонтажу

Отже, ми перерахували, чому камера заднього перегляду на радіо може перестати працювати. Частина проблем вирішується методом демонтажу пристрою. Поміркуйте, як це правильно зробити:

Тепер пристрій повинен бути відкалібрований та налаштований для налаштування. Якщо, після всіх маніпуляцій, камера заднього перегляду все ще вимикається, не працює, брижі або не передає звичайну картину до монітора, на жаль, вам доведеться зв’язатися з фахівцями. Вони будуть виконувати професійну діагностику та якісну ремонт, якщо можливий останній.

Що робити, якщо чорний, білий або синій екран на камері заднього перегляду

Екран чорного, синього або білого монітора вказує на проблеми візуалізації. У таких випадках камера не працює через проблеми з програмним забезпеченням та для їх усунення, вам потрібно буде прошивати пристрій. Краще довіряти ремонт обладнання фахівцям, які діагностують несправність, встановити точну причину, чому камера не показує та вибирає оптимальний спосіб усунути її.

Розглянемо основні види проблем, які можуть виникнути при обробці цього гаджета автомобіля:

Реставрація на “Hyundai IX35

Кросовер є потужним і стильним, але коли камера заднього виду “Hyundai” не працює, немає необхідності говорити про нормальне функціонування дороги гарного чоловіка. Пристрій встановлений у пластиковій формі біля ліцензійних ламп. Нижня ліплення. місце для посадки для відеокамери. Волога погода та бруд, виконайте свою роботу. волога збирається і призводить до проблем, тривалий час залишається у цій справі.

Ще одна з причин, чому камера заднього перегляду не працює на IX35, можна розглянути корозію та оксиди. Хороша половина деталей зроблена з алюмінієвого сплаву. Він дуже окислений. Найчастіше це відбувається через. Електрична плата непридатна, тому немає сенсу намагатися щось відремонтувати. Залишається лише заміна.

Коригування

Іноді якість картини втрачається після руху в дощову або сніжну погоду, відвідуючи автомийку або змінюючи режим роботи системи паркування. Але не всі драйвери знають, як регулювати пристрій та перевірити його функціональність. Налаштуючи камеру, вам потрібно дотримуватися наступних інструкцій:

Перелічені рекомендації дозволяють швидко відновити систему та позбутися низької якості зображення, хмари та інших дефектів. Подальший запуск системи призведе до появи жовтих ліній на екрані, що значно полегшить процес паркування.

Список автомобілів, на яких встановлюються такі типи автоматичної коробки передач

Кількість кроків перемикання швидкості.

F. передній привід, передній привід

270 фунтів футів призначений для перенесення максимального крутного моменту (до 366 н м)

E. Повністю електронне управління

Причини цього розсіювання на ході для всіх автоматичної коробки передач однакові:

-Немогранна заміна масла та фільтра (30-50 тонн);. втрата рівня нафти в автоматичній коробці передач;. динамічні прискорення та вісь;. Експлуатація сильно завантаженого автомобіля в важких умовах (5 людей, причіп, дорога з затяжними підйомниками, перегрівання в теплі).

Пошкодження та слабкі точки автоматичної коробки передач:

Список часто змінених запчастин під час ремонту 4F27E FN4A.EL FNR5 FS5A.EL: