Як вибрати літні шини для автомобіля

Важливі правила при покупці шин

Стаття про те, як і які шини краще придбати: 10 важливих порад та рекомендацій покупцеві. Наприкінці статті. Відео про те, як вибрати шини і що потрібно знати при покупці. Стаття про те, як і які шини краще придбати: 10 важливих порад та рекомендацій покупцеві. Наприкінці статті. Відео про те, як вибрати шини і що потрібно знати при покупці.

Різноманітність брендів виробників та шин можуть поставити в мертвий кінець будь-якого покупця, особливо якщо придбання цього важливого компоненту для автомобіля здійснюється вперше.

Ситуація посилюється тим, що шини відрізняються не тільки за назвою виробника. вони дійсно дуже різні. Як запобігти помилці та зробити правильне придбання? Давайте зрозуміємо.

Літня автомобільна гума відрізняється від зимової по ряду параметрів: малюнку протектора, складу матеріалу та гладкості робочої поверхні. Зимові ковзани характеризуються такими властивостями:

 • м’якість основи;
 • збереження еластичності при негативних температурах;
 • Пористість і шорсткість протектора;
 • Підвищена глибина протектора від 8 до 10 мм.

Літні шини, навпаки, мають більшу жорсткість і збільшується зносостійкість. Захисник характеризується більшими пластинами, а робоча поверхня гладка. Гума здатна витримувати вплив високих температур влітку з повільним зносом протягом тривалого часу. Висота протектора у таких покришок становить до 8 мм. Мент зимових шин налітку та навпаки, необхідні з ряду причин:

 • При температурі 7 ° С властивості обох типів шин погіршуються.
 • Зі зниженням навколишньої температури до 5 ° С, жорсткість літніх ковзанів збільшується, що негативно відображається на муфті з дорожньою поверхнею, що призводить до ризику дрейфу.
 • Коли температура піднімається до 10 ° С, властивості зимових шин помітно погіршуються. Матеріал шин стає м’яким і автомобіль втрачає стабільність. Крім того, рівень шуму збільшується, і захисник зношується помітно швидше.

Характеристика літніх шин

У виборі літньої гуми для автомобіля немає нічого складного, головне дотримуватись рекомендацій автовиробника, і загострювати свою увагу на наступних параметрах:

Перш ніж визначитися, які шини на літо краще вибрати, необхідно розібратися з розмірами.

Розмір шини

Це співвідношення ширини, висоти, зовнішнього діаметра шини. Кожна шина має свою розмітку, наприклад, 185/65 R14. Це параметри міст авторизу, де ширина шини 185 мм, висота профілю становить 65%, а зовнішній діаметр 14 дюймів.

Неправильно вибрані розміри шин на зовнішньому діаметрі не дозволять вам поставити його на свій автомобіль.

вибрати, літні, шини, автомобіля

Згідно з профілем, є 3 типи:

вибрати, літні, шини, автомобіля

Перевага низького профілю полягає в тому, що вони дають власник автомобіля відмінне поводження та відмінне водіння. Однак варто звернути увагу на те, що експлуатація низькоякісних доріг на таку каучуку сильно вплине на призупинення вашого автомобіля. Якщо ваш залізний друг має жорстку суспензію, то з низькопрофільною жорсткістю буде ще більш виражена.

READ  Заміна масла в компресорі кондиціонера автомобіля

Високопрофільні та повноцінні шини більш підходять для позашляховики та їзди на поганих дорогах. Чудово гасили всі дірки дороги і, крім того, виливали експлуатаційні характеристики суспензії автомобіля.

Встановлення гуми з профілем більш рекомендованим робить машину “Wate”, погіршується поводження по черзі.

Ширше шина, тим більше пляма забруднення з дорогою. В результаті, зчеплення та авто покращуються більш передбачувано, існує різкість у керуванні. Мінус у тому, що керованість погіршується, маневреність і збільшує споживання палива. Акваплан ризик збільшується на мокрій дорозі. Широкий каучук характерний для важких автомобілів преміум-класу.

5 помилок при покупці літньої гуми

Через неправильно вибрану шину літньої шини, у повороті передні колеса можуть бути прив’язані колісні арки.

Вибираючи шини на літо на профіль, пам’ятайте, що нижчий профіль, тим краще ви відчуєте всі нерівності дороги та вищезазначену небезпеку для пошкодження диска на Ughab, але в той же час стає кращим обробкою. Тому необхідно вибрати компроміс тут, а не жертвувати комфортом заради швидкості.

Малюнок протектора

Симетрична фігура. це класична опція, загальна гумова протектора. Автомобіль з таким каучуком можна керувати як за межами міста, так і на шосе. Такий малюнок найчастіше зустрічається у шинах бюджетної цінової категорії.

Літні шини з симетричним невідповідним малюнком мають такі переваги:

Колеса на такому каучуку дозволяється змінювати з одного боку до іншого.

Шини з симетричним не спрямованим малюнком. відмінним вибором для власників автомобілів, які ще не знають, які літні шини вибирають для неквапливої ​​та помірної їзди на автомобілі.

вибрати, літні, шини, автомобіля

Симетричний напрям. відмінний вибір для використання в дощовій погоді. Він має відмінну стабілізацію автомобіля на мокрій дорожньому та високому дренажних показниках.

Симметричний спрямований малюнок дозволяє миттєво і якісно виділяють воду, завдяки чому досягається продуктивність стійкості до аквапланування. Буде любити тих, хто любить швидкість.

Вона повинна бути встановлена ​​суворо у напрямку стрілки на бічній каучуку.

Асиметричний. універсальний, який поєднує в собі переваги двох попередніх, відмінно використовувати як у сирому, так і в суху погоду.

Така покришка має 3 зони – внутрішня, середня та зовнішня. Протектор середньої частини спрямований на видалення води та внутрішніх і зовнішніх, щоб збільшити чутливість у управлінні та вдосконаленням зчеплення для повороту.

Визначено з тим, що дизайн літнього шинного проектора вибрати, зосередити увагу на погодних умовах у вашому регіоні.

Швидкість та завантаження параметрів

Індекс швидкості має буквене позначення. Це відображає при тому, що максимальна швидкість дозволяється йти з такою гумою.

Які шини на літо краще вибрати, якщо ви є спокійною і помірною їздою. Зосередитися на макс. Швидкість вашого автомобіля, яка точка переплати за не використання. Для знавців швидкості, шини з маркуванням h та v ідеальні.

Індекс навантаження. це максимальна вага, яка підтримує одне колесо машини.

При виборі шин протягом літа ми рекомендуємо використовувати збільшення коефіцієнта 1.2

Шумність шини

Шум не впливає на якість роботи, але несе відповідальність за комфорт. Рівень шуму, опублікований шин, залежить від геометричного малюнка протектора. Завдяки складний дизайн самого гуми, неможливо визначити рівень шуму. Ви можете повірити в слова продавців магазину, але ви можете прочитати відгуки на різних сайтах та форумах або попросити думку від ваших друзів та друзів.

READ  Заміна ременя генератора Granta з натягувачем

Індекс швидкості

Інший важливий параметр. Позначається латинськими літерами, кожен з яких говорить про максимальну швидкість, яка може бути розроблена на таких шинах.

Шини з великим показником швидкості збільшили зчеплення з дорогим, що, у свою чергу, забезпечує мінімальний шлях гальма. Але вони дорожчі. Тому, якщо ви не збираєтеся випрямити або ваш автомобіль дає лише 180 км / год, і навіть тоді від слайда, він не варто переплачувати. А ось якщо ви любитель швидкої їзди, не заощаджуйте і беріть шини V або W.

Характеристики для підбору літніх шин

Завжди перше, що звернути увагу на гумовий захисник. На відміну від зимових шин, літній протектор м’якше і не призначений для видалення снігу та прокладання калібрування, але для кращого зчеплення з дорогим і хорошим дренажем. Протедж буде залежати від шуму, стійкості зчеплення, їзди комфорту, зносостійкість, корозійну стійкість та швидкісний режим. Літні шини є жорсткішими, як на сонці та їзди на дорозі будуть нагріватися. Studded гума для літа не існує, просто не така потреба.

При виборі необхідно дотримуватися рекомендованих параметрів рослин виробника, оскільки, не спостерігаючи їх, збільшиться витрата палива та рівень контролю. Для літнього сезону краще вибирати широкі шини, вони краще утримуватимуть автомобіль на дорозі і даватимуть більше зчеплення з поверхнею, ніж вузькі.

Типи літньої гуми

З прибутком весни в автомобілістів є необхідність змінити шиповані шини на літні моделі. Багато недосвідчених водіїв не знають шин, які виробника купувати, а також не розуміють характеристик представлених моделей. Контактні майстерні з шин Немає сенсу. Деякі не розуміють асортимент сучасної гуми, інші пропонуються купувати шини на завищену цінність і лише один виробник. Перед тим, як купувати, варто зрозуміти, як вибрати літні шини, і які цілі існують.

Широкі шини

Класичний варіант для водіння. Найчастіше вони використовуються для експлуатації на міських дорогах, а також тих, що мають поздовжні канавки. Завдяки низький рівень шуму, їх можна безпечно працювати протягом усього літа.

Недоліки шосе шини знаходяться у неможливості їзди на позашляховику, а також пізню осені, коли погана погода встановлена ​​на вулиці. Доцільно змінити шини до перших заморозків.

Всесезонні шини

Всесезонні шини використовуються цілий рік. Але взагалі не означає, що вони ведуть себе відмінно взимку, а влітку. Комунікація вказує на те, що основними характеристиками шин є задовільними для всіх сезонів. Гума має гарну зчеплення з дорогою, якщо температура не нижче.7.

У морозному погоді гумові дошки. Це призводить до того, що автомобіль стає некерованим. На таких шинах можна їздити в відносно теплій погоді і на низькій швидкості.

Спортивні шини

Спортивні шини призначені для любителів Extreme Speed. Так що шини мали гарну зчеплення з дорогим, а також зробили автомобіль більш маневреним, вони виготовлені з твердої гумової суміші. Однак комфорт під час водіння з такими шинами страждає жорсткою каучук, що погіршує поглинання ударів від ям на проїжді.

READ  Як прибрати іржу з автомобіля

Шаблон протектора мінімалізується, він складається з поздовжніх смуг з рідкісними поперечними канавками. Контакт із дорогою покращується за умови, що покриття ідеально рівне.

Гума тверді і м’які: чому це, як правило, сезонно змінює шини

Між літніми та зимовими шинами існують суттєві відмінності, і вони в першу чергу стосуються двох речей:

На відміну від зимових шин, виробництво літніх продуктів йдуть спеціальні тверді гумові сорти. Це забезпечує найбільш надійну рукоятку з дорожньою поверхнею при будь-якому спеку.

Зимові шини, виготовлені при розрахунку м’якої гуми холоду та морозу, в теплі стають ще більш м’якими і, відповідно, зазвичай непридатними для експлуатації.

В своєї черги, літні шини на морозі solidens ще більше, їде машин з такою шиною перетворюється в тверде ковзання на шосе. Ось чому дуже важливо змінити автомобільну гуму вчасно.

Як вибрати довговічні літні шини?

Навіть кращі шини зношуються. Більше того, найчастіше носити нерівномірно. Це призводить до зменшення стабільності курсу, що з різким гальмуванням особливо небезпечно: машина “займає” до боку, а наслідки можуть бути непередбачуваними.

Топ-5 найкращих літніх шин 2020

Термін служби покривається не тільки балансом, а й періодичною перестановкою Shin відповідно до типу автомобіля. Ось як зробити обертання в автосервісі:

 • Задні шини. На фронті, передні зміни в місцях;
 • На повному та задньому колесі іноземні автомобілі, обертання також перетинається, або лише зміна передніх / задніх шин;
 • Передні шини з спрямованим малюнком;
 • з вітчизняними шинами на спині і передніх осі, перед собою змінюються передні та задні шини.

Рекомендовані інтервали цих процедур приблизно однакові. Правильне народження літньої гуми на рівному і не надто швидкому виробництву, що зменшує витрати на технічне обслуговування та зменшує комфорт на дорозі.

Будь-яка гума не вічна, навіть якщо ви прихильник їзди на комплектних шинах до стану «сліків». Врешті-решт, на дорозі є різні ситуації. бічна стінка шин далека від фантастики. І хтось хоче більше від машини, і він починає розбиратися колеса та розміри шин. Загалом, причини купувати набір нової літньої гуми від автомобіліста завжди буде.

Маркування, рекомендоване для ваших автоматичних шин, вказана в посібнику. Як правило, наприкінці брошури. де дано специфікації та рекомендовані рідини. Або, як варіант, кількість розмірів, дозволених для вашої шинної машини, можуть бути вказані на середній стійці під кронштейном дверей водія, на Луч газового бака або навіть всередині коробки рукавички (на деяких Локалізовані моделі).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS