Як зняти гальмівний барабан на niva Chevrolet

Знімаємо закислий гальмівний барабан ВАЗ 2123 / Ukrainian crazy service car

У цьому відео я показую, як видалити барабан. Спеціальні зйомники з цим не впоралися.

навчений «гірким» досвідом на попередній десятці, пригнавши з салону шниву найперше зняв барабани. намазав посадкові місця графіткою. такі питання більше не виникають! ! ! А також випущено в обороті всі гайки на гальмівних трубах, включаючи блок ABS. Дав можливість змастити гальмівний контакт Гайкатубка.

Посібники з ремонту NIVA: видалення та встановлення гальмівного барабана

Виконуйте роботу на машині з ловлячими задніми колесами (на підйомному або автомобільному автомобілі, встановленому за допомогою стрибка гнізда на опорах). Важіль для стоянкового гальма повинна бути знижена, поки машина не буде відхилена).

Вам знадобиться: ключі “при 12”, викрутка, два монтажні лопатки.

Увімкніть перенесення і встановіть проти скасування зупинок під передніми колесами.

Переконайтеся, що важіль стоянкового гальма знижується, поки він не зупиняється (автомобіль розчиняється).

Видаліть два гальмівні монтажні болти до напівосу.

Сильний барабан від напівмосей з легкими ударами молотка через.

Встановіть барабан у порядку, зворотному зняття. Попередньо очищати напівосу від корозії, змащуйте його з змащенням графіту та скручування подушок за допомогою двох монтажних лопатей.

зняти, гальмівний, барабан, niva, chevrolet

Зверніть увагу, що при натисканні поршнів у циліндри, рівень гальмівної рідини збільшується в резервуарі головного гальмівного циліндра. Повторіть рідину, якщо це необхідно.

Перевірте легкість обертання колеса. Допускається легке зачеплення барабана про колодку. На машині, що стоїть на Землі два-три рази, натисніть на педаль гальма, щоб принести подушки до барабана.

Ремонт гальмівної системи Chevrolet-Niva

Замінюючи передні та задні гальмівні колодки. 1600. включаючи запчастини за 1 годину Телефонуйте

Гальмівний пристрій

В автомобілях Niva, гідравлічна гальмівна система з двома схемами, що працюють паралельно. Один з’єднаний з робочими циліндрами і передніх і задніх коліс, другий. виключно з передніми. У разі відмови одного з контурів, гальмування відбувається з меншою ефективністю.

Особливістю автомобілів Chevrolet Niva є діагональне підключення контурів. Один відповідає за гальмування лівого переднього та правого заднього коліс, другий – за праве переднє та ліве заднє колеса. Такий тип гальмівної системи є безпечнішим.

Серед основних вузлів, відповідальних за ефективність гальмування, можна назвати наступним: робочі гальмівні циліндри; вакуумний підсилювач; Регулятор тиску заднього гальма; Гальмівні механізми, що включають подушки, супорти, диски, барабани; Датчик рівня гальмівної рідини; Трубопровідники.

READ  Як зняти задню обшивку Volkswagen Polo

Невдача однієї з цих компонентів може спричинити зменшення ефективністю гальмування.

Вакуумний підсилювач дозволяє знизити зусилля на гальмо педаль, необхідне для спрацьовування системи. Принцип його роботи полягає у використанні розряджання, що виникає у впускному колекторі двигуна.

Регулятор тиску дозволяє зменшувати тиск у задніх циліндрах у момент найменшого контакту коліс із дорогою. При підвищенні навантаження тиск збільшується. Така схема дозволяє запобігти занесення при гальмуванні.

На автомобілях Niva застосовані передні дискові та задні барабанні гальмівні механізми. При коробленні і зносі диски і барабани можуть шліфуватися до певних розмірів з метою збільшення ресурсу.

Основні роботи з відновлення працездатності гальмівної системи

Найбільш зношуються деталями є гальмівні колодки. Заміна колодок проводиться з певною періодичністю залежно від режимів експлуатації та якості самих деталей.

Рідше виникає необхідність заміни гальмівних дисків, ще рідше – барабанів. Коли частини брудувалися, з’являється побиття на педалі під час гальмування. У цьому випадку буде потрібно шліфування пошкодженої поверхні або заміна частини.

Не найнадійнішим вузлом у Niva є так званий «чаклун», або розподільник гальмівних зусиль. Зазвичай через 2-3 роки роботи він може бути забутий. Механізм окислюється, а задні гальма можуть повністю втратити ефективність. Щоб вирішити проблему, дистриб’ютор може бути замінений новим або видаленим взагалі, отримавши ту ж силу гальмування на обох осях. Робочі циліндри, як правило, служать досить довго. Однак під впливом корозії або забруднення від введення циліндра може їсти або варення. У той же час не буде забезпечено затискач.

Як видалити задні гальмівні барабани?. Chevrolet Niva Community на Drive2

Різниця між вимірами діаметрів максимуму та мінімуму не повинна перевищувати 0,2 мм. При наявності глибокого рису або збільшення еліпсенції барабан руйнується, заснований на центральному отворі та натисканні адаптації поверхні напруги барабана фланець.

Для того, щоб зберегти необхідну твердість барабанів, їх не можна очистити більш ніж на 0,8 мм до бік. Перш ніж встановити гальмівний барабан, його пасажирські поверхні, основні отвори та промивні поверхні колеса концентратора колеса повинні бути ретельно очищені від бруду, корозії або догляду, а також злегка змащування з вогнетривким та вологостійким мастильним матеріалом.

Гальмівний барабан повинен бути щільно знов, доки фланцевий концентратор не є зусиллям рук. У той же час, після встановлення, барабан не повинен мати вільного руху на вузлі.

Пристрій автоматичного регулювання розриву розташований у робочому циліндрі. Упертові кільця 9 Niva Chevrolet видаляють гальмовий барабан у циліндр з напругою, що забезпечує зсувну силу кільця на дзеркало циліндра, не менше, ніж H 35 кг.

Коли обумовлені накладками, очищення 1,25-1,65 мм повністю вибирається, бункер на упертій гвинті 10 см.

При припиненні гальмування поршнів з силою жорстких джерел зміщується, поки надбудови не зупиняються в уперті кільця. Таким чином, оптимальний розрив між прокладками та барабаном автоматично зберігається.

Роботу виконуйте на автомобілі з вивішеними задніми колесами на підйомнику або автомобілі, встановленому домкратом на опори. Перевірте легкість обертання колеса.

READ  Яке масло заповнити коробку Niva Chevrolet

як зняти задній барабан гальма на Chevrolet Niva

Автотовари Реклама Дизайн та розробка сайту Після закінчення терміну дії авторських прав, в Росії цей термін дорівнює ти рокам, твір переходить у суспільне надбання.

Поради щодо зняття задніх барабанів на ВАЗ 2114

При цьому після встановлення барабан не повинен мати вільного переміщення на ступиці. Спресуйте, рівномірно загортаючи болти в два різьбових отвори барабана. Далі знімаємо притискні пружинки за допомогою пасатижів, натискаємо та повертаємо:

Посібник з ремонту Niva Chevrolet. Гальмовий барабан видаляється, щоб замінити його з пошкодженням або зносом

Працюйте на машині з розміщеними колесами на підйомку або автомобілі, встановленому за допомогою гнізда на опорах. За допомогою цього послаблюють кабель стоянки гальма.

Використовуючи голову 12, ми відкрутіть барабанну кріплення: після видалення барабану він ретельно вивчає пошкодження.

Очистіть зовнішню поверхню гальмового барабана та перевірте очевидні ознаки зносу або пошкодження, наявність тріщин навколо отворів під монтажними болтами.

Заміна задніх дисків ВАЗ 2121

Інструменти: ключі, молоток, викрутка та т.D. Аналогічним чином, замінюючи передні диски.

Заміна відбувається наступним чином:

  • Автомобіль встановлюється на гнізді і видаляє заднє колесо.
  • Гальмівні монтажні болти відвертаються.
  • Барабан видаляється.
  • За допомогою викрутки виймається стяжна пружина та розпірна планка.
  • Повертаючи фронтальні підкладки Shank.
  • Призначений передній блок, видаляється нижня ласальна пружина.
  • Знімна підставка задньої панелі.

Збірка та встановлення прокладки виконуються у зворотному порядку.

Показуючи, як задній гальмівний барабан видаляється на автомобілі Niva Chevrolet

Детально весь процес дивіться на відео наприкінці статті.

Монтаж подушок

Два блоки повинні бути підключені до прокладної тарілки і зважувати весну. В Інтернеті є відео, як зробити джерела. Друга весна встановлюється безпосередньо на щит. Рекомендується з новими колодками встановлювати нові пружини, оскільки вони мають властивість розтягуватися, що негативно впливає на ефективність гальм.

Далі потрібно зібрати все строго в зворотному порядку. Звертайте увагу на стан барабана, тому що наявність навіть маленької тріщини говорить про необхідність заміни барабана на новий.

Після встановлення прокладки потрібно кілька разів натискати педаль гальма, щоб робочі гальмівні циліндри прийняли робоче положення. Притирання нових колодок на Chevrolet Niva, залежно від виробника, може тривати 10-150 км. У цей час ефективність гальмування буде дещо менше, тому це займає перший час, щоб спостерігати велику відстань, ніж зазвичай. Після загострення автомобіля сповільниться з максимальною ефективністю.

Як видалити задній гальмовий барабан Niva Chevrolet

Під плановий ремонт в Chevrolet Niva (2005), 137 000 км, потрібні задні колеса, барабанні та циліндрові гальмівні колодки. Ми покажемо вам, як це зробити самостійно, без допомоги професіоналів.

На задньому лівому колесі, здається, розбитий блок, коли гальмування, тріщини виникає, коли задній передачу увімкнена, колесні банки, коли наступна розбивка. Тому було вирішено негайно зняти та замінити колодки, барабани та циліндри з обох боків. Пізніше вакуумні насоси гальма.

READ  Який карбюратор краще поставити на Niva

Ми відкрутіть барабан з 12 головами:

Ми справді не вийшли, всі нитки залишилися скрученими, різко розтопленими, бо молоток допоміг би вам, бо врешті-решт нам все ще треба змінити барабан. Ця ситуація виникає, коли кріплення не змащуються мідним маслом при заміні, я вважаю, що ви не збережете з цього питання!

Очистіть все в WD-40, перш ніж випалити всередині барабана:

Після кожного шоку поверніть трохи колесо і продовжуйте знову. Потім зніміть тиск пружини з плоскогубцями, натисніть і поворот:

Руки нижче нижньої весни, від’єднайте кабель стоянки та зніміть старий гальмівний наклад. Задня розкриває дві гальмівні балти циліндрів, використовуючи 10 головок:

Показуючи, як задній гальмівний барабан видаляється на автомобілі Niva Chevrolet

Ключ 10, послабити, потім відкрутіть клапан. Бути готовими, гальмівна рідина буде повені. Покласти і виправити новий гальмівний циліндр. Наш клієнт залишається закріпленим мідним мастилом, щоб у нас не було проблем з ослабленням.

Ми збираємо нові гальмівні колодки, у них є випробувальні відсіки, номер частини GF-232, поставлений на ручний гальмівний кабель і запускає їх у зоні.

Носити нижню весну, зробіть його зручним, якщо це невеликий залізний гачок. Ми відкрутіть кабель ручного гальма, для цього тримайте тетраедру за допомогою плоскогубців, відкручуючи гайку (зазвичай є блокування, у цьому випадку це не):

Слабка ймовірність того, що наші нові гальмівні колодки затиснуті з циліндром. Оскільки колодки тепер стиснуті, новий гальмівний барабан потрібно просто носити. Ми поклали барабан на випробування, його номер TF-078. Перед установкою збийте бруд на майданчику для посадки щіткою із залізною щетиною, потім змастіть мідним мастилом. Ми поклали барабан і збираємо у зворотному порядку.

Оскільки ми знищили гальмівну рідину, нам потрібно прокачувати гальма, якщо ви не торкаєтеся циліндрів, вам не потрібно це робити. Насос, а точніше, очистіть повітря від системи дозування за допомогою спеціального вакуумного пристрою. У відео ви можете побачити, як цей процес йде.

Задні колеса, барабан і гальмівні колодки для Chevrolet Niva:

Як замінити задні гальмівні колодки, барабани та циліндри в Chevrolet Niva:

Chevrolet Niva

І вийміть вилку.

Через вікно я оцінюю статус підкладки передньої гальма. З товщиною підкладки менш ніж 2,0 мм гальмівні механізми обох колес, необхідно замінити. Для більш точної оцінки стану гальмівних колодок, видаляючи гальмовий барабан, перевірте подушки. Затримка підкладки з основи підкладки не допускається.

Щоб перевірити стан колісного циліндра та барабана гальмівного механізму, опускає важіль стоянки та видалити колесо.

Далі слід послабити парковка гальма.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS