Як прописати брелок Starline а8

Table of Contents

Щоб увімкнути будильник, натисніть кнопку 1 (індикація ON), щоб вимкнути будильник.кнопку 2 (індикація OFF). Щоб вийти з режиму встановлення, натисніть і утримуйте кнопку 3 брелока до появи короткого звукового сигналу або дочекайтеся автоматичного виходу.

 • Швидко натисніть кнопку 3 брелка два або більше разів для початку руху курсору.
 • При натисканні кнопки 3 курсор циклічно переміщатиметься по іконках, позначених літерами на схемі дисплея. Послідовними натисканнями кнопки 3 брелока встановіть курсор у положення, що відповідає потрібній команді.

Аварійне розблокування

Процес аварійного відключення охоронної функції сигналізації Starline А1, А2, А4 та А8 виглядає так:

 • Двері автомобіля відчиняються за допомогою ключа. Якщо увімкнено режим охорони, це призведе до активації сирени.
 • Включається запалювання.
 • Кнопка входу в сервісний режим обслуговування тричі натискається протягом наступних 20 секунд. Для моделі Starline А8 знадобиться чотири «кліки». Кнопка сервісного режиму зазвичай розташована під панеллю приладів, але її місце розташування може бути іншим. Для пошуку клавіші потрібно перевірити всі дроти, що йдуть від мікропроцесорного модуля.
 • Запалювання вимикається. Режим охорони автомобіля повинен вимкнутися.

У сигналізаціях Starline А6 аварійне розблокування можливе лише з використанням персонального пароля (штатне значення 11):

 • Двері транспортного засобу відчиняються за допомогою ключа.
 • Виробляється активація запалювання.
 • Протягом наступних 20 секунд натискається кнопка входу в сервісний режим обслуговування. Кількість “кліків” залежить від першої цифри пароля вони повинні відповідати. Наприклад, якщо це число 5, кнопка натискається п’ять разів.
 • Запалювання в машині вимикається, для цього ключ у замку потрібно перемістити в положення “Off”. Потім його треба одразу перевести в режим «АСС».
 • Аналогічно виконується введення наступного числа пароля.
 • Виключається запалення. Режим охорони повинен вимкнутись.

Процедура аварійного розблокування для сигналізації Starline А91 здійснюється так:

 • Двері транспортного засобу відчиняються ключем. Це призведе до активації сирени, а також зовнішніх освітлювальних приладів. Якщо кількість останніх складе 4 шт, це говорить про те, що режим охорони був увімкнений без брелока.
 • Протягом наступних 20 секунд кнопка сервісного обслуговування тричі натискається.
 • Запалювання вимикається. Режим охорони має бути вимкнений. Якщо керувати сигналізацією використовується персональний пароль, його введення проводиться аналогічним чином, як й у випадку з моделлю А6. Кодова комбінація може включати від двох до чотирьох символів.

Чому не прописується брелок Старлайн А8 А9

Процес аварійного відключення сигналізації Starline залежить від її версії та повністю описується в сервісному посібнику до протиугінної системи.

Канал «Магазин Pandora» у своєму відеоролику показав, як проводиться екстрена деактивація режиму захисту без використання комунікатора.

Програмування брелока (запис) StarLine A8 / Starline А9 ДімАСС

Як перепрограмувати брелок сигналізації самостійно

Радіопередавач, він же брелок, є головним пристроєм із командування сигналізацією. Сигнал з нього надходить на блок керування в автомобілі, будучи унікальним кодом. Таким чином, із тисяч комбінацій система реагує лише на правильну. Як перепрограмувати брелок сигналізації, щоб створити новий код, підкаже наша інструкція.

Навіщо потрібно перепрограмувати?

Якщо ви купуєте новий автомобіль і встановлюєте свіжу сигналізацію, подальше переналаштування коду вам може і не знадобитися (якщо тільки не виникне сімейного розбіжності).

Більш проблемний випадок – це коли ви купуєте вживане авто та сигналізація на ньому вже стоїть. Колишній господар урочисто вручає вам один-два брелоки і махає рукою. А де гарантія, що в нього не завалялася ще пара пультів і ніхто не прийде вночі, щоб зняти з охорони ваш автомобіль та спокійно не поїхати на ньому? Адже в базовому комплекті брелоків могло бути цілих чотири! Випадки бувають різні, тому найкращим рішенням буде перепрограмування брелока сигналізації. Після цього всі «сумнівні» пульти втрачають свою силу.

прописати, брелок, starline

Головне правило: до кожної моделі сигналізації йде свій пульт, і його не можна використовувати для іншої моделі. І ще: якщо у вас у комплекті було кілька пультів, їх теж потрібно буде програмувати, причому все одразу, інакше вони не спрацюють із блоком управління.

Як правило, прив’язати брелок до сигналізації для більшості систем не таке складне завдання, проте можуть виникнути деякі складності.

У кожного виробника та моделі своя інструкція до брелка, а також покрокові мануали щодо його програмування. Але всі вони починаються з використання кнопки Valet або Overread. Де ж вона знаходиться? Якщо ви не перший власник автомобіля і нічого не знаєте про її місцезнаходження, починаємо пошуки.

Вона є вимикачем і зазвичай її встановлюють в затишному місці, але з можливістю доступу. Найпоширеніше становище – це блок запобіжників усередині салону. В іномарках він зазвичай знаходиться під панеллю з написом Fuse. Знімаємо кришку та оглядаємо блок на предмет кнопки. Якщо її там немає, вивчаємо всі місця під панеллю приладів, рульовою колонкою, перевіряючи всі знімні заглушки та кишені. Ретельно оглядаємо бардачок. Якщо нічого не знайшли, можливо, вона зовсім не була встановлена ​​або знаходиться поруч із блоком управління сигналізацією, дістатися якого без допомоги спеціаліста дуже складно. Якщо вона не передбачена системою, то її роль виконуватиме замок запалювання.

Отже, перше, що ми робимо, – переводимо сигналізацію в режим сервісу (Valet mode). Він дозволяє проводити технічне обслуговування сигналізації автомобіля, примусово відключати її, програмувати нові функції та підключати брелоки. Для переходу в цей режим використовується спеціальна комбінація натискань на кнопку, вона захисний код. Робиться це, щоб уникнути несанкціонованого доступу до управління. Якщо код одного разу активовано, доки він не буде правильно введений, програмування сигналізації буде неможливим. В інструкції зазвичай вказаний заводський код і, якщо він не змінювався навмисне, це полегшує завдання. Якщо ж він не підходить, потрібно звертатися до сервісу.

Допустимо, код підійшов. Далі програмуємо по черзі кожен брелок, всього їх може бути не більше чотирьох. Як опорний матеріал взяті витримки з інструкцій найбільш поширених моделей п’яти виробників: Sheriff, Tomahawk, Starline, Cenmax і Scer-Khan Magicar 5.

Кожній кнопці пульта для зручності надамо номер. Кнопка активації охорони – 1; зняття з охорони. “2”; програмований канал ch2. “3”; канал ch3. “4”; кнопка регулювання сигналів пульта. “5”.

Програмування брелок сигналізації Sheriff

Загальне правило: кожна наступна операція виконується протягом 5сек після попередньої. Якщо перевищити інтервал, система виходить із режиму настройки. Те саме відбудеться, якщо вимкнути запалення. Сигнал про припинення програмування – один короткий, а потім довгий звук сирени.

 • Вимкніть сигналізацію, сядьте в машину і поверніть ключ запалювання.
 • Натисніть кнопку Valet 3 рази. Одиночний сигнал підтвердить, що блок керування готовий до програмування передавачів.
 • Повторіть операцію, сирена видасть кілька коротких сигналів та один довгий.
 • Утримуйте кнопку «1» на першому пульті доти, доки сирена не сповістить вас довгим сигналом про те, що програмування зроблено.
 • Повторіть операцію для всіх інших передавачів.
 • Щоб вийти з режиму налаштувань, вимкніть запалення або зачекайте більше 5сек.

Як програмувати секретний код у брелок сигналізації Sheriff

 • Зніміть автомобіль з охорони та одразу введіть секретний код кнопкою Valet.
 • Увімкніть, вимкніть і знову переверніть запалювання.
 • Використовуйте ту саму кнопку, щоб ввести першу цифру коду, знову вимкніть та увімкніть запалювання.
 • Введіть другу цифру, знову повторивши те саме. Звуковим сигналом система підтвердить правильність введеного коду.
 • За допомогою потрійного натискання на кнопку увійдіть у сервісний режим. Сирена видасть кілька коротких, потім довгий сигнал.
 • У першого передавача натисніть кнопку «1» і система підтвердить звуковим сигналом, що новий код успішно записано.
 • По черзі зробіть те саме з іншими передавачами.
READ  Як дізнатися модель Starline сигналізації від Keychain

Пам’ятайте, що, задаючи новий код, ви автоматично видаляєте старий, а значить, система не зможе працювати з не оновленими брелоками.

Як запрограмувати брелок сигналізації Tomahawk

Аналогічно попередньої, ця система записує на згадку до чотирьох пультів. Підключаємо брелоки моделей TW-9010 та TZ-9010:

 • Повертаємо запалювання, не заводячи двигун.
 • Утримуємо кнопку Valet натиснутою.
 • Дочекавшись чотирьох сигналів сирени, відпускаємо. Ми увійшли до режиму програмування.
 • Натискаємо одночасно кнопки відкривання багажника та управління звуком пульта. Тримаємо, доки сирена не прозвучить: 1 раз для першого брелка, 2 рази для другого і так далі.
 • Коли запам’ятовування закінчено, зачекайте більше 5сек, щоб система сама вийшла з режиму налаштувань.

При цьому брелоки, які не запрограмували, будуть видалені з пам’яті.

Запис коду брелка для TOMAHAWK Z-5, TZ-9030, TW-9030, X-5

При вимкненому запаленні 7 разів натискаємо кнопку Valet. Включаємо запалення та чуємо 7 гудків сирени, що означає вхід у систему програмування брелків. Утримуємо кнопки «1» і «2» у нового брелка, доки не пролунає сигнал. Один для першого пульта, два сигнали для другого і так далі. Вимикаємо запалювання та паркувальні вогні блимають 5 разів, що говорить про вихід із сервісного режиму.

Якщо протягом 10сек не виконувати жодних дій, режим налаштування вимикається.

Повертаємо запалювання та утримуємо секретну кнопку 6 секунд. Чотирьма сигналами система сповістить, що вхід виконано. Натискаємо та тримаємо кнопки «1» і «2» до появи підтверджуючого сигналу. Як завжди, 1 – для першого, 2 рази – для другого і т.д. д.

Система програмування відключиться, якщо протягом мінімум 15 секунд не буде жодних команд.

Як прописати брелок сигналізації Starline

 • Знімаємо автомобіль з охорони.
 • Натискаємо приховану кнопку 7 разів.
 • Повертаємо запалювання. 7 сигналів сирени та світлодіодного підсвічування на пульті свідчать про вхід у систему.
 • Одночасно натискаємо кнопки «1» і «2» і чуємо один звуковий сигнал. Брелок запрограмований.
 • Запис кожного з наступних брелків підтверджується необхідною кількістю сигналів.

Після закінчення 10сек бездіяльності система автоматично вимикається, про що говорять 5 спалахів габаритних вогнів.

Запис коду брелока для Starline Twage A6, A8, A9

 • Провертаємо запалювання.
 • Затискаємо сервісну кнопку на 6сек і чекаємо на чотири звукові сигнали.
 • На брелоку з РК-дисплеєм затискаємо разом «1» та «2» кнопки до появи звукового сигналу. Додатковий брелок без дисплея записується так само, але із затисканням «3» та «4» кнопок.
 • Повторюємо пункт 3 для інших брелків. Кількість звукових сигналів дорівнює номеру брелка.
 • Вимикаємо запалювання.

Щоб вийти з режиму налаштування, потрібно почекати більше 6сек, після чого підуть 5 мерехтіння габаритних вогнів.

Як і раніше, незапрограмовані брелоки втрачають зв’язок із блоком управління.

Програмування брелока сигналізації на Scer-Khan Magicar 5

Система Шер-Хан запам’ятовує коди лише трьох брелків. Якщо ви вводите четвертий брелок, код першого автоматично стирається. Якщо вам потрібні 4 брелоки, рекомендується два з них запрограмувати під однаковим порядковим номером.

Є два алгоритми прописати брелок: без застосування секретного пін-коду та з ним.

 • Протягом чотирьох секунд тричі провертаємо ключ запалення з режиму «Off» у положення «On» та вимикаємо. Миготіння габаритів скаже вам про те, що виконано вхід у систему програмування.
 • Не пізніше ніж через 4сек натискаємо кнопку на першому брелоку. У відповідь вогні сигналізації моргнуть 1 раз.
 • Аналогічно вводимо коди другого та третього брелків. Після другого габаритки знову блимають у відповідь один раз, а після третього – два, що говорить про те, що режим програмування закінчено.

Якщо після першого кроку не вчиняти жодних дій, аварійні вогні заблимають 2 рази і система перейде в сервісний режим Valet.

Програмування нового брелка сигналізації STARLINE A9 на автомобілі Ніссан Прімера Р12

Спосіб 2 (використовується персональний пін-код 1):

 • Виконуємо аналогічно першому способу.
 • Протягом наступних чотирьох секунд також повертаємо ключ, але вже відповідно до першої цифри пін-коду. Моргне сигналізація, тепер аналогічно вводимо другу цифру.
 • Не пізніше за чотири секунди, натискаємо кнопку на брелоку. На підтвердження система спалахне один раз.
 • Всі інші брелоки проводимо відповідно до способу 1.

Для автоматичного виходу з сервісу прочекайте понад чотири секунди.

Знання з перепрограмування брелка виручають в екстреній ситуації, наприклад, коли раптово втрачається зв’язок брелка з блоком управління. Таке трапляється, особливо у недорогих системах. Щоб не стати заручником автомобіля, що голосить де-небудь на стоянці супермаркету, кожен водій повинен знати, де знаходиться кнопка Valet в його машині і що робити в такому випадку.

Двосторонній та односторонній зв’язок

Сам по собі брелок може бути із зворотним зв’язком і без неї. Грубо кажучи, в його електроніці може бути лише передавач або передавач та приймач.

Коли зворотнього зв’язку немає, не можна приймати дані, які передаються з блоку сигналізації.

Друковану плату без приймача встановлюють лише у додаткові брелоки. А зворотним зв’язком, у свою чергу, завжди має основний брелок (на ньому є дисплей).

Завдяки останнім дослідженням, з’ясувалося, що односторонній зв’язок не підходить для забезпечення серйозного захисту. Це не просто загальні слова, а реальний факт. Тому нові моделі сигналізацій забезпечуються брелоками із зворотним зв’язком. Приклад: Starline B6 Dialog. Тобто зараз використовується тільки двосторонній зв’язок. Але тільки не для класичної сигналізації B6.

Деактивація режиму охорони самостійно

Необхідність прив’язати брелок до сигналізації може виникнути у власника автомобіля з охоронною системою Starline з різних причин, наприклад, втрата брелока. Процедура програмування брелока Starline достатня проста, але при цьому потрібна уважність користувача та знання низки тонкощів прошивки.

У яких випадках потрібно перепрограмувати брелок?

Інструкція із запису кодів брелоків на згадку про сигналізацію

Поширені помилки під час програмування брелків сигналізації

Способи прошивки

Незалежно від способу прошивки, перш ніж прописати новий комунікатор та користуватися ним, автовласник повинен встановити у пристрій робочу батарею.

Елемент живлення вставляється у відсік, захований за задньою захисною кришкою брелока. При встановленні батарейки необхідно враховувати полярність.

Відповідність кнопок на комунікаторах Starline

Варіант 1

Щоб перепрограмувати пристрій цим методом, виконуються такі дії:

 • На першому етапі здійснюється відключення режиму захисту. Вимикати охорону можна за допомогою комунікатора або сервісної кнопки.
 • Клавіша входу в аварійний режим обслуговування для запису натискається сім разів. При кожному наступному “кліку” повинен спрацьовувати світлодіодний індикатор.
 • Виробляється включення запалювання, для цього ключ переводиться з положення Lock в ACC. Сирена має відтворити сім звукових сигналів.
 • На комунікаторі, що прописується, одночасно натискаються перша і друга клавіші (із закритим і відкритим замками). Якщо потрібно перепрошувати брелок для моделей В61, В91 або A91, то для цього використовуються елементи керування 2 та 3.
 • Якщо прив’язка виконана успішно, спрацює один сигнал сирени. У разі коли прописується кілька брелок, програмування наступного виконується відразу. На підтвердження спрацює сирена. Якщо прив’язка не була зроблена, то зовнішні освітлювальні прилади моргнуть п’ять разів.
 • Після завершення процедури програмування здійснюється відключення системи запалювання.

Варіант 2

Інструкція щодо реалізації другого способу прив’язки:

 • Вимкнено режим охорони. В автомобілі включається запалювання.
 • Кнопка входу в сервісний режим обслуговування натискається та утримується протягом шести секунд. Про вхід у меню програмування повідомлять чотири звукові імпульси сирени.
 • На комунікаторі одночасно натискаються перша та друга клавіші. Це призведе до внесення коду брелока на згадку про мікропроцесора.
 • За успішної прив’язки сирена спрацює один раз. За необхідності запрограмувати запасний пульт процедура виконується одразу після додавання основного пристрою. Єдина відмінність полягає в тому, що на додатковому комунікаторі одночасно натискаються третя та четверта кнопки. При додаванні кожного нового пульта в пам’ять блоку керування спрацьовуватиме сирена.
 • Якщо під час процесу відбудеться збій, то системи вийде з меню прив’язки. Про це повідомлять п’ять моргань зовнішніх світлових приладів.
 • Після програмування виконується відключення системи запалення.
READ  Як налаштувати брелок Starline А91

Варіант 3

Докладно про те, як проводиться програмування брелока охоронного комплексу Starline за третім методом:

 • Вимикається режим захисту транспортного засобу. Користувач повинен тричі включити та вимкнути запалення. Внаслідок останньої маніпуляції світлодіодна лампочка загориться на кілька секунд.
 • Потім запалення включається та відключається ще п’ять разів. У результаті ключ потрібно залишити в положенні “АСС”. Сирена сигналізації має подати п’ять імпульсів, це свідчить про вхід у меню програмування.
 • На комунікаторі одночасно натискаються перша та друга клавіші. За успішного програмування сирена спрацює один раз. Якщо прив’язується кілька брелок, то налаштування інших пристроїв виконується відразу.
 • Щоб вийти з меню програмування, потрібно просто вимкнути запалення. На підтвердження система тричі моргне зовнішніми світловими пристроями.

Вимкніть запалювання автомобіля та натисніть сервісну кнопку сигналізації «Valet» 7 разів. 3. Одночасно натисніть кнопку 2 і кнопку 3 на брелоку, і утримуйте їх доки не прозвучить 1 сигнал сирени, що підтверджує успішний запис брелока.

 • Увімкніть запалення та натисніть сервісну кнопку 10 разів.
 • Вимкніть запалювання.
 • Натисніть кнопку 1 раз.
 • Натисніть кнопку 1 брелка автосигналізації Star Line Twage A9.
 • Для виходу з режиму скидання переувімкніть запалення або дочекайтеся автоматичного виходу системи.

Налаштування та програмування брелока сигналізації Starline

Правильне налаштування брелока Starline важлива вимога для коректної роботи системи. Впоратися з цією роботою може кожен автомобіліст, проте перед цим слід детально вивчити інструкцію. Це допоможе в короткі терміни навчитися прошивки та налаштування пульта.

Налаштування сигналізації Starline A91

Звичайно, дизайнери компанії Starline постаралися, щоб брелоки від їх сигналізацій були міцними. До того ж, фірмовий чохол захищає корпус від пошкоджень при падінні. Але трапляються ситуації, від яких ніхто не може бути застрахований. Брелок можна втратити або розбити на ньому дисплей, який не можна замінити окремо. Але вихід із становища є – просто купити новий, аналогічний брелок. Щоправда, охоронній системі треба знати, що з’явився новий пульт керування. З цієї статті можна з’ясувати, як прописати брелок сигналізації Starline a91 самостійно.

Програмування брелока Starline А8: як прописати брелок та встановити автозапуск

Брелок охоронної сигналізації. радіопередавальні пристрої, що забезпечують керування протиугінною системою автомобіля. За допомогою спеціального пульта, автовласник може дистанційно зачиняти та відчиняти двері, активувати та деактивувати сигналізацію, а також заводити мотор машини на відстані. Крім того, за допомогою брелока, здійснюється управління та іншими функціями, передбаченими в сучасних охоронних системах.

Після натискання на кнопку пульта сигнал передається до блоку сигналізації, після чого інформація розпізнається і обробляється. Центральний орган дає команду елементам охоронної системи на виконання певної дії. При цьому коректність роботи сигналізації залежить від правильності програмування брелка.

Як охоронна система Starline A8 розпізнає пульт керування?

Кожен брелок, що йде в комплекті з протиугінною системою, має індивідуальний код. Саме він прописується всередині пристрою, у процесі програмування Starline А8. В результаті, з множини пультів, центральний блок розпізнає тільки «свій» брелок, в якому прописаний відповідний код.

У сигналізації Starline A8 допускається програмування кількох брелків. від двох до чотирьох. Але врахуйте, що в процесі прошивки одного пульта код змінюється, тому доведеться програмувати й інші модулі. В іншому випадку, вони не працюватимуть.

Для багатьох охоронних систем програмування брелока. проста процедура, з якою може впоратися будь-який автовласник. Але випускаються такі моделі, де, без застосування додаткових пристроїв, не обійтися.

У розпорядженні покупців багато видів сигналізацій Starline. А91, А8, А9 та інші. Щоб прописати брелок у кожній з них, важливо розібратися з особливостями процесу, адже він індивідуальний. Детальна інформація щодо програмування Starline A8 та інших моделей викладена в посібнику з експлуатації.

Як програмувати брелоки сигналізації Starline А8?

Перший етап. встановлення охоронної системи в сервісний режим. Ви повинні вимкнути сигналізацію в аварійному режимі, щоб прописати брелок і встановити йому новий код, характерний для конкретної сигналізації.

У кожній протиугінній системі передбачені індивідуальні комбінації, що дозволяють автовласнику перейти в режим сервісного обслуговування. Як правило, для програмування брелка робиться кілька натискань на кнопку Valet, яка розташовується в секретному місці.

Як правило, перемикач сервісного режиму знаходиться в області кермового колеса, під панеллю приладів. Для підвищення ефективності майже всі охоронні системи обладнані додатковим захистом, що виключають проникнення сторонніх осіб у цей режим.

Якщо в сигналізації Starline A8 прописаний індивідуальний код, то без його введення запустити сервісний режим не вийде. Отже, прописати брелок сигналізації теж не вдасться. Якщо кодування раніше не змінювалося, варто подивитися в інструкцію та знайти стандартний код. За відсутності такого, варто звернутися за допомогою до сервісного центру.

Загальні положення щодо програмування

Starline А8 налаштовується строго за інструкцією, яка йде разом із сигналізацією. Програмування брелока проводиться у певній послідовності, порушення якої не допустиме. Існує думка, що налаштувати пульт управління протиугінної системи — складне завдання. Але це не так. Якщо дотримуватися вимог виробника і дотримуватися інструкцій, прописати брелок не складе труднощів.

Призначення першої кнопки

Функцію першої кнопки сигналізації Starline A8 можна змінювати, необмежену кількість разів, і надавати їй різні опції. Для зручності роботи, рекомендується «прикріпити» до неї функцію встановлення та зняття машини з охорони.

Програмування брелока, у разі, має такий алгоритм:

 • Натисніть кілька разів на третю кнопку пульта. Дійте, поки на РК-екрані не побачите курсор.
 • Перемістіть курсор у потрібне положення — наприклад, у режим увімкнення/вимкнення режиму охорони. Для цього використовуйте третю кнопку.
 • Тепер затисніть цю кнопку, на кілька секунд, і дочекайтеся спочатку подвійного, а після цього і потрійного звукового сигналу.
 • Натисніть першу кнопку брелка, щоб активувати вибрану функцію.

Якщо всі маніпуляції зроблено правильно, то при натисканні на першу кнопку Starline A8 віддається запрограмована команда. Крім того, має загорітися іконка, що відповідає встановленій функції.

Щоб прописати брелок заново, виконайте всі вищезазначені процедури знову. Наступні рекомендації щодо програмування інших кнопок охоронної системи здійснюються з урахуванням того, що перша кнопка призначена на увімкнення/вимкнення сигналізації.

Призначення другої кнопки

Призначення 2-ї кнопки на пульті охоронної системи автомобіля Starline А8 визначається позицією курсора на РК-екрані. Щоб запрограмувати брелок та надати цій кнопці нову опцію, зробіть такі кроки:

Програмування брелока Starline А8: як прописати брелок та встановити автозапуск

Брелок охоронної сигналізації. радіопередавальні пристрої, що забезпечують керування протиугінною системою автомобіля. За допомогою спеціального пульта, автовласник може дистанційно зачиняти та відчиняти двері, активувати та деактивувати сигналізацію, а також заводити мотор машини на відстані. Крім того, за допомогою брелока, здійснюється управління та іншими функціями, передбаченими в сучасних охоронних системах.

Після натискання на кнопку пульта сигнал передається до блоку сигналізації, після чого інформація розпізнається і обробляється. Центральний орган дає команду елементам охоронної системи на виконання певної дії. При цьому коректність роботи сигналізації залежить від правильності програмування брелка.

Як охоронна система Starline A8 розпізнає пульт керування?

Кожен брелок, що йде в комплекті з протиугінною системою, має індивідуальний код. Саме він прописується всередині пристрою, у процесі програмування Starline А8. В результаті, з множини пультів, центральний блок розпізнає тільки «свій» брелок, в якому прописаний відповідний код.

У сигналізації Starline A8 допускається програмування кількох брелків. від двох до чотирьох. Але врахуйте, що в процесі прошивки одного пульта код змінюється, тому доведеться програмувати й інші модулі. В іншому випадку, вони не працюватимуть.

Для багатьох охоронних систем програмування брелока. проста процедура, з якою може впоратися будь-який автовласник. Але випускаються такі моделі, де, без застосування додаткових пристроїв, не обійтися.

У розпорядженні покупців багато видів сигналізацій Starline. А91, А8, А9 та інші. Щоб прописати брелок у кожній з них, важливо розібратися з особливостями процесу, адже він індивідуальний. Детальна інформація щодо програмування Starline A8 та інших моделей викладена в посібнику з експлуатації.

Як програмувати брелоки сигналізації Starline А8?

Перший етап. встановлення охоронної системи в сервісний режим. Ви повинні вимкнути сигналізацію в аварійному режимі, щоб прописати брелок і задати йому новий код, характерний для конкретної сигналізації.

READ  Заміна прокладання ГБЦ 402 двигун

У кожній протиугінній системі передбачені індивідуальні комбінації, що дозволяють автовласнику перейти в режим сервісного обслуговування. Як правило, для програмування брелка робиться кілька натискань на кнопку Valet, яка розташовується в секретному місці.

Як правило, перемикач сервісного режиму знаходиться в області кермового колеса, під панеллю приладів. Для підвищення ефективності майже всі охоронні системи обладнані додатковим захистом, що виключають проникнення сторонніх осіб у цей режим.

Якщо в сигналізації Starline A8 прописаний індивідуальний код, то без його введення запустити сервісний режим не вийде. Отже, прописати брелок сигналізації теж не вдасться. Якщо кодування раніше не змінювалося, варто подивитися в інструкцію та знайти стандартний код. За відсутності такого, варто звернутися за допомогою до сервісного центру.

Загальні положення щодо програмування

Starline А8 налаштовується строго за інструкцією, яка йде разом із сигналізацією. Програмування брелока проводиться у певній послідовності, порушення якої не допустиме. Існує думка, що налаштувати пульт управління протиугінної системи — складне завдання. Але це не так. Якщо дотримуватися вимог виробника і дотримуватися інструкцій, прописати брелок не складе труднощів.

Призначення першої кнопки

Функцію першої кнопки сигналізації Starline A8 можна змінювати, необмежену кількість разів, і надавати їй різні опції. Для зручності роботи, рекомендується «прикріпити» до неї функцію встановлення та зняття машини з охорони.

Програмування брелока, у разі, має такий алгоритм:

 • Натисніть кілька разів на третю кнопку пульта. Дійте, поки на РК-екрані не побачите курсор.
 • Перемістіть курсор у потрібне положення — наприклад, у режим увімкнення/вимкнення режиму охорони. Для цього використовуйте третю кнопку.
 • Тепер затисніть цю кнопку, на кілька секунд, і дочекайтеся спочатку подвійного, а після цього і потрійного звукового сигналу.
 • Натисніть першу кнопку брелка, щоб активувати вибрану функцію.

Якщо всі маніпуляції зроблено правильно, то при натисканні на першу кнопку Starline A8 віддається запрограмована команда. Крім того, має загорітися іконка, що відповідає встановленій функції.

Програмування брелока

Перед тим як прописати брелок Starline Б9, користувач повинен встановити новий комунікатор робочий елемент живлення.

Якщо не записувати код комунікатора на згадку про мікропроцесорний модуль, споживач не зможе користуватися всіма опціями сигналізації.

Як прописати новий брелок Starline B9 Dialog

Відповідно до посібника з експлуатації Б9 Діалог, щоб самостійно запрограмувати новий комунікатор, потрібно виконати такі дії:

 • Програмувати пристрій потрібно при відключеному запаленні, тому якщо система була увімкнена, її треба деактивувати. Для цього ключ прокручується в положення “Lock”.
 • Кнопку входу в сервісний режим обслуговування потрібно натискати сім разів. Якщо розташування невідоме, його слід уточнити у установника протиугінної системи. У більшості випадків сервісна кнопка встановлюється під приладовою комбінацією і може бути замаскована в один із джгутів зі штатною проводкою. Додатково установник міг обмотати її провід ізолентою.
 • Потім система запалення в автомобілі активується, для цього ключ у замку провертається в положення “АСС”. Якщо блок управління буде готовий до того, щоб перепрошувати комунікатор, сирена сигналізації видасть сім звукових імпульсів.
 • На брелоку, що прописується, одночасно натискаються кнопки 2 і 3. Ці елементи необхідно утримувати до того моменту, поки блок керування не прийме код. Про це повідомить один сигнал сирени та мелодійний імпульс пульта.
 • Аналогічні кроки робляться для того, щоб зробити прошивку додаткових пристроїв. Важливо, щоб інтервал між прив’язкою становив не більше п’яти секунд, інакше сигналізація вийде з меню програмування.
 • Після прив’язки необхідно вимкнути систему запалення, встановивши ключ у режим Lock. Зовнішні освітлювальні пристрої авто (габаритні вогні або світлова сигналізація) блимнуть п’ять разів.

Користувач Леонід Акімцев у своєму відеоролику наочно показав процес програмування брелока для керування протиугінною системою Starline B9.

Як прив’язати брелок до сигналізації Starline B9 Twage

Щоб зробити запис пульта на моделі Тваґе, необхідно виконати алгоритм дій:

 • Запалювання в автомобілі деактивується. Кнопка входу в сервісний режим обслуговування сигналізації натискається сім разів.
 • Виробляється активація запалення. ключ прокручується в положення “АСС”. При успішному вході в меню програмування сирена сигналізації подасть сім звукових імпульсів.
 • На пристрої, що прив’язується одночасно «клікаються» перша і друга клавіші. Якщо блок керування прийме код, сирена відтворить одиночний сигнал. Ці дії повторюються для кожного пристрою, часовий інтервал між записом повинен бути не більше п’яти секунд. При прив’язці другого пульта сирена видасть два звукові сигнали, третього — три, четвертого — чотири.
 • Система запалення в автомобілі вимикається. При успішному виході з меню прив’язки зовнішні освітлювальні прилади блимнуть п’ять разів.

Фотогалерея

Фото відповідності елементів керування на основному та додатковому пультах автомобільної «сигналки» моделі Starline B9 Twage:

Основи програмування брелків а8

Щоб прописати новий код, сигналізацію потрібно поставити у сервісний режим. Його ключова функція полягає в технічному обслуговуванні транспортного засобу, якщо є необхідність відключити сигналізацію в аварійному режимі, для закладання нових функцій у центральний блок або в брелок.

Кожна із систем оснащена своїми власними комбінаціями, які дозволяють увійти до сервісного режиму. Як правило, використовується деяка комбінація натискань на клавішу Valet, тому дуже важливо знати, де саме вона розташована.

Дана кнопка є маленьким перемикачем, в більшості випадків розташований під приладовою панеллю в районі рульового колеса. Для підвищення безпеки власника транспортного засобу практично всі сигналізації оснащені блокуючим захистом від стороннього проникнення в цей режим.

Якщо був задіяний захисний код, то без його введення активувати сервісний режим не вдасться, відповідно не вдасться перепрограмувати брелок. Якщо кодування ще жодного разу не змінювалося, то спочатку слід заглянути в інструкцію і відшукати стандартний код, який записаний в машину за замовчуванням. У тому випадку, якщо цього зробити не вдасться, найкраще звернутися до сервісної служби.

Як прописати брелок Starline А8

Програмування брелока зі зворотним зв’язком здійснюється відповідно до посібника користувача, що входить до комплекту поставки. Важливо дотримання послідовності дій, порушення якої може призвести до несправностей та збоїв системи. Але при цьому процедура самостійної прописки опцій на пульті управління не відрізняється якоюсь особливою складністю. Кількість маніпуляцій невелика і вони досить логічні.

Насамперед необхідно запрограмувати першу клавішу пульта управління. Прошити її можна необмежену кількість разів і надавати різні функції з таблиці програмування. Але найчастіше за кнопкою закріплюють опцію постановки авто на охоронний режим та зняття з нього.

Щоб запрограмувати кнопку номер один, потрібно виконати такі маніпуляції:

 • затиснути третю клавішу на основному пульті керування доти, як на дисплеї з’явиться курсор;
 • короткочасними натисканнями тієї ж клавіші номер три перемістити курсор до піктограми, що позначає необхідну функцію. наприклад, увімкнення та вимкнення охоронного режиму;
 • затиснути третю клавішу до того моменту, поки брелок не видасть звуковий сигнал спочатку подвійний, а потім і потрійний;
 • короткочасно впливати на першу кнопку для активації записаної опції.

Програмування першої кнопки додаткового брелока або прописування опцій першої на основному пульті заново відбувається за тією ж схемою. При цьому враховують те, що на інших кнопках вже встановлені ті чи інші функції. Тому під час програмування рекомендується додатково фіксувати, які опції вже вписані.

Визначення призначення другої клавіші пульта відбувається також за допомогою курсору на РК-дисплеї. Більш детально порядок програмування цієї кнопки виглядає так:

 • викликають за допомогою третьої кнопки курсор;
 • за допомогою короткочасних впливів на неї переміщують курсор до потрібної іконки;
 • вибирають потрібну функцію ще одним довгим натисканням клавіші номер 3;
 • для підтвердження опції натискають коротку програмовану другу кнопку.

При переміщенні курсору важливо постійно стежити за ним, оскільки у разі пропуску потрібної іконки, доведеться повторити процедуру по другому колу. Докладніше про особливості прошивки можна дізнатися з відео.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS