Як розблокувати магнітолу на ларгусі

Як активувати магнітолу в ларгусі

LADA Largus багато в чому скопійована із моделей французького бренду Renault. І це стосується не тільки вузлів та агрегатів, а й штатної магнітоли. Наприклад, на моделях Renault Duster, Sandero, Logan встановлені такі самі головні пристрої аудіосистеми. Нічого дивного в цьому немає, адже збірка цих автомобілів повністю налагоджена у Росії. На Ларгусі штатну магнітолу можна побачити лише у комплектації «люкс» чи «норма».

Як знайти Pre-код

На автомобілях Largus використовується головний акустичний пристрій, уніфікований із продукцією Renault-Nissan. Для захисту магнітоли від крадіжки є кодування, яке не дозволяє отримати доступ до функцій пристрою без попереднього введення 4-значної цифри. Передумови появи на екрані текстового повідомлення виду Код Радіо 0000 наступні: знімалася клема з позитивного або негативного висновків акумулятора для встановлення додаткового обладнання, ремонту електричних ланцюгів або встановлення нової батареї.

Ще однією причиною включення кодування є поганий контакт у штекері подачі живлення, який підключений до задньої стінки головного пристрою. У цьому випадку магнітола працює кілька хвилин, а потім вимикається. При повторному увімкненні з’являється запит на введення пароля.

Код, необхідний для розблокування магнітоли, можна прорахувати спеціальним калькулятором. В нього потрібно вводити 4-значний буквено-цифровий шифр, нанесений на паперову етикетку, наклеєну на верхній кришці головного пристрою.

Для доступу до табличці потрібно демонтувати обладнання.

Щоб демонтувати магнітолу з Largus (і як дізнатися код), необхідно:

 • Підготувати спеціальний знімний пристрій, уніфікований для магнітол концерну Renault. Обладнання має заводський шифр 7711381821, купується через офіційних дилерів або магазини запасних частин. Для скорочення витрат використовуються стрижні від кулькових ручок або металеві прутки відповідного діаметра із закругленими наконечниками.
 • Ввести знімники в 4 отвори, розташовані по кутах магнітоли. Натиснути на елементи для розтискання фіксаторів, допускається почергове зняття пружинних кліпс ліворуч і праворуч.
 • Акуратно підчепити нижню частину фронтальної панелі за допомогою пластикової лопатки або старої банківської картки.
 • Повністю витягнути головний пристрій із монтажної шахти. Від’єднати штекери живлення та перевірити їх стан (при періодичних мимовільних відключеннях).
 • Pre-код є частиною штрих-коду, який наноситься на квадратну етикетку з маркуванням Renault. Необхідно записати на листок паперу останні 4 символи, які включають 1 букву і 3 цифри.
 • Встановити зняті елементи на штатні місця. Магнітола монтується без перекосів до спрацьовування всіх засувок.
 • Ввести значення шифру в онлайн-калькулятор, який генерує код розблокування головного пристрою.

Як розкодувати головний пристрій

Процедура передбачає визначити код радіо, введення якого дозволяє активувати головний пристрій LADA Largus. До таких дій слід вдаватися з появою на дисплеї напису CODE, причому власник не знає його цифрового варіанта. Розглянемо варіант, як розблокувати магнітолу, а також як правильно ввести код.

Тут знадобиться доступ до спеціального генератора кодів, що застосовується до магнітол Renault і LADA Largus. Придбати цей сервіс можна при безкоштовній реєстрації на відповідному сайті в мережі.

Процес розкодування має на увазі алгоритм, що складається з декількох етапів.

 • Виконуємо одночасне натискання та утримання кнопок 1 та 6, присутніх на клавіатурі (протягом 5-6 секунд).
 • Після цього дисплей відобразить напис pre code xxxx, де останні чотири символи і позначають цей прекод. Він необхідний, щоб отримати доступ до комбінації секретного коду, за допомогою введення якого магнітола буде негайно розкодована. Сам код радіо формується з однієї літери та 3-х цифр.
 • Коли ця операція не вдалася, то знадобиться демонтаж магнітоли. Для цієї мети потрібно обзавестися двома знімниками 7711381821 або чотирма штифтами. Ці пристрої вставляються в спеціальні отвори, присутні на лицьовій панелі аудіопристрою. Одночасне натискання на інтегровані знімні компоненти дозволяє вийняти магнітолу з посадкової шахти. Тепер від’єднуємо кабельний роз’єм та антенний провід.
 • На задній стінці пристрою є стікер, на який виробник наніс спеціальний штрих-код та іншу інформацію, що стосується даного виробу. Там же можна знайти і цей PRE-CODE.
 • Заходимо на сайт із генератором кодів та вводимо у спеціальне вікно даного сервісу прочитаний на стікері PRE-CODE.
 • Тепер впевнено тиснемо на кнопку Генерувати, після чого отримуємо потрібний нам код.
 • Далі залишається вказаним нами способом ввести кодовану інформацію в магнітолу.
READ  Заміна моторчика пічки Renault Logan

Увага! Перед демонтажем пристрою рекомендуємо знеструмити мережу шляхом зняття клем із відповідних висновків акумулятора LADA Largus.

Як розблокувати магнітолу на LADA Largus

При знятті акумулятора або інших причин, штатна магнітола LADA Largus вимагає введення 4-х значних кодів.

Код зазвичай записаний у сервісній книжці, але всяке буває. втратили книжку, поміняли магнітолу та ін.

Код магнітоли можна відновити за допомогою нашого генератора коду штатних магнітол Renault та Lada Largus

Для цього нам потрібно дізнатися, так званий PRE-КОД, який міститься в інформації на самій магнітолі, щоб дізнатися. знімаємо магнітолу.

Як зняти штатну магнітолу Lada Largus

Знімається штатна магнітола на LADA Largus аналогічно до зняття штатної магнітоли на багатьох моделях Renault, наприклад: Megane

Для зняття є оригінальний пристрій від Renault, код. 7711381821

Але купувати його немає жодної необхідності, для зняття підійдуть 4 або навіть 2 звичайні стрижні від кулькових ручок.

Вставляєте 4 стрижні в отвори по периметру, для звільнення фіксації (див. фото нижче), знизу можна підчепити пластиковою карткою або плоскою викруткою. Стрижні можна вставляти по черзі, спочатку 2 ліворуч, потім 2 справа.

Для розуміння того, що ви відштовхуєте, ось

Як знайти PRE-КОД на штатній магнітолі Lada Largus

В принципі, все докладно описано у статті до генератора коду

Після зняття магнітоли шукаємо штрих код, нам потрібні 4 останні знаки. 1літера та 3 цифри

Отриманий ПРЕ-КОД вводимо в генератор коду та отримуємо свій код до магнітола.

Як ввести код магнітоли Lada Largus?

Код штатної магнітоли Lada Largus містить 4 цифри.

Щоб ввести, його потрібно набрати за допомогою штатного джойстика магнітоли або клавішами магнітоли після введення натиснути та утримувати кнопку «6».

Послідовно натискайте кнопку 1 на панелі, доки не з’явиться потрібне значення для першої цифри коду.

Натисніть кнопку 2, при цьому почне блимати друга цифра.

Послідовно натискайте кнопку 2 на панелі, доки не з’явиться потрібне значення для другої цифри коду.

Натисніть кнопку 3, при цьому почне блимати третя цифра.

Послідовно натискайте кнопку 3 на панелі, доки не з’явиться потрібне значення для третьої цифри коду.

Натисніть кнопку 4, при цьому почне блимати четверта цифра.

Послідовно натискайте кнопку 4 на панелі, доки не з’явиться потрібне значення для четвертої цифри коду. Коли секретний код повністю відображається на екрані, для його збереження в пам’яті магнітоли натисніть та утримуйте кнопку 6 на панелі до підтверджуючого звукового сигналу.

Якщо у Вас є те, що додати до статті, або Ви хочете поділитися своїм досвідом на цю тему, будь ласка, залиште коментар

Якщо Ви є автором звіту про ремонт, доробку автомобіля Renault або рекомендуєте матеріал для Бази знань Renault-Drive — будь ласка, повідомте нам про це

Не забудьте поділитись з іншими власниками Lada Largus

Знаю код т377 і не можу ввести букву т. Підкажіть як ввести її куба натиснути прошу вас (((((

Літери вводити і не треба, код під магнітолою потрібно вписати в генератор коду, а він вже видасть бажані чотири циферки)

Всім привіт. проблема наступна знімав клему з АКБ. магнітола обнулилася. просить у мене ввести код. ну код то я знайшов у ервісній книзі. а ось ввести його не виходить т натискаючи і утримуючи кнопку 6 вона переходить в якийсь дивний режим очікування і так кожен раз ! Хто небудь підкажіть рішення пліз !

Код радіо Ларгус (генератор коду)

спасибі ! Дуже детально ! Тепер все працює.

Саме куди треба надіслати код на магнітофоні

зняв магнітол дізнався код та написав.після натискаю 6 і утримую з’являється очікування час

Здрастуйте, Ви знайшли вирішення описаної Вами проблеми? Поділіться бо в мене теж саме. Заздалегідь вдячна. З ув. Ольга

Салам ! у мене така сама проблема, ти вирішив це ?

У мене також проблема. Що робити не розумію.

Салам хлопці як ввести код і де її знайти заздалегідь дякую.

Спс, все вийшло. Питання є. Заміна рідної магнітоли на 2 Din можлива? Допустимо у китайців (Аліекспрес).

Генератор видав той же код, що я вводив раніше. Тобто не розблоковується все одно. Пише почекати 02:00,04:00 і т.д

Інші варіанти розблокування

Існує альтернативний спосіб розблокування магнітоли Lada Largus. Потрібно звернутися до офіційного дилера. Фахівці надсилають VIN-номер машини виробнику. Від заводу дилерський центр отримує пароль від встановленої автомагнітоли. Метод не підійде, якщо пристрій змінювався на аналогічний гарантійний талон або особисто водієм. Найчастіше офіційний представник знімає магнітолу. Дилер зчитує відомості, нанесені на етикетку. Він визначає код за допомогою калькулятора.

READ  Купити обшивку задніх дверей Granta

На перших моделях Largus був пристрій, що транслює попередній пароль. Щоб побачити код, потрібно відразу натиснути на клавіші 1 та 6. Утримувати кнопки протягом 5 с. На екрані з’явиться пояснення, а потім чотиризначний пароль. Його необхідно ввести в калькулятор, як описано вище.

Наразі таке обладнання зустрічається рідко. Інших способів для розблокування магнітоли не існує. Деякі автовласники перепрошують програмне забезпечення. Але це не допоможе розкодувати стереопристрій.

Як зняти штатну магнітолу Lada Largus та ввести код

При знятті акумулятора або інших причин, штатна магнітола LADA Largus вимагає введення 4-х значних кодів.

Код зазвичай записаний у сервісній книжці, але всяке буває. втратили книжку, поміняли магнітолу та ін.

Код магнітоли можна відновити за допомогою нашого генератора коду штатних магнітол Renault та Lada Largus

Для цього нам потрібно дізнатися так званий PRE-КОД, який міститься в інформації на самій магнітолі, щоб його дізнатися. знімаємо магнітолу.

Як зняти штатну магнітолу Lada Largus

Знімається штатна магнітола на LADA Largus аналогічно до зняття штатної магнітоли на багатьох моделях Renault, наприклад: Megane

Для зняття є оригінальний пристрій від Renault, код. 7711381821

Але купувати його немає жодної необхідності, для зняття підійдуть 4 або навіть 2 звичайні стрижні від кулькових ручок.

Вставляєте 4 стрижні в отвори по периметру, для звільнення фіксації (див. фото нижче), знизу можна підчепити пластиковою карткою або плоскою викруткою. Стрижні можна вставляти по черзі, спочатку 2 ліворуч, потім 2 справа.

Для розуміння того, що ви відштовхуєте, ось

Як знайти PRE-КОД на штатній магнітолі Lada Largus

Після зняття магнітоли шукаємо штрих код, нам потрібні 4 останні знаки. 1літера та 3 цифри

На цьому прикладі це: K068

Отриманий ПРЕ-КОД вводимо в генератор коду та отримуємо свій код до магнітола.

Як ввести код магнітоли Lada Largus?

Код штатної магнітоли Lada Largus містить 4 цифри.

Щоб ввести, його потрібно набрати за допомогою штатного джойстика магнітоли або клавішами магнітоли після введення натиснути та утримувати кнопку «6».

Послідовно натискайте кнопку 1 на панелі, доки не з’явиться потрібне значення для першої цифри коду.

Натисніть кнопку 2, при цьому почне блимати друга цифра.

Послідовно натискайте кнопку 2 на панелі, доки не з’явиться потрібне значення для другої цифри коду.

Натисніть кнопку 3, при цьому почне блимати третя цифра.

Зняття та розблокування магнітоли Лада Ларгуса-Рено-Ніссан

Послідовно натискайте кнопку 3 на панелі, доки не з’явиться потрібне значення для третьої цифри коду.

Натисніть кнопку 4, при цьому почне блимати четверта цифра.

Послідовно натискайте кнопку 4 на панелі, доки не з’явиться потрібне значення для четвертої цифри коду. Коли секретний код повністю відображається на екрані, для його збереження в пам’яті магнітоли натисніть та утримуйте кнопку 6 на панелі до підтверджуючого звукового сигналу.

розблокувати, магнітолу, ларгусі

Якщо у Вас є те, що додати до статті, або Ви хочете поділитися своїм досвідом на цю тему, будь ласка, залиште коментар

Якщо Ви є автором звіту про ремонт, доробку автомобіля Renault або рекомендуєте матеріал для бази знань Renault-Drive, будь ласка, повідомте нам про це

Не забудьте поділитись з іншими власниками Lada Largus

Включити магнітолу, одночасно затиснути кнопки «1» та «6» (3–5 сек). 2. На дисплеї з’явиться напис PRE CODE XXX, який містить три цифри і одну літеру. це PRE-CODE, який потрібно буде ввести в генератор коду. Якщо вам не вдалося дізнатися дані в такий спосіб, доведеться зняти апарат та пошукати PRE-код на стікері.

Одночасно натиснути та утримувати кнопки 2 і 5 і при цьому включити живлення. Протягом 2 хвилин кожні 3 секунди буде лунати звуковий сигнал. Потім на екрані послідовно з’являться повідомлення CODE і0000, після чого слід ввести код.

розблокувати, магнітолу, ларгусі

Як розкодувати головний пристрій

Процедура передбачає визначити код радіо, введення якого дозволяє активувати головний пристрій LADA Largus. До таких дій слід вдаватися при появі на дисплеї напису CODE, причому власник не знає його цифрового варіанту. Розглянемо варіант, як розблокувати магнітолу, а також як правильно ввести код.

Тут знадобиться доступ до спеціального генератора кодів, що застосовується до магнітол Renault і LADA Largus. Придбати цей сервіс можна при безкоштовній реєстрації на відповідному сайті в мережі.

READ  Як розблокувати кермо на ВАЗ 2107

Процес розкодування має на увазі алгоритм, що складається з декількох етапів.

 • Виконуємо одночасне натискання та утримання кнопок «1» та «6», присутніх на клавіатурі (протягом 5-6 секунд).
 • Після цього дисплей відобразить напис «pre code xxxx», де останні чотири символи і позначають цей «прекод». Він необхідний, щоб отримати доступ до комбінації секретного коду, за допомогою введення якого магнітола буде негайно розкодована. Сам код радіо формується з однієї літери та 3-х цифр.
 • Коли ця операція не вдалася, то знадобиться демонтаж магнітоли. Для цієї мети потрібно обзавестися двома знімниками «7711381821» або чотирма штифтами. Ці пристрої вставляються в спеціальні отвори, присутні на лицьовій панелі аудіопристрою. Одночасне натискання на інтегровані знімні компоненти дозволяє вийняти магнітолу з посадкової шахти. Тепер від’єднуємо кабельний роз’єм та антенний провід.
 • На задній стінці пристрою є стікер, на який виробник наніс спеціальний штрих-код та іншу інформацію, що стосується даного виробу. Там же можна знайти і цей «PRE-CODE».
 • Заходимо на сайт із генератором кодів та вводимо у спеціальне вікно даного сервісу прочитаний на стікері «PRE-CODE».
 • Тепер впевнено тиснемо на кнопку “Генерувати”, після чого отримуємо потрібний нам код.
 • Далі залишається вказаним нами способом ввести кодовану інформацію в магнітолу.

Функції штатної аудіомагнітоли Largus

Аудіопристрій, що є у LADA Largus, дозволяє власнику придбати такі корисні опції, як:

БЕЗКОШТОВНЕ РОЗБЛОКУВАННЯ магнітоли Renault Logan

 • пошук та запам’ятовування радіостанцій, що ведуть мовлення в традиційних діапазонах FM або АМ;
 • можливість відображення найменувань налаштованих станцій із зручною функцією «RDS»;
 • відтворення аудіо-програм, записаних у форматах: «MP3» та «WMA», а також «AAC» та «WAV»;
 • підключення до головного пристрою зовнішніх джерел з метою подальшого відтворення інформаційних програм через штатні гучномовці (для цього магнітола має роз’єми «USB» і «Jack», а також опцію «Bluetooth»;
 • комутація з бездротовим комплектом «Вільні руки», що дозволяє здійснювати телефонний зв’язок з абонентами під час їзди.

Також не слід забувати про присутність у магнітолі функції захисного кодування, що дозволяє підвищити рівень захисту пристрою від спроб крадіжки.

Увімкніть магнітолу та натисніть одночасно натисніть на приблизно п’ять секунд кнопки «1» та «6». На екрані має з’явитися «прекод xxxx» цей код містить у собі букву та 3 цифри. Цей напис і є ваш PRE-код від радіо та магнітоли.

Для переходу в режим встановлення часу утримуйте кнопку 5 протягом 5 с. Є дві можливості встановити точний час: тривалі натискання на кнопку 5 дозволять швидко змінювати показання годин та хвилин; короткі натискання на кнопку 5 дозволять задати час хвилина за хвилиною.

Розблокувати магнітолу Renault, Largus. Безкоштовно, онлайн генератор.

!Увага! У турбосторінках Яндекса генератор не відображається. Перейдіть до повної версії сайту. Генератор коду розблокування магнітоли розміщений під інструкцією, як знайти pre-code.

Власники популярних моделей Renault Duster, Logan, Sundero, Clio, Scenic, Simbol, Megane, Laguna та Lada Largus знайомі з проблемою як розблокувати авто-магнітолу.

Сайт Чинім Ру дає можливість безкоштовно та без реєстрації згенерувати онлайн код для розблокування магнітоли.

Штатна магнітола блокується щоразу після відключення акумулятора і у разі коли акумулятор розрядився.

Якщо в сервісній книжці немає секретного коду розблокування аудіосистеми, то починаються пошуки інформації та онлайн генераторів коду. У моїй практиці доводилося вирішувати таку проблему. Вирішив викласти всю наявну інформацію в одному місці.Безкоштовно та без реєстрації ви можете самостійно онлайн згенерувати код розблокування магнітоли Renault на Чинім ру.

Покрокова повна інструкція розблокування та отримання секретного коду від штатної магнітоли Renault та Lada Largus.

Отже після відключення акумулятора у вас виникла проблема магнітола не включається, необхідно ввести код.

Користуйтеся, але лише у законних цілях.

Для того, щоб отримати КОД розблокування штатної магнітоли, необхідно знати попередній код.

Як дізнатися pre-code (прекода) магнітоли:

PRE-CODE зазвичай має формат одна літера та три цифри:

Додайте до нуля спереду (345 = 0345 або 45 = 0045)

Якщо магнітола не видає pre-code, то витягуємо магнітолу та знаходимо Pre-code на стікері. Зняти магнітолу в Renault дуже легко, до того ж в інтернеті інформації про це більш ніж достатньо. Тому не витрачатиму час, а знайдемо прекод.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS