Як поставити на автозапуск Starline А91

Налаштування сигналізації з нуля

Щоб поміняти значення функцій, перерахованих в «розділі 1», потрібно виконати наступне:

 • Нехай автомобільна охоронна система знаходиться в режимі «знято з охорони». Запалювання має бути вимкнене, і тоді 6 разів натискають сервісну кнопку Valet. У комплекті кожної системи Ультра Стар цей елемент присутній.
 • Увімкніть запалювання без запуску ДВС. Повинні прозвучати 6 сигналів сирени, якщо остання була підключена. Зазвичай при експлуатації сирену відключають.
 • Міняти номер опції, що настроюється в даний момент, можна одиночними натисканнями на кнопку.

Щоб вийти з режиму програмування, потрібно вимкнути запалення або нічого не робити більше 9-ти секунд. Міняють значення функції, натискаючи на клавішу брелока. Для сигналки Starline A91 Dialog інструкція підходить повністю, а для версії Twage відмінностей немає.

Как самому установить сигнализацию с автозапуском StarLine A91 на Bighorn ДимАСС

Зверніть увагу: можна налаштувати старт, але не відключення працюючого двигуна по температурі.

Основний брелок сигналізації Starline A91 виглядає так:

автозапуск, starline

Щоб задати значення, рівне 4-м, кнопку 1 натискають довго, а потім. коротко. При експлуатації такий варіант теж використовуються. він дозволяє включити охорону без звукового сигналу. Для систем Starline Twage A91 принципових відмінностей не буде: там брелок теж наділений трьома кнопками. Скидання налаштувань виконують так:

 • Замість 6-ти натискань використовують 10;
 • Після 10-ти звукових сигналів натискають кнопку Valet;
 • Після одиночного короткочасного «Біпа» тиснуть клавішу 1 на брелоку.

Якщо використовується контроль за таходатчіка, налаштуйте чутливість програмованого входу. Процедура називається «навчанням», правда в інструкції така назва не використовується.

На дисплеї брелока, що працює в режимі діалогу, можна тільки переглядати значення кожної функції. Міняти ці значення буде не обов’язково.

Навчити сигналку Starline A91 Dialog розпізнавати холості оберти в дійсності непросто. Потрібно спочатку відключити «жовтий» провід, з’єднаний з клемою «15», а до початку експлуатації все повертають до колишнього вигляду. Коли шнур відключений, виконують дії:

 • Закривають двері, капот, багажник;
 • «Ручник» деактивує;
 • Виконують запуск двигуна;
 • Мотор повинен працювати на холостих обертах;
 • Чутливість буде налаштована автоматично.

Автозапуск сигнализации Старлайн А91 с механической и автоматической коробкой передач.

Система Starline A91 Dialog забезпечена і кнопкою Valet, і світлодіодним індикатором. Якщо навчання проходить успішно, діод мигає. У будь-якому огляді, звичайно, не говорять про розглянутих тут складнощі. А інструкція містить наступний короткий текст.

Особливості підключення, настройка

Розглянемо схему, яку містить інструкція по монтажу системи Starline А91 Dialog.

Дивіться, де саме з’являється напруга при натисканні на педаль. Враховуйте, що при допущенні помилки все доведеться відключити. використовуйте ответвитель.

Програмування функції 8 дозволено виконувати як до, так і після підключення шнура в «синьої» ізоляції.

автозапуск, starline

Залишилося розглянути, що саме потрібно запрограмувати, щоб «рожевий» сигнальний шнур став коректно керувати обхідником. Є опції, що відповідають за «поведінку» системи Starline A91 Dialog при її експлуатації. Серед них подібних налаштувань немає. Ну а функції, що відповідають за автозапуск, теж нічого подібного не містять. Алгоритм роботи керуючого виходу завжди буде одним. Таким, як вважали за потрібне фахівці Стар Лайн.

Насправді краще перевірити, чи правильно підключений шнур в фіолетово-помаранчевої ізоляції. При експлуатації автозапуску потрібно активувати «ручник», а зазначений провід зчитує сигнал якраз з мікрокнопка гальма.

Підключити обхідник буде легко. Але в інструкції Стар Лайн не сказано наступне:

 • Незважаючи на наявність режиму Діалог, простіше викрасти автомобіль з коректно встановленим обхідником, ніж без нього;
 • Зловмисник відключить іммобілайзер, просто замкнувши шнур на масу, а злом замків сьогодні не представляє проблем;
 • Як тільки автозапуск буде реалізований, через підвищену вірогідність злому вартість КАСКО відразу зросте.

Всім, кому потрібен автозапуск, з наявністю обхідника доведеться змиритися. Штатна автомобільна «охорона» дуже примітивна, щоб розуміти команди від зовнішніх пристроїв. Ось і доводиться підключати обхідники, за відсутності яких дистанційний або автоматичний запуск не діє.

Виконуємо роботу над помилками

За ідеєю, перерахованими тут властивостями володіє будь-яка автомобільна сигналізація. Наявність або відсутність труднощів у налагодженні обумовлено схемами автомобіля, а не наявністю несправності в охоронній системі. Фірма Starline, проте, забезпечила користувача інструкцією про те, як вирішувати виниклі проблеми. Наприклад, може спостерігатися такий ефект: при низькій температурі запуск здійснюється «через раз», а в теплу пору року проблеми відсутні. Значить, швидше за все, використовується контроль «по лампі заряду», а напруга на виході генератора з’являється занадто рано.

Міняти чутливість схеми контролю було б безглуздо, а в сигналке Стар Лайн ця опція і не передбачена. Використовуйте інший метод, наприклад, контроль таходатчіка.

Якщо налаштувати контроль за генератору, а також по таходатчіка можна не завжди, то виникає питання, чи не простіше контролювати тільки напруга. Не об’єднуйте свій пристрій програмування функції 11, і отримаєте такий варіант відразу. А потім спробуйте виконати процедуру перевірки. Майже в кожному сучасному авто вона завершиться неуспішно.

Є порада, яку не призводять ні в інструкції, ні в оглядах. Підключившись до послуги «чорно-сірий» провід до лампи заряду, пробуйте використовувати обидва варіанти настройки. 2 або 3. Якщо не допоможе, підключіться до іншого контакту лампи. Але найкращий метод, як кажуть самі фахівці Starline. це зчитування сигналу таходатчіка двигуна.

Щоб реалізувати такий варіант, контрольний шнур підключають до високовольтної клеми тахометра. Можна використовувати і вихід управління форсунками, якщо мова йде про инжекторном ДВС. Потім налаштовують чутливість входу сигналки, а докладніше ця операція розглянута в наступних розділах.

У функції більш складних систем, які до сімейства Стар Лайн Діалог не належать, входить контроль роботи ДВС по датчику тиску масла. Метод ідеально працює тільки з деякими двигунами, а низькій температурі він дає збої. Використовуйте саме той метод контролю, який надійний при експлуатації в різних умовах.

автозапуск, starline

Методи контролю роботи ДВС

Припустимо, «чорно-сірий» провід з основного 18-контактного роз’єму був підключений до виходу таходатчіка або до лампи заряду батареї:

Тут ви бачите настроюються функції, що відповідають за автоматичний запуск. Таблиця скопійована з інструкції по монтажу. До речі, не шукайте її в керівництві по експлуатації.

Будемо вважати, що підключення та налаштування виконані. Перевірте, що клеммник автоматичного запуску (6 проводів) приєднаний згідно з інструкцією. Далі потрібно відключити режим охорони, щоб виконати наступну перевірку:

 • Ключ переводять до мітки «запалювання», запуск стартера не виконують, на брелоку натискають клавішу 3;
 • Провівши запуск двигуна, на брелоку знову натискають кнопку 3 і контролюють стан дисплея.

Як сказано в інструкції, в першому випадку дисплей повинен відображати піктограму ключа. У другому до неї додається зображення диму:

Брелок Starline Twage A91 відображає іконки, показані знизу.

Starline A91 і реалізація автозапуску

Охоронна система Starline моделі A91 існує в двох версіях: Starline A91 Dialog, а також A91 4 × 4. Першу з них випускають до сих пір, а всі відмінності, як не дивно, складаються у формі брелока і в іконах на його дисплеї. Схеми підключення першої і другої сигналки нічим не відрізняються. Немає відмінностей і в методах настройки. Далі другу модель будемо називати так: Starline Twage A91. А розглянуто буде те, які типові помилки допускають, намагаючись із зазначеними сигналки реалізувати автозапуск. Відсутність або низька надійність контролю роботи двигуна. це і є головна помилка, здатна викликати важкі наслідки в дійсності.

Що потрібно знати власнику

Сигналізація Starline A91 Dialog може бути налаштована як по таблиці, так і курсорних методом. Налаштовуючи автозапуск по температурі, переходять до символу «термометр», але якщо датчик несправний, ікони не активується.

Подібні функції не можна було б реалізувати, якби не використовувався режим Діалог. У кожному огляді, де розглядають охоронний комплекс Starline A91 Dialog, хвалять і стійкість до злому. Всі ці характеристики, як можна зрозуміти, пов’язані з наявністю діалогового режиму.

Є огляд, де дальність зв’язку з брелоком вимірювали в ході тестування. При експлуатації, очевидно, виходять дещо інші значення, відмінні від «паспортних». Для сигналки Starline A91 Dialog були отримані наступні результати:

Командою, яка подається системі з брелока, був тільки запуск стартера. Характеристики тут виглядають непогано, але до декількох кілометрів, зазначених в документації, вони явно не доходять.

 • Використання режиму Діалог тягне і негативні наслідки. в брелоку з дисплеєм швидко розряджається батарейка. Сам цей ефект сильніше виявляється при низькій температурі повітря.
 • Автомобільна охоронна система розглянутій моделі має свої специфічні недоліки. Після декількох сезонів експлуатації, наприклад, доводиться налаштовувати датчик удару, відключати його або замінювати новим.
 • Автозапуск по температурі використовувати можна. Але термодатчик краще закріпити під торпедо, а не на картері двигуна.

Інформація зі списку може ставитися до сигналке Starline A91 Dialog, але не тільки до неї. В кінцевому рахунку, програма її процесора передбачає 3 режиму автозапуску: і по температурі, і в певний час (будильник) або за таймером. Комбінований режим використовувати теж можна. Вибір залишимо за майбутнім власником.

примусовий автозапуск

Щоб включити автозапуск «Starline А91» в будь-який потрібний час, використовуйте брелок. Природно, машина з МКПП до цього повинна пройти задану процедуру «програмної нейтралі» і після цього не зніматися з охорони.

Для запуску двигуна спочатку довго натискається кнопка 1 брелка, після короткого писку. кнопка 3. Індикація на екрані зміниться на «St», автомобіль включить запалювання і через час, заданий функцією 10 в меню налаштувань, спробує запустити мотор. При вдалому запуску індикація знову зміниться: Отріс «димок» у вихлопної труби на дисплеї, почнеться відлік часу, що залишився до глушіння мотора. Наприклад, якщо функція 2 встановлена ​​в значення 3 (30 хвилин), то на дисплеї почнеться зворотний відлік від «г30» до «г00», після чого мотор буде заглушений. Якщо час прогріву встановлено на «нескінченність» (значення 4), то на дисплеї буде постійна індикація «Г99».

Оскільки настройка автозапуску «Starline А91» вимагає доступу до автомобіля, передбачена можливість при необхідності продовжити час прогріву дистанційно. Для цього, поки мотор працює, потрібно знову натиснути ті ж кнопки автозапуску. спочатку довго кнопку 1, а кнопку 3 після цього коротко. Таймер зворотного відліку скинеться на початкове значення і знову почне відлік від того інтервалу, що заданий в настройках. наприклад, якщо час прогріву встановлено на 10 хвилин, а на 9 хвилині ви виконаєте продовження часу прогріву, сумарно мотор пропрацює 19 хвилин.

Щоб заглушити мотор до моменту автоматичного відключення, натисніть кнопку 2 тривало, а потім кнопку 3 короткочасно.

Автозапуск по таймеру

Автозапуск по таймеру вмикається і вимикається в курсорних меню брелка за допомогою іконки, яка зображує обертається вентилятор. При цьому машина з МКПП повинна пройти «програмну нейтраль», так як після активації іконки автоматично станеться перший автозапуск, і від цього моменту почнуть відраховуватися інтервали, задані функцією 3 меню налаштувань.

Увага! При використанні періодичних автозапуску за таймером і температурі обов’язково переконайтеся, що функція 2 не встановлена ​​в значення 4!

Автозапуск по температурі

Автозапуск по температурі включається в курсорних меню іконкою «градусника». Ця функція доступна в тому випадку, якщо при установці сигналізації був підключений і датчик, що йде в комплекті, і цей датчик справний. Після активації режиму перший автозапуск відбудеться не менш ніж через 1 годину незалежно від температури двигуна.

Автозапуск Starline A91: настройка основних функцій

Хоча Starline A91 і застаріла за сучасними поняттями (відсутність гнучко настроюються каналів, підтримки CAN / LIN-шин, використання радіоканалу 433 МГц), «в строю» залишається ще дуже багато сигналізацій цієї моделі. І часто виникають питання про її налаштування: наприклад, як налаштувати автозапуск «Starline А91» за часом або задати автозапуск з брелка. Особливо, якщо машина куплена на вторинному ринку, а інструкція від встановленої на ній сигналізації давно втрачена.

Сигнализация с автозапуском. Starline старлайн с автозапуском.

Автозапуск по будильнику

Одноразовий автозапуск по будильнику неможливий, якщо активований також запуск по таймеру, і навпаки. Активним буде тільки один режим, заданий останнім. Тобто, наприклад, якщо у вас заданий автозапуск кожні 24 години, але ви додатково встановили будильник на якийсь час і включили автозапуск по будильнику, наступний автопрогрев «Starline А91» відбудеться саме під час, встановлене на будильнику, навіть якщо наступний запуск по таймером повинен бути раніше цього моменту.

Щоб використовувати автозапуск по будильнику, налаштуйте:

 • Нині на екрані брелка;
 • час будильника.

Обидві ці операції можна виконати одночасно, увійшовши в налаштування брелка. Тривало утримуйте кнопку 3, поки брелок НЕ відіграє спочатку довгий, потім. один короткий і два коротких сигналу. Індикація годин на екрані почне моргати, кнопки 1 і 2 будуть збільшувати і зменшувати значення. Далі натисканням кнопки 3 перейдіть до налаштування хвилин, потім аналогічно налаштуйте будильник.

Після настройки часу будильника чергове натискання кнопки 3 перемкне брелок в режим включення і виключення будильника (написи ON і OFF). Автозапуск по будильнику буде працювати тільки при установці в ON.

Потім увімкніть сам автозапуск по будильнику. Він, як і інші способи програмного автозапуску, активується через курсорних меню внизу екрану. Чи включається воно тривалим натисканням кнопки 3, але відпускати її потрібно після першого короткого сигналу. Потім короткими натисканнями кнопки 3 потрібно встановити курсор на потрібну іконку, включити її кнопкою 1 або відключити кнопкою 2. За автозапуск по будильнику відповідає іконка, що зображає будильник.