Як поміняти салонний фільтр на Chevrolet Cruze

Заміна салонного фільтра Chevrolet Cruze. Фото, інструкція як поміняти фільтр салону Cruze

Заміна салонного фільтра Chevrolet Cruze

Вам також може бути цікаво. Отже, ми відстебнув з правого боку бардачка обмежувачі. Витягуємо фільтруючий елемент, ретельно протираємо посадочне місце і розміщуємо новий фільтр.

Раніше він їздив на вітчизняній «чотирнадцятої», дуже беріг її, але потім все ж вирішив продати

На все про все, ця операція займе у вас не більше десяти хвилин і не зажадає ніяких спеціалізованих інструментів.

Причина. неефективна робота кондиційної системи авто.

При забрудненому відфільтровує елементі машина взимку не нагрівається, а влітку не остигає. Щоб усунути з’явилися неполадки, слід його змінити.

Проводимо заміну Для проведення регулярного огляду стану очисного елемента навчитеся отримувати фільтр. Процедура проста і виконується самостійно. Інструментарій Для заміни не потрібно будь-яких спеціальних навичок та інструментів. Знадобиться викрутка, а з матеріалів. новий фільтр салону і чиста ганчірка.

Фільтри різних брендів Існують різні типи виробів, що відрізняються формою і матеріалами. Фільтр салону являє собою пластиковий короб, в якому розташований фільтруючий елемент у вигляді спеціальної гофрованого паперу.

Вона складається з найтонших волокон. Молекули повітря вільно проникають крізь, а пил і бруд залишаються на волокнах.

Недолік. недовговічність, неможливість відновлення і багаторазового використання. Бардачок опускається ще нижче і так ми отримуємо доступ до кришки фільтра салону. Вже після цього прибираємо три засувки, знімаємо кришку і спостерігаємо салонний фільтр у всій своїй красі.

Витягуємо його звідти, на його місце встановлюємо новий, куплений водієм фільтр і починаємо збірку. На збірці загострювати свою увагу не будемо, тому як робиться це все в зворотній послідовності.

Как поменять фильтр салона на Шевролет Круз

Відзначимо, що протягом всієї роботи від нас не треба було якогось спеціального інструменту, вся робота була виконана однією викруткою. Результати заміни водій відчув моментально, потік повітря грубки став набагато більше, скла перестали потіти і в салоні стало легше дихати. Всього на роботу було витрачено рублів, але ж в автосервісі або ще гірше, у офіційного дилера, сам фільтр коштував би в кілька разів дорожче, та й саму роботу вони оцінюють дуже дорого, так що якщо машина не на гарантії, то до дилерів краще і не звертатися, а то від них поїдеш зі значно схудлим гаманцем.

Друг нашого автолюбителя теж їздить на Крузе, у нього через засмічення фільтра довелося потім промивати і чистити механічним способом всю систему кондиціонування. Робота по заміні фільтра не займе більше хвилин, а ціна гарного вугільного фільтруючого елемента буде в межах тис.

Допуски, оригінали та аналоги GM 13. артикул оригіналу.

До речі, оригінальний фільтр з конвеєра. НЕ вугільний, звичайний, але GM рекомендує встановлювати оригінальний вугільний з допуском від фірми і каталожними номером GM 13 Його виробляє компанія Delphi.

поміняти, салонний, фільтр, chevrolet, cruze

Замена салонного фильтра на CHEVROLET CRUZE

Також у продажу є вугільний неоригінальний фільтр з каталожними номером J приблизно за тією ж ціною. До того ж для роботи не буде потрібно інструменту, все виконується голими руками.

Алгоритм заміни повітряного фільтра салону такий: Салонний фільтр на Chevrolet Cruze встановлений у відсіку передньої панелі відразу за бардачком, тому для заміни будемо його розбирати.

Стрілкою позначено розташування салонного фільтра.

2290-4-25-05

Знімаємо вушко мікроліфта зі штифта на стінці речового ящика.

2290-4-25-01

Віджавши від стінки речового ящика лівий обмежувач відкривання.

Хвилинку.

Увімкніть файли cookie і перезавантажте сторінку.

Цей процес автоматичний. Ваш браузер найближчим часом перенаправить вас на запитаний контент.

2290-4-25-08

Виводимо з зачеплення фіксатор з лівої сторони кришки, натиснувши на нього.

Зрушуємо кришку, щоб фіксатори НЕ клацнули.

Виводимо з зачеплення фіксатор з правого боку кришки.

Chevrolet Cruze. заміна салонного фільтра. журнал За кермом

Фільтр повітря, що надходить через систему опалення, вентиляції та кондиціонування в салон автомобіля (салонний фільтр), відповідно до регламенту технічного обслуговування «Chevrolet Cruze» необхідно замінювати через 45 тис. Км пробігу або через два роки, в залежності від того, що настане раніше.

При експлуатації автомобіля в запиленій місцевості пробіг між замінами фільтра слід скоротити в 1,5-2 рази. Деформований або пошкоджений фільтр необхідно замінити.

Фільтр встановлений в корпусі вентилятора обігрівача за речовим ящиком панелі приладів.

періодичність заміни

В процесі експлуатації відбувається забивання салонного фільтра сміттям. В результаті цього пропускна здатність знижується, а якість очищення погіршується.

поміняти, салонний, фільтр, chevrolet, cruze

З цих причин виробник рекомендує міняти фільтруючий елемент кожні 50 тис. Км або один раз на два роки в залежності від того, що настане раніше. При цьому планове технічне обслуговування повинно супроводжуватися чищенням фільтру.

Слід враховувати, що існує ряд факторів, через які рекомендується скоротити інтервал очищення і заміни фільтруючого елемента:

 • автомобіль експлуатується переважно в межах міста з щільним потоком машин, що передбачає часте перебування в пробках;
 • навколишнє повітря забруднене дрібними піщаними частками або подібними сторонніми предметами;
 • в салон почали надходити неприємні запахи з навколишнього світу;
 • експлуатація автомобіля передбачає частий з’їзд з дорожнього полотна на ґрунтовку;
 • звичайний маршрут водія пролягає через промислову зону з шкідливими викидами;
 • в повітрі знаходиться багато забруднювачів рослинного походження, наприклад, тополиний пух або пилок амброзії.

Економити на заміну салонного фільтра не варто, так як від нього на пряму залежить здоров’я і комфорт водія і пасажирів.

причини

Фільтр салону в автомобілі призначений очищати вступник повітря від:

 • пилу;
 • частинок бруду;
 • неприємних запахів;
 • диму;
 • кіптяви.

Протягом експлуатації повітряний фільтр забруднюється, падає його пропускна здатність, що негативно позначається на роботі опалювальної системи і комфорті всередині автомобіля. Від ступеня чистоти повітря, що поступає залежить мікроклімат в салоні, що позначається на здоров’я водія та пасажирів.

За рекомендаціями виробника салонний фільтр в Chevrolet Cruze змінюється через 15-20 тис. Км пробігу або раз на рік. Але не тільки кілометраж причина для заміни фільтруючого матеріалу. Велике значення мають умови, в яких експлуатується машина. Якщо здійснювати поїздки по твердій поверхні далеко від мегаполісу в сільській місцевості, то фільтр можна змінювати рідше. У містах, де повітря забруднене вихлопними газами, пилом, смогом, заміна проводиться частіше.

Визначається необхідність заміни після візуального огляду старого елемента або по запаху, який з’являється в салоні при включенні грубки. Якщо забруднений фільтр, запотівають вікна. Причина. неефективна робота кондиційної системи авто. У забрудненому елементі накопичується конденсат через якого присутній затхлий запах. При забрудненому відфільтровує елементі машина взимку не нагрівається, а влітку не остигає. Щоб усунути з’явилися неполадки, слід його змінити.

Процес заміни салонного фільтра

Заміна салонного фільтра. стандартна процедура при плановому проходженні ТО. При цьому робота не складає великих труднощів і з нею зможе впоратися водій самостійно. Для цього необхідно підготувати інструменти:

 • стандартна викрутка;
 • чиста ганчір’я;
 • новий салонний фільтр.

Для того щоб визначитися яку деталь необхідно закуповувати, слід заглянути в технічну документацію транспортного засобу. У продажу існують різні типи СФ, які відрізняються за формою і матеріалом виготовлення.

Фільтруючий пристрій в салоні автомобіля Chevrolet Cruze являє собою пластиковий короб, в якому розташований сам фільтруючий елемент. СФ може бути виготовлений з матеріалу. Такі деталі є найбільш довговічними.

Паперові СФ є найбільш популярними завдяки своїй дешевизні і простоті в установці. Однак такі СФ не стійкі до Ваге. При попаданні води деталь деформується і перестає пропускати повітря.

За формою вироби можуть бути панельними і круглими. Для уточнення потрібних габаритів слід заглянути в технічну документацію на авто.

Порядок заміни салонного фільтра в автомобілі Chevrolet Cruze:

 • Спочатку необхідно звільнити бардачок від всіх непотрібних речей;
 • З боків бардачка розташовані спеціальні обмежувальні засувки, які необхідно відстебнути і потягнути на себе;
 • Далі слід опустити бардачок якнайнижче, для більш зручного доступу до фільтруючому пристрою;
 • Зняти защіткі короба СФ за допомогою викрутки;
 • Витягти старий елемент;
 • Ретельно протерти короб від бруду і пилу;
 • Вставити новий СФ і зафіксувати механізм в зворотному порядку.

Як влаштований салонний фільтр?

При їзді на великій швидкості, спільно з повітрям в салон автомобіля може потрапити велика кількість бруду, пилу, вихлопу. Бар’єром в цьому випадку служить спеціальна деталь, прихована від сторонніх очей. салонний фільтр. Це пристрій, що знаходиться під бардачком, здатне очищати атмосферне О2 на 99,6%!

Салонний фільтр являє собою панельну деталь, яка оббита гафрірованним матеріалом. У деяких СФ використовується пластмаса або картон. Проходячи через стиснуту поверхню, вся грязь осідає на матеріалі.

З плином часу СФ засмічується і його пропускна здатність зменшується вдвічі. На поверхні осідають мікроби, які утворюють цвіль і грибок. Дихати таким повітрям вкрай шкідливо, тому салонний фільтр потрібно міняти.

За регламентом виробників транспортних засобів Chevrolet Cruze, заміна салонного фільтра потрібно через кожні 15-20 тис км пробігу або 1 раз на рік. Однак не тільки пройдений кілометраж є причиною для зміни фільтруючого пристрою. Велике значення також мають умови, в яких експлуатується автомобіль. Якщо машина найчастіше використовується в сільській місцевості, деталь необхідно змінювати кожні 8 тис км пробігу.

Визначити необхідність заміни СФ можна за зовнішнім виглядом деталі. Якщо СФ забруднений, часто запотівають вікна, а система кондиціонування перестає працювати належним чином. Як наслідок, в салоні з’являється неприємний запах.

Ознаки необхідності заміни СФ в автомобілі Chevrolet Cruze:

 • неприємний запах в салоні;
 • погане кондиціонування;
 • мінімальний пропуск повітря навіть на максимальній потужності печі / кондиціонера.

Міняємо салонний фільтр своїми руками

Процес заміни салонного фільтра дуже простий, але офіціали можуть взяти тільки за роботу не менше 300-400 рублів. До того ж для роботи не буде потрібно інструменту, все виконується голими руками. Алгоритм заміни повітряного фільтра салону такий:

Стрілкою позначено розташування салонного фільтра.

Тягнемо акуратно вниз і бачимо салонний фільтр.

Який салонний фільтр і коли міняти на Chevrolet Cruze

Для частої заміни повітряного фільтра салону є кілька причин. по-перше, він сильно впливає на продуктивність обігрівача, а по-друге, чисте повітря в салоні це наше здоров’я і добре самопочуття, та й вікна ніколи не будуть пітніти.

Робота по заміні фільтра не займе більше 10-15 хвилин, а

Хвилинку.

Увімкніть файли cookie і перезавантажте сторінку.

Цей процес автоматичний. Ваш браузер найближчим часом перенаправить вас на запитаний контент.

Як зняти салонний фільтр на Chevrolet Cruze

2290-4-25-04

Аналогічно знімаємо правий обмежувач відкриття речового ящика.

2290-4-25-05

Знімаємо вушко мікроліфта зі штифта на стінці речового ящика.

вибір фільтра

Багато автолюбителів сперечаються, який фільтр салону краще. запорошений або вугільний? Більшість експертів і автолюбителів сходять до думки, що вугільний фільтруючий елемент набагато краще фільтрує повітря, що надходить в салон автомобіля. Але, такий елемент, що фільтрує стоїть на порядок дорожче, тому автомобіліст сам вирішує, який варіант йому більше підходить.

Покрокова заміна салонного фільтра Chevrolet Cruze

Далі відкриваємо два кріплення і відводимо бардачок вниз. (На відео добре видно як це зробити)

3.Откриваем кришку повітряного фільтра.

Я зазначив стрілкою де знаходитися засувка.

Дістаємо відпрацьований фільтр.

Встановлюємо новий салонний фільтр.

Закріплюємо бардачок і закриваємо його. (На відео добре показаний цей момент)

.

Причини порушення регламенту

Будь-творець транспорту, особливо іномарок, створює його з урахуванням дорожніх покриттів, сподіваючись на їх привілейоване становище, визначаючи час, коли міняти запчастини. Водіям краще не послухати цю раду, замінивши салонний фільтр «Chevrolet- Cruze» набагато раніше. Фахівці автосервісів для подібного рішення називають цілий ряд причин:

 • «Сталевий кінь» за умови експлуатації в міських умовах, особливо в мегаполісах, стикається з вимушеними тривалими простоями в пробках.
 • Рух в мегаполісах щільне, тому бруду більше. Постійна пил, дрібні піщинки, бруд від дорожніх покриттів. дещиця, з чим постійно повинен працювати салонний фільтр «Chevrolet- Cruze», виконуючи функції.
 • Навколишній брудне повітря проникає в салон, починають відчуватися неприємні запахи, і знову підвищене навантаження на елемент.
 • Виникає вона в разі частих з’їздів авто на грунт.
 • У весняний період цвітіння дерев повітря наповнюється пухом, пилком, а пізніше летять насінням. Салонний фільтр «Chevrolet- Cruze» зобов’язаний впоратися ще й з цим «ворогом».

Чи доречна економія на такому важливому пристосуванні? Негативна відповідь дають всі експерти в галузі автомобілебудування, радячи поміняти його на оригінальний варіант, що не вугільного типу виробництва Delphi. Бюджетні моделі обійдуться приблизно в 300 рублів. Чи не кожен новачок знає, де знаходиться салонний фільтр на «Chevrolet– Cruze», тому в перший раз варто придивитися до ремонту в професійному сервісі, щоб в подальшому міняти самому. У серйозних центрах водіям дозволяють спостерігати за процесом, та й не пропускають момент давати слушні рекомендації.

Як поміняти фільтр салону Chevrolet Cruze?

Для якісної роботи грубки і комфортного мікроклімату в салоні автомобіля важливо стежити за станом повітряного фільтра і при необхідності своєчасно його міняти. Заміна салонного фільтра Chevrolet Cruze являє нескладну процедуру, яку виконає будь-який автолюбитель.

Фільтр салону в автомобілі призначений очищати вступник повітря від:

Протягом експлуатації повітряний фільтр забруднюється, падає його пропускна здатність, що негативно позначається на роботі опалювальної системи і комфорті всередині автомобіля. Від ступеня чистоти повітря, що поступає залежить мікроклімат в салоні, що позначається на здоров’я водія та пасажирів.

За рекомендаціями виробника салонний фільтр в Chevrolet Cruze змінюється через 15-20 тис. Км пробігу або раз на рік. Але не тільки кілометраж причина для заміни фільтруючого матеріалу. Велике значення мають умови, в яких експлуатується машина. Якщо здійснювати поїздки по твердій поверхні далеко від мегаполісу в сільській місцевості, то фільтр можна змінювати рідше. У містах, де повітря забруднене вихлопними газами, пилом, смогом, заміна проводиться частіше.

Порівняння нового і старого фільтра

Визначається необхідність заміни після візуального огляду старого елемента або по запаху, який з’являється в салоні при включенні грубки. Якщо забруднений фільтр, запотівають вікна. Причина. неефективна робота кондиційної системи авто. У забрудненому елементі накопичується конденсат через якого присутній затхлий запах. При забрудненому відфільтровує елементі машина взимку не нагрівається, а влітку не остигає. Щоб усунути з’явилися неполадки, слід його змінити.

Правила вибору нового салонного фільтра

Для Chevrolet Cruze використовуються паперові або вугільні фільтри. Перший більш дешевий. Він здатний затримувати пил, але пропускає гази і запахи. Вугільний здатний очищати повітря в салоні від пилу, сміття, відпрацьованих газів і неприємних запахів, однак вартість у нього більш висока.

Виробник рекомендує при заміні рекомендує використовувати оригінальні фільтри:

У них існують аналоги: CUK2440 (MANN FILTE), 1987432413 (Bosch), LAK182 (MAHLE) або аналогічні.

Покрокова інструкція по заміні

Щоб поміняти салонний фільтр, потрібно виконати такі дії:

 • Необхідно прибрати з бардачка все що лежать там речі. Інакше вони будуть заважати при проведенні процедури.
 • З правого і лівого боків у ящика рукавички є засувки. Їх необхідно відсунути. Для цього кожну з них треба потягнути від себе і трохи всередину. В результаті цієї дії вони візьмуть положення, перпендикулярне бічних стінок.
 • Справа до бардачку приєднаний обмежувач, який потрібно від’єднати.
 • Тепер бардачок можна опустити вниз, і він не буде заважати заміні фільтра.
 • Попереду видно кришка фільтра, розташованого горизонтально. З боків її утримують кріплення. У деяких випадках для цього застосовуються засувки, в інших. саморізи. У першому випадку їх відгинають викруткою, у другому. відкручують.
 • Потрібно від’єднати ще одну засувку, розташовану в середині верхньої сторони кришки. Її для цього достатньо трохи відігнути вгору. Після цього кришку знімають і відкладають в сторону.
 • Тепер можна побачити фільтр. Зазвичай поруч з ним можна бачити пил і бруд. Рекомендується пропилососити це місце.
 • Тепер можна дістати фільтруючий елемент. Після цього рекомендується прибрати утворився там сміття. Для цього зручно використовувати пилосос або вологу ганчірку.
 • Тепер потрібно поставити новий фільтр. Треба при цьому дивитися, куди вказує стрілка на ньому. Правильним буде таке становище, коли вона спрямована вниз.
 • Потрібно поставити кришку на місце і закріпити її.
 • Вставляють бічні засувки. При цьому їх рухають вперед і вбік. Ставлять на місце тримач.
 • Раніше вивантажені з бардачка речі кладуть назад.
 • Ящик для рукавичок засовують на місце.

На цьому процедура закінчується. Заміну можна зробити всього за 5-10 хвилин. При цьому не потрібно використовувати будь-які спеціальні інструменти.

Не рекомендується використовувати був у вжитку елемент. Справа в тому, що очистити його повністю від пилу практично неможливо. Тому після очищення він не зможе повноцінно виконувати свої функції.

оригінал

оригінальний каталожний номер пильного фільтра салону виробництва General Motors. Середня

оригінальний каталожний номер вугільного фільтруючого елемента салону виробництва General Motors. середньоринкова

Артикул і вартість оригінального салонного фільтра Chevrolet Cruze і його аналогів

В автомобілі Chevrolet Cruze застосовується два види салонних фільтрів:

 • звичайний, артикул якого 13271190, а;
 • вугільний, Артикульний номер якого 13271191, а;

Виробник рекомендує використовувати тільки оригінальний виріб. Досвідчені автовласники стверджують, що існує ряд аналогів від сторонніх виробників, які за якістю не поступаються фірмовому фільтруючому елементу. Нижче в таблиці наведені найкращі неоригінальні салонні фільтри.

Фірма проізводітельАртікульний номерСтоімость, рубль
MANN FILTER CUK2440 300-400
Bosch 1987432413 400-700
MAHLE LAK182 350-450
TSN 97765 380-590
Nipparts N1340913 390-400
Denckermann M110660 200. 220
JC Premium B40017PR 220-250
GoodWill AG 199 CF 260-280
Maxgear 26-0604 300-400
BSG BSG65145013 400-450
SCT SA 1200 420-590
Stellox 71-10205-SX 300-480
JS Asakashi AC9205 480-520
Purflux AH286 380-420
Denckermann M110660K 410-450
Kamoka F412101 440-500

Салонний фільтр на Chevrolet Cruze

Салонний фільтр очищає забирається поза салону повітря від сторонніх часток, запахів і інших шкідливих домішок.

Наявність фільтруючого елемента в Chevrolet Cruze значно підвищує комфорт перебування водія і пасажирів всередині машини.

Для того, щоб салонний фільтр якісно виконував покладені на нього функції, необхідно проводити його заміну до того як він вичерпав свій ресурс.

При цьому важливо використовувати виріб з корпусом повністю підходить під посадочне місце.

Також в процесі експлуатації може знадобитися періодичне чищення від крупного сміття, наприклад, опалого листя.

Розташування салонного фільтра в Chevrolet Cruze

В автомобілі Chevrolet Cruze з двигунами на 1.6 і 1.8 літрів салонний фільтр знаходиться в салоні з боку пасажирського сидіння. Він стоїть за бардачком, тому його побачити можна тільки демонтувавши бардачок. Більш детально розташування фільтра відображено на малюнку нижче.

періодичність заміни

В процесі експлуатації відбувається забивання салонного фільтра сміттям. В результаті цього пропускна здатність знижується, а якість очищення погіршується.

поміняти, салонний, фільтр, chevrolet, cruze

З цих причин виробник рекомендує міняти фільтруючий елемент кожні 50 тис. Км або один раз на два роки в залежності від того, що настане раніше. При цьому планове технічне обслуговування повинно супроводжуватися чищенням фільтру.

Слід враховувати, що існує ряд факторів, через які рекомендується скоротити інтервал очищення і заміни фільтруючого елемента:

 • автомобіль експлуатується переважно в межах міста з щільним потоком машин, що передбачає часте перебування в пробках;
 • навколишнє повітря забруднене дрібними піщаними частками або подібними сторонніми предметами;
 • в салон почали надходити неприємні запахи з навколишнього світу;
 • експлуатація автомобіля передбачає частий з’їзд з дорожнього полотна на ґрунтовку;
 • звичайний маршрут водія пролягає через промислову зону з шкідливими викидами;
 • в повітрі знаходиться багато забруднювачів рослинного походження, наприклад, тополиний пух або пилок амброзії.

Економити на заміну салонного фільтра не варто, так як від нього на пряму залежить здоров’я і комфорт водія і пасажирів.

Заміна салонного фільтра

Заміна салонного фільтра не складний процес, який можна виконати своїми руками. Для того щоб установку нового фільтруючого елемента виконати самостійно, необхідно дотримуватися інструкції нижче.

 • відкрити бардачок.
 • Знайти фіксатор обмежувача відкриття бардачка.
 • Рухом зліва на право зняти бардачок.
 • Оглянути кришку корпусу фільтра.
 • Звільнити фіксатори з обох сторін.
 • Якщо проводитися планове ТО і не планується заміна фільтруючого елемента, то після продувки стисненим повітрям, можлива установка фільтра на місце.
 • Очистити посадочне місце від пилу.
 • Встановити фільтруючий елемент стрілкою вниз.
 • Провести збірку в зворотному порядку.