Заміна кермового колеса на ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112

Ласкаво просимо! Рульове колесо – воно одягається на кермовий вал і завдяки ньому здійснюється поворот коліс у той бік, в який Вам потрібно, але багато авто любителів не знають усю важливу складову кермового колеса, по-перше від його вибору, залежить дуже сильно Ваша безпека, один час було модно ставити спортивні керма на автомобіль, але безпеки в них немає ніякої, при лобовому зіткненні, навіть не сильному, люди ударялися головою об кермо, у зв’язку з чим отримували струс мозку і подібні до цього травми, а все через те, що спортивне кермо складається в основному з металевих частинок які ніяким матеріалом не закриті, по-друге від керма залежить дуже сильно ваше водіння, взяти наприклад тоненькі керма (Такі на ВАЗ 2101 ставилися), він досить красивий але не дуже практичний і взяти кермо від ВАЗ 2114 наприклад, їм набагато зручніше буде керувати і він не буде вилітати з рук при різкому повороті, тому до вибору кермового колеса підходить дуже серйозно і всі ці нюанси які ми вказали трохи вище, при покупці враховуйте.

Примітка! Щоб здійснити заміну рульового колеса, Вам знадобиться: Крейда або маркер який стерти потім легко можна буде з панелі, а так само подовжувач знадобиться, на нього накидні головки, викрутка з плоским і хрестоподібним лезом і помічник, крім цих інструментів, може ще знадобиться виколотка з м’якого. металу, та й молоток!

Коли потрібно міняти кермо? Рульове колесо дуже рідко змінюють, тільки в наступних випадках його торкаються: Перше – кермо не зручне. Друге.заміна здійснюється з метою безпеки, наприклад до цього стояло спортивне кермо і його заміна проводиться на рідний або на який-небудь інший, травма-безпечний.

Але є ще один випадок, при якому рульове колесо потрібно якнайшвидше змінити на нове, а саме, кермо ламається або лопається в якомусь місці, це трапляється вкрай рідко, але не дивуйтеся, таке дійсно буває, при зламаному кермі взагалі не рекомендуємо експлуатувати автомобіль. або ж експлуатуйте, але тільки дуже акуратно, але при повороті в будь-яку сторону, кермо в тому місці де він лопнув, буде давати про себе знати, так як при повороті на нього йде велике навантаження.

Як замінити кермо на ВАЗ 2110-ВАЗ 2112?

Примітка! Перед початком роботи, поставте колеса щоб вони чітко стояли прямо, це робиться для того, щоб кермо правильно встановилося, якщо Ви бажаєте його встановити так само як і раніше (наприклад він рівно стояв), то в тому випадку, коли захисну накладку зніміть (див. пункт 1 нижче) за допомогою маркера, зробіть дві мітки, одну на панель приладів нанесіть, а іншу на кермо (Якщо кермо буде новий встановлюватися, то зі старого, мітку на новий, на те ж місце перенесіть)!

Зняття: 1) Спершу зробіть так, щоб у бортову мережу струм не йшов, робиться це дуже легко, береться гайковий ключ і послаблюється клема мінус і скидається потім з акумулятора, як тільки операція буде завершена, зніміть кожух кермової колонки (див. статтю: « Заміна кожуха на ВАЗ 2109», вони всі однаково знімаються) і потім приступайте до зняття захисної накладки, для цього підчепіть плоску центральну частину рульового колеса за допомогою викрутки (див. фото нижче) і викрутіть пару гвинтів хрестоподібною викруткою, які кріплять захисну накладку і зніміть її з керма, як це на маленькому фото показано.

2) Тепер спец. головка потрібна буде і вороток щоб головку цю одягнути або подовжувач, за допомогою головки відверніть центральну гайку кріплення рульового колеса, але тільки не повністю вивертайте її, зробіть так, щоб гайка прямо на останній різьблення сидіти залишилася, потім узявши рульове колесо з його задньої частини руками. потягніть на себе і ривками зірвіть його зі свого посадкового місця, будьте обережні з гайкою, тому що якщо Ви викрутите її дуже сильно, вона може злетіти і травмувати Вас.

Примітка! Якщо гайка буде вивернута правильно, то кермо зі свого посадкового місця має тільки зірватися, потім ця гайка відвертається повністю і кермо акуратно разом з гайкою, знімається з кермового валу автомобіля.!

3) Але не у всіх випадках вдається зісмикнути рульове колесо, іноді воно так сильно сидить, що навіть удвох його не рушити з рульового валу, якщо і у Вас так трапилося, то візьміть молоток і вибивання з м’якого металу, а також вдайтеся до допомоги помічника, удвох виконувати цю роботу набагато зручніше, ваші дії та дії помічника: Прикладаєте виколотку до кермового валу і починаєте по ній бити молотком, а друга людина в цей час повинна буде тягнути на себе кермо, можна різко посмикувати його на себе, він повинен зірватиметься такими діями з кермового валу.

Примітка! У рульового колеса в задній частині є контактне кільце звукового сигналу, а так само штифт вимкнення повороту, якщо на придбаному Вами рульовому колесі цього кільця немає або взагалі підстави відсутня, то в такому випадку все це перенесіть, контактне кільце кріпиться за допомогою трьох гвинтів (див. фото 1), відвернувши які його зняти буде можливо (див. фото 2), потім з основи вийняти штифт повороту буде потрібно або просто стежте за тим щоб він не загубився, якщо Вам тільки кільце потрібно, штифт йде з пружиною (див. фото 3) і на завершення візьміться за основу та від’єднайте його від рульового колеса, попередньо від’єднавши при цьому колодку дротів від виведення (див. фото 4)!

READ  Ford Focus 1 заміна радіатора печі

Установка: Встановлюється рульове колесо у зворотному порядку зняття, під час встановлення найчастіше трапляється проблема з гайкою кріплення рульового колеса, вона просто падати може, щоб такого не відбувалося і гайка в голівці сиділа гарненько, візьміть провід і оголить його, а металевою частиною, зафіксуйте гайку від падіння, як це на фото нижче показано, після установки керма, переконайтеся, що немає ніяких люфтів у зад і в перед і переконайтеся, що він сидить добре.

Примітка! Щоб жилки дроту, які Ви вставите в головку, не впали, використовуйте їх тільки для того, щоб головку одягнути на гайку, після чого потягнувши за провід, вийміть жилки з головки і закрутіть гайку до упору.!

Додатковий відео-ролик: Вивчіть ролик інструкцію щодо заміни рульового колеса на десятому сімействі, який розміщений нижче, він Вам буде дуже корисним і в ньому вказано пару важливих порад, які в статті ми не торкнулися.

Знімаємо кермо на ВАЗ 2110 своїми руками. покрокова інструкція

Насамперед необхідно зняти декоративну накладку з написом «LADA», під якою заховані шурупи кріплення кришки сигналу. Робити це краще за допомогою чогось плоского, наприклад, маленької плоскої викрутки.

Далі беремо хрестоподібну викрутку і відкручуємо кришку сигналу керма.

Їдемо далі. Кришку зняли, тепер у нас є доступ до гайки кріплення рульового колеса, яку необхідно відкрутити, використовуючи комір і голівку на «24». Перед початком відкручування поверніть кермо вправо до моменту блокування керма, це спростить відкручування гайки.

Після того, як гайка відкручена, можна приступати до демонтажу рульового колеса ВАЗ 2110. Перед тим як зняти кермо, необхідно вирівняти його положення точно по центру. Для цього виставляємо кермо рівно і, орієнтуючись на заводську мітку, робимо свою мітку на кожусі кермової колонки, це спростить наступне встановлення керма.

Вимкніть проводок живлення сигналу і можете сміливо знімати кермо.

Беремося за кермо двома руками та знімаємо його зі шліців. Іноді кермо сидить дуже щільно, тому для його зняття доводиться докладати чимало зусиль. Щоб прискорити процес зняття, завдаємо легких ударів по краях кермового колеса, одночасно намагаючись тягнути кермо на себе. Простіше кажучи, збиваємо кермо у напрямку «на себе».

Кермо ВАЗ 2110 знято. Виконуємо необхідні роботи та виконуємо складання у зворотному порядку.

На цьому у мене все, дякую за увагу та за те, що відвідали ВАЗ Ремонт. До нових зустрічей, бережіть себе та свій ВАЗ. поки що.

Заміна кермового колеса на ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112

Ласкаво просимо! Рульове колесо. воно одягається на кермовий вал і завдяки ньому здійснюється поворот коліс в той бік, в який Вам потрібно, але багато авто любителів не знаю всю важливу складову кермового колеса, по-перше від його вибору, залежить дуже сильно Ваша безпека, один час було модно ставити спортивні керма на автомобіль, але безпеки в них немає ніякої, при лобовому зіткненні, навіть не сильному, люди ударялися головою об кермо, у зв’язку з чим отримували струс мозку і подібні до цього травми, а все через те, що спортивне кермо складається в основному з металевих частинок які ніяким матеріалом не закриті, по-друге від керма залежить дуже сильно ваше водіння, взяти наприклад тоненькі керма (Такі на ВАЗ 2101 ставилися), він досить красивий але не дуже практичний і взяти кермо від ВАЗ 2114 наприклад, їм набагато зручніше буде керувати і він не буде вилітати з рук при різкому повороті, тому до вибору кермового колеса підходить дуже серйозно і всі ці нюанси які ми вказали трохи вище, при покупці враховуйте.

Примітка! Щоб здійснити заміну рульового колеса, Вам знадобиться: Крейда або маркер який стерти потім легко можна буде з панелі, а так само подовжувач знадобиться, на нього накидні головки, викрутка з плоским і хрестоподібним лезом і помічник, крім цих інструментів, може ще знадобиться виколотка з м’якого. металу, та й молоток!

Коли потрібно міняти кермо? Кермо дуже рідко змінюють, тільки в наступних випадках його зачіпають: Перше. кермо не зручний. Друге.заміна здійснюється з метою безпеки, наприклад до цього стояло спортивне кермо і його заміна проводиться на рідний або на який-небудь інший, травма-безпечний.

кермо, 2110

Але є ще один випадок, при якому рульове колесо потрібно якнайшвидше змінити на нове, а саме, кермо ламається або лопається в якомусь місці, це трапляється вкрай рідко, але не дивуйтеся, таке дійсно буває, при зламаному кермі взагалі не рекомендуємо експлуатувати автомобіль. або ж експлуатуйте, але тільки дуже акуратно, але при повороті в будь-яку сторону, кермо в тому місці де він лопнув, буде давати про себе знати, так як при повороті на нього йде велике навантаження.

Що вибрати?

Виходячи з представленого асортименту рульових коліс, придатних для ВАЗ 2110, можна зробити певні висновки щодо переваг та недоліків різних варіантів.

Пропонуємо ознайомитися з ними у таблиці.

Що саме з цього оберіть саме ви. вирішуйте самі. Рульове колесо відіграє значну роль у забезпеченні комфорту та безпеки. тому слід вибирати продукт високої якості, яким ви зможете зручно керувати рухом власного автомобіля.

Зворотне складання

Якщо ви підібрали підходящий під ваш ВАЗ 2110 новий кермовий елемент, проблем зі зворотним складанням виникнути не повинно.

При цьому дуже важливо повернути кільце перемикача поворотних сигналів таким чином, щоб на маточині колеса штифт увійшов у паз кільця. Це кільце повертатиме поворотні покажчики у вихідне положення, коли автомобіль виходить з віражу, повороту.

В іншому просто дотримуйтесь інструкцій демонтажу, працюючи у зворотній послідовності. Це дозволить без зайвих проблем встановити новий елемент, який ви обрали для себе. Якщо бути точніше, то для свого автомобіля.

READ  Заміна рідини ГУР Ford Focus 2 рестайлінг

Причини заміни

Причин захотіти замінити кермо більш ніж достатньо. Але у кожного вони свої:

 • Старе кермо зносилося;
 • Поточний обід відповідає вимогам водія;
 • Водій некомфортно почувається із заводським кермовим колесом;
 • Агрегат отримав механічні ушкодження;
 • Проводиться тюнінг, доробка салону і всього авто та ін.

Водії можуть назвати ще безліч причин, через які на зміну старому керму вони хочуть отримати новий.

Варіант для тюнінгу

Демонтаж та заміна

З причинами та доступними варіантами керма для «десятки» ми вже визначилися. Тому настав час позбутися старого пристрою і встановити на його місце нове кермо.

 • Вимкніть мінусову клему від акумулятора. Так ви зможете уникнути можливого короткого замикання у проводці керма.
 • Перевірте, чи рівно стоять ваші колеса. Поставте максимально рівно, щоб спростити собі процес зворотного складання.
 • Відкрутіть сім кріпильних елементів, які утримують кожух кермової колонки, після чого зніміть нижній кожух підрульовий.
 • Розблокуйте важіль регулювання положення колонки.
 • Опустіть колонку вниз.
 • Рухаючи її поступово вгору, зніміть верхній кожух.
 • На кермі розташована декоративна накладка. Її потрібно підчепити плоскою викруткою.
 • Вам відкриються два елементи кріплення, які утримують сигнальну кнопку.
 • Викрутіть їх та зніміть кнопку.
 • За допомогою торцевого ключа або головки знімайте гайку з рульового колеса. Не викручуйте її до кінця, що дозволить безпечно зняти елемент. Слід нагадати, що тут розташовується жорстка посадка через квалітети, що сполучаються. Якщо повністю демонтувати кріплення, ви ризикуєте сильно пошкодити себе або сам автомобіль рульовим колесом, що знімається.
 • Перед тим як зняти кермо, обов’язково нанесіть відповідні мітки. Вам потрібно позначити розташування керма щодо валу та вимикача поворотних сигналів.
 • Тепер нанесіть кілька акуратних, але щільних ударів долонею по керму у напрямку від панелі приладів.
 • Після цього пристрій зможе вийти зі шліців.
 • Далі відкручуємо кріпильну гайку.

Через які причини доводиться демонтувати кермо

Провести демонтаж керма автолюбителя можуть викликати такі причини:

 • поломка в автомобільній системі, яка контролює подачу звукового сигналу;
 • збільшений люфт керма;
 • бажання модернізувати стандартний, заводський механізм.

Власник може з інших причин зняти автомобільне кермо, але незважаючи на причину демонтажу, проводити цей процес важливо поетапно і з урахуванням рекомендацій професіоналів.

Покрокова інструкція

Щоб не пошкодити цілісність кермового колеса ВАЗ-2110, включаючи модифікацію “Богдан”, слід здійснювати демонтаж поетапно:

 • Насамперед необхідно знеструмити автомобіль, щоб не допустити короткого замикання. Для цього потрібно від’єднати «мінусову» клему від акумулятора, проводячи цей захід не поспішаючи і акуратно.
 • Повертаємо кермо доти, доки він не займе середнє положення щодо коліс машини.
 • За допомогою ключів відповідного розміру відкручуються фіксуючі елементи у кількості 7 штук, які утримують захисну кришку керма.
 • Вимикається від живлення важіль, що відповідає за блокування управління, опускається колонка і знімається верхня частина захисного кожуха.
 • За допомогою викрутки, яку потрібно акуратно ввести під верхню частину декоративної накладки керма, її видаляють, відгвинчують два фіксатори. Останні кріплять кнопку подає звуковий сигнал. Відгвинчену кнопку акуратно виймають із гнізда.
 • За допомогою торцевої головки відповідного розміру необхідно акуратно відкрутити фіксатор керма, перед початком процесу зафіксувавши за допомогою мітки правильне розташування кермового колеса. Не зайвим буде відзначити правильне положення поворотних покажчиків. Виробляти демонтаж керма важливо з граничною обережністю, враховуючи при роботі, що деталь може завдати травми, оскільки посадка елемента досить жорстка.

Щоб уникнути травматизму, фахівці рекомендують не відкручувати до кінця фіксуючу гайку, а дочекатися, поки колесо зійде з основного валу, і після цього повністю зняти фіксуюче кріплення.

Як правильно знімається кермо у ВАЗ-2110

Незважаючи на те, що практично кожне рульове колесо, установкою якого займався виробник. це досить якісний механізм, все ж таки за певних обставин його доводиться демонтувати. Провести процедуру видалення елемента можна і самостійно, якщо автовласник матиме навички ремонту машин. Але перед тим, як розпочати демонтаж, потрібно ознайомитися з правилами, які допоможуть з’ясувати, як зняти кермо на ВАЗ-2110, щоб не пошкодити цілісність колеса.

Що ще варто знати

Щоб спростити процес зняття керма, особливо якщо елемент тривалий час не вдається зняти з постійного місця, можна вдарити область, щоб тиск припадав на край рульового колеса. Найкраще при виконанні цієї роботи використовувати сили помічника, який стане витягувати деталь, в той час поки автовласник злегка постукуватиме по ній.

Після того, як причину поломки усунуто, збирати рульове колесо потрібно у зворотному порядку. Перед складання конструкції перемикач слід повернути таким чином, щоб штифт маточини зачепився зі сполучним пазом. Правильно повернене колесо допоможе в автоматичному режимі повернути перемикач у правильне положення, тим самим спростивши монтаж усієї конструкції.

Надана інформація, як ми сподіваємося, допоможе спростити як зняття, так і збирання керма на ВАЗ-2110, щоб автовласник зміг самостійно зробити всю роботу. А якщо в процесі все ж таки виникнуть труднощі, то можна подивитися додатково відео з інструкцією.

Як зняти кермо на ВАЗ 2110 своїми руками. покрокова інструкція

Добрий день. Сьогодні в рубриці Ремонт ВАЗ 2110 я розповім, як зняти кермо на “десятці”. Покроковий фотозвіт дозволить вам виконати заміну керма в домашніх умовах, не вдаючись до послуг СТО.

Для початку кілька слів про те, навіщо знімати кермо на ВАЗ 2110? Причини можуть бути різні, наприклад: перетяжка керма, ремонт або повна його заміна через несправність або непрезентабельний зовнішній вигляд. Зняти кермо на “десятці” не складно, для цього достатньо мати викрутку, голівку на “24”, а також кілька хвилин вільного часу.

Знімаємо кермо на ВАЗ 2110 своїми руками. покрокова інструкція

Насамперед необхідно зняти декоративну накладку з написом “LADA”, під якою заховані шурупи кріплення кришки сигналу. Робити це краще за допомогою чогось плоского, наприклад, маленької плоскої викрутки.

Далі беремо хрестоподібну викрутку і відкручуємо кришку сигналу керма.

Їдемо далі. Кришку зняли, тепер у нас є доступ до гайки кріплення рульового колеса, яку необхідно відкрутити, використовуючи комір і головку на “24”. Перед початком відкручування поверніть кермо вправо до моменту блокування керма, це спростить відкручування гайки.

READ  Як зняти задні сидіння ВАЗ 2110

Після того, як гайка відкручена, можна приступати до демонтажу рульового колеса ВАЗ 2110. Перед тим як зняти кермо, необхідно вирівняти його положення точно по центру. Для цього виставляємо кермо рівно і, орієнтуючись на заводську мітку, робимо свою мітку на кожусі кермової колонки, це спростить наступне встановлення керма.

Вимкніть проводок живлення сигналу і можете сміливо знімати кермо.

Беремося за кермо двома руками та знімаємо його зі шліців. Іноді кермо сидить дуже щільно, тому для його зняття доводиться докладати чимало зусиль. Щоб прискорити процес зняття, завдаємо легких ударів по краях кермового колеса, одночасно намагаючись тягнути кермо на себе. Простіше кажучи, збиваємо кермо у напрямку “на себе”.

Кермо ВАЗ 2110 знято. Виконуємо необхідні роботи та виконуємо складання у зворотному порядку.

На цьому у мене все, дякую за увагу та за те, що відвідали ВАЗ Ремонт. До нових зустрічей, бережіть себе та свій ВАЗ. поки що.

Як зняти кермо

Незважаючи на логічність і безперечність твердження про те, що кермо, встановлене виробником, забезпечує найвищий ступінь безпеки, демонтувати і змінювати його все-таки доводиться. Причини, що спонукали автолюбителя до виконання цього процесу, можуть бути як об’єктивними (люфт рульового колеса, що перевищує допустимі значення, несправність системи подачі звукового сигналу), так і суб’єктивними (установка керма покращеного дизайну, спортивного і т.д.).

Знайома така ситуація і шанувальникам чисельної родини ВАЗівських «десяток». Ця стаття покликана дати вичерпну відповідь на запитання: “Як зняти кермо “ВАЗ 2110“?”.

Однак перед тим як зробити заміну рульового колеса, необхідно усвідомити кілька досить важливих моментів:

При виборі діаметра рульового колеса необхідно враховувати такі фактори, як зростання та комплекція водія, наявність гідропідсилювача, режим експлуатації автомобіля тощо.

Зміна геометрії та конструктивного виконання кермового колеса безпосередньо впливає на зміну ергономіки всього водійського місця, порушуючи колишні, відпрацьовані зв’язки. Крім того, суттєво змінюється величина зусилля, що додається до керма, що вносить певний дисбаланс до рівня пасивної безпеки.

Процедура заміни рульового колеса визначається чинними правилами, як внесення змін до конструкції транспортного засобу.

Як зняти кермо ВАЗ 2110

Далі до уваги читача пропонується практична (покрокова) інструкція зі зняття рульового колеса «десятки»:

Знеструмлюємо автомобіль, від’єднуючи мінусову клему від акумуляторної батареї, тим самим запобігаючи виникненню короткого замикання між контактами звукового сигналу.

Встановлюємо кермо в середнє положення, орієнтуючись на напрямок коліс.

Викручуємо гвинти (7 штук), що фіксують кожухи кермової колонки. Знімаємо нижній підрульовий кожух. Відключаємо блокування важеля, що регулює положення рульової колонки, опускаємо колонку і демонтуємо верхню частину кожуха.

Видаляємо декоративну накладку рульового колеса (підчепивши її викруткою), відкручуємо гвинти кріплення кнопки звукового сигналу (2 штуки) та виймаємо її.

Как снять руль на ВАЗ 2110-2112: 3 важных момента

За допомогою торцевого ключа (головки) відвертаємо гайку, що фіксує рульове колесо. Перед процедурою демонтажу обов’язково наносимо мітки положення керма щодо валу, а також помічаємо положення вимикача покажчика поворотів. Звертаємо увагу на обережність при знятті керма, оскільки цей елемент має досить жорстку посадку і при знятті здатний завдати травм.

Щоб уникнути пошкодження конструктивних елементів автомобіля та травмування людини, що здійснює демонтаж, рекомендуємо не відвертати повністю гайку фіксації рульового колеса до моменту його (колеса) сходу зі шліців валу.

Монтаж рульового колеса здійснюється у порядку, зворотному викладеному вище. Виконуючи цей процес необхідно повернути кільце перемикача таким чином, щоб сталося зачеплення штифта маточини рульового колеса з пазом кільця, що забезпечує автоматичне повернення перемикача у вихідне положення.

Зняття та встановлення керма ВАЗ 2110

Добрий день. Сьогодні розберемося як зняти кермо на ВАЗ 2110.

 • плоска викрутка
 • Хрестова викрутка
 • головка на двадцять чотири
 • комір
 • подовжувач
 • динамометричний ключ (бажано)

Покрокова інструкція

За допомогою плоскої викрутки підтягуємо та знімаємо на кермі табличку LADA.

Під табличкою LADA є два шурупи, які утримують кнопку сигналу. Відкручуємо шурупи та знімаємо кнопку сигналу.

Далі нам потрібно заблокувати кермо. Виймаємо ключ із замку запалювання та повертаємо кермо до блокування.

КАК СНЯТЬ РУЛЬ ВАЗ 2110 2111 2112

кермо, 2110

Якщо у вас блокування не працює, просто виверніть кермо ліворуч до упору. У наступному пункті роботи ви зрозумієте для чого це.

Головкою на двадцять чотири відкручуємо гайку кріплення керма. Відкручуємо не повністю щоб при збиванні керма він не злетів.

Встановлюємо кермо в положення коли колеса стоять рівно.

Перед зняттям керма зробіть мітки. Це потрібно для того, щоб при зворотній установці керма не помилитися і поставити його рівно.

На самому корпусі керма є мітка, вона позначена на фото нижче.

Зробіть по мітці яка на корпусі керма мітку у відповідь навпаки. Нижче на фото я відзначив де це зробити.

[note]Не дряпайте пластик, мітку можна зробити маркером який без проблем можна змити.[/note]

Знімаємо під кермовий кожух і відключаємо провід що йде на кнопку сигналу.

Збиваємо кермо зі шліців легкими ударами зліва і праворуч з зворотного боку.

Викручуємо гайку до кінця та знімаємо кермо.

Тепер про встановлення. Є три важливі моменти. Перше, це поєднання міток, які ми зробили при розбиранні. Друге, це суміщення штока на кермі який відзначений нижче, з пазом де під кермові перемикачі.

Третє, сила затягування гайки кріплення керма від 30 до 50 Нм.

Встановлюємо під кермовий кожух і одягаємо кермо з дотриманням першого та другого пункту, які описані вище.

Накручуємо та затягуємо гайку кріплення керма. Для зручності затягування можна заблокувати кермо.

Знімаємо під кермовий кожух і підключаємо провід, який йде на кнопку сигналу.

Встановлюємо та закріплюємо кнопку сигналу.